Спадок нації

  görünümler 716,747

День Вишиванки

День Вишиванки

3 yıl önce

Перший документальний фільм про вишиті сорочки. Вишиванка - у кожного вона своя. Але є одна найцінніша для всіх.
Вишити, щоб вижити.
Режисер та оператор - Олександр Ткачук
Автор ідеї та сценарист - Леся Воронюк

YORUMLAR: 400
День Вишиванки
День Вишиванки 7 aylar önce
Друзі, якщо вам сподобалася стрічка "Спадок нації", будемо вдячні за підтримку нашого наступного супер масштабного та амбітного проєкту - створення сучасного інтерактивного Музею Української Вишиванки (Музею реліквій та технологій) www.denvyshyvanky.com/donate/ Реквізити: картка Приватбанк ГО ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ: 5169330519299066 АБО: ГО ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ Код отримувача: 39904077 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA213052990000026004036205522 Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Silvio Dumitru
Silvio Dumitru 20 gün önce
3m3m33m3mmeem
Hanna Stoichyk
Hanna Stoichyk 2 aylar önce
Сподобалась😁але чому немає згадки за вишиванку із південного регіону України?
Zhe Vasylieva
Zhe Vasylieva 5 aylar önce
Добрий день! Дякую за вашу роботу! Хотіла показати це кіно своїм друзям за кордоном, але, на жаль, немає англ субтитрів - скажіть, будь ласка, чи плануються вони? Я навіть думала сама поперекладати і додати, але у вас вимкнена така опція для відео :-\
Li Da
Li Da 3 yıl önce
Низький уклін усім причетним до створення фільму! 💛💙
Kyzmina Raisa
Kyzmina Raisa 2 aylar önce
Дякую.💙💛🙏
Vitaliy
Vitaliy 5 aylar önce
Безмежно вдячний всім полеглим у боротьбі за Україну, за її традиції і культуру! Вічна пам'ять! Україна понад усе!
Valentyna Podk
Valentyna Podk 2 yıl önce
Була здивована тим, що ще в.давнину народ зберігав свій код, генетику. Кожен рід в своїй вишиванці відзначав якоюсь квіткою, щоб не змішати свій рід. Це я такого навіть не знала та не чула.Не з наукової точки зору, а народною мудрістю.Цей фільм , це відкриття для багатьох та треба берегти пам'ять народу. СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ НАРОДУ.БОЖЕ, БЕРЕЖИ.УКРАЇНУ ТА ЇЇ НАРОД!!!!
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Народ берег культуру, но когда к культуре прицепили политику - культура стала маркером. Поскольку основа украинства - отрицание общности с русскими, русофобия, и вышиванка стала маркером русофоба, признаком затаенной обиды и злобы. Вышиванка стала униформой националистов, атрибутом митингов, маршей, акций. Вот так культура стала отрицанием культуры, оружием. Это и погубит ее, загонит в архаику, в изоляцию. Никакое вранье о том, как украинцев притесняли, не оправдает этого издевательства над народной культурой. На самом деле в СССР на всех концертах присутствовали украинские танцы в вышиванках и никто не запрещал носить эту одежду - но никто не видел смысла ходить в вышиванке там, где она была неуместна. Одна из женщин в фильме рассказывает, как вышивала себе сорочки в лагере - и что, кто-то запретил? Украинцы сделали с вышиванкой то же, что немцы сделали со свастикой.
Людмила Гунько
Людмила Гунько 3 yıl önce
Безмежно вдячна усім тим, хто брав участь у створенні цього фільму!!!!!!! Низький уклін та шана Вам!!! Емоції переповнюють...
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Гордиться своей нацией, конечно, здорово - если больше нечем.
stil. zef
stil. zef 5 aylar önce
Дякую вам за все що ви робите!!! Дякую нашим ЗСУ❤️🇺🇦тільки зараз багато хто зрозумів наскільки важливо любити свою країну, я вірю в те що все буде добре! Зараз саме час щоб переходити на українську мову…ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ🇺🇦❤️
Елена Сачкова
Елена Сачкова 8 aylar önce
Прывітанне з Беларусі! Украінцы, вы неверагодныя, люблю вас!
Юлія Канюка
Юлія Канюка 2 yıl önce
Фільм- скарб!! Величезна подяка усім творцям за це диво... Емоції перехоплюють!
bstmehanik
bstmehanik Yıl önce
Ви йобнулись?? Крім леніна в жовтні ні чого в житті не бачили??
Giulia Kolos
Giulia Kolos 6 aylar önce
Чудовий фільм дякую. Випадково натрапила на нього на просторах інтернету. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну будучи за кордоном було настільки важко та тривожно за своїх рідних та усіх людей які страждають, що підсвідомо, щоб хоч якось заспокоїтися почала вишивати вишиванку це справді заспокоює. І коли мене мої друзі іноземці запитують мене чому я так зафіксована на цій роботі я відповідаю просто: "вже скоро ми будемо святкувати день перемоги, я в це щиру вірю", і коли я буду її носити цим я буду показувати наскільки красивою є наша культура, наша автентичність.
Anna Rebus
Anna Rebus 2 aylar önce
В 22 году этот фильм смотрится еще острее! Спасибо создателям!) Удивительная, красивая, сильная наша Украина! Скорее мирного неба нам!
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Мирное небо будет, но политическому украинству придет конец. Вышиванка перестанет быть униформой националиста и станет просто этнической сельской одеждой.
Ліза Федоришин
Ліза Федоришин 4 aylar önce
Який прекрасний фільм про нашу вишиванку! Мрію щоб кожен українець переглянув та усвідомив істину закладену у фільмі та сакральність вишитої сорочки для українців та нашої нації. Так само як і мова.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Строили бы нацию с добрым отношением к другим нациям, проживающим на территории, доставшейся Украине от русских, и было бы у украинцев всё ладно. Процветали бы и не пришлось обижаться. А теперь, к сожалению, будут еще сто лет слезы лить по упущенному шансу и погибшим по недоумию политиков.
Sveta Lavrin
Sveta Lavrin Yıl önce
Низький уклін всім українцям,які збирають,відтворюють і зберігають свою спадщину!
Taras Kokovsky
Taras Kokovsky 2 yıl önce
Чудовий фільм! Подяка пані Лесі Воронюк та усьому творчому колективу!
Анна Кікош
Анна Кікош 2 yıl önce
Велика подяка всім, хто долучився до створення фільму. Емоційно, зворушливо!! Наразі вишиваю старшому синові вишиванку, молодшому - поки купимо.
РокРадіо Україна
РокРадіо Україна 2 yıl önce
Прекрасна робота, друзі! А фінальний акорд - просто до щему в грудях. Дякуємо за велику справу зроблену Вами!
Галина К
Галина К Yıl önce
Там де правда, там і Бог! Дуже дякую всім хто створив фільм! Благословення Божого!
I h o r - C h o r n o b r o v y i
I h o r - C h o r n o b r o v y i 7 aylar önce
Фільм просто неперевершений!!! Це надбання і гордість нашої української нації!!! Слава Україні 🇺🇦✊ Істино горджуся що я є частинкою цього великого наРоду України!!! Хай живе Україна вічно, так, так, так!!!
марія перчик
марія перчик Yıl önce
Бачила фільм раніше. Весь фільм проплакала, пережила, щось нове дізналась. Мої діти носять сорочки, які вишивала моя бабуся. В совєтські часи було стидно-немодно одягнути щось вишите своїми руками. Ось до чого довів пропогандиський комунізм. Дякую за фільм. Ви ГЕНІАЛЬНІ.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
@ViolinLife Так вам и внушили, что вся ваша культура - это марш вышиванок, и вы повелись. На самом деле это были марши агрессивного национализма, антикультура. Вы были смешны, как были бы смешны русские, марширующие толпой в лаптях. Украинская поэзия? Она в основном депрессивна, и основное наследие создано малорусами в империи, в контексте русского мира. За 30 лет отторжения всего русского украинцы не создали в литературе ничего, достойного внимания. Никакие Издрики не заменят наследия русской культуры, созданной в том числе этническими малорусами. Никто вас в большую культуру тащить больше не будет: хотите культурной нищеты - на здоровье, вышиванка в помощь. Надел - и счастлив. Просто и напрягаться не надо.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
@Олена Онуфрієва Вышиванка и украинская культура в целом - архаичная и сельская, поэтому в период индустриализации УССР, в период, когда страна шла в космос, осваивала атомную энергию, когда престижна была наука - показывать себя деревенщиной было не интересно. А вот когда украинцев стали возвращать в первобытное аграрное состояние - вышиванка стала актуальна: на нее отвлекли внимание от разрушения экономики, от стремительного отставания и обнищания. «Везде, где еще процветает невежество, грубость нравов и суеверие, где торговля хромает, земледелие влачит жалкое существование, а мистика могущественна, там встречаем мы и национальный костюм». © Фридрих Ницше
ViolinLife
ViolinLife 3 aylar önce
@Олена Онуфрієва Сьогодні розуміємо , що винні у тому, що не носили вишитого одягу тільки ми самі: не можна було допустити щоб хтось нам вказував що робити з нашою культурою…Теж саме було і з літературою…Кругом тільки російські школи і пестиж знати на мам‘ять російські вірші, але не рідні украінські…
Олена Онуфрієва
Олена Онуфрієва 4 aylar önce
також плакала. І згадували з чоловіком як в шкільному віці було не модно і соромно говорити українською, вдягати вишиванки
Євдокія Мороз
Євдокія Мороз Yıl önce
Дякую і низький уклін хто зберіг вишиванки на протязі життя поколінь а також для створюіачів такого сильного фільму!!!
Станіслав Сербін
Станіслав Сербін 2 yıl önce
Дуже тепла стрічка. Величезна подяка за вашу роботу!
Наталья Иванова
Наталья Иванова 2 yıl önce
Вічна війна з мордором,з антисвітом,вічна ,та для кожного буде її кінець.Прийде для кожного світлий світ правди,людяності,світ без нелюдей.
Jurko Golub
Jurko Golub 2 yıl önce
Низький уклін! Велику справу ви зробили!
Ольга Андріївна
Ольга Андріївна 3 yıl önce
Мріяла давно подивитись. І сміялась і плакала. Дуже сильний та емоційний фільм
Mari_K
Mari_K 5 aylar önce
Дякую усім нашим людям!!! За культуру, за збереження традицій, за сили та за фільм такий :)
Andrii Kudelia
Andrii Kudelia Yıl önce
Задля того, аби жити заможно і щасливо, потрібно пам'ятати своє коріння. І знищувати ворогів, які посягають на свободу нашої держави. Слава українському народу!
Andrii Kudelia
Andrii Kudelia Aylar önce
@Сергей Фокин економіка України і країн Балтії рухається в правильному напрямку. Совєтські заводи, які не витримують тиску ринкової економіки закриваються. Це сумно, але так потрібно. Натомість сировинна економіка рашки з постійним вливанням грошей в те, що мало б давно закритися, приведе їх в тупик. Ти вочевидь сам совок, якщо захищаєш те, що мало вже давно померти.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
@Andrii Kudelia Накрылась экономика почему-то выборочно: в Грузии, Молдавии, Украине, Прибалтике. В Белоруссии, России она стала вполне рыночной, научилась занимать рынки и привлекать инвестиции. В Китае она вообще до сих пор выполняет решения схездов компартии - и вышла на первое место в мире. Совок - да, это аргумент. Получается, что весь совок был в указанных выше республиках, и утащил их на дно. Но кто же им виноват? Зачем разводили всю эту коррупцию, воровство снизу доверху, стремление стащить с работы в хатынку? Кстати, украинская экономика давно перестала быть централизованной - с тех пор, как ее растащили олигархи.
Andrii Kudelia
Andrii Kudelia Aylar önce
@Сергей Фокин спихувати неспроможність централізованої економіки перед викликами ринку на націоналізм безглуздо. Совок дав нам в спадок централізовану економіку, яка ніколи нормально не працювала, а при розвалі країни Совєтов взагалі накрилася.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Только почему-то чем больше украинства было за время незалежности - тем хуже было с экономикой. А какое счастье жить по уши в долгах, проев полученное от СССР промышленное наследие? Теперь национализм процветает вовсю, а от экономики остались одни долги. Самая политизированная и самая бедная страна Европы - вот результат.
Tania Bashtova
Tania Bashtova 6 aylar önce
І тим,хто створив фільм,і тим,хто стали головними героями фільму-велика шана,поклін і дяка!
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
Жаль, не смогли снять фильм о красивой сельской одежде без националистического прогруза.
Iryna Kachalenko
Iryna Kachalenko 3 yıl önce
Дякую за фільм. Це життя нашої України, історії українців минувшого і теперішнього. Тішуся, що люди вберегли свою ідентичність незважаючи на голод і геноцид. Жалкую, що моя сім'я не вберегла свою історію.
ФЛЯГА СВИСНУЛА
ФЛЯГА СВИСНУЛА 4 aylar önce
Дуже гарний фільм!!! Щей зачепили моє рідне село! Я не знав, шо буковинська вишивка пішла із мого села Мамаївці. В кожного другого жителя, в хаті є хоч одна картина художника Тащука, який як виявилось, зробив орнамент квітів для буковинської сорочки. Вдячний вам за працю! Треба побільше таких фільмів, особливо в такий нелегкий зараз для людей час. Я дивлюсь 06,05,2022 коли йде повномасштабна війна, і розумію, що зараз особливо актуально носити вишиванку!!! ЩОб не забувати і не забували!!!!
Marharita Husyeva
Marharita Husyeva 2 yıl önce
Чудовий фільм!!! Слава Україні!!!
Вікторія Ільченко
Вікторія Ільченко Yıl önce
Героям Слава! 🇺🇦
Helen
Helen 6 aylar önce
Слози радості і щастя! Почуття гордості за нас!
Kristina M
Kristina M 5 aylar önce
Дякую вам за вашу працю!!!💙💛 Дякую за те, що ви даєте можливість пізнавати про наш народ, наші звичаї та традиції.
Halyna Zhydovska
Halyna Zhydovska 4 aylar önce
Дивилась цей фільм,плакала і сміялася,тішилася і пишалася нашим народом,нашою нацією.дуже потрібний цей фільм для старших,для молодих і для ще ненароджених.Дуже дякую вам за працю,всім хто створював цей фільм і всім поколінням,що створювали такі світові шедеври!
дмитро канака
дмитро канака 3 aylar önce
Дякую за вашу працю! Місцями сльози на очі виступають. Це неабияк надихає і розширює розуміння глибини нашою багатої культури
GARY UA🇺🇦
GARY UA🇺🇦 Yıl önce
Велика подяка за фільм, щирі вітання з Українського Криму Ялта птн-пнх, аусвайса окупантів немаю завжди чекаємо Україну. Слава Україні. 🇺🇦
Наталья Иванова
Наталья Иванова 2 yıl önce
Правильно сказала,що нелюди сатаніють на вишиванку.Бо то сила велика,вони не можуть те побороти.
Сергей Фокин
Сергей Фокин Aylar önce
@Людмила Квітка Отторжение вызывает не сама вышиванка (у множества народов есть вышитые этнические костюмы), а то, что украинцы свою этническую одежду превратили в униформу нацистов. Когда с украинским нацизмом будет покончено, вышиванку ожидает та же участь, что и фашистскую свастику, которая, в общем-то, древний солярный символ, присущий и славянской культуре. Пойдите, погуляйте по Германии со свастикой...
Людмила Квітка
Людмила Квітка 6 aylar önce
Бачу коментар 2 роки тому,а актуально зараз
Maria Ribeiro
Maria Ribeiro Aylar önce
▫️💌 Obrigada, por mostrarem essa Cultura Linda de vocês! Slava Ukraine! Nos lembra Um pouco a cultura do nosso País aqui , o Brazil na região Sul do País e também no Nordeste. Muito Obrigada🙏🏼🌻
Cat Melinoe
Cat Melinoe Aylar önce
Muito obrigada pelas amáveis ​​palavras! O bordado é encontrado em muitos povos do mundo, mas não tem preço e é único em todos❤️
Levko Davydyuk
Levko Davydyuk 2 yıl önce
Дякую за подаровані емоції. Це не можна просто дивитися. Конче плакати й сміяимся.
Nataliya Vanovska
Nataliya Vanovska 2 yıl önce
Цікаво, пізнавально, зворушливо. Чудовий фільм! Дивитися усім!
Lida Midyk
Lida Midyk 5 aylar önce
Дивлюся і плачу... безперестанно плачу... Дякую Вам за роботу! Хотіла теж спитати, чи є озвучення іноземними мовами цього фільму? Це було б дуже потрібним для популяризації нашої неперевершеної культури!
Irina Kirichenko
Irina Kirichenko 5 aylar önce
Дивлюся, і мурахи по шкірі йдуть! Стільки дорогоцінного матеріалу! Дуже вдячна за вашу роботу!
Віра Шпильова
Віра Шпильова 2 yıl önce
Було дуже приємно запізнатися з чудовими українцями та українками, котрі бережуть і відновлюють традицію вишивки. А великим сюрпризом буи кадри з Дмитром Пожоджуком з Космача. котрого знаю особисто .
Dennis Galatas
Dennis Galatas Yıl önce
А я в Пекине живу уже 8 лет, в Шкафу весит вышиванка, Бабуля передала лет пять назад =-))) Так я аж подорвался проверил, все ли с ней впорядке...... с вышиванкой!))) Бабуля ОКЕЙ xD
Emma Nežinská
Emma Nežinská 6 aylar önce
Why not returning to celebrate the victory of the Ukrainian Geist?
Ірочка Цанько
Ірочка Цанько 3 aylar önce
Дуже емоційний фільм. Щиро вдячна авторові! Плакала від переповнення почуттів, горда, що я українка. Покажу дітям, хай всотують любов до України та вишиванки з малечку 💙💛
Svitlana
Svitlana Yıl önce
Дуже дякую усім, хто вклав душу у цей фільм))
Sofiia S
Sofiia S 5 aylar önce
Рекомендую цей фільм усім. А також щиро дякую за роботу усіх людей, що долучилися до створення фільму 💙💛
Lesya Taran
Lesya Taran 2 yıl önce
Дякую! Це щастя через сльози 💗💗💗
Василь Огурец
Василь Огурец Yıl önce
АРІЯМ НОВІТНЬОЇ ДОБИ Арії новітньої доби! Народжуйтесь, живіть і вмирайте за традиціями ваших предків. Живіть з іменем своєї Нації в серці і буде вам Життя утіхою, а смерть бажаним відпочинком. Проговорюйте ім’я своєї Нації подумки, пошепки та в голос з надією в душі і Ви долучитесь до трепетного та неосяжного, до незбагненного та жаданого лише цим єдиним шляхом - через віру в Націю. Звеличуйте свою Націю, працюйте на користь Країни, на благо Свого Народу. Навчайтесь самі та навчайте своїх дітей, виховуйте з них гідних синів та дочок Нації, які оберігатимуть наш Нарід від насильства чужодухів і підтримуватимуть лад у Країні. Бережіть Нашу Країну - рідну Матір кожного гідного представника Нації, бороніть її креси, підтримуйте в ній мир, дбайте про удосконалення, збагачення, покращання її життя з праненням до справедливості, плекайте її Землі, що живлять сили Нації. Вірте в силу Нації, бо віра в неї - це запорука волі, це наш єдиний шлях досягнення бажаної мети, це наша сила перед якою жоден гнобитель та поневолювач не встоїть.
Fire Heart
Fire Heart Yıl önce
Півтори години захоплення... Слава Україні!
Jaqen H'ghar
Jaqen H'ghar 3 yıl önce
Дивишся і просто мурашки по шкірі.
Маша Бердар
Маша Бердар 2 yıl önce
Щирий рідний фільм. Повчальний для дітей та дорослих
СвітлаНа Яна
СвітлаНа Яна Yıl önce
На одному подиху! Величезна подяка усім творцям! Надихнули.💛💛💛💙💙💙Україна понад усе!
Anastasia Moroz
Anastasia Moroz 3 yıl önce
Дякую вам за спадок нації! 🇺🇦💛💙
ВОЛИНЬ UA
ВОЛИНЬ UA Yıl önce
Дякую за чудовий фільм ….. прилив енергії після перегляду . 💛💛💙💙 Слава Україні ! 🖤🖤❤️❤️ Слава Нації !
natalia shafranska
natalia shafranska 2 yıl önce
Дякую за таку велику працю.
Марьяна Барзюк
Марьяна Барзюк 6 aylar önce
Дякуємо всим, хто допоміг у створенню стрічки. Всим, хто зберігає наше наші традиції♥
lidiya
lidiya 2 yıl önce
Щиро дякуємо авторам за фільм,!
Nataly Maslo
Nataly Maslo 6 aylar önce
Боже, які ви круті ! А люди які у нас неймовірні ❤️
mrita285
mrita285 3 yıl önce
Chudovo zrobleno tse video!! Bahato z nioho navchylas, ale holovno vidchula velyku nasolodu scho YA UKRAINKA!! Ya jyvu na pivnichnim sxodi Brazylii - i tut zhordistiu vjyvaiu moiu Vyshyvanku, xoch ya yedyna Ukrainka sered 3 milioniv naselennia!!!
Юлія Володимирівна
Юлія Володимирівна Yıl önce
Цей фільм просто необхідно показувати у навчальних закладах
Cat Melinoe
Cat Melinoe Aylar önce
@Богдана Прокофьева У вас чудова вчителька)
Богдана Прокофьева
Богдана Прокофьева 4 aylar önce
Вчитель*
Богдана Прокофьева
Богдана Прокофьева 4 aylar önce
Уже дивимся,вчиль сказала:3
10 hours
10 hours 4 aylar önce
Вже
Надія Андрусяк
Надія Андрусяк 4 aylar önce
@Денис Петренко українофобам тут не місце!
Enei fon Gürå
Enei fon Gürå 2 yıl önce
Гарний фільм. Дякую за клопітку працю! 💙💛
Елена Тригуб
Елена Тригуб 3 yıl önce
Мріяла передивитись після прем'єри 2016 року. Дякую за таку змогу! Унікальний фільм!
Oleg Serdyuk
Oleg Serdyuk 2 yıl önce
У всіх людей у цьому фільмі очі добрі
_Wxrtep | CS:GO
_Wxrtep | CS:GO 2 yıl önce
Українці! не байстрюки катів осатанілих
Maria Ribeiro
Maria Ribeiro 4 aylar önce
▫️🤝🏼🇺🇦 "Obrigada" UKRAINI!! Thanks for sharing these beautiful History With né...nas everyone in the world !! I LOVE so much ukrainian people !! Bye ⚘♡
Капитан Барбосса
Капитан Барбосса 2 yıl önce
Слава Україні! Україна понад усе!
I h o r - C h o r n o b r o v y i
I h o r - C h o r n o b r o v y i 7 aylar önce
Героям вічна Слава !!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Смерть ворогам !!! 🇷🇺
Вікторія Ільченко
Вікторія Ільченко Yıl önce
Дійсно. бомбезний фільм. Дуже рекомендую, хто ще не дивився
Оксана Орищич
Оксана Орищич Yıl önce
Дякую за гарних людей! Відчуваю свою причетність до них,бо люблю вишивати!
Ellen Topliss
Ellen Topliss 5 aylar önce
Величезна вдячність всім хто створив цей фільм ! Там де правда, там і Бог. Слава Україні.
Юлія Володимирівна
Юлія Володимирівна Yıl önce
Фільм дуже важливий. Дякую авторам!
Світлана Світлана
Світлана Світлана Yıl önce
О, Фолк мода! Маю від них два світшоти з вишивкою - дерево життя і серце.. Дуже хороша якість!
Айка Тейрис
Айка Тейрис Yıl önce
Повчальний, історичний фільм!!! Слава Україні!!!
Оксана Ков
Оксана Ков Yıl önce
Зачарована від перших кадрів до останьої секунди! Дякуюююю!💛💙
Юлія Магеллан
Юлія Магеллан 2 yıl önce
дуже чудовий фільм. дякую
Алина Анисенко
Алина Анисенко Yıl önce
Автору фільму велика подяка за унікальний фільм.
Tetiana Vasylenko
Tetiana Vasylenko 5 aylar önce
Дякую за вашу працю! Слава Україні 💙💛
Марійка Кавачай
Марійка Кавачай Yıl önce
😭😭💔💔не можна дивитися без сліз Слава Україні!💙💛
Алина Анисенко
Алина Анисенко Yıl önce
Героям Слава!!!
Ирина Елисеева
Ирина Елисеева 2 yıl önce
Дякую.Люди дуже красиві.Навіть літні.
Olya Filyas
Olya Filyas 3 yıl önce
З журбою радість обнялась....
Олексій Козак
Олексій Козак 3 yıl önce
Дякую! 💛💙
Galina Poper
Galina Poper 2 yıl önce
Вишита сорочка це історія України -українки шиймо сорочки.
Академия Изобретений
Академия Изобретений Yıl önce
Путін часто ходить у вишиванці...
БІОЛОГІЯ до ЗНО
БІОЛОГІЯ до ЗНО 2 yıl önce
ВИШИТА СОРОЧКА -- СИМВОЛ СВОБОДИ!
iksksksko22.b
iksksksko22.b 4 aylar önce
Фільм просто бомба! Україна переможе!💛💙
Вероніка Вовк
Вероніка Вовк 2 aylar önce
Дякую за Вашу працю! 💙💛
Veronika UA
Veronika UA Yıl önce
Супер ,дякую,подивилась фільм і гордість за українців
Ната Гончарова
Ната Гончарова 4 aylar önce
прекрасний матеріал, залишаю коментар для розповсюдження, щоб більше людей побачили його! Слава Україні!
Наталья Иванова
Наталья Иванова 2 yıl önce
як для нас важливо наше єднання та збережння святин.
bibika2004
bibika2004 6 aylar önce
Цю війну Україна повинна виграти, щоб мордор назавжди зник з життя Українців.
Zoriana Bagrii
Zoriana Bagrii 2 aylar önce
Я плакала! Вся біль наша і велич у цьому сюжеті. Неможливо спокійно дивитись
Valentina Turbal
Valentina Turbal 5 aylar önce
Фільм просто неймовірний! Так зворушливо сприйнявся, вразив аж до глибини душі, весь час бриніли сльози на очах . Дякую за непрвторні емоції, від щирого серця 🇺🇦🙏
Halyna Hevko
Halyna Hevko 2 aylar önce
Величаво, красиво, вражаюче! А люди, люди які гарні! Відпочила м душею у цей тяжкий час!
Oksana Krasnizkaya
Oksana Krasnizkaya 3 yıl önce
Дякую за можливість перегляду. Чудовий фільм.
Mario Rossi
Mario Rossi Yıl önce
Якщо онуки носять сорочки дідів, означає, що майбутнє за Україною.
Анна Навроцька
Анна Навроцька 4 aylar önce
Фільм чудовий! Шкода, що не введений у навчальну програму як обовязковий! Багато стало зрозуміло. Маємо піклуватися і знати про нашу історію, націю, генетичний код.
Ангеліна Каташинська
Ангеліна Каташинська 6 aylar önce
Дякую вам за історію 💙💛🇺🇦
Viki Miki
Viki Miki 5 aylar önce
Неперевершений фільм💙💛Слава Україні, Україна понад усе😍😍😍
Світлана Світлана
Світлана Світлана Yıl önce
Щодо голоду. Ми з Франківщини. Мама розказувала, що з Кировоградщини приходили люди, то батьки її (мої бабця з дідом) давали їм квасолю. Казалаа, що голод тут не так сильно відчувався, як на Великій Україні.
алиса кэрол
алиса кэрол 10 aylar önce
Тримайтеся браття Господь з нами
Olinka
Olinka 5 aylar önce
Фільм чудовий, душа тримтить від перегляду! Наша родина також береже вишиванки бабусі!
Ameli
Ameli 4 aylar önce
Дякую за вашу працю 🇺🇦❤️🇺🇦 Ось такий контент потрібно транслювати по національному марафону, а не Кошового
Таня Вальчишин
Таня Вальчишин 4 aylar önce
Мрію, щоб і молоде покоління, так віддано і з любов'ю берегла надалі наш код нації, щоб не загубилась наша міць🇺🇦 Пишаюсь історією, пишаюсь предками, пишаюсь народом українським! Ми велика нація величної країни!
Agne Media
Agne Media Yıl önce
Дякую за чудову працю і зібрання матеріалу Української автентичності у вишиванці Дякую
Соловей співає (документальний фільм)
1:05:52
День Вишиванки
görünümler 1,6 Mn
Film LIVING - 2016
1:34:15
STV studio
görünümler 1,9 Mn
40.000 KİBRİTLE VOLKAN VE ROKET ARABA YAPTIM!
25:14
Uras Benlioğlu
görünümler 508 B
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 10.Bölüm
2:19:08
Gelsin Hayat Bildiği Gibi
görünümler 4,8 Mn
Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm @atv
2:15:33
Ben Bu Cihana Sığmazam
görünümler 3,5 Mn
Століття Якова. Частина перша. Уляна
49:01
Ткацький шлях
1:09:14
День Вишиванки
görünümler 13 B
Тримай біля серця (Keep at heart)
1:48:42
Vasyl Medianyi
görünümler 1,3 Mn
40.000 KİBRİTLE VOLKAN VE ROKET ARABA YAPTIM!
25:14
Uras Benlioğlu
görünümler 508 B