Ziyagil Yalısının Sahibi Geri Geldi - Aşk-ı Memnu 68. Bölüm

  görünümler 2,402,102

Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu

2 yıl önce

Aşk-ı Memnu 68. Bölüm - Ziyagil Yalısının sahibi geri geliyor.

Köşke geri dönen Bihter’i yerle bir edecek darbe, hiç beklemediği bir anda Nihal’den geliyor. Bihter’in hamile olduğu haberi olayların akışını tersine çevirir. Bihter ortadan kaybolmuşken, onu nerede bulacağını bilen tek kişi Adnan Bey’dir. Firdevs Hanım’ın oyununa bir kez daha gelmek istemeyen Bihter, bu oyunu bozmaya ve yolunda yalnız ilerlemeye kararlıdır. Buna rağmen, Adnan Bey için tek gerçek Bihter’e olan aşkıdır.
Behlül, Bihter’in Nihal ve amcası üzerinden kendisinden intikam alacağına inanmaktadır.
Bihter, onun için geriye doğru, günahlara doğru bir adımdır. Bihter’in meydan okuması Behlül’ü yasak aşkından giderek uzaklaştırır. Bihter’in eve dönüşü, Behlül için savaş ilanı gibidir. Bundan sonra koruması gereken kişi sadece Adnan değil, Bihter’in gizli öfkesinin asıl hedefi Nihal’dir. Nihal’in masum aşkı Behlül’ün kalbinde yer açmaya başlar. Behlül masumiyetin ışığında tüm hayatını temize çekmek için isteklidir. Behlül’ün Nihal’e yakınlığıyla yaralanan Bihter, yokluğunda evde kaybettiği otoriteyi yeniden sağlamak üzere harekete geçer. Behlül’le ilişkisi yepyeni bir boyut kazanan Nihal mutluluğunu doyasıya yaşamaktadır. Bu sırada Bihter’i yerle bir edecek darbe ise, hiç beklemediği bir anda Nihal’den gelecektir.

Adnan, on bir yıl önce eşini kaybedince, sosyal hayattan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, bütün ilgisini kızı Nihal ve oğlu Bülent’e vermiştir. Aile yadigâri emektarları, çocukların yarı Fransız dadısı ve hamiliğini yaptığı uzak akraba çocuğu Behlül ile İstanbul’un en önemli yalılarından birinde yaşayan Adnan Bey, yine İstanbul’un tanınmış ailelerinden Melih Bey takımından Firdevs Hanım’ın kızı Bihter’le yıllar sonra tekrar karşılaştıktan sonra, unuttuğu duyguları yeniden hatırlamaya, kış ortasında baharı filizlendirmeye başlar.

Bihter, Adnan Bey’in köşkünde huzuru, güveni, mutluluğu ararken, tutkuyla tanışır. Behlül ve Bihter birbirlerine doğru sürüklenirler. Yasak aşkları bu ailedeki herkesi ayrı ayrı etkileyecektir. Masumiyet, ihanet bulutlarıyla gölgelenir. Tutku ve aşk sadakati esir alır.

YORUMLAR: 1 530
Masumlar Apartmanı 49. Bölüm
2:3:04
Masumlar Apartmanı
görünümler 1,7 Mn
KAI 카이 'Peaches' MV
3:30
SMTOWN
görünümler 16 Mn
Gönül Dağı - 42. Bölüm Fragmanı
1:04
Gönül Dağı
görünümler 2,1 Mn
"ÖLÜYORUM ANLASANA!" - Aşk-ı Memnu 69. Bölüm
10:58
Лео Бокерия. Мифы о сердце: валокордин, холестерин и дистония
52:00
Просто о сложном с Софико Шеварднадзе
görünümler 1 Mn
Aşk-ı Memnu 20. Bölüm -Full Bölüm
1:20:52
Aşk-ı Memnu
görünümler 3 Mn
Masumlar Apartmanı 49. Bölüm
2:3:04
Masumlar Apartmanı
görünümler 1,7 Mn
KAI 카이 'Peaches' MV
3:30
SMTOWN
görünümler 16 Mn
Gönül Dağı - 42. Bölüm Fragmanı
1:04
Gönül Dağı
görünümler 2,1 Mn
EKİM/KASIM AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!
16:45
TepkiKolik
görünümler 458 B
Aşk Ağlatır - Silsila Hint Dizisi | 173. Bölüm
19:46
Aşk Ağlatır - Silsila
görünümler 72 B
Çok özledim... - Sadakatsiz 41. Bölüm
8:10
Sadakatsiz
görünümler 698 B
Sana Söz 5. Bölüm Fragman
1:04
Sana Söz
görünümler 219 B
YERALTI | SUÇLU VE GÜÇLÜ - 1.BÖLÜM
26:16
Cüneyt Özdemir
görünümler 195 B