Fox TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Programına Konuk Oluyorum

  görünümler 87,091

Ali Babacan

Ali Babacan

4 aylar önce

Resmi Sosyal Medya Hesapları

alibabacan

alibabacan

alibabacan

Deva Partisi Resmi Sosyal Medya Hesapları

devapartisi

devapartisi

devapartisi

YORUMLAR: 289
Faruk
Faruk
Ali Bey Deva Partisi kar tanesi olarak çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor. Çığ gibi büyüyüp milyonların sevgisini kazanacak inşallah. Siz konuşurken keyifle dinliyorum, o kadar net ve anlaşılır konuşuyorsunuz ki herşey kafamda oturuyor.
bahadır colak
bahadır colak
Ali bey sayesinde gözümüz çözüme odaklı, efendi, bilimsel, liyakat nedir bilen bir siyasetçi gördü ya... Sırf var olması bile bir ümit benim için.
Furkan KOYLAHİSAR
Furkan KOYLAHİSAR
Ben bu adamın ülke yönetiminde söz sahibi olmasını istiyorum. Yönetimde sırf ekonomi kaleminde değil diğer bir çok alanda da söz sahibi olması gerek.. Devletin ılımlı ağırbaşlı güven veren ve hukuka bağlı yüzünü şahsında halka göstereceğine eminim..
DENİZ KORKMAZ
DENİZ KORKMAZ
Nolur değişmeyin ilk defa bir siyasetçiyi dinlerken ülkeyi nasıl terkederim düşüncelerine gark olmuyorum. Nolur çizginizi bozmayın biz bağırmadan da anlayabilen insanlarız. Bence sizi dinleyen her gencin kalbini çalmış durumdasınız. En zoru benim gibi gençlerin bir kere önyargılarını kırıp dinlemeye razı olması sizi. Beni en etkileyen şeyler eğitiminiz efendiliğiniz gençliğiniz ve gençleri anlamaya yardımcı olacak çocuklara sahip olmanız 😌
Aysenur Toptas
Aysenur Toptas
Geçen hafta rafta fiyatı 42 TL olan OMO sıvı deterjan bugün 60 TL olmuş....Ondan 2 hafta önce 39 TL idi... Ekonominin kitabını yazdık diye bas bas bağıranlar markete gidip fiyatları yerinde görsünler...
Turhan Demir
Turhan Demir
Hükümete bazen hayran kalıyorum. Önce ülkenin bir kısmını Tekel zamları ile üniversiteye gitmeden Kimyager yaptılar, şimdide 2 ayda ülkenin yarısını Ekonomist yaptılar. Biz gençlerin yaşama sevincini 18 TL'lik dolar kuru ile 1 günde yok ettiler. Bu kadar zırvalığı başka bir parti iktidara gelse bu kadar kısa sürede yapamazdı.
Enis Ucar
Enis Ucar
52:00
Canan Durmaz
Canan Durmaz
Sizi FOX, da izledim çok inandırıcı buldum ben doğrusu ak partinin uzantısı diye düşünüp partinize sıcak bakmıyordum şimdi fikrim çok değişti. Sizi kutluyorum çok güzel anlattınız saygılar.
Yusuf Emre Özbey
Yusuf Emre Özbey
Artık tarafım bellidir Deva partisi bu çizgide devam ettiği sürece de değişmeyecek bize umut oldunuz
Kurt
Kurt
Uzun süredir bağırmadan problemi ve çözümü savunan bir siyasetçi. Bağırıp konuşmak elbet insani bir eylemdir, bazende gereklidir. Fakat her daim bağırmak acizlik ve karşı hamleyi engellemek için sindirme girişiminden başka bir şey değildir. Ali Babacan''a genel tavırlarından dolayı, bilim ve hukuk vurgularından dolayı teşekkür ederim. İnşallah parti olarak çizgileri bozulmaz ve tüm ülkeye örnek olurlar.
CupRax
CupRax
Yine akıl ve bilimin konuşulduğu güzel bir program olmuş👏
Oktay Yasar
Oktay Yasar
Gayet sakin ne yapıcağını ne yapması gerektiğini bilen önündeki yolu gören kendinden emin allah yolunu açık etsin...
Selma Efe
Selma Efe
Siyasete Kibar dili getiren Adam 💯Sayın Babacan
gökçe mi
gökçe mi
Hiç aklımda yokken bilimsel ve sakin tavrı akıllı duruşu harika geldi.. Şu siyasette bulunmayan biri galiba umut ettirdi. Desteklemek gerek diye düşünmeye başladım👍
Süleyman EŞİN
Süleyman EŞİN
Ali Bey sizin sayenizde geleceğe ve Türkiye'nin geleceğine umutla bakıyorum. Hayranlıkla takip ediyoruz tüm dertlere DEVA olacaksınız inşallah. Saygı ve sevgilerimle yolunuz hep açık olsun Rabbim kazadan beladan korusun sizi inşallah.
mehmet fatih öztürk
mehmet fatih öztürk
Ülke yönetiminde muhakkak Babacan olmalı, uluslararası piyasa da da itibar sahibi birisi
Elodin
Elodin
şu anda gelir eşitsizliğinde çok yukarlardayız. listedeki komşularımız iran, demokratik kongo cumhuriyeti vesaire. 2005 yılında avrupa'lıların yanındaydık. yani o zamanlar kişi başı milli gelir insanların cebindeki parayı yansıtıyordu, şu andaki kişi başı milli gelir ile hiçbirimizin alakası yok.
serhat seçkin
serhat seçkin
En kısa zamanda erken seçime gidip bu yanlışları düzeltmemiz lazım.
Kays u Zûlâl
Kays u Zûlâl
Rabbim yolunu açık etsin sizi başımızda görmek istiyoruz
Mustafa
Mustafa
Ali bey'e bir önerim var, grafiklerde faizi düşürdüler enflasyon arttı diye gösteriyor, makul olan zaten anlıyor ama büyük bir güruh bu ters orantıyı dış güçlere bağlıyor. Önerim başka ülkelerde nasıl olmuş, faizi ne yapmışlar enflasyon ne olmuş oralardan da örnek vermek daha ikna edici olur bence.
Sivas Sokak Lezzetleri ! | Vlog
26:36
Noluyo Ya ¿
görünümler 1,5 Mn
Kubilay Karça - Seni Kırmışlar
2:54
Kubilay Karça
görünümler 352 B
ANTALYA'DA KÖPEK BALIĞI YAKALADIM!!
13:41
Deli Mi Ne?
görünümler 1,2 Mn
KALUSH ORCHESTRA - Stefania | Нацвідбір на Євробачення-2022
3:19
Євробачення Україна | Eurovision Ukraine official
görünümler 10 Mn
Mozart - Classical Music for Brain Power
2:02:22
HALIDONMUSIC
görünümler 23 Mn
Papo das 9 #635 13 de maio
59:06
André Trigueiro
görünümler 14 B
En Eğlenceli Nostalji 45’likleri
34:04
OSSİ MÜZİK
görünümler 618 B
Tom's Diner (Cover) - AnnenMayKantereit x Giant Rooks
4:34
AnnenMayKantereit
görünümler 53 Mn
Sivas Sokak Lezzetleri ! | Vlog
26:36
Noluyo Ya ¿
görünümler 1,5 Mn