Ali Türkşen, ''FETÖ'nün Siyasi Ayağı Kim? İnsanın Aklı ile Alay Etmeyin!''

  görünümler 47,900

Simurg TV

8 aylar önce

Bu yayınımızda son haftalarda sıkça tartışılan FETÖ'nün siyasi ayağına ilişkin konuları masaya yatırdık. FETÖ nasıl yükseldi? İlker Başbuğ'un açıklamaları ne ifade ediyor? FETÖ'nün siyasi ayağı nasıl ortaya çıkarılır? Cevap aradığımız sorulardan bazıları oldu.

YORUMLAR
salıh bayrak
salıh bayrak 4 gün önce
ya ali komutanım zaten o herkeze bela okuyor bela okuyandan dın hocasımı olr ordan eksı zaten
Abdul Celal Özdemir
Abdul Celal Özdemir 13 gün önce
Guncel islam liderli harekti butun sinarlarmzdaki feyk ic isyanlar mezhep cihadlari irk projesi kurdistan vaadi 2023 vaadleri umt ticaretine donmsse is israiln buyk projesi tek adam tek devlet yeni dunya duzeni rocfeller siyon mason ultra zenginlern minik orgutculu feto sadece bi tanesi hfter var isit oso bi cok sirketlesen orgutler devletleri cumhiryete hurryet istikali yok sayan bi cok orgtler misirda sisi libyada hafter bir. Vaad varsa oltann ucuna asilms yemdir hepsi . Devletler birbrne dusunce bu buyuuk balik hop 20 milyar dolar s400 buyuk vurgun hayirlisi olsn ama sunu bilsnler can verriz vatan vermiyiz .
Kagen jurius
Kagen jurius Aylar önce
2:50'de bahsedilen gazeteci rasim ozan mı?
hakan hakan
hakan hakan Aylar önce
valla hicde oyle deyil.adam.lar halen aktif
Turkishman Turkishman
Turkishman Turkishman Aylar önce
Tarafli konusuyorsun,chp milletvekili Birgul Ayman Guler 30 mart secimlerinde cemaatle ittifak yaptik diyen degilmiydi,tanklarin arasindan elini kolunu salliya salliya gecip konutunda kahve yudumliyarak 15 temmuz darbe gecesi kilini bile kipirdatmayip tek bir aciklama yapmayan Kemal kilicdaroglu degilmiydi durust olun durust chp ye gelince tek kelime edecek cesaretinizde yok yureginizde,siyasi ayagin daniskasi chp dir,tum milliyetci chp lileri partiden revize edip nerde kominist dhkpc li pkk li fetoculeri partiye yerlestirmistir,kilicdaroglu un danismani fetoculukten iceri alindi,komutan elestirirken objektif ol,chp lilere yaranacaksin diye objektif degilsin
Selma Göçer
Selma Göçer Aylar önce
Hainlere yardım ve yataklık yapanların Allah belasını tez zamanda versin diye hergün dua ediyorum. Vereceğine inanıyorum biz hepimizde biliyoruz çok şükür aklımız başımızda
Selma Göçer
Selma Göçer Aylar önce
İnsanların gelişleri gidişleri önemli ama en önemlisi sonunda nasıl anılmış olması Allah bu vatanını karşılıksız seven siz vatanseverlerin sayısını artırsın
FUNNY VIDEOS
FUNNY VIDEOS Aylar önce
15 Temmuz'un gerçek olmadığını düşünenler 15 Temmuz'da hayatını kaybedenlerin yakınlarına sorsunlar. 15 TEMMUZ YALA MI diye. Fetocuları iyi analiz etmek lazım. Bunu beceremeyen zaten şu anda bir yalanı yaşıyor diye düşünüyorum. FETODAN DÖNENLER BAŞKA BİR ÖRGÜTE MENSUP OLDU. Türk Silahlı kuvvetlerinin, Yargı organlarının, Eğitimin ve artık bu memleketi kalkındıracak ne varsa her şeyin içine ettiler. Şimdi düşünüyorum da doğu akdeniz de neden doğru adımları atıyorlar acaba. Neden ekmeğin fiyatı artmıyor.
jjj jjj
jjj jjj 2 aylar önce
Yerli ve MILLI komutanım allah size ömür versin ki gerçekleri açıklayasınız. TÜRK MİLLETİ aklını yitirmiş gibi Ne sorar kandirilmalari kanmalari ülkemiz için türkiyemiz için başka vatanım yok kiymetini bilelim
jjj jjj
jjj jjj 2 aylar önce
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️beraber ıslandılar yağan yağmurda
jjj jjj
jjj jjj 2 aylar önce
🇹🇷🇹🇷🇹🇷
sen mala vurdun mu
sen mala vurdun mu 2 aylar önce
Fetönün değilde eli kanlı orosbu evladlarının siyası ayağı HDP vardır
Hasim Olmeztoprak
Hasim Olmeztoprak 2 aylar önce
Sayın komutanım gafil olmadan hayata devam etmeye çalışan genç bir kardeşinizim. Sonuna kadar Atatürkçü'yüm. 500 senede bir kez daha Atatürk gibi bir lider bu dünyaya gelmez. Sizler gibi Atamızın izinden giden vatanperver subayların ve insanların sayısı nerede ise tükendi tükenecek. Her zaman videolarınızı dikkatle dinliyoruz ve çok istifade ediyoruz. Lütfen videoları çekmeye devam ediniz. Belki gafiller bir gün uyanırlar.
Sana Dair
Sana Dair 2 aylar önce
mason zihniyetine sahipsiniz 10 doğru 1 yalan,uzak durun bu yalancıdan
tuncay turk
tuncay turk 2 aylar önce
akp =fetø fetø=akp
Üzgün çocuk
Üzgün çocuk 2 aylar önce
Bank asya ...
Almaz Chati
Almaz Chati 3 aylar önce
Siyasi ayağı Kemal Kılıçdaroğlu.
Kılınç Ata
Kılınç Ata 3 aylar önce
Kim fetö ile siyasi hedef birliği yapıyorsa siyasi ayakta odur..CHP’nin genel başkanını bir operasyonla tayin eden fetö değilmi ? İmamoğlu gibi biri CHP adayı nasıl yapıldı ? Çoğaltılabilir..Fetö her siyasi yapıya sızabilir ama CHP yi yönetiyor..
LaNSeLoT 1907
LaNSeLoT 1907 3 aylar önce
Bu tarzda videolar abone olunmalı.Emeğinize sağlık
hayat life
hayat life 3 aylar önce
Ne istediler vermedik gelin bitsin bu hasret feto ülkeyi elegeçirecekmiş gargalar güler neyse kandırıldık de kurtul mahkeme kayıtlarına göre darbe teşebbüsünde bulunanlar yüzlerce müebbeti hak ettiler ve cezalarıda verildi, mahkeme kayıtlarına göre hiç bir darbe teşebbüsene katılmamış silahlı terör örgütü üyeliğinden 15 yıla kadar (kadın öğretmen öğrenci v.s. )hapislere dolduruldu
ifrit sin
ifrit sin 3 aylar önce
Melih niye görevden alındı açıklansın Tam samanyolunda artis olacakken topbaş nasıl belediye başkanı oldu ve neden görevden alındı Evet bu vatan hainleri 40 senedir bu memlekette ama akp zamanında gücünün zirvesine nasıl ulaştı Devlet laik kalmalıdır görüldüğü üzere her namaz kılan müslüman olamıyor
ahmetepik
ahmetepik 3 aylar önce
Fetönün siyasi ayağı, eğer 15 Temmuz kanlı darbe girişimi başarılı olsaydı, sonrasında oluşturulacak cuntada yer alacak olan isimlerdir elbette.
Haktan Ata
Haktan Ata 3 aylar önce
Ne istediler vermedik gelin bitsin bu hasret feto ülkeyi elegeçirecekmiş gargalar güler neyse kandırıldık bittimi bitmedi.
Fuat Acar
Fuat Acar 3 aylar önce
Neden AKP tekrar seçildi? Hz. Muhammed "Nasılsanız öyle yönetilirsiniz" demiş.
Ramazan Kasapoğlu
Ramazan Kasapoğlu 3 aylar önce
Bu ülkenin 2 zaafı var. 1. DİN 2. M.K.ATATÜRK. Mevcut hükümet dahi gitse her besmele çekeni müslüman , Her ATATÜRK diyeni vatansever sandığımız için yine eline kuran-ı kerim alan biri ülkenin % 50sının oyunu alır. Ne yapmak lazım. 1- Haber kanalları ve basın TARAFSIZ ve DOĞRU haber yapacak. 2- Eğitim 3- 65 yaş üstü insanlarımız sandıktan muaf sayılacak. 4- Ülke dışındaki sözde türk vatandaşları sandıklardan muaf sayılacak. 5- YSK ve YARGI BAĞIMSIZ OLACAK.
Burak YILDIZ
Burak YILDIZ 3 aylar önce
"bunların pekmez dediği tortu, bayram dediği de yortudur.!!!"
The56shusha
The56shusha 3 aylar önce
Fetö ile AKP'nin bir farkı yok. İkisi de aynı yolun yolcusu. Kavga gürültü mü?...Mangır paylaşımında sıkıntı çıktı. Bütün Mesele budur. Şimdi Fetö tehlikeli ama Menzil ve Sakallı Ahmet sütten çıkmış ak kaşık. Salaklara anlatın bunu.
Mukadder Şahan
Mukadder Şahan 3 aylar önce
Parti kur yolunda gidelim komutanım
Ahmet Karakoc
Ahmet Karakoc 3 aylar önce
Yanlis soru olursa cevap bulamazsiniz. Fetonun siyasi ayagi degil. Feto orgutu hangi siyasetcilere hizmet etti ve ediyor. Dogru soru bu olmali. Gunumuze kadad hangi siyasetciler fetoyu kullandi. Boyle sorular sorulmali...
muhammed kilic
muhammed kilic 3 aylar önce
17 25 aralığa kadar Akp Sonrası üstü kapalı muhalefet partileri..
Fun Day
Fun Day 3 aylar önce
Bos konusuyorsun feto dedigin adam 1970 lerde basladi turkiyrde yayilmaya ve ben 1999 da bu adam vatan haini dedigimde herkes nasil konusuyorsun hoca efendi hakkinda demisti. Sagda solda bu adamin imanina inanmiyorum hain turk dusmani dedigimde. Olqylar karisti basima gelmeyen kalmadi..
Ramazan Kasapoğlu
Ramazan Kasapoğlu 3 aylar önce
Yargıyı hangi dönemde teslim ettiler ? Vatansever komutanları bir bir emekli edip Fetocu komutanları yerleştiren kim ? Kamer Genç mecliste "gelin araştıralım parası nerden geliyor , Kim bu " dediğinde Hangi partinin vekilleri adamın üstüne yürüyüp dövmeye kalktılar. Siyasi ayağı araştırılsın önergesine kimler red verdi ? Madem cahilsin 100 lerce genç kardeşimizin okuyabileceği platformlara yorum yazma.
Mehmet Ali Keskin
Mehmet Ali Keskin 3 aylar önce
Keser döner sap döner, hepsini göreceğiz
selim bayburt
selim bayburt 3 aylar önce
Komutanım güzel konuşuyosunda bunlar hep hikaye kısmı bildiklerin sana kalsın bunları sağır sultan bile biliyor sen bize çözüm yolunu anlat biz nasıl kurtuluruz bu kara günlerden sat komutanı bir türk subayının işlenmiş o ince zekasından bir kurtuluş bir çıkış yolu göster bize eğer böyle bir fikrin yoksa okumamış cahil bir mahalle kabadayısı gibi gözüküyorsun buradan
allphone hardware
allphone hardware 3 aylar önce
akepe sözün senin kim olduğunu ele verdi ifşa oldun bu söylem kimin biliyoruz imamın karıları prodüksyonunu çevirenler yönetmen değiştirimiş senaryo aynı... fetönünde böyle talımatı vardı "çok toz kaldırın hiçbirşey yapmayın" bu video bunun örneği...
Kx250f Ay
Kx250f Ay 3 aylar önce
40 milyar dolar IMF borçlu bir ülke devral. Sonra baş örtüsü başbakan olamaz diye tüm. Millet ayakta. Hükümet konuşmadan anayasa yarkitay genelkurmay başkanı amiri uyaran bir devlet yapısı vardı 2003 askerlere çuval geçirince hükümet uyarsın diyor. Yıl gelmiş 2009 Başbakan'ın hanımı askeri hastaneye alınmıyor. Düşün amirin hanımı hastane alınmıyor. Ne işlem yapılıyor. Adam çıkıyor dersaneyi kapatacağız diyor. Bundan büyük fetoya darbe varmı memlekette . Sonrasi var. Gezi olayları. Zaman gazetesi kapansın deyince kim desdekledi.. sindi komutan en ağır darbe görmüş yanan adam yorumları tam tarafsiz olamaz ama yine çok iyi bak adam eski adamlarda. Var diyor herkes diyemiyor.
Çağatay Kaya
Çağatay Kaya 3 aylar önce
Tüm videolarınıza beğeni ve yorum bırakıyorum ki, fazladan bir iki kişi görür de bilinçlenir. Sizin gibi insanların bu tip mecralarda çoğalması dileğiyle.
Ayhan Erkin
Ayhan Erkin 3 aylar önce
Ancak bu kadar net telaffuz edilir. Sizin gibi insanlar lazım bu memlekete... Çürümüşlük o kadar uzun zaman önce ekilmiş ki nasıl sökülüp atılacak bu topraklardan, kim bilir? Bunca para hırsı varken insan mahlukunun, çok zor... Nice kimseler yitti gitti. Cesaret ve çabanız için kutlarım.
E C
E C 4 aylar önce
Bizim Türk milleti kadar saf kör herşeye inanan bi ırk yok komutanım malesef koyunuz
pacificwarhouse
pacificwarhouse 5 aylar önce
hapse girmek Amerika da güç gösterisidir
üzeyir kaya
üzeyir kaya 5 aylar önce
Allah ömür verirse herkesin bir gün yargı önünde hesap vereceği günlerinde göreceğiz
Ali Mutlu
Ali Mutlu 6 aylar önce
YEDİĞİNİZ HER LOKMA HELAL OLSUN
Ali Mutlu
Ali Mutlu 6 aylar önce
:) YOK TABİ
Harbiyeli46 4646
Harbiyeli46 4646 6 aylar önce
Ülke çok karışık neyapicaz
Bordo
Bordo 6 aylar önce
Ali Türkşen konutanım sen ne büyük adamsın komutanım. Allahu Tealadan tek dileğim seninle istişare elini öpüp hayır duanı almaktır.
Gülenay Peynircioğlu
Gülenay Peynircioğlu 7 aylar önce
Feto ifşa oldu veya her neyse. Günümüz siyasetine yönelik bizi bilgilendirir misiniz. Demek istediğim, mesela bir zamanlar cumhurbaşkanına muhalif olan, hatta bir takım hakaret unsuru içeren laflar söyleyen siyasetçiler, şimdi cumhurbaşkanının yanındalar ve hatta aralarında bakan olanlar dahi var. Diğer taraftan cumhurbaşkanının yol arkadaşları şu an yanında değil. Bu neye işaret? Herhagi bir yapılanma mı söz konusu? Ülkemizi nasıl günler bekliyor. Yani dün kendisine hakaret eden adamı bugün bakan yapıyor, veya kendisi yapmıyorsa kim neden yapiyor? Bilmediğimiz bir plan mı mevcut? Bu sorulara yönelik bir video çeker misiniz rica etsek.
Serhat Toprak
Serhat Toprak 7 aylar önce
Sayın Komutanım eğer cevap verme nezaketi gösterirseniz msrak ettiğim bir soru var. Size hep sormak istedim. Bu olaylardan cok çok zaman önce sizin bu örgüte hizmet ettiğini bizzat bildiğiniz satılık dimağlar vardı. Bu insan müsveddesi Türk Askeri kılığına girmiş satılık teröristlerin ellerine topu tankı tüfeği alıp kendi vatandaşlarına sıkabilecegini hiç düşündünüz mü ya da bunlar öyle rezil tipler varlıklar ki kendi milletine sıkar ateş edebilir diye tahmin ettiniz mk hiç? Isım falan tabi ki istemiyorum ama hiç bir his sezgi vs hissettiniz mi? Bunu çok merak ediyorum. Eğer hissettiyseniz bu dehşet birşey komutanım! Aynı silah aynı Bayrak altında aynı çatı altında görevinizi hangi piskoloji ile yaptınız. Çünkü siz göreve geri de döndünüz. Herşeye rağmen iyi ki sizler varsınız komutanım. Beni hiç görmediniz elimi sıkmadınız ama bu vatanın birçok evlâdı size dua ediyor örnek alıyor. Sizim gibi gerçek vatanseverler olduğunu bildiği için içi bir nebze de olsa daha rahat. Geldiğimiz noktada siz bir asker olarak görevinizi mükemmel yapmışsınız ki bugün size bu cümleleri buradan söyleyen ya da arkadaş ortamında sizleri anlatan sizler gibi dik durmayı anlatan bu vatanın gençleri evlatları var çünkü..Saygılar Komutanım! Son cümleyi yazarken " Siz bizi yaktınız ya yaktınız bizi dediniz ya komutanım inanın içim titredi.
Serhat Toprak
Serhat Toprak 7 aylar önce
Suriyeliler 'de maşşallah köpek gibi doğuruyorlar. Ben anlamıyorum kendilerine bakacak paraları yok kucaklarında 3 4 tane çocuk var. Yardım parası için mi vatandaşlık için mi bilmiyorum. Mülteci durumunda bu kasar çok cocuk yapılmaz. Zaten mülteci iseniz cocuk yapmazsınız ama bunlar 3 - 3.5 milyon geldiler doğurdu doğurdular 7-7.5 milyon oldular.
Serhat Toprak
Serhat Toprak 7 aylar önce
@Gökçe Kara Üreyeceksiniz diye şart mı koyulur ya ? Benim bildiğim ülkemizdeki Suriyeliler geçici sığınmacı statüsünde. Yani doğan çocukları falan vatandaşlık hakkina sahip olamayacaklar. Merak ettim biraz baktım da sığınmacıların %90 'ı bu statüdeymiş.
Gökçe Kara
Gökçe Kara 7 aylar önce
Serhat Karadağlı çünkü buraya gelenlere şart koşuldu üreyeceksiniz diye ve hatta ve hatta çocuğu olmayanları geri gönderdiler
Demet aksoy
Demet aksoy 7 aylar önce
aaaaa 20 senedir iktidarlar fetönün siyasi ayağı tabıki bay kemalle uzaylılar ya kim olcak tı
Mert Can Yılmaz
Mert Can Yılmaz 7 aylar önce
Dün İdlib şehitlerimizin anısına bir kayıt almıştım. soundcloud.com/mertcanyilmaz/plevne-marsi-cover Ali komutanım "biz aklımızı yitirmedik" dediğinde, tüm bu iftiraları sindiremeyen, gamdan kederden göçüp giden kıymetli komutanlarım aklıma geldi. Videonun yanına kaydımı da açıp öyle izledim. Boğazım daha da düğümlendi. Bu insanlara, memleket aşkına serden geçen bu kahramanlara yapılanlar aklıma geldikçe, o gün orada olanların milleti salak yerine koymalarını gördükçe kahroluyorum. Hiç kimse olmasa ben sizden razıyım komutanım. Var olun.
allen iverson
allen iverson 7 aylar önce
ali türkşen gibi muhteşem bir asker onca sene hasan kulaç'ın aile boyu fetöcü olduğunu nasıl anlamamış hala anlamıyorum. (hulusi akar'a yönelik yazdığı mükemmel yazıda kulaç için "çocuklarımız beraber büyüdü" ifadesi var, ailece ahbaplığı varmış) bir de saray komandosu mete yarar ile umarım artık görüşmüyordur. yanına yakışmaz. şahsen benim yüzde 99 atatürkçü askerlere bile tahammülüm yok. yüzde 100 olmak zorunda.
Esen Zafer
Esen Zafer 7 aylar önce
Fetonun siyasi ayağı yok kolları ve başları var.
Furkan Erdoğan
Furkan Erdoğan 8 aylar önce
Adamsınız Komutanım her cümlenize imzamı atarım...
Nazmi Ünlü
Nazmi Ünlü 8 aylar önce
allahım bu iktidarın gittiği gün ülkenin kurtuluş günüdür.nefes almak bile zor artık bıktık secimle geldiler secimle gitmeliler
aaa
aaa 8 aylar önce
Komutanım Allah sizden razı olsun. Korkmadan çatır çatır gerçekleri bağıra bağıra söyledikleriniz için. Bahsettiğiniz programı da izlemiştim, o sözleri söyleyebilecek sizin gibi yüreklisi çok azdır şu memlekette. Sizin gibi masumları yakanları da Allah yaksın.
Gülsen Kaya
Gülsen Kaya 2 aylar önce
Komutanım ıyiki varsınız. Her şeye rağmen gerçeklerin mutlaka ortaya çıkması vardır. Allah a inanıyorsak bunada inanalım.
ZEus THK
ZEus THK 8 aylar önce
biz kimden bahsettiğini anladık komutanım evel allah aklımız çalışıyor :) keşke daha çok çalışsa da memlekete ilim ve bilimi yayabilsek
BÜLENT & ZELİHA GÜLER
BÜLENT & ZELİHA GÜLER 8 aylar önce
ORDU TSK fetöcü,EMNİYET TEŞKİLATI fetöcü daha doğrusu herkez fetöcü ama fetö adını taşıyan şahıs FETULLAH GÜLEN bir tek o fetöcü değildir....
Savaşçı Genç
Savaşçı Genç 8 aylar önce
Ali abi, ben 18 yaşındayım. Bu sene üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Ben kendi arkadaşlarımı ve çevremi gözlemlediğim kadarıyla şu an bulunduğum yaş grubu ve bizden küçükler aşırı sorgulayıcılar. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmiyolar,kafalarında soru işareti kalmayana kadar her şeyi sorup öğrenmek istiyorlar. Ben sizin televizyonlarda yaptığınız konuşmaları ve başarılarınızı görüp duyduğumda çok etkilenmiştim. Yakın bir zamanda ağırsağlamla yaptığın videoyu izledim ve çok etkilendim. Ben her zaman senin gibi kendimden sonrakilere hizmet etmek istiyorum. Şu anda içinde bulunduğumuz durumun az çok herkes farkında. Azcık araştırma yapan herkes en ayrıntılı videolara kadar her şeyi bulup bilgilenebiliyor. (çağımızın nimetlerinden dolayı) Bende senin gibi birilerine seslenebilmek istiyorum, senin benim hayatıma dokunduğun gibi bende birilerinin hayatına dokunmak için çabalamak istiyorum ama bu konuda şu anda 116 gün kalan sınavıma daha kaliteli eğitim almak için çalışmak dışında bir şey yapamıyorum, tam olarak nasıl ilerleyeceğimide bilmiyorum. (hangi mesleği seçmem gerektiği vesaire) Ben elimden geleni yapmaya hazırım sadece o videoda bahsettiğin gibi nasıl yapacağım hakkında bana yol gösterir misin ali abi? Bende inşallah ileride bana böyle mesaj yazan birisine cevap vermek ve yol göstermek için bir şeyler yapıyor olurum. Saygılarımla Ali abi
Mustafa AKPINAR
Mustafa AKPINAR 8 aylar önce
Mesajlar açık ve net.
Beyhan Akşit
Beyhan Akşit 8 aylar önce
Biz sizleri izlerken bulduk siyasi ayağı siz mi bulamadınız? Akp sağ ayak Chp sol ayak Mhp sağ ayağın toynağı İyi parti sol ayakta çıkan şeytan tırnağı Davutoğlu da sağ ayakta çıkan mantar.
Benim Adım Cemil
Benim Adım Cemil 8 aylar önce
Ali abi konustuklarinda hep haklisin. Fakat bu durum sinsi bir imaj sorunu olusmaya basladi senin adina. Surekli sikayet eden, serzenen adam tonlamasi bizim halkimiz icin cozumu getirecek adam imajina uymuyor. Kararlilik yerine mizmizlik sinyali veriyor. Bu konuda bir dusun derim. Ben oyle hissetmiyorum, kesinlikle yanlis anlasilma olmasin. Fakat bu halki iyi kotu taniyorum. Guvendigin ve sana gercegi soyleyecek insanlara subjektif olmadan bu durumu bir danis bence. Selametle kal.
Emrah yıldırım
Emrah yıldırım 8 aylar önce
vatan partisine katılman da her şeyi göremediğini gösteriyor,bana sorsaydın söylerdim
volkan sefer Aydinla
volkan sefer Aydinla 8 aylar önce
Komutanım durmadan mülteci alıyorlar ... Kayıtlı kayıtsız her gün binlerce mülteciyi ülkeye alıyorlar ....
Nurgül Karademir
Nurgül Karademir 8 aylar önce
🐺🐺🐺🇹🇷🇹🇷🇹🇷🦅🦅🇦🇿
MUSTAFA KEMALİN ASKERİYİM
MUSTAFA KEMALİN ASKERİYİM 8 aylar önce
Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz.... Anlayana Çok Bile , (ATAM !!) Işıklar İçinde Uyu Seni Çok Seviyoruz Unutmadık Unutturmayacağız..
Nane Limon kabuğu
Nane Limon kabuğu 8 aylar önce
Fetoş Kayıb sessizlik var yerine yeni bir top koyacaklar fetoş patladı bu iş çok vıcık oldu siyonisler vıcık lama sevmez
Bozkurt Yürek
Bozkurt Yürek 8 aylar önce
Son cumleler neydi. Amerikacı darbecilere destekmi? Tayyibin kokuşmuş tayfası nekadar zararliysa 10kati amerikacı darbeci feyoculer de zararlı
erdal ornek
erdal ornek 8 aylar önce
Komutanım evlatlarımız diyor, biriside 3-5 asker diyor. Neyse makarnaya devam.
Oğuz YM
Oğuz YM 8 aylar önce
Fetö'nün siyasi Tayyip dir
nocommenttube
nocommenttube 8 aylar önce
Nocomment
fikret karaduman
fikret karaduman 8 aylar önce
Fetönün siyası ayağı kamer genç ti.
Toulgar
Toulgar 8 aylar önce
Fetö ve benzeri Siyasal İslamcılar bu ülkenin kanseridir. Bunlar Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz, ne bu ülkeye, ne bu millete, ne bu inanca bağlılık duymazlar. Tek kutsalları para, tek emir aldıkları amerikadır. Ahlaki değerleri yoktur, yüzleri asla kızarmaz, güç ve para elde etmek için her şeyi mübah görürler. Din ve millet ağızlarında kalmıştır, gönülleri adeta birer çöldür. Vasıfsızlıklarını hadsizlikleri ile telafi edebildiklerini zanneden açgözlü ve hadsiz yaratıklardır.
Murat SERTTAŞ
Murat SERTTAŞ 8 aylar önce
HER ŞEY BİRGÜN AÇIĞA ÇIKAR. DESDEKLEYİP ARKA ÇIKANLAR ANINDA DÖNERLER. MİLLİYETCİ CUMHURİYETCİ ATATÜRK ÇÜ GENÇLİK YETİŞTİRMEK GEREKLİ. VE BU GENÇLERE İSLAMİYETİ SAKALLI MOLLADAN DEĞİL KURANI OKUTARAK ÖĞRETMEK GEREKİR. GERÇEK TARİHİ ÖPRETMEK GEREKİR DİZİLERDEN DEĞİL. VATANIN KUTSALLIĞI ÖĞRETİLMELİ. ASKERLİĞİN BİR YÜK DEĞİL VATAN GÖREVİ OLDUĞU ÖĞRETİLMELİ. BAYRAĞI ÖRETMELİ. ADAM OLMAYI ÖĞRETMELİ. KORKMAMAYI SES ÇIKARTMAYI ÖĞRETMELİ. HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ ( DİN İLE ALAKASI YOK) AHLAK ÖĞRETİLMELİ. ( JAPON MÜHENDİS AHLAKI YÜZÜNDEN KÖPRÜ HALATI KOĞTU DİYE İNTİHAR EDER BAŞKASI KÖPRÜDEN NASIL RANT SAĞLARIM DERDİNDE AHLAK İŞTE BİRİ BUDİST DİĞERİ MÜSLÜMAN) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN ORDU MİLLET VAR OKSUN
Mehmet Gundogdu
Mehmet Gundogdu 8 aylar önce
Tüm Fetöcülerin ve onlara yardım ve yataklık yapanların yargılanması ve cezasını çekmesini Allah'tan diliyorum
Mehmet Gundogdu
Mehmet Gundogdu 8 aylar önce
Değerlendirme için teşekkürler.
taylir dordin
taylir dordin 8 aylar önce
Bu fetöcüyü de kahraman yaptılar çakma kahraman pkklı ali seni
gercekler
gercekler 8 aylar önce
mama nereden?...uyanınız?
gercekler
gercekler 8 aylar önce
ben buradan yazayım.....fettullah gülen kişisine....türk ismi ile....kim yalvardı ise....ondan dua etti ise.....nuh mete yüksel düşüncesine katılıyorum......(nuh mete yükseli asla sevmem)
gercekler
gercekler 8 aylar önce
ben 1 teklif veriyorum.....diyanet işleri başkanı ROLLS ROYS e binsin......o zaman o ki sıratta beni eteğine alır diyen ....buhari(ki 16 vites deve sahihibi).....yazmıyayım.......finlandiyaya hakaret olmasın....
gercekler
gercekler 8 aylar önce
beyaz gazozda içimeyin.....netice? GAZOZU ÖĞRENİN.......kimse ...meyeceği eşeğe yem vermez......diyanet işleri başkanına saygılarımla
gercekler
gercekler 8 aylar önce
siyah gazoz içmeyin......işim özü bu....:-)
Ali Tekin
Ali Tekin 8 aylar önce
İlk yapacakları seçimde fetösüz yarınlara uyanacağımızı ve kendi kaderini kendi tayin eden bir Türkiye'ye uyanacağımıza eminim.
GÜVEN KIZILDAŞ
GÜVEN KIZILDAŞ 8 aylar önce
👏🇹🇷
Furkan Emre Çiçek
Furkan Emre Çiçek 8 aylar önce
Komutanım sizi çok seviyorum. Kendinize iyi bakın lütfen! :) Birisi ekşisözlükte size 'Türkiyenin Captain Priceıdır' demiş, yüzde yüz katılıyorum; kendisi Call of Duty isimli oyun serisinde (her genç erkek bilir :D) en kaliteli, hepimizin saygı duyduğu bir komutandı...
hede
hede 8 aylar önce
doğruyu söylüyosunuz, allah razı olsun
cimb05
cimb05 8 aylar önce
12 dislike var komutanım fetönün siyasi ayağı onlar olabilir mi?
serdar Aksu
serdar Aksu 8 aylar önce
Komutanım sen Türk Milletinin Gönlüne Taht kurdun. Allah sen ve senin arkadaşlarından razı olsun
Demet Tuncer
Demet Tuncer 8 aylar önce
Tek bir partiyi desteklemiyorlardı ki...Kör müsünüz, okuma-yazmanız mı yok. Bütün partilere destek veriyoruz diyor adamlar 40 yıldır. Küfür istiyorsunuz benden akşam akşam...ama etmeyeceğim. Ayak bulup kırmak mı istiyorsunuz?
Şinadi Bekiroğlu
Şinadi Bekiroğlu 8 aylar önce
Feto nun siyasi ayağı değil , akp siyasi koludur.
zaferPolitik
zaferPolitik 8 aylar önce
Son cümle oldukça manidardı.... teşekkürler Ali Türkşen'e....
fikret taka
fikret taka 8 aylar önce
Adamsın komutanım sen ve senin gibi dik duran adamları gördükçe yıkılan umutlarım ekrar tekrar yeşeriyor.
ozdemir Celik
ozdemir Celik 8 aylar önce
Sizi niye yaktilar
özgür gökmen
özgür gökmen 8 aylar önce
iyice captain price a benzemeye başladı tip olarak
Aykut Sadıkoglu
Aykut Sadıkoglu 8 aylar önce
Böyle komutanlar o kadar çok lazım ve ihtiyaç ki. Soluksuz, bir çırpıda dinledim.
Ismail Ozdemir
Ismail Ozdemir 8 aylar önce
ABD dünyada hakimiyetinin devamı için ülkelerin yönetimini kontrol edebilmek, kalkınmalarının önünü kesmek için kurulmuş CİA nın bir senaryosunun ürünüdür fetö.15 Temmuzda son buldumu? Hayır.Siyasallaştı.
Isomania
Isomania 8 aylar önce
Komutanı saatlerce soluksuz dinleyebilirim.
Ali 62
Ali 62 8 aylar önce
Türkiye is Free of parazit fetö.......En büyük bu oyunu bozan ilk Sehitlerdenden olmayanlardanda bu Millet bukez yemedi bu tuzagi ve bana burda tek Ellhamdullah demek düser........Türkiye böyle Insanlari dinlemek ister.......Türkiye
ismet arslan
ismet arslan 8 aylar önce
Sn. Ali Türkşen, size ve ailenize sağlık dilerim. İyi ki varsınız.
Ferit Kesmeci
Ferit Kesmeci 8 aylar önce
Komutanım bunun anlamı şu Kemalizm düşman olursan ah böyle olur Atatürkün düşüncelerini benimsemessen ah böyle olur
abdogan
abdogan 8 aylar önce
Fetönün siyasi ayağı şuan itibari ile chppkk .
Vasfi Akgün
Vasfi Akgün 8 aylar önce
Sn Ali Bey Vatan için Serdengeçti fedaisiniz de biberden öldünüz patlıyor, bunu anlayamıyorum. Penguen hazretlerinin siyasi muritleri ve muhiplerini siz dahil herkes biliyor. Buradaki muradınızın bu şahısları öğrenmek olmadığı muhakkak. Açıklamak zorunda bırakmak istediğiniz kişilikleri siyasetten zor duruma düşürmek ve idiş keyfi yapmak. Yazık....
Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm Fragmanı
0:58
Doğduğun Ev Kaderindir
görünümler 1,2 Mn
Ramo - 17. Bölüm Fragman 2
1:00
Ramo
görünümler 1,3 Mn
Uyanış: Büyük Selçuklu 4. Bölüm🏹
2:11:39
Uyanış: Büyük Selçuklu
görünümler 1,6 Mn
''TSK Barış Pınarı Harekatı'' Ali Türkşen
08:42
Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm Fragmanı
0:58
Doğduğun Ev Kaderindir
görünümler 1,2 Mn
Ramo - 17. Bölüm Fragman 2
1:00
Ramo
görünümler 1,3 Mn
Uyanış: Büyük Selçuklu 4. Bölüm🏹
2:11:39
Uyanış: Büyük Selçuklu
görünümler 1,6 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 | 58. Bölüm (Yeni Sezon)
2:3:38
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,7 Mn
Oğuzhan Koç - Küskün (Teaser)
0:16
Oğuzhan Koç
görünümler 107 B
Mert, Asya'ya yürüyor - Sadakatsiz 3. Bölüm
2:38
Asya'nın ilk intikamı - Sadakatsiz 3. Bölüm
4:14
Kaynar Suyla Yıkanacaksın! | Masumlar Apartmanı 6. Bölüm
8:52