Perdenin Ardındakiler - Kalbinde Birileri Var

  görünümler 8,023,462

Perdenin Ardındakiler

10 aylar önce

''Kalbinde Birileri Var'' tüm dijital platformlarda!
orcd.co/kalbindebirilerivar

Vocals, Lyricist : Doruk Ereşter
Music, Producer : Direnc
Mastering Engineer : Lex Barkey
Art : Ece Gauer

Beni yordun, dayanıyordum
Kalbimdeki kırıklara
Tükeniyordum, sabrediyordum
Başka dudaklara dokunmana

Zorlanıyordum, düşlüyordum seni
Beni sevmişsin gibi

Kalbinde birileri var
Olsun be geriye bi bak
Dön o akşama
Ağlarken öpüştüğümüz

Bu şehrin havası bozuk
Burnumda Kötü kokusu
Gidişlerin
Boynuna yasla beni

Geberiyordum, kayboluyordum
Eski fotoğraflarda
Arıyordum seni, bulamıyordum
Bambaşka dudaklarda

Zorlanıyordum, düşlüyordum seni
Beni sevmişsin gibi

Kalbinde birileri var
Olsun be geriye bi bak
Dön o akşama
Ağlarken öpüştüğümüz

Bu şehrin havası bozuk
Burnumda kötü kokusu
Gidişlerin
Boynuna yasla beni


Perdenin Ardındakiler :
Instagram : perdeninard...
Spotify : open.spotify.com/artist/1lMEW...
SoundCloud : soundcloud.com/perdeninardind...

YORUMLAR
Perdenin Ardındakiler
Perdenin Ardındakiler 6 aylar önce
''Sanrılar'' tüm dijital platformlarda! orcd.co/sanrilar
Güler Turunç
Güler Turunç 21 gün önce
Ğğ
Nehir
Nehir 2 aylar önce
@İbrahim Tunahan SARI anladım sıkıntı yok
İbrahim Tunahan SARI
İbrahim Tunahan SARI 2 aylar önce
@Nehir şahsi olarak ama ney bilmiyorum çünkü telefon cebimde açık kalıyor ve sana cevap veriyor
Nehir
Nehir 2 aylar önce
@İbrahim Tunahan SARI ama ne ama
İbrahim Tunahan SARI
İbrahim Tunahan SARI 2 aylar önce
@Nehir ama
Beyza Nur Arslan
Beyza Nur Arslan Saatler önce
0:41 zorleniyordum 🤣🤣 valla tam mooda giriyordum haykırdım 🤣
Şair Adam
Şair Adam Gün önce
Şu hayatta bir kere aşık oldum 29 yaşında bir adam olarak.. Tertemiz sevdim, masumca, çocukca, saf,berrak, paspak sevdim.. Yıllarca tam olarak 6 yıl boyunca sadece beni oyalamış.. Her şey sahteymiş, her şey yalanmış.. Ben gözlerine bakarken dahi utanırdım.. Hayatımda ilk defa 21 yaşında aşık oldum, ilk kez sevdim.. Böyle dostça,arkadaşca insanca falan değil, tamamıyla Aşkça,yürekce tüm sevgimle vardım onun sol yanına.. Canımı verircesine,taparcasına, yanarcasına sevdim onu.. Bu 6 yıllık süreçte bir kere bile elimi süremedim, saçlarına dokunurken ellerim titrerdi.. Ellerimi yanaklarında ovuştursam canı yanar mı? diye düşündüm hep.. Dudaklarına ilk öpücüğümü 2 senenin ardından kondurdum.. Uzakları yakın eden, imkansızları ortadan kaldıran, hayallere daldıran, nefes aldıranımdı.. Ben inandım yahu!! Şu hayatta bir kızın beni sevebileceğine, bana ait hissedebileceğine inandım.. Ben gerçek anlamda yüreğimde saklayacağım, ruhumda ve kalbimde yaşatacağım bir kızın benim hayatımda olmasını isterdim.. Yolu şiirlerime uzanan, yalnızca bana yazılan, kalp dilimde çözülen, gözlerimin önünde dizilen yalnızca bana ait bir kadın, benim sevdam, gerekirse vedam,elvedam ama bendeki bir varlık, bir benlik.. Ya hep ya hiç diyebileceğim... Sevginin içerisinde cinsellikten,görsellikten,maddiyattan, daha güzel şeyler olduğunun farkında olan, tüm bunları idrak edebilmiş bir masal perisi.. Bu sıralarda Kan kanseri ile savaş halindeyim ( Lösemi) 12 yıldır şiir yazıyorum.. Ben kübra'nın şiirlerimdeki Aşk kahramanım olduğunu düşünmüştüm.. Öyle temiz sevdim ki.. Sesini her duyuşumda, ilk günkü kadar taze idi, ilk anki kadar heyecanlı idi.. İlk bakış, ilk göz göze geliş bunlar hep sıcaktı hep tazeydi.. Canımdan çok, varlığımdan cok sevdim, sonsuz baharım bildim.. Yalnızlığım doğruluğumdandır... Becerikli bir adam değilim ama, ben güzel sevmeyi bilyorum.. Ve bundan sonraki ömrümde şiirlerimin sahibi olacak kadının gönlümü fethetmesini diliyorum.. Ben inanıyorum bu fani dünyada Aşk'a inanan bilen yaşayabilen kadınların olduğuna.. Ruh ve duygu bütünlüğümün içerisinde yaşayacak kadınlar olduğuna tüm kalbimle ve benliğimle inanıyorum.. Bugün saçlarım çıkmaya başladı tel tel.. Anneme 6 ay sonra çıkan iki tek tük tel saçımı atmak için resmen zamanla yarıştım nasıl bir heyecandı o.. Bu kez sevinçten ağladım beni çok üzdüler.. Tokat gibi yüzüme yüzüme vurdu ihanetleri.. Sadece sevdim. Bir annenin evladını, bir çocuğun oyuncağını, sevdigi gibi. Yusuf'un züleyhasını sevdiği gibi.. İmanla,ahlakla, namusumla, şerefimle, hasiyetimle sevdim.. Bu yorumu okuyanlardan Allah razı olsun hakkınızı helal edin.. Kasım ayı ortalarında yaşıyor olursam sil baştan sevmek sevilmek isteyecektir bu can, bu beden, bu ten, neden yalnızlık neden..
Yerdeniz
Yerdeniz 2 gün önce
beraber kurduğumuz hayalleri onunla gerçekleştiriyorsun.
Bahar Koç
Bahar Koç 2 gün önce
Zorlanıyordum, düşlüyordum seni. Beni sevmişsin gibiiii
Barış Kara
Barış Kara 4 gün önce
"Zorlanıyordum, düşlüyordum seni. Beni sevmişsin gibi"
Ryzer
Ryzer 4 gün önce
Gene düşürdün beni buralara
Evreninsonsuzluğu...
Evreninsonsuzluğu... 5 gün önce
6 bine yakın yorum var bir çoğunu okudum hepsinden biraz biraz yaşandı bende de ve sonra dedim ki içimden kime neyi anlatıcan yazıcan yorumlayacaksın he ! Sevip sevilmeyenler var. İhante uğrayanlar var. Aldatılanlar var. Kandıranlanlar var. Yarı yolda bırakılanlar var. Unutulanlar var. Anlaşılmayanlar var. Bir çok hüzne acıya kahkaha atanlar yahutta bir başına gecelerce ağlayanlar var. Belki bir çok yorum yapamayanlar var cesaret edemeyip güçsüz görünmek zorunda olduğunu hissedip yazamayanlar var. Yani kısacası vb varda var... Herkes gibi, Herşey gibi, Sen gibi. Bende çok yoruldum,kırıldım üzüldüm, unutuldum ağladım. Hatalar yaptım kırdım,ağlattım ,yanlışlar yaptım, Ben pek iyi bir insan değilim ama çok kötü bir insanda değilim. Keşke insan hep çoçukluk masumiyeti ile yaşabilse ama malesef hayat sever ders vermeyi ders aldiktan sonra güçün yetiyorsa sende hayata dersini verirsin. Cesaretliysen yürekliysen düşe, kalka ağlaya ,güle son nefesine kadar verirsin mücadaleni umut beslersin toprağa gömülene kadar kaybolup yok oluncuya kadar ! Zarı yuvarla ve sonuna kadar git. İnsan ne kadar seviyorsa sevsin herşeye zamanla alışır böyledir bu nankör bir varliktır insan. Olsun ister olunca canı istemez. Olmasın ister olmayınca da isyan eder. Bir dediği bir değiğine tutmaz hele ki bu çağda kötülüklerin büs bütün egemen olduğu bu namussuz çağ da ! Neye inanabilirsin ve de güvenebilirsin Yaradan dışında. Allahtan Allah var ya o olmasa nasıl güçlü kalabilirsin ilerleyebilirin şu hayatta yaşam keşke benden ibaret olsa milyarlarca insan var canlılar varlıklar var. İnsan zamanla anlıyor herşeyi. Öğrendim ki öğrenilcek çok şey var çok... Neyse daha fazla yazmayaçağım zaten okumaz şaçma bulur bir çok kişi bu dediklerimi yahutta bir deli sanabilirler zaten kelimelerin de bir degeri bir manası kalmadı bu yüz.yılda ama olsun yine ben kendi içimden geldiğin yazdım belki çok dolmuştum taştım. Döktüm içimi kim nasıl anlarsa anlasın. Sorun değil ben sadace beynimde bir dünya var. Orada ölenler var kalanlar var. Kalbime gömdüklerim var. Bak işte diyorum ya varda var ne çok şey var ulan ! Ne çok şey gösteriyorsun be hayat temizini sen kirini bana paslıyorsun ;) Kalbimde birileri var her gün ölen her gün öldürdüğüm gülerekten... Zor nefes alıyordum kalbim atmıyor gibiydi ama ben canları saolsun diyordum. Herkesin herşey gönlünce olsun diyordum. Fakat şimdi öyle anlar oluyordu ki bazen Allahından bulsun dediğim zamanlarda oluyordu sonra dayanamayıp vazgeçiyordum kiyamiyordum. Şimdi nemi oldu artık hiçbirşey demiyorum sustum hiçsizleştim....
أ..Asena..أ
أ..Asena..أ 5 gün önce
`~🌼
Ayşegül Bala
Ayşegül Bala 6 gün önce
Bir daha asla ‘biz’ olamayacağımıza gelsin bu şarkı..
Zeynep Ergin
Zeynep Ergin 6 gün önce
Düşlüyordum seni beni sevmişsin gibi...
Melisay
Melisay 6 gün önce
Şu sesle o kadar anım var ki ama şarkılarını açmadan duramıyorum
UmutTK
UmutTK 8 gün önce
Artık gerçekten kalbinde birileri var,ne yazık ki ben değilim.
gül
gül 9 gün önce
Seni özlüyorum... Ama bu gece biraz daha özledim seni...
Uğur Tunç
Uğur Tunç 9 gün önce
Fotoğraflar çok acımasız değil mi ? Ömrün boyunca birdaha bir araya gelemiyceğin birisiyle binlerce yıl aynı fotoğraf karesinde bulunmak.
TuRAn
TuRAn 11 gün önce
"Düşlüyordüm seni"fakat bişey farkettim düşlediğin şeyler sadece masallarda gerçekleşiyormuş
Kadir Aras
Kadir Aras 12 gün önce
Hiçbir şekilde derdim olmasa bile acı çekiyorum teşekürler perdenin ardındakiler
ERA ERA
ERA ERA 13 gün önce
Bu şarkıyı dinlerken beni sevmediğin ve sevmeyecek olman gerçeği, kalbimi çok kırıyor
Sevval Yigit
Sevval Yigit 14 gün önce
Kalbinde birileri var cümlesindeki ağırlığı kaldıramıyorum...
naz ongun
naz ongun 14 gün önce
ugrarsan buraya seni seviyorum
Hysterique Xx
Hysterique Xx 16 gün önce
2 senelik bir ilişki. Benim için her şeyin ilki. Arabasındayız. Çok mutluyum onun yanındayım. Günler sonra kavuşmuşuz. Hem de ne imkansızlıkları atlatarak.. Ellerini tutuyorum. Arada bir de öpüyorum. Kendimizi tutamıyoruz özlem var. Bir yandan Istanbul trafiği. Ama hiç önemli değil, gözüm hiçbir şey görmüyor ondan başka. 4 saatlik yol yorgunluğu bir anda uçup gitmiş. Saatlerdir yemek yememişim ama hala daha karar veremiyoruz nerede kahvaltı yapacağımıza. Radyo açık, bir anda bu şarkı çalmaya başlıyor. Biliyorum şarkıyı normalde dinlerim. Ama bu sefer bir ağır hissettiriyor. Aman diyorum yanımda o var, mutluyum. Birbirimizin gözlerinin içine bakıyoruz gülüyoruz sürekli. Bir yandan "Kalbinde birileri var".. Daha sonra nasıl oldu bilmiyorum. Buralar biraz silik ve karmaşık. Onun telefonundaki mesaj. Ağlamalar. Arabanın camına vurması. Gözyaşları. Nefessiz kalmam. 2 yıl sonra öğrendiğim yalanlar ve itiraflar. Arkada çalan bu şarkı. 3 aydır ben bu şarkıyı dinleyemedim. Şuan bile açamadım, durdurdum, öyle yazıyorum bu satırları. Hala kendimde o cesareti bulamıyorum. Dinleyemiyorum. Ben onun gözlerinde kaybolurken, onun kalbinde birileri varmış.
Su Gülmek
Su Gülmek 5 gün önce
En azından görmüşsün.. ya ömrünü ömrüne adadiktan, belki çocuğunuz olduktan sonra fark etseydin yalanlarını? Geri dönüş yollarını da yaksaydın, benim gibi.. Hepsi geçecek. Kolay değil canından can gidiyor, her nefesin yarıda kalıyor. Alışıyorsun..
Tuana
Tuana 16 gün önce
Umarım yoktur
KAĞAN HAKAN KALKAN
KAĞAN HAKAN KALKAN 17 gün önce
Arada bi beğenin hatırlatın gelip dinliyeyim
Azra Balon
Azra Balon 19 gün önce
Beni sevdiğini sanıyordum ama kalbinde başka birileri varmış
ßε†üレ özძεოἶɾʼ
ßε†üレ özძεოἶɾʼ 19 gün önce
Beni Yordun , Dayanıyordum .. Kalbimdeki Kırıklara .. '
Tülay Bal
Tülay Bal 20 gün önce
Böyle şeyler dinleseydin sana olan aşkımı anlardın ama sen kaçmayı tercih edersin;)
viola'
viola' 20 gün önce
Ne Sevgilim var ne hoşlandığım biri. Şuan sadece yks'yi düşünmek için burdayım...
•~Påpåtyå~•
•~Påpåtyå~• 20 gün önce
🌼..
Salman Krtlknt
Salman Krtlknt 20 gün önce
Bir gün olurda denk gelirsen bu şarkıya; sana göre degil buralar, sevilmeyi haketmiyorsun.
•~Påpåtyå~•
•~Påpåtyå~• 20 gün önce
Üzülürse..?
Semra Yildiz
Semra Yildiz 21 gün önce
Pişmanım sana güvendiğim için tanıştığım için hislerim için. ..
Suleyman Kapcak
Suleyman Kapcak 21 gün önce
Ben ona aşıktım, o başkasına. İyi geceler dostlar 🥀
Suleyman Kapcak
Suleyman Kapcak 19 gün önce
@Sude Tuna yak bekliyorumm
Sude Tuna
Sude Tuna 19 gün önce
Senin için yakıcam bir tane hacım
Suleyman Kapcak
Suleyman Kapcak 20 gün önce
@•~Påpåtyå~• umarım geçer be ranacım :/
•~Påpåtyå~•
•~Påpåtyå~• 20 gün önce
İyi geceler, geçer..)
Sibel
Sibel 21 gün önce
Selam perdenin arkasından ertafa bakanlar, umarım bizim oyunumuz da bir gün başlar...
Gamze
Gamze 22 gün önce
Uyumadan önce dinlerdin bu şarkıyı neden unutamıyorum seni hâlâ neden
A
A 22 gün önce
:)
Devrim Ağacı
Devrim Ağacı 22 gün önce
:)
Asya Palta
Asya Palta 22 gün önce
Bu kadar mükemmel bir grup gelir mi bir daha? Sanmam
Buse Nur Yener
Buse Nur Yener 23 gün önce
“Seni hiç bırakmam” demişti. bende ona “seni unutmam” demiştim ben sözümü tuttum:) ilk sevgilim, ilk aldanışım ve sen en güzel aldanışsın. umarım başkalarına seni hiç bırakmam demezsin. Bırakırsın çünkü.
Berfin Güler
Berfin Güler 25 gün önce
"Sen böyle şeyler dinlemezsin biliyorum ama olurda bir gün denk gelirsen şunu bil, sen kendime yaptığım en büyük saygısızlıksın.."
Yüreği ağır yaralı adam
Yüreği ağır yaralı adam 26 gün önce
Allah kahretsin ki.. Uçkuru için sevenler mutlular.. Köpek gibi sevdim be.. İhanet etti ama dönse yine bağrıma basar kulu köpeği olurum.. Böyle Aşk'ın ızdırabı olmaz olsun..
vildan esen
vildan esen 27 gün önce
0:54
Yusuf `
Yusuf ` 27 gün önce
İleride en azından görürüm kendimi şuralarda.
Beritan Sürme
Beritan Sürme 28 gün önce
beş yıldır neden aklımdan çıkmıyorsun oysa senin kalbinde birileri var ben haric ama brnim kalbimde bi tek sen varsın🖤🫀H
turan ama 1.90 olan
turan ama 1.90 olan 29 gün önce
_"Tükeniyordum, sabrediyordum başka dudaklara dokunmana..."_
Sahin
Sahin Aylar önce
istanbulun denizi ankaranin asklari meshurdur..
Ayşe Demir
Ayşe Demir Aylar önce
Bu şarkıda boğuluyorum
Huseyin Dogan
Huseyin Dogan Aylar önce
3 seneye yakın olacak ve ben hala seni seviyorum.Benim hakkımda ne düşünüyorsun bilmiyorum. Neden böyle bir şey sordun ki hüso o seni hatırlamıyor bile.Çünkü onun kalbinde birileri var 22.08.2021
Nisanur Özdemir
Nisanur Özdemir Aylar önce
bu adamın sesi bi tek beni mi ağlatıo lan
___ Mrs
___ Mrs Aylar önce
🎶🦋
Sultan Koç
Sultan Koç Aylar önce
Her beğenide gelip dinliyicem lütfen bu şarkıyı her dinlediğinizde beni de çağırın en olmadık ortamda dinleyip ihtiyacım olacaktır
ALİ
ALİ Aylar önce
"Düşlüyordum seni Beni sevmişsin gibi..."
gizli bir adam
gizli bir adam Aylar önce
kalbinde birileri var🌹🌹
ALİ
ALİ Aylar önce
*Eline bile dokunmamış birinin kalbine dokunması* Ne garip ama...
eskizdefteri
eskizdefteri Aylar önce
Olsun be geriye bi bak
ALİ
ALİ Aylar önce
Kafamda olanları buraya yazsam hem okunamayacak kadar uzun olur hemde çoğu kişi anlamaz..anlayanlar ise vay be der geçer...
ALİ
ALİ Aylar önce
*UMUT* _ne güzel şey_ İçinde hep bir umut vardır insanın işte o umut kaybolmasın diye sevdiğine sevdiğini söylemez insan ama o umudun kaybolmasını göze alanlar kazanır bu hayatta işin ucunda kaybetmekte vardır tabi..
Z. Dgksn
Z. Dgksn Aylar önce
Şimdi dinleyen yokmu yorumlar hep eski
belarumeysa
belarumeysa Aylar önce
Arkadaşlar kalbinde kim var anlayamıyorum. bi işaret gerek ....
Ayşe Çayır
Ayşe Çayır Aylar önce
Aşık oldum şarkıya 💙
ipek
ipek Aylar önce
kalbinde birileri var..
Efe Burak
Efe Burak Aylar önce
Burdaki herkes aldatılmış veya sevilmemiş onun için burdalar, ben ise çok sevildiğim için buradayım. Sevdim sevildim, bazı aracılar yüzünden bitti her şey. Ben buraya o zamanları özlediğim için geliyorum, inanın aldatılmanız daha iyi 1 yıla kadar adını bile unutursunuz. 3 yıl oldu başkasını sevemiyorum aynı hisleri yaşamayacağımı bildiğim için
PUBG MOBİLE
PUBG MOBİLE Aylar önce
Uzaktan da olsa severdim onu ama simdi baska kollarda😔
Berrinsly
Berrinsly Aylar önce
“Düşlüyordum seni beni sevmişsin gibi..”
Ferhat Gnncc
Ferhat Gnncc Aylar önce
Dinlerken heleki arabadaydan kenara çekip kafanı yastığa koyup düşüncelere dalıyosun. Boğazın düğümleniyor. Sardırıp sardırıp dinliyorum bıkmadan yılmadan bu şarkı insanı bambaşka duygulara boyutlara taşıyor. Ömrü hayatımda dinlediğim EN iyilerden....
Merve Keskin
Merve Keskin Aylar önce
Kalbimde sadece Atakan var
Betül BOZKURT
Betül BOZKURT Aylar önce
Ankara'yla bozuşup kendime kızdığım bir gecede beni kendinden kurtarmadan kalbine birilerini mi aldın?
Miray Çetin
Miray Çetin Aylar önce
O mükemmeliyet bu olmalı aradığım harikalık sensin! Şarkı demek saygısızlık bence
İlknur Doğan
İlknur Doğan Aylar önce
Beni sevmişsin gibi.
İlayda su perisi
İlayda su perisi Aylar önce
Karşı komşuma aşık oldum ama benimle ilgilenmiyor her gece evini izleyerek bu şarkıyı dinliyorum:((
Recep Yünce
Recep Yünce Aylar önce
Gidişlerin Boynuna yasla beni.
Ceren Polat
Ceren Polat Aylar önce
kalbinde birileri var :)
Busra Cicek
Busra Cicek Aylar önce
Az önce sevdiğim adamın ,sevdiği kıza ettiği duaya amin dedim. İçim kavruldu gıkımı çıkaramadım… bana da bu şarkıyı senin için dinlemek kaldı. Mutlu ol
impossibleorprobablynot
impossibleorprobablynot Aylar önce
BURAYA DA NOT BIRAKAYIM BARÎ
impossibleorprobablynot
impossibleorprobablynot Aylar önce
@Merve Nur Özyurt bayıldım kızzzz, teşekkür ettim✨
Merve Nur Özyurt
Merve Nur Özyurt Aylar önce
tavsiye:) trshow.info/watch/u-FmYDdNOg0/video.html&ab
Mazlum Öztürk
Mazlum Öztürk Aylar önce
Çok güzel geldi be güveniyordum kayboluyordum hangimiz kaybolmadık ki bir cifti gözde yollarımızı bulamayıp kendimizi hangimiz bırakmadık ki bi tatlı gülüşe gözlerimiz kapalı kim sevmedi ki canından öte kimler bırakıp gitmedi yaşadı yalan aşkın ardından sevdi şehrini kimler vazgecmediki ama bazan öyle birşey olurki BANA oldu gibi BIRI GELIP SIZI BULUR O DOĞRU KIŞI HIC BEKLEMEDINIZ BİR ANDA NE OLDUNUZU NEYAPICANIZI UNUTTUNUZ KIM OLDUNUZU BEN ÖYLE BIR BULDUN KI İYIKI BULDUN EN YANLIZ ANIMDA EN UMUTSUZ ANIMDA GELDIN SEN SEN OKADAR GÜZEL GELDİNKI BENİ BEN SANA ANLATAMAM ŞIMDIKI BENI MUTLULUGUN SEVINCIN 'NE OLDUNU UNUTMUŞ BANA HATİRLATİN ICIN IYIKI KARVSİN PRENSESIM
Hasan Avci
Hasan Avci Aylar önce
UNUTURUM DİYOR İNSAN UNUTTUM SANIYOR UNUTULMUYOR
Kubilay Türkyilmaz
Kubilay Türkyilmaz Aylar önce
Kalite kokan kalite fiskiran müthis bi gece sarkisi..bravo lan! Hatta bi bravo daha,emeklerinize saglik.
hale altınışık
hale altınışık Aylar önce
"beni sevmişsin gibi "
Kırık Kalp
Kırık Kalp Aylar önce
Alıştım bak. Artık gelme istemiyorum sadece mutlu ol gittiğin yerde
Yiğit Ömer İNCE
Yiğit Ömer İNCE Aylar önce
Özledim..
Umut Can Tokdemir
Umut Can Tokdemir Aylar önce
biliyorum şuan birlikte değiliz ama biliyorumki bu şarkıyı dinliyeceğini biliyorum belki bu mesajı görürsün diye yazıyorum
Ahmet Tunç
Ahmet Tunç Aylar önce
NAPİM
Rosalia Hiloşş
Rosalia Hiloşş Aylar önce
Kalbinde birileri var...
Melek Tuncer
Melek Tuncer Aylar önce
O başkasını seviyor ben onu olsun bişey olmaz
Tuğçe Nur
Tuğçe Nur Aylar önce
Sen benim kendime yaptığım en büyük saygısızlıktın . Ama ona rağmen keşke demedim . Keşke deseydim dönme ihtimalim vardı sana ama artık bir ihtimal bile yok 😊
Senanur Cağunda
Senanur Cağunda Aylar önce
oylesine dinledigim sarkinin su an kaderimiz oldugunu anladim sevgilim
_Gulcenazzy
_Gulcenazzy Aylar önce
Kural 1 Özel şarkıları onun gibi duygusuz birine ithaf etme.
Ümit Atseven
Ümit Atseven Aylar önce
Çoğu güzelim şarkıyı berbat ettim bu yüzden
Ferhat Ersz
Ferhat Ersz Aylar önce
Böyle mıy mıy parçaları dinlemem normalde ama alkolün etkisiyle kulağa hoş geliyor 😂
Asmina Gül Akar
Asmina Gül Akar Aylar önce
birisinin bana attığı sste gördüm ve dinlemeye geldim
Ferhat Ersz
Ferhat Ersz Aylar önce
🥲
cehennem çiçeği
cehennem çiçeği Aylar önce
O dört odalı kalbine herkesi sığdırıp bir beni sığdıramadın ya ,bu da senin ayıbın olsun.
Ferhat Ersz
Ferhat Ersz Aylar önce
🥲🥃
QUEEN MAGNOLİA
QUEEN MAGNOLİA Aylar önce
neden beni kandırdın sadece mutlu olmanı istemiştim onunla da mutlu olmana da sevinirdim sen mutlu ol ama neden beni seviyormuş gibi yaptın sadece sen onun için endişeleniyorsun diye bile endişelenmiştim neden yaptın bunu bana
Özlem Bozarslan
Özlem Bozarslan Aylar önce
Çok güzelsin be şarkı🎈
Burhan Tek
Burhan Tek Aylar önce
Kendime NOT: Sen aşık değilsin aşk acısı çektiren şarkılar dinliyip aşık triplerine girmeyi kes !
Ozan Turan
Ozan Turan Aylar önce
Biliyorum beni sevmiyor hep hayalini kurdum beni sevdiğinin hiç bir zaman sevmiceğini biliyorum saat 04:54 kendimi buraya attım
Fatma Çalış
Fatma Çalış Aylar önce
Kalbinde birileri var benden başka birileri ;)
Şerife Tetik
Şerife Tetik Aylar önce
Herşey çok güzel olacak elbet bir gün 🙏💓
mor
mor Aylar önce
Dinlerken benide çağırın.Çünkü böylelikle unutmuyorum Kalbinde hala birilerinin olduğunu...
Sibel TÜRK
Sibel TÜRK Aylar önce
Varmış kalbinde birileri, biz neden kimsenin kalbinde olamıyoruz acaba.....
Nur
Nur Aylar önce
Kalbine iyi bak güzel yüreklim ❤️
melike işte
melike işte Aylar önce
Dünyanın en kötü hissi ile en kötü kabullenişi bir arada; "KALBİNDE BİRİLERİ VAR"
Seni Seviyorum
Seni Seviyorum Aylar önce
Sevdiğin şarkının altına bunu yazıyorum seni çok seviyorum
Furkan
Furkan Aylar önce
Bende seni çok seviyorum iyiki çaldın o kalbi 😉
Yusuf Suha
Yusuf Suha Aylar önce
beeeelki denk gelirsen "bunlar sana yazdığım ufak çaplı sözlerim saat gece 5.30 ve kan çanağı bu gözlerim"
Gündem Videoları
Gündem Videoları Aylar önce
BU ŞARKIYI DİNLERKEN O SNAP ATTI SEVGİLİSİYLE EL ELE 😢😢
Perdenin Ardındakiler - Beni Kendinden Kurtar
3:27
Perdenin Ardındakiler
görünümler 26 Mn
Sezen Aksu - Yandı İçim (Official Video)
4:20
Sezen Aksu
görünümler 797 B
ذا كيف صار دكتور ؟
8:02
BarryTube
görünümler 920 B
Stray Kids 『ソリクン -Japanese ver.-』Performance Music Video
3:09
Stray Kids Japan official Youtube
görünümler 760 B
Tugkan - Ele Layık
3:45
Tuğkan
görünümler 19 Mn
Uzunlar (V1)
4:43
Evdeki Saat
görünümler 14 Mn
Sakince Yoruldum
3:22
Kendimden Hallice
görünümler 7 Mn
Mavi Gri - O Ben Olamam (Lyric Video)
5:20
Mavi Gri
görünümler 15 Mn
Kahraman Deniz - Garezi Var (Official Audio)
4:18
Kahraman Deniz
görünümler 29 Mn
Seni Dert Etmeler
3:09
Madrigal - Topic
görünümler 21 Mn
Yaşlı Amca - Ve Ben
4:17
Yaşlı Amca
görünümler 15 Mn
Yağmurlar - Anıl Piyancı & Perdenin Ardındakiler
3:57
Perdenin Ardındakiler - Ankara'yla Bozuşuruz
2:45
Perdenin Ardındakiler
görünümler 6 Mn
Sezen Aksu - Yandı İçim (Official Video)
4:20
Sezen Aksu
görünümler 797 B
ذا كيف صار دكتور ؟
8:02
BarryTube
görünümler 920 B
Stray Kids 『ソリクン -Japanese ver.-』Performance Music Video
3:09
Stray Kids Japan official Youtube
görünümler 760 B
ITZY “LOCO” M/V
3:53
JYP Entertainment
görünümler 4,8 Mn
ابن سوريا في شوارع اسطنبول وفكرة جديدة #3
20:27
Türkiye'de Ulaşım | Röportaj Adam
10:34
Röportaj Adam
görünümler 1,7 Mn
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 2. Bölüm 2. Fragman
0:55
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 1,3 Mn