ÖNCE İŞİNİ, DAHA SONRA 'GÜLÜM' DİYE SEVDİĞİ EŞİNİ KAYBETTİ/ KHK'LI İHRAÇ POLİS MEMURU KHK TV'DE

  görünümler 606,337

KHK TV

KHK TV

2 yıl önce

15 Temmuz darbe girişimi sonrası önce işini daha sonra da çok sevdiği eşini kaybeden 2 çocuk babası KHK’lı İhraç Polis Memuru Ali Örer “Ne kadar uğraşırsanız uğraşın benden terörist çıkaramazsınız” dedi. Eşi öldükten sonra çocuklarına hem annelik hem de babalık yapan Ali Örer “ Kanserden vefat eden eşini hala unutamadığını yaşadıklarını hak edecek bir şey yapmadığını söylüyor. Askerde ilk fişlenmesine tanıklık eden ihraç polis memuru Örer’in en büyük hobisi hat sanatıyla uğraşmak. Kendisine terörist yaftasının çok ağır geldiğini belirten Örer “Uğraşmayın benden sittin sene terörist çıkaramazsınız” dedi. Mahkemesi dahi olmayan KHK’lı Polis memuru Ali Örer görevine iade edilmeyi ve iade-i itibar görmeyi bekliyor.
İhraç olduktan sonra memleketi Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşen ve burada çalışan KHK’lı ihraç polis memuru Ali Örer, KHK Tv’ye konuştu. Konuşmasına “Ben Yörükoğlu yörüğüm” diyerek başlayan Örer, önce işini daha sonra da çok sevdiği ve ‘beyaz gülüm’ diye sevdiği eşini kaybetti.
"2 ÇOCUĞUMA HEM ANNE HEM DE BABA OLDUM"
Eşinin vefatıyla hayatın bütün yükünü omuzlarında hisseden ve 2 çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan Ali Örer “Eşimi çok seviyordum. Bu kadar çok sevmemem gerekiyormuş. Allah beni O’nunla imtihan etti. Benden aldı. Annem babam ve çocuklarımdan başka kimsem yok artık yanımda” dedi.
Eşine olan sevgisini zaman zaman gözleri yaşlı bir şekilde anlatan İhraç Polis Memuru Ali Örer “Eşimin adını andığımda hep ağlayasım geliyor. Ben bu kadar kötü olacağımı tahmin etmemiştim. Demek ki çok sevmişim. Çok sevmemek gerekiyormuş. Allah’ı sevmek gerekiyormuş. Seven sevdiğiyle imtihan oluyor.” İfadelerini kullandı.
"BEN NEYAPAYIM"
Önce işini ve daha sonra da zorlu bir hastalık mücadelesi sonrası eşini kaybeden Ali Örer “Ben ne yapayım benim yerimde olsanız siz ne yaparsınız” sözleriyle yaşadığı dramı anlattı.
İhraç olması sonrası birçok arkadaşının kendisinden uzaklaştığını yaşadığı köyde kendisine terörist gözüyle bakıldığını aktaran Örer “ Bize iftira atanlar, insanların duygularıyla oynayanlar, bilip bilmeden bizim hakkımızda konuşanlar. Benim ne çektiğimi ne yaşadığımı biliyor musun? Sizlere hakkımı helal etmiyorum “ dedi.
"EŞİMİN KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENMEK BENİ YIKTI"
İşinin kaybettikten sonra görev yaptığı İstanbul’dan memleketi Bodrum’a gelen ve daha sonra eşinin 4. Evre kanser olmasıyla ikinci bir şok yaşayan İhraç Polis Memuru Ali Örer eşinin hastalık sürecini şöyle anlattı.
“Karın ağrısı şikâyetleriyle başladı. Önce doktorlar teşhis koyamadılar. Ardından araştırma hastanesine gittiğimizde 4. Evre kanser olduğunu öğrendik. Adeta ikinci kez yıkıldım. Eşime doktor süre verdi. Hastalıkla mücadele ettik. Bu mücadele hem beni hem de eşimi çok yordu. Bu süreçte anne babam ve birbirimizden başka kimsemiz yoktu”
"MÜSLÜMANDAN TERÖRİST OLMAZ"
Eşinin ölümüyle kendini adeta yapayalnız hissettiğini hala yokluğuna alışamadığını belirten Örer çocuklarına hem annelik hem de babalık yaptığını kaydetti. 2 çocuğunda psikolojik destek aldığını aktaran Örer “Bizleri terörist yaptılar. Müslümandan terörist olmaz teröristten de, Müslüman olmaz” dedi.
Mahkeme süreci yaşamadığını belirten Örer, er ya da geç göreve iade olacağını çocuklarına eşiyle birlikte hayal ettiklerini gelecek sunmak için var gücüyle çalışacağını sözlerine ekledi.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/uVs.html...

YORUMLAR: 2 003
@KHKTelevizyonu
@KHKTelevizyonu
Kanalımıza destek olmak için videolarımızı beğenmeyi yorum yapmayı ve kanalımıza tabiki abone olmayı unutmayalım :) KHK TV'nin en çok izlenen videosunda ilk sırada yer alan Ali Örer 'in annesi bu kez KHK TV'ye konuştu. İki torununa annelik yapan babaannenin hikayesi
@hikmetarmagan4722
@hikmetarmagan4722
Bende KHK'lı bir polis olarak duygularımıza tercüman oldun diyebilirim.Allah eşine rahmet eylesin inşallah sizleri Firdevs cennetinde tekrar biraraya getirsin.
@hurriyetyalcnkaya7410
@hurriyetyalcnkaya7410
Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun 🤲🤲🤲😢
@huzursokag3751
@huzursokag3751 Yıl önce
Allah sizi cennette kavuştursun çocuklarınıza sımsıkı sarılın Allah çocuklarınıza güzel günler görmeyi nasip etsin
@erdenar4087
@erdenar4087
Hikayeniz karşısında duygulanmamak mümkün değil. Allah eşinize rahmet eylesin. Umuyorum ki adalet gerçekten suçsuzlar için bir gün tecelli edecektir. Sabır diliyorum.
@gulayguner9405
@gulayguner9405 Yıl önce
Eşinize Allah rahmet eylesin. Çocuklarınızın ve sizin o kadar güzel gelecekleri olsun ki ,siz bile bu kadarını tahmin etmemiş olun.
@volkandemir4843
@volkandemir4843
ülkemizin bu zor günleri hep mazlumların sucsuzlarin ahlarindan... Geç gelen adalet adalet değildir inşallah tez zamanda masumlar haklarını alır. Allah sabır versin..
@ayseerkam2879
@ayseerkam2879 Yıl önce
Gözyaşları ile dinledim Rabbim yardımcınız olsun ...Sizi yavrulariniza bağışlasın...Yavrularinizi Rabbimin rızası doğrultusunda yetiştirmenizi nasip etsin
@aysebor8011
@aysebor8011
Ben. Hakkari Yüksekovalıyım farklı ırklardanız ama samimiyetinize o kadar inandımki ağlıyarak dinledim hikayenizi . ve ben yine inanıyorumki sizin gibi dürüst temiz Vatanına milletine bağlı iyi eş iyi baba ve iyi bir vatandaş olarak tüm haklarınızı tazminatınızla birlikte geri alacaksınız Allah ın izniyle dualarım sizinle kardeşim
@serifesimsek8116
@serifesimsek8116
Allah kimseye yaşatmasın ZOR bir durum İçim parçalandı be kardeşim Yetkililer sesini duyar İŞİNE geri dönersin diye dua ediyorum Çocukların mutluluğa ihtiyacı vardır
@zehrakayseri457
@zehrakayseri457 Yıl önce
Kardeş ağladıkça ağladım eşi cok şanslıymiş arkasından devamlı okuyan bir eşi var ve onu cok sevmiş. İmtihanı ağır ama Allah sevdiği kuluna bu imtihanları verirmiş cenneti alaada buluşursunuz inşallah.. Eşide cook imanli bir bayanmiş.. Pankreans kanseri üzüntüyle olmuş kardesim amcamda üzüntüyle tutuldu bu hastalığa. Mekanı cennet olsun
@ihsankaplan8913
@ihsankaplan8913
Ciğerim yandı kardeşim. Allah rahmet eylesin.
@havvaocek6703
@havvaocek6703 Yıl önce
Çicek gibi insanları soldurdunuz.
@serdaremirlioglu4526
@serdaremirlioglu4526 Yıl önce
Ah güzel yavrular..Rabbim gülüşünüzü soldurmasın..Gönlünüze ferahlık versin..Tahmin dahi edemeyeceğiniz güzellikler lutfetsin Mevlam..
@reyyannerimantasdemir3299
@reyyannerimantasdemir3299
Dualarımız sizinle, Rabbim tez zamanda yardım etsin, yavrularınızın yüzü solmasın anneleriin ruhu şad olsun onun duası hep sizinle olcak, kaybetmediniz aslında sizler kazançlısınız ahiret sizindir.. Allahcc korumasında kalın..
@humeyragursel3683
@humeyragursel3683 Yıl önce
Hanımınıza Rabbim mekanini cennet eylesin. Evlatlarinizi size bagislasin. Allah yar ve yardimciniz olsun.
@zelihatetik5285
@zelihatetik5285
Ah güzel kardeşim Allahım sana sabırlar versin eşine Allahtan rahmet dilyorum dilerim rabbimden biranönce aklanırsınız yolunuz daima açık olsun yüreği güzel insan
@elizyaanagnostou3145
@elizyaanagnostou3145 Yıl önce
Hasret bıraktınız insanlara mutluluğu aynısını yaşamadan ölmeyin 😔😔😔
@burcuburcu7712
@burcuburcu7712 Yıl önce
Dinledikçe içim parça pincik oldu. Çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun.
@leylaahmet2231
@leylaahmet2231 Yıl önce
Böyle güzel insanlari üzenler, Bahçeniz bahar görmesin. Yasattıklarınızı yaşamadan ölmeyin.