HAMİ MANDIRALI / UNUTULMAZ GOLLERİ

  görünümler 239,519

Futbolkolik

Futbolkolik

Yıl önce

Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük yıldızlardan Hami Mandıralı'nın Trabzonspor ve Milli Takım formasıyla attığı unutulmaz gollerden büyük bir bölümünü tek bir video altında topladık. Aralarda da bazı gollerde efsane oyuncunun yorumlarını koyduk. Keyifli seyirler dileriz...
MÜZİKLER
Music from Free To Use Music
Track: Bonjour by Tobjan
trshow.info/watch/HTQlHcI7n7k/video.html
Track: Besomorph & Arcando & Neoni - Army [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: trshow.info/watch/4EDOIftYA4A/video.html ​
Free Download / Stream: ncs.io/Army
Track: Cartoon - Howling (Ft. Asena) [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: trshow.info/watch/JiF3pbvR5G0/video.html ​
Free Download / Stream: ncs.io/Howling
80'ler ve 90'lardan maç özetleri
Geri sayımlar
Avrupa futbolundan çok özel görüntüler, hikayeler
Kısacası Türk ve dünya futbolundan en özel görüntüleri
düzenli olarak kanalımızda izleyebilirsiniz.
Abone olmayı unutmayın lütfen!!!
Mail: fitbolkolik@gmail.com
İnstagram/futbolkolik_tv
Twitter/FutbolkolikTv

YORUMLAR: 389
Futbolkolik
Futbolkolik Yıl önce
Arkadaşlar özellikle Lig Tv döneminden bazı golleri telif yüzünden paylaşamadım. Yorum yazacak arkadaşların buna dikkat ederlerse sevinirim.
son mohikan
son mohikan
Futbolculuğu kadar insanlığı(adam)'lığı da en üst seviyedeydi.bir beşiktaşlı olarak böyle insanları ayakta alkışlar,saygı duyarım.
Soba Odun
Soba Odun
Topa sert vurmak marifet değildir aslında. Çoğu futbolcu bu sertlikte vurabilir topa. Ama vurmaktan çekinir çünkü büyük ihtimalle top dağlara-taşlara gider. Hami'nin farkı bu kadar sert ve İSABETLİ vurmaktı.
haluk berber
haluk berber Yıl önce
90 yıldan 2000 yıllara kadar her sezon 15 gol attığın halde sadece 40 kez milli olabilmen 3 büyüklerde oynamamandır değerini bilmeyenler utansın efsane.
Savaş Aşık
Savaş Aşık
Defterimde posterini taşıdığım yegâne insan. O kadar büyük hayranıydım. Sadece oyunculuğu değil, beyefendiliğiyle de çocukluğumuzda örnek aldığımız bir sporcuydu. Trabzonspor'u tutmaya başlamamdaki dört sebepten biri. Fenerbahçe yenilgisi, Hami, Ogün, Abdullah üçlüsü...
Serdar Tekeli
Serdar Tekeli Yıl önce
Beşiktaşlı olmama rağmen 90'lı yıllarda Beşiktaş kadar şampiyon olmasını istediğim o sempatik ve efsane Trabzonspor takımının sevdiğim futbolcularının başında geliyordu HAMİ MANDIRALI...
Çocuk Pro Gamer
Çocuk Pro Gamer
İşte bir Trabzonspor efsanesi🔴🔵
Oğuzhan Taşçı
Oğuzhan Taşçı Yıl önce
Hami şimdi 18-25 yaşında olsa en az 50milyon Euro idi. İki ayak var topa bam güm vurmuyor.vuruslarin çoğu falsolu ve sert.bence en güzel gol shalke ile attığı gol.
Mr. Kindhearted
Mr. Kindhearted Yıl önce
Hami is a Turkish and Trabzonspor Legend 🇹🇷 👏🏼
Hayrii Kaya
Hayrii Kaya
Hami'nin gollerine bakanlar çok egoist bir futbolcu olduğunu bulduğu heryerden vurduğunu sanabilir ama aynı zamanda çok iyi bir pasördü ve asist sayısı da bunun göstergesi. Takımın pas trafiğini yönetmiyordu elbette ama özellikle sağlı sollu ayak içi ortaları, kornerleri ve uzun pasları çok isabetliydi.
KORKUT HACIHAMZAOGLU
KORKUT HACIHAMZAOGLU Yıl önce
Çıplak gözle çok maçlarını izledim.değil Türkiyenin dünyanın sayılı frikikcilerindendi. Barcada bi kouman vardı bide hami efsane topçu idi.Allah sağlık sıhhat versin.
Ayhan DAMAR
Ayhan DAMAR
Hami ya. Benim efsanem. Çocuk iken mahalle arasında yaptığımız maçlarda hep topun başında hami var, hami, hami geliyor ve gol.... Varya harbiden kahramanımdı. Büyük yıldızdı benim gözümde. Şuan da yaşayan bir efsanedir. Trabzonspor tarihinin en iyi Yerli Futbolcusu halen odur. Onun adı Bombacı Hami Mandıralı. Allah uzun ömürler versin. Çok yüzümüzü güldürdü..
DehşetVanli
DehşetVanli
ALLAHİNA GURBAN BE HAMİ ABİ ÜLKEMİZİN GURURU 😍😍
dinç
dinç Yıl önce
frikik olunca penaltı kazanmış gibi uğultu çıkardı tribünlerden.:D ayrıca sağlak olmasına rağmen sol ayakla da korner, frikik kullanan nadir oyunculardandır. frikiklerle, toplara inanılmaz vurulmasıyla hatırlanması diğer yeteneklerini biraz gölgedi sanki. tepeden tırnağa topçuydu hami mandıralı.
TONY_61 trabzonspor
TONY_61 trabzonspor Yıl önce
hami eger bir istanbul takiminin futbolcusu olsa türkiyenin en iyi futbolcusu ünvani verilirdi tek sucu trabzonlu olmasiydi onun gibi topa vuran bir daha gelmez onu canli olarak cok kez izledim
Hakan Alkan
Hakan Alkan Yıl önce
Çocukken mahallede topa sert vurduğumuz zaman Hamiiii diye bağırırdık.
Emre C. Korkmaz
Emre C. Korkmaz
Ceza sahasına altıpas muamelesi yapan efsane Hami Mandıralı!
Vatan Sever
Vatan Sever
Böyle güzel goller bugün bile yok , Hami şu an oynasa (2022) bu golleri dünya tanırdı , her izlediğimde ilk defa izliyormuş gibi zevkle izliyorum,
Tayfun beyaz
Tayfun beyaz Yıl önce
Unutulmaz bir futbolcuydu, gelmis gecmis en begendigim futbolcu 🇹🇷
Kurt Ulaş
Kurt Ulaş
Uzun namlulu silah gibi adam.Birebir gorme firsatim olmustu antremanda .2000senesinde Izmir Goztpe stadinda antreman sahasinda yerde oyunculara yakin izlerken çimlerde o toptan islik sesi geldigini duyduk abiii .....bunu abartmiyorum duyduk