Fahriye Evcen Burak Özçivit ayrılıyor mu? Olayın perde arkası ortaya çıktı...

  görünümler 195,045

Beyaz Magazin

Beyaz Magazin

Aylar önce

Fahriye Evcen Burak Özçivit ayrıldı mı? Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ailesi ile tatil yapan oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile beraber koronovirüse yakalanmıştı. Evcen toparlanırken oğlu için dua istemişti. Kötü bir süreçten geçem Fahriye Evcen Burak Özçivit çiftine ilişkin bomba bir iddia ortaya atıldı.
Beyaz Magazin TRshow Kanalına Abone Olmayı unutmayın.

YORUMLAR: 481
Beyaz Magazin
Beyaz Magazin
Yaz döneminde magazinin nabzı bu kanalda olacak, abone olmayı unutmayın.
Fatma Özdal
Fatma Özdal
İkisi birbirine çok yakışıyor çokta güzel evlilikleri var kız hamile insanları ayırmak için uğraşmayın haset ler
Sevinc Əzimova
Sevinc Əzimova
İnşallah hep beraber olurlar.
Didem Gok
Didem Gok
Önce konuşuyorsunuz sonra insanlarin ruh sagligini bozuyorsunuz.sonrada biz kimsenin özel hayatini deşifre etmiyoruz diyorsunuz.hamile olan bir bayan lutfen daha rencide etmeden konuşun.insanlarin evliklik mahremi kimseyi ilgilendirmez.
Gönül Evim
Gönül Evim
Bazen birbirine yetebilen,,birlikte geçirilen zamanın kalitesi nedeniyle çevre de çok fazla insan istemeyebiliyor çiftler. Kimin elinin kimin cebinde olduğunun belli olmadığı ortamlarda insanların uzak durmak, özelini korumak istemesi normal. Bu kadar çevreden uzak olmalarına rağmen bu dedikodular varsa şayet. Bence doğru bir tavır...
Nehir Asil
Nehir Asil
Pınar Eliçe siz kendinizi ne sanıyorsunuz bırakın Fahriyenin peşini bu kadar kıskanılmaz.Fahriye size iyi dava açmıyor bu kadar kendi gözünüzle görmüş gibi yorumlarınız çok çirkin kıza söylemediğinizi bırakmadınız.Terbiyessizlik rahat bırakın bu kızı ayıp ve günah.Ayrıca Fahriye dünya güzeli Burakın yanında yıldız gibi parlıyor elini sallasa ellisi kız neden kısakanç olsun onu zaten bütün kadınlar kıskanıyor örnek şuanda Pınar
Nalan Tunçel
Nalan Tunçel
Mutlu insan görmeye dayanamayan bir halkımız ve magazin basınımız var. Yahu rahat bırakın insanları ,kız hamile ne istersiniz kendi halinde yaşayan insanlardan.
Cigdem
Cigdem
Onlar öyle mutluysa,kime ne !! Çokta tatlı çiftler. Maşallah🧿. Allah mutluluklarını daim etsin.
Nurcan Deniz
Nurcan Deniz
Ayıp ayıp insanların hayatından size ne vıcık vıcık konuşmalar kendinize bakın böyle rezilligi kaldırin ekrandan ben hic izlemedim tvde izlemiyorum burda gördüm bu insanların hayatına girmenin alemi ne amaç ne terbiyesiz kişiler Allahım islah etsin sizleri
Sence Tasarım
Sence Tasarım
Bence rahat bırakın insanları gayet iyi bi çift. Eleştiriye ok. Ama onlar böyle mutluysa yapacak bise kalmıyor .
Gülhüseyn Hüseynzadə
Gülhüseyn Hüseynzadə
Ne kzdar kötü insanlarsınız siz, mutlu bir ailenin mutluluğunu kötü yanaşmalarınızla,kötü yorumlarınızla bozmaya çalışıyorsunuz,Allah sizi gibi proqram sunuculafını kahr etsin,biildigi gibi yapsın,lanet olsun sizlere
Gül Nare Necef
Gül Nare Necef
Çok yakışan güzel çift,Allah ayırmasın🙏
Şerife Seb
Şerife Seb
Gündem yaratmak için saçma sapan haber yapmayın, mutlu bir çiftler Burak yakışıklı, Fahriye’de çok güzel ve hanımhanımcık birbirlerini kıskana bilirler normal.
Tuğçe Acar
Tuğçe Acar
Ben şeye şaşırıyorum ya. Magazin adı altında insanları gömüyorsunuz. Hakkında konuştuğunuz kisiler bunu dinliyor. Ve dusünsenize yok paraya önem veriyor yok kıskanç yok kibirli. Ve kadın hamile el insaf gerçekten insan değilsiniz. Bi de utanmadan yok biz her şeyi konuşmuyoruz daha neler neler var diyerek zan altında bırakıyorsunuz. Insan olmayı öğrenememişsiniz gelip insanları yerin dibine sokuyorsunuz. Rezilsiniz.
Sacid Yrlmz
Sacid Yrlmz
Bir evde olanlar kişileri ilgilendirir...Mahremiyet...ALLAH KORUSUN.. Bu tip ucuz olaylar yüzünden kavga olmasına sebep yok..Ses yükselmesin , gönül kırılmasın diye ortamı idare edmiş olabilir buna gönül koymaya gerek yok...Eşini çocuğunu düşünen kişi Boş işlere meydanı bırakmaz..
Selma Bayat
Selma Bayat
Sizi anlamak mümkün değil ...işçi ailenin çocuğu diyerek aşağılıyorsunuz siz kimsiniz terbiyesiz insanlar size yazıklar olsun ...O işçi diye hor gördüğünüz insanlar sizden bin kat daha değerli Bu gün o işçi çocukları neler neler başardı olduğunuz aşıyı o işçi çocukları çıkardı asıl sonradan görme sizsiniz ...
Sevil Köktürk
Sevil Köktürk
Herkese merhabalar,
Dianne Taylor
Dianne Taylor
Fahriye ve Burak cok guzel ve ozel kisiler ve mutluluar🙏🧿💕 ve Allah katinda hamile bir kadinj uzmek gunahtir~
Tamara Muradova
Tamara Muradova
Konuşmuyoruz diyorsunuz ama herşeyi konuşuyorsunuz.Siz bir kadinin hamile oldugunu düşünüp onu incitmek istemeseydiniz konusunu bile açmazdiniz.Seyirci herşeyi goruyor.Öyle bir zaman gelecek ki,başkalarinin aile sorunlarıyla beslenen kitle olmayacak.O zaman ne iş yapacaginizi merak ediyorum.
Özgül Çelik
Özgül Çelik
Bu tür programlara çok yorum yapmam ama bu yorumu yapmadan da duramadım.Pınar Hnm Fahriye'ye bu kadar taş atmamalıydı.Resmen gömdü geçti.Güler yüzlü, akıllı, başarılı ve son derece temkinli olan Fahriye sosyalleşmek adı altında birtakım çiftlerle bir araya gelmemekle en doğrusunu yapıyor.Sosyalleşmek demek sadece bu mu? Diyelim ki çiftlerle beraber sık sık bir araya geldi yani sosyalleşti bir süre sonra karşı taraf araya girerek ya Fahriye'yi ya da Burağı ayartmaya kalkar.Olmaz demeyin oluyor.Çevremde çok örneğini gördüm.O kadar çok kıskanç ve haset insan var ki arayı bozup ikili oynuyorlar.Gayet te sosyal yaşıyorlar.Spor, tatil, çekimler vs.Zaten kötülük en yakınından geliyor.Burak oldukça karizmatik.Fahriye de güzel bir aktris.Onların yaşamına bu kadar dil uzatmak, irdelemek çok yanlış.Bu sözler kavgada bile söylenmez.Üstelik te bebek bekleyen son derece hassas ve duygusal olunan bir dönemde kadının kadına asla yapmaması gereken bir şey.Pınar Hanım bazen çok doğru konuşuyor ama bu sefer olmadı.
MEHMET ŞEF KAŞIK ATTI! | MasterChef Türkiye 78. Bölüm
14:56
Alparslan: Büyük Selçuklu 29. Bölüm 1. Fragman | #TRT1
1:06
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 1,1 Mn
Balımla kışlık ağda!
23:00
Nisan Hakan
görünümler 227 B
40.000 KİBRİTLE VOLKAN VE ROKET ARABA YAPTIM!
25:14
Uras Benlioğlu
görünümler 455 B
MEHMET ŞEF KAŞIK ATTI! | MasterChef Türkiye 78. Bölüm
14:56