Artık çok geç! | Atilla Yeşilada

  görünümler 118,133

Mesele Ekonomi

Mesele Ekonomi

Gün önce

Ekonomist Atilla Yeşilada, bu haftaki Zor Görev'de TCMB'nin PPK toplantısını, KKM'nin bütçeye getirdiği yükü, düşük faizli kredi kampanyası ihtimalini, enerji fiyatlarındaki düşüşü ve tarım kredi kooperatiflerini yorumladı. Yeni bir kredi kampanyasının neden olacağı olumsuzlukları sıralayan Yeşilada, tarım kredi kooperatiflerinin neden işe yaramayacağını da anlattı. Ayrıca erken seçim söylentilerine inanmadığını belirten Yeşilada, Rusya'dan gelen parayı da analiz etti.
İyi seyirler...
#atillayeşilada #ekonomi #kkm #dolar #enflasyon
00:00 Merhaba
01:15 Kur garantili milli paramız
04:15 Faiz 200 baz puan indirirse...
05:13 Kredi kampanyası olursa...
07.30 Enerji fiyatlarında düşüş devam ederse...
09:45 Tarım kredi kooperatifleri artarsa...
11:00 Kamu böyle işlere girmemeli
12:45 Erken seçim olursa...
16:00 Rusya'dan gelen para krizi erteledi mi?
Mesele Ekonomi'ye destek olmak için:
trshow.info...
Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!
Twitter'da takip etmek için: / meseleekonomi
Spotify'dan dinlemek için: sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram'da takip etmek için: / meseleekonomi
Linkedin'de takip etmek için: / meseleek. .
Yasal Uyarı:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi TRshow kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi TRshow kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

YORUMLAR: 213
@karataskemal7357
@karataskemal7357 Yıl önce
Hocam ekonomi uçuyorken, o dans tebessüm ettirdi. Keşke biz de en az o kadar mutlu olacağımız günleri görebilsek.
@hma8244
@hma8244 Yıl önce
Bir genç olarak psikolojim bozuldu artık. Yaşama sevincim kalmadı. Ekonomi aileyi ahlakı her şeyi bitirdi. LANET OLSUN Kİ HÂLA SAVUNANLAR VAR EN ÇOK BU KOYUYOR İNSANA.
@cenk82
@cenk82 Yıl önce
Storytel indir. Kitap dinle.
@hma8244
@hma8244 Yıl önce
@@cenk82 Deme ya bilgisayar mühendisliği okuyorum. Bilgisayarım bozuldu. Bilgisayarım yok mesleğimi öğrenemiyorum. Sen bana kitap dinle diyorsun. Bırakın bu kafaları hayat tozpembe değil.
@hohhh7797
@hohhh7797 Yıl önce
Sen reise kurban ol.. Hollanda da neler çektiğimi zi gelfe gmrg
@husnuguven5108
@husnuguven5108 Yıl önce
@@hohhh7797 çekme kardeşim gurbette Avrupa'da çile, gel buraya burda yaşa, ama gurulu düzenin var demi, bozamazsiniz gurulu düzeni:)
@katresu5494
@katresu5494 Yıl önce
teşekkürler atilla bey sıkılmadan ekonomi programı izleyebiliyorum sayenizde...
@scarius
@scarius Yıl önce
Senin lila gömleğine 90lar bankeri kravatına kurban Atilla Abi :D
@JillValentine2222
@JillValentine2222 Yıl önce
🤣🤣
@aykutozcelik3784
@aykutozcelik3784 Yıl önce
Adamin kendisinde banker tipi var zaten😎
@dinazorpipisi
@dinazorpipisi Yıl önce
Çok zeki bir adam. Hazırcevaplığından ve düşünmeden sorulara cevap vermemesinden belli.
@scarius
@scarius Yıl önce
@mesele ekonomi Semih Abi yorumu laubali buldu sanırım xD
@alipoyrazfersahoglu7844
@alipoyrazfersahoglu7844 Yıl önce
Atilla Bey ve bütün emeği olanlara teşekkür ederim. Ekonomi konusunda sayenizde fikir edinebiliyorum.
@burakacar8974
@burakacar8974 Yıl önce
genç yaşımda kalbim sıkışıyor bunları düşünmekten keşke iktisat okumasaydım da bunların yanlış politikaları çok kanıma dokunmasaydı.
@CsniperC
@CsniperC Yıl önce
kardesim 37 yasindayim bende 15 yasindan beri hergün iç savaş çıkıcak suriyeliler gibi sağda solda gebericegiz diye piskolojim bozuldu seni anliyorum.
@selimtomar1909
@selimtomar1909 Yıl önce
Atilla abi sizi uzun zamandır takip ediyorum ve nüktedanlığınıza hayranım. Ekonomik konular hem kavramsal hem de ülkenin kötü gidişatını anlattığı için biraz sıkıcı olur. Ama sizin renkli kişiliğiniz her şeyi değiştiriyor. Hep böyle kalın.
@NoName-mn9kz
@NoName-mn9kz Yıl önce
FÖŞ'ün çılgınlar gibi dans ettiği video. :)) Teşekkürler, takipteyiz.
@svgaksy3881
@svgaksy3881 Yıl önce
Hocam sizi seviyoruz 💙
@bulentates9220
@bulentates9220 Yıl önce
Kısa tutmayın lütfen Proğram çok verimli . Teşekkür ederim bilgilendirme için
@ustasensin1491
@ustasensin1491 Yıl önce
Zor günler güçlü adamlar çıkarır, Güçlü adamlar kolay zamanları getirir, Kolay zamanlar zayıf insanlar çıkarır, Zayıf insanlar zor gunler getirir. 😓 Malesef ülke olarak yüz yıldır bu sözü yaşıyoruz.
@canlale5733
@canlale5733 Yıl önce
Güçlü adam mı geliyor yeniden yanı? FB Ronaldo'yu mu transfer edecek acaba?
@luccacarlino
@luccacarlino Yıl önce
33 yaşındayım ve 4 yaşında bir kızım var. Kendim için bu ülkede herhangi bir beklentim ve umudum kalmadı açıkçası. Tek umudum kızımın ilk fırsatta kendisine yurtdışında bir hayat kurması. Bir kaç ülkede akrabalarım var okul çağına gelir gelmez yanlarına gönderebilecek şekilde şartlarımı zorluyorum. Evime 15bin lira gelir giriyor her ay ve buna rağmen ben bu ülkede sağlıklı bir geleceğin nasıl kurulabileceğini bilmiyorum. Sonumuz hayır olsun.
@bayrii
@bayrii Yıl önce
Ben de 32 yaşındayım gerçekten ülke ülke olmaktan çıktı maalesef Geleceğimiz çok iyi değil karanlığa doğru gidiyor ülkemiz yazık oldu ülkemize
@ibrahimkadirbostan6155
@ibrahimkadirbostan6155 Yıl önce
Abi selamlar 20 yaşındayım size şunu söyliyim çok iyi yaparsınız kızınızı yurtdışında okutabilirseniz ve orda hayat kurabilirse çünkü burda yok inanın yok 20 yaşındayım önümü göremiyorum ne yapıcağımı bilmiyorum ve bütün gençler böyle sadece ben değil o yüzden mutlaka gönderin hem iyi bı eğitim alır hemde tertemiz bı hayat kurar kendisine saygılar
@UfkAytas
@UfkAytas Yıl önce
İndirim umuduyla Tarım Kredi Kooperatifine gidenler sinirleri bozuk eli boş döndü.
@oktayyavuz6760
@oktayyavuz6760 Yıl önce
12:58 Bende yaşlanınca senin gibi olmak istiyorum kral.
@bulentates9220
@bulentates9220 Yıl önce
Yatırım yapmak yerine boşta duran paraya servet aktarımı yapılıyor . Bunu çiftçimize sanayicimize verseydiniz neden o devasal meblağ belli kitleye bizim hazinedeki paramız veriliyor??
@ahmetberat7357
@ahmetberat7357 Yıl önce
Kim olduğunu bilmiyorum ama birinin bunu duyması gerekiyor, ekonomi, hisse senetleri ve kripto piyasası düşüş eğiliminde olsa da, tüm paranızı biriktirmeyi bırakmalısınız. Gerçekten finansal özgürlük istiyorsanız, paranızın bir kısmını yatırmaya girişin
@dilara4130
@dilara4130 Yıl önce
Güzel söyledi. Bu sözleri her gün arkadaşlarıma söylüyorum. Para biriktirmek iyidir, ancak çoğu insan piyasa hareketlerini anlamaz ve bunun gibi gerçeklerde yanlış yönlendirilme eğilimindedir ve her zaman bankadaki paraya bağlıdır.
@ryancihet555
@ryancihet555 Yıl önce
harika gerçekler
@aydin6219
@aydin6219 Yıl önce
@@dilara4130 Yarının kimseye vaat edilmediğini anlıyorum, ancak yatırım yapmak zor bir şey çünkü bunlara nasıl ve nereye yatırım yapacağım veya piyasanın nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok.
@ohmakure4716
@ohmakure4716 Yıl önce
@@dilara4130 Bu çok doğru 💯
@dilara4130
@dilara4130 Yıl önce
@@aydin6219 Piyasaların karmaşıklığının özellikle yeni başlayanlar için çok bunaltıcı olabileceği bir gerçektir, ancak tam tersine, yetkili bir finansal analist sistemiyle yatırım yapmaktan yüksek potansiyeller elde ediyorum. Kesin olduğum bir şey var ki, yetenekli ticaret profesyonelleri, piyasanın durumu ne olursa olsun, kazanç elde etmenin en iyi yollarını her zaman bulurlar.
@lutfubal8220
@lutfubal8220 Yıl önce
Hocam ağızınıza sağlık, Semih bey size de teşekkürler
@MeseleEkonomi
@MeseleEkonomi Yıl önce
teşekkürler
@hikmetkazan1240
@hikmetkazan1240 Yıl önce
Yüreğine sağlık sayın yeşilada
@hknvrl6164
@hknvrl6164 Yıl önce
Attila hocamın ekonomik yorumlarına katılıyorum ve fakat siyasi yorumları gerçekten ziyade temenni. Çünkü bizim milletin oy verme davranışı ağırlıklı kimlik siyaseti üzerindendir. Yoksa yüzde 80 enflasyon olan ülkede yüzde 34 ile hâlâ birinci parti olurmu AKP.
@canlale5733
@canlale5733 Yıl önce
Hala yüzde 34 aldığını söyleyen kim? Konda ve mak 30 altına indi diyor
@hknvrl6164
@hknvrl6164 Yıl önce
@@canlale5733 Ecevit 99 seçimlerinde yüzde 22 almışken 2001 kriz sonrası 2002 seçimlerinde yüzde 1.5 aldı. AKP bu krizde bile yüzde 30 alması sağlıklı ve anlaşılabilir bir durum mu?
@canlale5733
@canlale5733 Yıl önce
@@hknvrl6164 şu an kriz yok.. henüz yok..iflaslar ve işsizlik patlamasi başlamadı..2001de ise bunlar vardı.. ayrıca o dönem böyle bir propaganda makinesi yoktu..
@adilhayat2033
@adilhayat2033 Yıl önce
Sn Yeşilada, teşekkür eder, iyi yayın ve çalışmalar dileriz….
@hikmetkazan1240
@hikmetkazan1240 Yıl önce
Emeğinize sağlık güzel insanlar
@izmirliozie
@izmirliozie Yıl önce
Adam güzel adam ne giymiş giymemiş farketmez. Sizleri seviyoruz ve yaptığınız işe çok saygı duyuyoruz
@sametkayalak797
@sametkayalak797 Yıl önce
bu adamın eğlenme şekline hastayım :)
@yigityigiter7633
@yigityigiter7633 Yıl önce
Çok teşekkürler Yeşilada seviyoruuz sizi ❤
@orhancabarov
@orhancabarov Yıl önce
Atilla abi iyi ki varsınız. 😍
@dasverdas6945
@dasverdas6945 Yıl önce
atilla bey tebrik ederim dürüst ve herzaman dogruları konuştugu için
@hasantuncan8401
@hasantuncan8401 Yıl önce
Sayin yesilada sizi izlerken stresin zerresi kalmiyor gene onunuzde egilip $ ne zaman ne olacagini bekliyorum saygilar size
@cuneytzerenKSK
@cuneytzerenKSK Yıl önce
Emeklerinize sağlik Çok şıksınız bugün mr.FÖŞ
@CsniperC
@CsniperC Yıl önce
Atilla abi alemsin yaw :)))
@milky2002burak
@milky2002burak Yıl önce
ATILLA YESILADA candır.👏👏👏
@mucahidakinci
@mucahidakinci Yıl önce
EMEKLİLER %25,47 VE %78,62 OLMAK ÜZERE ORTALAMA %52,05 ZAM ALMAKTALAR, ENFLASYON RAKAMLARI İLE OYNAMAK EVRAKTA SAHTECİLİKTİR VE CEZASI BELLİDİR!
@mehmet.g35bucuk
@mehmet.g35bucuk Yıl önce
Siyasal İslam'ın en hafif suçu bu bence
@dinazorpipisi
@dinazorpipisi Yıl önce
Atilla Yeşilada çok zeki ve biriklimli bir adam. Hazırcevaplığından ve düşünmeden sorulara cevap vermemesinden belli.
@FrukoFurky
@FrukoFurky Yıl önce
Ben dayanamayacağım artık, 01:40 civarında kurulan "Kuğ koğumağı miğği pağamız" cümlesine ufaktan bi güldüm çok özür diliyorum. Ara ara yine böyle şeylere denk gelince de gülerim muhtemelen gelecekte güleceklerim için de özrümü şimdiden kabul edin. İyi çalışmalar efendim.
@OgedayKhan
@OgedayKhan Yıl önce
Cok degerli bilgiler verdiniz Dubaiden selamlar,,,
@murataslanoglu6910
@murataslanoglu6910 Yıl önce
Sezon başında Çeşme'de meşhur bir dondurmacıda dondurmanın topu 20 TL idi. Sezon bitiyor topu 25 TL oldu. ÷25 artış. Bu enflasyon canavarı nasıl bir canavar ki Sezon biterken bile zam yaptırıyor?
@canlale5733
@canlale5733 Yıl önce
3 aylık süt seker zammı yüzde 25
@benteksizhepiniz4632
@benteksizhepiniz4632 Yıl önce
1500 marketle 30bin markete sopa gösteren reis xD
@TansuOkurer
@TansuOkurer Yıl önce
1:15 "Atilla Bey bugün değişik bir şey yapacağız" derken ki föş bakışları 🤣
@canyarlgas
@canyarlgas Yıl önce
keşke atilla hoca ile erdal hoca beraber bir soru cevap videosu yapsa
@MeseleEkonomi
@MeseleEkonomi Yıl önce
planlıyoruz. teşekkürler
@canyarlgas
@canyarlgas Yıl önce
@@MeseleEkonomi rica ederim, kolay gelsin
@aliuzel4211
@aliuzel4211 Yıl önce
Güzel değil, çok güzel adam, renkli insan sayın Yeşilada. Seviliyorsunuz.
@pragmatiste
@pragmatiste Yıl önce
15:45 abi bak nazar değdirme lütfen. Bizi umutlandırma hayal kırıklığı daha da büyüyor 😰
@kapkolu6599
@kapkolu6599 Yıl önce
Tanıdığım bütün Atilla'lar zeki adamlardı.
@cenkcetinyilmaz2022
@cenkcetinyilmaz2022 Yıl önce
Odin korusun seni yüce Atilla
@aladeen1018
@aladeen1018 Yıl önce
İşte aradığım enerji
@mmillidere
@mmillidere Yıl önce
Telefonun çalması ve Atilla beyin dansı çok spontan oldu, çok sevimliydi.
@bilardobaba6678
@bilardobaba6678 Yıl önce
Kur korumalı milli para;dolara endeksli yani sabit kur sistemi diye anlıyorum,dalgalı sistemın ortadan kalkması demek diye dsunuyorum
@murattoksal3377
@murattoksal3377 Yıl önce
KKM de toplam mevduat 1.170 Trilyon TL yi aşmış ! Yükselmeye devam ediyor !!!!!!!!!!
@erkanulgen
@erkanulgen Yıl önce
Atilla hoca her gecen gün daha yakisikli 👍😀🙋🏻‍♂️
@seyfettinakbas5828
@seyfettinakbas5828 Yıl önce
köprü, yol, hastane özel sektör yapıyor. soğan, peyniri devlet satıyor
@yukselkoca7
@yukselkoca7 Yıl önce
Her kıymetli şey, zahmetli olduğu kadar nadirdir de. Spinoza (Etika, 1675)
@eren181
@eren181 Yıl önce
Bizlere de dans öğret, Atilla hocam... 😎
@muratklncarslan6684
@muratklncarslan6684 Yıl önce
Çok tatlısın ya Atilla abi 😂😂😂😂😂
@bendarodes61
@bendarodes61 Yıl önce
Atilla abi, muhteşem dans ettin. Torununu kıskandım valla, ne güzel bir dedesi var...
@mehmettepeyurt4956
@mehmettepeyurt4956 Yıl önce
Ben kur korumalı EYT istiyorum.
@maxximumextacy
@maxximumextacy Yıl önce
13:00 efsane
@bulentkucukali9664
@bulentkucukali9664 Yıl önce
Herkes bir tarafa çalışır öyle yada böyle para nereye çalışır
@metehan7433
@metehan7433 Yıl önce
Abi şişkoluktan kalan kıyafetleri giymekten vazgeçmedin ha :)
@ergundogan4174
@ergundogan4174 Yıl önce
İçmediğin de daha akıcı konuşuyor... çok iyi... bu tedavi toparlamana yardımcı olur sayın Yeşilada. Ama alkolizm zor bir süreç daha çok yolunuz var. ve hayat geçmiş be ağam... biden yetişti diyorduk ama bu saatten sonra ne anlamı var ki...
@mehmettepeyurt4956
@mehmettepeyurt4956 Yıl önce
Selçuk bey EYT çıkar çıkmazsa inermi..
@trueharden2359
@trueharden2359 Yıl önce
Dans kusursuz Atilla Hocam. Tekniğe biraz daha çalışsanız olur sizden 😄
@yilmazgursoy1299
@yilmazgursoy1299 Yıl önce
Harikasin bee usta
@kaya2526
@kaya2526 Yıl önce
13:05 2023 Dolar Tahmini ve Videonun en can alıcı Noktası, MUTLAKA İZLENMELİ!
@eyyupalkan
@eyyupalkan Yıl önce
Bu kış bir gelsin o zaman ne diyecekler ne saçmalayacaklar bakalım.
@cumalibolkan2122
@cumalibolkan2122 Yıl önce
👍👍👍👍👍👍
@emdogan1633
@emdogan1633 Yıl önce
harika bilgilendim azicik bi param var cekip oturdugum yere (gavura) getircez belli kimalesef secimler bitene kadar ülkede sikinti büyük.
@hayribey8014
@hayribey8014 Yıl önce
ALTIN 400 TL DEN 1060 TL OLDU SONRA 600 TL DÜŞTÜ SONRA 1040 OLDU HEDEF 1200 1400 TL ALTIN
@ugureyibakan8747
@ugureyibakan8747 Yıl önce
Türkiye de süt kalmadı bütün inekleri kesip yedik ama hala süt ürünleri üretiyorlar ve yetiyor işte burası çok ilginç
@cagrcelikoz4827
@cagrcelikoz4827 Yıl önce
Atilla Yeşilada gömleği.
@Idontknow-rn3ks
@Idontknow-rn3ks Yıl önce
Alavere dalavere ile *ego nomi* yönetiyorlar.
@mehmetmuratbirden157
@mehmetmuratbirden157 Yıl önce
Kral adam
@oznurbln
@oznurbln Yıl önce
Elli milyarın ellisini de dağıtsalar bitti artık.
@serkantamer1720
@serkantamer1720 Yıl önce
12:58 - 13:08 arası, Akp gidince tüm Türkiye'nin ruh hali temsili :D :D :D
@wrath4643
@wrath4643 Yıl önce
Föş bizi diskoya götür 💃
@nasitaksoy8712
@nasitaksoy8712 Yıl önce
Teşekkürler
@krlangc8764
@krlangc8764 Yıl önce
Yahu yok öyle Bı TKK ındıtımierı. Elimiz bos döndük🤒
@saimcan1836
@saimcan1836 Yıl önce
Enflasyon zaten 550 nerde 150 olacak
@ceto1224
@ceto1224 Yıl önce
Borsayı eldiven gibi giydiriyorlar ! Soluk aldırmiyorlar..
@juhsis
@juhsis Yıl önce
1:16 Sesli güldüm 😂
@mehmetincetan9589
@mehmetincetan9589 Yıl önce
👍
@oguzken1
@oguzken1 Yıl önce
Ama biz degajelere alışmıştık... gömlek gravat .... bilemedim : )
@serkanserkan1647
@serkanserkan1647 Yıl önce
Ati reis şu patates soğan fiyatları ne zaman düşer.Bi tiyo versen...
@sovalye156
@sovalye156 Yıl önce
Semih Bey 13'de başlayan dansı shorts yapabilir miyiz _? Hatırlarsanız Atilla Hocam'ın komünist günlerini de yapmıştık
@salihicer4351
@salihicer4351 Yıl önce
Secim sonrasi Atilla Yesilada 12:59
@vatan6606
@vatan6606 Yıl önce
Kralll
@kamilyaris1363
@kamilyaris1363 Yıl önce
Geçen sene 5 litre sızma zeytinyağı 190₺ bugün 390₺ ama karpuz 1,89₺
@canlale5733
@canlale5733 Yıl önce
Karpuz yağı sağlıklı hem de
@mujdebatmazoglu2491
@mujdebatmazoglu2491 Yıl önce
🥰😍🤩👏❣💯👍😇
@sedagucluagac5555
@sedagucluagac5555 Yıl önce
üstad çok karizmasın
@Nicholai_Hello_Kitty
@Nicholai_Hello_Kitty Yıl önce
You are a fuckin legend
@freguency1
@freguency1 Yıl önce
Sana göre geç başkasına göre halan erken gbi.
@sureyyaserdar6004
@sureyyaserdar6004 Yıl önce
Ne kredisi kardeşim koç holding 5 milyar kar ettiğini söyledi kazandığını işine yatırsin
@muratyilmaz.
@muratyilmaz. Yıl önce
Çok kötü, acemi, yanıtı bilinen sorular sormayın artık.
@kemalbas4295
@kemalbas4295 Yıl önce
E hani konut fiyatları düşecekti. Enflasyon bu kadar artarken konut nasıl düşecek hocam
@CptAeRoTR
@CptAeRoTR Yıl önce
Nominal fiyat olarak düşer :) tabii ki TL olarak düşmesi zor ama 100 bin dolar olan 100 bin dolar kalmayacak.
@mahmuttuncer4282
@mahmuttuncer4282 Yıl önce
Yav arkadaş videoyu açıyorum intro da felaket haberi gelmeye başlıyor izlesem mi izlemesem mi diye arada kalıyorum 🤔
@iameastblood
@iameastblood Yıl önce
Föş Hocam
@salihselahattingonen6823
@salihselahattingonen6823 Yıl önce
Baba bir tanesin
@SibellaninKuzulari
@SibellaninKuzulari Yıl önce
13:00 şarkının ismi nedir acaba
@osmantezcan4590
@osmantezcan4590 Yıl önce
kım diyor indim var diye b,rkac kalem o da sabahtan bıtıyor son kullama tarihler,ne dikkat etmek gerekiyor
@troltanrs7722
@troltanrs7722 Yıl önce
attila resis dance halika olmuş.😅😅😅😅😅
@barsevisgi
@barsevisgi Yıl önce
Aleykum Selam hocam 😁
@serinkan5200
@serinkan5200 Yıl önce
Hitabınıza dikkat edin biraz ne demek ben söylicem siz tamamlayacaksınız. Modaratör çok lakayt.
araba markası bilemezsen kafana yastık 🚗
00:26
Pınar & Burak
görünümler 3 Mn
böcek sıralıyoruz 🕷️
00:55
Pınar & Burak
görünümler 752 B
araba markası bilemezsen kafana yastık 🚗
00:26
Pınar & Burak
görünümler 3 Mn