Mevzular Açık Mikrofon 1. Bölüm I Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ

  görünümler 7,068,794

BaBaLa TV

BaBaLa TV

Aylar önce

Mevzular Açık Mikrofon’un diğer bölümlerinde siz de soru sormak isterseniz @babalativi ve @pinctivi Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.
Mevzular Açık Mikrofon ilk bölümüyle Babala Tv’de!
İlk bölümün konuğu Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ.
Katılım sağlayan gazetecilere ve soru sormak için gelen misafirlerimize teşekkür ediyoruz!
👉 Babala TV TRshow kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ►
Oğuzhan Uğur: oguzhanugur_
Babala Tv : babalativi
PİNÇ : pinctivi
Twitter ►
Oğuzhan Uğur: oguzhanugur
Babala Tv : babalatv
PİNÇ : PincTivi
Facebook ►
Babala Tv : babalativi
PİNÇ : pinctivi

YORUMLAR: 46 304
BaBaLa TV
BaBaLa TV
Program gelirlerimiz sizlerin seçtiği bir kuruma bağışlanacaktır.
Kadir Urlu
Kadir Urlu
Jestler ve mimikler... Ne kadar ele veriyor duyguları ve düşünceleri değil mi? Bu kadar karşıt görüşün olduğu topluluk karşısına promptercılara inat çıkıp medeni cesaret gösteren ve soruları yanıtlayan Ümit Bey'i kutluyorum. Böyle bir programa ülkenin gerçekten ihtiyacı varmış, bu net anlaşılıyor. Programda emeği geçen başta Oğuzhan Uğur'a (baştan sona süreci çok iyi yönetti) ve fikir babası Şahan Gökbakar'a da teşekkürler. Darısı diğer siyasetçilere diyelim.
BirGaripAdam
BirGaripAdam 14 gün önce
01:45
Music Mixtapes
Music Mixtapes
ümit hocaya soru sorarken, dalga geçer gibi gülen ve küçümseyici bakışlar atan arkadaşlardan, aynı performansı cumhurbaşkanımıza karşı soru sorarkende göstermelerini istiyoruz
Messinin sol omuzu
Messinin sol omuzu 14 gün önce
önde dalga geçer gibi bakan arkadaşları aynı soruları cumhurbaşkanına sorarkende aynı performansı isteriz
Büşra Duman
Büşra Duman
Ön sırada oturanları iyi ki getirmişsiniz. Onların sayesinde oyumun zafer partisine gideceği kesinleşmiş oldu.
ceren yürekli
ceren yürekli 21 gün önce
Öncelikli olarak Ümit bey siyasi anlamında tamamen zıt görüşte olduğum bir insan olmasına rağmen akademik anlamda gerçekten çok iyi bir eğitimci olduğunu düşünüyorum ki tam kendisinden ders alacak iken adaylığı sebebiyle asistanından ders almak durumunda kalmam içimde bir uktedir. Ben programa ilişkin eleştirilerde bulunacağım.
tunahan koçyiğit
tunahan koçyiğit
Türkiye'deki üniversitelerin nitelikleri sorusuna verilen. "Keşke Türkiye'de üniversite olsaydı." cevabı Türkiye'de akademinin olmayışını belirten mükemmel bir cevap.
İlyas Ereli
İlyas Ereli 28 gün önce
Ön sırada oturan arkadaşların bir gazeteciye yakışmayan tavır ve cümlelerine rağmen kendisi bir siyasetçiye yakışır bir şekilde verdiği cevaplarla, değindiği konularla kalitesini ortaya koymuştur. Tebrik ediyorum. Bu çizgideki programların da artması ümidiyle...
yine sabah olmus
yine sabah olmus 21 gün önce
ümit özdağ hakkında tereddütteydim fakat öndeki terör sempatizanlarıyla konuşmasını dinledikten sonra ne kadar büyük bi adam olduğunu anladım. saygılar ümit hocamıza
Türker Erhan
Türker Erhan 21 gün önce
Mehmet Akif ve Bahar'ın saygısızca, gazeteci olmalarına rağmen sürekli gülmeleri ne kadar yandaş olsalar da büyük SAYGISIZLIKTIR. Mesleklerinden direkt olarak men edilmeleri gerekiyor.
Kıvanç Toprak
Kıvanç Toprak
Politikayı anlamam. Konuşmayı da sevmem. Ama sonuna kadar izledim ve diğer bölümleri de izleyeceğimi söyliyebilirim. Sevmeyeni bile izletiyor. Meraklandırıyor ve heycanlandırıyor. Tebrikler Oğuzhan abi.
Psikolog Sahra GÜNAL
Psikolog Sahra GÜNAL 21 gün önce
Programın içeriği çok güzel olmuş, böyle içeriklere ihtiyacımız vardı. Bazı karşıt görüşlü insanların tartışma ortamına tahammülü olmadığını ve Ümiz Özdağ’ın çok fazla üstüne gittiğini düşünüyorum. Şahsen ben de bir psikolog olarak nefret söyleminin tanımının doğru anlaşılmadığını düşündüm. Irkçı nefret, yabancı düşmanlığı, anti-semitizm ve hoşgörüsüzlüğe dayalı diğer nefret biçimlerini yayan, teşvik eden, savunan ya da haklı gösteren her tür ifadeye nefret söylemi denirken Ümit Özdağ, gerçekten önemli olan mülteci sorununu nefret söylemi olmadan her seferinde dile getirmiştir. Kaldı ki nefret söylemi olsaydı bunu kaçırmayacak, Ümit Özdağ hakkında her türlü hukuki süreci başlatacak karşıt görüşlü birçok insan var :) Özgürce ifade edebilmenin hangi unsurları kapsadığını umarım ülkece öğrenebiliriz.
Bayar Bayar
Bayar Bayar
Ümit Özdağ'ı beğenebilirsiniz veya beğenmeyebilirsiniz ama bu kadar zorlu bir ortama katılmaya cesaret gösterip, tüm bu sert sorulara yanıt verdiği için kendisine teşekkür ederim. Diğer siyasetçilere örnek olması dileğiyle.
TheMiracles11
TheMiracles11 28 gün önce
Sertliğe sertlikle cevap veririm kısmına sonuna kadar katılıyorum. Sorduğu soruların başına ve sonuna "üslubunuz çok yanlış" ekleyip ortamı geren bir çok kişi oldu. Kimsenin de oradaki insanın üslubunu eleştirmeye hakkı yok. Beğenmiyorsan destekleme, oy verme ama sen sorunu sorup cevabını almak için geldin oraya, siyasetçiye terbiye vermek, onu hizaya çekmek için değil. Adam cevap vermeye çalışırken defalarca şımarıkça diye tanımlayabileceğim şekilde sözü kesildi. Sürekli eleştiri modunda olanlar beni bile rahatsız etti burada.
sılanur tosun
sılanur tosun
bu kadar gerizekalı insanların gerizekalı sorularına
Meliissas
Meliissas 21 gün önce
Yeni bitirdim, zıt fikirlerin olması güzel ama taraflı gazeteciler kriz geçirtmedi değil. Çok güzel bir program olmuş, öncelikle Uğur'a çok teşekkür ediyorum ve devamını bekliyorum. 500 kişiyi kaybettiğini de sanmıyorum.
Metin YAZICI
Metin YAZICI
Önde oturan yamyam ordusuna ümit özdağın soğukkanlılıkla verdiği cevapları cidden takdir ediyorum. Özellikle Abdurrahman Uzuna karşı çıkışıyla takdir ettirdi kendisinden.
xbirkişi
xbirkişi 19 saatler önce
Abi benim oyum net zafere. Öndeki gazeteciler aşırı itici tavır sergilemişler. Emin olun ki çoğu insan da fark etmiştir. Tiksindi millet bunlardan
Ghost Driver
Ghost Driver
Soru soran arkadaşların özellikle ÖNDE OTURAN GAZETECİLERİN aynı cesaretle iktidar partisi üyelerinede soru sormalarını istiyoruz…
Kumar Alemine Son Racon... | Ezel
51:42
Ezel
görünümler 2,2 Mn
MEVZULAR 28 - Atilla UĞUR 19 Mayıs
33:41
BaBaLa TV
görünümler 2,9 Mn
Sancak - Kalbimden (Official Lyric Video)
3:43
SancakOfficial
görünümler 105 B
MUHARREM İNCE ve KIRMIZI AKP
22:50
Yusuf Kayaalp
görünümler 533 B
Yavuz Sultan Selim Savaşları [1512-1520] (TEK PARÇA)
2:24:16
Tolgshow - 2. Bölüm | Cem Yılmaz
1:54:21
25 Film
görünümler 3,2 Mn
Prof. Dr. Celal Şengör - Zor Sorular!
2:20:30
Evrim Ağacı
görünümler 2 Mn