MUHARREM İNCE İLE SİMİT AYRAN YAPTIK!

  görünümler 937,630

MuratAbiGF

MuratAbiGF

2 aylar önce

MUHARREM İNCE İLE SİMİT AYRAN YAPTIK! videoma hoş geldiniz arkadaşlar. Bu videoda Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile birlikte yemek yemeli muhabbet serimize siyaset dalından devam ediyoruz :D Ekonomi, göçmen, eğitim, dış politikadan tutun da Muharrem hocanın en sevdiği araca kadar her şeyi etraflıca konuştuk :D Hocamıza Libya teskeresini de sordum, seçim barajını da sordum, ama ilk arabası kaç beygir onu da sordum :D Hem ciddi hem eğlenceli hoş bir sohbet oldu. Kendisine videomuza katıldığı için tekrardan teşekkür ediyorum.
Daha önce de söylediğim gibi artık yemek videolarını böyle bir konsepte değiştiriyorum çünkü siyasetçileri her zaman ciddi ve gergin programlarda görüyoruz. Ve gençlerin ciddi bir kısmı bu programları sıkıcı buluyorlar ve izlemiyorlar. Bu sebeple ciddi konuları eğlenceli muhabbetlerle birlikte harmanlayarak böyle samimi bir ortamda siyasi konuları konuşmanın gençlere hitap edeceği düşünüyorum. Sıradaki videoda hangi siyasetçiyi görmek istediğinizi yorumlara yazın. Davetimiz bütün partilerden bütün siyasetçiler için geçerli.
www.memleketpartisi.org.tr/
memleketimp...
MemleketimParti
trshow.info...
Serinin fikir babası @Yusuf Kayaalp 'e de sonsuz teşekkürler :D
İşbirlikleri için: muratabigf@creatorstation.com
Instagram: muratenginekn
Facebook: BuModNeModu
Twitter: MuratEnginEkin

YORUMLAR: 2 318
Emre Bozan
Emre Bozan
Normal yemek yeme rekoru kırma videolarının böyle evrim geçirmesine hala inanamıyorum 😂
lahana mühendisi
lahana mühendisi
Emekli öğretmeni bile çıldırttın be abi. Ne bicim öğrencisin
Muhammet
Muhammet
Böyle samimi siyasetçiler istiyoruz ya. Asık suratlı, acımasız, vurdumduymaz siyasetçiler yerine samimi, güleryüzlü siyasetçileri desteklerim. Muharrem Başkan'a saygılar ve sevgiler.
Zekeriya Asım Minaz
Zekeriya Asım Minaz
Böyle babacan, içten bir siyasi görmek beni ülkenin geleceği açısından umutlandırıyor. Siyasilerin herkes gibi normal bir birey olduklarını hatırlatan bu programını gerçekten çok değerli buluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
Most
Most
Sizin gibi cumhurbaşkanımız olsun isterdim gerçekten.
Cihan Yıldız
Cihan Yıldız
Cami ile ilgili şakaları çok profesyonelce karşılaması ve gülmeden açıklama yapması muhteşemdi. Diğer elemanlar gevrek gevrek gülerken bile Muharrem abimiz ortamın gereğini yapmadan hassasiyetleri önemsedi. Helal olsun.
Savaş
Savaş
Muharrem İnce'ye 2. Şansı vermeliyiz. Oyum ona kesinlikle.
Doğukan Yaldız
Doğukan Yaldız
Şu samimiyet başka bir siyasetçide yok. Cumhurbaşkanı aramaya gerek yok, karşımızda.
Enes ÇAĞILTAY
Enes ÇAĞILTAY
Herkes başkasına kebap İnce’ye simit yazmış hayır arkadaşlar. İnce; “Millet zor durumdayken, öğrenciler 1 öğün yerken onların karşısında et tavuk yiyemem” dedi. Konsepte uygun olsun diye en ucuz olan simit ayran seçildi.
Jack Reacher
Jack Reacher
Bu kadar sempatik başka bir aday daha görmedim, gönlümü ve oyumu aldınız başkanım :)
ÜNSAL TIRBAN
ÜNSAL TIRBAN
NE CUMHUR NE MILLET TEK YOL MEMLEKET 🧿💙🇹🇷
SoNNokta
SoNNokta
NE CUMHUR NE MILLET TEK YOL MEMLEKET ❤🇹🇷🙏
M7
M7
Diğer siyasetçiler: tavuk şiş, beyti
Azəri YTB
Azəri YTB
Kırk yıl düşünsem muratın muharrem ince ile oturup simit yiyeceği aklımın ucundan geçmezdi
Enes ÇAĞILTAY
Enes ÇAĞILTAY
Babala’da %80 ikna olmuştum bu video ile %100 oldu. Bu adama haksızlık yapılmış 2. şansı hak ediyor. Keşke CHP’nin başında siz olsaydınız. Her şey bambaşka olurdu.
[★ ᴍᴀᴍɪ̇★ yilmaz]
[★ ᴍᴀᴍɪ̇★ yilmaz]
yemek yeme serilerinin buraya gelecegini hiç aklımın ucundan bile geçmezdi hellal olsun bu seri devam etsin murat abi👍👌💯🙌👏
Umut TÜRK
Umut TÜRK
Babala yayınından sonra kırgınlığım geçti ve size olan güvenim tazelendi. Maceraya gerek yok benim 2023 cumhurbaşkanı adayım Muharrem İnce olacak👍💙
angelist 2
angelist 2
Küçükken tanışmıştık annemin sınıf arkadaşı ve ananemin komşusuydu aşırı samimi davranmıştı ve o zaman kendisine kanım ısınmıştı. Güçlü bir oy kitlesi olduğunu görsem oyumu ona verirdim. Kimseye zararı dokunmayacak bir insan olduğunu düşünüyorum.
Harun Koç
Harun Koç
Babala tv den çıkan buraya karnını doyurmak için geliyor xkdodndkdn
Batıkan kürkütlü
Batıkan kürkütlü
Tebrik ederim Muharrem bey ilk defa bir siyasinin sözcük dediğini duydum. Ülkemizde hem Atatürk düşmanları hem de Atatürkçülerin nadir ortak noktalarından biri dil devrimi karşıtlığı, sizin böyle bir karşıtlığınızın olmadığını görmek düzel.