MİT TIRLARI'NDAN ÇIKAN İNANILMAZ DETAYLAR - TUZAĞI KİM KURDU ?

  görünümler 66,131

Adem Yavuz Arslan

Adem Yavuz Arslan

, dündar , , , ...


Sedat Peker’in “Suriye’ye SADAT benim üzerimden arazi araçları, TIR’larla silah gönderiyordu. Silahlar El Nusra’ya teslim ediliyordu” açıklamalarının ardından 1 ve 19 Ocak’ta Adana’da durdurulan ve MiT’e ait olduğu iddia edilen silah yüklü TIR’larla ilgili soruşturmayı yürüten asker ve savcılar yeniden gündeme geldi.

Davanın avukatlarıdan ve TIRLAR-MİT VE SIRLAR kitabının yazarı Ahmet Kaya ile dosyayı enine boyuna konuştuk.

YORUMLAR: 535
Azime Şengil
Azime Şengil 13 gün önce
Yussuf yussuf herkezi saydı derin devleti zikredemedi isim isim hepsi meydanda elele kolkola gerçekten cumurbaskanimi olur
Azime Şengil
Azime Şengil 13 gün önce
Gerzek aldatılması bu kadar kolay cumur başkanımı olur
Maya
Maya Aylar önce
Adem bey ve konuğu iki karşı cephe.. Hay Allah😂
İbrahim Ergişi
İbrahim Ergişi Aylar önce
Ağzınıza gönlünüze emeğinize sağlık. Eğri büğrü, devlet-i duzeltin. 96 yıldır, yamuk kuruldu. Yamuk, yumuk devam ediyor. 7 darbe, 74 katliam, 30 binden fazla faili meçhuller, asit kuyularında eritmeler! Tuğlaocağı fırınlarında yakmalar. Helikopterden atmalar! Toplu toplu pislik yedirmeler! Vs. Vs. Saymakla bitmez! Olmaz olsunlar! Yüzlerine nalet olsun!
Bahri Akdeniz
Bahri Akdeniz Aylar önce
AVUKAT KARINI SSSİLİÖ
Fatma Hozantaş
Fatma Hozantaş 3 aylar önce
Hadi ordanlan avukat diye çıkmış oraya tek taraf konuşma sizin yuzunuzden bu hale geldik?????????????????
Tahir Karanfil
Tahir Karanfil 3 aylar önce
Ahmet efendi sen ne avukatsın ne de hukukçu; sen sarayda danışmanlık kapmaya çalışan bir tamahkarsın. Ne yapayım da Tayyibi temize çıkarayım diye çabalıyorsun; ama nafile. Şapka düştü kel göründü. Yanlış ata oynuyorsun. Birazcık ilkeli ol. Ülkeye ihanet var; evet var. Bu ihaneti gerçekleri bildiği halde -hadiseleri çarpıtarak- toplumu yanlış yönlendirmeye çalışan senin gibi tamahkarlar yapıyor.
Mehmet Balcı
Mehmet Balcı 3 aylar önce
Tırlar birileri Tarafından. Jandarmaya ihbarda bulundu..ki Til lakin yakalanacak kesinlikle düşünülmedi. Hükümet Tarafından.
Elif Mantar
Elif Mantar 4 aylar önce
aynen oyle adem katliam savcisi irfan fidan ama oda yanacak avukat hayal aleminde yasiyor
Gulden Aydin
Gulden Aydin 5 aylar önce
🍃⚘🍃 Saygıyla Efendim.
Avukat Ahmet Kaya
Avukat Ahmet Kaya 5 aylar önce
Buarada şunu da ifade etmeliyim ki; sayın @ademyavuza Arslan beyle yaptığımız programda, kendisi örnek alınacak güzel bir gazeticilik örneği sergilemiştir.. Hoşuna gitmeyen söz ve düşünceler ifade de etmeme rağmen büyük bir olgunlukla ve hiçbir şeyi kesip biçmeden olduğu gibi yayına vermiştir, ihtimalki kendi dinleyici kitlesinden tepkiler geleceğini de bilmesine rağmen... mesleki duruşu ve beyfendiliği nedeniyle de kendisine içten teşekkürü borç biliyorum...
H2G
H2G 5 aylar önce
Lan bıraaakk! Suç işleyip sır perdesinin arkasına gizleneceksin. Devlet tuzağa düşürüldü diye çevir kazı yanmasın diyeceksin. Hem ayranım dökülmesin hem de kötü şeyler yaşanmasın. Çok konuşup boş konuşmuş avukat. Türkiye'de yaşıyor galiba, çıksın da ülkeden rahatça konuşsun.
Kiren Countryman
Kiren Countryman 5 aylar önce
Suriye’deki Bürün örgütlere silah gönderdiniz sen inkar ediyorsun gönderenler inkar etmiyor yrk kafalı avukat inkar ediyor inkar ederse konu kapanacak sanıyor senin sınırından binlerce tır silah geçecek on binlerce terörist Geçecek benim haberim yok diyeceksin öyle mi yrğm
Selcen Belgin
Selcen Belgin 5 aylar önce
askerler savcılar can dündar casus değil mi yani? mahkeme niçin casusluktan ceza verdi o zaman? devletin tırlarını izinsiz aramak casusluktur! Olayı çarpıtmayın
Hacer Mert
Hacer Mert 5 aylar önce
Mit görevlisi olduklarını, 15 dakika sonra öğrenmişlerse, peki niçin arama yapmışlar?Bu çelişki kafamı karıştırıyor 🤦Gerçekten masumlar mı?
Sevil Altınoklu
Sevil Altınoklu 5 aylar önce
Abd biz suriyede pkk işid teröriyle mücadeleyi türkiyeye bıraktık diyor Biz onları yakaladık onlar çekildi şimdi aynı işi onlar suya sabuna dokunmadan uçakla yolluyor risk türkiyede türkiyede kaçakçılığını yapıyor Onun için danışıklı döğüş yalandan biz onlara eyyyy onlar bize Tehdit ile üstü örtülüyor yoksa asla biz onlardan güçlü değiliz bizi hap gibi yutarlar Bop projesi bu israil abd İle birlikte Türkiyeyi bu tuzağa düşürdüler Binali neden bu denli zengin 30 yaşındaki oğlunun maltaya yanına göçtü gitti 30 holding 30 gemi filosu Ülk3mize ne menfaati var vergimi veriyor yooo
Sevil Altınoklu
Sevil Altınoklu 5 aylar önce
Muhalefetede dikkat etmeliyiz bu pastadan pay almak için Akb gitsin birazda kaldığı yerden ben götüreyim diyemesinler
Sevil Altınoklu
Sevil Altınoklu 5 aylar önce
Çok uyanıksın avuuuukaaaat kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diyonda biz de salak değiliz bu işin başındaki kişiyi ima ettiğini anlıyoruz
Sevil Altınoklu
Sevil Altınoklu 5 aylar önce
Aaaaa aman yarabbim uğuşturucu kaçakçılığından sonra şimdide silah kaçakçılığı birileri para kazanacak diye müslüman ülkemizi Riske pisliğe harama sokanlar her kimse Miti kullanarak Bunu ortaya koymak hükümetin görevi İyiden iyiye bir örgüt çökmüş ülkeye Dünya çapında liderler kaçakçılığa soyunmuşki soruşturulmuyor Hangi ülkelerle samimiysek o ülkelere bakmalı Nasıl vicdan merhamet O kafa koparan işid e Silah satmak o silahlarla türkmenler öldürülüyor Allah ayağınıza dolandırsın Ordudanda 15 bin silah yok olmuştu Bu olamaz bir şey sadat bu yüzdenmi kuruldu Hükümetin tüm gör3vlileri ve muhalefetin bundan haberi olmaması Mümkün değil bunlar bilipte susan dilsiz şeytanlar Allah bin belanızı versin bu karayı nasıl çaldınız bu müslüman ülkeye ağzınızda din iman kitap kuran allah İlede halkı uyutuyorlar öğrenip ortaya çıkaranları iftiralarla kumpasla masum insanları hapse tıkıyorlar yazıklar olsun paraya tapanlar allah korkusu yok bunlarda gözleri aç doymuyorlar birde ülkemizin herşeyi satılıyor parası berde 650 milyar dış borç nereye yapılmış yapılan eseeeer lerin tamamı müteahhitlere yap işlet devret ile Para verilmeden yaptırılıyor anlaşmalarda Hasta yatış yoldan köprüden tünelden g3çiş uçak iniş kalkış Üzerinden Verdikleri sayı da tutmuyor yarısından az kişi Geçiyor üzerinie d3vlet garantisi verilmiş Yarıdan fazla kişi sayısının parasını d3vlet rüşvet gibi ödüyor Arsa arazi satışı yapmak için imara açmadan 10 milyona alıyorlar imara açıp 100 milyara satıyorlar Ülkemizde böyle satılıyor Havuzda toplanıyor deniyor havuz kurumuş hazine tamtakır batıyoruuuuuuz İmdaaaaat Ülke elden gidiyor cahil cühelalar uyanın artık
Seyit Mehmet Kırmızılaroglu
Seyit Mehmet Kırmızılaroglu 5 aylar önce
Sayın Avukat Bey! Bu silahlar Türkiye de de yapılabilirken niçin dışardan aldık? Mit memurları ne emir almışsa onu uygular ki, ceza almamışlar. Silahlar dışardan gelmişse, gümrükten biri şikayet edemez mi? Silahlar SADAD'ın mı? SADAD'ın ise Mit niye kabul etti? Dış devletlerden Sadad'a silah alma yetkisi verilmiş ve Sedat Peker'in deyişine göre onun kafilesine katılmış bu tırlar. Öyleyse mit'i mi kullanmış bunlar? Silahlar dışardan geldiğine göre mutlaka ABD'nin haberi vardır, onlar ihbar edince mit elamanlarının telefonları dinlenmiş de olabilir. Ahmet Davudoğlu ve o mit elamanları ABD'ye mi çalışmış mı oluyorlar. Mademki tırlar SADAD'a ve Sedat Peker'e ait, Suriye'ye yardım yapacaklar devletten izin almışlardır, tır şoförleri de kendi adamları olsaydı, niçin mit elemanları götürmüş? A.Davudoğlu ve mit hiç bir yere bildirmemişler diyorsunuz, yani sorumlu onlar mı? anlatımlarından bu çıkıyor, niçin açık konuşmuyorsunuz, ima ediyorsunuz. İnandırıcı değilsiniz ama iyi atıyorsun. Sonunda herkesi kattın işin işine, birazda aptalsın.
Ar Bb
Ar Bb 5 aylar önce
Erdoğan,dünya artık biliyor;evrensel boyutta benzeri olmayan çete reisi.Hırsız Sultan Recep Tayyip ülke kriminalini aşarak glabal boyutta Türkiye'yi dünya kriminal merkezine taşıdı.Evrensel hukukla yargılanması kesin.Adi bir çete reisini gölgelendirecek boyutta suç üstü devleşen Recep'e sayın sıfatlandırılması fazla geliyor.Olsa olsa vatan hainliği yakışır, nokta.
google kullanıcısı
google kullanıcısı 5 aylar önce
Cok mu masum konusuyor ne bu adam kskakskaj
Ayse Yildirim
Ayse Yildirim 6 aylar önce
Resmen kıbrıs konusunda saçmaladın bütün konuşmaların kıbrıs gibi ise seni dinlediğim için bana yazık
Pak Sen
Pak Sen 6 aylar önce
Devlet hukuksuz iş yapar mı? Gazeteci Cevheri güven beyin bir videosunda Hakan Fidanın siyasi emelleri için, gelecekte RTE nin yerini almak için kurduğu kumpastır.
Sefa Barim
Sefa Barim 6 aylar önce
Kimya bu konuşan yıkama yaglamaci anlamadım. Acaba böyle birkonusmayla saraydan beklentisi olan birimi?
deniz orman
deniz orman 6 aylar önce
avukat tayyipci cıktı veya Avukatın kafa karışık, tayyip iyi çevresi kötü oyunu oynamaya calısıyor, senin müvekkillerin iceede yatıyor, tayyip iceri attırmış, sende tayyipe opeasyon cektiler algısı oluşturmaya calısıyorsun, ben soyle anlarım bu zamanlaması manidar avukat konusmasını, tayyiple anlaşmaya calışıyorlar, icerdeki hakim savcıları cıkartmak icin, o yuzden avukat yalandan tayyip iyi cevresi kötü algısı cekiyor, bize yedirmek icin, evet avukat bey, tayyip melek melek...
esra sanci
esra sanci 6 aylar önce
Ahmet kaya sınıfta kaldın kardeşim. Kitap yazmakla olmuyor, bu işler.
Hasim Yildiz
Hasim Yildiz 6 aylar önce
Adem Abi bu programini elestiriyorum. adamin sacmaliklari ile bir suru zaman kaybettim. biliyorum misafirinizi programdan atmak olmaz ama bizi de dusunun.
Hasim Yildiz
Hasim Yildiz 6 aylar önce
Sokaktan herhangi bir akp taraftari bulup cikar ayni seyi soyler. tuzak var diyor devletin haberi yok diyor. 2000 tir icindekilerin ne oldugunu tahmin etmeye gerek yok bi insani yardim bir silah kacakciligi. sedat pekerin 40 yasin üstü dedikleri bunlar cok televole izlemis.
Halil KARANOĞLU
Halil KARANOĞLU 6 aylar önce
Saçmalamayı abartınca tamamını izleyemedim
Emre Ozan
Emre Ozan 6 aylar önce
Adam cildirmis, bin tane sey soyluyo hepsi birbiri ile celisiyor. Ve adam kendini dinleyip yav ben neyi savunuyodum diye kendine sormadigi icin karmasanin farkina varamiyor.
osman sarımert
osman sarımert 6 aylar önce
ADEM BEY BASKA KONUK BULAMADINIZ MI. AVUKATTAN COK SIYASETCI USLUBU VAR. BU USLUBA KARNIMIZ TOK BIZIM
Nurşen Kara
Nurşen Kara 6 aylar önce
Adem bey siz seyirci olarak mı katıldınız
füsun doğu
füsun doğu 6 aylar önce
yandaş bir avukat, samimiyetsiz, dolandırıp karıştırmaktan başka bir şey yapmıyor..
dizi kanalı
dizi kanalı 6 aylar önce
Vaybe içimizde hep hainler varmış baksaniza yaziklar olsun
Erzurum Stayla & bizim ortam -DOĞU-
Erzurum Stayla & bizim ortam -DOĞU- 6 aylar önce
GEZİ OLAYInda 52:18 "mevcut rejimle kavga etsin diye grupları provake ettik" 😂😂😂 itirafa gel
Tamer Aktar
Tamer Aktar 6 aylar önce
Çok zor dayandim..🥶👎
portal açıkkaldı
portal açıkkaldı 6 aylar önce
avukatın samimi oldugunu düşünüyorum ama :) birinin tırları bilerek yakalatarak olay çıkardığı ortada zaten (mit'in haberim yok demesi mesela) ama bu "devlet herşeyi yapmaya yetkilidir ve devlet yaparsa herşey mübahtır." düşüncesi asıl hastalık bu... tamam devleti suçlamayalım da biz suçlamıyoruz ki "bir çete yapıyo herşeyi" ee dedik noldu şimdi olanlar olmamış mı oldu:) tamam erdoğan habersiz, suriyede milyar dolarlık çarktan habersiz... :) 57:10 ticaret ve CB... bir avukat çıkıp silah ve kanla kazanılan milyar dolarları, siz ticareti helal yaparsınız kim ne der falan diyo :) ulan pekerin dediği gibi bunlar deli :) 1:01:35 bunları en başta CB'nin kendisi araştırırdı kendisini kurtarmak için dediğin gibi olsaydı 1:16:16 yine aynı konu... savcılık olayın üstüne gitmeyip bütün lehine veya aleyhine olayları ortaya çıkarmayıp CB'yi şüphe altında bıraktıysa eğer CB o savcıyı orda bırakırmıydı?
Kemal Gulen
Kemal Gulen 6 aylar önce
bu ne biçim avukat arkadaş. evet sevkiyat illegaldi diyor. ama niye ortaya çıkartıldı diye siyasi yorum yapıyor. sen hukukçu musun bir parti mensubu mu.
Mustafa Akar
Mustafa Akar 6 aylar önce
Bu adam kafayi yemis ,Cok aptalca konusup sacmaliyor
Taha Peker
Taha Peker 6 aylar önce
Tayyip gerekirse herkesi satabilir. Ne Soylu'su ne o'su ne bu'su. Biliyor ki kendine uzanacak. Mecbur savunuyor.
halil aslan
halil aslan 6 aylar önce
sındırgı dan selamlar
Ali Orhan
Ali Orhan 6 aylar önce
Ben bu avukati anlamadim :)
Sosyal Net
Sosyal Net 6 aylar önce
Tarafsız olsun diye yapılan bir yayın olmasını takdir etsem de seçim berbat... Konuk kişinin ne yorumları, ne verdiği bilgiler, ne karakteri, ne konuşması... Anca çıkıp A haberde konuşabilecek kalitede birisi...
günbugün
günbugün 6 aylar önce
Sizin kanalı kapatmışlar😦
Evren Urk
Evren Urk 6 aylar önce
Ahmet Kaya çok boş konuşuyor
Kleo Patra
Kleo Patra 6 aylar önce
Boş konuşmuş mit turları araştırılsın diye meclise önerge verilse AKP MHP oyları ile red edilir
Hasan Özyer
Hasan Özyer 6 aylar önce
Abi başımı ağrıttı eleman resmen izlenmiyor ya. Nerden bulduysanız adem bey.
İSMAİL ÖZTABAK
İSMAİL ÖZTABAK 6 aylar önce
Bu nasıl hukukçu? Suçu açığa çıkarmayı suç olarak anlatıyor. Suçu kim işlerse işlesin suçtur. Bunu mit de yspsa suçtur, sadat da yspsa suçtur. Suçun devlet kontrolünde yapılması suçu aklamaz.
Birol
Birol 6 aylar önce
Adem Bey konuğunuzu sonuna kadar dinlemeye tahammül edemedim. Bu olayları aydınlatmak değil aksine olayların üstünü kapatmak istiyor gibi bir hâli var. "Devlete zarar gelmesin diye, bu konuyu kapatalım." deseler; "E tamam o zaman." diyecek gibi duruyor.
ümüt karaca
ümüt karaca 6 aylar önce
Yayınların süresi kısa olabilir mi?
[TUR]*ANGARALI*
[TUR]*ANGARALI* 6 aylar önce
Adem abi 9. Video yorum analiz bekliyoruz heyecanla
De She
De She 6 aylar önce
Adem bey sizin sesiniz çok yetersiz geliyor .... alt yazı ile desteklenebilir
Mustafa Bozkurt
Mustafa Bozkurt 6 aylar önce
Sayın Adem bey avukat beyin ifadesinde MİT tırlarının davasında savcı İrfan Fidan olduğunu söylüyor bu savcı lehte aleyhte delil toplamadığını söylüyor hem de iyi bir savcı olduğunu söylüyor Aynı savcı alel acele Anayasa mahkemesine kadar terfi etti nasıl bir çelişki
Avukat Ahmet Kaya
Avukat Ahmet Kaya 6 aylar önce
"iyi" demedim. "başarılı" dedim. Başarılı değil mi.. kaç savcı var kısa zamanda bu şekilde amudi yükselebilen... ve daha bir sürü ... siz anladınız onu.
Osman DÖNMEZ
Osman DÖNMEZ 6 aylar önce
İyi öğrenmişsiniz başkalarına suç atmayı.Baktırmadılar yaptırmadılar.tuzak kurdular CUMK memlekette kanun mu var da CUMK MUMK diyorsun.
Osman DÖNMEZ
Osman DÖNMEZ 6 aylar önce
Ahmet Bey yeni bir düşünce alternatifine kapı açıyorsunuz ama inandırıcı değilsiniz.Hala hüsnü zanla hareket etmeye saf saf konuşuyorsunuz.
Aytekin Sevis
Aytekin Sevis 6 aylar önce
Slm. Adem Bey Ahmet beyin kitababını Avrupa’dan temin etme imkanımız varmı.
Avukat Ahmet Kaya
Avukat Ahmet Kaya 6 aylar önce
E-BOOK olarak dünyanın her tarafında satışta bildiğim kadarıyla.. ismini google yazınca çıkmalı..
rukiye muhiddinoglu
rukiye muhiddinoglu 6 aylar önce
Minarenin kılıfı işi bu avukat kişisine ihale edilmiş 😂
yozgatli yilmaz
yozgatli yilmaz 6 aylar önce
Saraydaki hırsız Mafya başı Tayyib'e oy moy yok..
Faruk Bulut
Faruk Bulut 6 aylar önce
Bu işe araştırmayanlar yapmış olmuyormu?
Faruk Bulut
Faruk Bulut 6 aylar önce
Devlet ne zamandır yok muş zaten Ahmet bey.Bu iktıdar bekayı tehdıt ediyor kısaca
Gaddar Kerim
Gaddar Kerim 6 aylar önce
Adem yavuz aslan. Sana bu adam konuşma hakkı bile vermiyor seni programa omu çıkardı. Neden müdahale etmiyorsun kendi kendine yayın yapsaydın bundan iyiyidi adam Bi nalına Bi mıhhına vuruyor
duygu sevinç
duygu sevinç 6 aylar önce
Adam terfi etmek istiyor benim anladıgım nasrettin hocanın dediği gibi hırsızın hiçmi sucu yok
Sezer Akar
Sezer Akar 6 aylar önce
Sarmadı bu adam beni
Eflatun Mor
Eflatun Mor 6 aylar önce
Yahu heryerden cemaatci diye atılan binlerce personel olmuşsa, cemaatten kişilerin işin içinde değildir demek büyük cahillik olur.
Eflatun Mor
Eflatun Mor 6 aylar önce
Ahmet dönmez kesin detay biliyodur, şu adamın üstüne gidin Cemaat kısmını açıklar bence
Bahçelievler satılık daire
Bahçelievler satılık daire 6 aylar önce
Ülke ne hale gelmiş yazık
Onur'ca Düşünceler
Onur'ca Düşünceler 6 aylar önce
Burhan Kuzu’ların Ana Yasa Profesörü (!) olduğu bir yerde bu konuşanın avukat olması tesadüf değildir. Aklını kullanan bu konuşanın müvekkili olamaz, olmamalıdır. Devlet kelle kesen canilere yardım etti mi etmedi mi? Etti! Bu katliam destekleri defalarca kanıtlandı mı? Kanıtlandı! Daha ne diye kuyruğuna basılmış it gibi bu vahşi devleti savunuyorsun? Tabi ki savunursun, çünkü bataklıktan beslenenler bataklığın kurumasını istemez, değil mi?
murat alkış
murat alkış 6 aylar önce
ne sıkıcı bir insan. sayın sayın sayın. nasıl dayandınız bu kadar süre sabrınıza hayran kaldım adem bey.
Kader Demirkaya
Kader Demirkaya 6 aylar önce
Bizim pur durust namuslu, guvenilir, hic haram yememis, ve her turlu fedakarliga katlanan canum devletlulerimiz hic bunlari yapabilir mi, olur mu hiç, haşa! Hepsi tuzak, hain bunlar, ihaneeeeet!!!!!
Kader Demirkaya
Kader Demirkaya 6 aylar önce
F..... deyisinden okunuyor her sey.
Kader Demirkaya
Kader Demirkaya 6 aylar önce
Peki devlet kim?
AhmedEmin
AhmedEmin 6 aylar önce
Adam sanırım Türkiye'de.o yüzden mecbur kivirmaya.
yakup sagar
yakup sagar 6 aylar önce
Takip ettiğiniz dava ve kendinizi garantiye almak maksadıyla Erdoğan gūzellemesi yaptįğınız çok belli. Erdoğan ın Soylunun tehditleri karşısında eğildiğini simitçiler bile biliyor...Bence isabetsiz bir yayın olmuş.
Ramazan SAVAŞ
Ramazan SAVAŞ 6 aylar önce
Çok Teşekkürler..
Ramazan SAVAŞ
Ramazan SAVAŞ 6 aylar önce
Çok Teşekkürler.
Ramazan SAVAŞ
Ramazan SAVAŞ 6 aylar önce
Teşekkürler
Adam adamocich
Adam adamocich 6 aylar önce
👍👍👍👍👍
Hayri Demirkaya
Hayri Demirkaya 6 aylar önce
Anlaşıldı bu Avukat PİSLİKLERİN üstünü cilalama ya çalışıyor,bu nedenle 28 dakikadan sonra kesiyorum izlemeyi.
Hayri Demirkaya
Hayri Demirkaya 6 aylar önce
Bütün PİS VE KİRLİ İŞLER neden hep 'DEVLET SIRRI ' oluyor ?.. AHMET KAYA bey siz buna da bir CEVAP verebilseniz KEŞKE.
Emin Ali Ulaş
Emin Ali Ulaş 6 aylar önce
O zaman acaba "Hava Kuvvetleri Komutanı, MGK üyesi, Orgeneral Akın Öztürk'ün damadı Pilot Yarbay Hakan Karakuş'un" sokak ortasında, ailesinin gözü önünde Kuveytli diplomatlara(!) dövdürülmesi de "askeri cenahtan" gelebilecek tepkiyi ölçmek içindi, ihtimalini de mi düşünebiliriz?!
Aytek Ustundag
Aytek Ustundag 6 aylar önce
Tabi tabi hepsi komplo, askerimize polisimize tuzak kurdular. işleri gücleri yok tuzak kuruorlar canları pahasına hainler :P
ozgur1500
ozgur1500 6 aylar önce
tamam silah gönderidi ama silah gönderidi demeyin yoksa devletin başı yargılanır diyor.üstünüze almayın diyor
Enver Hamzaoğlu
Enver Hamzaoğlu 6 aylar önce
detayli acıklama dahada eminleştırdibilgilerimi... Örnek vermek gerekırse... Madem mit tırlarıydı neden yol guvenliği alinmadi.. Neden kacakcılık deyıp kapatılmadı Guzel vurgu yapmişsin Cunku birbirine kazık atmanin peşindeydıler
ozgur1500
ozgur1500 6 aylar önce
adam yapılan yanlış işi kitabına uydurmaya çalışan klasik avukat tipi.
egem yeter artık
egem yeter artık 6 aylar önce
Ülke baştakilerin adaletsizlikleriyle, zulümleriyle, hırsızlıklarıyla zarar görüyor... arkadaş hayal aleminde zannedersem yandaşlığı aldığı meblağ kadar...
Özz Nurrr 777
Özz Nurrr 777 6 aylar önce
Mit tırları devlet ile alakası yok ise üzerine neden gitmeyip kapatma gereği duyuluyor.. kocaman bir soru.isaretin ama bilen birileri var kim gönderdi..
Zerrin Izgu
Zerrin Izgu 6 aylar önce
Ahmet Kaya silahı gönderen ülkeyi suçluyor. Asıl sevkiyatın onların yaptığını söylüyor. Ama saçmalıyor. Türkiye silahı ben alıyorum diyor. Adam sormaz ki bu silahı sen kime vereceksin. Silahların geldiği ülkeyi ilgilendiren bir durum yok. Avukat saçmalıyor
Thunder Academy
Thunder Academy 6 aylar önce
Reis iyi etrafı kötü diye düşünen bir trol daha... Sen git tuvalet temizle bırak o hukukçu kimliğini.
Özz Nurrr 777
Özz Nurrr 777 6 aylar önce
Allah Allah devlet suç işleyenleri korumak için mi gizlilik kararı alıyor..
Özz Nurrr 777
Özz Nurrr 777 6 aylar önce
Devletin adı kullanılarak bir iş yapılmış ise devlet üstüne düşer bence kuranları bu işi yapanı biliyorlar.. bu silahların parası.konteynirlarla kime gitti.. Nuri Gökhan bozkurt anlatıyor ama dinleyene
PMC
PMC 6 aylar önce
Konuşturacak başka adam buladınızmı adem bey ne diyor bu yaa
Furkan Kürşat
Furkan Kürşat 6 aylar önce
Niye bu kadar şaşırmış gibi gözüküyorsunuz ki? Mit tırlarının detaylarını(!) sizler Sedat Peker'e servis etmediniz mi?
Sabriye tan
Sabriye tan 6 aylar önce
Ya tamamda bu güne kadar neden soruşturmamıştır ne den kapatmaya çalıştılar soracak çok şey var ama sonuç yok kumpası kim kuruyor devler ucan kuştan sorumludur
karaelmas
karaelmas 6 aylar önce
Sagdaki Adam ne anlatiyor anlayan var mi? Kafam sisti yaa. One oyle arkadas. Cok yalnizlik cekiyor herhalde. Bir musaade et de soldaki Adam da konussun. Adamin lafi baglamasi bir saat surdu. Monolog olmus. sinir oldum.
Atilla Oğuz
Atilla Oğuz 6 aylar önce
Adem abi bence basarisiz oldun begenmedim👎👎
Emine
Emine 6 aylar önce
Heryerde Mavi Marmara’yı kullanıp sonra “zamanın başbakanına mı sordunuz ‘diyen birinden bahsediyorsunuz
Avukat Ahmet Kaya
Avukat Ahmet Kaya 6 aylar önce
aynen işte mesele tam da bu!!!
MUCİT İSMAİL
MUCİT İSMAİL 6 aylar önce
Yahu Adem bey yaptığın en saçma program bu oldu sanıyorum! Önceden hiç mi mülakat yapmadın bu herifle!
Kadir Çizmeci
Kadir Çizmeci 6 aylar önce
Bu arkadaş hukukcumu
Yaşlı Adam
Yaşlı Adam 6 aylar önce
TARİHE NOT: 14 haziran 2021 tarihine kadar türkiyede olağanüstü gelişmeler olacak... erdoğan şimdiye kadar ittifak yapmaya mecbur kaldığı avrasyacıları tasfiye etmek için ABD ile anlaşmaya çalışacak,onay alabilirse diğer muhalefet güçleriyle orta bir yol bulup bu işten sıyırmaya çalışacak... bunu hesaplayan AVRASYACI ekip ve ÇİN-RUSYA ittifakı bunu engellemek için ona yaptıkları şantajın dozunu artırarak engellemeye çalışacak... bu iki olasılıkta da taraflar kanlı hamleler yapmaktan çekinmeyecek... sedat peker bu genel stratejik çatışmada iki tarafın da karşılıklı kullanabileceği kullanışlı bir aparat olarak hazırlandı... bu süreçte yapılacak hamlelere göre pozisyon alacak..... avantajı iki kanatla da iş yapma potansiyeli... bu onu iki taraf için de hem iyi bir imkan hem de risk haline getiriyor... dolayısıyla önce kim denetime alabilirse bu hamlesel süreçte avantajlı bir aparata sahip olacak... benim öngörüm erdoğan atlantikçilere geri dönmek isteyecek ve bu kozu kaybetmek istemeyecek. çünkü o da iki taraf için de kendini olabildiğince kullanışlı bir eleman olarak konumlandırmış durumda... ama galiba ilk sahipleri olan atlantikçiler bu konuda daha avantajlı... dolayısıyla her iki durumda da RECEP'İN SONU İYİ OLMAYACAK.. TARİHE NOT 2: Şimdi bizim recep biden ile görüşmeye gidiyor ya, orada önüne konulacak dosyaları hatırlayın; REZA, HALKBANK, S400, İŞİD İLE PETROL-SİLAH KAÇAKÇILIĞI VS. VS. bütün bunların üstüne bok dağının tepesine bir tüy gibi dikilmiş SEDAT PEKER.... yanisi: recep efendi her türlü uluslararası hukuk içinde bir suçluluk abidesi... üstelik BOP EŞ BAŞKANLIĞI'ndan dönmüş karşı cepheden Rusya'nın kucağına oturmuş kendisine onca yatırım yapmış bütün atlantik ittifakına efeleniyor... Şimdi dünyanın hegemonik gücü olma iddiasında olan bu güçler kendileriyle iş yapan herkesin kendilerine böyle kazık atmasına izin verseler nasıl bir hegemoniklik olacak bu. Madem mafyatik retorik geçerli: dünyanın reisi'ne böyle kazık atmanın racondaki karşılığı ne olur sizce... dolayısıyla şimdi ödeşme zamanı: hani raconda ÖDEŞMEK ADETTENDİR ya... avrasyacılar -bunlara maksimalist enverist de denilebilir- sedat pekeri recep'in yanına görevli göndermişlerdi ama şimdi o bir İTİRAFÇI... onu yetiştiren VELİ KÜÇÜK abisi itirafçılarla iş yapmanın avantajları kadar risklerini de iyi bilir: ABDULKADİR AYGAN vb. örneklerden... bu komplo teorisi zincirini istediğiniz kadar halkalar ekleyerek uzatabiliriz ama varacağı yer hep aynı olacak: oluşan yeni denklemde eski aktörlere yer yok... RECEP mi: kullanışlı, belki biraz kaşarlanmış ama bu alemde big braderler kaşarlı sever.... bu arada bir sezgi ve biraz da gözlem olarak belirtmeliyim ki; baş hegemon pis bir intikam için hiç beklenmedik yeni bazı aktörlerle anlaşmış... 2. ERGENEKON OPEROSYONU yolda gibi... ya da 2. 15 TEMMUZ seneryosu... tek sorun; KANLI MI OLACAK KANSIZ MI OLACAK...?
Avukat Ahmet Kaya
Avukat Ahmet Kaya 6 aylar önce
👏👏👏👏👏👏
Ve İnsan Aldandı
Ve İnsan Aldandı 6 aylar önce
Tekrar konuk alın
Ve İnsan Aldandı
Ve İnsan Aldandı 6 aylar önce
Teşekkürler güzel bir program olmuş
Prof. Dr. Özgür Demirtaş 2+2=4 TARAFSIZ BÖLGE-CNN Türk
3:19:45
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 2 Mn
NOT EVERY HERO WEARS A CAPE 🦸🏻‍♂️
0:45
Transfer Haberleri 2022 Onay Bekleniyor
20:28
Transfer Fısıltıları
görünümler 162 B
SEDAT PEKER KİMLE NEYİN KAVGASINDA ? NEREYE KOŞUYOR ?
1:04:07
KAÇ ÇEŞİT 'MİTÇİ GAZETECİ' VAR?
29:39
Adem Yavuz Arslan
görünümler 48 B
PEKER'İN 7.VİDEOSU; ANLATMADIKLARI VE YENİ HEDEFİ !
56:19
NOT EVERY HERO WEARS A CAPE 🦸🏻‍♂️
0:45
Transfer Haberleri 2022 Onay Bekleniyor
20:28
Transfer Fısıltıları
görünümler 162 B
Matrix Resurrections-Türkçe Altyazılı Resmi Fragman 2
2:50
أغنية || خيمتي || اسماعيل تمر  Ft عمار الديراني || 4K
4:14
AK Parti ve 20 Yıllık Ekonomisi
10:44
Yusuf Kayaalp
görünümler 432 B
Oğuzhan Koç - Aşkın Mevsimi (Official Video)
2:53