Yener Çevik - Senden Gizledim

  görünümler 60,398,682

Yener Çevik Official

Yener Çevik Official

4 yıl önce

Prodüktörlüğünü Umut Timur'un üstlendiği Yener Çevik tarafından seslendirilen ve yine Yener Çevik tarafından sözleri yazılan "Senden Gizledim" Eserinin video klibi sizlerle.

Yener Çevik - Senden Gizledim Satın almak ve dinlemek için;
smarturl.it/BirdenBire/itunes
smarturl.it/BirdenBire/applemusic
smarturl.it/BirdenBire/spotify

Söz&Beste: Yener Çevik
Prod: @UmutTimur
Arka Vokal: Umut Timur
Aranjör: Umut Timur & Joost Jellema
Mix & Mastering: Umut Timur & Joost Jellema
Yönetmen: Özkan Özdemir
Klip: @xanaduart XanaduArt Production
Oyuncular: Fırat Bozan / Ecem ErYener Çevik, Instagram'da: yenercevik
Ve Twitter: sokakkafasi
TRshow: trshow.info
Reklam ve İş Birlikleri İçin: sokakkafasi2014@gmail.com

Umut Timur, Instagram'da, bit.ly/2hEvJ8r
Ve Twitter! bit.ly/2hQpzVx
Snapchat, @UmutTimur
TRshow: trshow.info
İş Birlikleri için: umuttimur@gmail.com

ILS Vision Music All Rights Reserved ©

YORUMLAR: 9 791
ŞİFRELİ MATEMATİK
ŞİFRELİ MATEMATİK Yıl önce
Dinleyenlere değil anlayanlara özel Yener Çevik
Yunus Yilmaz
Yunus Yilmaz Yıl önce
Abi ne arıyon burda
Apollo
Apollo Yıl önce
@şifreli matematik Mükemmel bir tespit.
Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz Yıl önce
Eywallah abi 🖤
🌚Lena🌝
🌚Lena🌝 Yıl önce
Ilk oldu qari bu yoru.da ya laala
maryuanna
maryuanna Yıl önce
aynen hocam yak bi sigara
Ege Çağrı
Ege Çağrı Yıl önce
Bu şarkının bana hissettirdiği şeyler hiç bir zaman değişmeyecek. Ben unutmam ama her dinlediğinizde beğeninde beraber dinleyelim :)
İbrahim Gelir
İbrahim Gelir Yıl önce
Askerdeyim şafağım 105 her gece cüzdanımda ki fotoğrafına bakıp uyuyorum. Üzülmesinler diye gizlediğim dertlerim beni boğmaya başlıyo. Derdi veren Rabbim dermanını da verir inşallah elbet birgün! Beğenildikçe girer dinlerim.
Uğur
Uğur Yıl önce
"Insan iki yerde eşitir bir sokakta bir toprak altında" Yener çevik.
Nigrum
Nigrum 2 aylar önce
Yıllardır her dinleyişim de hep aynı hisleri yaşatıyor hiç değişmiyor. Çok değişik bir vibe var şarkıda beni büyülüyor..
YELİZ
YELİZ 2 aylar önce
Aynisi
Kullanıcı
Kullanıcı 19 gün önce
Lisede her evden çıkışımda bu şarkıyı açar öyle yürürdüm.. Zaman çok çabuk geçti Şimdi lise bitti bende büyüdüm. Bu şarkının bana hissettirdikleri hiçbir zaman değişmeyecek. Her dinleyişimde o yıllara tekrardan gidiyorum..
道武士
道武士 Yıl önce
Zamanında düştüm bende Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm bende Üşüyo'um ölüm üstüm nerde Sırtım alnım yüzüm terde Kendi kendime dedim aklın nerde Kalabalık gibi yanlız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yanlızlık Bazen melodik bazen tek ses Turkuaz dolunay yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bi' de bayağıdır görüşmedik, iyi misin? Bi' kapı ne zaman çalsa diyo'um, sen misin? Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bi Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Çocuklar gibi küstüm bende, senden gizledim Üşüyorum ölüm üstüm nerde, senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi sene ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyon o biçim sevince olmaz bitme Ağlamakta güzeldir göz yaşı silme Pembemden biliyorum sen bilmezsin, değil mi, Şu an deseydin keşke günaydın Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzunluk ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Senden gizledim (senden gizledim) Senden gizledim (senden gizledim)
Serkan Güler
Serkan Güler 2 aylar önce
Yeri geldi üzüldük kırıldık bunaldık herşeyden herkesten bişeyleri gizledik içimize attık ama her ne olursa olsun vazgeçmeyin asla pes etmeyin sevginiz kalplerinizde daima var olsun
Tovir Tovirs
Tovir Tovirs 3 aylar önce
Askerdeyim şafağım 31 her gece cüzdanımda ki fotoğrafına bakıp uyuyorum. Üzülmesinler diye gizlediğim dertlerim beni boğmaya başlıyo. Derdi veren Rabbim dermanını da verir inşallah elbet birgün! Beğenildikçe girer dinlerim.
Ömer
Ömer Aylar önce
Bu şarkının yorumunu ilk antidepresan kullanma günümden yazıyorum.Ulan şimdi daha iyi anladım bu adamın sözlerini,harbiden sevseydi terketmezmiş:’) Sizlere tavsiyem hiçbir zaman ailenizden dertlerinizi saklamayın en yakınınız onlar olduğunu anladığınızda tekrardan direnmeye gücünüz oluyor,sevgili falan da hikaye açıkçası uzun bir ilişkimdi .Bütün her şeyime çözüm diye düşünüyordum o hanımefendiyi ama ben çok yanıldım meğersem hiç terketmez düşüncesi yanıltmış beni…(sevin ama rüyanızda görecek kadar değil)
Zeynep Sayın
Zeynep Sayın 6 aylar önce
Bu şarkıyı dinleyebilmenin bedeli var, anlayabilmek için birşeyler kaybetmek gerekiyor
Önder Zilif
Önder Zilif Yıl önce
Kırık dişiyle doğal haliyle değişmeyen karakteriyle ilerde çok iyi yerlere gelecek geldiği yeri de unutmayacağına inandığım adam gibi bir sanatçı...
Abdullah KÜÇÜK
Abdullah KÜÇÜK 4 aylar önce
Gerçekten o kadar derin hisler uyandıran bir şarkı ki dinledikçe dinleyesim geliyor. Her şey saniyesinde geliyor aklıma. Kaybettiklerim , değerini bilemediklerim ve değerimi bilmeyen ya da bilmek istemeyen insanlar. Sevgi en güçlü bağ falan değildir. Herkesin bir çıkarı var bu hayatta. Kaldırın kafanızı etrafınıza bakın , insanlara bakın. Herkesin bir amacı ve gittiği bir yer var .İşte siz de o gittiği yerlerden birisiniz. Alacağını aldıktan sonra herkes gider. Bu hayatta hiçbir şeyin garantisi yok ben bunu anladım.
________________ M e l i s s a 38
________________ M e l i s s a 38 3 aylar önce
Öyle güzel bir parça ki.... Asla bizler için eskimeyecek..!!
Cemre
Cemre 7 aylar önce
Lise son sınıfta dinlerdim… Şimdi üniversite bitti boş bir koltukta tavanı izleyerek dinliyorum. Hala ilk gün ki gibi o hayatı sorgulama…
Nidanur Öztürk
Nidanur Öztürk 6 aylar önce
Bazen durup dururken şu şarkıyı açıp dinlemek tüm geçmişi bir anda gözümün önüne getiriyor. Tüm o geçmişte kalmış ve bir daha aynısı yaşanamayack kalpten gelen o duyguları.
askinnur lüle
askinnur lüle 9 gün önce
Bu nasıl ifade ediştir. Kelimelerle içini bu kadar güzel dökebilmek. Güzel ustalık bayıldım
Sinem Avcı
Sinem Avcı 4 yıl önce
*Yener Çevik çaresizliği değil yalnızlığı anlatır....*
B B
B B 4 yıl önce
Eyv dayı
M'ervE Y'avuZ!
M'ervE Y'avuZ! 4 yıl önce
TGEG-Sinem Avcı yalnızlık dersen içinde hapsolmuşum
Sinem Avcı
Sinem Avcı 4 yıl önce
Alperen Dedeoglu ayn
Alperen Dedeoglu
Alperen Dedeoglu 4 yıl önce
En büyük çaresizlik yalnızlıktır zaten
Furkan Oymaağaçlıo
Furkan Oymaağaçlıo 4 yıl önce
yalnızlık allaha mahsustur uyandırıyım he
emre demirci
emre demirci Aylar önce
yaşadık lan bunu biz. yaşadık. her dinleyişte her izleyişte de yeniden yaşıyoruz. o çift camların o ahizenin insanın gözlerinde açtığı yaradan kan yerine gözyaşı nasıl akar biliriz. Yener Çevik seviliyorsun kardeşim.
instagram aranan videolar
instagram aranan videolar 5 aylar önce
Koskoca bir ormanın tam ortasında yanar bir ateş Hiç sönmeyen, kararmayan , tütmeyen bir ateş Ne yaşanırsa yaşansın aynı ateş aynı acı bu Dinmeyen, bitmeyen, bizi yaşamak zorunda bırakan, tek gerçeği
mehmetydzhnn
mehmetydzhnn 3 aylar önce
Bazen durup dururken şu şarkıyı açıp dinlemek tüm geçmişi bir anda gözümün önüne getiriyor. Tüm o geçmişte kalmış ve bir daha aynısı yaşanamayack kalpten gelen o duyguları.
ŞUA
ŞUA Aylar önce
Bu şarkı hem klibiyle hem de sözleriyle hissettirdikleriyle beni bitiriyo. Çünkü 12 yıl bekleyeceğim daha 12 yılımız var . Mapusta kuşlar eksik olmaz sevdiğim..
Furkan Burak 'FBBTV' Bayrak
Furkan Burak 'FBBTV' Bayrak 4 yıl önce
BAŞ TACISIN KRAL👑
Ayhan Muhsin KAYA
Ayhan Muhsin KAYA Yıl önce
''Yalnız iki tarafın da acıları ve kederini birbirinden gizlemesi... Müthişsin YENER BABA...'
Hayalet Psikolog
Hayalet Psikolog 7 gün önce
*Acılarımı, kederimi , sinirimi, öfkemi ÜZÜLÜRSÜN diye senden gizledim anne ;')*
Ömer Varol
Ömer Varol Aylar önce
Çaresizliği değil yalnızlığı anlatıyor üzülmesin diye üzüntümüzü sakladığımız insanlar uzaklaştı mutlu kalın :)
Buse Erdem
Buse Erdem Aylar önce
Her dinlediğimde klibine ayrı müziğine ayrı zırlaya zırlaya dinlediğim şarkı.. Yaşamayan anlayamaz duygusunu :))
nefuays
nefuays 3 yıl önce
*üzülürsün diye senden gizlediğim acılar beni her gece öldürdü.*
nefesalzombi m
nefesalzombi m 3 yıl önce
Heryerdesin
Sarı Bela
Sarı Bela Yıl önce
Yener abinin de dediği gibi insan insanı affedince hürdür. Kendimi affediyorum. Sürekli kendime kabahat bulmayacağım. Ben değerliyim. Ben gidersem arkamdan ağlayacak insanlar var. Bu yüzden bu hayattayım ve onların yanındayım. Kendinize değer verin. Üzülmekle hiçbirşey kazanılmıyor.
CR7
CR7 17 gün önce
Yeminle varya kopamadigim tek şarkı olabilir valla
ela baykal
ela baykal 3 aylar önce
Sözleri ve sesiniz o kadar çok hoş ki bayıldım ❤️
Mustafa Onur Taşkıran
Mustafa Onur Taşkıran 11 aylar önce
100 yıl geçsede hafızalarda iz bırakacak sanat eseri.🎧
Enes Talha Bağcı
Enes Talha Bağcı 4 yıl önce
Zamanında düştüm ben de Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm ben de Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Sırtım, alnım, yüzüm terde Kendi kendime dedim: "Aklın ner'de?" Kalabalık gibi yalnız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yalnızlık Bazen melodik, bazen tek ses Turkuaz dolunay, yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bir de bayağıdır görüşmedik. İyi misin? Bir kapı ne zaman çalsa diyorum: "Sen misin?" Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bil [Hook](x2) Acılarla kederimi, sinirimi, öfkemi Üzülürsün diye senden gizledim [Bridge] Çocuklar gibi küstüm ben de, senden gizledim Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi' sene, ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyo'n o biçim sevince olmaz bitme Ağlamak da güzeldir, göz yaşı silme Ben benden biliyorum sen bilmezsen bilme Şu an deseydin keşke "Günaydın." Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzun bir ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır
ERDEM KÖKSAL
ERDEM KÖKSAL 4 yıl önce
mehmet Bagci yazmana gerek yoktu zaten kardeşim ezberledik artık ama yine sağol👍 Yener Baba
hakim kalkan
hakim kalkan Aylar önce
Üzülürsün diye senden gizledim. Harbi öyle yapmadık mı ? Kimseyi üzmemek için kendimizi üzdük...
Erling Haaland
Erling Haaland Yıl önce
Zamanında düştüm bende Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm bende Üşüyo'um ölüm üstüm nerde Sırtım alnım yüzüm terde Kendi kendime dedim aklın nerde Kalabalık gibi yanlız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yanlızlık Bazen melodik bazen tek ses Turkuaz dolunay yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bi' de bayağıdır görüşmedik, iyi misin? Bi' kapı ne zaman çalsa diyo'um, sen misin? Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bi Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Çocuklar gibi küstüm bende, senden gizledim Üşüyorum ölüm üstüm nerde, senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi sene ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyon o biçim sevince olmaz bitme Ağlamakta güzeldir göz yaşı silme Pembemden biliyorum sen bilmezsin, değil mi, Şu an deseydin keşke günaydın Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzunluk ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Senden gizledim (senden gizledim) Senden gizledim (senden gizledim) Kaynak: LyricFind
Ali TÜRKAY
Ali TÜRKAY 11 aylar önce
Zaman ne kadar geçse dertler o kadar artıyor ve bu şarkı altında buluşuyoruz 🎶
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz Yıl önce
Daha 15 yaşındayım çoğu insandan fazla dert gördüm diyebilirim aile sorunları olsun kendi hayatım olsun hiçbir şey yolunda gitmedi en sevdiğim insan vefat etti 1.5 yıl oldu hala kendime gelemedim toparlanamıyorum zamanla sinir hastası oldum kimseye belli etmedim sinirimi öfkemi gizledim :) kendimi odaya kapatır canım çıkana kadar ağlarım yeri gelir zarar veririm kendime kimsenin aklına gelmem olsun gelmeyeyim ben buna alıştım ben hep tektim hep tek olcam bu benim kaderim 7 yaşımda anlamaya başladım 10 yaşımda başladı her gün her gece ağlamalarım çocuktum ama anlıyordum ben ne yaptım insanlara neden sevmediler beni neden ben insan değil miyim neden kalbimi kırıp attılar benim kalbim yok mu neden neden istemedikler yeri geldi psikoloğa gittim anlamadı beni ergenlik dedi ya çocukken de mi ben ergenlikten ağlıyordum diyemedim ne desem nafile olmayacak mıydı sanki keşke çocuk olsam demedim hiçbir zaman çünkü çocukluğumu yaşamadım ne bisikletim oldu arkadaşlarımla sürmek için ya hadi bisikleti boşver benim hiç çocukken arkadaşım olmadı şimdi olsa neye yarar? çocukluğum şimdiki halimden farksızdı mutlu olmak istiyorum artık her gün geçirdiğim sinir krizleri bitsin istiyorum çok mu şey istiyorum artık hayatıma güneş açsın istiyorum ama olmuyor her saniye aklımdan intihar etmek geçiyor yaşadıklarımı anlatmadım ama çok zor şeyler ve her şeyin detayına takılıyorum bu beni mahvediyor bende anne olcam ama ben kızıma oğluma benim annemin bana davrandığı gibi onlara öyle davranmıycam ayrımcılık asla yapmıycam çünkü onları ben doğurcam tek doğurmak da değil onlar benim canımdan birer parça olacaklar ben onlara nasıl kötü davranayım benim intihar etmeme nedenimin bu olduğunu düşünüyorum yoksa intihar etmemek için bir sebep yok sadece 1 kere olsun benim annemin yapamadığı anneliği kendi çocuklarıma yapmak istiyorum her sinir krizi geçirdiğimde buraya geliyorum iyi geliyor en azından şarkıyla kendimi toparlayabiliyorum siz siz olun kimsenin kalbini kırmayın çocuk bile olsa o çocuğun/insanın da bir kalbi var kırmaya gelmez kalıcı yaralara neden olabiliyor bu hayat çok zor çok zor bir sınavdan daha zor sınavlar başarımızı ölçer ama hayat o çok farklı bir sınav bu sınavda ders çıkarıyoruz yeri geliyor kırılıp dökülüyoruz ama bu hayatı yaşamak zorundayız hemen pes edemeyiz intihar edince bir şey değişmeyecek emin olun yapmayın bir hata buraya kadar okuyan varsa çok teşekkür ederim benim derdimi dinlemedi ama okudu umarım kimsenin hayatı benimki gibi olmaz en güzel hayatlara layıksınız iyi geceler...
Asıl doğan Emlik
Asıl doğan Emlik 4 yıl önce
10 yıldan fazladır seni dinlerim. Arkadaş çevremizde de hep bi Yener baba der dururduk. Simdi senin adına da seviniyorum, yeni nesil daha bi içten Yener baba diyor ve artık kıymetin biliniyor. Seviliyosun Yener Baba
Mustafa ÖZKUL
Mustafa ÖZKUL 4 yıl önce
Aynen kardeşim
ONUR 34
ONUR 34 4 yıl önce
Asıl doğan Emlik 👍👍🎯
yılmaz kuru
yılmaz kuru Yıl önce
Büyük olsun seneyede giyer diye büyütülen çocuklardık biz o yüzden hep bir beden bol geliriz ruhumuzu anlayanlara.
Sena Bekiryazıcı
Sena Bekiryazıcı Yıl önce
“Üzülürsün diye senden gizledim” hayatımın özeti.
Lezgin Demirtaş
Lezgin Demirtaş 6 aylar önce
Zamanında düştüm bende Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm bende Üşüyo'um ölüm üstüm nerde Sırtım alnım yüzüm terde Kendi kendime dedim aklın nerde Kalabalık gibi yanlız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yanlızlık Bazen melodik bazen tek ses Turkuaz dolunay yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bi' de bayağıdır görüşmedik, iyi misin? Bi' kapı ne zaman çalsa diyo'um, sen misin? Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bi Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Çocuklar gibi küstüm bende, senden gizledim Üşüyorum ölüm üstüm nerde, senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi sene ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyon o biçim sevince olmaz bitme Ağlamakta güzeldir göz yaşı silme Pembemden biliyorum sen bilmezsin, değil mi, Şu an deseydin keşke günaydın Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzunluk ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Senden gizledim (senden gizledim) Senden gizledim (senden gizledim)
Ramazan Yılmaz
Ramazan Yılmaz 26 gün önce
Bir insanın üzülmemesi için sizin geçmişiniz manevi ruhunuz travmalarınız her ne kadar yamalı yaralı olsada onu düşünüp yarasını sarmak her insanın her merhamet dolu insanın yapacağı bir iş değildir.Hayat gelsin geldiği gibi bizim başımız dik rotamız doğru olmalı İyi olalım iyi ansınlar rabbim karşımıza anlaşabileceğimiz insanlar kalpler dostlar çıkarsın.. -2022
SULTANINIZ
SULTANINIZ 3 yıl önce
Şarkıyı içimde hissetim bu adam hiç bir zaman gitmemeli.
Seher Asil
Seher Asil 3 yıl önce
Aynen
laraa.shrr💜💙
laraa.shrr💜💙 2 aylar önce
Yener Çeviğinde dediği gibi "Harbiden sevse terk etmez" ve "Acılarla kederini, sinirimi öfkemi,üzülürsün diye Senden Gizledim" ne kadar doğru harbiden de öyleymiş bide ağrıma giden şey de o kadar değer verirken sana ... git demesi çok koyuyo be 😢
Özlem N
Özlem N 4 gün önce
Üzülmesinler diye gizlediğim dertler beni boğmaya başladı.
CENGİZ UÇAR
CENGİZ UÇAR 11 aylar önce
Sözler ve klip birbirini tamamlamış tüylerim diken diken......
Emre sefa Kaya
Emre sefa Kaya Yıl önce
Dinledikçe sebepsiz yere üzülen bi ben olamam, geçmişe dönmek için dinlemek için yeter
Can Ülgen
Can Ülgen 2 yıl önce
Türkçe Rap'in en iyi kliplerinden biri. Eskimiyor, klip ve sözler hayattan alıntı gibi. Eyvallah Yener baba.
Alperen Karaoglu
Alperen Karaoglu 11 aylar önce
Öyle doğru zamanlarda çıkıyor ki şu şarkı karşıma sağolasın Yener Çevik♥️
Abdullah Arslan
Abdullah Arslan Yıl önce
Klibin Ödül Alması Gerek 💚💚
Garip Video
Garip Video 5 aylar önce
Zamanında düştüm bende Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm bende Üşüyo'um ölüm üstüm nerde Sırtım alnım yüzüm terde Kendi kendime dedim aklın nerde Kalabalık gibi yanlız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yanlızlık Bazen melodik bazen tek ses Turkuaz dolunay yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bi' de bayağıdır görüşmedik, iyi misin? Bi' kapı ne zaman çalsa diyo'um, sen misin? Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bi Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Çocuklar gibi küstüm bende, senden gizledim Üşüyorum ölüm üstüm nerde, senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi sene ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyon o biçim sevince olmaz bitme Ağlamakta güzeldir göz yaşı silme Pembemden biliyorum sen bilmezsin, değil mi, Şu an deseydin keşke günaydın Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzunluk ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Senden gizledim (senden gizledim) Senden gizledim (senden gizledim)
Huseyin Toku
Huseyin Toku 7 aylar önce
Tam içimizden birsey olmuş.. bravo!
Feveran Official
Feveran Official 4 yıl önce
27 bin aboneden beri yanındayım reis HASTA İŞİNDE TANIDIM SENİ BE.Allah Sana Öyle Uzun Öyle Güzel Ömür Versinki Kazadan, Beladan, Nazardan, Şerden, Kötülükten, Korusun.Sende Rapımızın Neşet Ertaşısın
Aleyna Bektaş
Aleyna Bektaş 16 gün önce
Omzundaki yıldızları hep parlak olsun diye tüm duygularımı ondan gizlediğim an daha bir anlamlı olan şarkı 🖤
Eren Can GENCER
Eren Can GENCER 11 aylar önce
Yok boyle bir ses yok boyle bir soz. Agzina diline saglik Yener Baba. İlk ciktigindan beri kac kere dinledim saymadim bilee.
kedi kız
kedi kız 8 gün önce
Büyük travmalar atlattım ama yine de gık demedim. Herkesden gizledim acımı kederimi... Herkes beni varsın gülen yüzümle hatırlasın🎭 07.08.2022 02 : 47
Zeynep Şenel
Zeynep Şenel 7 gün önce
3 yıl sonra geldim evet bu şarkı bana 3 yıl önce yaşadığım şeyleri hatırlattı sanırım kalbime iyi gelmedi..
Berk Efendioğlu
Berk Efendioğlu 4 yıl önce
S Ö Z L E R [Verse 1] Zamanında düştüm ben de Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm ben de Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Sırtım, alnım, yüzüm terde Kendi kendime dedim: "Aklın ner'de?" Kalabalık gibi yalnız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yalnızlık Bazen melodik, bazen tek ses Turkuaz dolunay, yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bir de bayağıdır görüşmedik. İyi misin? Bir kapı ne zaman çalsa diyorum: "Sen misin?" Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bil [Hook](x2) Acılarla kederimi, sinirimi, öfkemi Üzülürsün diye senden gizledim [Bridge] Çocuklar gibi küstüm ben de, senden gizledim Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Senden gizledim [Verse 2] Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi' sene, ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyo'n o biçim sevince olmaz bitme Ağlamak da güzeldir, göz yaşı silme Ben benden biliyorum sen bilmezsen bilme Şu an deseydin keşke "Günaydın." Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzun bir ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır.
Irem Kaya
Irem Kaya 4 yıl önce
+1
turklermikrofonda
turklermikrofonda 4 yıl önce
Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi çıkmayan hatıramsın bil
Abdullah Uz
Abdullah Uz 4 yıl önce
ARDA ÇARDAK ölüm ölüm gülüm değil
Abdullah Uz
Abdullah Uz 4 yıl önce
DEDE adamsın kardeşim
Ebrar Ünal
Ebrar Ünal 4 yıl önce
DEDE w
Soner Can
Soner Can 9 aylar önce
Şarkının girişiyle olmayan aşk acısını çekmeye başlıyorum , nasıl bir yapıt nasıl bir müziktir bu ? Sesine sağlık be
Kaan Durmuşoğlu
Kaan Durmuşoğlu 6 aylar önce
2019 yılında her saniye Yener çevik şarkıları dinliyordum bir ihanet içerisindeyim Yener çevik sesini duyunca bile içim ürperiyor arabada her sn yener çevik harici şarkım yoktu hep aklıma geliyor yaşanan olaylar
Muttalip Ergin
Muttalip Ergin Yıl önce
Ne zaman bu parçayı dinlesem aklıma 3 sene önce İzmir’de zemin kat bi evin duman altı karanlık odasında içtiğim içkiler yaşadığım zor günler parasız günler sıkıntılar dertler geçirdiğim zor geceler, dinlediğim Yener Çevik’ler geliyor bunu da üzülürsün diye senden gizledim..
BADE
BADE 2 aylar önce
"Harbiden sevse terketmez."
Kerim kerimm
Kerim kerimm 17 gün önce
Ben en çok anneme yalan söyledim - Nasılsın? dedi. - İyiyim dedim. - Beni üzdüler anne, paramparçayım diyemedim... - Yorgun gibisin dedi. - Bugün işler yoğundu dedim. - Anne düşündüklerim ağır geliyor, onların başkasıyla mutlu olması fikri bana ağır geliyor diyemedim... - Yüzün kızarmış ağladın mı? dedi. - Yok anne hava soğuktu ondan kızarmıştır dedim. - Ağladım anne yol boyunca ağladım sanki ağlamasam ölecektim öyle bir dolmuştum ki diyemedim... - Neden yemek yemiyorsun? dedi. - Dışarıda yedim anne tokum dedim. - Yediğim kazıklar doyurdu beni anne diyemedim... - Mutsuz gibisin? dedi. - Hayır anne çok mutluyum dedim. - Mutsuzum anne çok mutsuzum paramparçayım birazda eksiz ruhum acıyor anne diyemedim... - Eğer deseydim diyebilseydim annem benimle üzülür hatta ağlar belkide kızardı bana hiç değmeyecek insanlara ruhum değdiği için...Annem üzülsün istemedim. Bu yüzden anneme çok yalan söyledim hemde bir hiç yüzünden. ALINTI
Hüseyin Erdemir
Hüseyin Erdemir 2 aylar önce
Askerdeyim son 80 günüm kaldı ama bana burda iken yaşattıklarını asla unutmayacağım ben askere gelince eski sevgilisi ile barışmış benim haberim 50 gün sonra haberim oldu yıkıldım kahroldum ben o 50 gün boyunca onun cüzdanındaki resmine bakarak hayaller kurarken o beni bıraktı bu şarkı beni ağlatmaya yetiyor bu yüzden...
İbrahim TOYGAR
İbrahim TOYGAR 8 aylar önce
"Zemin kattaki evlere perde gerekmez" yıktın geçtin beni burada Yener Baba
Mary
Mary 3 aylar önce
Klip belki hiç izlenmedi, çünkü, herkesin klibi kalbinde
Ali Furkan Ünlü
Ali Furkan Ünlü 4 yıl önce
Zamanında düştüm ben de Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm ben de Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Sırtım, alnım, yüzüm terde Kendi kendime dedim: "Aklın ner'de?" Kalabalık gibi yalnız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yalnızlık Bazen melodik, bazen tek ses Turkuaz dolunay, yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bir de bayağıdır görüşmedik. İyi misin? Bir kapı ne zaman çalsa diyorum: "Sen misin?" Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bil Acılarla kederimi, sinirimi, öfkemi Üzülürsün diye senden gizledim... Çocuklar gibi küstüm ben de, senden gizledim Üşüyorum ölüm, üstüm ner'de? Senden gizledim. Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi' sene, ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyo'n o biçim sevince olmaz bitme Ağlamak da güzeldir, göz yaşı silme Ben benden biliyorum sen bilmezsen bilme Şu an deseydin keşke "Günaydın." Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzun bir ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır.
Jemand x
Jemand x 11 aylar önce
Bu şarkı çıktığında usta birliğimin ilk günleriydi, bu şarkının bende bıraktığı his çok farklı, her dinlediğim de o günlere dönüyorum . Üzülürsün diye senden gizledim... Var ol Yener baba...
Beyza Oy
Beyza Oy 7 aylar önce
Bu sarkıya her denk gelisimde aklıma zor sabah ettiğim gecelerim geliyo,bu durumun en iyi yani bugün ki benliğime ulasmam oldu sanirim🙏🏻 sana ise söyleyeceğim tek sey kalbin gibi kalplerde ol hayatina giren her güzel seyi kendi ellerinle mahvedersin zaten (: ve biliyorum yorumlari okumayi seversin olurda denk gelirsen diye:))
BlackMan7
BlackMan7 Yıl önce
Ağlattın be yener abi ağzına diline sağlık🚬
T.S
T.S 5 aylar önce
Sevdiğin halde olmayacağını bildiğin için pes etmek. Denersin evet öyle hemen pes etmezsin sevince çokça denersin ama her seferinde olmayacağını birkez daha anlarsın pes edersin . Ayrılırsın başka kimseyi almazsın, alamazsın hayatına deli gibi seversin ama olmayacağını da bilirsin ne onlayken ne onsuzken.
Uğur Yeter Channel
Uğur Yeter Channel 4 yıl önce
Albümde klip beklediğim en nadide parça. Emeğine ve diline sağlık üstad. Kader mahkumlarına selam ve sevgilerimizle..
Ünal Cakar
Ünal Cakar 4 yıl önce
Uğur Yeter Channel aynen
Chanyu Vedat
Chanyu Vedat 4 yıl önce
KUDUR ABİMİZDE BURDAYMIŞ
HamzaBraut
HamzaBraut 4 yıl önce
Uğur Yeter Channel vay reis sende mi buradasın
Samir Seferli
Samir Seferli 7 aylar önce
Şu an yaşadığım acılarımı , kederimi gizledib bu şarkıda kendimle konuşuyorum, ve o güzel günler geldiğinde yeniden buraya girib bu sözlerle anılarımı bir hatıra bir tarih olarak okumak istiyorum
Burak avcı
Burak avcı 6 aylar önce
Zamanında düştüm bende Delice sevsin sevenler Çocuklar gibi küstüm bende Üşüyo'um ölüm üstüm nerde Sırtım alnım yüzüm terde Kendi kendime dedim aklın nerde Kalabalık gibi yanlız burada herkes Zemin kattakı evlere perde gerekmez Harbiden sevse terk etmez yanlızlık Bazen melodik bazen tek ses Turkuaz dolunay yakamoz körfez Anlamayı bilmiyorsa baksa görmez Bi' de bayağıdır görüşmedik, iyi misin? Bi' kapı ne zaman çalsa diyo'um, sen misin? Sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi Çıkmayan hatıramsın bi Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Çocuklar gibi küstüm bende, senden gizledim Üşüyorum ölüm üstüm nerde, senden gizledim Bu benim yazdığım ilk günlük Saniye bazen bi sene ay ve gündü İnsanı insan affedince hürdür Gözlerinde sürme saçlarınla güldü Çıkamayacağın sözlere yemin etme Özlüyon o biçim sevince olmaz bitme Ağlamakta güzeldir göz yaşı silme Pembemden biliyorum sen bilmezsin, değil mi, Şu an deseydin keşke günaydın Gerçeği hayal de çok güzel duraydı Uzunluk ara değil bu bir molaydı Yunuslar sahile vurdu yaralıydı Son kalan paketimin son dalıydı Aylardan pazar günden salıydı Ya sihirli lamba ya da uçan halıydı Her aşka başka aşk kobaydır Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Acılarla kederimi, sinirimi öfkemi Üzülürsün diye, senden gizledim Senden gizledim (senden gizledim) Senden gizledim (senden gizledim)
Mikalin Lavoisier
Mikalin Lavoisier 10 aylar önce
Bu şarkıyı dinlerken; içim titreyip, boğazım düğümlenip, gözlerim nemerir...
Tuğrul Kılıçarslan
Tuğrul Kılıçarslan Aylar önce
Bu parçayı ancak çocuklar gibi hayata küsenler anlar….
Metin Tokmak
Metin Tokmak 4 yıl önce
zamanında düştüm bende delice sevsin sevenler çocuklar gibi küstüm bende üşüyorum ölüm üstüm nerde sırtım alnım yüzüm terde kendi kendime dedim aklın nerde kalabalık gibi yanlız burada herkes zemin kattakı evlere perde gerekmez harbiden sevse terk etmez yanlızlık bazen melodik bazen tek ses turkuaz dolunay yakamoz körfez anlamayı bilmiyorsa baksa görmez bir de bayağıdır görüşmedik iyi misin bir kapı ne zaman çalsa diyorum sen misin sanayide çalışınca tırnaktaki kir gibi çıkmayan hatıramsın bil Nakarat X2 acılarla kederimi sinirimi öfkemi üzülürsin diye senden gizledim Bridge çocuklar gibi küstüm bende senden gizledim üşüyorum ölüm üstüm nerde senden gizledim Verse 2 bu benim yazdığım ilk günlük saniye bazen bi sene ay ve gündü insanı insan affedince hürdür gözlerinde sürme saçlarınla güldü çıkamayacağın sözlere yemin etme özlüyon o biçim sevince olmaz bitme ağlamakta güzeldir göz yaşı silme ben benden biliyorum sen bilmezsen bilme şu an deseydin keşke günaydın gerçeği hayal de çok güzel duraydı uzun bir ara değil bu bir molaydı yunuslar sahile vurdu yaralıydı son kalan paketimin son dalıydı aylardan pazar günden salıydı ya sihirli lamba ya da uçan halıydı her aşka başka aşk kobaydır Nakarat X4 acılarla kederimi sinirimi öfkemi üzülürsin diye senden gizledim
Dolunay 🦊
Dolunay 🦊 4 yıl önce
siteden çalmış :D
hümeyra akça
hümeyra akça 4 yıl önce
MESUT MMT eyw da hemen nasıl ezberledin
Ersin Ateş
Ersin Ateş 4 yıl önce
Aylardan pazar günlerden salıydı nasol oluyor brolar
Muhammed Ali ŞAHİN
Muhammed Ali ŞAHİN 4 yıl önce
Üşüyorum gülüm Üstüm nerede
Zülfikar Ali DEMİR
Zülfikar Ali DEMİR 4 yıl önce
kardeş sağol da gerek kalmadı ezberledim
Bensu Sağdıç
Bensu Sağdıç 8 aylar önce
Herkesin iç sesi olan adam mısın? Herkes için doğru olan illaki bir kişi için yanlıştır yener çevik de bunu anlatmış kendi için değil dinleyenleri için çalışmış resmenn..
Farmasi Üyelik
Farmasi Üyelik 3 aylar önce
Bu şarkının verdiği hissiyat anlamlandırdığı duygu o kadar farklı kii emeğinize sağlık 😍
carpediem
carpediem Yıl önce
Bu şarkıyı dinleyince hep annem aklıma geliyor. Onun acısını, kederini, sinirini, öfkesini biz üzülmeyelim diye hep gizlemesi💙
Yener Çevik - Gönlündekileri Gördüm ( Prod. Nasihat )
3:37
Yener Çevik Official
görünümler 582 B
Unutulacak Dünler
4:56
Gazapizm35
görünümler 36 Mn
Hülya Avşar - Yapma Aşkım (Official Video)
2:51
Hülya Avşar
görünümler 141 B
Can u repeat this?🙂 #xoteam #elsarca
0:15
Elsa Arca
görünümler 18 Mn
LOVE or MONEY? ❤️💸 (PART 9)
0:30
Alan Chikin Chow
görünümler 11 Mn
Stres Beats - Taladro - Dön Diyemedim
3:57
Anadolu Rock
görünümler 140 B
Yener Çevik-Senden Gizledim
3:34
Yaşar Kerim Güzel
görünümler 447
YENER ÇEVİK "1,5 YILDA 185 KİLO VERDİM!"
31:23
Anla
4:30
Diyar Pala
görünümler 5 Mn
Baba
3:35
Ayaz Erdoğan - Topic
görünümler 2 Mn
Batan Şirket - Güldür Güldür Show 34. Bölüm
11:58
Güldür Güldür
görünümler 17 B
Devlerin Aşkı Büyük Olur (Remix)
4:17
Dj Patates - Topic
görünümler 363 B
Ben Fero - Çok Kolay [Official Video]
3:33
Ben Fero
görünümler 374 B
Begüm Polat - Affettim (Official Music Video)
2:47
BEGÜM POLAT
görünümler 690 B
Edis - Yalancı (Official Video)
2:33
Edis
görünümler 6 Mn
Nerdesin (Sped Up)
2:38
CASH INC. - Topic
görünümler 118 B
Bilal SONSES - Olmuyor (Official Audio)
2:45
Bilal Sonses
görünümler 2,3 Mn