Nihal ve Zafer'in İkinci Baharı | Kırmızı Oda 42. Bölüm (Sezon Finali)

  görünümler 163,391

Red Room

3 aylar önce

Kırmızı Oda 42. Bölüm - Zafer ve Nihal ikinci baharlarını yaşıyor.

Kırmızı Oda'nın 42. Bölümünde; Mitra (Melisa Aslı Pamuk), otelin devir işlemlerinden sora babasının aşkıyla tanışmaya gelip karşısında kendisini bulan Zafer'in yaşadığı şoku Doktor Hanım'a anlatır.

Zafer (Yiğit Özşener) eşi Nihal'e aşık olduğunu sevinç içinde Doktor Hanım'la paylaşırken, diğer yandan da babasının Mitra ile ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra hayata karşı bakış açısının nasıl değiştiğini açıklar.

Zafer'le yeniden başlamanın heyecanını yaşayan Nihal (Esra Ronabar), hayatındaki değişimin doğurduğu güzel sonuçları Doktor Hanım'la paylaşarak ona teşekkür eder.

Sadi (Erkan Petekkaya), sıfırdan bir hayat kurmaya çalıştığını, Miço'ya çok duygulanacağı bir teklif götürdüğünü Doktor Hanım'la paylaşırken mutluluk gözyaşları döker. Sadi'nin eşi Azra (Denir Uğur) Doktor Hanım'la tanışmak için kızlarıyla birlikte kliniği ziyaret eder.

Doktor Hanım'ın kapısını çalan sürpriz isim ise herkesi şaşırtacak.

Kırmızı Oda TRshow Kanalına Abone Olun : shorturl.at/hrvRW

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Instagram : kirmizioda....
Facebook: bit.ly/33gNq65

YORUMLAR
Nazlı Gül ATMACA
Nazlı Gül ATMACA 8 gün önce
Esra Ronabar ❤️❤️
Esma Şangar
Esma Şangar Aylar önce
Kırmızı odada ki saatin sesini duyuyorum resmen ya
Tomi-Muni
Tomi-Muni 3 aylar önce
Psxolojiyle ask olmaz..ask kalpdedir sevmiyorsan bitmisdir..bu gun biyle olurlar 2 gun sonra yine eski haline doner askla yasayan insanlar
mavi kadin
mavi kadin 3 aylar önce
Mavi kadından gel şarkısını dinlemeden geçmeyiniz..
Mamedov Nadir
Mamedov Nadir 3 aylar önce
İnsan qayret ederse ve inanırsa başaramayacağı hiçbirşey yoktur
Hülya Akin
Hülya Akin 3 aylar önce
He 20 yıl sevme sonra başkasına saramayınca dön dolaş değer vermediğin kadına geri git
Fatıma
Fatıma 3 aylar önce
Meşe ağacı yumuşadı aman aman
Esra Akış
Esra Akış 3 aylar önce
Ben nihalin zafersiz tek başına emin adımlarla yoluna devam etmesini isterdim
Yusuf Bağırov
Yusuf Bağırov 3 aylar önce
Yolu bize gösteren Rabbim.Siz dəstək oldunuz bu da çox böyük bir iş.Çok iyi dizi hiç bitmesin.
Ewa Cichoń
Ewa Cichoń 3 aylar önce
Nihal’in Zafer
Irmak
Irmak 3 aylar önce
nihal tek başına mutlu olmayı öğrenmeliydi zaferin nihali boynuzlamadığı kadın kalmadı dünyada
Elif Can
Elif Can 3 aylar önce
Yavuz Bey de perde kapanıp Zafer Bey de açıldı şimdi ikisi de yok Yiğit Ozsener dizilere hemen dön. Bu hikayede bu adam harcandı gibi ama
Görkem Güler
Görkem Güler 3 aylar önce
Sevmek bukadar zor olmamalı sonunda be zafer sonunda bikadini sevgi ayakta tutar adamı da güç malesef aradaki uçurum bu
Cengiz Atay
Cengiz Atay 3 aylar önce
Eyşan sen mutlu sonlara inanır mısın ben inanmam.... (Sir Cengiz Atay)
Furkan Karagöz
Furkan Karagöz 3 aylar önce
Çookk şüküürrr vallahi şişmiştim zaferin ölü aşkından 😡
Ferhad Memmedov
Ferhad Memmedov 3 aylar önce
Bece zafer kedini zolayr f🤣
Başak Şener
Başak Şener 3 aylar önce
Bu şey esra ezmeci kitapları değil mi...
Hacer
Hacer 3 aylar önce
ya deniz bey 20 bölüm bunu bekledik bız kesmeseniz mi acaba
Olaf
Olaf 3 aylar önce
Buna da ikinci bahar yazmazsınız ya
ego alium
ego alium 3 aylar önce
Hep nihal askla bakiyor yigit ozsener bari icinden gelip bi baksaydin bu guzellige😂
أولي الألباب Clever dz
أولي الألباب Clever dz 3 aylar önce
mafya adamlar ve aldatmaya öyle normalleştirdin ke çok iğrenç
Fatma Ak
Fatma Ak 3 aylar önce
Çok güzel oldu bunlar böyle yaa 🙈😘
𝕖𝕝𝕚𝕗
𝕖𝕝𝕚𝕗 3 aylar önce
Before zafer Mariayı unutamıyorum mitraya aşığım ama nihalsizde yapamıyorum After zafer Karıma aşık oldum (şükür :p)
Badem
Badem 3 aylar önce
@haýrunnisa Gok azap değil gerçekten sevmiyormuş
haýrunnisa Gok
haýrunnisa Gok 3 aylar önce
@Badem he azap cekseydi dimi
Badem
Badem 3 aylar önce
Keşke hep mariaya aşık ve sadık kalsaydı
ZK
ZK 3 aylar önce
Nihal ve Zafer çok yakışıyorlar.(bence) Nihal♥️Zafer
Nuran Karaca
Nuran Karaca 3 aylar önce
Gülben nerde
Ryalcın ylcn
Ryalcın ylcn 3 aylar önce
Nihali bilmemde Zaferin kaçıncı baharı bu...
Sarenur s
Sarenur s 3 aylar önce
Yalnız kalacağını anlayan Zafer elinin altındakini kaybetmek istemedi ve bunun adı ikinci bahar mı oldu? Zafer'e sihirli değnek değdi sanırım ki Mitra'ya meyleden adam aşk adamı oldu bir anda. Ne büyük sevgi...
Sarenur s
Sarenur s 3 aylar önce
@Kutsal Mekan Kesinlikle katılıyorum. Zafer bir iki haftada mı değişecek? Daha düne kadar ne yaptığı ortadayken. Zafer kendi dışında birine değer verebilen biri değil, sevmeyi bilmiyor. Tamamen çıkarcı biri. Yarın bir gün çıkarı başka kadından yana olur ona gider. Recai de Nazlı'ya değer vermiyordu, kaldı ki aldatma olayı da yoktu adamın yani. Ona rağmen Nazlıya kendine değer ver mesajı verildi, Nazlı da yolunu ona göre çizdi. Eşini her bakımdan aşağılayan Zafer de aşk adamı ilan edildi ikiyüzlülüğe bakar mısınız? Nihal bu evliliğe devam edecekse yine pembe gözlüklerle devam etmemeli. Adamın bu şartlar altında onunla yalnız kalmamak için devam ettiğinin bilincinde olmalı. İş anlaşmasından farkı olmayan bir evlilik Nihal için de uygunsa devam etsin bilemem artık. Adamın imkanlarını seviyordur o da belki. Ama yok aşktı sevgiydi çiçekti böcekti edebiyatı yapılmasın burada yapıldığı gibi. Bu ilişkinin bir iki sene sonraki halini göstersinler bakalım o muazzam aşk edebiyatının yerinde ne yeller esiyor, Nihal yine ne rahatsızlıklarla mücadele ediyor, Zafer yine hangi odada kimin hayallerini kuruyor anlardık.
Kutsal Mekan
Kutsal Mekan 3 aylar önce
@Sarenur s aynen söylediğiniz gibi.kadına değer sıfır. Buna benzer durumu bizzat kendi hayatımda yaşadım. Ve Zafer karakterinde insanlar asla düzelmez. Şu anda boşluğu Nihal ile dolduruyor. Ama sonra bu durum onu sıkacak ve yeni bir sevgili bulacak. Dediğiniz gibi o zaman Nazlı da Recaiye dönmesi lâzımdı. Ama Nazlı da anladı ki Recai ona gerçekten değer veren biri değil. Bir insan için degerliseniz her zaman değerli olacaksınız. Sonradan gelen değer değer değildi. Elinde var olanı kaybetme duygusudu. Şöyle düşünün balığı sevmiyorsunuz ve evdeki herşey bitmiş. Açsınız ve evde sadece balık var.Aclik yüzünden o balığı bile yersiniz. Acliginizi giderdiği için ve açlıktan ölmediginiz için baliği çok sevdiğinizi düşünürsünüz. Ama gerçek şu ki balığı hicbir zaman sevmeyeceksiniz. Oysaki tekrar evde başka alternatifler bulunursa o balığın yanından bile gecmezsiniz. Kokusu sizi rahatsız eder.bu durumda aynı. Zafer duygusal boşluğa düştü. Hele Mitra olayından sonra bu boşluk daha da derinleşti. Içten kırıldı. Ama gün gelecek yeni aşklara yelkenler açacaktı. Bu yüzden Nihal de Nazlı gibi kendine yol çizmeli ve ona gerçekten değer veren birisi ile devam etmeliydi. Zafer gibi korkak birisi ile değil.
Sarenur s
Sarenur s 3 aylar önce
@Kutsal Mekan Tam anlatmak istediğim şeyi yazmışsınız. Zafer hayalet peşinde gezerken elimdekinden olacağım diyerek hayal aleminden uyandı, Nihali kaçırmama derdine düştü. Mitra çıkınca değişen Nihal umrunda değildi. Başka kadın ilgilense aldatmayacağının garantisi de yok. Kadın yine bir nesne konumunda. Mesela Nazlı-Recai çiftinde Recai de en sonunda boşanmak istemedi ama onun diksiyonu iyi olmadığından önemsenmedi mesela. Binbir gece hikayesini işlerken çok ikiyüzlüce davranıldı. Kadınlara verilen kendinize değer verin mesajını yerle bir ettiler.
Kutsal Mekan
Kutsal Mekan 3 aylar önce
@Sarenur s Çok haklısınız. Nihalin değişimi daha önce de başlamıştı. Ama o zaman Mitra vardı. Nihal aklına bile gelmiyordu Zaferin. Nihal Zaferin Mitraya ola ilgisini bilseydi hemen boşanırdı. Zannediyor ki değiştim de Zafer beni fark etti. Oysaki yaptığı yalnızlık korkusundan elindeki bulgurdan da olnamakti. Zaferin karşısına başka bir kadın çıkarsa yine aşık olur. Olan da Nihale olacak. Sonradan bilinen kıymet kıymet değildi. Hele aşk hiç değildi.
Sarenur s
Sarenur s 3 aylar önce
@Chocho B. Bütün sahneleri izlemediğimi nereden çıkardınız? Ee onu anlatıyorum ya zaten. Nihal ne zaman bu yok sayılmaya karşı çıktı, Zaferin hayatından çıkıp gideceğini gösterdi Zafer o zaman elimdekinden olmayayım bari diyerek duruldu. Zafer boşanacağını öğrendiği zaman ne dedi? "Ben 'yalnız' ne yapacağım? Daha düne kadar Nihal gelmeyince Mitra'yla dışarı çıkıp kadına his besleyen kimdi? Zafer. Mitra yeşil ışık yaksa Nihal hatırlanacak mıydı? Bunun garantisi yok. Zafer yine aynı sevmeyi bilmeyen Zafer. Zafer aynı zamanda yalnız kalmayı da sevmeyen Zafer. Nihal de yalnız kalmama nesnesi. Sevgi değil bu. Boşanıp boşanmamaları beni ilgilendirmez. Nihal kendini bu konuma layık görüyorsa devam etsin evliliğine.
Servet Demircioğlu
Servet Demircioğlu 3 aylar önce
Merhaba butun bolumleriniz cok guzeldi cok severek izliyorum ama delikanli sadi cok guzeldi keske bitmeseydi erkan petek kaya gitmeseydi devam etseydi yinede butun herkezevtesekkurler saygiyla ♥️
Umut Şenol
Umut Şenol 3 aylar önce
Cengiz değil miydi bu zafer
Badem
Badem 3 aylar önce
Ah cengiz 😄
Zerife Babayeva
Zerife Babayeva 3 aylar önce
Ezel dizisiden
Zerife Babayeva
Zerife Babayeva 3 aylar önce
Evet. Cengiz Atay
kalpdeki siyah
kalpdeki siyah 3 aylar önce
AZ SADI KADAR DELIKANLIYSANIZ ACUNU TAKIPDEN CIKIP ERKAN PETEKKAYAYI TAKIP EDERSINIZ
Rehimexanim Rehimova
Rehimexanim Rehimova 3 aylar önce
Yaaa awkk cok guzel yaa
Nuran Uludaşdemir
Nuran Uludaşdemir 3 aylar önce
Bi gidin ya sülalece yerleştiniz 2 saattir sıkıldım izlemekten Sadi gülben ses verin ordamısınız alooo
Sarı Bez
Sarı Bez 3 aylar önce
Çok güzel kadın ya
gmail Ss
gmail Ss 3 aylar önce
Yiğit özşener i harcadılar resmen cok saçma bi hikayeydi
Badem
Badem 3 aylar önce
Aynen Cengiz karakteri gibi değildi bu saçma karakteri
Pelin&Nohut
Pelin&Nohut 3 aylar önce
R'yi çok baskın söylüyo
Emine Yayla
Emine Yayla 3 aylar önce
Çok şükür sonunda bitti bayağı baydı..
sümeyye öztürk
sümeyye öztürk 3 aylar önce
Emeğinize sağlık çok güzeldiniz. Yolunuz açık olsun yine müthiş bir hikaye bitti
leyla deniz
leyla deniz 3 aylar önce
Keşke şu mitra zafer olayi hiç olmasaydi
Rufane Mehebbetli
Rufane Mehebbetli 3 aylar önce
3:35 te baslayan muzik birtek benimi uzaklara ve eskilere goturuyor,icinde adini koyamadiginiz bir bosluk oluyormu ?
A A
A A 3 aylar önce
3.35 de muzik yokki?
İSLAMİ ÇOCUK
İSLAMİ ÇOCUK 3 aylar önce
Mitra olan yerleri atlıyorum gıcık oluyorum ona be öffff çıksın bi an önce böppğğp
♾️ A.D ♾️
♾️ A.D ♾️ 3 aylar önce
Evet çok emek verdi cidden şımarık bir kız çocuğundan büyük bir kadına dönüştü .
minik mucit
minik mucit 3 aylar önce
Çok doğru tespit 🤍👏👏🤍
Rufane Mehebbetli
Rufane Mehebbetli 3 aylar önce
Nihal icin cok mutlu oldum .
Yavuz
Yavuz 3 aylar önce
Sadi nerede ya
beyza
beyza 3 aylar önce
zafere soylemek istedigim tek sey SONUNDA
Badem
Badem 3 aylar önce
@İREM GÜL ÇELİK haha aynrn
İREM GÜL ÇELİK
İREM GÜL ÇELİK 3 aylar önce
Benimde söylemek istediğim karakter sahibi ol be görgülü kuş
minik mucit
minik mucit 3 aylar önce
Lütfen ProfilimeBakar Mısın güzel yürekli bayan 🌼🧚‍♀️🌼
Gamze Akbulut - 보조개
Gamze Akbulut - 보조개 3 aylar önce
Bu hikaye de bitti... (Zafer yaşlanmış mı bana mı öyle geldi ilk geldiğinde böyle değildi sanki 😕😂)
Gamze Akbulut - 보조개
Gamze Akbulut - 보조개 3 aylar önce
@Elwen Melikov Ayn fark etmedim onu olabilir
Elwen Melikov
Elwen Melikov 3 aylar önce
Sakalını almış onun için
minik mucit
minik mucit 3 aylar önce
@Gülcan sizi davet ediyoruz oğlumla lütfen 🔮🧚‍♀️🔮
Nilgün Türkoglu
Nilgün Türkoglu 3 aylar önce
😂😂
KİMSEYE GÜVENME!
KİMSEYE GÜVENME! 3 aylar önce
sadi yoksa sizi izlemeyibırakırım
KİMSEYE GÜVENME!
KİMSEYE GÜVENME! 3 aylar önce
@irem kabakcı tm
irem kabakcı
irem kabakcı 3 aylar önce
Napim
ozge coskun
ozge coskun 3 aylar önce
@Tuğba Nur Akkan kesinlikle katılıyorum genel izleyici profili burda da belli oldu bence. Mafya, silah, şive bu dizide bile en çok tutan hikaye oldu
Tuğba Nur Akkan
Tuğba Nur Akkan 3 aylar önce
Gereksiz uzun bir hikayeydi adamın aksanı şivesi hepi topu panik atak anlatılacaktı 20 bölüm sürer mi ya iyiki bitti
KİMSEYE GÜVENME!
KİMSEYE GÜVENME! 3 aylar önce
@꧁𝙲𝚎𝚖𝚛𝚎꧂ napim.
Esra Şafak (TELİFQUEEN)
Esra Şafak (TELİFQUEEN) 3 aylar önce
GÜLBEN VER GÜLBEN UZATMA YA
Esra Şafak (TELİFQUEEN)
Esra Şafak (TELİFQUEEN) 3 aylar önce
@Yasemin Ekici Veremoğlu değil Yarıdabırakıpgidenoğlu
Yasemin Ekici
Yasemin Ekici 3 aylar önce
Gülben Veremoğlu..
şerife66
şerife66 3 aylar önce
tilkinin dönüp dolaşacagı yer kürkçü dükkânı
İREM GÜL ÇELİK
İREM GÜL ÇELİK 3 aylar önce
Haahhahahah
Nisa F.
Nisa F. 3 aylar önce
😂😂
minik mucit
minik mucit 3 aylar önce
@İpek Sağol sizi davet ediyoruz oğlumla lütfen 🔮🧚‍♀️🔮
İpek Sağol
İpek Sağol 3 aylar önce
asdafadfsafdsafa
elif nur çam
elif nur çam 3 aylar önce
çok güzeldi
💫Tøca Rainbøw Shine🌴
💫Tøca Rainbøw Shine🌴 3 aylar önce
İlk
Bekir Pekmez
Bekir Pekmez 3 aylar önce
Sadi nerdesin sadi
Yaşamaya Devam
Yaşamaya Devam 3 aylar önce
Hadi gülben gelsin ya
Elif
Elif 3 aylar önce
Gülben'i bölüm sonuna koymuşlardır sadece gelecek giriş yaptıracak ve bu sezonluk son. Fragmana göre öyle görünüyor.
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 3 aylar önce
Nihal Mutluluğu Hak Etti Yaptığı Kralı Harket
Badem
Badem 3 aylar önce
Hak etmedi diğer intihar eden kadın hakkında dedikleri ne çabuk unutuldu
Şukufe Yanyatmaz
Şukufe Yanyatmaz 3 aylar önce
Buda değişti
kral Minecraft
kral Minecraft 3 aylar önce
İlkkk
Efsane Plaklar🎵
Efsane Plaklar🎵 3 aylar önce
Nostaljik sevenler gelin hayde beklerm
Sarı Kantaron İncik
Sarı Kantaron İncik 3 aylar önce
Mutluluk her zaman onu aradığımız yolun sonunda değil tam da o yoldadır. Hiçbirimiz hiçbir zaman hayattan umudu kesmemeliyiz. Her bitiş yeni başlangıçlara gebedir...
Badem
Badem 3 aylar önce
@Dursun Canpolat aynen 😄
minik mucit
minik mucit 3 aylar önce
@Eslem Serra sizi davet ediyorum lütfen 🔮🧚‍♀️🔮
Esra Şafak (TELİFQUEEN)
Esra Şafak (TELİFQUEEN) 3 aylar önce
@Yasemin Ekici aynen ĞEMEİQMSĞAKAĞQK
Yasemin Ekici
Yasemin Ekici 3 aylar önce
@Esra Şafak (TELİFQUEEN) o sahnede kamyon direkt seyirciye girdi bence ksjdkskdd
Esra Şafak (TELİFQUEEN)
Esra Şafak (TELİFQUEEN) 3 aylar önce
@Yasemin Ekici yok knk yer yarıldı kamyon bi platformla alltan incinin arabasına girdi
Kuruluş Osman 3.Sezon Fragmanı
1:12
Kuruluş Osman
görünümler 946 B
Gülben Kırmızı Oda'da | Kırmızı Oda 43. Bölüm
7:23
Nihal, Zafer'i Terk Etti! | Kırmızı Oda 36. Bölüm
10:24
Hayat Parlak'ın Karanlık Yolu | Kırmızı Oda
32:23
Kırmızı Oda
görünümler 1 Mn
Kuruluş Osman 3.Sezon Fragmanı
1:12
Kuruluş Osman
görünümler 946 B
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 2. Bölüm
2:24:34
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 2,7 Mn
Race Highlights | 2021 Russian Grand Prix
7:19
FORMULA 1
görünümler 4,6 Mn
Yargı 2. Bölüm 2. Fragman
1:02
Yargı
görünümler 1,7 Mn
Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül 2021 Pazartesi
2:12:31
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 606 B
Yalancı 3. Bölüm Fragman
0:42
Yalancı
görünümler 497 B
Kalp Yarası 14. Bölüm Fragmanı
0:31
Süreç Film
görünümler 91 B
50 FARKLI ŞEKİLDE ÖĞRENCİ OLMAK!
4:18
Berk Coşkun
görünümler 219 B