LOL Bigger Surprise 60 Sürprizli Dev LOL Çanta Sınırlı sayı Gerçek Saçlı LOL Bebek Sürpriz Yumurta.

  görünümler 13,668,452

Toys and Fun

2 yıl önce

LOL Bigger Surprise 60 Sürprizli Dev Çanta Sınırlı sayı Gerçek Saçlı LOL Bebek Sürpriz Yumurta. Ücretsiz Abone Ol : goo.gl/OzCiV5 HanimisH TV Abone Ol : goo.gl/xR2qHK LOL Bigger sürpriz çanta dan mega lol sürprizler açıyoruz. İçinde 60 sürpriz olan LOL sürpriz kapsül çanta dan Renk değiştiren LOL bebek ler yani LOL surprise Lil Sisters ve LOL sürpriz Pets ile birbirinden güzel oyuncak peruk lar çıkıyor. L.O.L. yani LOL sürpriz top lardan çıkan simli LOL bebek ve LOL sürpriz Pet gibi LOL oyuncakları ile yeni saç modelleri ve çılgın saç stilleri deniyoruz. Songül abla ve büyük sürpriz çantadan çıkan renk değiştiren bebeklerle eğlenceli dakikalar geçiriyoruz.
Songul abla ile birlikte Limited edittion yani sınırlı sayıda üretilen LOL surrpise Bigger surprise dev LOL çantası açıyoruz. LOL büyük sürpriz çantamızdan hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor? Hep birlikte izliyoruz. Dev LOL çanta içinde tam 60 adet sürpriz bizi bekliyor. Büyük LOL çanta içinden 60 sürpriz çıkıyor.
Dev valizimizin ilk katında 10 sürpriz kapsül ile gizli ip uçları aradığımız sihirli lens bulunuyor. diğer katta ise 6 tane L.O.L. surprise kapsül ve 3. katta ise LOL sürpriz Lil Sister, LOL sürpriz pets ve 2 tane LOL sürpriz yumurta olma üzere 4 tane L.O.L. Surprise ve son katta ise 6 tane LOL sürpriz paket bulunuyor.
Birinci kattaki 10 sürpriz kapsülümüzü aynı anda ters çevirerek ambalajlarını yırtmaya başlıyoruz. sürprizlerimizin içinden simli şapkalar, pembe ve mavi renkli simli LOL elbiseleri ile üzerinde miyav yazan mini tişörtün yanı sıra mavi, pembe renklerinde simli LOL botları LOL etek ve LOL ayakkabıları gibi birbirinden güzel LOL aksesuarları çıkıyor.
İkinci kata geçiyoruz gizli mesajımızda peruklanıyoruz başlığını görüyoruz. Bakalım LOL bebeklerimize hangi saç modeli yakışıyor. LOL bebeklerimizin oyuncak peruklarla oynadığımız değişik saç stili ve değişik saç modelini bakalım beğenecek misiniz? ilginç saç modelleri ve çekici saç stilleri ile karşınızdayız.
6 LOL sürpriz kapsülden bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor. LOL surprise kapsüllerimizin içinden pembe, mor, bir yanı sarı ve diğer yanı pembe olan birbirinden farklı oyuncak peruklar çıkıyor. Bakalım en güzel saç stilini bulabilecek miyiz?
Diğer kattaki LOL sürpriz top da dediğimiz LOL sürpriz yumurtalarımıza sıra geliyor. ilk sürprizdeki gizli mesajdan sonra LOL sürpriz paketimizi açıp simli altın renginde su şişesini buluyoruz. Simli ayakkabılar ve simli sabahlık ve pembe gözlüklerden sonra simli LOL bebek oyuncak karakterimize ulaşıyoruz.
LOL sürpriz Lil Sisters açıyoruz ve içindeki mesajdan sonra sürpriz paketlerimizden bir kulp, simli canta ve tenis raketi ile kalp şeklinde pizza dilimine benzeyen bir LOL aksesuarının yanı sıra minik bir LOL oyuncak çıkartıyoruz.
LOL surprise pets Türkçe adıyla LOL sürpriz Pets ile devam ediyoruz ve içinden LOL oyuncakları ile evcil hayvanımızı çıkarttıktan sonra kinetik kumdaki aksesuarlara da ulaşıyoruz. Son sürpriz yumurtamızdan altın kapağı olan bir su şişesi çıkarttıktan sonra lol bebeklerimize peruklarını giydirerek yeni saç tasarımlarımızı sergiliyoruz. Son olarak LOL sürpriz paketlerimizi de açıyoruz ve içlerinden bakım maskeleri şeklinde cilt maskesine de benzeyen değişik LOL maskeleri ve rengarenk değişik peruklar çıkıyor. Songül abla ile birlikte eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde LOL bebeklerimizi çılgın saç stilleri ile görüyoruz. Kusan bebek ve renk değiştiren LOL bebeklerimize sıcak ve soğuk su testi yapıyoruz. Renk değiştiren bebeklerimiz harika görünüyorlar. #CollectLOL
Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.
goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin
Diğer Videolarım:
Pijamaskeliler dönüştürme oyun seti için tıklayın: goo.gl/2EkvaB
Johny Johny Yes Papa Niloya çikolatamı sen mi yedin? Videosu için: goo.gl/mLTC4M
Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta açma videosu: goo.gl/MQyykF
Harika Kanatlar Sürpriz Yumurta için tıklayın: goo.gl/QytEJL
Rainbow Dash My Little Pony Dev Sürpriz Yumurtası tıklayın: goo.gl/TP90dB
Karlar Ülkesi Elsa Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu: goo.gl/fyBnwx
Pamuk Prenses Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Snow White Play doh Egg videosu: goo.gl/1Yrozs
Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun
Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: toysandfunyoutube/
Instagram: toys.and.fun
Twitter: ToysandFun_TV

YORUMLAR
Revani meselesi - Yasak Elma 100. Bölüm
2:55
Yasak Elma
görünümler 428 B
Aleyna Tilki - Retrograde (Official Music Video)
3:08
Kardeşlerim 2. Bölüm
2:14:32
KARDEŞLERİM
görünümler 1,3 Mn
Canım Kardeşim - Bölüm 16 - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa
09:48
Canım Kardeşim Benim
görünümler 56 Mn
Revani meselesi - Yasak Elma 100. Bölüm
2:55
Yasak Elma
görünümler 428 B
Aleyna Tilki - Retrograde (Official Music Video)
3:08
Kardeşlerim 2. Bölüm
2:14:32
KARDEŞLERİM
görünümler 1,3 Mn
Sadakatsiz 20. Bölüm 2. Fragmanı
1:01
Dizzy Dizi
görünümler 755 B
Akıncı 9. Bölüm
2:16:18
Akıncı
görünümler 864 B
Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Fragmanı
0:43
Sen Çal Kapımı
görünümler 3,5 Mn
Yaralı Kalbim 28. Bölüm Fragmanı - 3 Mart Çarşamba
1:05
Çok Güzel Hareketler 2 - 75.Bölüm
2:14:58
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,9 Mn