YEŞİM SALKIM "İNSANLARIN BİRBİRİNİ BELDEN AŞAĞI VURABİLDİKLERİNİ HAKAN'LA BİRLİKTE ÖĞRENDİM!"

  görünümler 441,776

196Sekiz

196Sekiz

4 aylar önce

Dur Bi Dinle serisinin bu bölümünde konuğumuz Yeşim Salkım. Toplumun kendi hayatına karışma hakkı olmadığını belirten Salkım, kızını doğurduğu için hiç pişman olmadığını dile getirdi. Whitney Housten'la aynı yer masasında yemek yediğini söyleyen Salkım, Housten'la arasında çok güzel bir bağ geliştiğini ifade etti.
Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA
Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.loft.com.tr/erkek-tshirt-...
www.loft.com.tr/erkek-pantolo...
Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 784
Pınar Ulusu
Pınar Ulusu
Geçmişte yaşamak insanı mutsuz ve başarısız eder.nefret, insanın sadece kendisine zarar verir.inanın mutlu olmak,haklı olmaktan daha iyidir.
Zeynep Polat
Zeynep Polat
Özgürlük canının istediği her şeyi yapabilmek değil istemediğin şeyleri yapmama hakkıdır
miki Juice
miki Juice
Kendi içinde çelişen bir insan.
zeynep zeynep
zeynep zeynep
Yaşadıklarını bugünkü bakışıyla değerlendiriyor. Bu nedenle gerçekleri biraz değiştiriyor
Sinem Aydın
Sinem Aydın
Yıkılmayan, zorluk yaşayan bir sürü insan var. Yeşim hanıma mutluluklar dilerim ama kendimi sadece magazin izler gibi hissettim. Dünyaya bırakılan iz bu olmamalı, çıkarttığım ders bu.
han dy
han dy
Yaşamımızda en değer verdiğimiz şeyler en çok çaba harcayıp emek sarfettiklerimizdir ve bizim en çok canımızı yakan da bunları kaybetmektir: Emek, bu nedenle yaşamdaki en önemli ve değerlerden biridir.
Venüs *
Venüs *
Ülkemizin asil ve gerçek sanatçılarından.İlk albümü çıktığından beri radarımdadır kendisi.
aaa aaa
aaa aaa
samimiyetine hiçbir zaman inanamadım.ne zaman konuşsa hep geçmişle çelişir.
Serpil Işıtan
Serpil Işıtan
Sohbetini keyifle dinlediğim, güzel, akıllı, inandığını söylemekten çekinmeyen dik duruşlu bi kadın..iyiki varsın ...
Tülü
Tülü
Evlilikleri başımı döndürdü ben dinlerken yoruldum
L G
L G
Ne yorucu bir hayat ve gölgesiyle bile kavga eden biri pozisyonunda çoğu kez.
Barış Çelikkol
Barış Çelikkol
Hem şakıcılığı, hem oyunculuğu, hem karizması, hem ödülleri, hem duruşu ile her zaman gönlümüzde. Yeri çok ayrı ve özel;deli bir mavi 🦋🧿💙
Nurcan Yılmaz
Nurcan Yılmaz
Ne kadar eğitimli ve Türkçesi iyi, seviyoruz Yeşim Salkım'ı...
gökhan topbaş
gökhan topbaş
Yeşim Salkım'ı çok severim. Muhtemelen rahmetli annemin onu çok sevmesinin payı büyük. O hala bizim deli mavimiz🙏 Kültürüyle ve asaletiyle her zaman farkını ortaya koyan cesur ve atarlı kadın... İyi ki onu tanıdık🙏🏻
Sergül Ozenyurt
Sergül Ozenyurt
Tek bir evlilik bir tek görümce ile yıllardır başa çıkamıyorum bam başka birine dönüştüm maşallah bunca evlilik onca aile ile nasıl başa çıkmış.harbiden çok güçlüymüş 🧿🎈
suna çıvgın
suna çıvgın
Bir hayata sığdırılan ne çok sevgi, ne çok yara.. Oysa Deli Mavi ile taht kuran, olağanüstü ses, bambaşka yorum! Kimse, kimseyi tanımıyor aslında. Bu hayatı kendi adına yaşayacaksın hesapsız.. Yaşadıkların hayal olsa da, başkalarına zararın olmadığı müddetçe, iyi ki yaşamışım diyebilmek çok güzel.
bertug .yesilbag
bertug .yesilbag
muzik kariyerinde attigi her adimda bol bol basarilara sahip olmasini diledigim, sevdigim sanatci. dur durak bilmeden muzikal calismalara devam etmesi gerek. iyiki cagirmissiniz. tesekkurler.
Mustafa Keklikoğlu
Mustafa Keklikoğlu
Yeşim Hanım çok sevdiğim güçlü bir kadın, başarılı bir sanatçı.Bu müzik piyasasında hakettiği değeri yeterince görememiş güzel sesli bir şarkıcıdır.Çok keyifli bir programdı.Teşekkürler Armağan Bey.
Hanife Bahadir
Hanife Bahadir
Duygu Asena kitaplarını bende çok okudum.. okuduğumuzu farklı yorumlamak çok enteresan!! Çocuğunun Babasına Rest çeken kadın, Uzan a neden katlandı??Duygu Asena nın kitaplarından benim anladığım sadece kadının baş kaldırışı değil.. gerektiğinde tek başına şavaşmak.. Hem maddi hem manevi!!
Sevda Yüksel
Sevda Yüksel
O kadar samimi ve gerçekçi ki gerçekten bir bölüm daha olsa yine izleyecek gibi soluksuz izledim.Her yaşananı olduğu gibi yanlışta olsa doğru da olsa tek tek açıklayan ve doğruları paylaşan Yeşim Hanım’a , emekleri için Armağan Bey ve tüm ekibe teşekkürler.Emeklerinize sağlık👍🏻