Baby Alive Türkçe 🤧 Burnunu Karıştıran Teo! YENI VIDEOLAR 🌈 Çocuklar İçin Çizgi Filmler 💕

  görünümler 272,164

Baby Alive Türkçe

Baby Alive Türkçe

2 aylar önce

Teo burnunu karıştırmaya bayılıyor! Ona sümkürmeyi ve burnunu karıştırmamayı öğretmek Charlie'ye kalmış! Bebekleri ve onların kötü alışkanlıklarını durdurabilecek mi?
Baby Alive Türkçe 🤧 Burnunu Karıştıran Teo! YENI VIDEOLAR 🌈 Çocuklar İçin Çizgi Filmler 💕
☆Abone olmak için buraya tıkla!: bit.ly/BabyAliveTR
☆ Mevsimi 2 Bölümler: bit.ly/35KjC79
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Baby Alive resmi kanalı hakkında: Baby Alive Resmi Kanalına ve Baby Alive’ın TRshow’daki evine hoş geldiniz!
Sadece Baby Alive hayranlarına özel, harikalarla dolu bir dünya yarattık! Baby Alive karakterlerinin yaşantısına göz atmak, onları arkadaşlarıyla oynarken, günlük rutinlerini paylaşırken, öyküler anlatırken ve birbirlerine bakmayı öğrenirken görmek için sevimli kliplerimizi ve videolarımızı izleyin.
Süper eğlenceli yeni Baby Alive filmlerini izleyin, Charlie ve 3 şaşkın ve sevimli bebeğinin günlük maceralarına siz de katılın. 3 şaşkın bebekler kimler mi? Lulu, Tilly ve Teo! Charlie bu şirin mi şirin bebeklere bakmayı çok seviyor -- ama bez değiştirme ve günlük rutinleri gerçekleştirme derken işler gürültülü, darmadağınık ve kesinlikle çok yorucu bir hale gelebiliyor! Olamaz, yoksa Teo yine ağlamaya mı hazırlanıyor? Ya da Lulu uf mu olmuş? Çocuklara yönelik bu eğlenceli çizgi filmde, bir sonraki karede ne olacağını bilmenize asla imkan yok! Charlie yardıma ihtiyaç duyunca, bir kızın isteyebileceği en göz kamaştırıcı dostlarını çağırır: Glo Pixies! Siena Sparkle, Sammie Shimmer ve Gigi Glimmer her zaman bir tutam Glo Pixies sihriyle yardıma hazır. Haydi sen de heyecana katıl, hatta Cadılar Bayramı ve Şükran Günü gibi özel etkinliklerde tüm Baby Alive ailesiyle birlikte kutlamalarda yerini al.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

YORUMLAR
Cumali'nin Gazabı! | EŞKIYA #Shorts
1:00
Filma-Cass
görünümler 579 B
Murda - Bela (prod. Spanker)
3:08
Murda
görünümler 928 B
44 Kedi | 51. Bölüm - Yavru Kedi Bakıcısı Pilou [TAM BÖLÜM]
11:23
EYMEN İLE ÇİMEN | ROBOT KARDEŞLİĞİ
11:46
TRT Çocuk
görünümler 4,6 Mn
Hülya Avşar'ın eski sevgilileri... #shorts
0:36
Mega Gündem
görünümler 209 B
Yasak Elma 150. Bölüm Fragman
0:45
Dizzy Dizi
görünümler 157 B