The Matrix: Resurrections (Matrix 4) | Altyazılı Fragman 2

  görünümler 845,497

Box Office Türkiye

Box Office Türkiye

Aylar önce

Vizyon Tarihi: 24 Aralık 2021
Filmin Sayfası: boxofficeturkiye.com/film/the...

* En son çıkan fragmanları, haberleri, film listelerini takip etmek için ABONE OLUN: boxtr.co/youtube

Linkler
* Web Sitemiz: www.boxofficeturkiye.com
* Instagram: boxofficeturkey
* Facebook: boxofficetur...
* Twitter: boxofficeturkey

YORUMLAR: 1 040
Hüseyin Mengene
Hüseyin Mengene Aylar önce
sen benim çocukluğumun filmiydin şimdi yaş 33 ve ben tekrar çocukluğuma geri dönüyorum.
ΏζзßåζŧÎĄŇ ίŊζαЙέΏ〽uratΏ
ΏζзßåζŧÎĄŇ ίŊζαЙέΏ〽uratΏ 14 gün önce
37 yim gitmedim film çacık çıktı o yüzden hayal kırıklığı 🤦‍♂️ salgın varken film 📽 gişe yapmaz zor. Zaten devamı çekilmiyecekmiş aşk filmi tadında kalıcak mış ilerleyen senelerde belli olur ama tutmayan filmin devamı zor.
Alper Karadeniz
Alper Karadeniz 18 gün önce
@limonlu dondurma İzledim ve beğendim. Sizin gibi tüketim delisi insanların içinde gezdirmiş ilk kısımda. Açık açık Warner Bros bizle ya da bizsiz bu filmi yapacaktı diyor Smith. Öte yandan Merowingian Facebook falan diye başlayıp hepinizin ağzına yüzüne vuruyor. Daha ne yapsınlar. Begenmemek için bir sebep yok ortada. Bunun haricinde hiçbir devam filmi ilk film gibi olamaz. Millet Matrix çıksın Matrix çıksın diye kafa ütülüyordu . Alın size yeni Matrix demiş yapımcı.
Emre Kılınç
Emre Kılınç 25 gün önce
Boşuna heyecanlanmayın film fragmanından ibaret malesefff...
muslum erkmen
muslum erkmen 25 gün önce
Ama Keanu Reeves halâ aynı 😂
Fatih armağan
Fatih armağan 27 gün önce
O yıllarda da hep dolar kur enflasyon konuşulurdu yine konuşuluyor
dorukkk dorukk
dorukkk dorukk Aylar önce
Hiçbir filmi bu kadar sabırsızlıkla beklemedim😁Matrix dünya sinemasının bilim kurgusuyla mihenk taşıdır.20 yıldan fazla geçen zaman bile bunun göstergesi!
ida 1915
ida 1915 29 gün önce
Gelmiş geçmiş en sabırsızlıkla beklenen ama acı gerçek devamı gelmeyen "Geleceğe Dönüştür"
Burak Can
Burak Can Aylar önce
@cihan aydın arnold vücut geliştirmenin 1 numarasıdır ama en büyük en parçalı vücutlar ondan sonraki yıllarda teknolojinin spora etkisiyle artmıştır. Ama o 1 dir, matrixtende her teknik açıdan iyi yapımlar çıkabilir ama o 1 dir kardeşim benim :)
Burak Can
Burak Can Aylar önce
@cihan aydın imdb mi karar veriyor en iyi filme 😂 iyi o zaman imdbnin 1 numarasındaki film senin için dünyanın en iyi filmi olmuş oluyor doğru mu? Asosyal sıçan seni 😂😂
cihan aydın
cihan aydın Aylar önce
@Burak Can ayrıca çok cahilsin ben matrix filminin kötü olduğunu düşünmüyorum. 2000 li yıllar için güzel ama sen geçmişte kalmışsın dede
cihan aydın
cihan aydın Aylar önce
@Burak Can beğenmediğin insteraller bile sinemada daha çok sevilmiş ve tutulmuş matrixe göre matrix serileri çöp zaten labirent serisi bile ondan daha çok sinemada yeri var . Film izleme kapasitenin pek iyi olduğunu düşünmüyorum ama predestinationu Bi izle muhtemelen izledikten sonra film hakkında yorum yapacaksın:) yada araştırarak tek kötü bir yorum dahi bulamazsın ayrıca Christopher nolanın yaptığı bütün filmler matrixe tek geçer sana göre 1. Ama imdb ye göre değil ödüle göre değil sen burdan salla sadece 1. Diye hadi sektirerek git şimdi:)
Herhangi Biri
Herhangi Biri Aylar önce
Aslında eski filmleri tekrar çekip aklımızdaki yerini kaybettirmesinler düşüncesindeydim ama gittikçe heyecanım artmaya, sabırsızlanmaya başladım. Umarım beklediğimiz gibi olur.
Zed is Life
Zed is Life 26 gün önce
adamlar yaşlanmış kardeşim tabikide çok beklenti içerisinde olmayın ama eski filmler dönemimizin filmlerinden çok daha iyiler diğer filmlerinde çekilmesi düşüncesindeyim iyi yada kötü fark etmiyor her filmde beğenmediğimiz bazı noktolar olabilir ama burada önemli olan o nostaljiyi yaşatmış olması Bay Anderson demesi bile tüyleri diken diken ediyor bence iyisiyle kötüsüyle sevilmeli eskiler.
Adem Ertor
Adem Ertor Aylar önce
İlk seri gb olmaz olamazda çok büyük beklentiye girmeyin derim, bu film emeklilik filmi olacak reas reisin
Cengiz nart
Cengiz nart Aylar önce
İzlemedin mi halen ben ilk fragmanda izledim üçlemeyi
Kök Tengri
Kök Tengri Aylar önce
@TheReathreNN nerden biliyon
Hasan Örki
Hasan Örki Aylar önce
MATRIX Hiç tartışmasız sinema tarihinin en iyi filmlerindedir, İnsan seçenek içerisinde kalıyor.1 - İlk serinin tadı bozulmasın hep o haliyle kalsın çünkü devam filmelri hep kötü sonuçlar çıkartıyor. 2 - Buna yıl sonra bu teknoloji ile yeniden izleme heyecanı. Yinede heyecan duygusu baskın çıkıyor ve merakla o günü bekliyoruz. Tüm seriyi hem sinemada hem evde onlaraca kere izlemiş birisi olarakmerakla bekliyoru. Noe Jhon Vick tadında olmasa daha iyi olurdu sadece.
Seyfeddin Kazan
Seyfeddin Kazan Aylar önce
John vick,vıcık vıcık zaten:)))
Derman Kaya
Derman Kaya Aylar önce
Keanu Rives varsa o film guzeldir
cris nolan
cris nolan Aylar önce
Asla ilk filmdeki tadı alamayacaksınız, ama yinede de çok seveceksiniz "Keanu Reeves"
Michael Myers
Michael Myers Aylar önce
Bay Anderson! bu ismi söyleyip bağırdığında tüylerim diken diken oldu, sinema tarihine girecek bir film olacak çok büyük bir başyapıt bizi bekliyor.
Ali Selim
Ali Selim 24 gün önce
@Aras Umut aga be kötümüydü
Aras Umut
Aras Umut 24 gün önce
başyapıt aynen baya başyapıt film wattpad başyapıti falan demek istedin heralde
Barış İğdi
Barış İğdi Aylar önce
@Ali Selim Kardeşim sana bir tavsiye vereyim. LOTR cıktıgı zaman ne matrix ne karayip korsanları ne harry poter vb daha bir cok film. ödül alamadı hepsini yedi bitirdi böyle bir filme matrix icin reddedermiydin
Oguz Atmaca
Oguz Atmaca Aylar önce
Yapma ya bende Cüneyt Arkın için aynı hissiyati yaşıyorum
Ali Selim
Ali Selim Aylar önce
@kasatos kasat valla haklısın biliyorum , ama bi başlayamadım sakin kafayla izlemek istiyorum 2 senedir yks ile uğraşıyorum
Sefa Durgut
Sefa Durgut Aylar önce
Hala heyecan verici hala beklenilesi. Bilim kurguyu bu filmle tanımış olanların bu film i beklememesi düşünülemez.
Murat İKİS
Murat İKİS 27 gün önce
İlk filmi 20 yaşında o zamandan beri hayat arkadaşım olan eşim ile ağzımız açık sinemada izlemiştik. Sonra devamı geldi ve hepsini izledik. Şimdi serinin son filmini 10 yaşındaki oğlumuz ile birlikte cuma günü sinemada tekrar izleyeceğiz. Çok heyecanlıyız.
Tuncay Quliyev
Tuncay Quliyev 13 gün önce
Film nasıldı?)
Yunus Ahnas
Yunus Ahnas 24 gün önce
Efsane bir duygu Allah çocuğunuzu size bağışlasın
❼❼❼
❼❼❼ Aylar önce
0:22 Matrix 1'de Neo ile Morpheus'un karşılıklı koltuklarda oturdukları mekan. Büyük sinema perdesinde de hap seçimi var. Tahminime göre, Neo öldükten sonra yeniden enkarne oluyor. Yani şimdiki Neo, önceki Matrix'lerdeki Neo'nun reenkarnasyonu. Neo'yu bulup, önceki hayatında yaşadıklarını izlettirerek ona hatırlatıyorlar. Neo da, yine öldükten sonra enkarne olmuş ve önceki hayatını hatırlamayan Trinity'yi buluyor. Morpheus ise, Neo ile Trinity'den daha sonra enkarne olmuş. Bu yüzden onlara göre daha genç. Olaylar, ölümden sonra dünyaya (Matrix'e) yeniden gelmek üzerine kurulmuş. Bu yüzden ismi Resurrections, yani dirilişler.
WhatWhy who
WhatWhy who Aylar önce
Ne yani Neo ölüp dirilip dünyayı mı kurtaracak ? Birde bunları hatırlayacak öylemi ???
❼❼❼
❼❼❼ Aylar önce
@Dragunov11 Nasıl gelirse gelsin, her insan zamanla yaşlanır. Filmin konusu da Neo daha ileri yaşlarına geldiğinde geçiyor. Neo ile Trinity Matrix 3'te ölmüşlerdi. Morpheus ise onlardan daha sonra bir şekilde ölüyor ve onlardan daha sonra enkarne oluyor. Bu yüzden o genç.
Dragunov11
Dragunov11 Aylar önce
Reenkarnasyonla gelen Neolar genç olması gerekirken bu filmde yaşlanmış...Böyle böyle devam ederlerse bu oyuncuların hepsinin aynısını ve genç hallerini oynatmak zorunda kalacaklar.Böyle olursa çok saçma olur
Seyfeddin Kazan
Seyfeddin Kazan Aylar önce
@Sude matrix ı biraz anlamislardan biri..gerçekten matrix filmini tam anlayan var mı. .merak et diyorum .:)))
Enes Kopan
Enes Kopan Aylar önce
Kanka sen filmi özetledin , şimdi ben niye gidip izleyeyim ki tüm sırrı bozdun
Black Pill
Black Pill Aylar önce
Arkadaşlar, hepimiz Matrix serisini defalarca izledik. Bu da yıllar sonra çekilen yeni Matrix... Fragmanlara bakıp da film kötü olacak falan gibi endişelere kapılmayın. Kahinin de dediği gibi: "Anlamadığımız seçimlerin ötesini asla göremeyiz"
Adem Ertor
Adem Ertor Aylar önce
@Gökçe Başak Salt yaşınız kaç evli misiniz bekar mı öğrenebilir miyim
Gökçe Başak Salt
Gökçe Başak Salt Aylar önce
@Adem Ertor nasıl bir Türkçe bu şimdi ben anlamadım ne yazmak istediğini
Adem Ertor
Adem Ertor Aylar önce
@Ser Ay 💩💩💩
Ser Ay
Ser Ay Aylar önce
@Adem Ertor ??? Türkçe'mi yazdın sen???
Adem Ertor
Adem Ertor Aylar önce
Inlımıdığınız şiçimlirin itisini ıslı gırımıssınız😏😒👊👊👊👊bu film normal bir film gb düşün artık yaşattı yaşatacağını, artık sıçıp sıvama bölümü herseyin yalan olduğunu, dejavular, gerçek ne yalan ne bilinmezlik, Hoyrat yaşlı aşkı film sonu: ne gerçek ne yalan bilmiyorum ama tiritini efsane dadı damağımda galdı ya bağlanacak
volkan yıldır
volkan yıldır Aylar önce
İşte bu 2. fragman benim gibi matrixi bekleyenleri tatmin etmiştir.İlk fragmanı izleyince ya keşke tadında bırakıp tekrar çekmeselermiş demiştim ama bu 2.fragman fikrimin tamamen değişmesini sağladı ve sabırsızca filmin vizyona girmesini bekliyorum.Son olarak Bay Anderson cümlesini bile özlemişiz be abi.
Mehmet Esen
Mehmet Esen Aylar önce
Beklenti nedir Neo? Bu soruyu size Morpheus’un sorduğunu hayal edin. Filmi izlerken sonunda kendinizi mutlu/mutsuz moduna sokma zorundalığında hissetmeyin onca yıl sonra çekilmiş bir filmi geçmişi özlemle zevk ala la izleyiniz. Saygılar.
naci One
naci One Aylar önce
Bu fragmana kadar içimde kötü bi film olucak korkusu vardı. Ama bu fragmanla geçti hepsi. Çok iyi bir film geliyor 👍🏼
S. Nur
S. Nur Aylar önce
Bu sefer seçilmiş kişi Trinity. Onu Matrix’ten çıkaracak olan da Neo. Zaten fragmanda da birinci filmde Neo’nun geçtiği yollardan bu sefer Trinity’nin geçmiş olduğunu görüyoruz. “She believed in me. It’s my turn to believe in her.” de açıklıyor durumu. Umarım güzel bir nostalji yaşatmanın yanında ağzımızda da efsane bir tat bırakır ve iyi ki yapmışlar Resurrections’ı deriz.
Aras Uyar
Aras Uyar Aylar önce
Açıkçası bu fragmana kadar çocukluğumun filmini rezil edecekler diyordum 30 yaşına geldim ve şuan sanki ilk seriyi izlerken ki heycani yaşayacakmışım gb hissediyorum.. bizim kuşak bu filmi kaçırmaz
Deniz Baran Altuğ
Deniz Baran Altuğ Aylar önce
Sanmıyorum. Neo yani "One" bir anlamına geliyor, seçilmiş tek kişi o. Trinity baba,oğul ve kutsal ruh üçlemesinin sembolüydü.
Cenk İşler
Cenk İşler Aylar önce
Yeşil yazılar siyah elbiseli adamlar. 20 yıl önce izledim ve halen alanında tek olan bir film. ilk izlediğimde 1 yıl hayal alemimde dolaşmıştı bu film.Bizim kuşak bu yönden çok şanslı.Halen kırmızı deri koltuk gördüğümde o kırmızı hap mavi haplı olan ilaç sahnesi aklıma geliyor.Filmden öte birşey dersek daha anlamlı olur bu film için.Sabırsızlıkla bekliyorum.
Grab a controller!
Grab a controller! Aylar önce
Geçmiş geleceğin aynasıdır... Ama aynı zamanda geçmişisine bağlı kalırsan bir geleceğin olmaz. Film bu iki zaman döngüsünü ciddi bir şekilde sunacak gibi bize. DAYM!
Serkan Soysal
Serkan Soysal Aylar önce
Fragmanı İzlerken bile tüylerim diken diken oluyor. Küçükken bana bilim kurgu filimlerini sevdiren efsane film geri dönüyor.
Sinan Yzclr
Sinan Yzclr Aylar önce
Milyon milyar trilyon izlenecek :).Yeni ve eski nesile hitap eden nadir filmlerden.
Karadeniz Kızı
Karadeniz Kızı Aylar önce
Umarım aksiyon filmi olacağına dair önyargıları haksız çıkarır.
semih colak
semih colak Aylar önce
oğlum ilk fragmanı belki 10 kere izledim.ağlıcam sevinçten ya :D tüyleri tek diken diken olan benmiyim acaba ben buna sinemaya en az 3 kere giderim diye tahmin ediyrum :D
Furkan Can Kaya
Furkan Can Kaya Aylar önce
@Uzay Adıyaman animatrix 2. ve 3. filmden çok daha iyi. 2. ve 3. film kötü malesef. hayır aksiyon sevmiyorum sevsem john wick izlerdim. o yuzden 2. ve 3. filmi sevmedim zaten. gelmiş geçmiş en iyi senaryo biraz iddalı ama sen fanboyluk yaptığın için tartışmayacağım. yeni filmin kötülügünü buradan hissedebiliyorum umarım yanılırım.
Uzay Adıyaman
Uzay Adıyaman Aylar önce
@MB Videoları Sinemanın karanlık olması iyi bir şey bu durumda. Ortam karanlık olursa ekrandaki en ufak ışığı dahi algılarsın 👍
Hakan Özçelik
Hakan Özçelik Aylar önce
@dilek kmsdr CAHİL.
MB Videoları
MB Videoları Aylar önce
@dilek kmsdr evet ben gercek matriks realloşını izliyorum sıvıyağniti asgariücfus benzineo oynuyor
MB Videoları
MB Videoları Aylar önce
film hep karanlık ortamlarda geçiyor sinemada çok karanlık oluyor evde korsan indirip izlemek lazım
Göktürk Börü
Göktürk Börü Aylar önce
1999 da ilk çıktığında 16 yaşında sinemaya gidip izlemiştim muhteşemdi.Yıl 2021 tekrar sinemaya gitmemi sağlayacak tek film🙏
Furkan Taşlıca
Furkan Taşlıca Aylar önce
Net ağlarım Neo Trinity sahnesinde. Bak şimdiden çok yükseldim. Çok özlemişiz be arkadaşım
Gökhan Kartal
Gökhan Kartal 18 gün önce
Tarihin en iyi fragmanı fragman filmi izleyip beğenmeme me rağmen bağımlılık yaptı:) bu fragmana bu film nasıl oldu yazık
Too interiors
Too interiors Aylar önce
Aklımızla oynayacaklar, eminim ki Part 1 gibi defalarca izleyeceğiz..😎
Sedat Crbs
Sedat Crbs Aylar önce
Matrix için sinema dünyasının efasane olan bir filmi demek bile yetersiz kalıyor ne kadar hafızamısa işlemiş merakla bekliyoruz...
Fatih AYCI
Fatih AYCI Aylar önce
Nerden baksam 14 yıldır beklediğim film ve bence harikulade Matrix bu matrixxxx! Bilim kurgunun ağ babası O kadar heyecanlıyım ki kelimeler kifayetsiz kalıyor Çıksında izleyeyim diye sinema kapısında sabahlayacağım tek film.
Y. Barış BÜYÜK
Y. Barış BÜYÜK Aylar önce
"Hala Kung-Fu biliyorum" 😆 Allahına kurban...
Hüseyin DAŞKIRAN
Hüseyin DAŞKIRAN Aylar önce
Auuuuuuuuuuuu!!!! 😄 Günümüz görsel efektleriyle şahane bi Matrix filmi bize geliyor dostlar!
Mehmet Özenir
Mehmet Özenir Aylar önce
Çocukluğuma geri dönüyorum bu film sayesinde umarım eski filmlerin devamı gelir heyecanla bekliyorum
Yavuz Asartepe
Yavuz Asartepe Aylar önce
BAY ANDERSON!!! Bunu duymak tüyleri diken diken etti.
itachi
itachi Aylar önce
Uzun zaman sonra izlediğim fragmanda tüylerim diken diken oldu
Ali inan
Ali inan Aylar önce
Yaş oldu 40 gözler yaşlı , devam filmi inşallah iyidir
Ayse Ylmz
Ayse Ylmz 13 gün önce
Filmi dün izledim. Ve okadar özlemişim ki anlatamam. Matrix benim çocukluğum ve onu yeniden görmek büyük mutluluk. Film tek kelime ile çok güzeldi. Neoyu yeniden görmek süperdi ya. 👏👏👏👏👏❤️
Standartbironur
Standartbironur Aylar önce
Ahhhh çocukluğum sene 1999 film için VCD ciye gitmiştim. Abim bir film var dünyayı sallayacak demisti. Ve öylede oldu simülasyon teorisini işleyen farklı felsefeleri bize aşılayan mükemmel film. İzlemeyenler seriyi izledikten sonra bunu izleyin
Ercan Teke
Ercan Teke Aylar önce
VCD ci o zaman korsan satıyordu büyük ihtimal😂 zira biz 17 yaşındaydık film vizyona girince anahaberlerde Bi filmde herifin birinin çatıda tuhaf hareketler yaptığını gördük ve haber "bu film sinema tarihinin tüm kalıplarını yerle bir etti" olmuştu. O zamanlarda ne youtube var, ne akıllı telefon var. Sadece tv den görüp öyle gitmiştik filme 😂
Oğuzhan Fiat
Oğuzhan Fiat Aylar önce
Bilinen tarihin en sağlam senaryosuydu üstüne ne çıkabilir diyodum 4.yü çıkarıyolar ve 10 senedir bekliyorum hadi artık gurban olduğum
Chris
Chris Aylar önce
Sinemaya gitmemi sağlayacak nadir filmlerden Matrix. 20 yıl geçti çok sabırsızım
fluxcapacitor
fluxcapacitor Aylar önce
Döneminin çok ötesinde mükemmel bir film serisi.onlarla beraber yaşlandık bu çok üzücü.
Alaaddin
Alaaddin Aylar önce
Fragmanı izledikten sonra gelen o mutluluk çoğu duygudan üstün...
Lovegent
Lovegent Aylar önce
Mr. Anderson diye bağırması yok mu oooyyyyy. Tüyler diken. 20 yıl öncesinde buldum kendimi.
Selahattin Kılıç
Selahattin Kılıç Aylar önce
Matrix 1 i üç gün pes pese sinemada izlemiştim belki 10 kerede pc de izledim. Zaman yaklaşıyor artık ilk 3 bölümü izleme vakti geldi, sinemaya boş girmek olmaz 😄
Standartbironur
Standartbironur Aylar önce
İlk filmi 7. İzleyisimde tam anlamıyla anlamıştım. Çocuktum kafam allak bullakti normal yani anlamamamiz 😂
NrexxX
NrexxX Aylar önce
cuma günü birinci film imax olarak geliyor
xxtravisxxify
xxtravisxxify Aylar önce
1999'da da ayrı bir efsaneydi özellikle bilgisayarların yeni yeni evlerde yaygınlaşmaya başladığını düşünürsek.
Tan Yıldız
Tan Yıldız Aylar önce
Kahkaha attirdin sen adamsin :) aynen
nihal deniz
nihal deniz Aylar önce
Umarım bütün Matrix serisinin içine etmezler bu filmle... Bu film geçmişi değiştirme ve bize 3 film boyunca anlattıklarının bir aldatmacadan ibaret olduğunu düşündürtme değil, gelecekte olanlara bir giriş olmalı. Yani bu filmi izleyip herşey bir aldatmacaymış dememeliyim. Oturup 1999 yapımı ilk filmini izledim 2 kez. Aradan 22 yıl geçmiş ve ozamanki daha kısıtlı teknoloji ile yapılmış muhteşem bir film. Bugün bile bu ayarda bir film çekilemedi. Matrix boşuna bilim kurgu sineması için milad kabul edilmiyor. Yalnız Laurence Fishburne(Morpheus) yok, ona çok üzüldüm. Ve gençler, yeni yetişkinler ! Meydanı biz yetişkinlere bırakın. Çünkü bu bizim zamanın Matrix'inden çıkmış bir yapıt. Ve biz onu kucaklarken sizden daha çok kıymet bileceğiz.
Yağız Demir
Yağız Demir Aylar önce
Tek kelime ile legendary ötesi yok ♥
Dünyanın sonu
Dünyanın sonu Aylar önce
Efsane geri döndü bütün Hollywood filmlerini unuttun çocukluğumuzun bir sinema filmi bu bir de dizisi olarakta Kurtlar vadisi sokakların boş olduğu günleri unutmayalım eski vadide😁
Swordfish
Swordfish Aylar önce
Kim ne dersin desin. Bu fragman gösteriyor ki yeni MATRIX MUHTEŞEM olacak. Ve sinema tarihine yine damga vuracak...
Tümay Crump
Tümay Crump Aylar önce
Nasıl heyecanla bekliyorum. Efsane geri dönüyor…
Flz nc
Flz nc 25 gün önce
Çok merak ve heyecanla gittik yalnız bizim için hayal kırıklığı oldu.bu kadar şahane bir seriyi nasıl böyle sıradanlastırdınız merak ediyorum
Kicking Machine
Kicking Machine Aylar önce
Efsane filmi sinemada izlemek için sabırsızlanıyorum 😍
Mahir Turgut
Mahir Turgut 24 gün önce
Az önce sinemada izledim. Ben filmi FHD indirmiştim. Şu bir gerçek ki, Sinemada görüntü daha kötü :( artık sinemaların görüntü üzerine çalışması gerekiyor. TV'de 4K izlesem çok daha net ve belirgin görüntü de izlerim. Evimin rahatlığı da ayrı tabii.. Sinemalar kendinize gelin :)
Dilek Ülker
Dilek Ülker Aylar önce
Matrix'in Tüm hikayesi adlı videoyu da izlemenizi tavsiye ederim filmin dışında asıl kurguyu anlamak için çok yardımcı olacaktır....💣
Derin seyler
Derin seyler Aylar önce
Marvel DC cizgi filmler Pistten çıkın lan.. Efsane geri Döndü
Xenvjus 33
Xenvjus 33 23 gün önce
@Dk Kardeş bu yapımın dönemine bir bak teknojiye bir bak.Konuya bak sonra kıyasla Marvel filmleri ile
Dk
Dk 28 gün önce
@Ercan Teke abartma bende bilim kurguyu çok sevıyorum ama bu bulvarda rakipsiz Marvel .
Nureddin İbrahim Konyar Paşa
Nureddin İbrahim Konyar Paşa Aylar önce
Bebeleri pistten alalım alalım!
FreeBritney
FreeBritney Aylar önce
Ay onlar geldiğinden beri sinema dünyası öldü. Eskiden çok güzel şeyler yapıyorlardı.
Ercan Teke
Ercan Teke Aylar önce
Kıyasladığın yapımlar matrixle aynı kulvarda mı sence? matrixe hakaret sayarım ben bunu...
Genos Ishikawa
Genos Ishikawa Aylar önce
Şimdiye kadar ki en iyi fragmanı bu olsa gerek...
Berna Sunar
Berna Sunar Aylar önce
Sonunda túylerimi diken diken eden fragman geldi🤩ve tema müziği de💘
Emre Üner
Emre Üner Aylar önce
İlk 3 filmi sinemada izleyen biri olarak bunu da izlemeye gidicem bulundugum yerde sinema yok 100 km en yakın sinema 300-400 masraf etcem sırf bunu izlemek için umarim pişman olmam çünkü ara verip yıllar sonra çekilen devam filmlerinin çoğu hayal kırıklığı ile sonuclaniyordu
İbrahimFeza
İbrahimFeza Aylar önce
Reankarnasyon olayı bu fragman ile kesinleşmiş oldu benim için fakat bu filmdeki olay örüntüsü ilk filmdeki olay örüntüsüne benzer şekilde ilerliyor. Mavi saçlı elaman neoyu bulup morpheusa götürüyor ve önceki filmde gördüğümüz olayları hatırlatıp matrixten kurtarıyorlar. Fakat trinitiy Neo gibi matrixten çıkmış değil hâlâ matrixe bağlı ve trinitiynin özel bir rolü olduğu çok bariz belli. Tüm filmin trinitiyi matrixten kurtarmak üzerine olduğunu düşünüyorum.
Gölge Gölge
Gölge Gölge Aylar önce
Günümüz teknolojisi ile Matrix devam filmi çekilmesini o kadar çok istiyordum ki. yıllar sonra sinemaya gitmeme sebep olacak fragman tatmin edici olmuş.
Melih Soylu
Melih Soylu Aylar önce
İzlediğim filmlerden en çok etkileyenlerden biri Matrix diğeri Yüzüklerin Efendisi olmuştur. Efsane Matrix'e devam, çok heyecanlı duruyor.
GAMEFULL
GAMEFULL Aylar önce
matrix 1i sinemada izlediğim zamanki gibi heyecanlıyım, umarım seriyi mahvetmezler. ama fragmanlardan anladığım kadarıyla yine bir efsane geliyor :)
Seçkin Karagöz
Seçkin Karagöz Aylar önce
Korsan CD yılları heryer matrix bizde heyecan tavan, şansliydik kabul edin o yıllar güzeldi.Sinema da ilk gün izlemek nasip olur umarim
kadir Baba
kadir Baba 22 gün önce
bunu söylemek istemezdim ama Matrix 4 Tam bir Hayal kirikligi😔Keşke hep 3 bölümüyle hatirlansaydi
Kzl Mhfz
Kzl Mhfz Aylar önce
Hayatınızda bir daha bu kadar sabırla bekleyecek bir film göremezsiniz.
Ali Rıza Atasoy
Ali Rıza Atasoy Aylar önce
İlk filmi CD dükkanından kiralayıp bilgisayara yüklemiştim. Haftada bir seyrederdim. İki ve üç o tadı vermedi bu sanki verecekmiş gibi hissettim.
murat ural
murat ural Aylar önce
Aradan 20 yıl geçti ama hepimiz halen aynı sorunun peşindeyiz: "What's the Matrix" Serinin son filmi akan kodlara eklediği yeni renkle soruyu artık ikili değil üçlü bir sistemde yeniden sormamızı istiyor gibi... Gerçek dünyanın ve simülasyon dünyasının renklerinin yanına belki de ikisinin karışımı olan yeni ve canlı bir renk eklenmiş oldu fragmandaki sahnelerden anlaşıldığı üzere...Ya o ya da bu değil, hem o hem de bu dedirten bir kuvantum deneyimi olabilecek belki de yeni bölüm... Yani hem gerçek hem simülasyon bir arada, çift yarık deneyinde olduğu gibi asla belirlenemez bir şekilde... Döndük mü ilk büyük soruya: gördüğüm şeyin gerçek mi rüya mı olduğunu nasıl bilebilirim... Belli olmaz belki de cevap da ilk bölümden gelir: "There's no spoon" Her türlü yorumun ötesinde yeni bölümün içinde bulunduğumuz döngüye ve farkında olmadan yaşadığımız hayata dair yeniden dikkat çekerek düşündürmesi bile heyecan verici bir şey... Kim bilir üçüncü bölümün finalinde Smith'in Neo' ya sorduğu "neden hala anlamsız insani değerler için savaşıyorsun" sorusuna verilen, "çünkü benim seçimim"den daha esaslı bir cevaba ulaşabiliriz dördüncü bölümde... Belki de çok farklı bir yere açılır tavşan deliği, belki de hikaye bildiğimiz gibi değildir...
Vishanti
Vishanti Aylar önce
Matrix’e gidip gitmemek arasında seçim yaptığını mı zannediyorsun? Seçim senin yerine çoktan yapılmış durumda. :)
Turqia4ever
Turqia4ever Aylar önce
ilk defa 2000 yılında okulumuza yeni kurulan bilgisayar odasında, sınıfça 20 dakika izlemiş ve büyülenmiştim. Yaşım 12 idi. Şimdi yaşım 33, eski bir dostu yeni bir yerde görmüş gibi oldum. Neyse tekrardan sıfırdan izlemem lazım trioyu.
Hasan Yalçın
Hasan Yalçın Aylar önce
Bunun üzerine başka bir film tanımam...Keane Reeves bu kadar mı yakışır...👍👍
inventor Man
inventor Man 24 gün önce
neo yu görünce yaşlandığımı hissettim vaybe ne zamanlardı cd si çıksın diye dört gözle beklerdik cd cizik çıkardı en güzel yerde takılırdı hemen çıkar kolanya sür :)
Trifact
Trifact Aylar önce
spoiler tadında bir fragman olmuş gibi ama heyecan konusunda git gide vites yükseltiyorlar. biletleri aldık bekliyoruz bakalım :)
TAYLAN çay
TAYLAN çay Aylar önce
Ya keanu abi anladık kung fu biliyon o " I still know kung fu" diyişin var ya içimi eritti ilk film hemen gözüme geldi
son-baron baron
son-baron baron Aylar önce
Matrix serisi yapılan en iyi bilim kurgu film serisidir.ayrıca derin bir felsefeyi de içinde barındırır.eski çağın filazofları, günümüzün bazı senaristleridir.Wachowski kardeşleri ve christopher nolan’ı yeni çağın filazofları olarak görüyorum.yeni matrix’e gelince; mimar kahin’e çok tehlikeli bir oyun oynadığını söylemişti son serinin son sahnesinde.sanırım mimar matrix’i tekrardan inşa etmiş ama bir önceki sürüm ile yeni sürümü iç içe geçirerek daha tehlikeli bir oyun sahnelemiş.hep beraber görücez.
Mahmut Güngör
Mahmut Güngör Aylar önce
İşte bu iyi. İlk teaser çok kötüydü ve zaten ilk 3 ün yerini koruyarak devam ettirebilecek senaryonun olur alması gerçekten zor ve bu oluru aldı benden biraz önce. En azından öyle hissettirdi.
Hasan Doğan Meriç
Hasan Doğan Meriç Aylar önce
İlk çıktığında birçok alanda ilerideydi, şu an o seviyede olması imkansız. Bol efekt ve alışıldık dövüş sahneleri izleyeceğiz. Reeves olmasaydı matrix 4 de olmazdı.
Mesut Oz
Mesut Oz Aylar önce
Çocukluğumda Terminator 2 ile başlayan rüyanın devamı gibi Matrix. Bence ikisi de efsane filmler.
Hakan Köse
Hakan Köse Aylar önce
Bu yıl Matrix, Harry Potter ve yüzüklerin efendisi dizisi geliyor gerçekten 20 yıldan bu yana boş geçmiş.
ahmet türkkan
ahmet türkkan Aylar önce
Vay be geçmişi hatırladım şimdi yıl 1999 14 yaşındaydım Sivas'a yeni sinema salonu açılıyordu ve ilk gösterilecek filmde Matrix ve ben ilk defa sinema salonunda film izliyeceğim için çok heyacanlıydım sabırsızlıkla filmi izliyeceğim salonun kapısının açılmasını bekliyordum sonunda kapı açılmış ve insanlar ite kalka salona girmişti :)) yeni filmi yine aynı heyacan ve sabırsızlıkla bekliyorum.
yakup kosif
yakup kosif Aylar önce
Dünya film tarihin en iyi filmi tartışılmasız…çocukluğum geliyor aklıma her izlediğimde tuhaf oluyorum …sabırsızlıkla bekliyorum
Ilhan yürük
Ilhan yürük Aylar önce
bu nedir ya 3 kez izledim "Bir parçam hayatım boyunca seni beklemişim gibi hissediyor" dedi gözlerim doldu. Bilinç altım bu filmi 20 yıldır bekliyormuş.
sarışın adam
sarışın adam 25 gün önce
Henüz şimdi geldim filmden benim için tam hayal kırıklığı film 22 yaşındaydım ilk seriyi izlediğimde sanki belgesel gibi film izledim aksiyon yok gerilim yok konu yok hicbirsey yok gitmeyin gitmeyin gitmeyin paranıza yazik
Zed is Life
Zed is Life 26 gün önce
27 yaşındayım çocukluğum bu filmi izlemek ve başa sarıp tekrar izlemekle geçti umarım devamı olur iyi yada kötü neoyu görmek bile mutlu etti
İlhan Büyük
İlhan Büyük Aylar önce
Bu film için covid 19 aşısı olduk daha ne olsun :)
Yusuf Ağcadağ
Yusuf Ağcadağ Aylar önce
Fragmandan anladığım kadarıyla revolutions filminin sonunda yapılan anlaşma da aslında sanal bir dünyada olmus. Yani sanal dünya icinde sanal dünya yaratmış makineler. Bu filmde de sanırım asıl gerçeklik ile sanal dünya yanı Matrix’in ne olduğunu daha net bir sekilde anlayıp çözümleyeceğiz. Sabırsızlanıyorum oyle boyle degil. Kötü olan ise vardiyalı çalıştığım icin filmi ilk izleyenlerden olmayıp spoiler yeme olasılığım. Belli oldu birkac gün sosyal medya yasak bana yine Avengers end game çıkacağı zaman olduğu gibi 😅
Sinan Tarık Topuz
Sinan Tarık Topuz Aylar önce
John wick 4 ü de bekliyoruz sabırsızlıkla Matrix ten sonra umarım
Ertugrul Kahraman
Ertugrul Kahraman Aylar önce
99 depreminde Avcılar'da sinemada izlemiştim. Vay be serinin 4. Filmi:) yaslanmisiz arkadaş
Oguz Kagan
Oguz Kagan Aylar önce
Matrix'in bizlere bıraktığı hissi neden bu kadar heyecanla bekliyoruz ? Çünkü bu , ilk aşık olup , ilk o hissi tattıkdan sonra ,bir daha asla o ilk hissi başka birşeyde bulamamak gibi.. İlk matrixi izlediğimizde , matrix te , tıpkı ilk aşkın yaşattığı hissi yaşatmıştı milyonlarca insana .şimdi , o yüzden bunca insan heyecanlı , yıllar geçmiş üstünden .. O ilk harika hissi , duyguyu özlediği için , hiçbir filmde o ilk aşk duygusunu yakalayamadığı için heyecan , özlem hasret..
damla damla
damla damla Aylar önce
Şiir gibi olmuş
tuncay güler
tuncay güler Aylar önce
İki yıldır bekliyorum yemin ederim... Hayatımda hiç bir filmi bu kadar çok beklemedim.
Forever Friends
Forever Friends Aylar önce
Birinci filmdeki herkesi geri getirmişler nasıl bir senaryoya başlayacaklar merak ediyorum. Özellikle Trinity ve Agent Smith
Lîve YourLîfe
Lîve YourLîfe Aylar önce
Adamın Ham Maddesi Geri Dönüyor...🔥🔥
iremirem
iremirem Aylar önce
Ben bebektim baba TV de Matrix izlerdi büyüdüm şimdi beraber izliyoruz 🙃
Hasan Bulut
Hasan Bulut Aylar önce
Beklentim çok yüksek hayranı oldugum bir film☺️
İdil Bade
İdil Bade Aylar önce
Babam normalde pek sinema sever birisi değildir ama matrixin geri döndüğünü duyunca benden once ayaklandı adam. Oturduk beraber filmi bekliyoruz baba kız🤩
Çetin
Çetin Aylar önce
Belli ki 3 film yolda, ilk filmde geçmişle bugünün bağlantısını yapacaklar sonrasında olaylar fena patlayacak gibi duruyor. Beklentim düşüktü ama giderek yükseltiyorlar.
Çetin
Çetin Aylar önce
@bünyamin hikayenin temelinde makineler var bu da makinelerle savaşı kaçınılmaz yapıyor.
bünyamin
bünyamin Aylar önce
Makinelere karşı savaş gelirmi
Kahraman Bozkurt
Kahraman Bozkurt Aylar önce
Eski serideki dövüş sahnelerini göremeyecez gibi bu matrix 7 ci evre de geçiyor günümüz teknolojisi ile eskiyi aratmaması lazım o yıllarda ki o teknoloji ile çekilmiş film efsane günümüz teknolojisi ile bu kıvamı tutturamazlarsa ciddi sorun var demektir
Ghost Killer
Ghost Killer Aylar önce
Efsane yıllar önce bitti, şimdi geri dönüyor.
FLYING TRUCK
FLYING TRUCK Aylar önce
Dediğin gibi bitmişti.. Dönen b'şey yok.
Özcan Kızıl
Özcan Kızıl Aylar önce
Matrix izlediğim gün geliyor aklıma 20 yıl önce yazılan muhteşem senaryosu ile
Elif Gür
Elif Gür Aylar önce
En sevdiğim film tüm yıl bunu bekledim pek eskisi gibi durmuyor ama yine de sabırsızım keşke yazılı haftasına denk gelmeseydi
PROFESÖR 25
PROFESÖR 25 Aylar önce
Ne diyeyim bilmiyorum ama sıkı bir matris serisi hayranı olmama rağmen beni heyecalandırnadı bu fragman gelecek film daha çok aksiyon dolu gibi bu üzdü matrix felsefesinden inş uzaklaşmamıştır
m. T.
m. T. Aylar önce
Kesin devamı gelecek bir film serisi başlayacağı İçin biraz beklentileri karşılamayabilir , tadı damağımızda bırakacak türden olacak hissi veriyor…
john wick
john wick Aylar önce
Film “Hbo max’e” geliyorsa akşamına herkes netten fullhd izler filmi
Ercan Teke
Ercan Teke Aylar önce
Bu film öyle tvden ya da netten izlenecek bir film değil güzel bir salonda ımax izlenir...
Umutcan
Umutcan Aylar önce
Hbo max e 45 sonra ekleniyor
Kübra Türkben
Kübra Türkben Aylar önce
Heyecanla bekliyorum valla. Ilk izlediğimde 11 yaşındaydım. Vcd ler yeni çıkmıştı galiba o zamanlar. Düşünsenize, Çocuk aklımla ağzım açık izlemiştim.
hazer er
hazer er Aylar önce
Matrix in gerçeklik yönünün olduğunu düşünüyorum
Hakan Yilmaz Akbay
Hakan Yilmaz Akbay Aylar önce
Aslında hepimiz makinaya bagliyiz😀. Hayatı zevkli kılan şeyler kacinilmazlar değil midir bay anderson !
The Matrix Reloaded
2:18:14
YouTube Movies
görünümler
Venom: Let There Be Carnage
1:37:17
YouTube Movies
görünümler
TAŞ-AŞK | 6.Bölüm (Partner: Burcu BİNİCİ)
1:2:47
SURVİVOR 5. BÖLÜM FRAGMANI | İLK ÖDÜL OYUNU
1:19
Survivor Türkiye
görünümler 1 Mn
ANLAT BAKALIM OYNADIK ! @Baturay Anar  @Mert Eren
28:52
Cihan Albayrak
görünümler 185 B
Terminator 3: Rise Of The Machines
1:49:08
YouTube Movies
görünümler
Matrix Awakens!
15:47
Barış Özcan
görünümler 952 B
Güldür Güldür Show 105. Bölüm, Matrix Skeci
15:44
Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)
görünümler 5 Mn
2.5 MİLYAR DOLARLIK ÇÖKÜŞ-1
47:57
Cevheri Güven
görünümler 631 B
The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience
10:57
Enayi - 285.Bölüm (Güldür Güldür Show)
25:45
Güldür Güldür
görünümler 1 Mn
Neo vs Merovingian | The Matrix Reloaded [IMAX]
4:26
GELİN EVİ CRINGE PARODİ FİNAL
21:28
zena
görünümler 65 B
BÖRÜ 2039 İNCELEMESİ - ELEŞTİREL ÖVGÜ
11:59
Murat Soner
görünümler 1,1 Mn
ARALIK - OCAK AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!
21:57
Sadakatsiz 46. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
görünümler 2,7 Mn
8 dakikada 8 süper film önerisi (İzledin mi?)
11:44
Hikmet Anıl Öztekin
görünümler 57 B
Kardeşlerim 35. Bölüm
2:16:01
KARDEŞLERİM
görünümler 6 Mn
Herkes Ali'nin peşinde - Mahkum 5. Bölüm
4:05