HABİS/MALIGNANT- Türkçe Altyazılı Resmi Fragman

  görünümler 22,520

WarnerBrosTurkey

WarnerBrosTurkey

4 aylar önce

Her cinayet onu sana daha da yaklaştıracak. Testere, Ruhlar Bölgesi, Korku Seansı filmlerinin Yönetmeni James Wan'dan. Malignant/Habis yakında sinemalarda

Yönetmen James Wan’dan yeni bir korku dalgası geliyor. “Habis/Malignant” yakında sadece sinemalarda gösterime girecek.

“Habis/Malignant” filmi, “Korku Seansı/Conjuring” evreninin yaratıcıs James Wan’ın (“Aquaman,” “Furious 7”) son eseri. Film, yönetmen Wan’ın yepyeni, original bir korku gerilim ile köklerine dönüşünü simgeliyor.

Filmde, Madison şok edici cinayet görüleriyle paralize olmaktadır. Çektiği bu azap, uyanıkken gördüğü bu rüyaların gerçek cinayetlere ait olduğunu fark ettiğinde daha da korkunçlaşır.
“Habis/Malignant”ın başrollerinde Annabelle Wallis (“Annabelle” “The Mummy”), Maddie Hasson (TRshow dizisi “Impulse,” TV dizisi “Mr. Mercedes”), George Young (TV dizisi “Containment”), Michole Briana White (TV dizisi “Black Mafia Family,” “Dead to Me”), Jacqueline McKenzie (“Palm Beach,” TV dizisi “Reckoning”), Jake Abel (TV dizisi “Supernatural,” “Percy Jackson” filmleri) ve Ingrid Bisu (“The Conjuring: The Devil Made Me Do It,” “The Nun”) yer alıyorlar.

Wan (“Aquaman,” “Furious 7”) filmi, Wan & Ingrid Bisu ve Cooper’a ait hikayeden, Akela Coope’ın (“M3GAN,” gelecek “The Nun 2”) senaryosuna dayanarak çekti. Filmin yapımcıları; Wan ve Michael Clear. Yönetici yapımcılar; Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ve Lei Han.

Kamera arkası ekibinde, Wan’a sıklıkla işbirliği yaptığı bir ekip eşlik ediyor; görüntü yönetmeni Don Burgess ve editör Kirk Morri (“Aquaman,” “The Conjuring 2”), yapım tasarımcısı Desma Murphy (“Aquaman,”in sanat yönetmeni “Furious 7”), ve kostüm tasarımcısı Lisa Norcia (“Insidious: The Last Key”). Filmin müzikleri “The Conjuring” evreninin yedi filminin de original şarkılarını besteleyen Joseph Bishara’ya ait.

New Line Cinema Sunar, Starlight Media Inc. ve My Entertainment Inc. işbirliği ile, Bir Atomic Monster yapımı, bir James Wan Filmi, “Habis/Malignant,” Warner Bros. Pictures dağıtımı ile Eylül 2021’den itibaren sinemalarda gösterime girecek.

YORUMLAR: 74
Tozkoparan İskender 28. Bölüm
1:10:22
Tozkoparan İskender
görünümler 1,1 Mn
Oyun Gecesi Türkçe Altyazılı İlk Fragman
2:09
WarnerBrosTurkey
görünümler 436 B
Dune: Çöl Gezegeni 22 Ekim'de Sinemalarda
0:16
WarnerBrosTurkey
görünümler 235 B
Her Şey Türkçe Altyazılı Fragman
1:28
WarnerBrosTurkey
görünümler 866 B
Yargıç/The Judge Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı
2:13
Son Macera / Going In Style Türkçe Altyazılı Fragman
2:19
Matrix Resurrections - Türkçe Altyazılı Resmi Fragman
2:53
THE BATMAN- Türkçe Altyazılı Ana Fragman
2:40
WarnerBrosTurkey
görünümler 116 B
Tozkoparan İskender 28. Bölüm
1:10:22
Tozkoparan İskender
görünümler 1,1 Mn
Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm
2:12:07
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 2,2 Mn
Benim Hayatım 4. Bölüm  - Handan'ın Vasiyeti!
10:11
Benim Hayatım
görünümler 279 B
I AM MOTHER - ELEŞTİREL PARODİ
8:51
Filmler ve Filimler
görünümler 303 B
EKİM/KASIM AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!
16:45
TepkiKolik
görünümler 458 B
Kalp Yarası 23.Bölüm Fragman
0:31
Süreç Film
görünümler 82 B