Aile 13. Bölüm (Sezon Finali) - Senden Çocuğum Olsun İstiyorum...

  görünümler 482,238

Aile Dizisi

Aile Dizisi

4 aylar önce

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/aile-13-bolum-izle...
Aile'ye Abone Olmak İçin → / @ailedizisi
13. Bölüm Özet:
Hülya’nın verdiği karardan sonra Aslan’ı öldürmeyi planlayan İlyas, büyük bir sürprizle karşılaşır. Karşılıklı silahlar patlamadan hemen önce İlyas, evlatlık sırrı ve ailenin kanlı geçmişiyle ilgili Aslan’a büyük bir ipucu verir. Şimdi Aslan’ın aklında tek bir soru vardır. İlyas’ın söyledikleri doğru mudur?
Sevdiği adamın ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Devin, hamile olduğunu Aslan’a söyler.
Aslan aldığı habere çok sevinir ancak Devin bu bebeği doğurmamakta kararlıdır. Aslan, Devin’e doğacak bebekleriyle yeni bir hayat kurmanın mümkün olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.
Kıymet’ten gelen bir telefon Hülya’yı harekete geçirir. Diğer taraftan Aslan da evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrenmek için planını işletmeye başlar.
Aslan evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrendiğinde ortaya çıkan gerçek, Aslan ve Hülya’nın ilişkisini derinden sarsar. Diğer taraftan bu gerçeği Cihan da öğrenir. Devin’in kliniğine gider. Klinikte yaşananlardan sonra Devin, terapi seanslarını sonlandırma kararı alır.
Yağmur ve Eko’nun isteme töreni için herkes bir araya geldiğinde tüm sırlar birer birer gün yüzüne çıkar. Büyük bir tartışmanın sonunda Hülya; Devin ve Cihan’ın aylardır ondan gizli seans yaptıklarını Aslan’a söyler. Şimdi yüzleşme sırası Aslan ve Cihan’dadır. İki kardeş arasında o gece yaşanacak yüzleşme, aileye ait kanlı sırların ortaya çıkmasıyla büyük bir hesaplaşmaya dönerken; aile büyük bir yıkıma doğru sürüklenecektir.
Şimdi herkes, hayatlarını altüst edecek bir dönüm noktasındadır.
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senaryo: Hakan Bonomo
Yapımcı: Kerem Çatay
Müzik: Toygar Işıklı
Yapım: Ay Yapım
OYUNCULAR
Aslan Soykan: Kıvanç Tatlıtuğ
Devin Akın: Serenay Sarıkaya
Hülya Soykan: Nur Sürer
Cihan Soykan: Nejat İşler
Leyla Soykan Sayıcı: Canan Ergüder
İbrahim Soykan: Levent Ülgen
Seher Soykan: Emel Göksu
Tolga Sayıcı: Mert Denizmen
#Aile #AsDev #SerenaySarıkaya #KıvançTatlıtuğ

YORUMLAR
Nursu Kuzudişli
Nursu Kuzudişli 3 aylar önce
“ Eren mi bu ismi unutmayacağım.. “bu sahne çok ince ♥️
problem solver
problem solver Aylar önce
İyi ki varsın Eren😢
Duygu
Duygu 3 aylar önce
Daha önce neden bir arada göremedigimizi merak ettigim bir ikili, yok böyle bir uyum❤️‍🔥
asdfghjkl 0
asdfghjkl 0 3 aylar önce
Adam evli hiç yakışmıyorlar tabi kadın 9 yaş küçük ya adamdan yakıştırırsınız. Kadın evli adam bekar olsaydı kocanıza yazık iy bu ne kocan geniş miş derdiniz evli erkeğe gelince çok yakışıyorlar sevgili olup çocuk yapsınlar karısı da kıskanmasın normal görsün istiyorlar karısı beni bırak onla gez desin istiyorlar pes. Evli adamın böyle dizide oynamasını normal bulmuyorum Evli kadın olsa neler derdiniz kocasına boşa derdiniz
hatice
hatice 3 aylar önce
Aile dizisine ara verilecek, oyuncuları özleyeceğiz, lütfen, kendilerini unutturmasınlar..❤
Татьяна Алексеева
Татьяна Алексеева 3 aylar önce
Впервые буду ждать, чтобы лето быстрее закончилось и встретить вновь мою любимую Серенай, в сентябре!!!
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa!
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa! 4 aylar önce
*Aslan: Adın ne senin?* *Çocuk: Eren!* *Aslan: Güzel, bu ismi unutmicam!* *Annesine dönüp, "Allah bağışlasın" demesi hele?* 😢 *İyiki varsın Eren! Tüm annelerin "Eren"lerini de Allah bağışlasın!* 😢🤲🤲🤲🤲
Elif Special BJK 4
Elif Special BJK 4 3 aylar önce
Aminn Allah tum evlatlari korusun insallah
Tülay Kamsiz
Tülay Kamsiz 3 aylar önce
AMİN AMİN 🤲
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa!
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa! 3 aylar önce
@Elif Special BJK 4 😢🤲🤲🤲🤲🤲
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa!
Devin'in Aslan'a Attığı Kafa! 3 aylar önce
@Tülay Kamsiz 😢🤲🤲🤲🤲🤲
thedayhopes
thedayhopes 3 aylar önce
​@Devin'in Aslan'a Attığı Kafa! Amin🤲🤲🤲🥺🥺 Dizi büyük gönderme yaptı.
Istanbul’a Aşık
Istanbul’a Aşık 3 aylar önce
Sizin ne Mükemmel bi’ kimyanız var be ❤️‍🔥 Hayatımda gördüğüm en mükemmel yakışan çift cidden inanılmaz uyum 🔥 Yaa şu ikisi arasındaki konuşmaya bakışmaya , aşka BAYILDIM .. Kalbim eridi izlerken 🥹 böyle bi uyum ve mükemmel Kimya görmedim vallaaah❤️‍🔥 ! #AsDev umarım bu EFSANE dizi birçok sezon devam etsin , ALLAAAH’IM 100 bölüm olsun ya rabbim 🙏🏼 biz sizi hep izleriz 💘 😍 🔥 Yılın dizi ve yılın çifti resmen 🏆♥️!!
Muhammed AKTAŞ
Muhammed AKTAŞ 4 aylar önce
ulan bebe içimizden geçeni söylemiş. serenayla kıvançın çocuğuda baya güzel olurdu
nihan çiçek
nihan çiçek 4 aylar önce
Valla lafı ağzımdan aldı ahshahs
MariCarmen Fernand
MariCarmen Fernand 3 aylar önce
Pero es una seri y Kivanc seve muy feliz si fuera en la vida real la sonrisa de Kivanc seve tan sincera ❤❤
asdfghjkl 0
asdfghjkl 0 3 aylar önce
Adam evli? Be serenay 9 yaş küçük. Kadın evli adamla mı çocuk yapsın? Evli adama dediğinize bak pes ya. Kadın evli erkek bekar olsa herkes yorumlarda saydırmıştı kocan genişmiş nasıl izin verdi böyle yerde oynamana demişlerdi erkeğe gelince laf yok birde evli erkeği kadına yakıştırıp çocuk yap diyorlar bu nasıl zihniyet erkek yaptığı her şeyde normal görülmez ama adam evli diğer kadınlar kardeşi görmeli
nihan çiçek
nihan çiçek 3 aylar önce
@asdfghjkl 0 Kanka delirdin mi qhshwhdjs bu iki insan da oyuncu ve biz de bunun farkındayız merak etme. Kaldı ki seyirci iki başrolü birbirine yakıştırıp böyle şeyler düşünmezse asıl onda sorun var demektir. Hatta ikisi uyumlu bulunmazsa dizi tutmaz. Evli olması bizi ilgilendirmiyor zaten Kıvanç'a git Serenay' la bebek yap mı dedik sanki? Sürekli ahlak duyarı kasmayın valla yorulduk ya.
asdfghjkl 0
asdfghjkl 0 3 aylar önce
@nihan çiçek kadın evli erkek bekar olsaydı böyle demezdiniz Neslihan bi dizide erkekle oynadı diye saydırdılar. Evet instada karısına sen yaşlısın serenay gibi genç kadın varken senin yüzünden adam serenayla yüz vermiyor diyenler var. Tabi 9 yaş küçük ya kadın bu yüzden karını boşa aldat o kadınla derler. Evet keşke boşanıp serenaydan çocuk yap diyenler var aynen bunları diyenler çok normal evli adam böyle dizilerde oynasın yakıştırın adamın mesleği böyle diyin evli kadına gelince böyle kocası nasıl izin verdi bu genişlik ne evli kadının böyle dizi rolde işi ne derler saydırırlar
sea light
sea light 3 aylar önce
Tam bir ğercek hayet gibi oynuyorlar hiç dizi gibi ğelmiyor bunlar gibi oyuncu yoktur ve ğelmez net👍👏
Faik Ramazanov
Faik Ramazanov 3 aylar önce
Türk dizileri indiye kimi cox şey itirdi,cünkü bu güzel oyuncuları indiye geder bir yerə getirmedi.Yenede olsun axır Medcezirden sonra bir gözel, uyumlu nedeyim oyuncuya has olan her şey Serenayla Kıvancda var.Var olsunlar.
Andrea Costa
Andrea Costa 3 aylar önce
Bunlar Ne Güzel ikili Neden Daha Önce Bir Arada Olmadılar 💖🔥💖🔥🕺💃💖🔥💖🔥👌👌
Özge E
Özge E 3 aylar önce
Bunu başka biri yapsa kıroca gelirdi hepimize ama söz konusu kıvanç olunca ne yapsa güzel geliyo insana ya😂😂
LINA MARCELA ORTIZ CAMACHO
LINA MARCELA ORTIZ CAMACHO 2 aylar önce
Los extraño tanto, quiero que llegue septiembre lo más pronto posible 🙌🏽
Ayla Wilson
Ayla Wilson 3 aylar önce
Bunların kızı tam da kendileri gibi sapsarı civciv olurdu zaten🥺💛🐣
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 4 aylar önce
Serenay Sarıkaya Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏
Best Musics
Best Musics 3 aylar önce
Harbi bu ikilinin çocuğu efsane bişey olur haa
hatice
hatice 3 aylar önce
Aslan ,Devin, hiç ayrılmayın, sizin kızınız çok tatlı, şeker olacak, sizi özleyeceğiz, Cihanı da...
Cinthya Madriz
Cinthya Madriz 4 aylar önce
De verdad que estos 2 actores son buenos señores .
BERK
BERK 3 aylar önce
Sahne YIKILIYOR ❤❤😉
Sezen Unlu
Sezen Unlu 3 aylar önce
ahh sahnenin güzelliği ahhh.....!!!
Solijon Azizov
Solijon Azizov 3 aylar önce
Öncelikle Cihan evlatlık diye yanildik doğru ama Aslan evlatlik olursa senaryo daha can alıcı oldurdu. Neyse Cihan da yıktı geçti herkesi! Umarim yeni sezonda ayrılacak projeden çünkü hep onun intikamiyla senaryoyu ilerletmek o kadar güzel olmayacak belki! "Dünyanın en iyi babasi olmayacağım! Ama dünyanın en kötü babasi da olmayacağım kesin!" Çok doğru söyledi Aslan! En iyi yoda en kötü olmağa değil kendi evladının kahramani olmaya çalışmak iyidir babalar için bu hayatta! Kıvanç Bey'in kendisi şimdi gerçekt hayatta da baba olduğu için rolünü da çok güzel yaptı Devinden hamile olduğunu duyduğu anda. Umariz bu güzel prenses gelecek yeni sezonda sağ salim. Cihanin gizli terapi meselesi neden bu kadar abartılıyor dediniz! Işte bakin Cihan Aslanin sevdiği kadınların hepisine yakınlaşmaya alışık ti! Ruh hastası gerçekten! Belki de Hülya onun böyle yapmasini hep istemiş olabilir çünkü Aslan'a hiç bir kadını layik görmüyor o!! Neşe da tipki kizlari gibi Arguna kafa saldırdı! Çok iyi verdi ağzının payini! Bir baba olarak hiç haddini bilmiyordu zaten! O kadar yaptığı kötülüklere rağmen Devin ona gitti, onu kizlarinin yaninda olmasini rica etti, hamile olduğunu söyledi ama o yine bebeği aldirmasini söyledi! Bravo! Ama Devin Cihani vurarak çok doğru yapti! Başka yol yoktu çünkü! Yağmur ve Ekrem ilişkisi da belki yeni sezonda artik çözülmeyecek! Yeni asklar başlayacak başka birleriyle ikisininde! Bir kus, bir barış! Bitsin, gitsin artik... Ilyas ölmedi kurtulmadik bizde. Yeni sezonda yine ortaya çıkacak kendisi! Cihan ölmeyecekse onunla birlikte iş birliği yapacaklar! Belki de Aslan ve Devin'in bebeğini kaçıracak ikisi plan yaparak! Ah... Leyla ve Tolga meselesi bile artik bir çözüm bulsun. Leylanin hastalığı tedavi edilecek ve düzelecek Leyla umarız yeni sezonda! Rolünü çok iyi yapıyor o zaten! Çok kısa sürede sezon finali geldi. Üzüldük gerçekten! Şimdi 3 ay beklemek lazim yeni sezona kadar. Nasıl dayanmak mümkün ya... Ama daha güçlü ve can alıcı senaryo olarak dönecek inşallah! Herkese böyle muhteşem senaryo ve performanslar için çok hemde çok teşekkürler! Serenay şimdi yeni dizida rol başlayacak Netflix'ta! Yeni sezonda görüşmek üzere! Iyi tatiller hepimize!
Татьяна Алексеева
Татьяна Алексеева 3 aylar önce
Написали -драма😢что тут можно предвидеть!?!
Maren
Maren 3 aylar önce
Bunların kızı dünya güzeli sarı bir civciv olur😍🐣💞
zemheri
zemheri 3 aylar önce
Şarkıyı güzel söylemişler :) keşke çoğu şey de anın kalmasaydı soğuk nevale
Karimov Emin
Karimov Emin 4 aylar önce
ASLANIN DEVINE BAKIŞLARI COK MUTHIS ❤🔥
Game Lord
Game Lord 3 aylar önce
o gittikleri yer neresi acaba
Meral Meral
Meral Meral 3 aylar önce
Bugün bir fotoğraf olsaydı tamda bu fotoğraf olurdu 👑🦁Bu bizim aile olarak ilk fotoğrafımız 👏👏👏,
Emine Emre
Emine Emre 4 aylar önce
Bu sahneye bayıldım yaaa süpersiniz harikaydı canlar 🙏🙏🙏💖💖💖
dəniz səma
dəniz səma 3 aylar önce
Vallahi billahi milyonlar verseler bilə kabul edəməm vallah bu sahneləri.Basıl dızüyurrr yaaa😊
Kar Her
Kar Her 3 aylar önce
QUE HERMOSA PAREJA...LASTIMA QUE SOLO SEA FANTASIA. MUY BUENA SERIE , UN BEBE EN CAMINO CAMBIO LA VIDA DE ELLOS. SALUDOS DESDE CHILE EN SUDAMERICA...Serenay la actriz mas hermosa de turquia
Irene Feliu
Irene Feliu 3 aylar önce
SiSii una.pareja Bellisima¡¡que lindo que fuese real❤❤❤
MariCarmen Fernand
MariCarmen Fernand 3 aylar önce
Tienes razon una pareja verdadera seria maravilloso besos a Chili de Francia 😘
Latife Kurşunbekiroglu
Latife Kurşunbekiroglu 3 aylar önce
Böyle şeylerde hep dizi ve flimlerde oluyor :)
Yasemince
Yasemince 3 aylar önce
Yeni sezonu cokk merak ediyorum şimdiden 👏👏👏
Hande Inan
Hande Inan 3 aylar önce
Cok takdir ediyorum genc oyunculari cok
Carmen Oxley Marin
Carmen Oxley Marin 3 aylar önce
Imprecionante la actuación de kivanc y Serenay poreso la esposa de Kivan está q arde su esposa, PQ de todas formas actuando ellos están viviendo un romance.O me diga una tan solo una sí quisiera en éstos momentos.Hay q comprenderla no debe ser fácil pobre su mujer.
Celia Dcruz
Celia Dcruz 3 aylar önce
Well Kivanc and Serenay are talented and the country s highest paid actor s their chemistry is impressive but they are paid actor s doing justice to their jobs infact Kivanc wife should not involve in the actors professional life he has enacted love scenes with all his heroines on a higher scale the scenes with Serenay are insipid kept under wraps maybe his wife is the reason
Carina Ganaten
Carina Ganaten 3 aylar önce
@Celia Dcruz well said
🅰️HMETSEVİM 7272
🅰️HMETSEVİM 7272 4 aylar önce
Aslan ❤️ devin ❤️❤❤ çok güzel
turcan öztaşçı
turcan öztaşçı Aylar önce
Kıroluk kıvançta olsan ruhumuzda var😅😅
Lia♡
Lia♡ 3 aylar önce
En sevdiğim sahne benim yeni evim 🤩🥰✨🧿🔥❣️
Ana Maria Chinchilla Ruiz
Ana Maria Chinchilla Ruiz 3 aylar önce
Podría hacer un duo con nuestro querido Messi, Kivanc maneja bien el balón 😅
Beyza Nur
Beyza Nur 4 aylar önce
Dev keko bir çifttttt 😂😂
Agkpln
Agkpln 3 aylar önce
Abi harikaa bir uyumm yaa
itspink
itspink 3 aylar önce
Bu gun bir fotograf olsa tam da Boyle olurdu 🤍♥︎🤍
balım 🌠
balım 🌠 3 aylar önce
Yeni sezonda ayrılık var sizi diyim ilk tanıştıklarinda resim çekilen çift sinyal veriyor buda burada dursun.
Thelma Anleu
Thelma Anleu 3 aylar önce
Harika ‼️♥️♥️
Reşat KARAHAN
Reşat KARAHAN Aylar önce
Kıvanç Tatlıtuğ beren saatan başka kimseye yakıştıramıyordum ama Serenay çok güzel olmuş
Best Musics
Best Musics 3 aylar önce
sondakİ müzik ile son sahne medcezir havası verdi
AMANGUL ZHUMABEK
AMANGUL ZHUMABEK 3 aylar önce
ASLAN ❤ DEVIN 🎉🎉🎉
Nimfa Sabbaha
Nimfa Sabbaha 3 aylar önce
Very sweet Aslam so excited to have a kids
Mary
Mary 4 aylar önce
Sarı civciv ailemmm🐣💛🐥
pel
pel 3 aylar önce
Burda Serenay kapildi öpmeye devam edecekti sanki sahne mi öyle yazıldı bilemedim😂
m q
m q 3 aylar önce
Bu çiftin birbirlerine karşı güçlü bir çekimleri var..Umarım gerçek hayatta evlenirler.
Alina Ismayilova
Alina Ismayilova 3 aylar önce
@m q Kıvanc zaten evli bir oğlu var
m q
m q 3 aylar önce
​@Alina Ismayilova Ya Başak Teyze sıkı sıkı sarıyor merak etme ama Serena'dan hoşlandığı da belli.
m q
m q 3 aylar önce
@Alina Ismayilova Anne ordaysa çocuğu nerede doğurmuş çocuğu gören oldu mu bunda bir terslik olduğunu düşündürmüyor bak Fakhrie ve Buraku çocuklarının resimlerini nasıl yayınlıyor bakın ama bu değil Burada olmaz. Başak teyze şüpheleniyor..
anisa anisa
anisa anisa 3 aylar önce
Çiftin son bölüm özel sahneleri atsana admincim
aylin hideaway
aylin hideaway 3 aylar önce
Ya siz anne babami olcaksiniz simdiiiiiii
Papatya Çiçek
Papatya Çiçek 3 aylar önce
Alizade Senden çocuk istiyorum evet, burda hemen şu an da Netflix için geldin sen hadi bakalım he evet şu an da
Yaya Djeyxun
Yaya Djeyxun 3 aylar önce
Bende senden coxugum olsun istiyorum canim Kivancim hahah😅
Emirhan Öztürk
Emirhan Öztürk 4 aylar önce
Manzaranın güzelliği asDev
Maryam
Maryam 3 aylar önce
❤❤❤
Ayşe Mayıl
Ayşe Mayıl 3 aylar önce
Devinin yerinde olmak istiyorum
Sifana Junperta
Sifana Junperta Aylar önce
❤❤❤❤
Nimfa Sabbaha
Nimfa Sabbaha 3 aylar önce
Very nice story but the problim is no english translate
مانا یاوری
مانا یاوری 3 aylar önce
قسمت سیزدهم این سریال کی قراره پخش بشه تا مخاطب ببینه یه سریال جدید حداقل تا یه هفته باید نمایش داده شود تا مخاطب به راحتی و با خیال جمع سریال مورد علاقه شو ببینه ‌😡😡😡😡😡😕😕😕😕
Semra Çıtır
Semra Çıtır 3 aylar önce
Kesin düşecek bebek
İrem
İrem 3 aylar önce
hshhahhahahhahahaahahahahaa cok iyi
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk 3 aylar önce
Serenay çok çekici ve ayaklari çok güzel
grasepol
grasepol 3 aylar önce
😍😍😍😍 #AsDev
Elmir İbadov
Elmir İbadov 3 aylar önce
ÖZÜ Sözü Bir Aynı Benim Gibi Biraz Deli Tıpkı Sənin Gibi
Gunel Hidayetzade
Gunel Hidayetzade 3 aylar önce
mekan beyoğlunda mı çekilmiş?
mahmut k.
mahmut k. 3 aylar önce
Serenay bu sahnelerde sulaniyor mu acBa 😮
nihan çiçek
nihan çiçek 3 aylar önce
HAHQHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
m q
m q 3 aylar önce
Kivanchi de Serena'yı duygularla öper.
Elena Nurmi-Ciocoi
Elena Nurmi-Ciocoi 3 aylar önce
Milaia Serenai oceni rada videti Vas, oceni podhodat
3bood204
3bood204 3 aylar önce
What is the name of song last viedo
Selma Oflaz
Selma Oflaz 3 aylar önce
5:25
Elif Special BJK 4
Elif Special BJK 4 3 aylar önce
3:08 aha da basak kiskanmaya başlıyor 3:59 kiskanmaya devam ediyor Kivanc gercekten basaga da boyle misin kiz??? 5:36 ve başak kipkirmizi olmusçuoo sayin seyirciler Yarin bosayabiliriz bu ikiliyi de Hadii el birligi ile insallah Allahim sen koru nolur valla istemiyorum tobe
Zeynep İpek
Zeynep İpek 3 aylar önce
Eşi dizinin stylingini yapıyor hepsi gözünün önünde oluyor neden kıskansin ki
Elif Special BJK 4
Elif Special BJK 4 3 aylar önce
@Zeynep İpek o konuda haklısınız cunku meslek icabı ben esprisine yaziyorum... biraz da izlerken dikkat etsinler kapiliyolar çünkü... bu adamcagiz evli
Elif Special BJK 4
Elif Special BJK 4 3 aylar önce
@Zeynep İpek saygı duyan bir toplum saygi duyan bir izleyici istiyorum... Yani yakistirsinlar... uzun soluklu musmutlu evlilikler zor degil...biraz biz halk olarak yipratiyoruz bu evlilikleri.. ben buna karsiyim yoksa tabiki eşler birbirlerinin farkinda
Zeynep İpek
Zeynep İpek 3 aylar önce
@Elif Special BJK 4 anladım haklısınız 💐
user 29#
user 29# 26 gün önce
Ttatlic tisei accorto quanto è bella devin e quanto ti ama
yamaç
yamaç 3 aylar önce
Hangi sahil burası
anywhery
anywhery 3 aylar önce
Beylerbeyi
Nilgün Keleş
Nilgün Keleş 3 aylar önce
Kabadayı halleri hiç hoş değil
🏆barış🏆
🏆barış🏆 3 aylar önce
İyı de dizi mafya dizisi zaten içerde , çukur , 3 kuruşun devamı nıteliginde sadece aşk konusu diyer hepsinden daha yoğun ne yazıki günümüzde eski aksiyon olan mafya dizileri kalmadı ben bu cihana sgmazam , aile, tetikçinin oğlu , adım frah gibi dizile bunun en büyük örneyi
Ana Duran
Ana Duran 6 gün önce
no me a gustado nada de nada que pena de perdida de tiempo no le veo ningun sentido y tampoco los capitulos no estan bien complementado tienen salto de Rana xd
Nur
Nur 3 aylar önce
Kıvancın estetik harikası 7 yaş büyük annesi olan karısı bı adamı bitirmiş - kıvanç dizi sayesinde güzel bayan görüyor
Andrea Costa
Andrea Costa 3 aylar önce
😂🤣😂🤣Haklısınız Hemde Çok Güzel Bir Hanımla 💖👍🏼
Nur
Nur 3 aylar önce
Serenay yazık sana yaşlı moruk kadını öpen Kıvançla öpüşmek zorunda kalıyorsun
zeynep
zeynep 3 aylar önce
yaşlı moruk kadın kim ya
Sevgi
Sevgi 3 aylar önce
Moruk sensin başak serenaydan daha güzel
Sevgi
Sevgi 3 aylar önce
Serenayın öpmedigi adam kalmadı yaşadıgı ilişkiler kıvancın yuvasınıda yıkmasında
m q
m q 3 aylar önce
Ne yazık ki Kıvancı, yaşlı çirkin Başak'ın tasmasına bağlı.
Esengül Girgin
Esengül Girgin 3 aylar önce
❤❤❤❤
Aile 5. Bölüm - Seni İstiyorum...
5:32
Aile Dizisi
görünümler 1,1 Mn
Aile 7. Bölüm - Seviyorum Ulan Seni!
3:10
Aile Dizisi
görünümler 1 Mn
Yaman ile Ece'nin Ev Turu | Yabani 3. Bölüm
04:31
BLOK3 - aklına ben gelicem
02:31
Blok3
görünümler 1,6 Mn
Prensipli Dövmeci
00:42
İlker Gümüşoluk
görünümler 332 B
Aşktan Önce Aşktan Sonra - Beyaz Show
5:58
Beyaz Show
görünümler 136 B
Yalı Çapkını 13. Bölüm 2. Fragman
1:04
STAR TV
görünümler 2,9 Mn
An Anatolian Tale - Episode 100 Trailer 2 @GonulDagiTRT
0:55
Aile Dizisinin Veda Yemeği
7:36
Magazin Haberleri tv100
görünümler 893 B
Keriz Sefa tüm hesabı ödüyor
0:52
Mami Emen
görünümler 1,2 Mn
TEBRİK EDERİM! - BAMBAŞKA BİRİ ELEŞTİRİSİ
15:21
Kurt Sorunu - Gözde Karakaya
1:00
TuzBiber Stand-Up
görünümler 209 B
Yalnız Beni Sev - Pakistan Dizisi | 13. Bölüm Fragmanı 💓
0:55
Kanal 7 Pakistan Dizileri
görünümler 86 B
Konuşanlar 112. Bölüm Shot
13:40
Konuşanlar
görünümler 2,4 Mn