Yargı 1. Bölüm

  görünümler 15,817,316

Yargı

Yargı

Yıl önce

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/yargi-detay?...
Yargı'ya Abone Olmak İçin → bit.ly/yargi-dd-sub
1. Bölüm Özet:
Avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz... Adaleti sağlamak için verdikleri savaşta aynı tutkuda; ancak bu yolda mücadele ederken yöntemleri zıt kutuplarda olan iki hukuk insanı. Ilgaz ne kadar kurallara bağlı, dürüst ve katıysa; Ceylin en az o kadar sınır tanımaz, kuralsız ve isyankar.. Bu yüzden yolları her kesiştiğinde çatışmış, birbirlerini sınamış ve karşı taraflarda kalmışlardır.. Ta ki hayat onların yolunu yeniden kesiştirene kadar..
Ilgaz, kendisine bir cinayet vakası olarak getirilen; çöp konteynırında bulunan bir kadına ait cesedin, ailesine vurduğu sarsıcı darbeye hazırlıksız yakalanır. Kardeşi Çınar, bu dosyanın baş zanlısı olarak görülmektedir. Ilgaz’ın kardeşini kurtarmak için iyi bir avukata ihtiyacı vardır, bu yüzden zorlu bir kararın eşiğine gelir. Ceylin’e ait asla onaylamadığı özelliklerin hepsi, kardeşinin üzerine kapanacak demir parmaklıkların anahtarı gibidir onun için. Acaba Ceylin Ilgaz’a, baş etmek zorunda olduğu güçlüklerle dolu bu yolda yardım edecek midir?
Ceylin ve Ilgaz; buluşacaklarını hiç ummadıkları bu dönüm noktasında, bugüne kadar vazgeçilmez sandıkları doğrularını sorgularken; aynı zamanda kendilerini yüzmeyi bilmedikleri bir sırlar denizinde çırpınırken bulacaklardır.
Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı
OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu
#Yargı

YORUMLAR: 11 505
A L
A L Yıl önce
Dizinin tam Netflix havası var. Nihayet farklı bi iş klişelerden uzak. Oyuncular, senaryo, olaylar, konu çok güzel ve heyecan verci.Bu yollda devamke. Son Yaz dan sonra çok iyi geldi.
Berra's World
Berra's World Yıl önce
Sonunda cici kızlardan uzak, zenginlerin ve mıçmıç aşkların olmadığı gerçek hayatı anlatan bir türk dizisi
Sadet Yalcin
Sadet Yalcin Yıl önce
Oh be, işte budur. Günün her saati düğüne gider gibi kıyafetle makyajla maşalı saçlarla gezen kadınlar yok, abartılı rol yapmalar yok. Süreyi uzatıcam diye anlamsız diyaloglar, uzuun uzuuun bakışmalı sahneler yok. Tüm ekibi tebrik ediyorum.
Siberian Wellness (M.P)
Siberian Wellness (M.P)
Dizinin "Sarı gəlin" mahnısı ilə başlaması duyğulandırdı məni bir Azəri türkü olaraq. Azərbaycandan bütün Anadolu türklərinə salam olsun. ❤️❤️❤️
Y
Y Yıl önce
Bir kağıt toplayıcısı sayesinde bavulun için de çöpten başı kesik bulunan münevver karabulutu hatırlattı bana..mekanin cennet olsun
Orhan Usta
Orhan Usta Yıl önce
Ülkenin Kaliteden Anladığının Kanıtı bu Dizi...Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler
ayşe
ayşe Yıl önce
Adliyede çalışan tesettürlü kadınların gösterilmesi, emniyetteki tesettürlü kadın polis falan inanılmaz gerçek dokunuşlar olmuş gerçekten. Tesettürlü kadınların yalnızca temizlikçi olabileceği saçmalığına kapılmadığınız için ayrıca teşekkürler. Tesettürlü kadınların da iş hayatında olduğuna değinmeniz muhteşem!
Sena
Sena Yıl önce
Kaan’ı son olarak Kara sevdada emir rölüyle gördüm. Şimdi bu adam gibi adam rölünde görüp harika bir oyuncu olduğunu tekrar gösterdi !
birsen
birsen Yıl önce
yıllardır türk dizisi izlemeyen ben bile bi oturuşta bitirdim yıllar sonra sonunda kaliteli bir iş gelmiş herkesin emeğine sağlık
Özlem özlem
Özlem özlem Yıl önce
Villalarda süs köpeği gibi gezen tiplerden gına gelmisti muazzam bi senaryo muazaam bi oyuncu kadrosu herkesin emeğine sağlık
Leon
Leon Yıl önce
Dizinin "sarı gəlinlə" başlaması çox qürurvericidir.
Kağız dekor güllər _
Kağız dekor güllər _ Yıl önce
"Sarı gəlin" Azərbaycanın mahnısı ilə başlaması, möhtəşəm. Təşəkkürlər, Türkiyə. ❤️ 🇦🇿🇹🇷
Büşra Kurt
Büşra Kurt Yıl önce
Son zamanların Türk dizilerindeki en iyi pilot bölümüydü herhalde. Her anı, kurgusu, sinematik akışı, karakterleri tanımamız... Kalite kokan bir iş. Ömrü uzun olsun.
Buse Özdoğan
Buse Özdoğan Yıl önce
Münevver Karabulut cinayetinden esinlenerek yazılmış bir senaryo bence. Cinayetin detaylarını okumuş biri olarak bu dizinin ilk sahnesinden itibaren ara ara benzer olaylarla karşılaşmak tüylerimi ürpertti. Dizinin finali aynı şekilde mi bitecek merak ediyorum şimdiden.
FLawLesS TaStE
FLawLesS TaStE Yıl önce
Emir Kozcuoglu sukur seni yeniden buldun bir dizide, nasil bir oyuncu bu, adam iyi basbaya.
feyza
feyza Yıl önce
Şimdi katilin kim olduğunu bilerek bu diziye başlamak canımı o kadar acıtıyo ki.. keşke ertelemeyip daha önce başlasaydım diyorum..
Kübra Tilki
Kübra Tilki Yıl önce
2 saatlik bir dizi yalnızca youtube'dan 9.3 milyon izlenmiş vay be helal size Yargı ailesi
anka
anka Yıl önce
Yemin ederim uzun zamandır böyle kaliteli Türk dizisi görmedim. İnsanı hukuk okumaya özendiriyor resmen.
Nissæ _
Nissæ _ Yıl önce
Asıl ihtiyacımız olan bu tarzda hukuk dizileri. İnsanları bilinçlendirmeye yönelten, adaletin sağlandığı, insanların görevini anlatıp usulüne uygun bir biçimde gerçekleştirdiğini gördüğümüz sahneler... Öylesine mükemmel bir bölüm olmuş ki devamını merakla bekliyoruz hepimiz. Ayrıca AY Yapım yine harikasınız!
Amjad Alyahoud
Amjad Alyahoud
Savcı ve polis olmalarına ragmen oturdurkları mutevazi ev…👏 her dizide oldugu gibi havuzlu lüx evlerden uzak gerçekliğe yakın👏