Tozkoparan İskender 26. Bölüm (Sezon Finali)

  görünümler 8,931,402

Tozkoparan İskender

Tozkoparan İskender

Yıl önce

Tozkoparan İskender 26. bölümde neler olacak?

İskender, özel güçleri sayesinde Salih, Fikri ve Mavi Ay’ı zindandan kurtarmayı başarır ve padişaha düzenlenecek suikast girişimini engellemek için harekete geçer. Ancak yeniçerilerin Tozkoparanları casus sanması işleri bir hayli zorlaştırır. Üstelik Zamangaç‘a da el konulduğundan, Mavi Ay’ın günümüze dönebilmesi imkânsız gibi görünmektedir. Tozkoparanlar geçmişte karşılaştıkları sorunlarla boğuşurken, günümüzde de Kasırga’nın başı beladadır. Kasırga’nın karşılaşmaya getirdiği hileli oklardan birisinin tirkeşlerinde kalması, Tayfun’un bütün inancının yıkılmasına yol açar. Diğer yandan geçmişte padişahı öldürmek için adamlarıyla son hazırlıklarını yapan Venedikli casus Giovanni, Tozkoparanların hapiste olmasına çok güvenmektedir. Fakat Tozkoparanlar, İskender’in liderliğinde padişahı korumak için pazar yerinde hazır beklemektedir. Giovanni’nin adamları padişahı öldürmek için harekete geçince, Tozkoparanlar için işin ne kadar zor olduğu ortaya çıkar. Arda, Asya, Elif, Sinan, Fikri ve Salih, her yönden gelen tehditlere karşı canla başla mücadele ederken, kılık değiştiren Giovanni aradan sıyrılır ve yalnız kalan padişahı öldürmek için çok büyük bir fırsat yakalar. İskender, padişahı koruyabilmek için pazar yerinin üstündeki çatılardan uçarcasına koşarken, Giovanni’nin padişahı öldürmek üzere fırlattığı ok yaydan çıkar.
Kasırga TAYGU Koleji’ni zafere taşıyabilecek mi? Yaptığı hile dönüp dolaşıp kendisini bulan Tayfun ne yapacak? Tozkoparanlar’ı pazar yerinde neler bekliyor? Zamangaç’ın yokluğunda Mavi Ay geçmişte mi kalacak? Giovanni’nin padişahı öldürmek için yaptığı plan işe yarayacak mı? İskender görevini yerine getirip padişahı korumayı başarabilecek mi?
Heyecan dolu bir sezonun sonunda akılda kalan tüm soruların cevapları ve daha fazlası, Tozkoparan İskender’in sezon finali bölümünde…

-------
Tozkoparan Sosyal Medya Hesapları:
Instagram: tozkoparandizi
Facebook: tozkoparandizi/
Twitter: tozkoparandizi
-------

Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
Resmi Twitter Sayfası: trt1/
Resmi Instagram Sayfası: trt1

YORUMLAR
Tozkoparan İskender 15. Bölüm
1:05:29
Tozkoparan İskender
görünümler 5 Mn
Orman çocuğu! Tozkoparan 3. Bölüm
5:14
Tozkoparan İskender
görünümler 28 Mn
Kids Sleep Meditation BILLY THE BEAR Helps You Fall Asleep Fast (Children's Meditation Sleep Story)
35:14
Happy Minds - Sleep Meditation & Bedtime Stories
görünümler 525 B
Şirinler Yenileniyor • Bölüm • Şirinler
21:53
Şirinler • Türkçe
görünümler 47 B
Yeni | Goldilocks ve Gizemli Kitap | Adisebaba Masallar
8:07
@Ah Nerede  - 5. Bölüm 2. Fragman
0:56
STAR TV
görünümler 119 B
Balkan Ninnisi 6. Bölüm
2:20:13
Balkan Ninnisi TRT
görünümler 457 B
ARPO Vs Nannybot - Battle of the Bots!!! | Baby Daniel and ARPO The Robot | Funny Cartoons for Kids
20:13