Winter's Tale/ Kış Masalı filminden Yeni Fragman- 'Hope/Umut'

  görünümler 62,097

WarnerBrosTurkey

WarnerBrosTurkey

8 yıl önce

28 Şubat'ta Sinemalarda


New York'ta geçen ve bir asırdan uzun bir zaman dilimine yayılan, efsanevi "Kış Masalı/Winter's Tale", mucizeler, kesişen kaderler ve iyi ile kötünün çok eskilere dayanan mücadelesini anlatıyor.
Filmin başrollerine Colin Farrell ("Gerçeğe Çağrı/Total Recall"), Jessica Brown Findlay (TV dizisi "Downton Abbey"), ve Oscar® ödüllü oyuncular; Jennifer Connelly ("Akıl Oyunları/A Beautiful Mind"), William Hurt ("Örümcek Kadının Öpücüğü/Kiss of the Spider Woman"), Eva Marie Saint ("On the Waterfront") ve Russell Crowe ("Gladyatör/Gladiator") yer alıyorlar. "Kış Masalı/Winter's Tale" ayrıca bizleri yeni oyuncular Ripley Sobo ve Mckayla Twiggs ile tanıştırıyor (ikisi de Broadway oyunu "Once"dan).
Film ayrıca Akademi Ödüllü®- senaryo yazarı Akiva Goldsman'ın ("Akıl Oyunları/A Beautiful Mind") yönetmenliğini üstlendiği ilk film. Akiva Goldsman'ın senaryosunu da yazdığı film, Mark Helprin'in aynı adlı romanından uyarlandı.
Goldsman, Marc Platt ("Drive"), Michael Tadross ("Sherlock Holmes") ve Tony Allard (Showtime's "The Baby Dance") ile filmin yapımcılığını da üstleniyor. Yönetici yapımcılar Kerry Foster ve Bruce Berman.
Kamera arkasındaki yaratıcı ekipte yer alanlar; Oscar®-adayı görüntü yönetmeni Caleb Deschanel ("The Passion of the Christ," "The Patriot"), yapım tasarımcısı Naomi Shohan ("Constantine," "I Am Legend"), Kostüm tasarımcısı Michael Kaplan ("Mission: Impossible -- Ghost Protocol," "Star Trek") ve editörler Wayne Wahrman ("I Am Legend") ve Oscar® adayı Tim Squyres ("Life of Pi," "Crouching Tiger, Hidden Dragon"). Filmin müzikleri Oscar® ödüllü Hans Zimmer ("The Lion King," "Inception," "Man of Steel") tarafından bestelendi.
Warner Bros. Pictures'ın, Village Roadshow Pictures işbirliği ile sunduğu, "Kış Masalı/Winter's Tale", 14 Şubat, 2014'ten itibaren, bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures ve bazı bölgelerde Village Roadshow Pictures dağıtımı ile vizyona girmeye başlayacak. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 28 Şubat 2014.

YORUMLAR: 5
Mekselina Çalışkan
Mekselina Çalışkan 3 aylar önce
Ağlamıştım baya mantık aramadan izlerseniz çok güzel filmi hissedin
Zaur Ceferzade
Zaur Ceferzade 4 yıl önce
muhtesem bir film
Yilmaz Yuce
Yilmaz Yuce 6 yıl önce
Bu kış masalı sadece sinamalarda izlaniyor ama yinede çok güzel bir film bu
Şevval Ersoy
Şevval Ersoy 4 yıl önce
Müziğin adı ne
Fatma Nur KARACABEY
Fatma Nur KARACABEY 2 yıl önce
Birdy-Wings
Matrix Resurrections - Türkçe Altyazılı Resmi Fragman
2:53
Dune: Çöl Gezegeni 22 Ekim'de Sinemalarda
0:16
WarnerBrosTurkey
görünümler 236 B
YENER ÇEVİK FT. MAESTRO - UÇ UÇ UÇ
2:49
Yener Çevik Official
görünümler 93 B
Baban Kim? Türkçe Altyazılı Fragman
2:19
WarnerBrosTurkey
görünümler 63 B
Dune:Çöl Gezegeni | Türkçe Altyazılı Ana Fragman
3:28
Gelin Evi 775. Bölüm Fragmanı
0:58
Gelin Evi
görünümler 56 B
Çilek, Cem'i Delirtti! - Sihirli Annem 46. Bölüm
4:14
13 Yaşında Milyoner Oldum
9:01
Troom Troom SELECT TR
görünümler 93 B
Yasak Elma 127. Bölüm Fragmanı
0:46
Yasak Elma
görünümler 2,5 Mn
ARALIK - OCAK AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!
21:57