Yalnız Kurt 17. Bölüm

  görünümler 2,040,069

Yalnız Kurt

Yalnız Kurt

Aylar önce

18. Bölümü izlemek için TIKLA:
trshow.info/watch/1mgFg0cae5w/video.html

17. Bölüm Özeti:

Hakim’in intiharı sırasında olay yerinde olan Altay’ın bunu 5 numara ve diğerlerine açıklaması gerekecektir. Durumu açıklamak için Halit’in evine giden Altay geçmişte hayatını değiştiren adamlardan biriyle karşılaşır.
Paralarını kaybeden Nizam yeniden para bulmak zorundadır ve yapılanmadan bağımsız olarak Kuzey Irak’a gider. Nizam’ın Kuzey Irak’a gittiğini öğrenen Viking ise yetim kurtlarını toplayarak Nizam’ın peşinde olacaktır.

Kendisine Ahmet’i öldürme görevi verilen Doğan ise oldukça gergindir. Bu suikasti gerçekleştirmek için kendisine sebepler aramaktadır. Sare ise bir infaz emri aldığından emin olduğu Doğan’ın kimin peşinde olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapar.

Altay, Halit’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir ama asıl sürprizle kendisi karşılaşır. Halit, Altay’dan öyle bir şey ister ki karşılığında onun varisi olmasını teklif eder. Bu yeni gelişme karşısında Altay’ın kumandana her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır.

Kendisinden para isteyen Nizam’dan kurtulmaya çalışan Dara, bir oyun kurmuştur. Dara oyununu kurarken Nizam onun peşindedir ama avcılar av olmuştur, Nizam’ın peşinde de Viking vardır. Kuzey Irak hareketli bir operasyona gebedir.

Doğan, aldığı infaz emri ile değerleri arasında bocalarken bir başka infaz emri de 4 numaranın tetikçisine verilmiştir. Tetikçi emri yerine getirmek için derhal harekete geçecektir.

Altay, hakimin yanında ne işi olduğunu 5 numaraya açıklayabilecek midir? Altay, Halit’in evinde karşılaştığı gizemli kişi kimdir? Dara’nın peşinde olan Nizam’ı, Nizam’ın peşinde olan Viking’i Kuzey Irak’ta neler beklemektedir? Doğan, Ahmet’i öldürmek için aradığı sebebi bulabilecek mi? Sare, Doğan’ın aldığı infaz görevinin kimin için olduğunu öğrenebilecek mi? Halit neyin karşılığında Altay’ın varisi olmasını isteyecek? 4 numaranın tetikçisi kimin infaz emrini yerine getirmek için görevlendirildi?

Cuma 20.00'de 'de!

Oyuncular:
Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Yaprak Medine, Gökhan Oktay Göztepe, Almina Günaydın

Yalnız Kurt TRshow Kanalına abone ol: atv.link/kurt
Yalnız Kurt Facebook: yalnizkurtatv
Yalnız Kurt Instagram: yalnizkurtatv
Yalnız Kurt Twitter: yalnizkurtv

YORUMLAR: 936
Veysel Ulucan
Veysel Ulucan
Bu diziyi burada yayınlayan ekip gerçekten harika bir ekip dizi biter bitmez 10 15 dk içinde yayınlıyorlar çok teşekkürler bu işi gerçekten yapiyonuz.
ReAction -
ReAction -
Türkiye’de izlenebilecek tek kaliteli dizi. O kadar boş anlamsız gereksiz diziler sardı ki etrafı, Yalnız Kurta sahip çıkalım.
Fərdi Ağa
Fərdi Ağa
Senaryo, yönetmen işi,aktör seçimi,oyunculuq bir kelme ile muhteşem,elinize, Emeyinize sağlıq...hiç bitmesin 🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿
Mehdi Suleymanov
Mehdi Suleymanov
Severek izliyoruz. Hikayeler fln her şey çok iyi, fakat bazen çok basit senaryolar oluyor. Kos koca derin devletin adamı Çerkeze böyle kolay ulaşmak, üstelik 1 kişiyle pusuya düşürülüp öldürülmesi hiç de yakışı kalmadı. Umarız sevdiyimiz dizide yine böyle manasızlıklar olmaz.
SÜLEYMAN ÇAKIR
SÜLEYMAN ÇAKIR
Son sahne yüreğimi yaktı yüreğimi..
As Amed
As Amed
Osman Sınav Boşuna Demedi "Efsane Yeniden Doğuyor Küllerinden!"
Eren Öz
Eren Öz
Yeni efsane yükselişe geçti.. inanamıyorum oyuncu seçimi, senaryo, çekimler, oyunculuk, diyaloglar... Bunları bir yerlerden çok iyi hatırlıyor ve daha iyiye doğru gideceğini hissedebiliyorum.. İnşallah çok daha fazla kişi tarafından geç olmadan fark edilir.... Şu an televizyonda oynayan dizileri açık ara geçti... Başarılar
Halil Tülker
Halil Tülker
Dizi de ki akıcılık mükemmel şekilde hız kazandı malum Osman Sınav sağ gösterir sol vurur, yine izlerken hiç bitmesini istemediğimiz bir bölüm oldu 👌 Bu arada Davut bahadır 2 bölüme kalmaz kulübeye döner beklemedeyiz 🔥
Halit CEVHER
Halit CEVHER
Herkes izlesin bu diziyi ya, izlesin ki görsün gerçekleri. Muhteşemsiniz, Osman Sınav a ve ekibine binlerce teşekkür.
TC Polisi
TC Polisi
Dizide gerçek profesyonel oyuncu kendini belli ediyor 5 numara :)
Nicole
Nicole
Altay çok güzel yakıştırmış bu role kendini. Yanlız Vatan haini değil aile kardeş haini 5 numaranın ölümü Altayın elinden olsa keşke. Çok güzel işlenmiş hainlerin yaptıkları tebrikler, ve çok iyi senaryo bu film süper👍
Dudu Yildirim
Dudu Yildirim
Ne sehitle gordu bu vatan mekanlari cenet olsun insallah 😔 😔 😔 ❤🇹🇷❤
Huseyin Erden
Huseyin Erden
Davut bahadırı özledik. Artık sesiyle değil görüntüsüyle gelsin. Dizi her bölüm daha da üstün koyuyor. Eskiye dönük sahneler çok güzel çekilmiş. Hissediyorsun eski yıllar olduğunu. Tebrik ediyorum. İzlediğim tek dizi bu.
YEKTA KAYA PRODÜKSİYON
YEKTA KAYA PRODÜKSİYON
Muhteşem senaryo, efsane yapım. Emeği geçenlere teşekkürler.
YaRDıM♡SeVeR♡
YaRDıM♡SeVeR♡
Kurtlar vadisi, teşkilat, söz, dizisinden sora en iyi izlediğim vatan sevgisi dizisi emeyi gecen her keze tüşükkürler yönetmen yapıncı senarist ellerinize emeyinize salık 👏👍
Melek Eylül🇹🇷
Melek Eylül🇹🇷
Muhteşem duygu yüklü çok çok düşündüren bölümdü dizinin içinde bire bir yaşıyoruz sanki tvde izledim burdanda tekrarını izleyeceğim şimdi tüm ekibin ellerine emeklerine sağlık 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Zekai yavuz
Zekai yavuz
Bu dizide tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim izlerken bazen duygulanıyorum tam geçmişte olanları anlatıyor kolay gelsin
Seyma azra Basar
Seyma azra Basar
yani oturduk ağladık yazandan oynayandan sesini soluğunu nefesini böyle işler için ortaya koyanlara teşekkürler. ailece izlenecek bir kaç diziden biri ve çok kıymetli.
Fatma Bozkır
Fatma Bozkır
Öğrenmenin önemli bir yolu diziler çocuklarımız geçmişi anlarsa geleceği kolay okuyabilirler,emeğinize sağlık
Hsyn DmRbq.
Hsyn DmRbq.
Gerçekten oyuncuları rollerini yaşıyor Her birini tek tek tebrik ediyoruz👌👏 Emeği geçen herkese teşekkürler 👏👏
Gelinim Mutfakta 965. Bölüm Sezon Finali - 1 Temmuz Cuma
2:17:28
Ekin Uzunlar - Başka Bir İhtimal
4:40
Ekin Uzunlar
görünümler 265 B
Teşkilat 47. Bölüm
2:13:36
Teşkilat Dizisi
görünümler 2 Mn
Yalnız Kurt 19. Bölüm @atv
2:21:47
Yalnız Kurt
görünümler 1 Mn
Teşkilat 46. Bölüm
2:23:02
Teşkilat Dizisi
görünümler 2 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 - 119.Bölüm
1:58:45
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3 Mn
Kuruluş Osman 94. Bölüm @atv
2:19:00
Kuruluş Osman
görünümler 8 Mn