Yll Limani - A ki me rrejt

  görünümler 1,526,191

Yll Limani

23 gün önce

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

YORUMLAR
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi 16 saatler önce
Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚
Biran Damla Yilmz Fans
Biran Damla Yilmz Fans 4 gün önce
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia 4 gün önce
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
〽INNA**D〽
〽INNA**D〽 5 gün önce
Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 6 gün önce
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo 6 gün önce
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 6 gün önce
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 6 gün önce
11 k
Just Meri
Just Meri 7 gün önce
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha 7 gün önce
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 7 gün önce
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 7 gün önce
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 9 gün önce
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi 9 gün önce
👌👌👌
Ujala Latifi
Ujala Latifi 9 gün önce
👑👑👑
sokin jon
sokin jon 9 gün önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Kristian Cela
Kristian Cela 9 gün önce
Filma me titra shqip 👇 trshow.info/on/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html
Ada Satka
Ada Satka 10 gün önce
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj 10 gün önce
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon 9 gün önce
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni 10 gün önce
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
number one1
number one1 4 gün önce
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 10 gün önce
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 10 gün önce
77
doire aintu
doire aintu 11 gün önce
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 10 gün önce
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar 11 gün önce
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 10 gün önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani 11 gün önce
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s....
Nurie Muça
Nurie Muça 11 gün önce
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu 11 gün önce
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça 11 gün önce
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi 12 gün önce
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 13 gün önce
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi 13 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi 13 gün önce
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel 13 gün önce
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony 14 gün önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 13 gün önce
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE 14 gün önce
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke 13 gün önce
O sa e bkr kenga yll je
hoiy vinosa
hoiy vinosa 15 gün önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke 13 gün önce
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke 15 gün önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 13 gün önce
I am sorry why did you copy my comment?
Fatos Sulo
Fatos Sulo 15 gün önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
seiom jvony
seiom jvony 14 gün önce
🙈🙈🙈🙈🙈
Elio ambra
Elio ambra 15 gün önce
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
hoiy vinosa
hoiy vinosa 15 gün önce
😘😘😘😚😚
blerim bardhi
blerim bardhi 15 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Algira Hajrulla
Algira Hajrulla 15 gün önce
Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Imrane Rrustemi
Imrane Rrustemi 16 gün önce
Po sje bre veq ty🤔
kirsheta kirsheta
kirsheta kirsheta 16 gün önce
Love it ❤️
J-kup
J-kup 16 gün önce
nice
Amanda Jushi
Amanda Jushi 16 gün önce
O jet ti
ꕥఌ Rovena ఌꕥ
ꕥఌ Rovena ఌꕥ 16 gün önce
Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
@yuoop noke me Ben s....pllizz
ꕥఌ Rovena ఌꕥ
ꕥఌ Rovena ఌꕥ 15 gün önce
@yuoop noke E vërtet 🙂
yuoop noke
yuoop noke 15 gün önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Ergisa Elezi
Ergisa Elezi 16 gün önce
😍❤️
Xhulo Bera
Xhulo Bera 17 gün önce
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
Florjan Pata
Florjan Pata 17 gün önce
O sa e bkr kenga yll je
Eri Velia
Eri Velia 17 gün önce
o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Mr Ben s....plliz
lule lulee
lule lulee 17 gün önce
Ma vdiqet me kto keng
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s.....plliz
lule lulee
lule lulee 17 gün önce
🙈🙈🙈🙈🙈
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 17 gün önce
😘😘😘😚😚
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 17 gün önce
Yll limani shum të dua
Erjola Ibi
Erjola Ibi 18 gün önce
Bravo je yll i vërtet 😍😍
miri miri
miri miri 18 gün önce
🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 18 gün önce
Vidioklipi shum nice .
M. Morina
M. Morina 18 gün önce
Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!
Jona Jonajona
Jona Jonajona 18 gün önce
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩
abbsnn cose
abbsnn cose 18 gün önce
Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes
Bensu Soral
Bensu Soral 18 gün önce
Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!
Lyricsss
Lyricsss 18 gün önce
Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙
Elis Coku
Elis Coku 19 gün önce
Yll ke emrin yllje vete🥰🥰
babygirl 2021
babygirl 2021 19 gün önce
Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥
Bleta TV
Bleta TV 19 gün önce
Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s.....plliz
Petrit Petrit
Petrit Petrit 19 gün önce
Mimiri ylli liman
B A
B A 19 gün önce
0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍
Raima Ismaili
Raima Ismaili 19 gün önce
😍😍😍😍😍
Giulia giuliana
Giulia giuliana 19 gün önce
Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s....plliz
Ilire Demaj
Ilire Demaj 19 gün önce
Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 19 gün önce
👍👍
Sara Moccia
Sara Moccia 19 gün önce
Vabbè grande cambia grande
Sara Moccia
Sara Moccia 19 gün önce
La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero
Esmeralda Kaci
Esmeralda Kaci 20 gün önce
Hajd shko pra gjej ma mire 👋
Bora Ahmet
Bora Ahmet 20 gün önce
⭐️⭐️⭐️⭐️
Jella Ensar
Jella Ensar 20 gün önce
Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑
Era Cuka
Era Cuka 20 gün önce
Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟
Anita Cela
Anita Cela 20 gün önce
Super 👏👏
Seveljana Mushi
Seveljana Mushi 20 gün önce
Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...
AJLA AKI
AJLA AKI 20 gün önce
Te dua shumë 💗✌️
Endi
Endi 20 gün önce
Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s.... Plliz
Lene Stenaj
Lene Stenaj 20 gün önce
Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s.... Plliz
Tatlim_0
Tatlim_0 20 gün önce
Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 21 gün önce
O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 17 gün önce
@Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪
Yllza Ramadani
Yllza Ramadani 18 gün önce
Cka ki ??Mos vdiqe😂😂
Sindi Xhelilaj
Sindi Xhelilaj 21 gün önce
😍😍😍
Gruddy
Gruddy 21 gün önce
Ay theweeknd wanna be 💀
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi 21 gün önce
❤️❤️
Klea Hoxhaj
Klea Hoxhaj 21 gün önce
Je i mrekullueshem.❤❤❤❤
Elton Burgu
Elton Burgu 21 gün önce
Bukur.
Elton Burgu
Elton Burgu 21 gün önce
MELISA.
Val hurricane
Val hurricane 21 gün önce
Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣
Florind Berisha
Florind Berisha 21 gün önce
shum e bukur👏👌❤️
Tuana Maxhuni
Tuana Maxhuni 21 gün önce
🤙😍
The Last Lyrics
The Last Lyrics 21 gün önce
Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s..... Plliz
Armjona Tashi
Armjona Tashi 21 gün önce
Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐
Blerand Qamili
Blerand Qamili 21 gün önce
Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥
Ola Lamajj
Ola Lamajj 21 gün önce
Aww🥰😍😍
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 6 gün önce
Me Ben s...plliz
Qendresa Braha
Qendresa Braha 21 gün önce
Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️
Qendresa Braha
Qendresa Braha 19 gün önce
@Skenda 1234 eh jeta :)
Skenda 1234
Skenda 1234 20 gün önce
DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO
Jella Ensar
Jella Ensar 21 gün önce
Qisaj kange ja kisha vu emnin *KUDO BASHK*💙😇💫
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 21 gün önce
😘😘😘😘😘😘🥰🤗
Jella Ensar
Jella Ensar 21 gün önce
Te lumtë ylli je kengetari dhe kompozitori ma i mir shqiptar te duuua💜💙
Eyona Toska
Eyona Toska 21 gün önce
Shume kenge e bukur edhe vidioklipi superrr ❤️❤️
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
görünümler 1,8 Mn
Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)
03:18
Yll Limani
görünümler 4,5 Mn
Baraj 39. Bölüm Fragmanı (Final)
0:38
Baraj
görünümler 712 B
SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI | KAVGA ÇIKTI!
1:21
Survivor Türkiye
görünümler 1,3 Mn
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
görünümler 887 B
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
görünümler 3 Mn
LARG - Elgit Doda
09:18
Masen Gogichashvili
görünümler 2,1 Mn
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
görünümler 10 Mn
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
görünümler 4,6 Mn
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
görünümler 4,8 Mn
Tesher - Jalebi Baby (Official Lyric Video)
03:10
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
ONIMA
görünümler 9 Mn
GJESTI - U HALITE
02:49
GJESTI
görünümler 670 B
Baraj 39. Bölüm Fragmanı (Final)
0:38
Baraj
görünümler 712 B
SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI | KAVGA ÇIKTI!
1:21
Survivor Türkiye
görünümler 1,3 Mn
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm
2:31:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 4,8 Mn
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
görünümler 51 Mn
Arka Sokaklar 589. Bölüm Fragmanı - 2
0:54
Arka Sokaklar
görünümler 842 B