Закинуті та вимираючі села України. Кропивниччина Новоархангельський район.

  görünümler 217,832

Thickets

Thickets

3 yıl önce

Спонтанна мандрівка у середині листопада 2019 року, що розпочалася ввечері 17 листопада та тривала три доби. Мандрівка була вздовж річки Синюха від смт.Новоархангельськ до села Ятрань у пошуках слідів моїх предків які походили з села Лозуватка, якого на сьогодні вже не існує, але нам таки вдалося побувати на місці де колись стояло це село. А також звісно краєвиди та сумні картини вимираючих українських сіл на цей раз Кропивницької (Кіровоградської області) Солдатське, Лозоватка, Комишове, Тернівка.
Уточнення у відео я називаю млин Беніним - справжня назва Бенчиків . Також на 16.48 я кажу що в хаті живуть люди, але як згодом виявилося це хлів і там люди тримають худобу. Але бідних та занедбаних хатів у цих краях нажаль все ж таки дуже багато, деякі з них попали у це відео.

YORUMLAR: 926
Платон Данилов
Платон Данилов Yıl önce
Мене теж до хащів тягне... Той загублений світ і є справжня Україна: сумна, але гарна й душевна, як шевченкова поезія. Дякую за вашу працю!
Mila Ramatgan
Mila Ramatgan 2 yıl önce
Кировоградская обл. Голованевский рн., село Полонистое....
Pavel Andreev
Pavel Andreev 2 yıl önce
Лучшее что я видел про Украину,не тупо для туристов а для художников и поэтов.дякую ребята.кто автор песен,отмечайте обязательно,чертовски хороши.
Game Zoone
Game Zoone 2 yıl önce
Смотрю на мусор вдоль обочин и вспоминаю возмущение людей - власть не нравится, война в стране, коммуналка высокая. Да порядок и красота начинается с тебя, не выбрось ты этот мусор на природе, привези его домой, а тогда уже и начинай говорить что-то.
Людмила Кірієнко
Людмила Кірієнко 2 yıl önce
Моя Україна ,люблю її не дивлячись ні на що! Дякуємо за відео!
Lyudmyla Isayeva
Lyudmyla Isayeva 2 yıl önce
Душа болить коли дивлюсь таке відео. Дуже шкода, що вимирають в Україні села, а наша родюча земля заростає чагарниками. Дякую Вам. Дуже цікаво.
Viktor Vc
Viktor Vc 2 yıl önce
Більшість криниць в Тернівці викопав мій дід Пасенко Максим. Я пам'ятаю нас на все літо батьки звозили до діда (у нього вижило і виросло в післявоєнні роки 5 дітей). І дід майже кожного ранку йшов копати криниці. В дома був тільки в вихідні дні, а буденні після 3-5 годин дня, а той пізніше. До чого - я - в цьому селі дуже глибокі криниці - в середньому - глибше 40 м. Мені за 50 і я навіть уявити не можу, як більшу частину свого життя провів на такій глибині в та ще й в тісноті.
Makhsma Gennadiy
Makhsma Gennadiy Yıl önce
Печально. Это все печально. И у нас в Донецкой обл так же. Села те что близко к городу до 20 км ещё живут как то. А те что подальше - просто заброшенные и разваленые. Из 100 домов осталось 2-3 в котором старики доживают. Ужас. Это просто ужас и геноцид.
Раиса
Раиса Yıl önce
Мальчики,берегите себя,одевайтесь потеплее,я Вам желаю не ночевать так и не рисковать.Вот такая Украина, но люди хорошие
Ganna Ганна
Ganna Ганна Yıl önce
Дякую за вашу роботу! Ви здійснили мою мрію: подивитись на такі села, які вимирають. Це навіть цікавіше, ніж дивитися програми про закордонне життя. Ми тут живемо і нічого не знаємо про свою країну. Взагалі не знаємо своїх дідів, прадідів, свого роду. Поїхали і все зникло. Люди були неграмотні, не знали своїх дідів -прадідів і не передали наступним поколінням історію свого роду, не навчили їх цікавитися своїми предками. Добре, що ви це виправляєте, надихаєте.
Иван Добровольский
Иван Добровольский 2 yıl önce
Каждому депутату выдать дом на колёсах, талоны на бензин и командировочные по минимуму...И никаких квартир и окладов!Это служба... Благодарность от населения разрешить...Но за"неблагодарность"население не наказывать...Человек знал на что идёт... И бесплатные услуги травматолога можно тоже оставить...(пока на службе)...
Svitlana Fedorenko
Svitlana Fedorenko 2 yıl önce
Португалия, дуже боли но бачити занедбанисть, душа болит, ридна Украина, вмиваемося сльозми на чужбини, щасти тоби ридна ненька, Украина, спасибо хлопци за подорож
Роман Дейко
Роман Дейко 2 yıl önce
От хлопці! Чортяки!)) ви великі молодці! Дякую вам за таку роботу!)) чекаю в гостях на півдні Харківщини, на теренах Орільської паланки))
АЛЕКСЕЙ
АЛЕКСЕЙ Yıl önce
Як круто, що Ви мали і маєте нагоду зібрати ще краплини безцінної інформації про Ваш родовід! Радий за Вас і дякую за такі цікаві подорожі, які я, ніби, пережив разом з вами! Бажаю успіхів каналу!
Роман Дейко
Роман Дейко 2 yıl önce
Дякую вам, хлопці!) це так класно, робіть іще, будь ласка!)
Виктория Люференко
Виктория Люференко Yıl önce
Сумно на це дивитися. Які гарні міста та нікому не потрібні. Такі землі!
Sergiy Bers
Sergiy Bers 2 yıl önce
Дякую за відео. Мая батьківщина. І батьки до кадру попали. То вони вас підвозили на жовтенькому «Москвич».
любов бондарук
любов бондарук Yıl önce
Річка Синюха дуже чиста і гарна, далі Ятрань, теж чудова , а села є різні, ті що далі від райцентрів, ті більше закинуті. На річках стародавні млини, вражаючі красою і величчю. Наші можновладці цього не бачать і не знають, сидять в Києві і виїздять лише на курорти. Велика подяка авторам за фільми , успіхів вам і побажання розвивати цю справу .
Nataliya Topalova
Nataliya Topalova 2 yıl önce
Спасибо, что всё так показывается, подходит такое время, что нужно бежать от цивилизации, вот и просматриваю такие видео, потому, что ищу место, где не будет тотального контроля был участок, чтобы выращивать себе эко продукты, здравия вам☀️
Ярослав Васильків
Ярослав Васильків
РЕСПЕКТ і ПОВАГА ВАМ ЗА ІСТОРІЮ!!!
SON ÇIĞLIK ATAN KAZANIR! @AhmetCanDundar @heysila
24:24
1 HAFTADIR BAŞIMDAN GEÇENLER
11:11
Tolunay Ören
görünümler 268 B
Konuşanlar 86. Bölüm Shot
8:52
Konuşanlar
görünümler 893 B
SON ÇIĞLIK ATAN KAZANIR! @AhmetCanDundar @heysila
24:24