Alev ve Doğa, Nursema'yı hastaneden kaçırdılar! | Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm

  görünümler 2,003,058

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

Kızılcık Şerbeti'nin 19. Bölümünde neler oldu?
Nursema düşme sonrası ağır yaralanmıştır. İbrahim ve ailesi panik halde onu bir hastaneye götürürler ve Nursema iyileşmeden ailesine haber vermemeye karar verirler. Abdullah Ünal’ın tepkisinden korkmaktadırlar.
Nursema’nın evlenmesinden dolayı dağılan Umut’u teselli etme görevini her zamanki gibi Alev üstlense de onun da kendi aşk hayatı çok yolunda gitmemektedir.
Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşamaktadırlar. Doğa ile arasının düzelmesi de Kıvılcım için ayrı bir mutluluk kaynağıdır.
Nilay kapandıktan sonra yeni dünyasını iyice abartma yoluna girecek, bu konuda en büyük desteği de Pembe’den görecektir.
Nursema hastanede kendine gelecek ve öğreneceği büyük sır onu şoke edecektir.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ kizilcikserb...
#ShowTv
#CerenKarakoç
#SılaTürkoğlu
#MüjdeUzman

YORUMLAR: 595
Aslı Özdemir
Aslı Özdemir 2 aylar önce
Doğa ve Nursemanın bu kadar birbirlerine destek olacaklarını düşünmezdim 👏
Nilgun
Nilgun 2 aylar önce
çok şükür ki NurSema kurtuldu, iyi ki Doğayı arayıp yardım istedi iyi ki.
livaneli
livaneli 2 aylar önce
Bence de
Selin
Selin 2 aylar önce
İyi insan bu demek
Muammer Yenilmez
Muammer Yenilmez 2 aylar önce
Aynen
Merve YE
Merve YE 2 aylar önce
Doğa ne kadar vicdan sahibi bir kız ya maşallah, sözde dini bütün olmayan ailede büyümüş ama kendi evliliğini tehlikeye atıp nursema'yı kurtarıyor.
Zeynep Oktay
Zeynep Oktay 2 aylar önce
O ne demek ya? Ona önce iyi insan olmayı öğrwtmişler.. Dini bütün insan insan sevgisini içinde yaşayan ve yaşatan insandır.. Bu da sizin bildiğiniz tesettüre girmekle ,ibadet etmekle olmuyor.. ALLAH'ı seven zaten yaptığı hareketlerle ibadet etmiş olur.. Bunu söyleyen ben 12 yaşımdan beri namaz kılan ,Kur'ani Kerim okuyan ve okumadan asla dışarı çıkmayan ben.. Bu benim içimden geliyorsa yaratılanı yarayandan dolayı sevdipim için.. En büyük ibadet insana olan sevgi ve merhamet..
Alican Sakalli
Alican Sakalli 2 aylar önce
Vicdan dinde değil insanın kalbindedir her dindar vicdan merhamet adalet sahibi olacak diye bir kural yok yada dış görünüşle yargılamamak lazım yani din de vicdanda yürekle alakalı
CANAN KARAMAN
CANAN KARAMAN 2 aylar önce
Yoğun bakımdan çıktıktan 2 gün sonra yürüyerek hastaneden kaçtığı için Nursema'yı tebrik ediyorum. Yarısı kadar dirençli olsam bana yeterdi 😄
Ronya Akyol
Ronya Akyol 2 aylar önce
Bence o an kendini kurtarmak uğruna her şeyi yapar insan
Neslihan Yavuz
Neslihan Yavuz 2 aylar önce
Canan karaman ismi çok tanıdık 😂
Zeynep Oktay
Zeynep Oktay 2 aylar önce
😅😂
cincons
cincons 2 aylar önce
Ben beyin ameliyatı oldum yoğun bakımdan yürüyüp çıktım 😅
delafuante
delafuante 2 aylar önce
Eğer hastaneden kız kaçırma aynı saatte yayınlanan başka bir dizide olsaydı tüm bölüm kaçırma sahnelerini izlerdik😂 Doğa şipşak tertemiz halletti🥰
Missi
Missi 2 aylar önce
Aynen bayilmadik sıkıntıdan. Bir teşkilatta zehranin detaylı iskence sahnesi gibi değildi öyle 2.5 saat.
Elif Sekmen
Elif Sekmen 2 aylar önce
Doğa nın gücü
Devin Akın & Aslan Soykansız!
Devin Akın & Aslan Soykansız! 2 aylar önce
Nursema'nın doğayı görünce derin bir nefes alması.. Canımm kızlarımm çok güzelsinizz.
Ramazan Yıldırım
Ramazan Yıldırım 2 aylar önce
Düşen Zengin bişey olmadı. Fakir dusseydi sağlam kemik bırakmazlardi😄
Filiz İşgüzar
Filiz İşgüzar 2 aylar önce
Dizinin her bölümünde bizleri hayrete😮 düşürecek nekadarda ince detaylar var . Bizler kimi zaman gülerek ,ağlayarak , öfkelenerek kimi zamanda farkındalığımizi arttırarak yorumluyoruz. Umarım ders çıkarması gereken kişiler birkez daha düşünürler ...
Sayonara Azevedo
Sayonara Azevedo 2 aylar önce
👏👏👏👏👏
Yağız Kayra
Yağız Kayra 2 aylar önce
O kadar yüksekten düştükten sonra en ufak bi kırık olmadan iyileşip pıtır pıtır yürüyen koca yürekli nursema 😅
Yettie Ade
Yettie Ade 2 aylar önce
That is a big Flaw on the writer
Damla Ela
Damla Ela Aylar önce
Ayy abartmayın isterseniz sanki gökdelenden düştü.. malikanenin en üst katından düştü ama aşırı yüksek değil..
Damla Ela
Damla Ela Aylar önce
Bi kaç metre var diye herkes sakatlanacak değil yoğun bakımda Baya kaldı işte
Damla Ela
Damla Ela Aylar önce
Düşerken kafa üstü çakılmadı ya da götünün üstüne veya kolunun bacağının üstüne düşmedi çok estetik düzgün düştü😂
M. A.s
M. A.s 2 aylar önce
Nursema babasının Aleve olan aşkını itiraf etmesini yakaladıya boşanma biletini aldı bence kocasından kurtulması yakındır.😂
Selim Ulu
Selim Ulu 2 aylar önce
😂😂😂😂😂
Ayşen Şenakar
Ayşen Şenakar 2 aylar önce
Doğanın bu cesareti bütün genç kızlarımıza Örnek olsun 👍👍👍
ayşe seyrek
ayşe seyrek 2 aylar önce
Bütün insanlara .
Neşe Aydın
Neşe Aydın 2 aylar önce
Aynen
Dilan
Dilan 2 aylar önce
Aynen cok haklisin
Brownie Pie
Brownie Pie 2 aylar önce
Doğa’nın hamile haliyle Nursemaya verdiği destek çok değerli. Başlarda biraz şımarık ve gıcıktı Doğa, şimdilerde baya geliştirdi kendini ama.
Bahar Ak
Bahar Ak 2 aylar önce
Bu bölümü nefesimi tutarak izledim çok güzeldi doğanin nursemeyi kurtarmasi ayri bi mutluluk verdi. Ayrıca ordaki hemşirede baya yardımcı oldu rolünu iyi oynadi ve orda nursemanin hemşireden telefonunu isteyip hemşirenin hemen cikartip tleefonunu vermesi takdir edilesı bi sahneydi, O an şunu dettirdi keşke gerçek hayatta'da bütün sağlıkçılarımiz böyle olsa, zor durumda olan hastalara karşi bu kadar duyarlı ve iyi davransalar.
birsen öztürk
birsen öztürk 2 aylar önce
Davranırlar zaten hemşireye polise dese kapıda adam falan duramaz direkt hastane polisi gelirdi
Bahar Ak
Bahar Ak 2 aylar önce
@birsen öztürk birsen hanım. Malesefki gerçek hayatta dönüp baktığımızda sağlık çalışanlarımız bazen hastalarına karşı okadar duyarsız kalıp kaba ve sert davranıyorlar ki anlatamam onu gectim bi kere insan muamelesi yapmıyorlar bazı sağlıkçılar Ama bu sahne güzel bi örnekti.👏
Biserka Pelko
Biserka Pelko 2 aylar önce
Doga je dobrica kao Sila ❤
Emine Taskestl
Emine Taskestl 2 aylar önce
Hastanelerde kendim ve yakınlarım için sayısız kere bulundum %95 iyi hemşire ve doktorla karşılaştım.agresif hallerini de hiç üzerime alınmadım ..iş yükü ,kişisel problemlerine yordum .hastalar da duruma ve ortama göre sağlıklı ve bilinçli bir iletişim diline sahip olmalılar ...bence
Elif Yazıcı
Elif Yazıcı 2 aylar önce
Evet bazen biraz ters davrana biliyorlar ama böyle bir durumda telefon verirlerdi yüksek ihtimalle. Hele de devlet hastanesi nde kapının önüne adam dikmek ne ya? Ayrıca adli bir vaka bu sonuçta polisin her türlü gelmesi gerekirdi oraya fiyasko olmuş. Yani en azından polis gelseydi de nursema anlatmasaydı bir şeyleri.. Hiç değilse polis gelmiş olurdu. Çünkü her türlü çağrılır yani. O damadın söyledğine inanılır mı ya? Bir de kız gelinlikle gelmiş.
Khagani Amirahzade
Khagani Amirahzade 2 aylar önce
İyiki Doğa gibi koruyucu melek insanlar var 😍🥺
Dila Çelik
Dila Çelik 2 aylar önce
Yaaa keşke Umut’a Nursema’nın durumunu anlatsalardı. Adam perişan oldu😢
Ummugulsum Serhend
Ummugulsum Serhend 2 aylar önce
Yani ..alev gevezeyken birsey saklamazken dili tutuldu sanki ..senaristin gücüde umuta yetiyo ..aman bi evlensinler de .. Ağzımızın tadı bozulmasın..😉😀
Dila Çelik
Dila Çelik 2 aylar önce
Umut’ a da az sinirlenmedim değil. Tamam arkadaşının zoruyla da olsa başka bir kızla konuşmak zorunda değil. Hayır diyebilmeyi öğrenmeli. Yeni fragmanda zaten Nursema Alev’in çakması kızla görecek Umut’u her şey sarpa saracak.
Büşra Saraçoğlu
Büşra Saraçoğlu 2 aylar önce
Olay umut ve Nursema değil de kadın dayanışması. O romantik aşk yüzünden klişelerinden uzakta.
Cahide Sultan
Cahide Sultan 2 aylar önce
​@Dila ÇelikGordu sanirim o yuzden askada inancim kalmadi artik dedi Nursema😮
Elif Yazıcı
Elif Yazıcı 2 aylar önce
Ben Umut’a çok fazla kızamıyorum açıkçası. Yani düşünsenize sevdiğin kadın evlenmiş. Artık evlenmiş ya evlenmiş ötesi var mı? Nereden bilecek ki böyle olacağını. Belki bu gibi gün boşanır diye onu mu bekleyecekti? Ha tabii ki bu kadar erken davranması biraz saçma. Yüksek ihtimalle biraz daha hızlı götürmeye çalışıyorlar işleri ondan böyle oluyor. Ama yine de hayatının sonuna kadar nursemanın yasını tutmasını bekleyemeyiz. Tabi burada problem bu kadar acele ve hızlı olması bu işin. Ama Umut’ta zaten o kadına aşık falan değil. Birazcık tam tam olarak kullanıyor onu yüksek ihtimal. Nursema da bilip bilmeden yanlış anlamasın. O ya böyle böyle drama çıkaracaklar işte başka türlü yürümez ki. O zaman hemen evlensinler olsun bitsin bu iş.. Ben de evlenmelerini istiyorum. Ama o zaman bizim için bu kadar seyir zevki olmayacak. Benim şu an tek istediğim nursemanın bu heriften boşanması. Kadına şiddete tahammül edemiyorum. Ki burada cinayete teşebbüs söz konusu. Umarım bir an evvel boşanır da o adam cezasını bulur. Sonra artık başka dramalar yapacaklarsa yapsınlar. Yeterki kadına şiddet falan olmasın. Yoksa yanlış anlaşılmalar dramalar düzelir. Onları alışığım zaten.
Bundan kötüsü gelemez başıma
Bundan kötüsü gelemez başıma 2 aylar önce
Doğa ve nursemanın sonradan arkadaşlığının bu kadar güzel olacağını tahmin etmemistim, çok güzelsiniz kızlar ❤kalbin çok güzel doğa
Rose Watanabe
Rose Watanabe 2 aylar önce
Amei essa cena
ja
ja 2 aylar önce
Sila kobiet brawo
Bundan kötüsü gelemez başıma
Bundan kötüsü gelemez başıma 2 aylar önce
@Rose Watanabe Eu também👍
Bundan kötüsü gelemez başıma
Bundan kötüsü gelemez başıma 2 aylar önce
@ja Tak, my, kobiety, jesteśmy silniejsze, kiedy się jednoczymy❤
Aysun Alyali
Aysun Alyali 2 aylar önce
Doğayla Alevin Nursemayı kaçırtması ohh be çok sevindim
Nilgun
Nilgun 2 aylar önce
sevinç ve heyecandan gözyaşlarımı tutamadım.
aynurgunesceren1965@mail,com
aynurgunesceren1965@mail,com 2 aylar önce
Yakalanacaklar diye öyle korktumki sanki gerçek çok üzüldüm
Ebru
Ebru 2 aylar önce
​@aynurgunesceren1965@mail,com bende 😊
Nilgun
Nilgun 2 aylar önce
@aynurgunesceren1965@mail,com aynen ben de öyle heyecandan bakıp bakmamakta bile kararsız kaldım
aynurgunesceren1965@mail,com
aynurgunesceren1965@mail,com 2 aylar önce
@Nilgun geçen hafta o camdan itilmesi kabus gibi hiç çıkmadı aklımdan 😡😡😡
Nedime Kocaman
Nedime Kocaman 2 aylar önce
Bu sahneye kalbimi bıraktım çok güzeldi doğanın nursemay kaçırması nursemanin en güvenmediği insanlar en güvendikleri olması neymiş tanımadan kimse kimseyi yargilamali nur sema
E. De
E. De 2 aylar önce
Öyle oluyor o yüzden büyük konusmamak lazim. Zor bir aninda hic sevmedigin beklemedigin biri sana yardim eli uzatabilir, sevdiklerimizde elimizi tutmaz
Maristela Trombeta
Maristela Trombeta 2 aylar önce
Que linda atitude de Doga ela não pensou 2 vezes quando Nursema pediu ajuda Ela foi ao encontro de Nursema para ajudá-la Doga assim como Sila é puro amor
Drik샤오팅
Drik샤오팅 2 aylar önce
Doga hamile haliyle Nursemayi kurtardı helal olsun ona
hevi hevi
hevi hevi 2 aylar önce
Alevin doğaya gebiş demesine bayiliyom ya çok tatlı 🥰
A A
A A 2 aylar önce
Bana da inanılmaz itici geliyor.
Ozlem Sahinkaya
Ozlem Sahinkaya 2 aylar önce
​@A A Buradan da aynı durumun farklı tepkilere sebebiyet verebileceğini görmüş oluyoruz😊 Bana da itici geliyor bu arada😃
Edalet Nesibov
Edalet Nesibov 2 aylar önce
Bencede cok tatli❤
Hukuk öğrencisi.
Hukuk öğrencisi. 2 aylar önce
Efsun beyzaya gebeş diyordu ona çok yakışıyordu Ceren Moray 😄
Grażyna Lutyńska
Grażyna Lutyńska 2 aylar önce
brawo dziewczyny 👋👋👋👋Doga- niczym James Bond w spódnicy 👍😉😉dobrze , że Nursema jednak nie była cicho i poszukała pomocy ; jednak podejrzewam ,że to się tak szybko nie skończy ; pewnie i Doga będzie miała przez to kłopoty, gdy Fatih i jego rodzina dowiedzą się o tym ; pewnie , jak zwykle , będzie dla nich ważniejsza opinia , a nie szczęście córki 😕 ; ale ważne , że Nursema i Doga tak się teraz wspaniale dogadują 😁Nursema nawet nie pomyślała prosić pomocy u rodziny -bała się , że jej nie uwierzą 😔ale wspaniale zostało pokazane ,że nie ma zgody na takie traktowanie kobiet - może teraz "cenzura" zostawi ich w spokoju ? 🙏
Elif Betül
Elif Betül 2 aylar önce
Doğa ve Alev cok iyiler kadin kadinin dostudur ❤
Nilgun
Nilgun 2 aylar önce
izlerken çok etkilendim ve ağladım
Neşe Aydın
Neşe Aydın 2 aylar önce
Onlar teyze yegen onlar olmasin ben mi oluyum
Ayfer Akın
Ayfer Akın 2 aylar önce
​@Neşe Aydın 😅
Derman Kara
Derman Kara 2 aylar önce
Dizi cok güzel ve gercekleri yansitiyor. Gercekleri görmek türk toplumununun hakki gerceklerden kacamayiz. Diznin devametmesi tercihimdir.
Seçil Celikelli
Seçil Celikelli 2 aylar önce
Bu sahneyi izlerken Allah herkese böyle yenge versin dedim😊
Alime Yırtıcı
Alime Yırtıcı 2 aylar önce
Yalnız Doğa'nın numarasını da acil günler için ezberlemiş, takdir edilesi😂
Omer Gurbuz
Omer Gurbuz 2 aylar önce
Çok iyi oldu Doğa nın Nursema yı kurtarması ama umarım Nursema sağlık açısından bi sıkıntı yaşamaz.
Duman Aydin
Duman Aydin 2 aylar önce
Bence anne olmasıyla ilgili bi sorun ola bilir. Gelicek bölümlerde görücez, ama umarım olmaz🤕😷
Mermaid Sea
Mermaid Sea 2 aylar önce
O kadar yüksekten düştü. Hiç bir yeri kırılmadı. Çatlamadı. Nursema şanslı kızsın vesselam diyeceğim ama yaşadıklarına bakınca...
Zeynep Oktay
Zeynep Oktay 2 aylar önce
😂😂😂👍
Missi
Missi 2 aylar önce
Aslinda kod farkıyla 2.kat bahçeye cime düşse biraz daha inandırıcı olurdu. biraz abartmışlar mesela kolunun üstüne düşmüş gösterip kolu alçıya alabilirlerdi. Fazla çabuk ayaklandı. Neyse..
Damla Ela
Damla Ela Aylar önce
Aşırı yüksek değil abartmayın ayrıca kafa üstü çakılmadı(kafasına yine darbe aldı o ağrı) ya da çivileme vs. Sağ omzunun üstüne düştü ama üstünde şiş gelinlikte vardı bazı şeyler aşırı yükseklik yoksa çarpma etkisini yumuşatabilir..
Damla Ela
Damla Ela Aylar önce
@Missi sağ omzu veya sağ kolu diyim alçıda olabilirdi ama belki de daha uzun süre durdu hastanede atladık orayı..
Aygül Salmanlı
Aygül Salmanlı Aylar önce
Ben beyin ameliyatından sonra adımı zor hatırlarken Nursemanın Doğanın numarasını ezbere hatırlamasını alkışlıyorum 😀
ŞENAY
ŞENAY 2 aylar önce
Kadın kadının kurdu değil her zaman yurdu olmalıdır. Nursema ve Doğa 👍❤️
Udbi Abdi
Udbi Abdi 2 aylar önce
Duga rescuing Nursima from the hospital to snatched away was like a mission impossible well done 👏.
dersçalışıyorum
dersçalışıyorum 2 aylar önce
şu an o kadar mutluyum ki bu olay çözüldüğü için resmen diziyi bırakıyordum artık.
Elif Yazıcı
Elif Yazıcı 2 aylar önce
Ben de öyle. Aynı sizin gibi fragmanlardan yorumlardan takip ediyordum. Bir de arkadaşım izliyor onun anlattıklarından bilge ediliyordum. Ama bu sahne benide çok mutlu etti. Umut başka kızlarla takılabilir. Yanlış anlaşılmalar kıskançlıklar dramalar... Bu tür sahneleri okeyim de; şiddet falan izleyecek halim yok yani. Çünkü belli bunları hemen bir araya getirmeyecekler. Hikaye bunlar üstünden dönüyor artık çünkü anladım. Ama en azından kadına şiddet falan uygulamasınlar. Yeter yani. O İbrahim’i görmeye katlanabileceğimi sanmıyorum. İnşallah haftaya iki bölümde de kızın başına bir şey gelmez yine. Tek başına gitmiş o eve hangi akılla gittiyse?
hatice Delidolu
hatice Delidolu 2 aylar önce
Ne güzel doğa nursemayı kurtarıyor da hemşirede hiç itiraz etmeden yoğun bakımdan yeni çıkmış beyninde su toplayan hastayı sorgusuz sualsiz al götür diyor 😂😂😂 az detaylı yazsaydınız ya senaryoyu
Josiane da Silva Martins
Josiane da Silva Martins 2 aylar önce
Estou amando a amizade de Doğa e Nursema❤❤❤🇧🇷🇧🇷
lilypotter
lilypotter 2 aylar önce
doğa sen bu dizinin gülümseyen yüzüsün ışıltısısın
lal0624
lal0624 2 aylar önce
Pembe hanııım iyilik önce kendi evladına yapılmalı kendine kör ele müslüman olunmaz. Baş kapatmakla da namaz kılmakla da iyi insan da Müslüman da olunmuyor karakterlerde görüldüğü üzere çok güzel anlatılmış. Ouyuncularımıza teşekkürler
Türkan Çavuş
Türkan Çavuş 2 aylar önce
pembeleşinceye resmen nefret ettim insallah alev alır elinden
NefesTahir neftah
NefesTahir neftah 2 aylar önce
Aynen
Yettie Ade
Yettie Ade 2 aylar önce
I think money plays more to Pembe than religion. She keeps saying “goood family”😮
Elizabeth Assis Pereira
Elizabeth Assis Pereira 2 aylar önce
A Alev merece algo compensador pois é uma mulher corajosa, destemida, valente, inteligente, determinada além de linda é claro. Não posso deixar de dizer o mesmo de Doga.
Justina Sachett
Justina Sachett 2 aylar önce
Eu não gostaria de ver Alev ,com aquele velho chato, fanático,ele têm que aguentar a Pembe, até a morte😂os dois se merecem
Nesibe Su
Nesibe Su 2 aylar önce
Nasıl uyanık bir aile Nursema yi kimse bulamasın diye devlet hastanesine götürmüşler kızı
Maria T. Guadalupe Perez Villanueva
Maria T. Guadalupe Perez Villanueva 2 aylar önce
El personaje de Doga es valiente, decidido y lucha contra la injusticia, tiene un excelente rol, a veces creemos que se les da mayor protagonismo a otros actores, sin darnos cuenta qu esta es una historia bien escrita, donde se necesita conocer lo que sucede y el porqué de las decisiones de las familias, es decir el contexto, y esos problemas no solo existen en Turquía sino en todo el mundo, la mentira, la conveniencia, los tratos hechos en el pasado sin tomar en cuenta el sentir de las personas involucradas. Que triste que esto ocurra en estos "tiempos modernos". Excelente elenco y ahora ya va surgiendo la importancia del papel de Sila 🤩😍👌👌👏👏
sevgi
sevgi 2 aylar önce
Yanı hemşire de maşallah hiç sorgulamadan doğaya yardım etti. Hadi doğa kötü niyetli biri olmuş olsaydı ne olacaktı.
Görkem Kaya
Görkem Kaya 2 aylar önce
Bu olayı uzatmayan senarist iyiki varsın😊
Celeste Souza🌞🙏
Celeste Souza🌞🙏 2 aylar önce
🙏🙏🙏🙏Doga e Alev são as boas almas dessa série! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 😂😂😂😂 Os espíritos criativos de Kizilcik Serbeti! 👍👍👍⚘⚘⚘🕊🕊🕊❤❤❤❤💫💫💫👏👏👏👏👏 Valeu gente! Parabéns! 😂😂😂😂😂😂
Ümit Gülmez
Ümit Gülmez 2 aylar önce
Nursemayı Alevin evinde görünce sevindim iyiki kaçabildi kız doğa sayesinde tabiki
Neriman As
Neriman As 2 aylar önce
Yemin ederim ömrümden ömür gitti şu sahne de yakalanacak lar diye şükür kurtuldular ama bakalım bundan sonra ne olacak bakalım inşallah geri gitmez yada geri vermezler
yaz yağmurlar kay 🌧️☔
yaz yağmurlar kay 🌧️☔ 2 aylar önce
Doğa gibi gelin her eve lazım 👍👏👏
Mitali Gabbi
Mitali Gabbi 2 aylar önce
I cried while watching this clip… so proud of Doga and Alev❤️❤️❤️❤️🤩🤩🤩😍 thank you both for saving Nursema❤️❤️
Esin Demirkir
Esin Demirkir 2 aylar önce
Harikasınız doğa ve nursema...özellikle doğanın o güzel yüreği....yalnız nursema gelecek bölümde niye o ailenin evine gitti ki ,başına bela alacak
Gülgün Hüseynova
Gülgün Hüseynova 2 aylar önce
Kadının kadına desteyi en güzel sahneydi❤👍
Josefa Santos
Josefa Santos 2 aylar önce
Eu já tinha pensado assim,que ela ia pedir o cel.da enfermeira e pedir ajuda pra Doga, foi muito legal essa cena👍👍👍👏👏👏😘🤜🤛
ayşe erdem
ayşe erdem 2 aylar önce
İnşallah haftaya Nursema polise gider İbrahim denilen manyak tutuklanır kocasının ve babasının evine lütfen gitmesin
Sacide Çakar
Sacide Çakar 2 aylar önce
Cok haklisin ....bastan polise gidip ortaligi ayağa kaldırsalardi cok iyi olurdu o pembe karısıda anlardı anyayı konyayı
ayşe erdem
ayşe erdem 2 aylar önce
Aynen bu insanlara vicdan cezası anlamadıkları için hakim cezası onlar için utanç tır ancak
Nurgül Okur
Nurgül Okur 2 aylar önce
Hastaneye acil şekilde götürülen bir gelin buna rağmen bir polisin dahi gelip sorgulamamasi...sonrasında olaylari öğrenen doganinda alevinde kimseye bir şey dememesi ...
Natilla Natilla
Natilla Natilla 2 aylar önce
Que bueno que doga y nursema se hicieron tan amigas para enfrentar juntas los problemas
Dicle Omay
Dicle Omay 2 aylar önce
Sadece bu sahne 1 buçuk milyona yakın izlenmiş.çok muhteşem bir ikili oldu❤
Hülya Kücükdogan
Hülya Kücükdogan 2 aylar önce
Ne saçmaydı, hastanede kimsenin adli soruşturma yapmaması, Doğa'nın hastanden Nursema'yı hafiye gibi kaçırması, ama seviyoruz yine de diziyi.
Yettie Ade
Yettie Ade 2 aylar önce
Yeah😂 a lot of crack but the fact the our sister survived , no one asked
Emanet (O Legado)
Emanet (O Legado) 2 aylar önce
Nossa Doğa forte guerreira uma verdadeira irmã para Nursema!💪👏👏😍😍🇧🇷🇧🇷
Muqeddes Hemidov
Muqeddes Hemidov 2 aylar önce
Cok i oldu bu olayın cabukca cözülmesi umarım bundan sonra Nursema kendi ahakları üstünde duran bir bayan olur bravo Doğaya Aıeve hec düşünmeden Nursemanı kurtardılar❤
ja
ja 2 aylar önce
Brawo brawo dla dziewczyn!
Süleyman Sarıkuş
Süleyman Sarıkuş 2 aylar önce
Maskeyi görünce korona geldi aklıma. Kim derdi ki koronalı günler bile daha iyi olacak, bu günlerden.
Bahar Lara Aydın
Bahar Lara Aydın 2 aylar önce
Yahu Nursema'da evin tepesinden yere çakıldı nerdeyse ertesi gün bir koşmadığı kaldı. O kadar yüksekten düşüp yaşaması bile mucize
Dilek Kılıç
Dilek Kılıç 2 aylar önce
Belinin kırılma ihtimali var
staaaaaaaaa
staaaaaaaaa 2 aylar önce
ikinci kattan düşmedi mi? 4.kattan düşüp dipçik gibi olan gördüm.
Nadya Aytan
Nadya Aytan 2 aylar önce
Bence odaları zemin kattaydı, tek mantıklı açıklama budur
Ayşegül
Ayşegül 2 aylar önce
Film işte herşey mümkün
Mihriban Karataş
Mihriban Karataş 2 aylar önce
Bi' tanıdığım var kız tam 3 defa 3.kattan düşmüş burnu bile kanamamış.
Merve Tn
Merve Tn 2 aylar önce
Bu diziyi seviyorum tamda gerçekleri gosteriyor. Kuralları kendine göre kullanan insanları, ikiyüzlülüğu
Zgl
Zgl 2 aylar önce
Öyle bir yükseklikten düşüp sapasağlam kalması bir yana bide Bana bu sahne çok saçma geldi ; zira Nursema nın en fazla Umut'un telefonunu ezberden bilmesi gerekirdi Doğa'nın telefonunu ezberlemiş olması çok komik geldi 😊
Deniz Çay
Deniz Çay 2 aylar önce
Çok güzel bir dizi nursema ve doğanın dostluğu süper 👏👏
SuNa Esenyurt
SuNa Esenyurt 2 aylar önce
Ohhh şu sahneyi gördüm ya ne kadar mutluyum anlatamam
Duygu Demir Durgut
Duygu Demir Durgut 2 aylar önce
Betona düşüp,hiç kiriksiz,bu kadar hızlı hastaneden yürüyerek gripten çıkmış gibi Nursemanin çıkışi hiç olmadi
Elif Yazıcı
Elif Yazıcı 2 aylar önce
İnsan kırılsa bile düşünemez ki o durumda. Yani belki kalıcı bir hasar bile olmuş olabilir beyni ile alakalı. Bilmiyorum. Ama kalmamış olmasını diliyorum. Bu olayı uzatmalarını istemem. Ama oradan çıkmasına can havliyle yaptığı bir şey olarak görüyorum ben. Çünkü o durumda insanın odaklandığı tek şey kaçmak olur yüksek ihtimalle. Kız uyandığından beri zaten kaçma planları yapıyordu. Yani telefonunu falan istiyordu işte. İnsan canının acısını bile umursamaz ki o durumda.
Fatos 1907
Fatos 1907 2 aylar önce
Corona maskeleri halen işe yarıyor olması 🤣😂doğa ve nursema ohh be dedirttiniz süpersiniz 🥰
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 2 aylar önce
Sıla Türkoğlu Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏
mhfrz
mhfrz 2 aylar önce
Katılmıyorum ama emanette halinden daha iyi biraz geliştirmiş kendini
كوكي بيبي
كوكي بيبي 2 aylar önce
@mhfrz halili 000😂😂😂
mhfrz
mhfrz 2 aylar önce
@كوكي بيبي Halil İbrahim Ceyhan hayranımısın
كوكي بيبي
كوكي بيبي 2 aylar önce
@mhfrz nooo Halili 💩💩💩
mhfrz
mhfrz 2 aylar önce
@كوكي بيبي Anladım ama Halil rolünün hakkını veriyor. Sıla bayağı yeteneksiz Di biraz toparlamış lendini
ali
ali 2 aylar önce
Boşuna dememişler en iyi dostluklar bazen zorluklarla başlar,mesela Nursema ne kadar onyargiliydi Doğa Hakkinda,Bence Bundan Sonra Çok iyi Anlaşan 3 Arkadaş Olacaklar
Kardelen Yilmaz
Kardelen Yilmaz 2 aylar önce
Cok guzel bir dizi ne olur hic bitmesin. Gittikce daha heyecanli oluyor
𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞𝗣İ𝗡𝗞𝗦_𝗥𝗢𝗦İ𝗘_
𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞𝗣İ𝗡𝗞𝗦_𝗥𝗢𝗦İ𝗘_ 2 aylar önce
Ayn
Su
Su 2 aylar önce
Ah nursema kurtuldu sonunda. Kendi ailesi umursamazken doga ve alev umursadi vicdanli insan böyle olur
Rui Lourenco
Rui Lourenco 2 aylar önce
I have a feeling Fatih will get mad but doga is fearless ❤❤❤
Funda Yaşar
Funda Yaşar 2 aylar önce
Nursemanın damar yolu olmamasıda ayrı bi detay😄
Neşe Aslan
Neşe Aslan Aylar önce
Nursemanın beni camdan attı dediğinde Doğanın surat ifadesi..
Kanatsiz Kuş
Kanatsiz Kuş 2 aylar önce
Aglayasim geldi ne güzel dayanisma keske herzaman böyle el ele olsak
elfi
elfi 2 aylar önce
gelecek bölüm boşanma davası açsın, bölümün sonunda nursema babasının gerçek yüzünü de gördü, umarım artık kendi yolunu bulur
Nurcan Gülenç
Nurcan Gülenç 2 aylar önce
Doğa gerçekten senden beklediğim bir davranış 👏👏Nurseme için çok üzülüyorum 🥺
fatma yılmaz
fatma yılmaz 2 aylar önce
alevin normalde daha olaylara hızlı davranırdı bu son bölümlerde çok durgun
Nonata Oliveira
Nonata Oliveira 2 aylar önce
Como amei as duas ajudando nursema, ❤😊ainda bem que nursema ligou pra doga, e doga tem alev😊❤, mais elas vão ter problemas depois 😢
NefesTahir neftah
NefesTahir neftah 2 aylar önce
Helal olsun Doğa ya Nursemayla başda anlaşamasalara onun hep yanında oldu kendini tehlikeye atdı kurtarmaya gitdi Alev ve Doğa çok iyi insanlar
Rosita Fernandes
Rosita Fernandes 2 aylar önce
Alev and Doga are very brave and it's the kindness which they have shown to Nursema
Ayfer Demirer
Ayfer Demirer 2 aylar önce
Bu kaçırma sahnesi mantıkla çelişiyodu, hastaneden bu kadar kolay hasta kaçırılamaz, hemşire böyle bişeye izin veremez bu suçtur
Yasin Dilber
Yasin Dilber 2 aylar önce
Bu dizi hiç mi hiç bitmesin istiyorum gerçekleri anlatan ama biraz dizi işte okadar da olur diyen güzel heyecan verici konu içinde konusu olan bir dizi
Belkis Karabulut
Belkis Karabulut 2 aylar önce
İyi ki Doğa var 😢
Rosita Fernandes
Rosita Fernandes 2 aylar önce
Nursema act is very good .Her facial expressions and emotions too .This story written by Faruk Turgut is well written .Love the story .Great work Faruk Turgut .
Hidir Karagul
Hidir Karagul 2 aylar önce
Zorla evlilik zorla gerdek nedir yahu bu nasıl bir vahşilik
livaneli
livaneli 2 aylar önce
Kadın kadının dostu bu dayanışma bir harika
Özlem KOÇ Sefai
Özlem KOÇ Sefai 2 aylar önce
anneme söyleme bana inanmazlar mı demiş abicim hastanedeyken annesini babasını arasaymış ya direkt ilk elden görüp vicdan azabından ölsünler
E. De
E. De 2 aylar önce
Nursemaya cesaret gelmis bayildim böyle devam. Doga vicdan sahibi olmanin dinle inancla ilgili olmadiginin en iyi örnegi helal olsun. Nilayin bile akli calisip pembeye soruyor, kaynana nasil ibrahimle konusuyor diye telefon cekmiyorsa ama pembe yine uyanamadi yada isine gelmiyor.
Yeter Aygunes
Yeter Aygunes 2 aylar önce
Böyle Anne Babayı hiç kimseye vermesin Kızın hiç söz hakkı yok Anne Baba kızıyla her şeyi konuşmalı iyiyi yanlışı anlatmalı Eskidendi kıza hiç söz hakkı verilmezdi Öyle olmamalı Kızın sevmesi Ailelletin tanışması herşeyin konuşulması lazım ibadet Allah ile kul arasında olmalı kimse kimseye karışmamalı vijdan saygı sevgi çok önemli ben herzaman dini dili ırkı ne olursa olsun insan insandır bilim ve ilimden gidilmeyen sonu karanlıktır
Ummugulsum Serhend
Ummugulsum Serhend 2 aylar önce
Kıvılcım uzaydanmi geldi acaba.. Bir insan yaşadığı toplumun değerlerine bu kadar yabancı olamaz ..
Dilek Öksüz
Dilek Öksüz 2 aylar önce
Aynen öyle bu Kıvılcım Amerika da falan mı doğup büyümüş bu kadar da olmaz Müslüman toplumuna çok büyük saygısızlık
Nilay Yılmaz
Nilay Yılmaz 2 aylar önce
@Dilek Öksüz Müslüman toplum değiliz. Çoğunluğu müslüman olan bir cumhuriyet ülkesiyiz.
senar bağcı
senar bağcı 2 aylar önce
Aynen katılıyorum,insan yaşadığı toplumun örf adetlerine dinine bu kadarmı yabancı olur, ayıptır yahu, dinimizi kötülemek adına bu kadar ayrımcı düşünceyi empoze etmek hiç hoş değil, lütfen biraz dikkatli olun
Vusalə R
Vusalə R 2 aylar önce
Her kes her seyı kabul edecek diye bir şey yok, benim içinde inanmadığım değerler onemsızdır
Dilek Öksüz
Dilek Öksüz 2 aylar önce
@Nilay Yılmaz Müslüman toplumuna saygısızlık dedim azınlık çoğunluk değil konu bu ülkede yaşayıp hiç görmemiş hiç duymamış gibi tepki vermesi mesele
Chen Turgeman
Chen Turgeman 2 aylar önce
Doga is so adorable
Lenovo
Lenovo 2 aylar önce
Drage žene kako ste solidarni i osjećajne 😪♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Çiğdem Demir
Çiğdem Demir 2 aylar önce
Birbirlerine destek olmaları çok hoş
Aurica Iordache
Aurica Iordache 2 aylar önce
Ce frumos , Doga și Nursema au devenit prietene , bravo fetelor . Doga sub acoperire , super tare .😁😉 Sila ❤❤❤
Mustafa işte :)
Mustafa işte :) 2 aylar önce
Ulan doğa gibi bı görümcem olsun sırtım yere gelmez valla
ayşe seyrek
ayşe seyrek 2 aylar önce
İnsan demek ki çaresiz kalınca daha çok cesaret ve gözü kara oluyor.Bravo dedim ,ama ben olsam direk polise bildirirdim ki cezasını çeksin.
Merve T.
Merve T. 2 aylar önce
Cok heyecanli bir andı ayrica Nursema oyle kolay ayaklanmadi kambur sekilde zar zor yürüyordu rolun hakkini vermis bence
Meltem Sıldır
Meltem Sıldır 2 aylar önce
Helal olsun Doğa ve Aleve birlik olup Nursema ya sahip çıktılar
Mediha Şahin
Mediha Şahin 2 aylar önce
Kızım yaa turkiyemizin incisi nasıl bir iyunculuk herkezi atlatıp nursemayi kurtardın bir de hamileyken soğuk kalınlıkta korkmadan birde hastaneden kaçırmak helal olsun güzeller güzeli korkusuz oyuncu sıla Türk oğlu bu güç güç güç halal dana ...
Kübra
Kübra 2 aylar önce
Doğa çok karakterli bir insan😢
Özge Törer
Özge Törer 2 aylar önce
Müjde uzman Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏
SOLEB
SOLEB 2 aylar önce
Wonderful souls, Doga & Elev the two phenomenal champions. great job 👏🫶🫶
Alma Chavez
Alma Chavez 2 aylar önce
Muy bueno este capítulo los padres y el hijo son tal para cual de malos y sila cada vez muy buena actriz felicidades x tan buena novela
Merve Tulunay
Merve Tulunay 2 aylar önce
Ohhh nursema cok iyi yaptı ailesine söyleyerek 😂
Araba egzoz bağırtıcı alet #shorts
00:44
Hasanmucci
görünümler 1 Mn
Kızılcık Şerbeti 27. Bölüm @showtv
2:30:16
Kızılcık Şerbeti
görünümler 8 Mn
Benimle Kal Hint Dizisi 24. Bölüm (8 Haziran Perşembe)
1:33:38
Benimle Kal Hint Dizisi
görünümler 26 B
Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 151. Bölüm
2:36:09
Kısmetse Olur: Aşkın Gücü
görünümler 1 Mn
🇦🇺Kpop in Public - JISOO Flower
0:23
TheHallyuverse
görünümler 97 Mn
DEĞİŞİM SAATİ ...
0:31
Cihan Albayrak
görünümler 218 B
Güldür Güldür Show 337. Bölüm
2:0:26
Güldür Güldür
görünümler 979 B