Galatasaray Espor ( GS ) vs NASR ESPORTS ( NSR ) Maç Özeti | 2022 Kış Mevsimi 1. Hafta

  görünümler 61,929

LoLespor

LoLespor

3 aylar önce

2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 1. hafta 1. gün 1. maç özeti Galatasaray Espor ( GS ) vs NASR ESPORTS ( NSR ). League of Legends mücadelelerinden anında haberdar olmak için LoLespor kanalına abone olun 👉 bit.ly/LoLespor2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 1. haftanın 1. günündeki ilk maçta Galatasaray Espor ile NASR ESPORTS karşılaştı. Takımlar aşağıdaki oyuncular ve şampiyonlar ile Sihirdar Vadisi'ne çıktılar.

Galatasaray Espor ( GS )
Üst Koridor: Crazy - Jayce
Ormancı: Mojito - Xin Zhao
Orta Koridor: Kofte - Akali
Nişancı: Focus - Kai’Sa
Destek: Zergsting - Leona

NASR ESPORTS ( NSR )
Üst Koridor: Ruin - Gwen
Ormancı: Kirei - Jarvan IV
Orta Koridor: Bolulu - Corki
Nişancı: Black - Jinx
Destek: Japone - Rakan

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki oynatma listelerinde 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi maçlarını,maç özetlerini ve de canlı yayınlarını toplu hâlde bulabilirsiniz.
Maçlar👉 bit.ly/2022KMMaclar
Maç Özetleri👉 bit.ly/2022KMOzetler
Canlı Yayınlar👉 bit.ly/2022KMCanli

Takımlara özel oynatma listeleri için👇
Galatasaray Espor (GS)👉 bit.ly/2022KMGS
NASR ESPORTS (NSR)👉 bit.ly/2022KMNSR

Fikstür, sonuçlar ve diğer tüm haberler için: watch.lolesports.com/

League of Legends ( LoL ) heyecanına ortak ol!
Twitter: lolespor
Facebook: lolespor
Instagram: lolespor

YORUMLAR: 86
LoLespor
LoLespor
Aşağıdaki oynatma listelerinde 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi maçlarını, maç özetlerini ve de canlı yayınlarını bir arada bulabilirsiniz.
Yağız Yılmaz
Yağız Yılmaz
"Marifet buluttaydı ama herkes yağmura şiir yazdı" -Mojito
Yusuf Yıldırım
Yusuf Yıldırım
Maçın kırılma anı Köftenin gelip üçte üç atması oldu bana göre. Nasr’ın tüm momentumunu çaldı
Ahmet Cömertoğlu
Ahmet Cömertoğlu
GS geçtiğimiz mevsim olduğu gibi bu mevsim de ligin en büyük favorisi. Oyuncular birbirine alıştıkça diğer takımlarla olan fark daha da belirginleşecektir.
Espor Analiz
Espor Analiz
Bolulunun gidişiyle güçsüzleşen GS gösterdi ki hala ligin en iyi takımı. Makro ve mikro kararları gerçekten üst düzeydi. NSR ın biraz abartıldığını düşünüyorum, bundan sonraki maçlarında da yenilgi alacaktır. Öncelikle Focustan başlamak istiyorum, çok bir şey yapmamış gibi göründü ancak zaten buna gerek kalmadı. Köfte 3 te 3 attığı pozisyonda zor bir şey yapmadı ancak konum alması gerçekten şahaneydi ki o konumu alıp 3 te 3 atmasaydı NSR drafttan maçı kazanacak gibiydi. Dürüst olmam gerekirse GS nin draftını beğenmedim yani çok daha meta şampiyonları tercih edebilirlerdi jungle dışında ancak daha iyi oynadılar. Black in de iyi bir ADC olduğunu düşünmüyorum NSR ilk 2 ye bile giremeyebilir bu sene, GG WP GS
Sakin Olamıyorum
Sakin Olamıyorum
Geçen seneden daha iyi başladılar ufak tefek hatalar var ama altın farkını yine koruyorlar Galatasaray şampiyon olur bu sezonda
yusuf gündüz
yusuf gündüz
iki takim icin de yorumlarim
Zeki Kış
Zeki Kış
Güzel maçtı Galatasaray oyuncu değişikliği yaptığı için güç kaybettiği spekülasyonları yapıldı ama gördük ki oyun anlayışından bişey kaybetmemisler.Koftenin elinde suikastçı şampiyonları bırakmaya devam ederse rakipleri lig erken biter.Mojito açık olarak ligin üzerinde.
Twig
Twig
Sevgili Riot Games Tr lütfen yukarıya sadece altın farkını yazmayın detaylı maç durumu ve kaç win kaç lose olduğunu x-y şeklinde istiyoruz
Enbiya İlitli
Enbiya İlitli
Galatasaray'ın kadroda ki tek sıkıntısı midin Köfte olmasıydı lakin ilk maç iyi performansla beklenilenden iyi gözüktü. Eğer böyle devam ederse bu senenin en büyük favorisi yine Galatasaray.
angry
angry
Köfteden emin değilim ama güzel takım kurduk bu maç iyiydi böyle devam ederse zaten şampiyonuz diye düşünüyorum
Berk Çalışkan
Berk Çalışkan
galatasaray yine ligin en büyük favorisi olduğunu kanıtlamış nasrın biraz daha zamana ihtiyacı var (özetler daha uzun olsun lütfen)
Tarık Hamdi Ayaz
Tarık Hamdi Ayaz
LEC'de geçen sene chokelayan Kirei'nin ne işi var bu takımda?! Yok bitmiş onun dönemi artık salın şu adamı, gençler vardır elbet aşağıda
Malho Yüksel
Malho Yüksel
NSR maçın son kısmına kadar domine etti. Kofte’nin üçte üçüne kadar rahat götürüyorlardı maçı. Fazla rehavetin bedeli ağır oldu.
Kutalp Devecioğlu
Kutalp Devecioğlu
NASR balonu patladı.
Emin Kolsuzoğlu
Emin Kolsuzoğlu
Maçlrın tam halini istiyoruz
Berke Sever
Berke Sever
ruin ve kireinin alısması gerek belli. ozellikle kireiye jarvan gibi aptal karakterler vermek yerine adamında tek basına bir seyler yapabilecegi carlar vermeleri lazım. mojito cok iyi sezdi topu campletmedi adama ama bunda pick avantajının cok yararı oldu.bolulu ve bot lane fena degildi. birbirlerine alısmaları lazım o belli.
Futboll Türkiye
Futboll Türkiye
herkes geldiğinde köfte'yi beğenmedi ama köftenin şampiyon okyanusu var bolulu belirli şampiyonlarla iyi oynuyor sadece köfte yone de oynar renekton da akali de bu inanılmaz önemli bir olay ligin en iyi midi olur büyücüleri de çok iyi oynarsa
cömertpanda xd
cömertpanda xd
Nasr şampiyon olabilir bu sezonda bizim ligde jarvan alan takım hep kaybediyor ve ruin bu maç çok verimsiz oynadı
Ferid Quluzade
Ferid Quluzade
Bence gs çok da iyi oynamadı. Köfte free killeri almayana kadar yokları oynuyordu. Zergstingin geçen splitle arasında uçurumlar var. Oynayan bi tek mojitoydu
Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mayıs 2022 Salı
2:12:25
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 738 B
Masumlar Apartmanı 70. Bölüm
2:41:33
Masumlar Apartmanı
görünümler 1,3 Mn
Riotgamesturkish en çok izlenen klipler
11:27
Plat Stuck
görünümler 143 B
Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mayıs 2022 Salı
2:12:25
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 738 B