Haluk Levent Geçmişte Yaşadığı Zorlukları Tek Tek Anlattı / Jülide Ateş ile 40 / 16.04.2020

  görünümler 176,308

Haber Global

9 aylar önce

Koronavirüse rağmen yardımları nasıl ulaştırıyor? Sanatçı neye muhalif olmalı? Siyasi makamlardan daha mı güçlü? Yardım talepleri arttı mı?
Haluk Levent merak edilenleri, Jülide Ateş'e anlattı.
Baba sevgisizliği hayatında nelere yol açtı?
Sevgi göstermeme durumu diyelim buna ama ben bunu yıllar sonra algılamamalıydım. 30 yıl geçtikten sonra "babam beni seviyormuş" dememeliydim. O dönemde çocuklarını alıp kucağına sevmek utanç verici hale gelmişti. Babamın durumu da böyleydi. Bence sadece benim babam değil o dönemin babaları sevgisini gösteremedi ve belki de bizim kuşağın hatalar yapmalarına sebep oldular.
Hayatınızda hiç kimsenin güvenini sarstınız mı?
Tabi. O güven olayı enteresan bir olay. Geçtiğimiz günlerde korona günlerinden dolayı sanatçılara sporculara seslendim. Ben sizlerden daha iyi değilim daha organizeyim demiştim. Aynı bu şekilde ben diğer sanatçılardan daha güvenilirim diye düşünmüyorum. Ben son 4 yıldır Ahbap başkanıyım ve başkan olarak ne söz verdiysem yaptım. Yapmamın karşılığını güven hissi olarak görüyorlar. Ama geçmişe baktığımızda bana güvenen insanları kırdığım olmuştur.
Popüler işlerde neden yoksun?
Gelen işler çok komik roller. Ben şehir tiyatrolarında oynamış olmama rağmen gelen rollerin bir çoğu uymuyor. Çocuk bezi reklamı geldi. Banka geldi de yok mu dedik? "Instagram'dan şu restoranı paylaş para verelim" diyorlar ama bana uymuyor onlar.
"Keşke Sakıp Sabancı kadar zengin olsam" dediniz mi?
Herkes demiştir. Küçükken zenginlik hayali kurar herkes. Bir gün Sakıp Sabancı'ya "Seninle kebap yiyeceğim" demiştim. Yıllar sonra bir kitap çıkardım. O kitabın imza günü vardı. Baktım sırada Sakıp Sabancı var. Gittim ona anlattım küçükken söylediklerimi. Çok güldü. "Şimdi seninle kebap yeme vakti" dedim. Güzel bir anıydı.
Kadınların güvenemeyeceği bir erkek misiniz?
Bu soruları pas geçme hakkım var. Bir insanın güzel bir noktada olması, bir insanın çok güvenilir olması bir kadına yaklaşımının çok olumlu olacağı anlamına gelmez. Bir kızımız geldi. Erkek arkadaşından şiddet gördüğünü söyledik. Çocuğa bir baktık 40 bin takipçili bir artist. Yani sizin bir platformda güvenilir olmanız her alanda güvenilir olacağı anlamına gelmez. Bunları söylüyorum diye ben güvenilir değilim demek istemiyorum sadece genelleme yapıyorum.
İlk aşkın kimdi?
İlk aşkım öğretmenimdi. O bir şarkı mırıldanırdı onu hala söylerim ve yıllar sonra bir konserime onu davet ettim ve ona söyledim bu türküyü.
İdama karşı mısınız?
Kadına şiddetin önlenmesi konusunda değil idamın tamamına karşıyım. Bir insan 500 kişiyi öldürüyorsa o insana ben idam cezasının verilmesine karşıyım. Ağırlaştırılmış müebbet verilmesinden yanayım ben. Ağırlaştırılmış müebbet idamın 500 katıdır bence.
Ahbap'a kim giremez?
Ülkesini seven ve parçalanmasını istemeyen, duygulara önem veren maneviyata önem veren herkes bizim için değerli, Ahbap olabilir.
Ahbap'tan kaç kişiyi çıkarmak zorunda kaldınız?
Çok kişi, sayısını veremem. Ahbap olarak üye oluyor ama mesela kadın konusunda cinsiyetçi davranıyor. Ahbap'tan çıkartmak zorundayız. Ya da politik bir şeylerle karşısındakini politize etmeye çalışıyorsa Ahbap'ta olamaz. Onlara kendilerine yeni bir sosyal medya sayfası açmalarını söylüyoruz.
Size iyilik yapanlara nasıl bir kötülük yaptınız?
Türkiye'de paralarını ödeyemeyen 17 milyon 800 bin insanın içinde bende vardım. Battık yani. Öyle olunca borcum olan insanlara borcumu ödeyemedim. Onlar da battılar. Böyle bir kötülük yapmış olabilirim.
Cezaevinde olmak size ne öğretti?
Daha çok dayanışmayı ve muhasebe yapmayı, "Keşke o borçlar ödenseydi de ben içeri girmeseydim" demeyi öğretti. Ama insanın cezaevinde ya da askerde düzeleceğine inanan bir insan değilim.
Sanatçı neye muhaliftir?
Sanatçı hükümetlere muhaliftir. Biz bakanlıklarla çalıştığımızda SMA konusunda Fahrettin Koca bizi dinlediği için tabii ki fotoğraf çekildim ve sosyal medyaya koydum. Şeytan Vadisi yakıldığında ki yakılmış gibiydi. Biz o zaman Çevre Bakanlığı'na gittik ve "Burayı ağaçlandırın" dedik. ve hep birlikte ağaçlandırdık.
Siyasete girmemenizin sebebi hayran kitlenizi kaybetme korkusu mu?
Hayran kitlenizi kaybetseniz ne olur kaybetmeseniz ne olur? İnsan kendini kaybetmemeli.
Haluk Levent markası, siyasi unvanlardan daha mı güçlü?
Kesinlikle. Siyasi unvan memurluktur. Size bir görev verilir ve o görevi yaparsınız. 4 yıldır her gün hastane hastane gezen bir sanatçıdan bahsediyoruz. Yüz binlerce insanın değer verdiği sevdiği insandan bahsediyoruz. Bundan daha soylu bir duruş var mı? Daha güzel bir davranış var mı?
İyilik yapacağınız kişiyi nasıl seçiyorsunuz?
Biz ilgili şehirde Ahbapları evlerine gönderiyoruz, kaymakamlığa gönderiyoruz, e Devletten belge istiyoruz. Gerçekten tatmin olursak yardımda bulunuyoruz.
www.haberglobal.com.tr/
HaberGlobal/
HaberGlobal
haberglobal

#haber #haluklevent #haberglobal

YORUMLAR
Nisanın Mutfağı
Nisanın Mutfağı 5 gün önce
Sen çok kıymetli bir sanatçısın..iyiki varsın
sayko___
sayko___ 14 gün önce
"...ankara muhafazakar eğimli bilmem neresi çağdaş.." beyefendi bunları söylerken zıt kutupları örnekliyor. bu beyefendiye göre muhafazakarlar çağ dışı.. zaten 50dk dır dinliyorum ne kadar boş bi kafa olduğunu açıkça ortada. mıy mıy mıy konusacagına karşılıksız çek senetlerinden de bahsetsene biraz haluk efendi
Canan Pampal
Canan Pampal 24 gün önce
Haluk abi habi adam yolun açık olsun
Ümmü Bektaş
Ümmü Bektaş Aylar önce
Rabbım sana çooooook uzun saglıklı ömürler versin Türkiye sana minnettar olmalı
kenan atar
kenan atar Aylar önce
eger ben izin verirsem ne la.
Flower
Flower 2 aylar önce
sürekli lafı kesilmis, tam kendini ifade edecek süremiz bitiyor telaşı. Sorgu odasi mi yahu :(
Mehmet Bozdoğanoğlu
Mehmet Bozdoğanoğlu 2 aylar önce
Benim topragim. Gerçek Adanalı
mahmut gazi doğan
mahmut gazi doğan 3 aylar önce
Belki defalarca Adıyamana, benim memleketime stadyumda konser vermeye gelmiştir. Defalarca gördüm. Ama adamı her dinlediğimde yeni bi bakış açısı kazanıyorum.
buğra uğur
buğra uğur 3 aylar önce
haluk levent bu dönemin insanı değil.
Nocturne
Nocturne 3 aylar önce
Bir sunucu olarak uslubun hic guzel degil julide ates. Gelen her konuga siz diye hitap edilmeli
Sevim Keles
Sevim Keles 3 aylar önce
Herkes Haluk Levent gibi olsa , güzel bir yüreği var. Yolu açık olsun. Ama sunucu kişiyi hiç samimi değil , sanki bir şey yanlış bulmak istiyor gibi. Tavırları çok itici.
Ülker Sezgi
Ülker Sezgi 3 aylar önce
Ne guzel yoldasin.Yaptigin iyilikler yardimlar..en buyuk mutluluk ve huzur verici..Ekibinizi kutlarim.nice guzel yardimlasma gunleriniz olsun.
Döne Cengiz
Döne Cengiz 4 aylar önce
Diş güzeli değil sizin kalbinizin güzelliği Haluk .Sizin hem diş hem iç güzelliğiniz var .
Aysun Boran
Aysun Boran 4 aylar önce
Adamsın haluk. Adamın Dibisin. Seni 17 yaşımda tanıdım ve Ogün bugün büyük seviyorum seni. Vaaaarrr ol
Firdevs Yılmaz
Firdevs Yılmaz 4 aylar önce
Ahbap için tek şey söylemek istiyorum. Bir röportaj da ileride bir bakan olmak istermisiniz demişti sunucu haluk bey de bakan haluk levent olsun demişti. Yani herkese yardım ederken fun larını yardım odaklı olarak bütünleştiren ve işlevsel hale getiren örnek bir sanatçı. Ben bu röportajı dinlediğimde annesi yeni vefat etmişti. Bende yeni hatim etmiştim. Haluk leventin annesinin ruhuna bağışladım. İnş. Haberdar olur. Allah rahmet eylesin aminn 🌹
Alper Duman
Alper Duman 4 aylar önce
Sene 2003. İstanbul üniversitesi çapa tıp fakültesinde ameliyat olucam yatıyorum. Tam 1 buçuk ay kaldım hastanede ve haluk abi bakın sene 2003 en prime dönemlerindeyken her perşembe hastanemize gelip herkese oyuncak getirip çocuklarla fotoğraf çekilirdi öyle ardında basın mensubu falan da olmadan hiçbir reklam yapmadan. Senin en başından beri böyle olduğunu bilen biri olarak iyi ki türkiye'lisin abim fotoğrafımızı hala en baş köşelerde saklarım. Yüzlerce binlerce çocuğun yüzündeki gülümsemenin adıdır Haluk Levent.
Nursen Ulus
Nursen Ulus 4 aylar önce
Bayılıyorum size Haluk abi
Akşamcının Sayfası
Akşamcının Sayfası 4 aylar önce
beyler bayanlar dikkat edin sığınır on yedi milyon para ödeyemedi ekonomik sıkıntı falan der battık oğlum ödeyemiyorum der kıbrıs kumarhanelerinde çatır çatır para yer kumar müptezelidir o ahbap kahramanınız küllerinden doğma ne büyük borcu olan burhan aydemirin kucağındayken beşiktaşta bir keriz buldu o parayı o kerize ödetti sonrada o adamıda dolandırdı kendince gizli gizli konsere çıktığında bile avcılarda chp konserinde noterle para tespiti yapılarak çıkabildi açık söylüyorum adam robin hoodu oynayan bir üçkağıtçı bu ülke deniz feneriyle zikildi bilmem ne saadet zinciriyle zikildi çiftliklerle zikildi lütfen az anlayın adam geçmişinindeki pislikleri temizlem piarı yapıyor
züleyha
züleyha 4 aylar önce
Haluk Levent ❤️
Oto Mühendisi
Oto Mühendisi 4 aylar önce
türkan saylan türbana karşı olan ve mecbur türbana muhtaç kalan bir kadındı.. allahtan rahmet dileyemiyorum allah kendisine yakın olanı sevsin
Reis Babayorgun
Reis Babayorgun 4 aylar önce
Primcinin teki
BERKAY GÜNER
BERKAY GÜNER 4 aylar önce
serdar ortaça siz derken haluk levente sen demen her şeyi açıklıyor.
Selçuk ULUSAL
Selçuk ULUSAL 4 aylar önce
5K 1-Kapris 2-Kıskançlık 3-Kin 4-Kibir 5-Kompleks
nuri ASLAN
nuri ASLAN 4 aylar önce
Kısasta sizin için hayat vardır, ey akıl sahipleri, umulur ki sakınırsınız.
nuri ASLAN
nuri ASLAN 4 aylar önce
Halis Aydemir @Kuran_Dersleri “Sizin için kısasta hayat vardır!” (2/179) İdam Hayatın Güvencesidir. Masumların canı ucuz katillerin canı kıymetli mi?
nuri ASLAN
nuri ASLAN 4 aylar önce
“Yeryüzünde fesat çıkarıp bozgunculuk yapmaya veya bir cana karşılık olmaksızın birini öldüren kimse bütün insanları öldürmüş gibidir, bir canı yaşatan ise bütün insanlara hayat vermiş gibidir” (Mâide 5/32).
MK MK
MK MK 5 aylar önce
su saniyelerin sesini bi kesseniz olmaz mi ???? cok irrite edici. adam orda konusurken biz saniyelerin vurusunu dinliyoruz. cok irritant
Hüseyin Cahit Kızıltepe
Hüseyin Cahit Kızıltepe 5 aylar önce
Adamsın haluk.adana seninle gurur duyuyor.
Şeyma
Şeyma 5 aylar önce
Lütfen Kıraç'ı konuk edin çok istiyoruz
FtM Tolu
FtM Tolu 5 aylar önce
Zamana odaklanmaktan cevaplara odaklanamiyoruz yetişmeye çalışıyoruz değiştirin şu zaman ayarını ya
Uğur Karakurt
Uğur Karakurt 5 aylar önce
71 mi doğumlu nasıl ? Ohaa
merve yıldırım
merve yıldırım 5 aylar önce
Kadın 49 yaşında bu nasıl 49 ya taş gibi maşallah.. 35+ dedim en fazla
Gülseren İşcanoğlu
Gülseren İşcanoğlu 5 aylar önce
Çok iyi birisin Allah sana saglık sıhhat versin çok mutavazk bir insansın ruhun çok güzel çokta sevimlisin
can göral
can göral 5 aylar önce
gerçekten meyve veren ağaç taşlanırmış birkez daha inandım ne saçma eleştiriler var haluk levent uzunyaşa torunlarının saçını okşa
Afşin Afşar
Afşin Afşar 5 aylar önce
Ulan baba be sana kurban olsunlar, adamsın adam
Cigdem Aydin
Cigdem Aydin 5 aylar önce
Bir akp li olarak bu adami cok beğeniyoruz cunku ulkesini seviyor hangi partili olursa olsun
ATA'm İZİNDEYİZ
ATA'm İZİNDEYİZ 5 aylar önce
ADAMSIN ADAM!!! İlk albümünden bu zamana kadar, seni boşuna sevmediğimi, birkez daha anladım. Varoool.
BALKAN NO 7
BALKAN NO 7 5 aylar önce
Herkes Haluk levent olamaz.
Gunesh Omar
Gunesh Omar 5 aylar önce
Bu adami sevmeyen varmi yaaaaa!!!!!
Kappa Dokya
Kappa Dokya 5 aylar önce
En güzel cevabı "idam" a verdi. Aynısını düşünüyorum.. İdam onlara kurtuluş..
01YAMAN
01YAMAN 5 aylar önce
Bir ara tefecilerein eline dusmus milleti dolandiyordu Haluk Levent insallah pacayi kurtarmistir.........
Digdem Dayı
Digdem Dayı 6 aylar önce
Jülide Ateş dışında herşey mükemmel..
buse
buse 6 aylar önce
Canım halugum canım leventim cocuklugum gencligim ❤
Guloren Cevik
Guloren Cevik 6 aylar önce
Bakin Haluk leventle karsi karsidayimhaluk levent size sorum YENI ZELENDA DA MUSLUMANLAR OLDURULMUSTU GAZETE KARSIMDA SEN YARDIM ICIN KIMIN UCAGINA BINIP VE YENIZELANDAYA ISMINI ACIKLAMAK ISTEMIYORUM VE PARAYI VERIP GITTIN OPARAYI KIM VERDI NEDEN GIZLI TUTTUN IKINCI BENI KIZILAYIN BASINANA GETIRICEKLER NEDEN KIZILAYIN BASINA GECMEDIM HANGI ADADA COCUKLARI KORUYORSUN EVLAT EDINDIKLERIN OCOCUKLARA BUYUDU GOZUMDE SEN HAKIKATEN YUREGININ YUMUSAK OLDUGUNU GORUYORUM SEN HAKIKATEN YUREKLI INSANCILSIN
Bektas Sensoy
Bektas Sensoy 6 aylar önce
Adam gibi adam
Gafur Ceyhan
Gafur Ceyhan 6 aylar önce
Yarışma formatında samimiyetsiz hale gelmiş program Haluk Levent olmasa izlenmezdi
Havva Gören
Havva Gören 6 aylar önce
Haluk Levent kendini affedebildimi nasıl bı soru ya . İnsani bu kadar küçümser bı yaklaşım hiç bı programa yakismiyo . . .
Fatos Büyüktas
Fatos Büyüktas 6 aylar önce
Allah yolunu açık etsin Haluk beyin ve onun gibi kalbi güzel insanların gerisi boş 🙏👏👏🥰💖💐
Deniz Alnıaçık
Deniz Alnıaçık 6 aylar önce
40.13👌💖
Derya Derya
Derya Derya 6 aylar önce
Jülide ateş seninde yaşın bayağı var o dönemde babanın ananın yanında çocuk sevilmezdı
Derya Derya
Derya Derya 6 aylar önce
Oy kurban olduğum senin saçın bakmadık kalbine bakıyoruz Biz senden razıyız Rabbimde senden razı olsun😘😘😘😘❤
ibrahim özdemir
ibrahim özdemir 6 aylar önce
Program çok güzeldi sunucu haric
BARIŞ ÇAKMAK
BARIŞ ÇAKMAK 6 aylar önce
Seni eleştiren adamın ya tuzu kurudur ya da beyni 😊
sagliko1
sagliko1 6 aylar önce
1:14:36 "En seküler dediğiniz en modern dediğiniz çocuklar bile işin zenginlik yönüne bakıyor ......." yaw arkadaş bu dünyanın her yerinde mi böyle acaba. Cümleyi çevirerek yazıyorum "En dindar dediğiniz en muhafazakar dediğiniz çocuklar bile işin zenginlik yönüne bakıyor ......." Şu adamın bile bilinç altından faşizan kokular geliyor. :(
Neriman Uluçay
Neriman Uluçay 6 aylar önce
Onlarda da.hece ölçüsü var
Meral Gürkan
Meral Gürkan 6 aylar önce
Neden dikkat çeksinki zaten ünlü ve medyatik birisiydi şimdi birkanatlı melek iyiki var
irada mammedova
irada mammedova 6 aylar önce
Haluk levent guzel adamsin,vessalam!
der ya
der ya 6 aylar önce
30 saniye sonrasındaki ses benim tüm dikkatimi bozuyor ve kişiye adapte olup ne dediğini anlamıyorum.
Bedıs Gumus
Bedıs Gumus 7 aylar önce
Format hiç hoş değil yine adamın lafı yarım kalacak diyoruz her defasında.. Jülide ateş de yakışmamış hiç samimi değil bazı konuklara sorularda baskı yapıyor bazı konuklara es geçiyor
Alev Kaya
Alev Kaya 7 aylar önce
Politika sorularıyla yormayın artık adamı hangi programa katıldıysa nerede röportaj verdiyse hep aynı soru biz onu sanatçı kimliğiyle tanıdık bırakın öyle kalsın
Xatun Faracova
Xatun Faracova 7 aylar önce
Ah Hakuk Levent )❤️
ebru ebru
ebru ebru 7 aylar önce
Bence format şöyle evrilmeli; gelen konuk söylemek istediklerini süre zarfında sığdıramazsa ek süre talep etmeli ve verilmeli. Böylece hem daha nazik bir ortam ve algı olur. Böylelikle Jülide Ateş de format değil de kendi isteği eleştirilerine maruz kalmaz
VATAN SANA CANIM FEDA
VATAN SANA CANIM FEDA 7 aylar önce
HALUK LEVENT BİR ÇOK KİŞİ DOLANDIRMIŞ BİR İNSAN ŞU AN İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR HALKIMIZ ÇOK SAF VALLAHİ PES
T Y.
T Y. 7 aylar önce
Ya Haluk, sen çok yakışıklı bi adamsın ...
Zeynep Çetin
Zeynep Çetin 7 aylar önce
güzel yürekli adam❤️
Berrin Tekin
Berrin Tekin 7 aylar önce
Haluk Levent şahane adam, insan iki cihanda mesut ol. Sen çok değerlisin. Sevgiler. 🙏 ❤️🌸
sevda Mollaoglu
sevda Mollaoglu 7 aylar önce
Cok guzel ve dolu dolu cevaplar verdin Haluk Levent xxx
Ayla Senal
Ayla Senal 7 aylar önce
Koca yürekli adam..
bahar ateş
bahar ateş 7 aylar önce
Jülide Ateş sinirlerimi bozuyorsun. Her programda yüz kere "sade vatandaş" demek.....
Esin Şahin
Esin Şahin 7 aylar önce
“ HALUK” diye yazılır, “ADAM” diye okunur...❤️
Bilge Gunay
Bilge Gunay 7 aylar önce
Gercekten guvenilir insan Haluk Levent
MEHMET BİRDEN
MEHMET BİRDEN 7 aylar önce
Videoyu sıkılarak izleyenler biraz hızlandırarak izleyin çok güzel oluyor !!!
Nes
Nes 4 aylar önce
Ahaha aynen haklıymışsın!
MAKEDONYALI METİN
MAKEDONYALI METİN 7 aylar önce
güvercin besleyen adam merhametlidir ;)
C.Sultan Sağlam
C.Sultan Sağlam 7 aylar önce
Haluk için izledigim bor program oldu.Sevmedim Julidenin cifte standartini,sozleri konuğunun ağzına tıkışını,'ben izin verirsem' ifadesini.abonelikten çıktım.bu denli kaliteli bir konuk olmazsada izlemycem...
C.Sultan Sağlam
C.Sultan Sağlam 7 aylar önce
Videoya başlar başlamaz begen e tıkladım...kalite asla tesadüf değildir...
Nur Aygun
Nur Aygun 7 aylar önce
Türkiye yi haluk levent müge anlı acun ılıcalı tarafından yönetilseydi efsane olmazmıydı🤔
dergah gürbüz
dergah gürbüz 7 aylar önce
yıllardan beri gerçek ihtiyacı olanlar dilenmiyor,ihtiyacı olmayanlar dileniyor dışarlarda
Fuat Kan
Fuat Kan 7 aylar önce
Julide hanım uslubu biraz daha rotuslasa cok daha iyi olur diye dusunuyorum. Programa kalite katmis. Seviyesi yukselmis orasi net. Onceki sunucu kisinin civikligi vicik vicikligi, saygisizligi yok. Derli toplu. Daha iyi olhr insallah.
Nihan Gungor
Nihan Gungor 7 aylar önce
Haluk Levent hayattaki en zor seyi yapiyor..IYILIK!! Malesef evet hic kolay birsey degil iyilik yapmak..Bu arada Haluk Levent ne tur bir kotuluk yapmis ki boyle bir soru soruluyor..kendini..affettin mi?? Haluk Levent in karsisinda olamnlarin sormasi gerekeni bir soru bu.. Bence cok zor bir sey Haluk Levent olmak!!! ALLAH elini attigi herseyde kolaylik versin..
Ayşe Demir
Ayşe Demir 7 aylar önce
Son 30 saniye kala cık cık ses konsantre bozuyor, sohbetten 3-4 saniye koparıyor bence
Sevgi Dalgıç
Sevgi Dalgıç 7 aylar önce
Hadisi şerifte,Allah bir kulunu severse melekler onun sevgisini insanların kalplerine koyarmış.Allahın sevdiği ahlâk sahibi vicdanlı yardımsever iyi insan hep sevgiyle kal.
Gunesin Zaptiyakin
Gunesin Zaptiyakin 7 aylar önce
Idam konusunda cok hakli. yanlis kararlar olabilecegi gibi olmekle kurtulacak olan tipler de vardir. Evren'in olumune o nedenle cok uzuldum hapiste bir gun bile kalmadan hic cezasini cekmeden adam cekti gitti kurtuldu. Cok uzgunum.
Fatma Angin
Fatma Angin 7 aylar önce
Haluk levent size saygilarimi sevgilerimi sunuyorum kardeşim sizinle tanışmayı çok isterim. Örnek insan rabbim seni muaffak muzafer etsin.
nuray k__
nuray k__ 7 aylar önce
Haluk levent💗
arzu kursunlu
arzu kursunlu 7 aylar önce
Haluk Levent harika bir sanatçı, muhteşem bir insansın. Önünde saygıyla eğiliyorum. Sizi yetiştiren aileye helal olsun. Emeklerinize, yüreğinize sağlık.. Gurur duyuyorum sizinle.. 👏👏❤️🌹🧿🌼🍀
Mutlan Görgün
Mutlan Görgün 8 aylar önce
Su ben izin verirsem kelimesi hic hos degil senin izninlemi programi seyredicez biz ...uslup yanlis konuk icinde hos bir ifade degil..degistirirseniz daha hos olur..
Bulent Karakis
Bulent Karakis 8 aylar önce
Bu ne ya soruları yarışma programı havasında sormak?
Berrak Tuna
Berrak Tuna 8 aylar önce
Haluk Bey ne İzmir marşı sırf sizin şarkınızı daha çok dinlemek için ela gözlü insanlara aşık olduk biz
Ferah Turan
Ferah Turan 8 aylar önce
Ben bu saçma formata hâlâ bı anlam veremedim.
bahattin gövercin
bahattin gövercin 8 aylar önce
Helail sana kartalım beşiktaşlılar başkadır ya ☺☺
Buda geçer gm
Buda geçer gm 8 aylar önce
Sen çok gūzel bir insansın sevgili Haluk Levent🤗🤗🤗🤗
Ayka Atayewa
Ayka Atayewa 8 aylar önce
Ses kaliteniz çok düşük.
Solmaz Can
Solmaz Can 8 aylar önce
Adam gibi adam
Serdar M BAŞ
Serdar M BAŞ 8 aylar önce
Hayatının fon müziği duygu yüklü imiş 🌹🌸 💖
Serdar M BAŞ
Serdar M BAŞ 8 aylar önce
Bence de dünya eskisi gibi olacak...İnsan...insan...insan...ahhhh insan...
Serdar M BAŞ
Serdar M BAŞ 8 aylar önce
Kendisini serseri(tabiri caiz ise) tabir ettiği zamanlarda bile iyi kalpli idi, hırslarını yenip, yeter deyip, diğer duyguların tatmini bittince sadece iyi ortaya çıktı, hep iyi olsun inşallah...
Aziz Cihan
Aziz Cihan 8 aylar önce
formatı şöyle mi yapsak acaba, soruları yarıya indirip süreyi mi uzatsak? haluk levent diye izledim. izlemesi zor.
ali lağap
ali lağap 8 aylar önce
Haluk Acil lisede aynı sınıftaydık lise grubuna koyduğum resmi Twitter da paylaşmışsın o kadar yazdım gördüğün halde cevap vermiyorsun
Sinem Arısoy
Sinem Arısoy 8 aylar önce
Adam güzel güzel birşey anlatıyor en güzel yerinde arkadan geri sayım başlıyor bütün ekranlarda. lafını kesip süre falan veriyorsunuz. Format berbat
Sonsuz Sınırsız
Sonsuz Sınırsız 8 aylar önce
jülide Ateş kendince zayıf bulduğu kişilere yüklendikçe yüklenen lakin arkasında siyasiler, mafyalar, holdingler, medya patronları olan kişilere ise pamuk şekeri kıvamında sorular soran kişiliksiz bir kadın bence.
Gulsun Ozdemir
Gulsun Ozdemir 8 aylar önce
Bayan olmasa erkeklerin farkı çıkmaz saygılar.
Gulsun Ozdemir
Gulsun Ozdemir 8 aylar önce
Vücud bütünlüğüne dokunulamaz saygılar.
Menajerimi Ara 22. Bölüm Fragman
0:58
Menajerimi Ara
görünümler 1,1 Mn
Дворец для Путина. История самой большой взятки
1:52:51
Yoldan Çevirme (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
14:05
Çok Güzel Hareketler
görünümler 973 B
Mucize Doktor 46. Bölüm 3. Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
görünümler 1,6 Mn
Katarsis: Haluk Levent
40:49
Bana Göre TV
görünümler 1,1 Mn
Menajerimi Ara 22. Bölüm Fragman
0:58
Menajerimi Ara
görünümler 1,1 Mn
Дворец для Путина. История самой большой взятки
1:52:51
Yoldan Çevirme (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
14:05
Çok Güzel Hareketler
görünümler 973 B
Mucize Doktor 46. Bölüm 3. Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
görünümler 1,6 Mn