Ghost towns | Chornobyl | Prypiat’

  görünümler 178,343

CHAPLINSKY VLOG

CHAPLINSKY VLOG

Gün önce

I shall start not with description, but gratitude. Gratitude to those, who was saving us from invisible fire, burning down their lives. This film I want to dedicate to each and every liquidator and everyone, engaged with the great tragedy, which occurred at Chornobyl nuclear power plant at the 26-th of April, 1986.
35 years ago, time in Prypiat’ was stopped. It was stopped by explosion at one of the most powerful nuclear power plant in the world. Almost 50,000 people, who lived close by the power plant had to leave their homes in order to survive. Prypiat’ is the sample of town, which was designed for people, with thoughts about their comfort. And this approach still impresses even now. River station with speed boats, which travelled back and forth to Kyiv and Belorussia; exemplary architecture of that period of time - modernism in a perfectly clear shape; walkable distance within 15 minutes to every necessary infrastructure (transport, home, work, educational and entertainment facilities, shops).
Every day radiation is getting disappeared. The same is happening to towns. They don’t have (till now!) any kind of status of monument. That’s why, definitely, no one makes preservation of historical buildings and pieces of art. And nature prevails: it is wrapping great, powerful avenues and exemplary buildings with impassable thicket, pulling concrete blocks of buildings to the ground, making crumbs out of conceptual mosaic plate pictures by Ivan Lytovchenko.
I hereby ask you to watch the film and promise to yourself, that this story, this town, this crime shall always answer in your memory with echo.
Patreon: / chaplinskyvlog
Instagram: / chaplinsky_vlog
Telegram: web.telegram.org/#/im?p=@Chap...
Facebook: / chaplinskyvlog

YORUMLAR: 832
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Запрошую переглянути фільм і обіцяти собі, що ця історія, це місто, цей злочин завжди відгукуватиметься у вашій пам'яті луною. #Chaplinsky_vlog​ долучився цим фільмом до надважливого освітнього проєкту #ЧорнобильЛуна​ #ChornobylEchoes​. Наша колаборація надає вам промокод на знижку 10% на усі тури від Гамма Тревел #gamma_travel​. Вводьте код LUNA12021 і на власні очі порозглядайте міста-привиди, аби побачити, як вони живуть зараз, і як жили колись.
@user-gd2fz7lf9r
@user-gd2fz7lf9r 2 yıl önce
Це є ще обличам влади сучасної, де все охоронялося і одночасно розграбоване тоюж владою , так як розграбували все майно громадян а і могильник техніки яка приймала участь в ліквідаціі аварії на чс. Де від тієї техніки залишились лише скілети все інше розграбували владні ділки у власних інтересах збагаченя. Певно що були і мародери але тоді питаня гвинтокрили і війсеова техніка це теж мародери певно що так але державники то інакше чим займалася охорона якщо двигуни повиймали їх на руках невинесли без підйомних кранів якщо десь могли проскочити мимо охорони то не з усієї техніки, тут не відговоришся. То ми робимо висновок що корупція в Україні була і процвітає у владі і сьогодні, Інакше несадили за напис лох чи без буть яких доказів злочину майданівців а тих хто рострілював майдан і судив за право на мирний протест зараз в депутати і надержавні посади кладуть. То цікао що порох і зе боряться ніби за закон а сповідують грабіж і прицім ніби є в опозиції один зодним. І останє часом порох і яник небули в долі і чому незнайдено убивуь майдану часом не порох ростріляв майдан усе щось є схоже нате судячи по діям його, де він залишив регів і наподальше в раді як опж де зібралися всі ті комуністи прибічники кремля?
@Andriy59
@Andriy59 2 yıl önce
Дякую Авторові за чудовий україномовний контент! ...Я добре пам'ятаю Прип'ять ще з 1986 року: я - тодішній старший лейтенант - командував ротою "ліквідаторів"; ми намагалися дезактивувати Прип'ять і навколишні села. Моя рота майже вся "згоріла" на корчуванні Рудого Лісу, а я от вижив... З Прип'яттю пов'язані мої найкращі спогади: моя кохана жінка працювала до Аварії в ресторані "Прип'ять" біля Палацу "Енергетик". Оце глянув Ваше відео - і сльози на очі навернулися. Сентиментальний став (вже 62). Хотів би ще раз побувати в Зоні, але здоров'я вже нема. Дякую Вам за відео!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую Вам за ваш героїзм ! Пам’ятаємо та не забудемо!
@dagnytaggart2027
@dagnytaggart2027 2 yıl önce
@@Andriy59 дякую вам за роботу, довгих років життя. Мій дядько теж був ліквідатором.
@ethancreed7636
@ethancreed7636 2 yıl önce
i know it's pretty randomly asking but do anyone know of a good place to watch new tv shows online ?
@waltermitty7197
@waltermitty7197 2 yıl önce
З такого ракурсу Чорнобиль ще ніхто не показував. Приємно, що україномовний контент нарешті робиться у дуже високій якості. Юліан і команда великі молодці.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, думаю не дивно, що я обрав "цей ракурс" і дуже втішений, що стільки позитивних відгуків.
@andersonthomas4134
@andersonthomas4134 2 yıl önce
Шикарний фільм, розчулює і змушує задуматись. «Ми далі ведемо себе як паразити» - ця фраза застрягла в серці! Дуже влучно. Дякую Вам за фільм про сучасний Вавілон. Зачепило до гдибини душі.
@hannazakharko681
@hannazakharko681 Yıl önce
Просто бомбезний фільм про колись фантастичне, взірцеве місто. Вражаючі кадри з дрону. Цікаве прочитання мозаїчного панно із зіркою - Полином. Шана і дяка ліквідаторам. Дякую за вашу працю.
@questgryzli
@questgryzli 2 yıl önce
Це відео потрібно включити в шкільну програму, особиво наголошуючи на останніх(у відео) словах автора! Дякую за Вашу роботу. Дякую Тим, хто врятував Світ!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, якщо маєте таку можливість - поширте це відео.
@free23111
@free23111 2 yıl önce
Та не гоніть, це проросійський контент
@dmitriy47
@dmitriy47 2 yıl önce
Постійно перебував в страхітливому очікуванні що Юліан скаже "такую страну просрали!")). Дякую за такий крутий огляд.
@thingsofthepast1303
@thingsofthepast1303 2 yıl önce
Дякую за таку неймовірну роботу! В останні роки українці покращують якість зйомки та взагалі показують себе з найкращої сторони, неймовірно цікаво бачити такі колоритні місця та серце прагне зберегти це для майбутніх поколінь.
@oleksa.8975
@oleksa.8975 2 yıl önce
Ви, мабуть, перші хто розповів про історію Чорнобиля до радянських часів. Це просто бомбічно..
@user-xr2nk2zs1d
@user-xr2nk2zs1d 2 yıl önce
Хороший контент Українською! Що до фільму, взнав багато цікавого про архітектуру і населення. А висновки які стосуються Екології потрібно робити ще на вчора. Ми дійсно паразити на своїй землі. Дякую Юліан і Ко.
@user-fg1cs3ko6n
@user-fg1cs3ko6n 2 yıl önce
Друзі, давайте всі разом активізуємося і виведемо це відео в топ українського ютубу лайки і коментарі цьому відео.
@oleksandrdomashenko2962
@oleksandrdomashenko2962 2 yıl önce
Оце діло! ±++++++++++
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Буду вдячний кожному!
@user-sg7ur5bd1l
@user-sg7ur5bd1l 2 yıl önce
Тю! Та не питання!
@dagnytaggart2027
@dagnytaggart2027 2 yıl önce
Давайте!
@user-mr7pf4zu6q
@user-mr7pf4zu6q 2 yıl önce
Спасибо за фильм про мою родную Припять! Да, моя семья была счастлива в этом городе! Мы ездили "домой" на ул.Леси Украинки 48 на 20ти летие аварии. Спасибо за возможность вновь увидеть пристань, кинотеатр Прометей, роддом, где мы родились с братом... Спасибо 🙏
@gammatravel939
@gammatravel939 2 yıl önce
Дякуємо, що поділилися особистим! З повагою і шаною до людей, які через це пройшли розповідаємо про Чорнобиль.
@user-ze9nv9xp5m
@user-ze9nv9xp5m 2 yıl önce
скільки вже переглянуто про Чорнобиль, а Юліан знову прикував увагу до нашого болю. Дякую за роботу!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Спасибі!
@siestasb
@siestasb 2 yıl önce
Дякую за роботу!
@Jenevo4ka
@Jenevo4ka 2 yıl önce
Звичайний відео-епізод від Пана Чаплінського: максимально цікавий, популярне питання відображене зовсім з іншого боку, купа нових деталей. Дякую Вам, що ви є.
@maria-mlo
@maria-mlo 2 yıl önce
Дякую за відео! Чудовий контент, де кожен може робити свої висновки. Без пропаганди та звинувачень чи неправдивої інформації. Максимум чесності і це рідкість 👍 Дійсно корисна інформація, бажаю кожному українцю знати свою історію. Без знання свого минулого, у нас немає гідного майбутнього. Бажаю нашій країні процвітання та того, щоб освічені люди були при владі.
@ladakondratuk4078
@ladakondratuk4078 2 yıl önce
Дуже вдячна за чудовий фільм! Безмежно вдячна за основну ідею фільму - ми лише гості на цій планеті, тому життєво важливо вести себе як порядні, мудрі, люблячі гості.
@irinabelobrovets7205
@irinabelobrovets7205 2 yıl önce
Найкраще відео про Чорнобиль. Дякую за акцент на архітектурі. Без істерики, без трагізму, без нагнітання. Дякую за роботу.
@dmytroilnytskyy5767
@dmytroilnytskyy5767 2 yıl önce
Вже з десяток років переглядаю матеріали про Чорнобильську катастрофу. За ці роки я дійшов до висновку, що в цій події для мене немає більше невідомих сторінок, але Ви Юліане, мене здивували. Переглянув фільм на одному подиху. Ви висвітлили цю подію в такому ракурсі, в якому ще ніхто не висвітлював. Особливо сподобались Ваші слова в кінці. Дякую за гарну роботу!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Спасибі, приємно читати.
@juliashayden1058
@juliashayden1058 2 yıl önce
Это лучшее видео что я видела на всем ютубе о Припяти! НАКОНЕЦ-ТО хоть кто то обратил внимание на этот город не только как на место катастрофы, а и как на передовой на то время город с красивой современной архитектурой, который требует внимание к себе! То как Вы делитесь мыслями о Припяти настолько близко и родно звучит! Давно интересуюсь этим городом, восхищаюсь его красотой о которой почему-то все молчат... Спасибо большое вам автор за то как преподнесли Припять, обратили внимание даже на мелочи ведь ими Припять прекрасна! Отдельный респект за мнение в том, что город нужно СОХРАНИТЬ и рада что людям не все равно на Припять!) #savepripyat
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую дуже за відгук!
@Yagunitto
@Yagunitto 2 yıl önce
дякую!
@geoego23
@geoego23 2 yıl önce
Большое спасибо за материал. Заключительные фразы о том, что что-то подобное может случится, особенно страшны, когда понимаешь, что большей части наших чиновников и депутатов мало что интересно, кроме их сверхзаработков. "Урвать здесь и сейчас, да побольше, и отвалить, а инфраструктурой нет времени заниматься". Надеемся на лучшее🙏
@Yarik76765
@Yarik76765 2 yıl önce
Багато цікавився темою, але ваш фільм розказав немало нового і цікавого. Вічна пам'ять ліквідаторам!
@user-kc1xv9vf9y
@user-kc1xv9vf9y 2 yıl önce
Надзвичайно сильне, багатогранне і емоційно вражаюче відео... Шановний Юліане, величезна повага Вам і Вашій команді за створення цього унікального за змістом випуску та долучення до освітнього проєкту про Чорнобиль. Насправді, ніхто до Вас не брався за таку високу морально-інтелектуальну відповідальність - зняти історико-архітектурний блог на таку важку тему, ще по-живому болісну для дуже багатьох людей, що постраждали і рідні яких рятували від наслідків страшної катастрофи ціною свого здоров"я і життя... Тож говорити про архітектуру та організацію просторів у місті з такою історією - можна було би бути звинуваченим у цинізмі. Але ні... Ви, Юліане, можете братись за такі надскладні теми і зробити це неймовірно глибоко, проникливо і збалансовано - в подачі трагічної історії, вдячності тим, хто рятував, і об"єктивної оцінки містобудування і тої цінної архітектурної спадщини і пам"яті, яку ми там залишили, але маємо для нащадків зберегти...
@maxtrytuz
@maxtrytuz 2 yıl önce
Люди мріяли і створювали прекрасне життя, на їхній погляд. І тільки Бог(Зевс) знав, що ми надто слабкі, щоб володіти його силою. Він захищав мільйони караючи одного, Прометея. ...
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам за можливість, інформацію та фаховий підхід. Те, що ви робите - надважливо. Радий, що долучився!
@aviamaks1789
@aviamaks1789 2 yıl önce
А що за освітній проект, можна поцікавитись?
@user-kc1xv9vf9y
@user-kc1xv9vf9y 2 yıl önce
@@aviamaks1789 #Chaplinsky_vlog​ долучився цим фільмом до надважливого освітнього проєкту #ЧорнобильЛуна​ #ChornobylEchoes
@Kostyanets
@Kostyanets 2 yıl önce
Дякую за роботу. Дуже цікавий огляд Чорнобиля та Прип'яті з точки зору архітектури та урбанізму.
@k1nder1300
@k1nder1300 2 yıl önce
Це вже не блог, це вже гарна журналістська робота
@wildcat6797
@wildcat6797 2 yıl önce
Найкраща аналітика . Дякую за вашу працю. 🌎🌞💙🌻
@sashalisik
@sashalisik 2 yıl önce
Монтаж і звуковий супровід на дуже високому рівні. Надзвичайно цікавий випуск. Дякую за вашу працю!)
@user-uo1cd2el1l
@user-uo1cd2el1l 2 yıl önce
Мороз по шкірі, гіркота і сльози в очах....На тисячу років втрачена прекраса земля з неймовірною природою для майбутніх поколінь. Надзвичайно сильний фільм. Дякую Юліану і його команді за таку необхідну просвітницьку роботу, а теж окрема подяка п. Людмилі Підлісній за її чудову, чисту солов'їну мову.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую дуже!
@dimonovych
@dimonovych 2 yıl önce
Ну тут ще як сказати - втрачена чи врятована...
@solodyako
@solodyako 2 yıl önce
Дякую Юліане за це відео, особливо за акцент на архітектуру та історію. Субтитри анг - це просто чудово для іноземних друзів та глядачів!
@olhahontar2318
@olhahontar2318 2 yıl önce
Чудова екскурсія, інформативне відео! Вставки з радянського фільму на контрасті із сучасними зйомками додають нереальної атмосфери. Окреме сердечко за саунд дизайн і муз супровід❤️ повноцінний документальний фільм
@bugliam1
@bugliam1 2 yıl önce
дуже цікаво. Як на мене, ще ніхто не показував це місто із такого боку, копнувши так глибоко. Гадаю, пане Юліане, це вийшов у вас шедевр. Дякую за таку чудову роботу.
@sofipie1647
@sofipie1647 Yıl önce
Дякую що ведете такий канал, котрий показує що було насправді у минулому. І україномовний контент, і пізнавальне відео😊
@Olia_Bila
@Olia_Bila 2 yıl önce
Багато бачила відео на цю тему, але це одне з найцікавіших. Дякую Юліану та його команді за цю роботу. Як завжди багато цікавих думок, заставляє замислитись і робити важливі висновки
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую за вашу увагу.
@yeenit7816
@yeenit7816 2 yıl önce
Дивно, я раніше ніколи не помічала цієї естетики Прип'яті. А вона неймовірна. Вперше мені насправді захотілось відвідати це місто - пам'ятку модернізму і постапокаліпсису. Краса. Хоч і моторошна але краса. Велике дякую, пане Юліане і всій команді що створила цей фільм.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам за відгук!
@tk3921
@tk3921 2 yıl önce
Страшенно-гарний фільм. В усіх смислах цього дивного словосполучення. Дякую. 🇺🇦
@user-zs8op3yt4e
@user-zs8op3yt4e 2 yıl önce
Дякую, Юліане, як завжди дуже класна подача інформації. Цікаво б ще було побачити влог про Славутич і почути ваші коментарі.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
буде!
@smovol1847
@smovol1847 2 yıl önce
Дякую за такий чудовий матеріал, Юліане, ви молодець. Ваш канал можна навіть вважати просвітницьким. Мені було дуже цікаво дивитись про Тернопіль, ваші думки про це місто були крайнє тотожні до моїх. І тут також, окрім дивовижним зйомок і МАКСИМАЛЬНО круто підібраного музичного супроводу, ви ще й поділилися своїми роздумами про цей жах на тілі України. Взагалі, вважаю Чорнобильську катастрофу чи не найпоказовішою історією про те, яка нещасна Україна є, наскільки сумною є її загальна історія. Горе Чорнобиля це квінтесенція.
@Mr88Yuriy
@Mr88Yuriy 2 yıl önce
Надзвичайно цікаво було побачити зону ЧАЕС Вашими очима. Барельєфи та ресторанчик біля води - побачив вперше. Якість монтажу, музика та інтерв'ю - на високому рівні.
@andriymysakovets6245
@andriymysakovets6245 2 yıl önce
Як приємно чути свою мову дякую вам шановні.Приємно, що україномовний контент нарешті робиться у дуже високій якості. Юліан і команда великі молодці.Дякую Вам за фільм про сучасний Вавілон. Зачепило до гдибини душі.
@anyedecastaneda9842
@anyedecastaneda9842 2 yıl önce
Про трагедію в Чорноболі забувається. та приходить 26 число і трагедія нагадує про себе.Слава усім героям що врятували світ від знищення! Дякую пане Юліане за висвітлення важливих тем у Ваших блогах.
@fromkhua6599
@fromkhua6599 2 yıl önce
Отличный фильм.Припять - уникальный город,сам побывал уже 3 раза.Вроде бы ничего особенного - панельки и все такое,но место реально магическое.Особенно когда бродишь по микрорайонам,словно в джунглях,а на заднем плане панельные дома.Думаю вернусь в Припять еще не раз,как и в целом в ЧЗО.Теперь нужно обязательно фильм о Славутиче
@Vitalii1925
@Vitalii1925 2 yıl önce
Юлиан удивил. Одно из лучших видео про Чернобыль. Одним словом - Боль.
@tarasboyarchuk506
@tarasboyarchuk506 2 yıl önce
Impressive! Дякую!
@user-nn2tg4oj3i
@user-nn2tg4oj3i 2 yıl önce
Як я тішуся що в нас є такий якісний контент. Дякую, Юліане!
@irenshundriy8989
@irenshundriy8989 2 yıl önce
Було дуже цікаво зануритися у цю дивну атмосферу. Скільки раніше бачила різних відео про зону та Прип'ять, але вперше побачила ці неймовірні арт об'єкти, ці дивні мозаїчні панно
@K.M.I
@K.M.I 2 yıl önce
Однозначно потрібна консервація всього того що можна зберегти.
@oleksandrdomashenko2962
@oleksandrdomashenko2962 2 yıl önce
Слушно.
@nazard1284
@nazard1284 2 yıl önce
@@andrewm1539 він вам там заважає дуже?
@vmadonov
@vmadonov 2 yıl önce
Шикарний випуск! Дякую, пане Юліане!
@uganda5592
@uganda5592 2 yıl önce
Круто знято, дякую за цей шедевр
@MrDancer893
@MrDancer893 2 yıl önce
Величезне дякую за цей фільм... "Ніколи знову" - це відноситься і до катастрофи на ЧАЕС
@Syharuk
@Syharuk 2 yıl önce
Велика подяка пану Юліану за працю ! Окрема подяка екскурсоводці пані Людмилі Підлісній !
@user-sg7ur5bd1l
@user-sg7ur5bd1l 2 yıl önce
Так! Вона надзвичайно цікава! Слухати її та бачити одна приємність!
@andriikravets6171
@andriikravets6171 2 yıl önce
Перехід з ретрофільму до теперішності на фоні зупинки Прип‘ять - максимально професійна насолода для очей. 🖤
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую за коменар, буду вдячний за поширення.
@DonVitaliano
@DonVitaliano 2 yıl önce
Передивився всі документальні фільми про Чорнобиль і припинять, переглянув всі відео на TRshow від різних блогерів, пройшов всіх сталкерів ;) і вже думав, що про цю тему вже нічого цікавого не знайду, але пан Чаплінський здивував. Картинка, інформаційна складова та її подача на найвищому рівні. Дякую за таку роботу, Юліане і ко.!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, що переглянули. Запрошую поширювати.
@Olexandr_13
@Olexandr_13 2 yıl önce
Ви показали Чорнобиль з нової сторони, що дозволило передати атмосферу життя міста і його мешканців, в яку увірвалось горе.
@greatana
@greatana 2 yıl önce
я рідко пишу коментарі, але це фантастика. Юліан дуже освічений і має філософське мислення. приємно дивтись високоякісні цілісні роботи, насичені цікавими розмислами, а не просто набір гарних картиночок під музичку
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам за ці слова!
@guitarissimo950
@guitarissimo950 2 yıl önce
Операторська робота, монтаж, кадри і звуки - все сформувало чудову картинку і неймовірно розчулило! Після іноземного серіалу HBO з мільйонними інвестиційми це, мабуть, найкращий український документальний репортаж про Чорнобиль, який так гарно візуально зроблений і розучулює до глибини душі. Дякую за висновки, треба, щоб цей фільм-пересторогу побачило багато людей і переосмислило свої звички, спосіб мислення і навіть існування. Вічна пам'ять усім загиблим рятувальникам...
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам, якщо є можливість - поширюйте цей фільм.
@gammatravel939
@gammatravel939 2 yıl önce
Дякуємо вам за теплі слова!
@Helena-lt8gs
@Helena-lt8gs 2 yıl önce
Ваші слова свідчать про те, наскільки Ви були вражені. Дякую,Юліане за Вашу відвагу приїхати туди. Окрема подяка екскурсоводу. З Вашого дозволу поділюся цим відео у Фейсбуці, та деякими Вашими цитатами?
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Я буду лише радий, якщо ви так зробити. І це стосується будь-якого відео на моєму каналі.
@Helena-lt8gs
@Helena-lt8gs 2 yıl önce
@@CHAPLINSKYVLOG Клас. Буду знати)
@MaksymPalyuga
@MaksymPalyuga 2 yıl önce
Дуже дякую Вам, Юліане, за створення цього фільму! 👍
@user-td8ph1dk9q
@user-td8ph1dk9q 2 yıl önce
«Зона» як у Пекнике на обочине, вона прекрасна, вона страшна, взірець сучасної забудови без претензій, без МАФ без реклами Інше життя і реалії у людей були. Могла бути містечком нового покоління, породженого життям в однакових рівноцінних умовах, праці і творчості , Едем свого роду ! Не долго музика играла...
@angelaseleman5321
@angelaseleman5321 2 yıl önce
Спасибі вам за дуже цікаву інформацію, круту подачу і за те, що розвиваєте україномовний Ютуб! Успіху вам!
@denfedieshov3819
@denfedieshov3819 2 yıl önce
Це дуже потужно! Дякую!
@tania9408
@tania9408 2 yıl önce
Чудово, дякую за фільм, дуже цікаво ❤
@ruslankuziak5236
@ruslankuziak5236 2 yıl önce
Юліане, подяка за Ваш вклад в розвиток якісного україномовного контенту. Особливо - в таку надважливу тему. Подобається не лише огляд міста, а й те, що в кінці таки ділитесь думками про сьогодення і сучасні проблеми. На мою думку - кращий Ваш влог на даний момент.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам за відгук.
@user-ki5eq7cu8g
@user-ki5eq7cu8g 2 yıl önce
Пане Юліан, ви перевідкрили Чорнобиль для усіх нас! Дякую!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, важливо це читати!
@victoriavicky2437
@victoriavicky2437 2 yıl önce
"Мы ведемо себе далі як паразити" дуже точно підмічено! Треба розвертатися і думати про екологію у першу чергу.
@taniakapoc
@taniakapoc 2 yıl önce
в якомусь радянському журналі читала фантастичну оповідь про жителів якоїсь планети, що повністю знищили екологію планети. Маючи в своєму розпорядженні машину часу, вони вертались у минуле і розпочинали все спочатку і кожен раз влаштовували екологічну катастрофу. На момент коли на цю планету прибув мандрівник із Землі, жителі планети "дійшли" до місцевої "кайнозойської" (чи якоїсь там) ери коли жили самі молюски і назад йти були нікуди......
@lytskij
@lytskij 2 yıl önce
Перспективне місце, з туристичної точки зору.
@user-yi1pv1ph3m
@user-yi1pv1ph3m 2 yıl önce
Місто яке позбавлене , нікчемної реклами ,жахливих заторів із зарубіжних машин ,не все було так погано в СССР, архітектура супер , мені подобається ,місто живе ,навіть якщо без людей, шкода що так сталося ,атмосфера дійсно якась магічна ,Припять була найгарнішим містом .
@YaroslavWolovets
@YaroslavWolovets 2 yıl önce
Дякую за оригінальний погляд містозабудовника-архітектора на Чорнобильську інфраструктуру тих часів. Зі щемом у серці заставили нас пригадати ці трагічні події ще раз. Окрема дяка за операторську майстерність. Успіхів у подальшому розвитку Вашого каналу.
@YaroslavWolovets
@YaroslavWolovets 2 yıl önce
Хотілося б ще про Славутич трошки. )
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Спасибі. Якщо є бажання, то долучайтеся на Patreon: patreon.com/chaplinskyvlog
@vitaliykrasnikov7281
@vitaliykrasnikov7281 2 yıl önce
Ох и годнота! Действительно, новый взгляд на Зону. Супер! Был в ЧЗО на двухдневной экскурсии, с ночёвкой в Чернобыле. Неизгладимое впечатление. Покинутые полесские сёла совсем другие. И они мне запомнились даже больше чем Припять. О, вижу на шее дозиметр накопительный. Коммент оставил, полный просмотр будет дома на проекторе.
@dagnytaggart2027
@dagnytaggart2027 2 yıl önce
Страшно не було?
@vitaliykrasnikov7281
@vitaliykrasnikov7281 2 yıl önce
@@dagnytaggart2027 Нет, не страшно. До поездки много читал о аварии, о излучении, дозах. Снова хочу поехать, только уже на приватный тур. Дня на 3-4. Было неприятное и гнетущее настроение после заброшенных сёл, пустых домов.
@Kalyta1985
@Kalyta1985 2 yıl önce
Бомбезнмй випуск. Дуже дякую за контент.
@olgaBrightsun
@olgaBrightsun 2 yıl önce
Просто таки гіпнотичний фільм. Скільки вже передивилась відео про Чорнобиль, Прип'ять, ЧАЕС - таку подачу зустрічаю вперше. Дуже грамотно, і атмосферно знято і подано. Дякую вам. Лайк, підписка, комент!
@Kuxa100
@Kuxa100 2 yıl önce
Чаплінський це знак якості.Дякую!
@user-lr9py4qp8w
@user-lr9py4qp8w 2 yıl önce
Вподобайка 👍 дякую за цікаве відео.
@olenailchuk8372
@olenailchuk8372 2 yıl önce
дякую! особливо за Ваше бачення, коментарі та зйомку; це саме той ракурс, з якого я свого часу побачила ці міста.
@KatiaVelura
@KatiaVelura 2 yıl önce
Дякую, відкрили інший погляд на Чорнобиль. Шкода що місто настільки розграбоване
@lettersell2524
@lettersell2524 2 yıl önce
Дякую за цікавий контент. Дуже сподобалось
@praguematist
@praguematist 2 yıl önce
Сказати, що фільм цікавий, то нічого не сказати. Шикарна зйомка. Високий професійний рівень.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам
@romanataman5538
@romanataman5538 2 yıl önce
Досить незвичне відео. Монолог однієї людини, втім досить колоритної і достатньо фахової. Дякую за цю роботу.
@mykhailogrom2431
@mykhailogrom2431 2 yıl önce
Отримав колосальне задоволення, якшо це можна так виразити, від випуску! Дякую величезне за працю!
@gammatravel939
@gammatravel939 2 yıl önce
Дякуємо вам за відгук!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую вам, радий, що сподобалося!
@panilevycka7528
@panilevycka7528 2 yıl önce
Дуже чуттєве відео, вдало підібрані кадри і музичний супровід, реально до мурах) Та основне посил, заставляє задуматись... Дякую, п. Юліане, вам і вашій команді!!!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Спасибі вам!
@user-bd5nh1ws4s
@user-bd5nh1ws4s 2 yıl önce
Це вже не блог, це дійсно фільм! Браво команді
@vladmaksymchouk8942
@vladmaksymchouk8942 2 yıl önce
очень надеюсь, что все эти здания и конструкции будут сохранены. как минимум, это действительно лучший мемориал, какой только можно придумать
@gammatravel939
@gammatravel939 2 yıl önce
Дякуємо вам за розуміння!
@olehyaskiv1907
@olehyaskiv1907 2 yıl önce
Дуже сильний фільм. Один з кращих на цю тему. Художня форма, зміст, настрій - все як у повноцінному якісному кіно. Дякую Юліану і всій команді.
@svitlanabusel253
@svitlanabusel253 10 aylar önce
Дякую за цікавий УКРАЇНОМОВНИЙ контент.
@alexandersharyak5578
@alexandersharyak5578 2 yıl önce
Емоційно витриманий випуск,на таку важливу тему з дуже мудрими та виваженими словами. Хочу відмітити - це вже не в першому випуску,дуже подобається кількість панорамних вставок з дрона,із продовженням мовлення на фоні,реалізовано завжди мега круто,особливо музичний супровід,в комплексі получається неймовірний продукт. Якість та частота випусків,заслуговує куди більшу цифру підписників,чого я і бажаю цьому влогу👍
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую за підтримку
@user-xs7je9xz3c
@user-xs7je9xz3c 2 yıl önce
Супер, так тримати
@taras_ukraine
@taras_ukraine 2 yıl önce
Захоплюючі кадри з тогочасного життя органічно поєднуються з кадрами теперішнього. Дякую за відео! Дуже цікаво!
@johnnydou
@johnnydou 2 yıl önce
Щиро дякую! Цікавий, якісний, повчальний фільм. Гарно передана атмосфера і створено ефект присутності.
@4238366
@4238366 2 yıl önce
Дякую за чудовий фільм! Надіюсь, що його подивиться якумога більше людей. Також цікавить інформація про місто Славутич, було б добре почути вашу професійну думку.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
про Славутич буде) дякую за відгук. Щоб фільм побачило більше людей не забудьте поширити серед друзів!
@dartium2777
@dartium2777 2 yıl önce
Оооооо, побежал заваривать чаёк! Давно ждал на вашем канале видео про Чернобыль, Припять. Лайк не глядя 👍
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую за коменар, буду вдячний за поширення.
@alexdmetal7985
@alexdmetal7985 2 yıl önce
Бачив немало фільмів про Чорнобильську катастрофу, але це один з кращих. Абсолютно новий погляд. Дякую!
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, буду вдячний за поширення
@user-gv6yn6kr6f
@user-gv6yn6kr6f Yıl önce
Хочу там побувати, атмосфера вражаюча. Щиро вдячна за такі думки, так Бог все розставляє на свої місця.
@yaremadukh
@yaremadukh 2 yıl önce
Чудовий випуск, дякую! А наскільки реально законсервувати Прип‘ять? Це ж, мабуть, чималі гроші
@DimaGlud
@DimaGlud 2 yıl önce
Аплодую! Надзвичайно атмосферне відео. Незвичний ракурс, який дозволяє подивитися на місто очами тих поколінь, які його будували и жили в ньому. Надзвичайно точно передано відчуття моторошного спокою, тиші і торжества природи. А також безкінечної людської дурості і самовпевненості.
@gammatravel939
@gammatravel939 2 yıl önce
Дякуємоза відгук!
@MagmaleV
@MagmaleV 2 yıl önce
Зона Відчудження це як інша планета, унікальне місце з неповторною атмосферою. Потрібно захищати його і робити цікавим для всього світу, як пам'ять і свого роду туристичний об'єкт, другого Чорнобиля ви ніде не знайдете.
@romanpavlius3253
@romanpavlius3253 2 yıl önce
Дуже якісно, правдиво і повчально дякую!👍
@user-ye6hn3ic9w
@user-ye6hn3ic9w 2 yıl önce
фантастично! від перегляду море вражень, думок, та сильне бажання поїхати на екскурсію. Дякую за якісний контент! Інформація, посил, подача, зйомка, монтаж - на висоті
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую за коменар, буду вдячний за поширення.
@androidgoglenko8784
@androidgoglenko8784 2 yıl önce
Круто, дякую! Завжди якось уникав історій про Чорнобиль, в силу трагічності та жаху події. Цей матеріал подивився на одному подиху...
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 2 yıl önce
Дякую, запрошую поширювати це відео
@irinamichalska5190
@irinamichalska5190 2 yıl önce
Неймовірно. Глибоко. Зврушуюче видовище. Щиро дякую.
@user-op9dw7lq4f
@user-op9dw7lq4f 2 yıl önce
Робота виконана на вищому рівні, повчально ,гарно і цікаво.дякую
@user-bh5nw6rs2c
@user-bh5nw6rs2c 2 yıl önce
дуже і дуже круто знято. проглянув на одному диханні! дякую за пророблену роботу!
DISAPPEARING CHORNOBYL (CHERNOBYL) EXCLUSION ZONE
1:06:36
GIULIA FA LA BARBA ALL’UNICORNO🦄😆 #shorts
00:40
Çikolatalı Sokak Lezzetleri ! Vlog
37:16
Noluyo Ya ¿
görünümler 1,3 Mn
Kardeşlerim 108. Bölüm @atvturkiye
2:23:35
KARDEŞLERİM
görünümler 4,1 Mn
УПС😨
00:18
Chapitosiki
görünümler 1,6 Mn
Фильм " Сволочи " #сволочи
1:37:15
📽️ Ars_Video ⛰️
görünümler 8 Mn
Луцьк | Місто втрачених амбіцій
1:08:16
Одеса | Урбаністика не фонтан
1:02:12
Research SIte. Chornobyl. Documentary
52:17
hromadske
görünümler 89 B
GIULIA FA LA BARBA ALL’UNICORNO🦄😆 #shorts
00:40