Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi | Teaser

  görünümler 971,784

blutv

blutv

12 gün önce

Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la. Çekiç ve Gül: Bir . Hikayesi, yakında BluTV’de! 💙

YORUMLAR: 1 332
ESEN
ESEN Gün önce
Bir Behzat Ç fanı olarak söylüyorum 8 bölüm bizi kesmez. Oyuncak gibi iş yapmayın. Bölümlerin 1 saat altında olması da kesmez. 40’dakika dizi istemiyoruz. En az 16 bölüm 1 er saat dizi bekliyoruz. Yıllardır bekliyoruz yahu yeter lütfen adam gibi bişey yapın. Eskisi gibi olsun. Cinayet çözün aga cinayet !! Hadi yeter bu hasret bekliyoruz ! Lütfen hayal kırıklığına uğratmayın artık .
Ali Akkan
Ali Akkan Gün önce
Amirim , Harun, Akbaba ve Hayalet dörtlüsü ile Cevdet ve Şevket abiyi bekliyoruz. Bu dizi ancak öyle güzel
Ibrahim Altintepe
Ibrahim Altintepe Gün önce
Gözünüzü seveyim Blu TV, geçen seferki gibi ekibin işine karışmayın lütfen. Sizin çok takipçisi olan genç oyuncu sevdanız, Behzatın hikayesine renk katan karakterleri yaşlı bulup oynamalarına izin vermemeniz, süre konusundaki keskin kurallarınız vs. yüzünden, kült diziyi izlemiş kitle için izlenebilir bir yapım ortaya çıkmamıştı.
BİLGEKAĞAN
BİLGEKAĞAN Gün önce
Diziyi baştan sona 13 kez bitirmiş birisi olarak son fiyaskodan sonra heyecanlanamadım. Eski ekip olursa çıldırırım. Ama tutup 4.sezon gibi saçma sapan karakterler saçma sapan hikayeler olursa Behzat Ç tayfasının saygısını sevgisini sonsuza kadar yitirirsiniz çünkü 4.sezon için üyelik alan binlerce insana çok ayıp edildi. O saatten sonra da asıl kadro da gelecek deseniz kimse 20 lirayı bile ödemez size inanıp.
Çağrı Erdem
Çağrı Erdem Gün önce
4. sezon gibi baştan savma olmasın lüfen eksiksiz kadro istiyoruz
abdulkadir yenen
abdulkadir yenen Gün önce
Lütfen özenin insanları ve oyuncuları küstürmeyin herkesin beklediği ve çok sevdiği bir projeye özen gösterin lütfen baştan savma bir iş olmasın ve artık bitmesin
Özkan MENGÜASLAN
Özkan MENGÜASLAN 16 saatler önce
Bu diziyi dizi yapan karakterlerin oyunculuğu ve samimiyetiydi. Lüks evlerde oturan değil 3 kişi bekar evini paylaşıp menemen yapmaya çalışması o doğallık izletiyordu.
Umut Azrak
Umut Azrak Gün önce
Şu müzik girince tüyleri diken diken olan bir ben miyim?
Behzat Che.
Behzat Che. Gün önce
Oğlum Behzat gerçekten bana kimsesiz olduğumda Baba, abi olmuştu dizi olarak hayata tutunmamı sağlamıştı. O yüzden hayatımda izi çok derindir. Hani gerçek hayatta Erdal abiyle denk gelsem sarılır ağlarım, kendi bilmez ama hayata tutunduysam payı büyüktür. Amirim sen kendin olarak geri dön, gitme ama. Ekip, sen benim için hep varolmamış bir ailenin üyeleri gibiydiniz.
RECEP AKSU
RECEP AKSU Gün önce
Eski ekip tam kadro, Akbaba'nın evi, pilli bebek olmaz ise kusura bakmayın ilk üç sezonunun hatırasına yazık edersiniz yine. Aranızdaki kavgaları, gürültüleri bir yana bırakın lütfen...
Roland Deschain
Roland Deschain Gün önce
Her bölümün 2 saat olmasından keyif alacağım tek dizidir.
Murathan Eryetgin
Murathan Eryetgin Gün önce
yine 10 bölüm çekilecekse söyleyin hiç heveslenmeyelim Amirim.✅ Bekliyoruz Fatih Artman neden ikna edilemiyor çok garip ✓
Damla Doğa
Damla Doğa Gün önce
Erdal Bey'in çocukluğumdan beri neredeyse çoğu dizisini izlemişimdir. Şu son çıkan dizisine bile bi göz gezdirmiştim. Behzat Ç'nin yeri hepsinden ayrı toplumda. Senaryosu çok güzel ve yenilikçi bir dizi ilk çekildiği döneme bakarsak. Umarım aynı hissiyatı güncel bi şekilde sürdürebilirler. Bu arada direkt oyunculuğuyla ilgilenenler için önerim Bir Delinin Hatıra Defteri'ne de mutlaka gitmelisiniz. Bambaşka bir Erdal Beşikçioğlu deneyimi ❤
ibrahim ibil
ibrahim ibil 5 saatler önce
Gözünüzü seveyim tam kadro ve eski düzeninde devam etsin. Macera arayıp yenilikler katmaya gerek yok.
Kürşad Turan
Kürşad Turan Gün önce
Geçenki sezon çok baştan savma çekilmişti. Onca bekledikten sonra hayal kırıklığı idi. İnşallah aynı şekilde olmaz. Yoksa efsaneye zarar vermekten öteye gitmez.
Tuz kraliçe
Tuz kraliçe Gün önce
4. Sezon faciası istemiyoruz … Lütfen cinayetin yalnız adamlarını eksiksiz verin bize ..
Yasin Çorum
Yasin Çorum Gün önce
Blutv'de çıkması dışında bir sakıncası yok. Bazı diziler vardır tam Netflix'liktir dünya da görsün izlesin dersin (Şahsiyet, Börü (ilk versiyon) vs.) işte bu da o dizilerden ama... Neyse bekliyoruz.
Zeogsi
Zeogsi 19 saatler önce
behzat ç hayranı olarak söylüyorum biz sadece behzatı sevmedik harunun espirilerini akbabanın acısını hayaletin insanları bulmasını sevdik behzat ç yi sevilen yapan ekibidir.
Erdi Eren
Erdi Eren Gün önce
Şu güzel haberi duyduğumda beri için içime sığmıyor umarım 4.sezon daki basit polisiye hatalar tekrarlanmaz (telsiz konuşmaları, mahir cevikkuvvet te polis memuru cinayete geçince komiser yrd.oluyor ... gibi) ayrıntılar ilk 3sezonda çok önemliydi umarım bu yeni sezon da basir hatalar yapılmaz ama her türlü izlenir:)
dedomras57
dedomras57 Gün önce
bir insan bir dizi başlıyor diye bukadar mutlu olur mu oluyoruz işte
Gauss ve Öğretmeni - Gauss Toplamı
3:44
Matematik Kafası
görünümler 201 B
Bu Ne Cesaret Yiğidim... Seni Tanımak İsterim
6:49
Ramiz Karaeski
görünümler 436 B
j-hope 'MORE' Official MV
3:28
HYBE LABELS
görünümler 20 Mn
Harley Quinn'i asla incitmeyin! 🤡 #shorts
0:11
Watch Me hikayeler
görünümler 321 B
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi mi?
8:04
Nobody | The Bus Fight in 4K HDR
7:40
Universal Pictures
görünümler 18 Mn
Muhteşem Metal: TİTANYUM
9:09
Bebar Bilim
görünümler 259 B
Will she recognize her childhood sweetheart?
16:39
Behzat Ç. - Savcı Esra vs Harun
7:01
Behzat Ç.
görünümler 90 B
Ruletin matematiği
13:44
malumath
görünümler 167 B
j-hope 'MORE' Official MV
3:28
HYBE LABELS
görünümler 20 Mn