Erk Acarer'in kendisine yönelik eleştirilere yanıtı: Özgürleşmek iyidir

  görünümler 7,740

Artı Tv

Artı Tv

2 aylar önce

Celal Başlangıç ile programında;

İnci Hekimoğlu, Koray Düzgören, Eser Karakaş ve Erk Acarer HDP'nin ülke sorunlarına yaklaşımını, Erdoğan'ın panik halinde Putin'e koşmasının nedenlerini, Sedat Peker'in son ifşaatlarını değerlendiriyor.

✅Katıl butonuyla bize destek olabilirsiniz:
trshow.info/on/xVi.html...
✅Abone olmak trshow.info_Resm...

🔴Twitter ► ArtiTV_
🔴Facebook ► ArtiTelevizy...
🔴Instagram ► artitv_

YORUMLAR: 52
Sin Ka
Sin Ka Aylar önce
💛💙
Kemal Aloğlu
Kemal Aloğlu Aylar önce
İnci Hekimoğlu denen "evet ama yetmez"ci sözde aydıncık. Utanmadan hâlâ ulusalcı insanlara söz söyleyebiliyorsun. Terbiyesizlik ve saygısızlık senin gibi düşkünlerin karakteridir. Duruşu olan insanlara dil uzatmak senin haddin değildir. Şu sözler sana ait, "En azından 2010 referandumundan sonra… İlk iktidar yıllarında, içeride dışarıda ben dahil demokrat, liberal, solcu pek çok kişi ve farklı kesimler, AB reformları, “İşkenceye sıfır tolerans” sloganı, Kürt meselesinde demokratik çözüm gibi vaatleri nedeniyle AKP’ye destek verdi." Yaşadığımız cehenneme giden yolun taşlarını sizin gibi öngörüsüz aydıncıklar ördü. Utanmadan hâlâ ulusal duruşu olan, ülkeyi terk edip dışarı kaçan tayfan gibi olmayan yurtseverlere çamur atıyorsun. Sizin gibilere ve bir zamanlar destek verdiğiniz AKP'ye rağmen ülkemizi aydınlığa mutlaka çıkaracağız. Aydın olmak bedel ödemektir. Mücadele kaçkını entel dantel takımı varsa yüreğiniz buyurun gelin, dışarıdan gazel okumayınız. Yol arkadaşınız Eser Karakaş Efendi, Cemaatin etkin olduğu günlerde Atatürk'e nasıl salladığını unutmadık. AKP karanlığının suç ortaklarısınız. Cemaatçilerle birlikte Ergenekon masalını birlikte yazdınız, birlikte oynadınız. TSK'yı birlikte tasfiye ettiniz. Hiç kuşkunuz olmasın tarih sizin gibi liboşları da yargılayacak. Not: Erk Kardeşim bu yazdıklarımdan muaftır. Ayrıca Birgün Gazetesi'ni kınıyorum. Ucuz solculuk yapıyorlar. CELÂL Bey, çok seslilik adına Eser Karakaş ve İnci Hekimoğlu gibileri ekranlarınıza çıkarmak zorunda mısınız!
QUARİZMA X
QUARİZMA X Aylar önce
Bir gazeteci sedat pekerin payandası uşagı yardakçisi olamaz.Tweetlerini haber yap..hukumeti sonsuza kadar elestir...ama bir gazeteci mafyaya bu kadar yaklasmamali...hadi ozişiktan ne farkin kaldi..
ibrahim uzunca
ibrahim uzunca Aylar önce
Sevgili Erk, artık Fatih Yaşlı ve Hüseyin Aygün gibi Kürt düşmanı ırkçılarla aynı gazetede yer almayacağın için şanslısın, böylesi çok daha iyi olacak.
Leyla Alpay
Leyla Alpay Aylar önce
Türkiyenin neden hep sağ iktidarlara mahkum olduğunu nihayet anladım. İnci Hekimoğlu yaklaşımı solu mahvetti. Düşünün bu günlerdeki en büyük talebimiz sağcı, solcu, dindar, laik, Kürt, Türk ayırmadan tüm muhalefetin ilkelerde uzlaşarak çözüm üretmesi. İnci Hanım yaklaşımı ile uzlaşı mümkün mü?
guler ozgur
guler ozgur Aylar önce
İnci Hekimoğlu kişilere değil olaylara odaklanın. Kimse kahraman yaratmıyor sadece gerçekleri öğrenmekten memnun.Ayrıca Ergenekoncu diyerek Ulusalcıları aşağılamanız sizi cok Terbiyeli yapıyor olmalı.
Leyla Sahin
Leyla Sahin Aylar önce
💐👌
Selma Suyok
Selma Suyok Aylar önce
Erk bey gazetecilik yapmıştır
Bilhan Ulucay
Bilhan Ulucay Aylar önce
Erk Acarer gibi üç, dört yürekli, araştırmacı gazeteci olmasa bir çok olaydan haberimiz olmayacak.
Ahmet Baş
Ahmet Baş Aylar önce
Celal Erki yanlız alsaydın yayına daha çok izlenirsin
Ahmet Baş
Ahmet Baş Aylar önce
İnci hanım sen Ugurunda, Yılmazında tırnagı olamazsaın. Seni dinlemekte insana zul geliyor. Zaten Eser Karakaşın geçmişini biliyoruz.
Ahmet Baş
Ahmet Baş Aylar önce
İnci hanım senin krıterin neyki
Okan Aytaç
Okan Aytaç Aylar önce
Erk kardeşim sana bu öğütleri verenler ellerine çok önemli belgeler geçse de seslerini çıkarmazlar cesaret edemezler . Erk kardeşim helal olsun sana sen korkusuz gazetecisin tebrik ederim benim için yılın gazetecisi sensin
Okan Aytaç
Okan Aytaç Aylar önce
Gazeteci nin sağcısı solcusu oluyor ise eleştirilmesi gereken bu bence gazetecinin görevi halkın doğru seçim yapabilmesi için doğru bilgilendirilmesini sağlamak değil mi hanımefendi saçmalıyor kimin kimin ile düşüp kalktığının yayınlanması habercilik sedat peker olayı gazetecilik değil hanımefendi biraz oturup düşünsün ne kadar zırvaladığını.
Rote Shanks
Rote Shanks Aylar önce
Erk acarer 👏✌️✌️✌️✌️✌️👏👏👏👏
Prometheus Sokrates
Prometheus Sokrates Aylar önce
Inci Hekimoğlu cok hakli olmaz olan herşey oldu bu ūlkede
Halil Cakir
Halil Cakir Aylar önce
Erk Acarer gazeteciliğine eleştiri getirenler ve tartışmaya açanlar, lütfen bu tartışmanın kimleri memnun ettiğine de bakmalarını öneriyorum...herşeyin normal koşullarda seyrettiği bir düzlemde Erk Acarer'in yapmış olduğu gazeteciliği eleştirmek mümkün olabilir di..ancak bütün dünya biliyor ki..ülke de hiçbir şey normal seyrinde devam etmiyor...
Kemalettin Yilmaz
Kemalettin Yilmaz Aylar önce
Haberciliği sağcısı solcusu olmaz
Ugur tarsuslu
Ugur tarsuslu Aylar önce
Elestiriler 2 kesimden geliyor : 1) iktidar yandaslari. Bu kesim Erk Acarer'in haberlestirerek gundeme gundeme tasidigi konularin tartisilmasindan cok cekiniyor ve korkuyorlar, bunu engellemek icin Erk Acarer'i itibarsizlastirmaya calisiyorlar 2)a) sozde muhalif-demokrat, kripto yandaslar. Bu kesimin amaci birinci kesiminamaciyla ayni 2)b) muhalif-demokrat medya icinde konumlanmis kaypak-korkak "gazeteciler". Bu kesimde yer alanlarin esas dusuncesi kendi eylemsizliklerini, kaypaklik ve korkakliklarini hatta ikiyuzluluklerini mesrulastirabilmek ve bunun icin "meslek etigi" gibi kavramlarin icini bosaltarak Erk Acarer'i itibarsizlastirmaya calisiyorlar.
Prometheus Sokrates
Prometheus Sokrates Aylar önce
Koray Dūzgören nin internet bağlantisi bir dūzenlesin...daha sağlikli değerlendirmesini dinleriz..
Prometheus Sokrates
Prometheus Sokrates Aylar önce
Dūne kadar farkli dūşūnūyordum...Erk Acereri cok sevdiğim ve saydiğim Gazeteci ve hala bu öyledir ..bana göre doğrusunu yapti aman Inci Hekimoğlu eleştirisi cok hakli ve yerinden. En önemlisini bu konuda saygin tecrūbeli Dūzgūn Korayin söylediğidir
Lalezar Işıtman
Lalezar Işıtman Aylar önce
Liboşlar birbirine düşmüş.Programda bunu gördüm. Erk,kaç kurtar kendini bu aydınımsı 🗑🗑🗑 lerden.Sana geçmişine rağmen bir şans oldu bu,değerlendir. Sedat Peker ne kadar güzel bir seçim yapmış araya bomba bırakmış ..Ey aydınımsı karanlık mahfiller ! Türk Devleti sizi un ufak edecek,hazır olun. Terbiyesiz denyolar!
mine Elbistan
mine Elbistan Aylar önce
Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis,ama unutmayalim koylerimiz cokdur.ulkede artik trafsiz ve muhalif olmak suc,Erk bey dogru olani yaptim.amerikada gazateciler kimlerle reportaj yapiyor .kuba lideriyle kac kere reportaj yapildi amerikanin dusmani deyilmiydi.✌️🤨
nyguney
nyguney Aylar önce
medya ombudsmanı diye bir adam varmış gazeteciler hapse atılırken böyle bir şahsın olduğunu hiç duymamıştık, tanımam ama satılık bir ruh olduğu kesindir, herşeyi ile iktidara kendini sunmuş bir zattır sanırım. Yüce Şahsının ombudsmanı
Gulcan Yeşil
Gulcan Yeşil Aylar önce
Bence erk bey en doğru hareketi gerçekleştirdi.. Sedat Peker gazetecilerin 50 yılda bulamayacaklari haber kaynağı gibi önünüze binlerce haber koydu! Onu susrurmaya çalışan iktidara katkınız olması yerine erk acarer'in yaptığını tüm gazeteciler yapmalı benim fikrim olayların üstüne gitmek lazım ki bu enkaza dönen canım ülkemi bu hırsızlardan kurtaralım..mafya deyip onca dehşet verici bilgilerin üstüne örtmektir erk acarer'i eleştirmek!!
Nebihe Nihal Gelişen Gelişen
Nebihe Nihal Gelişen Gelişen Aylar önce
Sn İnci hn bence Erk Acarerin yaptığı tam da gazetecilik di gerçeklerin aydınlalatılmasında hiç olmadıysa katalizör oldu ve Adem Şimşekin fotoğrafıyla puzılın tamamlanmasında rol oynadı.Iktidara yaranmak için bağımsız deniliyor ama bence Faruk Bildirici tamamen bağımlı bir serzenişte bulundu.Amaç insanları aydınlatmak değilmi ? Ama iktidara dokunduğu için Peker'in açıklamaları Erk Acarer' e bu gazetecilikmi diye suçlamada bulundu.Bence bu suçlamayı yapanın gazeteciliğinden şüphe etmeli bir de ombudsman ' mış.Eee bu açıklamalar kime dokunuyor belli.Faruk Bildirici de kim adına ahkâm kesiyor belli.
carlos oscar
carlos oscar Aylar önce
Birgün gazetesi ve DY tarikatını kınıyorum
Derya Telseren
Derya Telseren Aylar önce
Haber değil, haberci gündem oluyor. Yazık
Doga ve insan
Doga ve insan Aylar önce
Canim Erk senin yaptigin hic yanlis bir sey yok!!bırgun gazetesini prostesto ettik 've abonelikten ciktik.
tiamatism
tiamatism Aylar önce
ya bu inci hanım taraf denen alçak bile denemeyecek kadar pespaye, suikastçi, haysiyet ve basın celladı paçavranın kalemşörlerinden biriydi, bilmeyenler öğrensinde;)) hani sayıları çok az da olsa bunu bir şey sananlar var, yazık ve komik. Yılmaz Özdil'i Uğur Dündar'ı vb beğenirsin beğenmezsin orası ayrıdır ama inci hanım gibileri bu isimleri ağzına dahi alamaz. çünkü bu adamlar, hiçbir zaman taraf gibi bir fetö kahpeliğinin sahibi olduğu, alçakça iftiralar ile o zamanki siyasal islamcılarında eş güdümlü olarak hizmetçiliğini yaptığı mecralarda olmamıştır. sizler o zamanlar onların ucuz piyonu iken, bu adamlar o zamanlarda da onların karşısında dimdik duruyordu. hürriyette yazarken nelere hizmet ettiğini biliyormuş muş bak baak lafa bak:))) söylene bak yaa:))) sizler kimlerin hizmetindeydiniz peki?? biraz vicdan bilgi ve akıl sahibi olan herkes bilir sizlerin ne olduğunu ve ne veballere imza attığını!!!!! taraf paçavrasının çürümüş ekollerinin hezeyanları, insan içine bile çıkmamaları gerekirken hala ufak tefek mecralarda o eski iğrençliklerden dem vurabiliyorlar. hala ergenekon falan diyorlar, yani insanda utanma olur utanma!!!! mesela o ergenekonun kasası diye manşet attığınız adam, acılar içinde öldü cenazesini kaldıracak parası yoktu!!!!!!! bide solcu falan geçiniyorsunuz nasıl yaratıklarsınız siz.. yetmez ama evetçi liboş fetö beslemeleri ne zamandan beri solcu oldu!! bırakın ya! benim Erk Beye naçizane tavsiyem, bu çürümüş liboş taraf tayfasıyla aynı mecrada bulunmasın. çünkü bu inci denen kişi ile düzgören denen amcanın zihniyeti Erk Beyin yapmaya çalıştığı gazeteciliği çözemeyecek kadar bitiktir.
Nurullah Alniacik
Nurullah Alniacik Aylar önce
19:05 Erk kapak yapiyor
Artur Azad
Artur Azad Aylar önce
İnci Hekimoğlu sen etkisiz bir gazeteci olduğun için seni seçmemiştir kıskançlıktan çatlıyorsun, Erk Acererer ve Celal Başlangıç için bakıyoruz bu programa. Sen ve Koray Düzgören programda olsa ne olacak olmasa ne olacak çakma gazeteciler şimdiye kadar nehaber yapmışsın Koray düzgören He harfini halen Ha okuyor.
Baharı Müjdele
Baharı Müjdele Aylar önce
İnci Hanımın söylediklerine %100 katılıyorum. Çok olgunca ve çok mantıklı görüş belirtti👏🏼Erk bey savunmayı farlı mecraya taşıdı, Erk beye “yazdıkların yanlış” diyen olmadı ki, “yazdıklarımı teyit ettirdim” diye savunma yaptı. Kel alaka!
Serpil Özkaya
Serpil Özkaya Aylar önce
Erk yavrum sen bizim için önemlisin Birgün gazetesi sitede yazıklar olsun
Yakup Ogeyik
Yakup Ogeyik Aylar önce
Kardeşi kiskaniyorlar
Yakup Ogeyik
Yakup Ogeyik Aylar önce
Erk doğrusunu yapmıştır .
us
us Aylar önce
Biz yaninizdayiz Erk Bey Siz dogru olani yaptiniz,halkin haber alma ihtiyacini giderdiniz.Bu yolda aldiginiz tüm riskler de ortada.Siz son zamanlarda gördügümüz en cesur en güvenilen gazetecisiniz. Her zaman yaninizdayiz ve cok seviyoruz
Berkay Incesu
Berkay Incesu Aylar önce
Emeğinize sağlık çok teşekkürler
pablo totti
pablo totti Aylar önce
Erk acarer,i eleştirenler bence ya kıskançlıktan yada aptallıktan yapıyorlar Gazeteci Gazetecidir haberin kimden geldiği kime yarayacağı kime zarar vereceğine bakılmaz Bir haber haber değeri taşıyorsa yayınlanır nokta Eğer bunu yapmasa şimdiki havuz maymunlarından bir farkı kalmaz başka mahallede başka bir maymunu oynar
Yılmaz Ok
Yılmaz Ok Aylar önce
Erk Acarer çok haklı bir gün gazetesine hiç yakışmadı bizler okuyucu olarak erk kardeşimize desteklemizi vermeye devam edeceğiz acaba bir gündemı
füsun doğu
füsun doğu 2 aylar önce
Yaşım 70 ama Erk beye çok hak veriyorum..Aslında yaptığı gerçek "habercilik" tir..sanki SP nin kendi erişim olanağı varmış da rol çalmış gibi davranılmasın..Bilgi bilgidir..sağcı da verse bilgidir..devam Erk bey..yüreğine kuvvet..
ahmd ahmd
ahmd ahmd 2 aylar önce
Hepinizin diline yüreğine sağlık iyi dürüst bilgili ve gerçekçi insanlar
Ronie T.
Ronie T. 2 aylar önce
Erk Acarer hakli ve iyi ve gerekli bir is yapiyor!
Abdürrahman Çelebi
Abdürrahman Çelebi 2 aylar önce
Erk Bey'in kelime dağarcığı zayıf. Konuşurken çok belli. Matbuat kelimesini (n tasarrufunu) acilen öğrenmesi gerekiyor.
B Ka
B Ka Aylar önce
@Hatice Duran *Almanya‘da yasadigindan dolayi olabilir .* // Türk Dil Kurumu kendini hic gelistirmedi ... Haberin özü , dogrulugu cok önemli ... ( ...harf avciligi bana biraz ucuz geliyor.) Binali Yildirim Bey i ( eski basbakan ) hatirlattiniz bana . Sevgiler 🦋💝
Hatice Duran
Hatice Duran Aylar önce
Almanya'ya da yaşamasından olabilir. Günlük hayattaki İki dil aynı anda kullanınca böyle sıkıntılar olabiliyor.
B Ka
B Ka Aylar önce
Haberin düzeyine bakin... ... Türkiye de kullanilan ,türk dilinin kelime dagarcigi , dünya dillerine baktiginiz zaman en son sirada... Arapca ,Farsca ,Kürtce.... mogollardan bir parca alinti ... Fransiz cadan kapmalar...ve ingiliz ceden son yillarda ( gittikce artis gösteren ) alinan kelimeler.... Bütün bu dillrden alintilar ( calintilar ) olmasaydi , .. ???
DONDOLDENYUS
DONDOLDENYUS 2 aylar önce
m.ali ağca tivit atsa onu da olduğu gibi aktaracak mısınız erk bey
Burnumun Diki
Burnumun Diki Aylar önce
M. Ali Ağca her zaman tam bir maşa ve zeka seviyesi düşük bir adam, Sedat Pekerle kıyaslanamaz bile ama o da aynı konumda olsa, bilgileribelgeleri doğru ve eksiksizse aktarılabilir, neden olmasın?!
DONDOLDENYUS
DONDOLDENYUS 2 aylar önce
bravo inci hanım.işte kadın farkı.
DONDOLDENYUS
DONDOLDENYUS 2 aylar önce
sp nin yazdıklarını birebir aktarmak nedir gazetecilik mi
Burnumun Diki
Burnumun Diki Aylar önce
Evet, gazetecilik.
Yasak Elma 123. Bölüm 1. Fragmanı
1:01
Cem Adrian - Ayrılık (Official Video)
4:27
Cem Adrian
görünümler 501 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 101.Bölüm
2:4:20
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,2 Mn
Artı Tv Canlı Yayın HD
Artı Tv
görünümler 58
SEDAT PEKER 1 EKİM'DE NE AÇIKLAYACAK? | Erk Acarer
1:12:13
Yasak Elma 123. Bölüm 1. Fragmanı
1:01
Cem Adrian - Ayrılık (Official Video)
4:27
Cem Adrian
görünümler 501 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 101.Bölüm
2:4:20
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,2 Mn
Minecraft, 100 GÜN BOYUNCA KÖPEK OLARAK YAŞADIM
15:15
Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm
2:12:07
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 1,5 Mn
MÜSLÜME NASIL ÖLDÜ? BAKAN YANIK AÇIKLADI
2:06
Beyaz Haber
görünümler 310 B