Kulüp 2. Kısım | Resmi Fragman | Netflix

  görünümler 521,901

Netflix Türkiye

Netflix Türkiye

Aylar önce

Aile demek, sizi sabırsızca bekleyenlerin olması demek. Kulüp 2. kısım 6 Ocak’ta sadece Netflix’te.

Netflix Türkiye kanalına abone ol: bit.ly/NetflixTRAboneOl

➡️ INSTAGRAM: bit.ly/NetflixTR-IG
➡️ TWITTER: bit.ly/NetflixTR-TW
➡️ FACEBOOK: bit.ly/NetflixTR-FB

Kulüp 2. Kısım | Resmi Fragman | Netflix
trshow.info...

YORUMLAR: 687
Akın Bal
Akın Bal Aylar önce
Netflixte böyle kaliteli Türk dizilerini görünce ister istemez gururlanıyor insan...
Simay Y
Simay Y 12 gün önce
@TheKamyonunvitesi bu asla olmaz hatta böyle Bir şey yapmaya kalsak kim bilir neler olur
TheKamyonunvitesi
TheKamyonunvitesi 12 gün önce
@Simay Y Bu dizinin Türk düşmanı olup olmaması önemli değil sormamız gereken şey şu yarın Netflix başrolünde Yunanların oynadığı,konusunun Türklerin katli olan herhangi bir yapım yapacak mı?
Simay Y
Simay Y 12 gün önce
@TheKamyonunvitesi bu dizi Türk düşmanı değil midir
tereza dagci
tereza dagci 14 gün önce
@Kübra Doğan ama dizideki olanlar yalan değil ki : - gayrı müslimlere varlık vergisi geldi - mal varlıkları ellerinden alındı - maalesef ödeyemeyenler sürgün edildi - 6/7 Eylül 1955 olayları zaten tam bir felaket Bütün bu olanları yalan denemez, zaten tüm dünyanın önünde oldu !!!!!
Kübra Doğan
Kübra Doğan 23 gün önce
Bu dizi Türklerin ırkçılık yaptığını gösteriyor. Acaba nerenizle izliyorsunuz?
Ölümüne Dalkılıç
Ölümüne Dalkılıç Aylar önce
Pantene Altın Kelebek ödülleri yılın erkek oyuncusu ödülü net Salih Bademci'nin olmalı. Umarım bi haksızlık olmaz. Edit: Bu arada yani tek Kulüp değil, adam Yalancı ve İlk Ve son dizilerinde de döktürdü. Birinde psikopat rol, birinde dramı dibine kadar yaşayan ezik tarzı bir rol, burada bir assolist ve artı olarak hepsinin 1 yıl içinde olmasıyla birlikte tiyatrosu da var adamın. Tam bir yetenek.
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü 18 gün önce
@ece Kaanin Yargıdaki rolü zor bir rol değil. Salih Bademci nin rolleri çok daha zor.
merve ata
merve ata 26 gün önce
Abi ben adamı dizideki tarzda biri sandım alakası yokmuş adam efsane oyunca saygılar sunuyorum kendisine
GİZEM AYDIN
GİZEM AYDIN Aylar önce
@Volkan Akant Messi sonuna kadar hak etti ağlama
Edaa K
Edaa K Aylar önce
💯katılıyorum.. pazar gününden beri yani ( 2021 aralık ) 2022'nin en iyi erkek ödülü verilebilir..başka güçlü adaylarım da var ama ..
ece
ece Aylar önce
@Ölümüne Dalkılıç Kaan Urgancıoğlu’nu da unutmayalım.
Şehriban Acıoğlu
Şehriban Acıoğlu 15 gün önce
4.bölümün ortalarında ağlama krizine girmişken kızım elimden kumandayı alarak televizyonu kapatmak zorunda kaldı.O dönemi,yaşanılan travmaları (artık bu travmanın da çok ötesinde bişey) o kadar etkili,dokunaklı ve gerçeğine yakın anlatmışki..kendimi inanılmaz bi duygu selinin içinde buldum.kendimi kaybettim..Umarım bir daha böyle insanlık dışı şeyler yaşanmaz yeryüzünde diye dua etsem de maalesef her türlü ayrımcılık devam ediyor günümüzde.Bu arada Salih Bademci nin oyunculuğu çok ön plana cıkarılmışsa da bana göre Metin Akdülger in performansı yadsınamaz.Gerçek kimliğini saklamak zorunda kalan bir birey bu kadar gercekçi yansıtılabilirdi.Bu rolü oynamamış,resmen yaşamış.Kendisini ve dizideki tüm oyuncuları,yapımcısından yönetmenine tüm ekibi ayakta alkışlıyorum.
Ceren Belge
Ceren Belge Aylar önce
6-7 Eylül olayları, yüzleşmemiz gereken bir facia. Netflix’i böyle bir diziyi yayınladığı için kutluyorum.
karahan turkyilmaz
karahan turkyilmaz 6 gün önce
Tartışılması gereken her çağda insanlığın kuyusunu kazan karanlık ve derin adamlar, ayrıca kimse masum değil bunu unutmayın, azınlıklar işgalcilerle bir oldular bu ülkede arkadan kuyu kazdılar ama barış dönemlerinde bu karanlık ve derin adamların siyasetlerine ise Türker alet oldular öyle ki ülkede azınlık kalmayınca birbirlerine düşürüldüler sağ sol diye.
Athırsızı Banuş
Athırsızı Banuş 8 gün önce
@Mahfî-i Türkî ne anlatıyorsun oglum sen?????????????????
Onur Yeldan
Onur Yeldan 9 gün önce
Biraz once seyreden içim acıdı...Tum oyuncular muhteşem di
Rüzgar Romanovna
Rüzgar Romanovna 14 gün önce
@thomas jurgen ok
Ferhat Kpt.61
Ferhat Kpt.61 15 gün önce
@Alim Gölcük sen vahşiliği kabul ediyorsan kendi adına konuş . Evet 6-7 Eylül olayları ve varlık vergisi tarihimizdeki acı sayfalar fakat sen bunu kadirşinas misafirperver Türk halkına maledemezsin. Biz gerçekten faşist antisemitist olsaydık bu kadar gayrımüslim ile beraber yüzlerce sene beraber barış içinde yaşamazdık. Faşizim ve zulüm arıyorsan batıya bak emperyalist ülkelere bak. 6-7 Eylül olayları Münferit bir hadisedir. Keşke olmasaydı ama Türk milletinde genele yayılan bir faşizm yani Almanya veya İtalya diyelim sistematik bir soykırım, yabancı düşmanlığı hiç olmamıştır.
Naciye Erdemir
Naciye Erdemir 12 gün önce
Bugün ikinci sezonu izledim çok ağladım... Oyuncuların performanslarına hayran kaldım. En çok da 1955 de olan kafa yapısının hala değişmemiş olmasına üzüldüm!.. Daha neler var yazıya dökmek istediğim ama işte sussam gönül razı değil,konuşsam tesiri yok!..
Alper Hoca
Alper Hoca Aylar önce
Çok saygı duyulacak bir emek harcanmış . Sinema sanatında yerli yapımlarda pek göremediğimiz bir kalite ve tempo. Kalan bölümleri heyecanla bekliyoruz. Tebrikler...
komedi zamani
komedi zamani 3 gün önce
@naz lı yalan mi olmamis birsey mi götermisler
naz lı
naz lı Aylar önce
Türkiyeyi Nazideutschland gibi gösterenlerin Allah belasını versin
Stew ART
Stew ART Aylar önce
Netflix Türkiye sonunda aşk101 gibi ergenlerin keyfine yatırım yapmak yerine gerçekten adam akıllı sanat kokan bir diziye yatırım yapmış. İlk kısmı da mükemmeldi umarım minimum 3 sezon izleriz Kulübü...
naz lı
naz lı Aylar önce
Nazideutschland gibi gösterenlerin Allah belasını versin
Sarah Rabecca Carollina
Sarah Rabecca Carollina Aylar önce
@Pınar Özoral galiba bu sezondan sonra bitiyor
Pınar Özoral
Pınar Özoral Aylar önce
3. Sezonu olacak mı bilen var mı?
Sarah Rabecca Carollina
Sarah Rabecca Carollina Aylar önce
@sude tamam abi sakin ol tamam
sude
sude Aylar önce
@Sarah Rabecca Carollina zaten savunmadım? sadece aşk 101 üstünden örnek verdim? aşk 101 i savunup mükemmel bir dizi olduğunu veya sevdiğimi yazdığım cümle göremiyorum? yılllardır 200den fazla dizi izlemişimdir gelip bana neyin ne olduğunu anlatmaya çalışmayın lütfen ya
Sütlü Çay
Sütlü Çay Aylar önce
Salih Bademci kesinlikle bir yerlerden ödül almalı👍🏼
Sevda Anil
Sevda Anil Aylar önce
Türkiyenin vermeyecegi kesin simdi biz böyle seyler yapmayız derler fakat daha dün gibi sıvas olayları var
Sevgi
Sevgi Aylar önce
2.kısım daha heyecanlı gibi görünüyor murat sonerin yorumlarını dinledikten sonra dönem dizisine hamile kızın konuşma tonlamasının uymaması daha da göze batmaya başlamış
Canan O Brown
Canan O Brown 10 gün önce
@sura Şimdiki Turkiye'de özel Ermeni,Rum,Yahudi ilköğretim ve Liseleri var.Son 25 yıldır UK🇬🇧 deyim,kapattıysalar haberim yok,yapar bu rejim...Benim University de 4 arkadasim farklı dinlerdendi ve çok merak ettiğim için hepsinin özel bayramlarına katıldım,hatta sinagog,church nikahlarına da gittim.Aile arasında kendi hep ana dillerini konuşuyorlardı.Bakın anne çok önemli, dili öğreten odur...
Canan O Brown
Canan O Brown 10 gün önce
@sura Anlamadım, siz Türkiye'de yaşayan Türk değil misiniz? Yurt dışından bir ülkeden mi geldiniz,ya da yabancı bir ailenin Turkiye'de doğan bir çocuğu musunuz? Benim oğlum yarı İngiliz,İngiltere'de doğdu,büyüdü, okuyor ve aksansız Türkçe konuşuyor.Cünku evde hiç İngilizce konuşmadım onunla,evimizde Türk tv yoktu ama bütün çizgi filmleri Türkçe dublajı da vardı.2.5 yaşında Türkce okuma öğrendi ve her yıl 2 ay Türkiye'de geçirdi.Lise derslerine bile Türkçe ile yardım ettiğim için, her dersi Türkçe anlatabilir..Ergenliğinde de bazı dizileri izledi,Çukur,Söz,Ezel,Karadayı gibi aksiyon filmleri sadece...Şimdi dizi de izlemiyor,büyüdü artık,Turkiyeye'de gitmiyor(rejime karşı çunkü).Ama benimle halâ Türkçe konuşuyor.
Canan O Brown
Canan O Brown 10 gün önce
@selin çidem Selin bırakın, bazıları takmış kafayı, tek doğru onlarınki olamaz ! Ben 60 yaşındayım, İTÜ de en yakın arkadaşlarım Nazan ve Juliet Ermeniydi,iki erkek sınıf arkadaşım da Museviydi,Yakup ve İlyas.Kızlar Ermeni lisesi mezunu, erkekler de St. Joseph koleji mezunuydular..Hiç birinin küçücük de olsa aksanı yoktu.Kendileri dinlerini söyleyene kadar onları Türk sanmıştım.Buraya gelmişler laf olsun diye lafa luga edip, yorum yapıyorlar.Benim oğlum yarı İngiliz,doğma büyüme Ingiltere'de yaşıyor,eğitim alıyor ve aksansız da Türkçe konuşuyor.Dil , kişinin yeteneğine, çok okuyup çok konuşmasına bağlı olarak gelişir.
A S
A S 11 gün önce
@Sezin Türkyılmaz Ünlü , I apologise that I don't know Turkish. I read your comment using Google Translate and agree with you. I am a Jewish woman from South Africa. Our grandparents or great-grand parents who were refugees from other countries had an Eastern European (Yiddish) or a Ladino accent (from Egypt, Greece, Belgian Congo and Italy). But Jews born in South Africa speak English with the same accent as other native English-speakers here. By the 1960s, only older people could speak the mother tongue. Matilda was a girl from a wealthy family so she would have gone to a good school and learned standard Turkish. I think that is why they chose for her not to have an accent. Rashel was annoying to me, so it's interesting that Turkish people have criticized her language & pronunciation!
H.
H. 19 gün önce
@sura niye doğma büyüme türkiyeliler sadece dinleri ve ırkları farklı sanırım evet ibranice ve ispanyolca da biliyorlar ama asıl dilleri türkçe zaten normal bence
Benigna Rodriguez
Benigna Rodriguez Aylar önce
La estoy viendo en La Argentina. Una serie que te transporta a la época con actuaciones brillantes. La realización con la estética y la banda sonora son dignas de destacar. Cuando la calidad resulta del esfuerzo de producción, actuación y de dirección artística se impregna de arte nuestro hogar. Gracias Club!!
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi yaa
Rumeysa Özdemir
Rumeysa Özdemir 14 gün önce
Mathildanın sabrı, Selim'in gelgitleri,Raşelin çocuk ruhu, Çelebi'nin aşkı,Orhanın çaresizliği,İsmetin öfkesi daha sayamadığım birçok isim hepinizin emeğine sağlık harika bir sezondu bayıldım teşekkürler KULÜP EKİBİ ❤️
Ayşe SEVİNÇ
Ayşe SEVİNÇ Aylar önce
Ne kadar zor zamanlar yaşamışlar... feda edilen aşklar hayatlar ve maalesef kıymet bilmeyen benciller 😞 sahneler bugün yaşanıyormuş gb çok etkiliyici 👏👏👏
Ayşe SEVİNÇ
Ayşe SEVİNÇ Aylar önce
@Beril Kozdağ dinledim... türkçe söylediği çok zor anlaşılıyor... sesi aşırı tiz... 😞😞😞 üzgünüm beğenmedim 😞🙏
Yasin Kilic
Yasin Kilic Aylar önce
Ki bugün de yaşanıyor... Görmek isteyene
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi yaa
A S
A S 11 gün önce
I have watched this show three or four times already. It is beautiful and heartbreaking, but also hopeful in the end. I was very surprised to see a Turkish production that deals with historic persecution of Turkish non-Muslims, such as Jews and Greeks. It was also very emotional to hear Ladino and Greek music. Gökce Bahadir deserves an award for the way she played Matilda. Salih Bademci and Metin Akdulger were also brilliant. Bravo to Zeynep Günay Tan and the whole cast and crew!
Mustafa Demir
Mustafa Demir 8 gün önce
Her oyuncu her karakteri oynamamış resmen yaşamış. Kamera arkası önü herkesin içine sinmiş bu da bize geçiyor. Ayakta alkışlıyorum 🙌🙌🙌
Cecilia Orozco
Cecilia Orozco Aylar önce
Excelentes actores, vestuario, música, etc. ¡Es una serie hermosa!
Süreyya
Süreyya 19 gün önce
6.7 Eylül olaylarına değinmesini bekliyordum olmuş. Bazen tarihimizle yüzleşmemiz gerekiyor. Utançsa utanç duyuyorum. Kimse böyle bir muameleyi hak etmez
Suzana Kamal
Suzana Kamal Aylar önce
Umarım 2ci kısımda Raşel ve İsmete az sahne verilmiştir ve Kulüp sahneleri daha çok işlenmişdir.
Merve Yücel
Merve Yücel 7 gün önce
öylee izle çabuuuk
ᴀʟᴋᴀɴᴀᴅᴀᴍ
ᴀʟᴋᴀɴᴀᴅᴀᴍ Aylar önce
Daha önceki Netflix Türkiye Orijinal içeriklerinin sıradanlığı ve vasatlığından dolayı öylesine alıştık ki aslında eleştirmeye ve projeleri yermeye, ufak tefek hataların ne yazık ki takdire şayan bir işçiliğin ortaya konulmasının önüne geçmesine de izin verir hale geldik. Daha önce de belirtmiştim fakat tekrar yinelemek isterim: Netflix projesi olsa dahi kolay kolay yerli içerik izleyen biri değilim. E malum, tecrübe ile sabit bir durum kalitesizlikleri. Çevremdekilere bile KULÜP dizisini tavsiye ettiğimde, sen yerli yapımları izlemez, sevmesin ki diyorlar. Haklılar da... Bu kadar detaya kendinizi boğarsanız zaten izleyecek hiçbir şey bulamazsınız. En azından şu ŞAHANE diziye yapmayın bunu artık. Ortada ciddi bir emek var. Sokaklar, kostümler, oyunculuklar... Benden tam not alan bir dizi. Bırakın artık gözünün üstünde kaşın var demeyi de, ne kadar güzel gözlerin varmış bakış açısıyla yaklaşın bazen olaylara. Hayatta kusursuz olan ne var ki? Elbette ki eksikleri var fakat bütüne bakıldığında iştah açıcı bir proje olduğu ortada. İçimde nedense tek sezonluk bir dizi olacağı yönünde tatsız bir his var fakat umarım öyle olmaz. Ve Salih Bademci (Selim Songür); Açık ara bu yılın en iyi erkek oyuncususun. Muhteşemsin, harikasın...
Maimaii
Maimaii Aylar önce
Müthiş bir dizi heyecanla bekliyorum.Muhteşem bir dönem dizisi her şeyiyle keyifle izledim. 2.seride bitmesin devam etsin.
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi yaa
Merve Müftüoğlu
Merve Müftüoğlu Aylar önce
Devaamm
Gök Börü
Gök Börü Aylar önce
Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Melis Doeh
Melis Doeh Aylar önce
Inanamıyorum. Bir sene beklemeye alışmışız her gönlümüzü çalan dizinin ikinci sezonu için. ❤️
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi yaa
B Cskc
B Cskc Aylar önce
@hipotenüs ne zaman peki biliyor musunuz
hipotenüs
hipotenüs Aylar önce
2.sezon değil bu. Bazı dizilerin bölümleri part part yayınlanıyor. 1.sezonun 2.partı yayınlanacak.
Alice Salih Vural
Alice Salih Vural Aylar önce
Çok etkileyici ve daha da çok etkileyici sahneler izleyeceğiz. Azınlıklara ( bakmayın öyle dediğime) yapılanlar tüm açıklığı ve acınası durumları kabul etmek, gün ışığına çıkarmak ve izlemek bazılarını rahatsız etse de… Edit: Yeni bölümleri bir çırpıda izledim. İnanılmaz etkiliyeyiciydi. Şunu anladım ki; bunca yıl geçmesine rağmen bir arpa boy yol alamamışız. Aynı ayrıştırma ve ötekileştirme artarak devam ediyor.
Guelustan Girnth
Guelustan Girnth 14 gün önce
Bugün Netflix yayınladı, ve dayanamayıp 4 Bölümüne de ara vermeden baktım. Şahane olmuş, oyuncu, senaryo, müzik her biri özenle seçilmiş ve muhteşem. Bravo 🏆🏆🏆
Нина Косогло
Нина Косогло Aylar önce
Жизненный сериал,с повествованием о драматических событиях 50 годов прошлого столетия и затрагивающий главные проблемы общества .Интригующие сценарные решения о личных отношениях между главными героями сериала, проживающими свои семейные трагедии ... для каждого персонажа этот мир - не самое приятное место, злое, жестокое, беспощадное к слабым и простодушным...Впечатляет талантливое перевоплощение актеров - игра актеров великолепна ... Барыш Ардуч - в очередной раз продемонстрировал свой многогранный талант - новое перевоплощение...новый образ Исмета ...неприятие семейной ситуации - конфликт с отцом Али Шекер - формируют жизненную позицию Исмета - любовь Рашель, ее беременность возможно смогут изменить его мировосприятие...Вероятнее всего в продолжении сериала будут иметь место одно из самых значительных трагических событий, произошедшие на территории Турции - массовый погром 6-7 сентября 1955 года , направленный против греческого меньшинства Стамбула...уверена зрители по достоинству оценят этот драматический проект и сериал продолжит повышать свое место в рейтингах...
Mahfî-i Türkî
Mahfî-i Türkî Aylar önce
its not pogrom
Gürer Gerçek
Gürer Gerçek Aylar önce
Thanks
Aylin Kurtuldu
Aylin Kurtuldu Aylar önce
Heyecanlandım çok daha iyi bir sezon geliyor gibi duruyor 🤩
onurunlu
onurunlu Aylar önce
6-7 eylül olayları. Tarihimizdeki utanç verici bir kara leke. Ama yapımı bu ve varlık vergisi gibi tarihimizde olmaması gereken olayları gösterdikleri için tebrik ediyorum. Görmezden gelmekle, olmamış gibi davranmakla iş bitmiyor. Yüzleşmemiz, öğrenmemiz lazım.
Mahfî-i Türkî
Mahfî-i Türkî Aylar önce
@onurunlu Bu yüzden fasizme karşı savaşmalıyız işte. kürt nazizmi olsun, ermeni fasizmi olsun yunan fasizmi olsun günümüzün en tehlikeli ideolojileri bunlar. Bu dizinin bahsettiği dönemde de yahudi kesmek modaydı, TC merhametli kalmış.
onurunlu
onurunlu Aylar önce
@Mahfî-i Türkî Bu yüzden artık bizim de barbar dediklerimizden hiçbir farkımız kalmadı. Kınadıklarımızdan beter olduk.
Mahfî-i Türkî
Mahfî-i Türkî Aylar önce
Maalesef. Barbar Yunan hükümetinin yüzyıllardır yaptığı soykırım.ve katliamlara dünyanın sessiz kalışına bir tepkiydi. Keşke insanî komşu halklarımız olsaydı. Hepsi fasist
Özge Demir
Özge Demir 13 gün önce
Her sahne için her şeyin üstünde emek sarfeden oyuncuları ve ekibi tebrik ediyorum. Sahnedeki dekorlar, oyuncukların mimikleri emeklerinin her zerresini ekrana taşımış. Türk sinema ve televizyonlarında daha şahane işler görmek dileğiyle...
bianca aslanbey
bianca aslanbey Aylar önce
2. kısım çok daha iyi görünüyor.. ideoloji kavgalarını ve diziye yansımalarını aşırı merak ediyorum
Kerem Uzun
Kerem Uzun Aylar önce
2. kısım daha aksiyonlu geçecek. Hem 6-7 eylül olayları hemde hikayenin tam oturmasıyla harika bir 6 bölüm bizi bekliyor.
Dilek Baltaci
Dilek Baltaci Aylar önce
O kadar güzel bir yapım ki, Netflix’teki o boş beleş, sexten başka malzemesi olmayan, aynılarının tekrarı amerikan filmlerinden sıkılmış daha anlamlı şeyler arayanlar için harika bir dizi 👏👏👏👌👌👌
Hepimiz Birimiz Birimiz Hepimiz İçin
Hepimiz Birimiz Birimiz Hepimiz İçin 26 gün önce
Kesinlikle haklısınız. Çok fazla yozlaşmış dizi ve filmler var.(isimlerinden ve konularından belli) Iliskisisel anlamda...insanların duyguları ile ilişkiyi yaşaması gereken yerde bayagilastirmasi sanki bilerek yapılıyor gibi geliyor.
rsi
rsi Aylar önce
Gerçekten çok güzel bir dizi olmuş 2. Sezonu çok heyecanlı görünüyor izlemek için sabırsızlanıyorum
Ataman A.
Ataman A. Aylar önce
taksiciyle tiki kız sahnelerini azaltmazsanız insanlar bölümleri sara sara izleyecek ona göre.
Nilgun Ağaç
Nilgun Ağaç Aylar önce
iyide gercekler onlar
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi ya
Ataman A.
Ataman A. Aylar önce
@Merve Müftüoğlu o aşk dizinin ara hikayesi olması gerekirken ana hikayesi gibi durmuş. dizinin adı neden kulüp? pakize koysalardı madem.
Merve Müftüoğlu
Merve Müftüoğlu Aylar önce
@Nur 😅😅
Nur
Nur Aylar önce
@Merve Müftüoğlu fıstık ismetin aşkı batsın
Yishai Srivastava
Yishai Srivastava 2 gün önce
Saw the full series. Great and brave documentation of 1955 riots (last episode), which if you really think about it, the Greeks were treated much more humanely that time that the Americans treating blacks, or the French in Algeria, or the British while they would go on to suppress the Mau Mau revolts. I mentioned these 3 because, they claim to be the bastion of democracy and human rights in the world. I saw it all in Turkish, so some of the details were missed, I am trying to understand it in the native language as much as possible. But very well done overall. I don't know if there will be more episodes, but the series has shattered many myths about Turkey, as well as many myths that Turks have about Jews. The Sephardic culture may have started in Spain, but after expulsion it really took root in the Ottoman Empire and in Turkey in general. The first major work in Ladino, the Me'am Loez was compiled there. - Maybe in the future it would be good to explore this history of Turkey as well, I mean the religious Jewish side that produced great Rabbis like Chacham Eliezer Alfandri, Rav Chaim Palaggi, Rabbi Yaakov Culi and others. That would be a true magnum opus for Turkish soap operas.
Defo Boke
Defo Boke Aylar önce
Uff muero de ganas de ver los episodios que faltan 🥰 💃🤗🤗
Evser Yılmaz
Evser Yılmaz Aylar önce
Oyuncular, kostümler mekanlar herşey harika. Hepsi döktürmüş resmen. Kendi adıma aşırıııııı başarılı buldum.
Damla Yaşar
Damla Yaşar Aylar önce
Muhteşem ötesi bir dizi, muhteşem ötesi oyunculuk. Tam da türkiye ye yakışır cinsten. Ne özentilik ne bişey. Buram buram yerli malı kokuyor. Helal olsun.
Turkkan Koken
Turkkan Koken Aylar önce
amanin diyorum, nasıl bir sezon? emeği gecen herkesi yürekten kutluyorum.
AYŞE TUFAN
AYŞE TUFAN 12 gün önce
Ne güzel dizi olmuş,herkesin emeğine sağlık 👏👏
Görkem Uygungül
Görkem Uygungül Aylar önce
Bence 2.kısım son kısım ve keşke 3 4 5 diye devam etse, güzel bir dönem dizisi yani izlemek isterdim uzunca şöyle 20 30 bölüm ama yerli dijital işlerin en sevmediğim yanı da bu, hop başlıyor hop bitiyor.
xlktks
xlktks Aylar önce
Bende bu dizilerin en çok kisa olmasini seviyorum. Internet dizilerinden önce yillardir türk dizisi izlemezdim, 2 saatlik bölümler ve izlendikçe devam eden kötü yapimlara karsi netflix dizilerini her zaman tercih ederim.
tato
tato Aylar önce
@Persona Misteriosa evet :)
Persona Misteriosa
Persona Misteriosa Aylar önce
3 yılda bir sezonu anca gelen diziler gibi olacağına hop başlayıp hop bitmesi daha iyi
hasan sarraf
hasan sarraf Aylar önce
6 7 Eylül olayları işlenecek sonunda. Dizi çok çok iyii
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi yaa
AYŞE TUFAN
AYŞE TUFAN Aylar önce
Bu dizinin yıldızı sadece Salih Bademci,herkes iyi oynuyor ama Salih Bademci oynarken resmen devlesiyor 👏👏
Xadica Mammadova
Xadica Mammadova 14 gün önce
Müthişti.Sözlerle ifade edilecek bir şey değil.Muhteşemdi.Teşekkürler böyle kaliteli dizi için
Merve Yücel
Merve Yücel 7 gün önce
matilda ve çelebi aşkı çok yarım kaldı yaa devam etmelii
Sevda Aytaç
Sevda Aytaç Aylar önce
Fragmanda bile ağladım, diziyi izleyince ciğerlerim sökülecek anlaşılan..
sannio komi
sannio komi Aylar önce
Salih Bademci kesinlikle bir yerlerden ödül almalı
Vefa
Vefa Aylar önce
2.kısım kesinlikle daha heyecan verici görünüyor
pranz oktay
pranz oktay 15 gün önce
1. Sezonu herşeyiyle mükemmeldi. 2. sezon Umarım beklentimizi karşılar . Yapımcı ve yönetmene helal olsun , başarılarının devamını dilerim
Tuğçe Sena Ünal
Tuğçe Sena Ünal Aylar önce
İlk kısımın son bölümünün kötülüğünden sonra bu fragman iyi geldi
Maria Boss
Maria Boss Aylar önce
tek kelime ile muhtesem bir dizi aglamadan izliycegime soz vermistim ama istemsizce akmisti gozyaslarim 2. sezon icin mendilimi simdiden hazirliyim
Colibrii 88
Colibrii 88 Aylar önce
6-7 Eylül olayları işlenecek, mendiller hazırlayın. Kanım donuyor sadece düşününce bile.
hande ceylan
hande ceylan Aylar önce
Büyük heyecanla bekliyorum Harika iş çıkarmışlar👏👏👏
Jacqueline
Jacqueline Aylar önce
Bolca ağlayacağım gibi duruyor. Harika bir yapım.
Sandalfon
Sandalfon 15 gün önce
İnanılmaz güzeldi senaryo, tasarım, mimari, oyuncular... Keşke Türkiye o günler gibi zengin kültür ve ırk sahibi olsa dediğimde, son bölümü izledim.
Merve Yücel
Merve Yücel 3 gün önce
@komedi zamani asko rasel ve ismetin toksik ilişkisi ne oluyo kankalık mı ?hem 2. kısımda da çelebinin matilda aşkı daha çok ön plandaydı selim ve orhandan sonra zaten ilk kısımda da belliydi de bende çok sevdim bu ikiliyi o yüzden yorumumu yaptım bende aptal yaz dizisi aşklarını sevmiyorum zaten ama bunlar aşırı güzeller bi tek bende sevmemişim zaten herkes sevmiş neyse bu kadardı
komedi zamani
komedi zamani 3 gün önce
@Merve Yücel e madem izledin filmin 1ask dizisi olmadiginin farkina varamadin mi?
Merve Yücel
Merve Yücel 3 gün önce
@komedi zamani o zaman benim neyi isteyip istemediğimde seni hiç ilgilendirmez kendime göre yorum yapıyorum izledim de geldim zaten ona göre yorum yapıyoruz heralde hadi işine
komedi zamani
komedi zamani 3 gün önce
@Merve Yücel aylik netflix paketimi sen mi ödüyorsun ayrica diziyi izleyip anlamadigin ortada dizi de ask mi anlatiliyor?
Merve Yücel
Merve Yücel 3 gün önce
@komedi zamani sen izleme o zaman bu diziyi çünkü en basından konu aşk ve dramdı
Lo Mar
Lo Mar Aylar önce
😍 amo que alegría estará q estará pronto 🙏🇦🇷🇹🇷
Sarah Rabecca Carollina
Sarah Rabecca Carollina Aylar önce
Offf çıksa keşke hemennnn mükemmel olan tek türk dizisi iyiki yeni sezon geliyor
HAS - AN
HAS - AN Aylar önce
Türkiye nin en kaliteli dizilerinden birisi Hele Gökçe Bahadır Harika Bir oyuncu merakla bekliyorum 2. Sezonu
Berna Aksoy
Berna Aksoy 12 gün önce
harika bir dizi, sahneler, kostümler, senaryo mükemmel, oyuncular muhteşem bu bölümde beni Orhan'ın çaresizliği çok üzdü, Tanrı kimseyi Orhan'ın durumuna düşürmesin, bu ülkede de bir daha 6-7 Eylül olayları yaşanmasın, çok üzüldüm, utandım yapılanlardan
Serpil Ergül
Serpil Ergül 15 gün önce
İzlerken kanım dondu bu insanları birbirine kırdıranlar cehennemde yansın
komedi zamani
komedi zamani 3 gün önce
politikacilar sirf oy devsirmek icin kendilerini miiyetci deyip katliam yaptilar
Mert Ateş
Mert Ateş Aylar önce
Gerçekten çok güzel bir dizi buram buram emek kokuyor.. çekimler müzikler 🙌
mehmet geyik
mehmet geyik 12 gün önce
bence gelmiş geçmiş en iyi türk yapımı, açık ara👏
Zahra Karami
Zahra Karami Aylar önce
Baris Arduc game is really beautiful, it shines in any role
Néia Macedo da Costa
Néia Macedo da Costa Aylar önce
Quiero mucho ver los 4 capítulos que faltan, ya estoy ultra curiosa.
Hande Inan
Hande Inan Gün önce
Muhtesem bir oyun emek veren herkese tek tek sonsuz tesekkur ederim. Melbourne ‘dan sevgi saygilar . Tek tek herkes odule layik
Berfin Sude Avşar
Berfin Sude Avşar Aylar önce
Orhan selim uyumunu görmeyen var mı ya 🥺😍
Uzman komando
Uzman komando Aylar önce
Herkesin derdi başka usta. Kiminin kahvesi soğudu, kiminin sinirleri bozuldu. Kimi de umudu yarına bırakmış. Göz atın
Aygul Erce Official
Aygul Erce Official 16 gün önce
Senaryo muthis ! Oyuncaliklar takdire sayan! Bravo! Otekilestirme her cagin buyuk sorunu olmustur! Ermenileri , Yahudileri, Suriyelileri, Alevileri, Kurtleri, otekilestiren, yakan memleketin kafatasci zihniyeti Umarim birgun degisir! Biraz empati, anlayis ve sevgi hepimize cok gerekli! Yunus Emre’nin dedigi gibi: “Sevelim, sevilelim bu dunya kimseye kalmaz”.
Barış Şerifoğlu
Barış Şerifoğlu Aylar önce
netflix türkiyenin bugüne kadar çıkarttığı en iyi dizisidir s
cool Doge
cool Doge Aylar önce
Good job everybody, looks fantastic :)
B’ A’
B’ A’ 19 gün önce
6 ocak gelmeli hemen 😍 çok kaliteli bir dizi teşekkürler
Ayşegül Öztürk
Ayşegül Öztürk Aylar önce
Umarız ki 2. Kısımda daha farklı olay örgüsü görebiliriz. 1. Kısımda çok fazla klişeler vardı. Sahneler çok iyiydi fakat konu yetersizdi bence
ebru turker
ebru turker Aylar önce
Dün gece 1 .kısım 6 bölümü bir solukta izledik eşimle. Çok çok beğendik. Tüm karakterler çok güzel oynamış. Dönem dizileri her zaman favorim olmuştur. Fragmana göre 2. Kısım daha heyecanlı olacak. Tebrik ederim tüm ekibi. En kısa zamanda 2.kısımı bekliyoruz.
Yishai Srivastava
Yishai Srivastava Aylar önce
It might be that this series can resurrect the Ladino language! - There is serious acting magic in Turkey. I highly doubt if American actors would be able to speak Yiddish or Hebrew at this level to create some show about Jews of their country. Or France replicate the Arabic spoken by the Jews of Morocco, Algeria and Tunisia as part of their colonies. France, in fact, will never allow a show to portray their crimes against both the Jews and Muslims of Algeria.
suzan biber
suzan biber Aylar önce
hiç bu kadar keyf aldığım dizi olmadı.
secré
secré Aylar önce
AMAN ALLAHIM 6 OCAK MII YAAAAAAŞASIN ! ÇOK SEVDİM BEN KULÜBÜ !
Bahar Sonmez
Bahar Sonmez Aylar önce
Dizi yayına girdimi harikaa emeği geçen herkesin emeklerine sağlık
sine matik
sine matik Aylar önce
Salih bademci hep böyle devam et. Süper oyuncusun.
Melis Ünal
Melis Ünal Aylar önce
Netflixin türk yapımı en iyi dizisi
Tuba Gök
Tuba Gök Aylar önce
0:35 Ruhi Sarı... Umarım 2. sezonda da görebileceğimiz bir karakteri canlandırıyordur.
Dilara Güneş
Dilara Güneş Aylar önce
Salih bademci hayranıyım.
Rüzgar
Rüzgar Aylar önce
1. Kısım çok iyiydi ve bilgisizliğimden dizi bitti sanmıştım. 2. Sezonun olması çok iyi oldu. Türk dizilerinin 1,2 gömlek üstü bir çalışma hatta Netflix deki çoğu diziden çok daha iyi.
Beril Kozdağ
Beril Kozdağ Aylar önce
Sin - üzgünüm / Dinlediniz mi, çok güzel bi şarkı değil mi ya
Umutcan Pehlivan
Umutcan Pehlivan Aylar önce
@Rüzgar yok çukurdaki ismi :)
Rüzgar
Rüzgar Aylar önce
@Umutcan Pehlivan Arık Böke ne ? İsmet in ismi o muymuş😄
Umutcan Pehlivan
Umutcan Pehlivan Aylar önce
@Rüzgar hahaha Arık böke bey diyeceksiniz
Rüzgar
Rüzgar Aylar önce
@Umutcan Pehlivan İsmet cim sen öyle diyorsan öyledir 😄
b
b Aylar önce
ikinci kısımda bol bol ağlayacağız demek ki
ayşenur karaçal
ayşenur karaçal Aylar önce
Dizi ilk kısmı hayal kırıklığı ikinci güzel bi de Hamile bir kız yerine güçlü bir anne kız izlemek Güzel olurdu
Nilgun Ağaç
Nilgun Ağaç Aylar önce
hikaye gercek olay lari anlatmis 3 kusak torun yaziyo ne yapsin
diyar diyar
diyar diyar 13 gün önce
mükemellll bir dizi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Nergis Tan
Nergis Tan Aylar önce
İlk kısımdaki hayal kırıklığından sonra ikinci kısım fragmanı yeniden umutlandırdı ne yalan söyleyeyim. İnşallah bu bir stratejiydi: “İlk kısımda değil ikinci kısımda göreceksiniz herşeyi” demişlerdir umarım.
Demet Yılmaz
Demet Yılmaz Aylar önce
Merak ettim çok övgüler yağdırılan "Kulüp" dizisini, ve izledim. Fırat Tanış (Çelebi) nin olmadığı bir dizi, denizi olmayan İzmir gibi olurdu bence. Salih Bademci her an her yerde hep aynı olan bir oyuncu bence; hatta doğal hali bile oyunculuğunu andırıyor. Birbirini yaşatan karakterler canlandırıyor.
Gülsüm Güngörmüş
Gülsüm Güngörmüş 15 gün önce
Fırat Tanış efsane gerçekten.. Adam duyguyu inanılmaz veriyor.. o hüzünlenince istem dışı gözümden yaş geliyor
Özlem Şekerci
Özlem Şekerci Aylar önce
Yine tek nefeste izleyeceğiz MUHTEŞEMMMM HARİKASINIZ2👏👏👏👏👏👏👌
nisa
nisa Aylar önce
6-7 Eylül olayları çok acı. İzlemek zor olacak
Mahfî-i Türkî
Mahfî-i Türkî Aylar önce
Maalesef. Kıbrıs Rumlarının Türklere yönelik katliamlarına karşı misilleme yapmak için ortaya çıkmış bir örgütlenmeydi
seray sepken
seray sepken Aylar önce
ben 2. kısmı izlememe kararı aldım klübü güzel yerinde bırakıcam. dayanamaz kalbim buna
manolya sucukcu
manolya sucukcu Aylar önce
Heyecanla bekliyorum👏👏👏
Gülşah Ünlü
Gülşah Ünlü Aylar önce
Hemen gelsin 6 Ocak hemen aşşşırı sevdim diziyi
Estrella HB
Estrella HB Aylar önce
BONITO AVANCES DE LOS PRÓXIMOS CAPITULOS DEL KULUP BARIS 👍👍👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️🚕🚕🇮🇨🇪🇸
Surucu Hukuk Bürosu
Surucu Hukuk Bürosu Aylar önce
Salih Bademci'de hep aynı bakış, mimik, hareket ve vurgularıyla birbirini tekrar ediyor bence. çünkü diziyi izlerken sürekli diğer dizilerini hatırlatan haller içinde roll yapıyor. roll yaptığı çokkk belli.
F
F Aylar önce
Izeldigim en etkileyici seylerden biri olabilir…sabirsizlikla bekliyorum
Yishai Srivastava
Yishai Srivastava Aylar önce
If it was that Rasel went to Israel with Mordo and lived happily ever after, what good would be the continuation of the story? Amazing trailer, hoping it would be better than the first series, which was bravely done in Turkey under Erdogan's rule. I guess it's a country that is as much of a paradox today as it is when I visited 10 years ago. Just note that such a series where the native population portrays the humanity of their Jews and the wrongs they did to them would not even be possible in the bastions of democracy like in US and France; that had quite a serious anti-Semitic past that might have been in some cases worse than the hard times for Turkish Jews in the 1950s. Great lessons, that they are even quoting the wisdom of the Torah unconsciously in many ways throughout the series, and the Ladino songs and dialogues are just perfect! What more can I say - Kış mezarına gömsünler sizi...
Büşra Kurt
Büşra Kurt Aylar önce
Ay nasıl heyecanlandım nasıl 😍
nur balkan
nur balkan 13 gün önce
Tüm ekibi tebrik ederim💐
Necip A.
Necip A. 15 gün önce
Raşel'in ve taksici'nin kısımlarının kesilmiş editli versiyonu çıkarsa umuduyla beklicem, onun dışında izleyip sinir olmaya gerek yok.
Ayse Artrk
Ayse Artrk 15 gün önce
Salih bademci ve gökçe bahadır kesin ödül almalı ikisi de dektürüyor resmen👍👍👍
Aişe Nur Aksu
Aişe Nur Aksu Aylar önce
Çok iyi 6 Ocak gel biran önce 👏🏻♥️
Nurettin Thomas_Celik
Nurettin Thomas_Celik Aylar önce
Evet bu sezon ülkemizin yüz karası 6-7 Eylül işlenecek !!!!
Makra_meeral
Makra_meeral Aylar önce
Harika bir dizi👏👏👏👏👏👏
Bejnak
Bejnak Aylar önce
6 7 Eylül olayları işlenecek gibi duruyor :( Fragmandan bile gözlerim doldu.
WOW! We blow up the Unicorn Squishy! #shorts
0:48
Arka Sokaklar 611. Bölüm Fragmanı - 2
0:51
Arka Sokaklar
görünümler 1,4 Mn
Kulüp-Yo Era Ninya| Türkçe çeviri|
2:33
Leucosia
görünümler 87 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #89 Hazal Kaya, Ezgi Aktan
1:51:49
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 2 Mn
Kulüp Dizisi Netflix - Jenerik Müziği (Piyano)
2:20
Death note omegle 4 #shorts
0:55
CekoBeng
görünümler 1,3 Mn
Tozkoparan İskender 35. Bölüm
1:2:59
Tozkoparan İskender
görünümler 2,2 Mn
MEMO VE İBO 😂Aslanoğlu Aslan memo😂
1:00
HALİL TATMAR
görünümler 388 B