Futbol Tarihinin En Sansasyonel Transfer Hikayesi: LUIS FIGO

  görünümler 209,392

L1 Üçgen

L1 Üçgen

2 aylar önce

Karnın mı acıktı? Canın ne istediyse Trendyol Yemek ile hızla kapında! İndirimlerle beraber çok uygun fiyata yemek siparişlerinizi verebilirsiniz.
Trendyol Yemek kullanmak için:
www.ty.gl/l1ucgen_tymeal_fixe...
Güzel insanlar, her yıl transfer dönemi tartışılır durur... Transfer çalımı, hangi yıldız hangi büyük kulübe derken tüm futbolseverler transferlere dikkat kesilir. Ama bir transfer hikayesi vardır ki iki kulübün, 2 başkanın kaderini belirler. O da Luis Figo'nun Barcelona'dan Real Madrid'e transferi. Çekilen Luis Figo belgeselinden sonra tekrar gündeme gelen bu transfer hikayesini bir de bizden dinleyin. Ufuk Kaan Karacan'ın anlatımıyla sizlerle...
Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın:
bit.ly/l1ucgenyoutube
L1 Üçgen ailesine katılın:
trshow.info/on/3Ja.html.. .
Diğer Spor Meddahı Videolarını İzleyin:
bit.ly/SporMeddahi
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin:
►Instagram: l1ucgen
►Twitter: L1ucgenn

YORUMLAR: 1 091
Özgür Sezginer
Özgür Sezginer
Bize zamanında L1 Üçgenin ne olduğun canlı izlettirdi. Dünyanın en büyük iki futbol takımınında efsanesi olmak yalnızca Figo gibi büyük bir yeteneğe yakışırdı.
Akın Aktaş
Akın Aktaş
L1 Üçgen, futbolun sadece bir oyun olmadığını, yaşanan duyguları, hikayeleri her zerremize hissettirdiğin için teşekkürler.
Anıl
Anıl
L1 üçgen ekibi, futbolun artık tamamıyla paraya döndüğü dönemde bu sporun duygularının olduğunu unutturmamaya çalışan bir ekip.
Mehmet Cento
Mehmet Cento
Bize sadece futbolun bir oyun olmadığını,bir arkadaş ortamında sevdiğimiz bir büyüğümüzün anılarını dinliyor gibi olmak bile paha biçilemez iyi ki varsınız.
Hasan Demirci
Hasan Demirci
L1 Üçgen Futbolun sadece finans olmadığı zamanlara da bizi çok net götüren işin duygusal kısmını da çok güzel yansıtan müthiş bir ekip.Forma kime giderse en güzel yerde saklasın çok özel bir iş.Teşekkürler güzel insanlar.
bodrum bodrum
bodrum bodrum
Pes in efsane zamanlarının en iyi kadrosunda bulunan yıldızlardan biriydi Real madrid almak için kavga ederdik l1 üçgen yapınca pası en iyi atan adamlardan biriydi Luis Figo güzel zamanlardı...
utku rauf
utku rauf
L1 üçgen,bize futbolun devletini anlatan ve futbolun sadece bir oyun değil bir hayat olduğunu yaşanan duyguları tam anlamıyla iliklerimize kadar hissettitdin
EGLOG
EGLOG 28 gün önce
L1 üçgen futbolun sadece bir oyun olmadığını bütün duygularınla anlattığın için teşekkürler
THRESH (THE CHAIN WARDEN)
THRESH (THE CHAIN WARDEN) 28 gün önce
L1 üçgen futbolun sadece bir oyun olmadığını bize yaşatan adam gibi adamm
Furkan Koç
Furkan Koç
L1 ÜÇGEN , hayata renk katan bazen güldüren bazen hüzünlendiren tam içimizden bi kanal başarılarının devamı dileğiyle (Casillas kaleciliğe başlama sebebim idolümdür hala kaleyi bırakmama sebebimdir) :)
Alperen Esen
Alperen Esen
L1 üçgen bizi futbolun en güzel zamanlarına götürdüğün için çok teşekkürler:)
Yusuf Kaan Yılmaz
Yusuf Kaan Yılmaz
L1 Üçgen Luis Figo ne kadar iyi futbolcu olursa olsun o hep eyşan olarak hatırlanacak
RrMontage
RrMontage
L1 Üçgen , Bu özel insanların hikayelerini bizimle paylaştığın için teşekkürler Kaan abi🖤
Berke Tosun
Berke Tosun
L1 Üçgen hayatıma renk katan futbolun altında neler yattığını futbolun duygusal ve renkli kısmını anlatan güzel abimin kanalı
ErenTalha Erarslan
ErenTalha Erarslan
L1 Üçgen içtenliğiniz ve futbol sevginiz eksilmeden devam etsin 🙏🏻
Osman Yildirim
Osman Yildirim
Tek kelimeyle harikasınız ❤
Mükrim Çiçek
Mükrim Çiçek
L1 Üçgenin en iyi yaptığı iş bence futbolun maddi yönden daha çok manevi, teorik kısımları edebi bir şekilde ve Ufuk abinin de anlatımıyla yaşıyoruz adeta..
emre kaan tultak
emre kaan tultak
L1 Üçgen ve anlatıcısı bize geçmiş futbol tarihini en güzel şekilde anlatan kurum ve kişi.
Hxhs Jdjdje
Hxhs Jdjdje
L1 Üçgen yorgun bir günün ardından pamuklar içinde hissettiren videolarıyla vazgeçilmezimiz, İnşallah daha nice bölümlere
oğuz bayram
oğuz bayram
O zamanda Figo'nun hayatta kalmis olması bile mucize. Futbol tarihinin en sansasyonel olayı idi belki de. Tıpkı sevdiğin kızın sana sözler verip de başkasıyla nikahlanmasi gibi bir şeydi. Affedilemezdi.