EKİM/KASIM AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!

  görünümler 517,545

TepkiKolik

TepkiKolik

2 aylar önce

Kerican Durmaz'ın Vida Loca şarkısına, Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı olayına vb. Tepki verdik:)
Oyunu İndirmek İçin: bit.ly/30V7z4q
Hediyeler İçin: bit.ly/3qTGZDA
---------------------
Kanal Sahibi: Burak Tatlıcı
buraktatlici

Bu bölümde tepki veren kişiler:
Burak Topel - 30 yaşında
buraktopel
www.twitch.tv/butotv
Gözde Gürbak - 29 yaşında
gozdegurbak
Anıl Kaya - 30 yaşında
anillkkaya
www.twitch.tv/looptrip
Buğra Mısri - 30 yaşında
bugramisri...
www.twitch.tv/nedertkrali/
Dalia Kittani - 27 yaşında
daliakittani
Günce Sönmez - 24 yaşında
guncesonmez
----------------------
İşbirlikleri için: tepkikolik@creatorstation.com
Twitch Kanalımız: www.twitch.tv/dasquad
Instagram Hesabımız: tepkikolik

Tepki verilmesini istediğiniz videoları, oyunları, yemekleri ve eşyaları yorumlara yazabilirsiniz:)

YORUMLAR: 1 520
TepkiKolik
TepkiKolik
Mythic Heroes İndirmek İçin:
Arda Arık
Arda Arık
Tamer Karadağlı olayında sadece oraya göre yorumlamanızı doğru bulmuyorum. O konuşmanın hepsini izlerseniz rakiplerini küçümsediği bir konuşma yapıyor ve sahneye çıktığında Tamer Karadağlı'nın yüzüne bile bakmadan konuşmaya başlıyor farkettiyseniz "kim verdi ödülü" diyor. Bence kesinlikle Tamer Karadağlı haklı
Reveluv Luvie
Reveluv Luvie
Tamer Karadağlı olayı aslında biraz daha farklı. Ilk önce ödülü almak gerekiyor, sonra konuşma yapmak gerekiyor. Hani ödülü almadan direk konuşma yapmaya geçtiniz, ama arkada ödülü taktim edip gitmesi gereken biri var. Ve Tamer Karadağlının sondaki o yüz ifadesinin sebebi aslında Nihal hanımın sert bir şekilde tepki vermesi. Zaten Tamer bey de doğru söylüyor ödülünüzü alın öyle konuşun.
Umut Yusuf
Umut Yusuf
bu arada tamer karadağlı olayını konusunda hiçbirinize katılmıyorum ödül almanın adabı ilk önce uzatılan ödülü saygıyla alıp teşekkür edip sonra konuşmaya başlamaktır ve bu tarz ödüllerde ödül veren kişiler sunucu değil eski üstadlar olur yani o sahnede ödül alan kadın ( tanımıyorum kendisini ) bi üstaddan ödül alıyor ve bunun karşısında saygı göstermesi lazımken bide terbiyesizlik yapıyor sahneden kovsa haklı adam
Berkay Yıldız
Berkay Yıldız
Burak Topel adamsın. Bütün sosyal medyadaki baskıya rağmen Tamer Karadağlı'yı savunup doğruları konuşabiliyorsun. Bence bu kanalda bir tepki olacaksa basmakalıp sosyal medyada nasıl pompalanıyorsa onu savunarak değil kendi aklını kullanarak olmalı. Bu nedenle seni tekrar tebrik ediyorum abicim.
Emirhaaan
Emirhaaan
cidden sadece Topel savunmuş Karadağlı'yı Topel'e saygım %100 arttı valla
KereM
KereM
Tamer Karadağlıya yapılan yorumları yanlış buluyorum.
Ulvi Cici
Ulvi Cici
Yapılan tek saygısızlık Nihal Yalçın'ın saygısızlığıdır. Tamer Karadağlı gibi bi oyuncuyu ödül elinde kukla gibi arkada bekletmek ve konuşmasını gereksiz bir şekilde uzattıkça uzatmak videodaki tek saygısızlık örneğidir.
seyma ramazan
seyma ramazan
Ya varya kimin hangi yönde olduğunu ve kimin nasıl izlediği şeyi başka yerleriyle izlediğini bu video sayesinde görmüş olduk . Tamer karadağlı dan ilk ödülü alması gerekir ve adam da yerine geçip oturması gerekirken adamı orda normalde 1 buçuk 2 dk konuşması lazım iken 5 dk yı geçince konuşması ve sadece İstanbul sözleşmesi değil , gereksiz siyasete giriyor kadın . Ve diğer meslektaşlarına kadın olan rakiplerine saygısızca şeyler söylediği için Tamer karadağlı o mimikleri yapıyor . Kimse onu beklemek zorunda değil .işin Usulü nedir?? İlk ödülünü alırsın ödülle konuşursun ! Keşke baştan sonra izleseydiniz
Rauf Haurullah
Rauf Haurullah
Keşke Tamer Karadağlı ödül videosunda videonun tümünü koysaydın Burak, eminim ki düşünceleri çok farklı olurdu hatta cring olup onlarda sonuna kadar izlemek istemezdi.
fairytale...
fairytale...
12:30
Multi21Seb
Multi21Seb
Tamer Karadağlı’nın orada kimseyi beklemek gibi bir sorumluluğu yok. Görevi ödülü takdim edip sahneden çekilmek, gerisi ödülü kazananın konuşma yapması. Yapılan yorumları yanlış buluyorum.
Nurullah Güney
Nurullah Güney
TAMER KARADAĞLI OLAYINI BİLMEDEN YORUMLAMANIZ İRETE EDİCİ. SADECE BU VİDEODAN YOLA ÇIKARAK YAPILAN YORUMLAR ÇOK KÖTÜ YARIDA KESMEK ZORUNDA KALDIM.
Halit Adem
Halit Adem
Dalia Kittani diyor ki "Sen Kimsin?"(Tamer Karadağlı'ya ithafen) Hanımefendi herşeyin bir yöntemi ve usulü vardır. Nihal hanım, Tamer beyin yüzüne bile bakmadan ödülünü almadan doğru konuşma yapmaya başlıyor. Ama aslında öncesinde ödülünü alması gerekiyor. Emmy, Oscar gibi törenlerde de usül böyledir. Sonrasında rakiplerini küçümseyen konuşmasıyla birlikte geçen dakikalar yüzünden Tamer beyin yüz ifadesi izleyenlerle birlikte değişiyor. Sayın Dalia Kittani, yorumunuz çok yanlı ve feminen.
Şeyma R. İyidoğan
Şeyma R. İyidoğan
Tamer Karadağlı olayında en mantıklı tepkiyi Burak ve Anıl vermiş. Helal.
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Bu video da “bir şeyi nasıl işine geliyorsa öyle yorumlarsın, canın nasıl yorumlamak istiyorsa ona uygun görüntüler kullanırsın”ın bariz örneklerinden olmuş. Apolitik olduğunu iddia eden bu ekip sapına kadar politik yorumlar yapıyor. Tamer Karadağlı %100 haklıdır.
Alp Yılmaz
Alp Yılmaz
Bence Tamer Karadağlı haklı. Ödül konuşmasından önce ödülü verecek kişiyle selamlaşılır, ödül alınır ve ödülle konuşulur. Ödülü verecek kişi elinde ödülle uzun sayılabilecek bir konuşmanın tamamlanmasını beklemez zaten.
Görkem çelik
Görkem çelik
Koca koca adamlar, 3-5 çakaldan linç yememek için Tamer beyi yermeye çalışmışlar. Keşke her olayda bu kadar açık sözlü olsanız sevgili TK ekibi 😊
Skynet T800
Skynet T800
Burak IQ testi yaptırsana arkadaşlara kaç çıkacak. Kasım ayı IQ test sonuçlari diye bölüm çekersin
dnakula
dnakula
Tamer Karadağlı olayı bence çok yanlış yorumlanmış Nihal Yalçın sahneye giriş yaptığında uzatılan ödülü almayıp hiç birşey yokmuş gibi mikrofana yönelip alaycı ve egolu bir şekilde uzun konuşma yapmıştı
MARKALARIN İLK VE SON REKLAMLARINA TEPKİ
27:36
TepkiKolik
görünümler 640 B
EYLÜL AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!
16:23
TepkiKolik
görünümler 666 B
TÜRK vs YUNAN BENZER YEMEKLERİNİ DENEDİK!
29:48
KONSEYDE MERT RÜZGARI | Survivor All Star 2022 - 10. Bölüm
10:50
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 17. Bölüm
2:21:34
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 768 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 108.Bölüm
1:49:23
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,9 Mn
EKİBE GELEN INSTAGRAM DM'LERİNE TEPKİ!
29:30
TepkiKolik
görünümler 1 Mn
KASIM AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ
25:07
TepkiKolik
görünümler 922 B
1 NİSAN ŞAKA VİDEOLARINA TEPKİ
24:11
TepkiKolik
görünümler 1 Mn
YOUTUBERLARIN INSTAGRAM REELS'LARINA TEPKİ!
23:21
İNTERNET EFSANELERİNE TEPKİ!
26:13
TepkiKolik
görünümler 1 Mn
GURMELER TİKTOK YEMEKLERİNİ DENİYOR!!
26:26
TepkiKolik
görünümler 1 Mn
TÜRK vs YUNAN BENZER YEMEKLERİNİ DENEDİK!
29:48