Ford Focus | Neden Var? | Ford TR

  görünümler 2,812,737

Ford Türkiye

7 gün önce

Ford Focus’ta Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama Asistanı, Yaya Tanıma Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı ve daha birçok özellik, senin için var. Tüm özellikler ve daha fazlası için ford.com.tr
#GeleceğiBugündenYaşa #FordFocus #NedenVar
Detaylı bilgi: www.ford.com.tr/otomobiller/ford-focus
Ford Co-Pilot 360 teknolojileri sürüş deneyiminizi hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli hale getirmek için, gelişmiş birçok teknolojiyi bir araya getiriyor.
Dur-Kalk (Stop&Go) fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Trafik Levhası Tanıma ve Şerit Hizalama gibi kişisel sürüş asistanı deneyimi sağlayan teknolojiler, ilk defa Focus’ta kullanılıyor ve sizlere daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.
Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, hızınızı önünüzdeki araca göre otomatik olarak ayarlamakla kalmıyor, Dur-Kalk fonksiyonu ile trafik sıkıştığında otomobilinizi otomatik durdurup yol açıldığında yeniden çalıştırıyor ve yola devam etmenizi sağlıyor. Şerit Takip Sistemi yol çizgilerini izliyor, her zaman şeridinizde kalmanıza yardımcı oluyor.
Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt veremezseniz olası bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor.
Ford Türkiye resmi TRshow hesabıdır.
▶ TRshow trshow.info
▶ Facebook FordTurkiye
▶ Instagram fordturkiye
▶ Twitter fordturkiye?lang=en

YORUMLAR
Normal Kanal
Normal Kanal 2 gün önce
Wooow baya iyiii!!!
abdullah aslan
abdullah aslan 2 gün önce
Başarılı👍
Alev Alev 5. Bölüm Fragman
1:02
Alev Alev
görünümler 1,4 Mn
#yaşıyor
01:31
Ford Türkiye
görünümler 37 B
Ford Dijital Stüdyo | Ford TR
01:00
Ford Türkiye
görünümler 5 B
Alev Alev 5. Bölüm Fragman
1:02
Alev Alev
görünümler 1,4 Mn
500.000 TL MERCEDES C200 ALMAK !
18:08
Küçük Burjuvazi
görünümler 191 B
De Imants Cultermatic - oscillerende woeler
1:23
Trekkerweb.nl
görünümler 305 B
TIR parkında aracımı yıkadım - Scania S500 modifiye
42:12