"Ne yazık ki para aşktan daha üstün bir şeydir!" | Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm

  görünümler 98,598

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

Kızılcık Şerbeti'nin 32. Bölümünde; Doğa’nın avukatının Fatih tarafından satın alınması ile başlayan süreç, Doğa’nın aleyhinde ilerlemektedir. Fatih’in ayrılmamak konusundaki ısrarları ve Abdullah’ın baskısıyla Nilay’ın şahitlikten çekilmesi dava sürecini uzatacaktır.
Kısa bir süreliğine bebeğini Nursema’ya emanet eden Doğa, onun bunu fırsat bilerek çocuğunu görsün diye Fatih’i çağırması nedeniyle ikilinin arası açılacaktır.
Nursema ve Umut’un, Abdullah’ın evine geçici olarak gelmesi ikilinin ilişkisini olumsuz etkilerken Pembe kızının yanında olmasından dolayı çok mutludur. Ancak Umut’un geceleri barda şarkıcılık yaptığına yakından tanık olan Abdullah damadını sert bir şekilde uyaracaktır.
Ömer ve Kıvılcım evlendiklerini deklare etmek üzere bir yemek daveti yaparlar. Alev yemeğe son anda katılacak ve büyük bir bomba patlatacaktır. Ama en büyük sürpriz finalde mahkeme salonunda yaşanacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ / kizilcikserbetitv
#ShowTv
#AliyeUzunatağan
#SılaTürkoğlu

YORUMLAR: 87
@zeynepbicken7589
@zeynepbicken7589
Birisi de demiyor ki anneniz nefret etmesine rağmen siz babanızla görüşmeye devam edip kendinizi de defalarca zora soktunuz birçok kişinin söylediğini göremiyorsunuz. Cevap netice de baba...Dizi mizi ama hayatın da gerçeği. Anne baba boş ana bilir ama çocuk boşanmaz olmamalı da zaten.
@karsbirsevdadir
@karsbirsevdadir
Sönmez haklı dünya parayla dönüyor 👍
@gulindurmaz6428
@gulindurmaz6428
Sönmez spoiler makinesi gibi bir kadın, ne dediyse hepsi gerçekleşiyor
@guzelyuvam8660
@guzelyuvam8660
Sönmez anne çok mantıklı ve görmüş bir kadın
@bihterzade
@bihterzade
Fatih'e sinirli, kızgın olmakta haklı fakat bebeği göstermemek Fatih'i cezalandırmak değil bebeğide cezalandırmak bunu çocuğa yapma hakkın yok.
@akinkaancicek
@akinkaancicek
Sönmez'in Ünal ailesi güzellemesi de sıktı kimse kusura bakmasın. Kaç bölümdür aman şöyle zenginler böyle güçlüler, babası, yok onun ailesi görmek zorunda falan da filan da. Sönmez'i bir kerede ailesinin yanında mı görsek acaba? Paranın mutluluk huzur getirdiğine inanmıyorum. Evet parasızlık sıkıntı yaratıyor ancak, yatlarda katlarda lüks kıyafetlerle mutlu olmayan, acı çeken, psikolojisi dibe vurmuş nice insan tanıdım.
@serhatdogarmac5856
@serhatdogarmac5856
Sıla Türkoğlu Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏
@serraates
@serraates
Doğanın yaptığı yanlış doğru söylüyor Sönmez anne. Fatihin allah belasını versin ama sonuçta cemrenin babası ne kadar kötü de olsa aralarındaki kavgaya kzını sokmamalı nasıl ki Doğa babası kötü olmasına rağmen hala seviyor Cemre de öyle olacak
@senagursoy
@senagursoy
Ayy annesi de diş hekimi olacak. Annesinin durumu da gayet iyi sanki çulsuz bunlar da
@gozdenuraltunsoy329
@gozdenuraltunsoy329
Fatih kotu bir koca olmus olabilir. Ama babaligini doga degil cocugu yargilayabilir. Tutup yuz kizartici suc islemedikce her cocuk babasiyla iletisimi hakeder.
@denizbas6525
@denizbas6525
Sen çocuğu babasından mafrum birakirsan oda seni bırakır.hic kimse kendi kini yuzunden böyle bencilik yapmasın.sen istemiyorsun diye sırf ceza olsun diye çocukların hayatını karartmaya hakkı yok
@cigdemerdogdu8582
@cigdemerdogdu8582
Bunlar hayal aleminde Songül hanım gerçekçi..
@emirkozcuoglu650
@emirkozcuoglu650
Bu umut'u hangi ülkeden transfer etmişler çok yabancı kalmış Türkiye'ye.
@alarachr
@alarachr
sonmez’den daha hakli cok az karakter vardir
@haticeakn5281
@haticeakn5281
Babaya çocuk göstermemek ne demek anlamadım..doğa haklı iken haksız..bosanabilir fatihten ama çocuk gostermem mantığı yanlis
@snoopett
@snoopett
Sila Turkoglu is amazing actress 🎉🎉🎉🎉Doga is going to be stronger 🙏🙏🙏🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
@user-qs7xh6tq7y
@user-qs7xh6tq7y
Sönmez anne bu sene kim şampiyon olacak
@songulsumbul6031
@songulsumbul6031
Kimse demiyor cemre için iyi olarak ne yapabiliriz
@muammerzuhalyenilmez2279
@muammerzuhalyenilmez2279
Sönmez anne sana sonsuz katılıyorum
@user-ip6pl5hs7j
@user-ip6pl5hs7j
Ne kadar doğru söylüyor Sönmez teyze maalesef
WhatsApp Video 2023 10 30 at 12 46 48
0:21
kanzleikorumtas
görünümler 7 B
Did the kids save his life?😱
01:01
Filaretiki
görünümler 8 Mn
Kızılcık Şerbeti (Cranberry Sorbet) - Season 1 Recap
3:55
TurkishSeriesReviews
görünümler 12 B