Mevzular Açık Mikrofon 1. Bölüm I Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ

  görünümler 7,192,222

BaBaLa TV

BaBaLa TV

2 aylar önce

Mevzular Açık Mikrofon’un diğer bölümlerinde siz de soru sormak isterseniz @babalativi ve @pinctivi Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.
Mevzular Açık Mikrofon ilk bölümüyle Babala Tv’de!
İlk bölümün konuğu Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ.
Katılım sağlayan gazetecilere ve soru sormak için gelen misafirlerimize teşekkür ediyoruz!
👉 Babala TV TRshow kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ►
Oğuzhan Uğur: oguzhanugur_
Babala Tv : babalativi
PİNÇ : pinctivi
Twitter ►
Oğuzhan Uğur: oguzhanugur
Babala Tv : babalatv
PİNÇ : PincTivi
Facebook ►
Babala Tv : babalativi
PİNÇ : pinctivi

YORUMLAR: 46 390
BaBaLa TV
BaBaLa TV
Program gelirlerimiz sizlerin seçtiği bir kuruma bağışlanacaktır.
Funny Cats Channel
Funny Cats Channel
21 yaşında bir üniversite öğrencisi olarak ülkemdeki sorunlara(göçmenler,dış ilişkiler,ekonomi,eğitim) en sert ve kesin cevaplar veren, aynı zamanda her farklı ortama bu şekilde katılabilip, herhangi bir partinin genel başkanının yapamadığını yapan bir siyasetçiye oy vermekten onur ve şeref duyacağım. Kazanadabilir, kazanamayadabilir. Bu programda verdiği cevaplar da gayet içimi rahatlattı, teşekkür ederim.
BirGaripAdam
BirGaripAdam 21 gün önce
01:45
Music Mixtapes
Music Mixtapes
ümit hocaya soru sorarken, dalga geçer gibi gülen ve küçümseyici bakışlar atan arkadaşlardan, aynı performansı cumhurbaşkanımıza karşı soru sorarkende göstermelerini istiyoruz
Messinin sol omuzu
Messinin sol omuzu 21 gün önce
önde dalga geçer gibi bakan arkadaşları aynı soruları cumhurbaşkanına sorarkende aynı performansı isteriz
Büşra Duman
Büşra Duman
Ön sırada oturanları iyi ki getirmişsiniz. Onların sayesinde oyumun zafer partisine gideceği kesinleşmiş oldu.
yine sabah olmus
yine sabah olmus
ümit özdağ hakkında tereddütteydim fakat öndeki terör sempatizanlarıyla konuşmasını dinledikten sonra ne kadar büyük bi adam olduğunu anladım. saygılar ümit hocamıza
Samet Yöntem
Samet Yöntem
KPSS sorularının çalınmasına karşı ilk başta Ümit bey tepkisini gösterdi ve hep arkasında durdu. Biz gençliğin önünü açabilecek tek kişi olduğunu düşünüyorum.
İlyas Ereli
İlyas Ereli
Ön sırada oturan arkadaşların bir gazeteciye yakışmayan tavır ve cümlelerine rağmen kendisi bir siyasetçiye yakışır bir şekilde verdiği cevaplarla, değindiği konularla kalitesini ortaya koymuştur. Tebrik ediyorum. Bu çizgideki programların da artması ümidiyle...
TheMiracles11
TheMiracles11
Sertliğe sertlikle cevap veririm kısmına sonuna kadar katılıyorum. Sorduğu soruların başına ve sonuna "üslubunuz çok yanlış" ekleyip ortamı geren bir çok kişi oldu. Kimsenin de oradaki insanın üslubunu eleştirmeye hakkı yok. Beğenmiyorsan destekleme, oy verme ama sen sorunu sorup cevabını almak için geldin oraya, siyasetçiye terbiye vermek, onu hizaya çekmek için değil. Adam cevap vermeye çalışırken defalarca şımarıkça diye tanımlayabileceğim şekilde sözü kesildi. Sürekli eleştiri modunda olanlar beni bile rahatsız etti burada.
Faruk Kayaoglu
Faruk Kayaoglu 12 saatler önce
Bir kez daha karşımızdakileri görmüş bulunuyoruz. Sayın Ümit ÖZDAĞ ve değerli TÜRK milleti. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!
sılanur tosun
sılanur tosun
bu kadar gerizekalı insanların gerizekalı sorularına
Türker Erhan
Türker Erhan
Mehmet Akif ve Bahar'ın saygısızca, gazeteci olmalarına rağmen sürekli gülmeleri ne kadar yandaş olsalar da büyük SAYGISIZLIKTIR. Mesleklerinden direkt olarak men edilmeleri gerekiyor.
Batuhan T.
Batuhan T.
17 yaşında ve 2023 seçimlerinde oy kullanacak bir Türk Genci olarak söylüyorum. Programı başından sonuna kadar izledim ve bu kadar karşıt görüşlü insanların karşısında böyle net konuşup açık açık ben bunu yapacağım diyebilmek her siyasetçinin yapacağı birşey değil. Videoyu izlemeye başladığımdaki düşüncelerimin sonundaki düşüncelerlede örtüşmediğini belirtmek isterim. Ümit hoca gerçekten beklediğimden çok daha farklı bir performans sergileyip Kararsız durumumdan çıkmama yardımcı oldu. Kendi menfaatini değil halkın menfaatini göz önünde bulundurup milletin derdiyle yandığı için Ümit beye teşekkür ediyorum diyip şu sözlerle bitirmek istiyorum.
Metin YAZICI
Metin YAZICI
Önde oturan yamyam ordusuna ümit özdağın soğukkanlılıkla verdiği cevapları cidden takdir ediyorum. Özellikle Abdurrahman Uzuna karşı çıkışıyla takdir ettirdi kendisinden.
yağmur kızılay
yağmur kızılay
O kadar okuyup eğitim alıp nasıl bu kadar saygısız soru sorabilirsiniz? Bu kadar saygısızlık olacağını hiç düşünmüyordum ama yine de bunlara rağmen çok faydalı bir program olmuş
ceren yürekli
ceren yürekli 28 gün önce
Öncelikli olarak Ümit bey siyasi anlamında tamamen zıt görüşte olduğum bir insan olmasına rağmen akademik anlamda gerçekten çok iyi bir eğitimci olduğunu düşünüyorum ki tam kendisinden ders alacak iken adaylığı sebebiyle asistanından ders almak durumunda kalmam içimde bir uktedir. Ben programa ilişkin eleştirilerde bulunacağım.
Kıvanç Toprak
Kıvanç Toprak
Politikayı anlamam. Konuşmayı da sevmem. Ama sonuna kadar izledim ve diğer bölümleri de izleyeceğimi söyliyebilirim. Sevmeyeni bile izletiyor. Meraklandırıyor ve heycanlandırıyor. Tebrikler Oğuzhan abi.
Hasan Enes YAZICI
Hasan Enes YAZICI 4 saatler önce
Tüm bölümleri izledikten sonra dönüp tekrar seni izlemeye geliyorum hocam
Ghost Driver
Ghost Driver
Soru soran arkadaşların özellikle ÖNDE OTURAN GAZETECİLERİN aynı cesaretle iktidar partisi üyelerinede soru sormalarını istiyoruz…
SEULGI 슬기 '28 Reasons' MV
3:47
SMTOWN
görünümler 4,7 Mn
Açıköğretim - Kayıt Yenileme Süreci
3:08
Açıköğretim Sistemi - Anadolu Üniversitesi
görünümler 143 B
Tartışmaya Kapalı (121.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
22:59
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,7 Mn
Yalı Çapkını 3. Bölüm 2. Fragmanı | Şov Başlıyor!
1:02
Tolgshow - 2. Bölüm | Cem Yılmaz
1:54:21
25 Film
görünümler 3,2 Mn
Büyüknohutçu Case [DOCUMENTARY]
39:32
SLOT,
görünümler 371 B
SEULGI 슬기 '28 Reasons' MV
3:47
SMTOWN
görünümler 4,7 Mn