Müge Anlı'daki Büyükşen cinayeti çözüldü! Osman ve Büşra ilk kez konuştular: Ailemiz bir araya geldi

  görünümler 1,721,860

Takvim

Takvim

Yıl önce

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla Türkiye'nin gündemine oturan 'Büyükşen çifti cinayeti'nde flaş gelişmeler yaşandı. Necla Büyükşen (54) ve eşi Metin Büyükşen'in (55) çiftinin, adresi karıştıran kiralık katil tarafından yanlışlıkla vuruldukları ortaya çıktı. Cinayeti azmettirdiği öne sürülen Abdullah Başdemir ve sevgilisi Esra Taş ile cinayete yardım ettikleri belirtilen ve Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki Okşen ile kuzeni Mustafa Okşen tutuklandı. Yaşanan gelişmelerin ardından Büyükşen çiftinin çocukları Osman Büyükşen ve Fatma Büşra Büyükşen çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Konya'da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada 4 zanlının tutuklanması ailenin yüreğine su serpti.

Büyükşen çiftinin oğlu Osman Büyükşen, AA muhabirine, sürecin başından beri büyük bir belirsizliğin olduğunu söyledi.

Bu belirsizliğin büyük ölçüde aydınlandığını dile getiren Büyükşen, "Cinayeti azmettirenlerin bulunması çok zorlu bir süreçti. Fakat yapılan çalışmayla bu kişilerin tespit edilmiş olması, geriye kalan bilinmeyenlerin de ortaya çıkacağını gösteriyor." diye konuştu.

- "Bu olayın cinayet sebebi olarak çok nadir rastlanan bir durum"

Büyükşen, faillerin artık tutuklu yargılanacağı için konunun bir adım daha öteye gittiğini belirtti.

Artık cinayet sebebinin ne olduğunu bildiklerini vurgulayan Büyükşen, "Kimlerin dost kimlerin düşman olduğunu biliyoruz. Süreç tabi ki zor olacak ama daha belirgin olacak. Cinayet sebebi, çok nadir rastlanan bir durum. Belki bir çoğumuzun aklına bile gelmeyecek bir sebeple cinayetin işlendiğini gördük. Çözülmesi neredeyse imkansız, farklı kişilerin töhmet altında kaldığı bir cinayet dosyasıydı." ifadelerini kullandı.

Uçurumun kenarından alınan bu cinayet dosyasının açığa çıkarılmasının muazzam bir başarı olduğunu değerlendiren Büyükşen, şunları kaydetti:
"Bu başarıda jandarmadaki gizli kahramanların çok büyük payı var. Konya İl Jandarma Komutanlığında emeği geçen bütün komutanlarımıza ve JASAT ekiplerine teşekkür ediyorum. Bu cinayet çözülebildiyse onların sayesinde oldu. Öyle muazzam iş başardılar ki eğer yanlış yürütülmeye devam edilseydi büyük bir hukuk skandalı olacaktı. Bu başarı onlara ait eğer devlet geleneğinde varsa ben kendilerinin ödüllendirilmesi istiyorum."

Büyükşen, anne ve babasının öldürülmesinde bir sebep olmadığını, konunun çok farklı bir olay olduğunu anlattı.

Bu süreçte anne ve babasının arkasından hiç kimsenin kötü konuşmadığını aktaran Büyükşen, "Annem ve babam çok mazlum insanlardı. Ben devletimin, annem ve babamın masumiyetine sahip çıkacağını, bunun için gereken her şeyi yapacağını düşünüyorum." dedi.

Soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince gözaltına alınan ve suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakılan çiftin kızları Fatma Büşra Büyükşen de bu süreci başından beri yaşadığı gibi anlattığını aktardı.

Gelinen noktada çok yıprandıklarını belirten Büyükşen, "Yaşadığım olayın etkisiyle, ruh halim insanlar tarafından yanlış anlaşıldı. Sabretmekten başka çarem yoktu. Sabrettim. Katillerin girdiği ev yanlış olmasına, azmettirenlerin köyden olmamasına rağmen olay çözüldü ve bu çok mucizevi bir şey. Çünkü bakıldığı zaman faili meçhul kalabilecek bir cinayet." değerlendirmesinde bulundu.

Emeği geçen savcı ile jandarma ekiplerine teşekkür eden Büyükşen, "Bana söylenenleri açıkçası çok düşünmüyorum çünkü biraz ferahlamış durumdayım. Üzerimizden büyük bir yük kalktı ve ailemiz bir araya geldi. Çünkü bu süreçte çok dağılmıştık. Şu an için sadece sürece bakacağız." şeklinde konuştu.

- Olay

Merkez Karatay ilçesi İsmil Mahallesi'nde 3 Eylül 2018'de maskeli kişi tarafından av tüfeğiyle vurulan Metin (55) ve Necla (54) Büyükşen çifti hayatını kaybetmiş, pencereden atlayıp kaçan kızları yaralanmıştı.

Aydınlatılamayan olaya ilişkin 13 Temmuz'da yeniden soruşturma başlatılmış, jandarma ekiplerince 25 şüpheli yakalanmıştı.

Sorgulama neticesinde, adliyeye sevk edilen zanlılardan 2'si "kasten öldürmeye azmettirme", 2'si de "kasten öldürmeye yardım etme" suçlamasıyla tutuklanmış, geriye kalan 21 kişi jandarmadaki ifadelerinin ardından serbest bırakılmıştı.

YORUMLAR: 2 284
Sila nur Ozdemir
Sila nur Ozdemir Yıl önce
Büşranın yüzünde ki o ifadenin gitmesine çok sevindim umarım bu saatten sonra huzurlu bir hayatları olur.
Kalbikırık Kimse
Kalbikırık Kimse Yıl önce
Düşünün gözünüzün önünde anne babanız öldürülüyor siz de ölümden kurtuluyorsunuz ve bir tv programında üç yıl boyunca katil şüphelisi olarak üzerinize geliniyor. Kendimi bir kaç dakikalığına büşranın yerine koydumda ne ağır bir imtihan cidden taş olsa çatlarmış. Umarım bundan sonraki hayatlarında 3 kardeşte mutlu huzurlu ve beraber olurlar
HP
HP Yıl önce
Çıkıp mantıklı bir şekilde tek tek her şeyi lafı evirmeden, çevirmeden, jest mimiklerimle sonuna kadar hiç bir şüpheye mahal vermeden defalarca anlatırdım ben. Ama o bu dediklerimi yapamadı.
Goksel Aygun
Goksel Aygun Yıl önce
Üzme kendini boşuna düşünsene gözleri önünde babasını vurmuşlar annesini gelin ve gelinin ailesi bu rahmetliye mehir diye dünyasını karartiyolar ve Büşra üç yıl bu adamların yanında kaliyo dunyayoda yakarım bunlarin hepsinde yakarım ne varmış betullun kinde altın mi varmış tövbe böyle rahatlik olmaz o zavallılar in hayatlarini bunlar bitirdi illa insanı kurşun öldürmez
Ali Yaşar ADANALI
Ali Yaşar ADANALI Yıl önce
@Aslı İpek aynen Osman kadar yanmadilar
Ali Yaşar ADANALI
Ali Yaşar ADANALI Yıl önce
Amin inşallah ADALETTE yerini de bulmuştur inşallah
Eslem Bozkurt
Eslem Bozkurt Yıl önce
Hakkınızı helâl edin insan ister istemez şüpheleniyor..
melek aşiret
melek aşiret 4 aylar önce
@Kutuplarda çay içen Penguen katil bulunmadiki daha ve çözülen hiiic bişey yok (!)
Kutuplarda çay içen Penguen
Kutuplarda çay içen Penguen Yıl önce
Kim öldürmüş ben çözemedim
Mehmet Sulu
Mehmet Sulu Yıl önce
Rahmetlilerin çocuklarının bu işin içerisinde olmadıklarına çok sevindim özellikle yıllardır töhmet altında bırakılan en yakınlarının dahi bu zor süreçte yanlız bıraktığı çaresizliği her halinden belli olan o kız çocuğu adına çok çok sevindim rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın ve kimseyi hiç kimseye muhtaç etmesin Allah'ım bu durumdaki insanlara sahip çıkarak art niyetli şerli insanların şerlerinden korusun.
pro
pro Yıl önce
Hakkınızı helal edin yavrularım çok uzulduk temiz yüzlü masum anne babanıza güller içinde uyusunlar
BRC METAL
BRC METAL Yıl önce
7
Tülay Ertoprak
Tülay Ertoprak Yıl önce
Aminnnn🤲
Kenan Y
Kenan Y Yıl önce
Adaletin yerini bulması için medya baskısına ihtiyaç duyuluyor olması can acıtıyor ve ürkütüyor maalesef. O güzel İnsanlarnda bu kadar pisi pisine öldürülmesi adla dinmeyecek büyük bir keder.Çok yazık
johnny
johnny Yıl önce
Yakın bir zamanda, "suçu üstlenen şahıs" para karşılığı suçu üstlendiğini itiraf ederse şaşırmam.
melek aşiret
melek aşiret 4 aylar önce
Olacak o zaten :) bak gör bekle gör :)
Mukaddes Polat
Mukaddes Polat Yıl önce
@hilal su müebbetin ömür boyu hapis olduğunu düşünmüyorsun diye umuyorum
Elif Oruç
Elif Oruç Yıl önce
Öyle zaten
meral akduman
meral akduman Yıl önce
@Birgül Koç paraları olsaydı mihirde mihir diye tutdurmazlardı içeri girenlerde para için canlarını 4 duvar arasında ömrünü sürdürmez birazda mantıklı düşünün
Gönül Ovacı
Gönül Ovacı Yıl önce
Büşra ve Uğur’dan özür diliyorum betül gibi gelinide Allah düşmanıma vermesin para göz
Goksel Aygun
Goksel Aygun Yıl önce
Bence önceden dileme Osman olmasadi onların umru deyil zaten hepsi mehirle bu rahmetlileri önceden öldürmüşler busrada kalkiyo üç yıl bunların yanında kaliyo gözlerinin önünde babaasini vurmuşlar ortalaligi yakarım deyil onların yanında kalmak bak Büşra nasıl şimdi rahat konusuyo bunlar evlat diye gezmesn
Oznur göç
Oznur göç Yıl önce
Ne özür diliycem bak nasıl dili çözülmüş bı rahatlık geldi neyse ..öteki tarafta asıl mesele
Meryem Sıvacı
Meryem Sıvacı Yıl önce
@Ece Oyunda aynen
Ece Oyunda
Ece Oyunda Yıl önce
onlar anne babasina yaptiklarinin bedelini bu şekilde ödediler
Sevgi KOŞAR
Sevgi KOŞAR Yıl önce
@Mehmet Yücel Çok haklısınız ne kadar acı değilmi?Uğur delirmiş gibiydi o sinsi karısı Betülü mallarda yüzüne çarpılsın insan ana babasını bu kadar ele değişir mi?Bu mal mülk anayı babayı geri getirecek mi parası batsın..Önemli olan anne baba aile kardeş...Telafisi yok pişmanlığın mekanları cennettir inşallah günahsız masum insanlar..
I am Tired
I am Tired Yıl önce
Sebep ne olursa olsun katil kim olursa olsun o anne baba bu ölümü haketmedi..😔
seymaa☘️
seymaa☘️ Yıl önce
Ya bu dünyada nasıl iğrenç insanlar var ne kadar acımasızsınız masum iki insanı öldürdünüz bununla nasıl yaşayacaksınız? Bu insanları üzdünüz yazık değil mi? Belki araları hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak ne ağır sınavları varmış yazık.. Allah hepimizi korusun cani insanlardan onların hırslarından nefretlerinden
Bir garip yolcu
Bir garip yolcu Yıl önce
Mekanları cennet olsun.Böyle değerli bir anne ve babanın katillerinin evlatları olmamasına çok sevindim.Rabbim o 3 evladada sabırlar versin.Katiller ve azmettiren suçlular hem bu dünyada hemde ahirette cezalarını çeksin.
Riky Riky
Riky Riky Yıl önce
Allah a şükür aileden hiç kimseyi suçlama / kınama gafletine düşmedim, suçsuz insanların günahını almadım. Halkımızda çok fazla mantık ve vicdan olmadığını da gördük böylece ne yazık ki...
ahmet Usta
ahmet Usta Yıl önce
3 yıl sonra bulunabildi, o da ancak televizyona çıkınca, şimdiye kadar neredeydi jandarma ve savcılar.
srvn. 06
srvn. 06 Aylar önce
Olay çözüldükten sonra tv ye veriliyor. Her zamn böyle olur.
Vogue Joker
Vogue Joker 3 aylar önce
Masa başında makaradalar maaşlar kıyak 😁
Hülya Tuncay
Hülya Tuncay Yıl önce
Adalet yok
Yıldız Gündoğdu
Yıldız Gündoğdu Yıl önce
Vay bee nasıl bir katilse Betül'ün ve Uğur'un evde olmadığını bilerek geliyo ve Büşra'yı öldürmüyor.Ve her ne hikmetse öldüreceği kişilerin resimlerine bile bakma gereği duymadan bu cinayeti gerçekleştiriyo.Ben ve bir çok kişi yemedik yiyen varsa buyursun afiyet olsun.Betül'ün ailesi biliyormuş demekki baştan beri bu hikâyeyi anlatıyorlardı👏👏
Nihal
Nihal Yıl önce
@CalBor barut izlerinin toplandığı kit iyice temizlenmeden test yapılmış bu yüzden orda Osman büyükşenden de test alınsaydı onda da barut izi çıkacaktı . Barut izini toplayan kişi işinden alınmış .
Mustafa Sarsılmaz
Mustafa Sarsılmaz Yıl önce
Valla bizde yemedik kimse kusura bakmasın
Lady
Lady Yıl önce
Yanı en onemlısı ınsan oldurecegı ınsanların resmıne bakmazmı.. Yada bu busra onur nıye kıvrandı yalan tanlış konustu
Tuba Çakmak
Tuba Çakmak Yıl önce
Allahım rahmetiyle muamele eylesin inşaAllah 🤲🏼 ölüm her türlü acı ama çocuklarının çıkmadığına cok sevindim inşaAllah birbirlerine sıkı sıkı sarılsınlar bundan sonra
Figen Atik
Figen Atik Yıl önce
Kesinlikle inanmiyorum. Olayin en basindan beri takipcisiydim. Eksik yerler, celiskiler var. Dosya kapandi diye ustunden yuk kalkmis! Umarim ilahi adalet tecelli eder, normal adalet diye bir kavram yok.
Gülşah ş
Gülşah ş Yıl önce
Benimde içime sinmiyor
ramu Alka
ramu Alka Yıl önce
Nedense olay büsranin anlattigi gibi cikti.. yabancilar köyden degiller falanda filan…. Hikayeeee. 1 yalnis olur 2 yalnis olur herseyi mi yalnis yapmis jandarma
isimsiz
isimsiz Yıl önce
aynen
Ayse Celebi
Ayse Celebi Yıl önce
Ülkece bu ailenin günahını aldınız. Zan da bulunmanın ne derece kötü olduğunu umarım anlamışsınızdır. Göz görmedi kulak duymadı o yüzden bu yapar diye zan da bulunmak çok tehlikeli
Gülşah Turgut
Gülşah Turgut Yıl önce
Yok ya hiç içime sinmiyor, belki de Uğurun Betulun mehir için yaşlı başlı insanları evden kovmasından, bunu bilmesine rağmen Busranin yine de onlarla iyi olmasından kaynaklanıyor sanırım. Üzülmediler çünkü zaten istemiyorlardı onları
Nazan Bayraktar
Nazan Bayraktar Yıl önce
Muhtemelen büsra'nın da anne ve babasıyla arası çok da iyi değildi ozellikle de konusulan dedikodular nedeniyle
radyestezi bilimleri
radyestezi bilimleri Yıl önce
Adamlar müge anliya çıkmasa hiç kimsenin parmağını yerinden oynatacağı yokmuş.
Mehmet Yüzgeç
Mehmet Yüzgeç Yıl önce
@Aupoulsa Geldi mi knk
can
can Yıl önce
@Aupoulsa atan varmı kanka dhxkxjxhdjd
Merve goksu
Merve goksu Yıl önce
Çünkü cinayete teşvik edenlerin valiyle emniyet müdürüyle bir sürü yan yana fotoğrafları var neden uğraşmadıkları belli oldu
Se Na
Se Na Yıl önce
Hayir adamlar 8 aydir jandarma istihbatati tarafindan teknik takipteymis zaten bosuna hemen itiraf etmediled
ferhat Sahin
ferhat Sahin Yıl önce
Büşra ya kıyamam kızın yüz ilk kes güldüğünü gördüm kendini ifade ediyordu programda çok zorbidurum Allah hiçkimseye böle bir acı yaşatmasın 😭😭😭🤲
Cigdem Yesiltas
Cigdem Yesiltas Yıl önce
En çok da büşradan helallik alınması lazım...gözünün önünde anne ve babası katledildi ...yaşadığı travma yetmiyor gibi hala kızın hakkında neler yazıyorlar...yazık çok yazık😞
Elif Yıldız
Elif Yıldız 3 aylar önce
Ya. Hadi bak işine bu işin 3n büyük suçlusu Büşra bakın goreceksiniz hep söyledim yinede söylüyorum helal etmiyorum
melek aşiret
melek aşiret 4 aylar önce
@Serap Akpinar mugeyi sevdiğim için yazmıyorum (insanları azarlamasi çalışanları azarlamasi devamlı diğer adama -adli tıp uzmanı kibar olana- laf verip Arif hocayı susturmasi!!!) Ama diyelim müge yalan söylüyor peki Osman'ın MUTSUZ YUZ İFADESİ VE TATMİN OLMAMİS RUH GORUNTUSU VE. TİTREYEN SESİ DE Mİ YALAN SOYLUYOR CANİM BENİM HEEE ???!!!!!!
Serap Akpinar
Serap Akpinar Yıl önce
Kim ne derse desin,müge olayı magazinleştirip reyting malzemesi yapmak için yok Buşra'nın gizli aşkı, yok Betül'ün gizli aşkı... Yanlış eve girilmiş iddiası ortaya çıkınca Müge Anlı ' buna ihtimal vermiyorum' diyerek bu kardeşleri zan altında bıraktı.
Ümmü Gülsüm Kara
Ümmü Gülsüm Kara Yıl önce
Kim öldürmüş anlayamadm
Vince Turner
Vince Turner Yıl önce
Rahmetliler de birlik olmanızı isterdi eminim. İnşallah kardeşlerin arası düzelir. Mutlu mesut hayatlarına devam ederler.
zep zep
zep zep Yıl önce
Kolay değildi ya anne babasının yasını yasayamadilar üstelik suçladılar. Rabbime binlerce şükür çözüldü olay
Ftm Krhn
Ftm Krhn Yıl önce
Allah yardımcımız olsun. İyi ki aileden çıkmadı. Hepinize geçmiş olsun. Anne, babanızın mekanı cennet olsun. Bundan sonra çok güzel günler sizinle olsun. İnanılmaz bir olay.
Ftm Krhn
Ftm Krhn Yıl önce
Swap raporu hepimize yanlış şeyler düşündürdü hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun.
Arzu Oruç
Arzu Oruç Yıl önce
"Annem Babam çok mazlum insanlardı" 😢😢😢😢😢😢
Selimhan Macit
Selimhan Macit Yıl önce
@Halime Zelal neyine abone olalım,kanalında hiç bir şey yok
Selimhan Macit
Selimhan Macit Yıl önce
@Halime Zelal allah versin😄
Selimhan Macit
Selimhan Macit Yıl önce
@Halime Zelal hayır fırsatçı seni😁
Travis Bickle
Travis Bickle Yıl önce
@Halime Zelal hayır
Selcuk Koc
Selcuk Koc Yıl önce
Sakın zalimlerin yaptıklarından ALLAH i habersiz sanmayın. Onların korkudan gözlerinin dışarı firlayacagi bir güne saklıyor cezalarını. Ayet-i Kerime
Halime Zelal
Halime Zelal Yıl önce
Bende oldum
Selcuk Koc
Selcuk Koc Yıl önce
@Halime Zelal abone oldum
Esra Karakaya
Esra Karakaya Yıl önce
İnşallah GERÇEK katiller yada azmettiriciler bir şekilde ortaya çıkıp hakettikleri cezayı alırlar Çünkü biz bu senaryoyu yemedik.
mihriban bugday
mihriban bugday Yıl önce
niyeyse bende
YAVUZ GAMİNG
YAVUZ GAMİNG Yıl önce
Bende...
Mediha KARAKAS
Mediha KARAKAS Yıl önce
Ben de yemedim
Mediha KARAKAS
Mediha KARAKAS Yıl önce
Ben de yemedim
hayriye ertas
hayriye ertas Yıl önce
Arkadaşlar ben bu olayın böyle olduğuna inanmıyorum. Svap raporları oyuncak değil. Hâlâ o sevaplar bir soru işareti? Bircok soru daha hala cevapsız. Ben bu sonuçu okuyunca aklıma direk gelinin annesinin söylediği laf geldi. " belki de yanlışlıkla girip öldürdüler" diye... Bu lafı köyde çıkardığı iddiası vardı. Belki de bu gelinin ailesinin kurduğu bir oyun. Tutuklananlar ise gelinin babası tarafından tehdit edilen insanlar bana gore ışın asli böyle
Ayşe Aktaş
Ayşe Aktaş Yıl önce
Ben başdan bu kızın suçu olmadığını hiss ediyordum.O kız iki sorun arasında çok yıprandı ki,hem anne babanın kaybı hemde iftiralar bunu bu kıza yaşatanlar çok büyük bedel ödeyecekler her iki cihanda. Rabb'im bu kardeşlere sabırlar versin
Muhammet Yesildag
Muhammet Yesildag Yıl önce
Bu evlatlarin ilk günden beri hiç suclamadim, insanlar gerçekten iftiradan günahtan korkmaz hale gelmiş, bu kizcagizin yaşadığını dünyada 1 kadın yaşasın eminim bu kadar güçlü kalmazdı, Allah sabır verdi ve yardım etti.o anki yaşadıklarıni Allah kimseye yaşatmasın inşallah. Herkez bu insandan af dilemeli,
Banu Düzyol
Banu Düzyol Yıl önce
Cinayetin aydınlanmasına çok sevindim,kardeşlerin bu olayda dahli olmamasına daha çok sevindim.Gözleri aydın olsun.
Meral Cansız
Meral Cansız Yıl önce
Kesinlikle inamiyoruz peşi bırakılmasın tutulmuşlar gibi geliyor Biz müge anlı seyircileri inanmıyoruz başkaları suçu üstüne aldı. Belkide birileri büyük para aldılar müge hanım inşaallah peşini birakmaz
kizim konus artik valla nejla teyzeyle metin amcanin en hayirli evlafi osmanmis  ylmz
kizim konus artik valla nejla teyzeyle metin amcanin en hayirli evlafi osmanmis ylmz Yıl önce
@Deniz Kutay müge anli tatile girince dusnankar is badinda
Deniz Kutay
Deniz Kutay Yıl önce
@Hafize Çapraz ne alaka peygamber Allah mı falan? Illa birşeyleri çözmek için ilahi güç gerekmez. Hani hayatın doğal akisi dedikleri bi durum vardır bu iste kafaya oturmayan çok is var ben film izlemiyorum da sen çok fazla safsın sanirim biraz kitap oku da beynin güçlensin zira akil verirken sende noksan kalmis
Hafize Çapraz
Hafize Çapraz Yıl önce
@Deniz Kutay Müge hanım peygamber mi.siz nasil insanlarsınız.tabiki yanilabilir. Bir de tavsiye cok film izlemeyin
asgari endişe
asgari endişe Yıl önce
Çok dizi seyretmişiniz siz. Suçu üstüne almak vs.. diyelim ki öyle birsey var kim ödeyecek parasını?
sevgi güllühan
sevgi güllühan Yıl önce
KEŞKE ÜÇ YIL ÖNCE BULUNSAYDILAR GERÇEKTEN KARDEŞLER TÖYBET ALTINDA KALDILAR BU OLAYI ÇÖZENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN TEŞEKKÜR HEPSİNE
Serra Turan
Serra Turan Yıl önce
Busranin yüzünün güldüğünü görmek çok güzel.Allah cc yardımcınız olsun yaşadıklarınızin verdiği zararı bir an önce telafi edin ins.
Zeliha Doğan
Zeliha Doğan Yıl önce
Rabbim kimseye böyle acı yaşatmasın.müge anlı Rabbim sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.
ODDAK 35
ODDAK 35 Yıl önce
Allah'ım kimseyi yapmadığı bir işten dolayı,mahkum edilen kullarından eylemesin. Rahmetli annem anlatırdı, sanırım dayısının oğlu bir yerden dönerken yerde yatan birini görüyor,ne oldu diye bakarken jandarma geliyor,sen yaptın diye alıyorlar.Şimdiki gibi kriminal inceleme nerede,alıyorlar bunu,suçsuz olduğunu da ispat edemiyor ve o zamanlar idam var,asıyorlar. Annem karısı ve 2 çocuğu öylece ortada kaldı diye anlatmıştı. Gerçekten çok üzülmüştüm tanımasam bile. Şimdi o çocukların,dul kalan kadının vebalini kim ödeyecek? Onun için,bazen adaletin terazisi şaşıyor. Kimseyi gerçeğini öğrenmeden suçlamamak lazım. Allah hepimizi affetsin
Beyza Nuurr
Beyza Nuurr Yıl önce
Herkes için çok sevindim ama Busra için apayrı sevindim, yazık daha küçücük kızın yemediği laf, iftira kalmadı. en yakın zamanda psikoloğa gider de yaşadığı travmalari bir bir temizler ins❤💕
Oznur göç
Oznur göç Yıl önce
Hiç inandırıcı degill
Hat Gen
Hat Gen Yıl önce
Busraya evet cok asiri gidip laf soyleyenler oldu ama pisikolog konusunda sana katilmiyorum....Busra seni pisikologa yollar.
Emre Öztürk
Emre Öztürk Yıl önce
müge anlı bence yardımcı olsun
S Günüçay
S Günüçay Yıl önce
Nedense ben bu olayda hala eksik kalan bir yerler var diye düşünüyorum.Aklimda deli sorular kardeşlerde barut izi çıkması falan...Adalet er geç tecelli eder diye düşünüyorum
Esra Karakaya
Esra Karakaya Yıl önce
Minareyi çalıp kılıfına uydurdular arkadaşım duymadın mı? Kılıfı da swap yanlış alınmışmışmış... tabi yersen😏
Infinity
Infinity Yıl önce
@hayriye ertas olabilir
Evren Kar
Evren Kar Yıl önce
Büşra sürekli Mehmet Ali, ya da Yılmaz bu cinayeti işledi diyeceğine, kiralık katil bizim eve yanlışlıkla girip annemi ve babamı hiç yok yere öldürdü deseydi daha iyi olacaktı.Büşra'yı seven biri var ve ona dokunmasını istemediği için hayatta çok şükür, yoksa planlanmış cinayet, sağ bırakmazdı.Yine de Allah hakkında hayırlısını nasip etsin, her şey gönlünce olsun.Metin ve Necla Büyükşen'e yüce Allah'tan rahmet diliyorum.
MAVİYE SEVDAMIZ BİTMEZ
MAVİYE SEVDAMIZ BİTMEZ Yıl önce
@Nazarova Sulgun Büşra' nın üzülecek bir durumu yok bence. Anne babasına ne kadar değer verdiği ortada. Onlar öldürülürken kılını bile kıpırdatmayan Büşra hanım hiç utanmadan, onlara ait evde oturup, babasının maaşını alacak. Çok mu üzücü bir durum sizce.?
hayriye ertas
hayriye ertas Yıl önce
@Infinity biliyor musun bana da öyle geliyor sanki gizliden devam ettiriliyor gibi
elzem ada
elzem ada Yıl önce
ALLAH AFFETSİN HEP UĞUR VE BÜŞRA NIN GÜNAHINI ALDIK İNŞALLAH OKUYOLARDIR YORUMLARI VE HAKLARINI HELAL EDERLER
Rahila Farzalıyeva
Rahila Farzalıyeva Yıl önce
Ne hakkına ğirdik kendi canını düşünmüş anne babasını değil bir evlat olarak yazıklar olsun
Reyhan Meletlioğlu
Reyhan Meletlioğlu Yıl önce
Kardeşim osman! Allahü'teâlâmız Ana ve Babalarımızı rahmet etsi ... Ana ve Babanın kaderinde şehit olarak ölmek varmış, ağabeyin kız kardeşinden yengen ve ailesinden helâllik isteyin insanların gözünün içine bakarak kötü zan cinayeti siz işlediniz dercesine iftira atıldı... Rabbimizi Ana ve Babanızı mutlu etmek istiyorsanız ağabeyin ve kız kardeşinle birbirinize sahip çıkın ve iyilik edin.. Rabbimiz sizlere vd bizlere böyle müsibet yaşatmasın...ahir zaman da yaşıyoruz evlerimizin kapılarını kilitliyelim ve Allahü teâlâmıza sığınalım görünen görünmeyen belâ ve müsibetlerden...
Perihan Alioğlu
Perihan Alioğlu Yıl önce
En baştan beri Büşranın suçsuz olduğuna inanıyordum hislerimde yanılmadım. Bu süreçte bence en çok yıpranan o oldu bütün hakaretleri bütün aşağılamalara suçlamalar ona yapıldı.
Re Yu
Re Yu Yıl önce
@Berivan Uzunsakal sen de haklısın 😅 Öyle bir olay ki neredeyse herkes haklı sözlerinde.
Sivaslı
Sivaslı Yıl önce
*Selamlar benim amacım sadece iyiliğe teşvik etme amaçlı videolar çekip hayvan sevgisini insanlara daha çok aşılamaktır.* *Videolarım huzur vericidir* 💞
Sevinc Akcay
Sevinc Akcay Yıl önce
@Berivan Uzunsakal kız psikoloğa girmiş zaten, hap yazmışlar. Kendi yada kardeşlerden biri söylemişti.
Mustafa Teke
Mustafa Teke Yıl önce
@Re Yu çok haklısın bende bir yorumunda bu kıza kötü bi yorum yapmıştım çok duygusuz geliyordu bana nenesi bile kendini parçaladı bu kızda duygu namına bişey yoktu bu da şüpheye sevk ediyor insanı
Berivan Uzunsakal
Berivan Uzunsakal Yıl önce
@Re Yu senin gözünün önünde annen baban öldürüldü mü ? Herkes seni suçladi mi benim başıma gelse delirirdim onun da psikolojisi bozuldu bence
Ahu Akbulut
Ahu Akbulut Yıl önce
Bilelim ki herkes ayni davranışta bulunamaz kimi atıktiır kimi soğuk kanlıdır kimide içine kapanık kitlenir insanlar bazen ne yapacagini bilemezler başımıza ne gelecek bilemez gelmeden de bilemeyiz allahim getirmesin
Kynesiia
Kynesiia Yıl önce
Ben Hala Uğur ve Büşradan Şüpheleniyorum Allah affetsin
Yaren
Yaren Yıl önce
@derin mavi sus
vatan aşığı
vatan aşığı Yıl önce
@derin mavi al ayetinide bi tarafına
derin mavi
derin mavi Yıl önce
Evet Allah sizi affeder umarım zannin fazlasından kaçının ayeti kerimesini hatırlatmak isterim..!
билал сеm
билал сеm Yıl önce
Kardeşlerim çok mutluluk dilerim başınız sağ olsun Anne babalar mekanı cennet olsun Nur içinde yatsınlar inşallah canlarım benim
Songül Güler
Songül Güler Yıl önce
Kuzum benim busracigim başınız sağ olsun çok geçmiş olsun seni mutlu görmek beni duygulandırdı Allah gani gani rahmet eylesin anneciyini babacigini onlarında kaderi böyleymiş ne diyelim hepimiz herkes bir gün bir şekilde oleceyiz ,senden abinden yana bişey olmasına çok sevindim biribirinize üç kardeş biribirinize anne olun baba olun kardeş olun , dualarım sizinle Allah'a emanet olun
Kamelyaasude Ayla
Kamelyaasude Ayla Yıl önce
Hiç birimiz bunu böyle olacağını beklemiyordu,o kadar şüpheli duruyor lardıki resmen üçünden nefret ettik ve günahlarını aldık Allah affetsin,ama Şu varki gerçeğin ortaya çıkması için bunların iyi bir ekip gerekliymiş kimse medyayı suçlamasın sonuçta iki cinayet aydınlanması gerekiyordu.
Ehli Hakikat
Ehli Hakikat Yıl önce
Bir güzel çiftimizin hunharca katledilmesine çok üzülen bir vatandaş olarak Rabb'imden katillerin tez zamanda yakalanmasını diliyordum. ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN bu mutluluğu yaşadık. Hep beraber gözümüz aydın Uğur,Osman ve Büşra kardeşlerim.Kul hakkına girmemek için, olayda şüpheli durumundaki hiç kimseyi suçlamamama rağmen zaman zaman sürüklendiğimiz şek,şüphe nedeniyle hakkınıza girdiysem sizlerden ve diğer şüphelilerden helallik diliyorum kardeşlerim. Görünen o ki; rahmetli anne ve babanız birbirini çok seven bir çiftmiş.Benim tek tesellim ölümün onları ayırıp birinin diğerinin acısını yıllarca yaşamamış olmasıdır. Dilerim kabir ve ahiret hayatlarında da mutlulukları daim olsun. Siz kardeşlere geçmiş olsun,başınız sağ olsun,birlik,beraberliğiniz ömürlük olsun. Selam ve dua ile..
Nermin Cevik
Nermin Cevik Yıl önce
Benim bu olaya hiçbir şekilde inanasım gelmiyor ya😕en çok buna üzülüyorum
Selimhan Macit
Selimhan Macit Yıl önce
Ben yemedim sizi bilmem
Infinity
Infinity Yıl önce
@Nermin Cevik evt iste
Nermin Cevik
Nermin Cevik Yıl önce
@Infinity ya da olay buydu başta çıksaydı Büşra çelişkili ifadeler kullanmasaydı barut izi felan gibi şeyler çıkmasaydı🤷‍♀️kimse kimsenin günahını almazdi
Infinity
Infinity Yıl önce
Cunku olay bu seneryo ile halk daha fazla arastirmasin diye ortbas ediliverdi
Kenan Y
Kenan Y Yıl önce
Bence de hala yerli yerine oturmuyor kafamda.
fatma gul
fatma gul Yıl önce
Ben halen Uğur ve eşindeki barut testinin pozitif olmasını anlamış değilim. Cevaplanmamış sorular var
RamazanSinanDemircan
RamazanSinanDemircan 3 aylar önce
Adalet boş bu dunyada
Hat Gen
Hat Gen Yıl önce
@Beyza Gezeroğlu Bu iste tahminen kanun disi isler var uyusturucu falan
Beyza Gezeroğlu
Beyza Gezeroğlu Yıl önce
@hfhf dktr aynen öyle aşırı saçma
Beyza Gezeroğlu
Beyza Gezeroğlu Yıl önce
@Hat Gen onu ben de bilmiyorum ki çok saçma nasıl işe alındıysa böyle
Zeynep Büttner
Zeynep Büttner Yıl önce
Uğurun çalıştığı iş nedeniyle barut izinin çıkması anormal değil denilmişti. Sanayide çalışıyordu diye aklımda kalmış
Vedat Koyuncu
Vedat Koyuncu Yıl önce
Hala nedense büşra betül uğur dan şüpheleniyorum... Yazık oldu ortada masum anne baba var... Osman adına sevindim ama ortada anne babasını haketmeyen 2 evlat var onlar kendini kurtarma çabasındayken osman hep katil veya katilleri aradı hayırlı evladın varsa servetin var demektir...
Kübra Söğüt
Kübra Söğüt Yıl önce
Osman biz inanmıyoruz olayın böyle olduguna Allah rahmet eylesin
Beren Güneş
Beren Güneş Yıl önce
Valla ben bile iki kardeşten şüphelendim herkes gibi hakkınızı helal edin lütfen 🙏
Goksel Aygun
Goksel Aygun Yıl önce
Ne hellaligi ya ilk önce o rahmetlileri mehir le öldüren insanların yanında üç yıl niye kaliyo yakarım dünyayı ne geliyorsa onu yaparım osmandan başka kimse kosturmadi adamın telefonlarını engelliyorlar sanki başkasının annesi babası sadece insanı kurşun öldürmez zaten bu insanları önceden bunlar öldürmüş bide evlat diye geziyolar nasıl busra önceden hiç kinusmuyodu şimdi sakiyo bülbül gibi bu bı rahatliktir
Sivaslı
Sivaslı Yıl önce
*Selamlar benim amacım sadece iyiliğe teşvik etme amaçlı videolar çekip hayvan sevgisini insanlara daha çok aşılamaktır.* *Videolarım huzur vericidir* 💞
Roji Roji
Roji Roji Yıl önce
kim yapmış sőylemediler
Beren Güneş
Beren Güneş Yıl önce
@Kaderseltarot bence Allah sana akıl fikir ihsan eylesin ne diyeyim sizde insanım diye geçiniyorsunuz orda burda ona üzülüyorum. Yazık gerçekten Allah bir an evvel size vicdan sahibi eylesin size beddua etmem bn sizin gibi...
Kaderseltarot
Kaderseltarot Yıl önce
@Beren Güneş Yooo ben busraninda ugurunda annelerini öldürdüğüne hiç inanmadım o sizin vebaliniz benim helalik isteyecek bir düşüncem olmadı amma velakin o busrada uğur da hayırsız nankör evlatlar hesabını elbette ben sorarım demedim bende sizin gibi yalnız düşüncemi yazıyorum bir gün gelir o savundugunuz yılan sizi sokar o zaman sizde susun agzinizi açmayın Allah sorsun deyin geçin Allah her şeyin hesabını zaten soracak o zaman dünyada adaleti hukugu kimse sallamasın nasıl olsa Allah soracak diyelim kimsenin yaptığı kötülüğü edepsizligi dile getirmeyelim ohhh ne ala ne ala Allah size akıl fikir mantık versin ne diyeyim o yüzündeki rahatlama hissi ni insaAllah bir gün sizi sokanlarda da görmezsiniz selametle
Berk
Berk Yıl önce
Polis, Jandarma yada savcı, hakimden beklenen adalet, güven duygusunu millet Müge anlı da arıyor
Yalan Dünya
Yalan Dünya Yıl önce
Büşra içimi yakmıştı ilk tv ye çıktığında çok üzülmüştüm. Anne baba katili olarak sulanmak acı. Anne baba 3 evladını bu durumda görse içi yanar
gülnur
gülnur Yıl önce
Allah'a şükür olay aydınlandı çocukları da bizde rahatladık hepsini rahatlamış ve huzurlu gördüm hakkınızı helal edin çünkü çok kızıyorduk sanki bişeyler saklanıyo gibiydi Allah rahmet eylesin mekânları cennet olsun çok üzücü bişey tabii ki ama en azından katiller bulundu cezaları çekecekler inşallah bu da bi imtihan bütün aile birbirine düşman olmuştu bundan sonra ki hayatlarında iyi güzel günler görsünler inşallah
EEag
EEag Yıl önce
Ayyy😔BÜŞRAAA,SU İÇERKEN,EĞİLİP DE OSMAN ABİSİNE SEVGİYLE_ÖZLEMLE_HUZURLA BAKIŞI😔😢😭
Senem Mercan
Senem Mercan Yıl önce
Kim ne derse desin ben hala ugur ve Büşra nin suçlu olduğuna inanıyorum olayın çözümünde yanlış yönlendirme var
Turuncu Horoz
Turuncu Horoz Yıl önce
İnanmıyorum ben bu olayın böyle cözülmesine.
_ADLEVYb_
_ADLEVYb_ Yıl önce
En baştan beri izlerken Büşra'ya inanmamıştık ailecek , taki Büşra saçını başını yolup hüngür hüngür ağlayana kadar o zaman içim o kadar acıdı ki düşündüm bir an beni annemin babamın ölümüyle suçlayıp o da yetmezmiş gibi bütün topluluğun baskısına maruz kalıp o kadar psikolojik açıdan şiddet görmek canımı çok yakardı. Gerçekten hem Büşra'ya hem uğur'a karşı çok üzüldüm o kadar suçlandılar, ama çözüldü çok mutluyum umarım güzel bir aile olup birbirlerine sahip çıkarlar . 🙃🌺🌹
iman eden kurtulur
iman eden kurtulur Yıl önce
Allah mazlumu haksızlığa uğratmasın..
GÜLCAN KARABIYIK
GÜLCAN KARABIYIK Yıl önce
Üç kardeş nu olay çözülmeseydi birbirinden nefret edecek dağılacaklardı. Ben sevindim üçüde bir araya gelmiş öyle mazlum insanlarin evlatları kötü olmaz
Sevda kılıç
Sevda kılıç Yıl önce
Keşke o ailenin içinde Betül gibi biri olmasaydı
Tabvetar Tıbbi Aromatik Bitkiler Platformu
Tabvetar Tıbbi Aromatik Bitkiler Platformu Yıl önce
Cinayet çözüldü deniyor ama kimse neyin ne olduğunu anlayabilmiş değil. Komşusunun eski kız arkadaşı yeni erkek arkadaşına kiralık katil buldurtarak azmettirdi ama o da yanlış eve girdi yani büyükşen ailesini katletti deniyor. O halde neden aileden tutuklananlar var.
Sevil Köksal
Sevil Köksal Yıl önce
Vay be Ama ölen çifte o kadar üzüldümki hatta onları kendi anam babam gibi görüp ,ağladığımda oldu.Allah rahmet eylesin suçlular cezasını en ağīr şekilde çeksin inşallah.
Elvn Çetn
Elvn Çetn Yıl önce
Kıza denmeyen kalmadı gerçektende bu lafları söyleyenleri Allah affetsin bilmeden etmeden böyle şeyler söylenmemeli ben inanmadım zaten kardeşlerin yaptığına başları sağolsun mekanları cennet olsun anneyle babanın
《Nihan》
《Nihan》 Yıl önce
Çok ağır bir sınavdan geçtiler evlatlar olarak… bu evlatlar,anne babasının acısını bile yaşayamadılar…inşallah bu acıları en kısa zamanda tamir olur..hayatları normale döner..bütün dua ve temennilerim bu yöndeydi…elhamdulillah öylede oldu..
Fehmi Araz
Fehmi Araz Yıl önce
Rabbim afffetsin bizleri günah almak çok kötü bisey
Nuray Şahiner
Nuray Şahiner Yıl önce
Rabbim gerçek katili veya katilleri açığa çıkarsın ben inanmıyorum
Aynur Yılmaz
Aynur Yılmaz Yıl önce
İnsanları hiç tanımadığınız birileri yüzünden vebal altında bırakmak kul hakkına girer ki Allah affetsin Türkiye'nin yarısı belki de bu vebale girdi. Osman Müge Anlı ya teşekkür etmedi neden acaba?!!!
mine kırmızı
mine kırmızı Yıl önce
Çok tuhaf oldu 3 yıldır çözülmedi bir akşam baktık çözülmüş. Sanki olayda başka bir iş var. Hiç gerçekçi gelmiyor bu olanlar
Karadeniz Hatunu
Karadeniz Hatunu Yıl önce
Allah osman gibi evlat nasip etsin insana her aileye lazım
Kutuplarda çay içen Penguen
Kutuplarda çay içen Penguen Yıl önce
Kim öldürmüş ben çözemedim izleyemedim
Gonul Karaaslan
Gonul Karaaslan Yıl önce
Osman gibi bir oğlum olsaydı başkada hiç bir şeyim olmasaydı
Hakan Aslan
Hakan Aslan Yıl önce
Aile için atıp tutanlar allaha nasıl hesap vereceksiniz işte bu yüzden kimse bilip bilmeden kul hakkına girmesin
Turkey Vlogs
Turkey Vlogs Yıl önce
Anlaşılan Hayat akışına aykırı Olanlar da vardır. Bu olayı çoğu insanlara iyi bir ders oldu, Allah hepimize affetsin.
Ali Haydar
Ali Haydar Yıl önce
Hepiniz bizim için degerli siniz. Bu insanların çocukları kötü olamazdı.. Çok büyük günaha kul hakkına girildi. Yeni düşmanlıklar oluştu. Devlet bu milleti bu hale düşürmemeli idi. Görüntü olarak olay çözüldü. Ama onlarca insan bir birine düşman kazandı
sündüs algan
sündüs algan Yıl önce
Anne baba insanın hayatındaki en büyük zenginlik benim babam 93 gün önce vefat etti normal ölümdü Osman’ı düşündüm anne ve babası öldürülüyor bu çok korkunç bişi anne ve baba ölümü Allah sabır versin
Kedilerin Babannesi
Kedilerin Babannesi Yıl önce
3=karteşi bı arada görmek çok güzel Rabbim sizi birbirinizden hiç ayırmasın inşallah
Duman Harman
Duman Harman 6 aylar önce
Karteş değil mal,kardeş!
Fatma Aşçı
Fatma Aşçı Yıl önce
Çok şaşkınım o kadar olaylardan sonra yanlışlıkla mı ölmüşler yani? Nedense bazı şeyler sanki hala gün yüzüne çıkmamış gibi...
Celalettin Dağlı
Celalettin Dağlı Yıl önce
Büşra ve Uğur ne kadar mutlu oldular. Artık niye mutlular babalarının katilleri bılunduğuna'mı, yoksa ucuz yırttıklarınamı ben müge anlıyı yıllardır hiç kaçırmadan seyrederim bu işin peşini bırakmayacak
Figen Fındık
Figen Fındık Yıl önce
Nedense hiç inanmıyorum olayların böyle olduğuna kiralık katil geldi ve busrayi öldürmeden bıraktı hangi katil arkasında telil bırakır ya bilemedim
Ayse Kiraz
Ayse Kiraz Yıl önce
sorun tv programlarından medet umdurmalarıda değil sorun oraya çıkınca kendini yırtmadan insanların acısına yardımcı olunmaması.çokmu zordu özel ekip kurmak bu 3 kardeş birbirine düşman 3 yıl geçmiş
Recep Çicek
Recep Çicek Yıl önce
Bu iftirayı atanlar, kesin şudur budur diyenler. Çok merak ediyorum bilip bilmeden iftira attıkları kişilerden özür ve helallik isteyeceklermi acaba.
Sivaslı
Sivaslı Yıl önce
*Selamlar benim amacım sadece iyiliğe teşvik etme amaçlı videolar çekip hayvan sevgisini insanlara daha çok aşılamaktır.* *Videolarım huzur vericidir* 💞
Sm Ky
Sm Ky Yıl önce
Bence bu iş uzadigi icin,kamu oyunu cok mesgul ettigi icin,ve soylenenlere gore jandarmanin ve savcinin gorevini itina ile yapmadiklari icin,kılıf uyduruldu ve konu kapatilacak.nokta.
Gönül Dagı
Gönül Dagı Yıl önce
@Kaderseltarot haklısın ben hala masum olduklarını düşünmüyorum bu senaryoya kimse inanmaz zaten o busranin ilgisi bilgisi mutlaka var birşeyler üstü kapatılıyor nedense
Hülya ÖZBEY IRI
Hülya ÖZBEY IRI Yıl önce
@Kaderseltarot Sen kıt kanaat zannet 😂 İnsanlara hakaret ediyorsun sonra da dinden bahsediyorsun. Başkasının ibadeti seni alakadar etmez sen kendinden sorumlusun insanlar bu tavrınla dinden soğur senin gibi insanlar yüzünden bu yüzden yapma böyle şeyleri.
Hülya ÖZBEY IRI
Hülya ÖZBEY IRI Yıl önce
@Kaderseltarot Beş vakit namaz kılmak önemli ama ALLAH o namazı kabul ediyormu o daha da önemli senin ağzın bozuk 5 vakit namaz kılmak fayda getirirmi düşünmek gerek. Önce hoşgörü ve tevazu lazım. Önce kendini yetiştirmek lazım.
Müge Anlı'yı sinirlendiren olaylar... Özel Kolaj
34:05
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 2 Mn
Ata Alabaş & Alaaddin Ergün - Gör Bak
3:26
Mahzen Fabrick
görünümler 644 B
Дуже смачні квашені помідори на зиму.
11:45
Сільська господиня
görünümler 446 B