Yeni Bakışlar Özel - 12 Mart 2016 (Cübbeli Ahmet Hoca)

  görünümler 331,302

Habertürk TV

Habertürk TV

5 yıl önce

Haberturk TV TRshow Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs

Nevzat Çiçek ile Yeni Bakışlar'ın konuğu Cübbeli Ahmet Hoca ile İsmailağa'da son dönemde yaşananlar ve mehdilik konuşuldu.YORUMLAR: 276
Peek Cell
Peek Cell 5 yıl önce
Allah razı olsun Hocam seni çok seviyoruz. Çok güzel faydalı sohbetti. Tekrar tekrar izliyorum.
DOĞAN SÖNMEZ İle HASBİHAL
DOĞAN SÖNMEZ İle HASBİHAL 5 yıl önce
Hocam, Allah razı olsun. elinizden geldiğince sağlığınız yettikçe bizim ilimlerinizden eksik etmeyin.
Volkan Mmm
Volkan Mmm 5 yıl önce
Allah Cübbeli Ahmet Hocamızdan razı olsun. Yanlış adamların ağzının payını veriyor. Seven kendi lehine sever, sevmeyen de kendi aleyhine sevmez. Doğrular ilaç gibidir bazen birilerine dokunur.
MUHSİN KAAN
MUHSİN KAAN 5 yıl önce
ibrahim ibrahimov ....Sen o söylediğin sıfata daha layıksın. ...
ibrahim ibrahimov
ibrahim ibrahimov 5 yıl önce
ne yanlış? bilmirem siyasetçidi, politikaçidi, sporçudu. amma bildiyim şerefsizdi
orhan bulut
orhan bulut 5 yıl önce
@Volkan Mmm 16 mart 1920 de franchet desperay Türk bayrağını kendine paspas yaparak İstanbulu İtilaf devletlerinin resmen işgal ettiğini bildirmiştir.
Volkan Mmm
Volkan Mmm 5 yıl önce
+Wahid Abdel Atatürk yokkende istanbul vardı. Şimdi yok istanbul gene var. Yarında olacak...
Wahid Abdel
Wahid Abdel 5 yıl önce
Berger ataturk olmasaydi Istanbul olmayacakdi ve sizi gaurdo olacaksiniz ataturk turkie Sinai t÷DRK Erwin irana gidin
umay Altınkaya
umay Altınkaya 5 yıl önce
sizi neden sevdiğimizi sordular da gülümsedim. Vallahi siz ile bizi birleştiren tek şey Allah sevgisidir. Sizin iyiliğe yöneltmenizdir diye ses veresim geldi.
ahirzaman yolcusu
ahirzaman yolcusu 5 yıl önce
ALLAH AZZE VE CELLE RAZI OLSUN HOCAM
Kilic Cihan
Kilic Cihan 5 yıl önce
allahına kurban hocam...ehli sünnetin yılmaz müdafaacısı...
malresser
malresser 5 yıl önce
adam gibi adamsın hoca ,helal et hakkını
Muhammed Ata Bayır
Muhammed Ata Bayır 5 yıl önce
ALLAH (cc) hocamıza uzun ömürler versin, çok yaşa be hocam :)
mucahid erbakan
mucahid erbakan 5 yıl önce
hocam Allah razı olsun.Artık TV.lerde hoca gecinenleri istemiyoruz...
Aslan PİRDAL
Aslan PİRDAL 5 yıl önce
Ağzına Yüreğine Sağlık Hocam ,Mevlam Uzun Ömürler Nasip Eylesin.
selin yıldız
selin yıldız 5 yıl önce
RABBİM SENDEN BİR DEĞİL BİNKERE RAZI OLSUN .AFİYET HUZUR SAĞLIK VERSİN.SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN İLMİNDEN EKSİK ETMESİN .RABBİM İLMİNE İLİM KATSIN .
Tunga Tingiz
Tunga Tingiz 4 yıl önce
Allah razı olsun Cübbeli Ahmet Hocamızdan.Ülkemiz de bu kadar açık net ve doğru konuşan kişiler çok az.Allah sayılarını artırsın.
Sümeyye Nazlı
Sümeyye Nazlı 5 yıl önce
Allah razı olsun hocam..
Sümeyye Nazlı
Sümeyye Nazlı 5 yıl önce
+Furkan Haydaroğlu Haklısınız bende değiştirmeyi düşünüyordum zaten aklımdaydı
Furkan Haydaroğlu
Furkan Haydaroğlu 5 yıl önce
+Sümeyye Nazlı Çizim konularında dikkat et derim profil fotoğrafında ki resmi söylüyorum kardeşim, belki sen çizmedin ama yine de dikkat et derim :) bu konuyla ilgili de bi bilgin yoksa araştırmanı tavsiye ederim Allah'a emanet.
ilkkan Kayaalp
ilkkan Kayaalp 5 yıl önce
Allah razı olsun Hocam.
raşit askerden
raşit askerden 5 yıl önce
sayın hocam dünyadaki bütün hocaların tek sesi oldunuz yüreyimizdeki söylemek istediklerimizi siz duyurdunuz. rabbim bu dünyadada ahirettede razı oldugu kullarından etsin.özel duacınızımm rabbime emanet olundua bekliyoruz saygılarımla kahraman maraş
Kadir zengin
Kadir zengin 5 yıl önce
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN CAHMET HOCA
Melek Şengül
Melek Şengül 4 yıl önce
hocam sağolun varolun allah senin yolundan ayırmasın
Gökhan Ornek
Gökhan Ornek 2 yıl önce
Bayılıyorum Ahmet Hoca'ya ağzına sağlık...
Ihsan erhan
Ihsan erhan 5 yıl önce
Allah (cc) razı olsun Hocam, sapıtmış gibi konuşan ilahiyatçılarada cevap verdi, teröre karşı olmak ve terörün kötülüğü hakkındada güzel konuştu.
imagine
imagine Yıl önce
@Muhammed Ensari Gerçekten büyük bir gaflet içindesin kardeşim .. Ehli sünnet 4 hak mezhebden birine tabi değilsin galiba o zaman sen namazı ve abdeste neye göre uyguluyorsun? Mürteddin öldürüleceğine dair hüküm ittifaklıdır sahih kaynaklarda kütübü sittede geçer... ve sen bunu inkar ediyorsun sadece Yüce kitabımız Kuranı kerimin Allahın kelamına inanmanın yanında peygamberede itaat etmekte zorundasın peygamber hadislerini devreden çıkarıp sadece Kurana inanıyorum diyen iman dairesinden çıkar .. hadisi şerifler Kuranı kerimin teşrin ikinci kaynağıdır.. Namazın rüku ve secdeleri zekatın 40ta biri vs konular hadislerden öğreniyoruz.. ilgili ayetler: “Peygamber size her neyi verdiyse onu alın. Ve size her neyi yasakladıysa ondan vazgeçin.” (Haşr, 59/7), “Nitekim içinizden, size ayetlerimizi okuyan, sizi arındıran, size Kitap'ı ve Hikmet'i öğreten, size bilmediğiniz şeyleri öğreten bir Rasul gönderdik.“ Bakara 151 selametle...
Muhammed Ensari
Muhammed Ensari 5 yıl önce
Kardeşim lafı uzatmaya gerek yok. Ben ne sünniyim, ne şii, ne vahabi, ne selefi... Sadece Kur'an'ın tarih ettiği şekilde fırkalara gruplara ayrılmamış bir MÜSLÜMANIM. Sanırım Kur'an'ın bu emri gereği kendimi böyle tanımladığım için sünni veya caferi bir yönetim altında ÖLÜMÜ hakkediyorum. yanılıyormuyum?
Muhammed Ensari
Muhammed Ensari 5 yıl önce
'' Zaten uygulamada hemen öldürülür demiyor, müslüman dini telkin edilerek defalarca tekrar dine girmesi istenir .İnat eder girmezse öldürülür diyor.'' İtiraf mahiyetinde oldu... Hemen öldürülmeyecek defalarca davet edilecekmiş olmazsa ÖLDÜRÜLECEK.!!! İÇİMİZDEKİ İŞİD... İslam dini böylemi yayılır? Kur'an'da Mürted olanlarla ilgili ayetler var. Yazmama gerek yok. Zaten yazsamda sizi kesmiyor. Dinde zorlama yoktur, Sen kimse üzeri zorba değilsin.. gibi ayetler boşunamı? Ama nesh ve mansuh yoluyla onlarıda iptal etmişsinizdir. O zaman dinden çıkan öldürülürse Hiristiyan olup müslümanlığı seçen bir kişide öldürülebilir, hristiyanlarca...çok yazık..dini bu kadar tanınmaz bir hale getirdiniz. İşid ehli sünnet fıkhına harfiyyen uyguluyor. Sadece türbeleri yıkıyor ve evliyadan şefaat istemiyor. Kur'an islamı ile ne ilgisi var? Dinden çıkanı öldüren Rivayet islamı, hedef saptırmayın. Ayrıca ALLAH'TAN BAŞKA ŞEFAATÇİ VE KURTARICI YOKTUR. 2/48, 2/123
Ihsan erhan
Ihsan erhan 5 yıl önce
Işid teröristlerine göre evliyalar hürmetine yapılan dua kabul olmaz, evliyalar şefaat edemez, bu yüzden türbeleri bombalıyorlar. evliyaların hürmetine yapılan duanın kabul olmaması ,evliyaların şefaat edemeyeceği, inancı memleketimizde kur an cılara ait bir görüş, Arabistanda ise vehhabiler bu inançta ,Arabistanda çoğunluk halk ehlisünnet müslümandır,ama yönetimin çoğunluğu vehhabilerin elindedir. İşıd bu açıdan hem kur ancı ların bu görüşüne göre hem fıkıh bigilerine göre hareket eden karma bir anlayışı vardır. Dinden çıkanın öldürüleceği hadisi şerifi, yalnız buhari de değil, ayrıca müslim de geçer. Zaten uygulamada hemen öldürülür demiyor, müslüman dini telkin edilerek defalarca tekrar dine girmesi istenir .İnat eder girmezse öldürülür diyor.Bunu tarihte fetva alarak ,emeviler,osmanlılar uygulamaya koymuşlar. Genellikle canlarını kurtarmak için ,en azından yalan söyleyip müslüman olduk deyip ,canlarını kurtarmışlar,pek fazla vaka yoktur.Günümüz toplumlarında uygar müslüman toplumlar ,Memleketimizde en başta olmak üzere,böyle bir uygulamaya yer vermez,zaten biz,laik bir toplumuz. İşıd bir terör örgütüdür, işine gelmeyen düşman olduğu,müslümanda olsa ,öldürüyorlar kesiyorlar vesaire. bunları normal bir topluluk gibi algılamak doğru değil. Diyelim ki avrupada bomba koydular. orada kadınlar çocuklar, silahsız halk ölüyor islam cihadında bu yoktur, cihad yaparken eli silahlı olmayan ,savaşmayan erkekler,ayrıca kadınlar ve çocuklar öldürülmez.bu işidın yaptığı ne islama ne insanlığa uymayan bir vahşettir.Kimse bunları islam diye savunamaz. CİHAD IN ASIL MANASI İSLAM DİNİNİ YAYMAKTIR. GÜNÜMÜZDE BU HER TÜRLÜ YAYINCILIKLA,MEDYAYLA OLAN BİR BİLGİYLE TANITMAKTIR Örneğin tarihte avrupa da feodalite toplumu vardı. Müslümanlığın tanıtımına izin vermezlerdi.Bu yüzden özellikle osmanlı devleti, buraları alıp müslüman dini tanıtılmıştır. kimse kendi dininden çıkıp müslüman olmaya zorlanmamıştır. Tarihte birlik ve beraberlik olmak için türk devletleri başka türk devletleriyle savaşmış ,arap devletleri başka arap devletleriyle savaşmış ,başka sebeplerlede savaşmışlar. aralarındaki anlaşmazlıklar yüzünden savaşmışlar. Tarihte Avrupalılarda ,dünyadaki milletlerde,hırs ve menfaat için savaşmış ,şimdide böyle savaşlar var,bundan sonrada insanlarda hırs ve menfaat oldukça böyle olacağı ,açıktır. Tarihi ve şimdiki düzeni iyi öğrenip,bu bilgileri iyi öğrenip değerlendirmek gerekir.
Muhammed Ensari
Muhammed Ensari 5 yıl önce
Sapıtmış olan kim? Bu adamın inandığı rivayete göre "Dinini değiştireni öldürün" (Buhârî, Cihâd, 149) Kendisi buna iman edip dinden çıkanın öldürüleceğini savunuyor. Birde teröre karşı imiş. Zaten işid gibi örgütlerde aynen bu akideyi uyguluyor. Kimmiş sapıtmış olan..
birLinin PusuLası Erhan GÜRKAYA
birLinin PusuLası Erhan GÜRKAYA 5 yıl önce
allah sağlık sıhhat ve afiyet versin inşallah..!
Salih Aydın
Salih Aydın 5 yıl önce
Fatih altaylının aptal sorularıyla Murat bardakçının gülmeleri olmayınca pek çekilmiyor. Sunucu sınıfta kaldı :)) Neyse yinede hocanın hakkını vermek lazım. Allah razı olsun hocam.Arkandayız.
umay Altınkaya
umay Altınkaya 5 yıl önce
ne güzel bir programdı, su gibi temiz ve faydalı. Allah razı olsun.
Cengiz Bağcı
Cengiz Bağcı 3 yıl önce
Allah senden razı olsun canım hocam.. Senden başka yok adam gibi Hakk'ı konuşan...
Bayan Müslime
Bayan Müslime 5 yıl önce
Hocam konuşmanız çok güzel. sizden Allah razı olsun.
Wahid Abdel
Wahid Abdel 5 yıl önce
hocam islam. baaris demek hanki? Musluman,.baris uyguluyo
raşit askerden
raşit askerden 5 yıl önce
sayın hocam dünyadaki bütün hocaların tek sesi oldunuz yüreyimizdeki söylemek istediklerimizi siz duyurdunuz. rabbim bu dünyadada ahirettede razı oldugu kullarından etsin.özel duacınızımm rabbime emanet olundua bekliyoruz saygılarımla kahraman maraş
cahtmrtsh
cahtmrtsh 5 yıl önce
Allah cc sizden razi olsun, her iki jihandada yaptiginiz hizmetleri ve bu hizmetlericin cekdiginiz cilelerin ejrini kat kat fazlasiyle versin, cennetinde secilmis kulu Muhammad sallallahu alayhi vasallama komsu olmakla cezalasin amin,amin,amin.mahkemedan aldiginiz beraatinizde hayrli mubarak olsun, size bu kumpaslari kuranlar utansin, her iki jihandada onlarin yuzleri kizaracak insaallahu rahman amin,amin,amin.
KAMA KAMA
KAMA KAMA 5 yıl önce
ALLAH sizden cok cok cok razi olsun Ahmet hoca. Ne kadar konuwursaniz how oluyor. cokweyleri oyreniyorum sizden
Zekeriya Ayan
Zekeriya Ayan 5 yıl önce
Allah razı olsun hocam, ne güzel anlatıyorsunuz,
Zekeriya Ayan
Zekeriya Ayan 5 yıl önce
@Suat Yildirim bi şey mi dedin.
Suat Yildirim
Suat Yildirim 5 yıl önce
Sacmalama.
Zekeriya Ayan
Zekeriya Ayan 5 yıl önce
+ibrahim ibrahimov belki haberin yoktur, haber vereyim Cubbeli Ahmet hoca kimseyi ayirmaz. Adnan oktara da, sapik siilere de israilede hepsine lafini soyler ki işidi haber veren hadisi serifi ilk o haber verdi turkiyede. milletin biseyden haberin yokken. cehennem kopekleri olduklarini. sen hele bir dinle butun sohbetlerini dlne demek istedigimi daha iyi anlayacaksin. şii degilsen zaten lafim sana degil yok şii sin ama takiyye yapiyorsan Allah islah etsin seni..
ibrahim ibrahimov
ibrahim ibrahimov 5 yıl önce
+Zekeriya Ayan Ömer Osman Ebubekre, Aişeye iftira atanlara, tuvaletdr ismini yazanlara Allah lanet etsin. tamammi? men ne konuşuyorum sen ne diyorsun. ya mubarek Şii Sünni konusu bitmeliydi artik. şimdi sionizmle, izraille, haksizlikla mücadele zamani.lakin bu sapik hoca Şiilere her konuk olduğu verlişde laf atiyor. adnan oktara laf atsin. çiplak kizlarla eylenen adnana laf atsin Şiilere yok
Zekeriya Ayan
Zekeriya Ayan 5 yıl önce
hatalıysanız hatanızı söylerler. Nedir sendeki bu telaş. siz Sahabe-i Kiram a küfrederken yazmiyorlar mı. Hemde sahabeliği Kuran ile sabit olan Hz. Ebubekir r.a. nasıl insanlarsınız ki 4 büyük sahabeye küfrediyor tuvalet taşına isimlerini yazıyorsunuz. Allah Hz. Aişe r.anha Kuran-ı Kerim inde Nur suresinde temize çıkardı siz küfrediyorsunuz. Ne zannediyorsunuz kendinizi sapıklar. (sözün Şii lere )
biYorum
biYorum 5 yıl önce
Cübbeli Ahmet Hoca efendiye ölümüne seviyorum... Rabbim Ahirette kişi sevdiği ile beraber buyuruyor... Bende sevdiğim Cübbeli Ahmet Hoca ile beraber olmak istiyorum... Bunun için iyi niyetli güzel insanlardan benim için çok kısa dua etmelerini (Rabbim bu kişiyi Cübbeli Ahmet Hoca ile beraber et) diye dua etmelerini istiyorum... Bu program kesinlikle ve kesinlikle!!! Fatih Altay'lı ile yapılmalı... Habertürk Tv'den ricam lütfen Fatih Altay'lı çıksın... Hem soruları hemde heyecanı ile programa ayrı bir tat katıyor.
H. Özdemir
H. Özdemir 5 yıl önce
Allah razi olsun hocam, iyiki varsin
Oghuz Khan
Oghuz Khan 5 yıl önce
begenmeyen 42 kisi Allah cc hidayet eylesin
Con Kon
Con Kon 5 yıl önce
allah senden razı olsun...
taha bilen
taha bilen 5 yıl önce
Ağzına Sağlık Mücahit Cübbeli hocam
Mehdi Aladag
Mehdi Aladag 5 yıl önce
Masallah ❤️
Ramazan Ince
Ramazan Ince 5 yıl önce
Basarili bir program durmak yok yola devam hocam!
Kara Kara
Kara Kara 5 yıl önce
acil cübbeli hocamı diyanet İşleri Başkanı yapmak lazım, yemin ederim çok güzel aydınlatır insanları
Emirhan Erdogu
Emirhan Erdogu 5 yıl önce
sagolun hepiniz elinize saglik
ertugrul
ertugrul 5 yıl önce
hocam bi tane ya. buyuk adam.
Merve Budan
Merve Budan 5 yıl önce
Allah herkese Cübbeli ahmet hoca gibi bizlerede hoca yetiştirmek nasip etsin
SİYAH SANCAK
SİYAH SANCAK 4 yıl önce
adamsın cübbeli reis seni sevıyoruz..
oğuzhan hatipoğlu
oğuzhan hatipoğlu Yıl önce
Adam efsane... Tamamen ciddi konuşuyor ama aralara bir sürü kaliteli espri yerleştiriyor! :D :D :D Görüşlerimiz farklı olsa da üslubunu seviyorum :D
Hll ÇLK
Hll ÇLK Yıl önce
Cübbeli hocam senin için ölürüm Türkiye nin sana çok ihtiyaci var.Allahima dua ediyorumki ömrün uzun olsun inşallah
Hll ÇLK
Hll ÇLK Yıl önce
Hocanın ilmini konuşmasını anlamaya aklımız yetmiyor. Çok büyük alimsin hocam ellerinden öperim
KUDÜS:AŞK
KUDÜS:AŞK 8 aylar önce
Evet ,Hoca’mız EFSANE ÂLİM🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤲
Emrah Eroglu
Emrah Eroglu 5 yıl önce
Muazzam
Kemal kender
Kemal kender 5 yıl önce
Allah (cc) razı olsun hocam ,teröristlerin gideceği yer cehennemdir. /Ayrıca dinde ehli sünnet müslüman inancı dışına çıkan insan sapıtmış müslümandır, cehennemliktir,tövbe ederlerlerse Rabbimiz affeder inşaallah böyle ehli sünnet dışında olan sapıtmış müslümanları. (Zerre kadar müslüman imanla ölen ,hesabını veremeyip cehenneme gitsede, sonunda yine sonsuz olan cennete girer).
sh sh
sh sh 4 yıl önce
Kemal kender kazak model Se Posofa Ğosofabak iistiyoru Oppsofa bakma istiyurum
ibrahim ibrahimov
ibrahim ibrahimov 5 yıl önce
ya git başimdan beee. Şiilik nedir? İslamdan çikmismi? Ehli Beyti sevenler İslamdan kenardami?
Wahid Abdel
Wahid Abdel 5 yıl önce
yol acmak imandandir yolu kapadanlar cok hocam
Adem Özmen
Adem Özmen 5 yıl önce
imam-ı gazali nin günümüzdeki yansıması sanki,allah cc razı olsun
ibrahim ibrahimov
ibrahim ibrahimov 5 yıl önce
iki üzlü hocadir. eyvallah 😂
Stonersinap
Stonersinap 2 yıl önce
1:16:25 o kadar haklı ki
kerem kerem
kerem kerem 5 yıl önce
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
yazan demeli
yazan demeli 4 yıl önce
Senin itibarını düşürecek adamı düşürürler hocam sen hiç kafanı yorma.
Gürkan Kağan
Gürkan Kağan 10 gün önce
Mükemmel tespitler Mükemmel konuşma Mükemmel üslup... Bir insan herşeyi ile mi 4 4 lük olur
YALÇIN OVACIK
YALÇIN OVACIK 5 yıl önce
hocam. seni. cok. seviyoruz. sen. olmasaydin. biz. ne. yapardik
Turan Abdullah
Turan Abdullah 5 yıl önce
Masaallah
Cer Cis
Cer Cis Yıl önce
Neden cubbeli hocami en az ayda bir kere program yapmiyorsunuz ise yaramayan. Vahhabiyi. Siayi savunan sozde hoca kilikli kisilere cikariyorsunuz. Ehli sunneti savunan guzel anlatan. Hocalari da getirin Reytinginizde. Yukselir
VFX Görsel Efekt
VFX Görsel Efekt 5 yıl önce
çok sağlam bir sey söylüyor hocam ... 1:16:25
Nasir Ail
Nasir Ail 3 aylar önce
❤.
Muhammed Ali Bilici
Muhammed Ali Bilici 5 yıl önce
herkese selamın aleyküm
M Hakan Fildağlı
M Hakan Fildağlı 5 yıl önce
her zaman bekleriz
demir akcan
demir akcan 2 yıl önce
Hocam arapca ya can kurban biz ipe sapa gelmeyen edep hayaa bilmeyen araplardan biktik
Lutfu Barlas
Lutfu Barlas 5 yıl önce
vatan sevgisinin imandan hadisin kaynagi?Ben bulamadimda
Berkant Zorlu
Berkant Zorlu 5 yıl önce
Allah der ki; resul sav. den sonra bir kurtarıcı yolluyacağım, ona iman edin, o sizi hidayete götürüp cehennem azabından kurtaracak son kişidir, iman etmeyenler cehennemin sonsuz azabında tanışlarının getirdikleri odunlarla yanıcaktır, sonsuza kadar.. resul sav. der ki; o benim ümmetimden bir kardeşimdir, ten rengi beyazdır, ayağında çok belirgin bir iz vardır, alnında inanların göreceği şekilde peygamber olduğunu yazan bir sure vardır, yeşil gözlü uzun boylu genç bir delikanlıdır, 30 lu yaşlarında ona hadis edilecektir, kendisi kabul etmeyip dışlayacak Allahutaila ile başka birini bulması için izin isteyecek yanlız en sonunda bunu kabul edit ona inanan arkadaşlarıyla bütün dünyaya son kez dini yayıcaktır..,
Ek Banjaara
Ek Banjaara 5 yıl önce
+Berkant Zorlu "Muhammet, sizin adamlarınızdan hiçbirinin babası değildir. Fakat Allah’ın Resûlü ve peygamberlerin sonuncusudur." (Ahzab: 40.) sen hangi hadis kitabında gördün onu bilmiyorum ama bu benim gönderdiğim Allahın kelamı... İleri zekanla bir daha düşün istersen.. Bir kurtarıcı gelecekse bile o yine Hz Muhammed (SAV) olmaz mıydı.. Ama dinimizde ölen geri gelmiyor. Muhammed, ancak bir peygamberdir. Ondan önce de peygamberler gelip geçmiştir. Şimdi o ölür veya öldürülürse gerisin geriye (eski dininize) mi döneceksiniz? Kim (böyle) geri dönerse, Allah'a hiçbir şekilde zarar veremez. Allah şükredenleri mükafatlandıracaktır. Ölülerle diriler de eşit olmaz. Gerçi Allah, her dilediğine işittirirse de sen, kabirlerdekine işittirecek değilsin. Al sana ayet.. seni ileri zekalı !!!
Berkant Zorlu
Berkant Zorlu 5 yıl önce
+İbrahim AYAN hz muhammedin hadisi bu gerizekalı
Ek Banjaara
Ek Banjaara 5 yıl önce
+Berkant Zorlu hangi hikaye kitabında yazıyo bu ?
Digital Painter
Digital Painter 5 yıl önce
Maşaallah
Omar el Turkistani
Omar el Turkistani 5 yıl önce
Adamsın hocam ama şu vahabi konusubda biraz yanılıyor gibisin. Hayırlısı
hakan yılmaz
hakan yılmaz 2 yıl önce
Reklam arasına Cübbeli Ahmet Hoca'yı koymuş
Necla Dinç
Necla Dinç 5 yıl önce
😂😂😂
NİSAÇ
NİSAÇ 9 aylar önce
2:27:10
EREN
EREN 5 yıl önce
13:35 Dikkatinizi Çekerim
burak arı
burak arı 5 yıl önce
+Eren YAYLI 13:56 ile 14:27 arası, ben de buraya dikkat ettim kardeşim.öyle güzelce cımbızla çekip almakla olmaz.
Emre Kale
Emre Kale 5 yıl önce
ender alimlerden
murat tasdemir
murat tasdemir 5 yıl önce
sunucu iyi değil, sevmem ama fatih altaylı olsa, tamam bazen saçma sorular soruyor keşke ben orda olsaydım da şu sorsaydım dediğiniz şeyleri fatih direk soruyor bu bişi yapmıyor ki yorum yapmıyor hocanın güzel espirileri oluyor surat mahkeme duvarı gibi
İbrahim AY
İbrahim AY 5 yıl önce
Devlet istese çok kısa zamanda bitirirdide ordaki insanların başına birşey gelmesin diye dikkatli ve titiz davranıyorlar dimi ? geç bunları hoca geç inandırıcılığınız sıfır geçin bunları..
hsyc1992
hsyc1992 5 yıl önce
+ibrahim ay çok zekısın alkışladım senı çok da cool olmussun hacı(!), ama biraz da hocayı tanı ve saygı duy şahsından ziyade İLMİNE VE TEMSILINE
İbrahim AY
İbrahim AY 5 yıl önce
Mesele Ankara, Cizre veya Sur falan değil mesele insanların ölüyor olması, ister ankara olsun isterse israil olsun benim için farketmiyor haksızlık haksızlıktır. Bana genelleme yaparak kıvırdınız, hayvandan beter savundunuz gibisinden, yapmadığım şeyleri giydiremezsin, çünkü daha beni tanımıyorsun bile. Biri haklı bir şekilde eleştirdiği zaman ama şurda şöyleydiniz burda böyleydiniz vs gibisinden herşeyi her yere yamama kabiliyetinizden vazgeçip haksızlığın her yerde haksızlık olduğunu anlayın artık ! Mesele iyi insan kötü insan meselesi kürt türk laz meselesi değil. 80 milyonluk türkiyenin içinden sadece bir tane iyi insan bile çıksa ben o türkiyeye kötü demem çünkü o 1 insan kötü değil, nede olsa insanları suçlamkatan kolayı yok dimi ? Artık lütfen bırakın bu siz şöylesiniz siz böylesiniz ayaklarını'da bizde sürü olmadığımızın farkına varalım.. Umarım bu kadar örnekten sonra biraz olsun anlamışsındır şerefsiz olmayan arkadaşım.. ( Felsefe yapmakta iyidir, bunuda kafanda bir kenara sıkıştır lazım olur, tabi felsefe dersinde felsefe tarihi gören tayfadansan anlamakta zorlanabilirsin.. )
Uğur Eray
Uğur Eray 5 yıl önce
yav he he, bittiyse uza burdan.
malresser
malresser 5 yıl önce
+ibrahim ay ulan şerefsiz ankara otobüs durağında ölen onlarca masum insan ölünce kıvırıp tayyibi suçlayın ,hayvandan beter seviyede savunma yapın .sonrada burda çıkıp göt bile diyemiyorum ne kadar insanım felsefesi yapma burda şerefsiz
İbrahim AY
İbrahim AY 5 yıl önce
+Baran Amedi Boşver hakaret etme deymez kardeş. Farkımız olsun..
Murat Xhan Soysal
Murat Xhan Soysal 5 yıl önce
hocam sizi çok seviyorum sürekli dinliyorum ama. kürtler böyle oluyo kürtler şöyle oluyo denmez gidin oraya bi sorun halk kimden razı kimden razı değil. onların adına konuşmayınız. ve bunun adına cihat diyosunuz az önce bizim müslüman kardeşimizin çocuğu dağa çıkıyo diyosunuz sonra nasıl müslüman müslümana cihat diyosunuz çok saçma hocam ilk defa size bi konuda katılmıyorum. ve dediğiniz gibi haklar yenmiş falan meşru yollarla aranabilirdi dediniz doğru güzellikle aranabilirdi doğru sölediniz.ama gayri meşru yollarla aranmasıda. bunu karşı tarafın cihat yaptığı anlmına gelmez.
İlyas Çakallı
İlyas Çakallı 5 aylar önce
Cihat demiyor zaten bozgunculuk yapıyor diyor
ömer aygun
ömer aygun 5 yıl önce
+murat soysal pkk dinsiz marksist leninist kafir örgüttür..o örgüte katılan.yaptıklarını helal gören.müslüman olamaz..müslümanın kafir örgütte ne işi olabilir..
Davut Paşa
Davut Paşa 5 yıl önce
hocam geçen gün porno videolarınız da çekilmişti yaw onlarida yayınlasaniza size zahmet izleyelim faydalansin millet
Görünmiyen Kullanıcı
Görünmiyen Kullanıcı 3 yıl önce
Davut Paşa! İftirâ atma.
OyunEvi
OyunEvi 3 yıl önce
El haya min iman!!!! Ayıptır kardeş ayıptır .
Murat Pakcan
Murat Pakcan 5 yıl önce
InşaALLAH bu yorumun için sana önce bu dünyada sonrada ahirette dava açılır.
MUHSİN KAAN
MUHSİN KAAN 5 yıl önce
@NiDA ¿​ ...İslam dinine yıllarca hizmet etmeye çalışan bir âlim...Dediğin gibi olsa , O makamdaki birini Allah , yerin dibine batırır , gözden düşürürdü..(Bkz : Fetö)... Zina yaptı hükmünü verebilmen için, " ilişki esnasında " gözlerinle görmen lazım (Hatta aynı anda 4 şahidin görmesi gerekir.)Çok ayıp ediyorsun....
Davut Paşa
Davut Paşa 5 yıl önce
Sen olsan yaptım dermisin .?
Kalos Dejavu
Kalos Dejavu 5 yıl önce
Kabaklama
Cer Cis
Cer Cis Yıl önce
Neden c
Aksu Nevin
Aksu Nevin 5 yıl önce
CÜBBELI AHMET HOCA TÜRKIYENIN EN ALIM ADAMIDIR BUNU KABUL EDIN,ADAMIN TAHSILIDE VAR DINI ILMIDE MASAALLAH.RABBIM HAYIRLI SAGLIKLI UZUN ÖMÜR VERSIN INSAALLAH DAHA COK MÜSLÜMAN MÜMIN ILMINDEN NEMALANSIN DA RABBIME SIRK KOSMASIN CENNETE GITSIN...
Yeni Bakışlar 7 Mayıs 2016 (Cübbeli Ahmet Hoca)
3:42:15
Gönül Dağı 49. Bölüm 2. Fragmanı
0:57
Gönül Dağı
görünümler 1,1 Mn
KALA KAL
2:40
Motive - Topic
görünümler 377 B
3 Person Balloon Pop Racing Is INTENSE!!!
0:23
How Ridiculous
görünümler 18 Mn
Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ
Habertürk TV
görünümler 3 B
Teke Tek - Cübbeli Ahmet Hoca / 2 Ağustos 2009
5:05:38
Teke Tek - Cübbeli Ahmet Hoca / 23 Temmuz 2013
4:43:16