DANİLO ZANNA "BAŞKA BİR ÜLKEDE YAŞAMAK DELİLİK!"

  görünümler 1,586,181

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Danilo Zanna. Türkiye'ye nasıl yerleştiğini anlatan Zanna, pandemi sırasında babasını kaybettiği için İtalya'ya annesinin yanına taşınmayı düşündüğünü söyledi. Oğlunun ana dilinin Türkçe olduğunu ve bundan gocunmadığını belirten Zanna, onun özellikle gençlik döneminde İtalya'da yaşamasını çok istediğini söyledi.
Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA
Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.loft.com.tr/erkek-siyah-s...
Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 2 549
janisjr
janisjr Yıl önce
Eşini o kadar güzel anlatıyor ki her yerde sırf bu sebepten bile ayrı bir sempati duyuyorum Danilo'ya.
Leyla Kepir
Leyla Kepir Yıl önce
Günlerdir videolarınızı izliyorum, ilk kez içim burkuldu. Böylesi insancıllığa, pozitifliğe nasıl bu kadar duyarsız kalabildiniz?
Kader Dibekkaya
Kader Dibekkaya Yıl önce
Adam sevdigi kızin yaşadığı ülkeyi merak ediyor o ülkeye geliyor o kızla evleniyor ve orada yaşamaya karar veriyor... Gerçekten müthiş bir sevgi bağı, hayran kaldım. Uzak mesafe ilişkisi diye şehir dışına çıkmaya korkanlara gelsin bu..
tolga erdinç
tolga erdinç
iyiliğin, güzelliğin, kalender olmanın, saygılı olmanın, sempatik olmanın milliyeti yokmuş. anne sevgisi ayrı güzel, eşine duyduğu sevgi ayrı güzel, hayata bakışı apayrı güzel. iyi ki ülkemizdesin şef. teşekkür ederiz.
S.Y
S.Y Yıl önce
Enerjisi, mütevaziliği ,sevgisi , ülkemize saygısı ne kadar güzel...Dinlerken insanın yüzünden tebessüm eksik olmuyor ,insana enerjisini öyle güzel geçiriyor. Armağan bey size nasıl geçmedi. İzinsiz stüdyoya girmişte mecburen dinliyor gibisiniz.😄😄😄
Nurşah GÜÇLÜ
Nurşah GÜÇLÜ Yıl önce
Danilo'nun saygısına bakar mısınız? Uygun Türkçe kelimeyi bulamayınca asla İngilizce den yararlanmıyor , bekliyor düşünüyor doğru kelimeyi buluyor veya yakın bir kelimeyle tamamlıyor. Ana dili Türkçe olanlara ders olsun.
Fatma Ekemen
Fatma Ekemen Yıl önce
Bu kadar pozitif yüksek bir enerjiyi neden bastırdınız. Adam gülüyor, cevap yok tebessüm yok, esprileri havada kalıyor konu değişiyor. Neden böyle bir sey yaptınız anlamadım. Danilonun yüzü düşünce kapattım direkt. Danilo, harikasın! Sana ve enerjine bayılıyoruz. Eşine olan saygın ve sevgin harika!
Zeynep Derenoğlu
Zeynep Derenoğlu Yıl önce
Danilo’nun eşi çok şanslı ne kadar seviyor onu ondan bahsederken gözlerinin içi parlıyor
Sıla Arıkan
Sıla Arıkan Yıl önce
Allahım adamın gözlerinin içi gülüyo ya hastayım böyle enerjiye
Gigi Gigi
Gigi Gigi Yıl önce
Babanızı kaybetmenize çok üzüldüm, geçen yıl sanırım görmüştük instagramda çok tatlı bir insan ve annenizle aşkı çok tatlıydı. Ruhunuzun yarası çabuk iyileşsin.
Hazal
Hazal Yıl önce
Danilo gerçekten sempatisi, enerjisi, gülümseyişi, eşine olan aşkı ve çocuğuna olan sevgisi ile mükemmel biri! İyi ki Türkiye’de ☺️ Program için teşekkürler 👏🏻👏🏻
cansu durmaz
cansu durmaz Yıl önce
Şef’in aile ve yemek kavramının neden önemli/birleştirici ve tutkulu olduklarını anlattığı kavram “Anne” üzerinden. Anneye çok önem veriyorlar ailenin birleştiricisi olduğunu ve sofraya yemek pişiren kişinin ne kadar önemli olduğunu söylemesi çok hoş. Annenin aile için yemek yapması onların gözlerinden muhteşem bir olayken Türkiye de “anne tabii ki yemeği o yapıcak” kavramının üzerimize yapışmış olması çok üzücü. Zorunlulukmuş gibi bir annenin yemek yapması böyle düşünülüyor toplumda. Halbuki İtalyan kültüründe anne kavramı tamamen sevgi ve önem üzerine kurulu...
G K
G K Yıl önce
Adam, kendi ülkemizde bizden daha çok mutlu.
MAllo Bre
MAllo Bre Yıl önce
adam ülke ile anneliğın bağlantısını ne kadarda iyi anlayabilmiş, 👏🏻👏🏻👏🏻
Ece Saygı
Ece Saygı Yıl önce
İşitme engelliyim ve bu videoda Danilo Zanna’nın Türkçe’sini anlamakta çok zorlanıyorum, anlayamıyorum zaten. 5 dakika izledikten sonra dayanamayıp durdurdum. Keşke altyazı olayını hiç bırakmasaydınız. Son yayınlanan videolarınızı izleyemiyorum, bu durum beni oldukça üzüyor. Sizi takip eden tek işitme engelli ben değilim. Umarım altyazı desteği devam eder de, biz işitme engelliler de yeni yayınlanan videolarınızı izleyebiliriz.
Gülşah Onur
Gülşah Onur Yıl önce
Çok güzel bir konuğu davet etmişsiniz oda icabet edip gelmiş ne mutlu. Çok keyifli bahsetti yaşamından :) Hatta yabancı olmasına rağmen dilimizi o kadar iyi öğrenmiş ve içimizden biri olarak yaşıyor ki bazı yerlerde kelimeler farklı yerlere çekilmesin diye ince ince açıklaması hem sevindirdi hemde insanoğlu olarak bişeyleri abartarak katlayarak anlatmamız bu huylarımız üzerine adam çok da dikkatli seçti kelimelerini helal olsun. Armağan Bey'e de abiğğğ diye içten böyle samimi şekilde hitap etmesi daha güzellik katmış. Armağan Bey'i bu bölümde enerjisi düşük görmek üzdü. Ve gerçekten sürekli ülkesine dönmesiyle alakalı hatta çocuğunun eğitimine yönelik sorularda bile bu kadar üstüne durması üzdü.... DANİLO ve sevgili eşi yavrusu hep böyle aşkla sevgiyle saygıyla kalın olur mu çok güzelsiniz 👍👏💕
Kış kupasi
Kış kupasi Yıl önce
Allah seni eşinden çocuğundan ayirmasin çünkü sen çok güzel bi insansın kalbinin güzelliği diline yüzüne vurmuş ırk hiç önemli değil bir insanın kalbi önemli sen bunun en güzel ornegisin ailen çok şanslı hersey istediğin gibi olsun danilo zanna
Mor Meneksem
Mor Meneksem Yıl önce
Ben 8 yıl İtalya'da yaşasam dilini öğrenemem. Adam bizim gibi konuşuyor maşallah.
Türk kızı
Türk kızı Yıl önce
Danilo türkleri o kadar iyi cözmüş ki.. Yaratıcılık kelimesine alınanlar olmasın diye onun bile açıklamasını yapıyor. Cok ince adam. ❤
mehmet emre Dursun
mehmet emre Dursun Yıl önce
Adama 10 kere italyaya dönmek istiyor musun diye sordu, hele o nefes alıp vermeleri enerjimi aldı götürdü. Armağan Bey sizi çok seviyoruz, Bi probleminiz varsa paylaşın, bence iyi değilsiniz bu günlerde.