Avrupa’nın Çılgınlık Merkezi ‘İSPANYA’ Hakkında 27 İNANILMAZ GERÇEK

  görünümler 557,462

Sümeyra Çenet Videoları

Sümeyra Çenet Videoları

15 gün önce

Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın ► trshow.info...
Beni Instagram'da Takip Etmek İçin ► sumeyracenet
Herkese merhaba ben Sümeyra Çenet.
Bu videoda renklerin ve tutkunun diyarı İspanya’dayım. İspanya dünyanın en çok merak edilen ülkelerinden biri, öyle ki Fransa’dan sonra en çok turist çeken ülke.
Bugüne kadar İspanya hakkında birçok şey duymuş, izlemiş veya okumuş olabilirsiniz ya da belki de çoktan ziyaret etmişsinizdir. Ama gelin İspanya’yı ve İspanyol kültürünü bir de benden dinleyin.
Müzik: TRshow Library

YORUMLAR: 1 482
@Suheyla_sngr.
@Suheyla_sngr. Gün önce
Ben bu ablayı hatırlıyorum ülke videoları felan çekiyordu
@turkaykaym5040
@turkaykaym5040 4 saatler önce
Seni anlattığın sokaklarda caddelerde meydanlarda gezerken görmeyi bekliyorduk zaten iyi oldu böyle. Bu arada uzun süredir bir Portekiz videosu bekliyordum şimdi Cebelitarık videosu da bekler oldum. Umarım buralarıda gezip anlatırsın. 💐
@silahszsavasc8051
@silahszsavasc8051 4 saatler önce
Emek kokan bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık..
@abdullahoksar9217
@abdullahoksar9217 18 saatler önce
Diksiyonunuza,anlatımınıza hayran kaldım . Birçok videonuzu izledim fakat bu video özellikle içerik olarak da ilgilimi çektiği için yorum yapma isteği duydum. Gerek hayata bakışları ,yaşam tarzları hem kültürümüze yakın; hem de çalışma şartlarına , eğlence kültürüne vs de bakınca her şey insan yaşamını en önde tutarak düzenlenmiş. Sakinlikleri ,samimiyetleri beni çok etkiledi ,kendimi cok yakın hissettim. Ve acilen İspanya'da yaşamam gerektiğini düşündüm. "Çalışmak için yaşamak , yaşamak için çalışmak "...
@agules
@agules Gün önce
Yıllardır, İspanya'da yaşayan bir Türk olarak güzel noktalara değinmişsiniz. Gezmek için muazzam bir ülke olsa da, bürokrasi ve pratiklik anlamında insanı çileden çıkartan bir yapıya sahip.
@idokas852
@idokas852 21 saatler önce
Harika bir hitabin var kekelemeden teklemeden bir çoğu haberci ve spikerden daha doğrusu şimdiye kadar gördüğüm en iyi anlatıma sahip bir hanımefendi bir çoğu ülke bilgisi ile bir çoğu insana yol ve rehbersin yolun bahtın açık olsun güzel kız 🌹🌹
@abdullahgur7740
@abdullahgur7740 Gün önce
Helal olsun valla. Her videonunuzda ayrı ayrı muhteşem. Merak ediyorum, kaç çekim kaydını ve kaç mekân kaydını bu şekilde editleyerek güzel bir video haline getirdiniz. Ayrıca ülkenin her bir sosyal, kültürel, ekonomik, tarihi vs derken tüm yönlerini bu şekilde iyi sentezleyip bir araya getirerek özet bilgiler verdiniz. 28 dk değil bu olsa olsa 28 haftalık bir çalışmanın eseri olabilir. Tebrikler.
@elcondebaez6604
@elcondebaez6604 4 saatler önce
Espero un día visite México.
@thepunisher6584
@thepunisher6584 4 saatler önce
26:51
@mervetekin2575
@mervetekin2575 20 saatler önce
Harika, emek kokan bir video.❤️
@turkturkoloji4474
@turkturkoloji4474 2 saatler önce
Endülüs’ten çok az bahsedilmiş bence İspanya tarifinin en önemli olayı . Tabiki bu videoda tarih videosu değil elbette
@Madaraaaa
@Madaraaaa Gün önce
İspanya vatandaşlarının yolda birbirlerine selam vermeleri benim çok hoşuma gitti sosyal hayat bakımından gerçekten çok güzel bir ülke
@dua3163
@dua3163 Gün önce
Ailemle birlikte severek izliyoruz. Ülkemizde bu kadar kaliteli içerik üreten kişilerin sayısı az, videolarınıza bu emeği verdiğiniz için teşekkür ediyoruz :)
@joseluisvillasante378
@joseluisvillasante378 Gün önce
Ben İspanyol'um. Ve boğa güreşine kesinlikle karşıyım. Bu arada, İspanya'ya hoşgeldiniz.
@vodkasherbet8727
@vodkasherbet8727 2 saatler önce
"Franco dan sonra ülkenin cumhuriyetle geliştiği ve adını gelişmiş ülkeler arasına yazdırdığı" düz bir yaklaşım. Franco zamanında ispanya büyük bir ekonomik atılım gerçekleştirdi. Ölümüyle beraber ideoloji ve kültür çok daha modern ve progresif olup çoğulculuğu desteklese de ispanya franco zamanının yapılanmalarıyla refahı yaşadı. Ekonomi bir süre stabil kaldı ve sonra düşüşe geçti.
@AskinGungor
@AskinGungor Gün önce
30 yıllık yazar, 25 yıllık editör olarak videolarınıza başka bir açıdan bakmak istiyorum. Ülkeye ait bilgileri hap gibi özetlemişsiniz; sıralama, bilgi yerleşimi, diksiyon ve üslup muazzam. Hemen her videonuzu izlemiş biri olarak, ilk videolarınızda da yer alan kalitenin her yeni videoda katbekat arttığını sevinerek görüyorum. Şahsi çabalarınız bir yana, hem bunda hem de diğer videolarınızda harika bir ekip çalışması örneği de sergiliyorsunuz ki asıl üstünde durmak istediğim bu. Berkay Sabırlı hem kamera kullanımı hem de grafik canlandırmalarıyla videolara harika bir lezzet katıyor. Gördüğüm o ki muazzam bir uyum içindesiniz. Bunun daha uzun yıllar sürmesini, her biri derya olan içeriklerinizin artmasını dilerim.
@MusaArda
@MusaArda Gün önce
Yaşam şekilleri, misafirperverlikleri, motivasyonları, pozitiflikleri ve daha bir çok şeyiyle aslında ne kadar da bize benziyor İspanyollar(Özellikle 2010'dan önceki zamanlarımız)
@whoruntheworldxd
@whoruntheworldxd Gün önce
Anlatacağın ülkeleri oraya gidip anlatman daha güzel oluyor ❤
@omerikavespucci832
@omerikavespucci832 19 saatler önce
İnsanlar ne kadar mutlu, ne kadar neşe dolu görünüyor. Keşke güzel ülkemiz bu hale gelmeseydi. Bizlere gençliğimizi zehir etmeselerdi. Alacağınız olsun.
@met-zmusic1342
@met-zmusic1342 Gün önce
Hedef kitlesi tüm yaş gruplarını kapsayan ve Türk TRshow tarihinin dış dünya ile bağlantısını,en azından haklarında fikir sahibi olmamız açısından sonuca ulaştıran en verimli kanal olduğunuzu düşünüyorum tüm ekibin ellerine emeğine sağlık 💯
Sanki Bu Dünyaya Ait Olmayan Ülke: JAPONYA Hakkında 27 İNANILMAZ GERÇEK
21:49
What Is Happening?! ⛳️🎣
0:40
Brandon B
görünümler 9 Mn
RM '들꽃놀이 (with 조유진)' Official MV
4:49
Dünyanın En Soğuk Şehri Yakutsk Hakkında ANLATMADIKLARIMIZ (SON VİDEO)
27:27
Å köyü / NORVEÇ
5:33
Cahide Erbaş
görünümler 10 B
Toplum Evrimi Neden Anlamıyor ? Sesli Kitap
1:34:00
Denizin Ötesindeki Sesler
görünümler 517 B
Büyük Piramidin içinde ne var? 3B TUR
19:20
Barış Özcan
görünümler 952 B
İstanbul'un İşgalinde Neler Yaşandı? İşgale Karşı Direniş
3:29:19
YASAKLAR Ülkesi Süper Zengin SİNGAPUR Hakkında 27 İNANILMAZ GERÇEK
18:31