Dinozorlar nasıl yok oldu? Prof. Dr. Celal Şengör anlattı | Teke Tek Bilim

  görünümler 544,449

Habertürk TV

Habertürk TV

6 aylar önce

Prof. Dr. Celal Şengör, Fatih Altaylı ile Teke Tek Bilim’de! Teke Tek Bilim bu hafta tarih öncesi çağlara yolculuk yapıyor, nesli tükenmiş dev canlı türleri konuşuluyor.
Hangi bilim adamlarını kıskanıyor? Uçan sürüngenler dinazor mu? Nesli tükenen uçan sürüngenler hangileri? Pterozorlar nerede yaşadılar? Pterozorlar ne zaman bulundu? Pterozor ismi nereden geliyor? Sürüngen nedir, ne değildir? Pterozor nasıl bir canlı? Nesli tükenen sürüngenler hangileri? Klad nedir? Pterozor nasıl bir canlı? Kanatlarını farklı kılan ne? Nasıl havalanıyorlar? Pterozorlara sonunda ne oldu? Doğar doğmaz uçabiliyorlar mı? Dinozorlar nasıl yok oldu?
Fatih Altaylı sordu; Prof. Dr. Celal Şengör Teke Tek Bilim’de yanıtladı.
Teke Tek Bilim - 26 Eylül 2022
"Gücü Özgürlüğünde"
Doğru Haber, Dinamik Sunum, Kaliteli Program, Güçlü Yorum
Haberturk TV TRshow Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
HaberturkTV
➤ www.haberturk.tv
HaberturkTV
HaberturkTV
➤ / haberturktv
#HabertürkTV #Haber #Canlı #HabertürkCanlı

YORUMLAR: 732
Habertürk TV
Habertürk TV 6 aylar önce
Habertürk TV TRshow hesabına “Abone” olarak, güncel haberleri ve tarafsız yorumları takip edebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak abone olabilirsiniz. ⬇ hbr.tk/QNhqSs
Onur Recepoğlu
Onur Recepoğlu 2 aylar önce
Ü
Onur Recepoğlu
Onur Recepoğlu 2 aylar önce
Ü
BM S
BM S 4 aylar önce
@İbrahim Cengiz uffdddxg
Atakan Baltacı
Atakan Baltacı 5 aylar önce
Ülkemizin ona yaptıklarından sonra bize sırtını dönmeyip değerli bilgilerini bizimle paylaştığı için tüm bilimseverler adına teşekkür ediyorum hocama :) .
Can Şentürk
Can Şentürk 3 aylar önce
Hoca demeyelim arkadaşlar, hem Celal bey sevmiyor hemde Kuran hocaları ile karışmasın. Seni çok seviyorum Celal bey, İsviçre ye gelince lütfen haber verin bir acı kahvemi içmenizi dilerim.
Ali rıza Türkmenoglu
Ali rıza Türkmenoglu 4 aylar önce
Pp
Ali rıza Türkmenoglu
Ali rıza Türkmenoglu 4 aylar önce
Lp
Lethe
Lethe 6 aylar önce
Celal Şengör’ün şu hevesli anlatımıyla felsefe, bilim tarihi, savaş tarihi, jeoloji, fizik, evrim, bilimin hangi konusu olursa olsun birikimini aktarmasına, Altaylı’nın da öğrenmek ve öğretmek için yerinde sorduğu sorularla gerçekten çok özel programlar izliyoruz, umarım uzun süreler devam eder. Teşekkürler Altaylı, teşekkürler Habertürk, teşekkürler Şengör.
Pi
Pi 2 aylar önce
@İbrahim Cengiz Allahuakbar
İbrahim Cengiz
İbrahim Cengiz 2 aylar önce
@Pi Allahüekber
Pi
Pi 2 aylar önce
@İbrahim Cengiz Kurban olma zamanın gelmiş :)
Mustafa Dogan
Mustafa Dogan 2 aylar önce
Etek kaldırma birikimi de var
Furkan Karatas
Furkan Karatas 6 aylar önce
Ağzınıza , Emeğinize sağlık.Reyting kaygısı olmadan bizi bu kaliteli programlarla buluşturup, tarihe böyle güzel görüntüler bırakan Başta Fatih Altaylı ve Celal hoca olmak üzere Habertürk ailesinede teşekkür ederiz🙏🏻
Supraların gördügü foto profilimde
Supraların gördügü foto profilimde 5 aylar önce
Celal şengör bir daha nezaman çıkar izleyemedim bilmiyordum sonradan ogrendigimde içim gitti çok uzuldum bilgilendirirseniz sevinirim boyle yobaz avcisi bir insani izlemek bana şevk veriyor
Furkan Karatas
Furkan Karatas 6 aylar önce
@Z K inan bana bahar candanı çıkarsalar daha çok izlenme alır. malesef ülkemizin gerçekleri
Z K
Z K 6 aylar önce
Reyting kaygısı derken Celal hoca sayesinde hiç izlenmediği kadar izleniyor bu kanal
Erdener
Erdener 6 aylar önce
Özlemişiz Celâl Hocamızı, emeği geçen herkese teşekkürler.
Mehmet Akbay
Mehmet Akbay 6 aylar önce
🤣🤣🤣
8c sinifi
8c sinifi 6 aylar önce
celal ab
eliff
eliff 4 aylar önce
Ülkemizi terk etmeyen nadir zeki insanlardan biri❤️
Doruk Can Mutlu
Doruk Can Mutlu 6 aylar önce
Emeğinize sağlık. Reyting kaygısı olmaksızın bu kıymetli bilgileri bizlerle paylaşmaya devam ettiğiniz için şükranlarımı sunuyorum.
Celal Gunes
Celal Gunes 3 aylar önce
Ne kadar değerli bir insan bilim adamı toplumumuzun %25 i mümkün olsada böyle donanımlı olsa bu gün çok başka bir ülke olurduk dinlerken aldığım zevkin hayretin ifadesi yok !
Boran
Boran 5 aylar önce
Celalin yorgunluğundan mıdır yoksa yaşından mıdır bilmem ama gözlerinde ve hâlinde bir farklılık hissettim. Değerli ve önemli insanlarımızdandır, kaybetmemizi vesaire aklımdan geçiremiyorum. Umarım bir sorun yoktur.
umut
umut 4 aylar önce
Bizim milletimiz maalesef değer bilmez, bu derecede önemli ve nevi şahsına münhasır bir bilim insanının değerini asla ve asla anlayacak kadar ileri bi toplum değiliz.Bilenler var tabii onları tenzih ederim fakat biz bilim yarışmasında organik hoşafı 1. yapma rezilliğine göz yummuş bir toplumuz.Diyeceğim odur ki böylesine önemli bir hocamınız değerini bu insanlar öylesine cehalet içindedir ki maalesef vefat edince bile anlayamayacaklar.
Kroisos Alyattes
Kroisos Alyattes 6 aylar önce
Özlemiştik daha cok ekranlarda bilimsel programlar görmek istiyoruz hocalarımızla değerli.
h2o
h2o Aylar önce
Celal Hoca'ya ve rating cart curt düşünmeden hocamızı ağırlayan Fatih Altaylı ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiçbir saniyesini atlamadım çünkü her saniyesi çok değerli.
F D
F D 6 aylar önce
celal şengör gerçekten bilgiye aç, ve bilgiye aşık bir insan. ya arkadaşım bir şeyi anlatırken nasıl o kadar heyecanlanabilirsin, resmen zevke geliyor adam. izlerken de keyif veriyor, insanın IQ seviyesini yükseltiyor gerçekten :)
Emine Bayraktar
Emine Bayraktar 3 aylar önce
Celal hocaya hayranım , kendisiyle ülkemiz adına gurur duyuyorum . Dinlemekten en çok keyif aldığım bilim adamı . İyi ki varsınız hocam 💙♥️🌞 Verdiğiniz bilgiler için sonsuz teşekkürler 🙏👏👏👏💐
métaliér uwu
métaliér uwu 3 aylar önce
nein Hoca NEIN
Zeynep Aktaş
Zeynep Aktaş 3 aylar önce
Kıymetli hocamız gibi insanların artması ümidiyle. Sağlığınıza daim olsun hocam.
Kamran Muro
Kamran Muro 5 aylar önce
Üzülme Celal Hocam siz çok önemli bir bilim insanısınız ..Biz sizi seviyoruz .🇦🇿❤️🇹🇷
Karahan Bedel
Karahan Bedel 6 aylar önce
Çok çok değerli bir anlatım. Celal hoca müthiş ilgili ve heyecanla anlatıyor. İşini severek yapan bir bilim adamı olduğu ne kadar belli. Umarım bayrağı sizden teslim alacak yeni bilim adamları da bu programları sürdürür… aynı şekilde Fatih Altaylı’nın aldığı inisiyatifi sürdürürler…
Sermin Karakaşlı
Sermin Karakaşlı 6 aylar önce
Celal Şengör ü dinlemek her zaman bir zevk.. Fatih Altaylı gibi bir entelektüel gazeteci böyle muhteşem bir bilim adamıyla bilim programları yapıyor..Bizim gibi bilime felsefeye hayran insanlara ulasiyorsunuz hatta bu konuda hicbir fikri olmayan insanların gençlerin akillarina bilim sevgisi ekiyorsunuz.. Lütfen bu programlara devam edin 💕🙏
Yucell Celik
Yucell Celik 3 aylar önce
Ülkesini seven ve terketmeyen nadir bilim insanlarından birisiniz hocam. Tesekkürler 👏Selamlar 👋
İlknur Çakmak
İlknur Çakmak 6 aylar önce
Muhteşem bir yayım. Celal Şengör’ e sonsuz teşekkürler. Yine aydınlattı bizi. 🙏🏻🤍
Sevgili yurdum
Sevgili yurdum 5 aylar önce
İki haftada 155 bin izlenmiş! Bilime olan ilgi ve merak biraz canlanıyor gibi! Sene olmuş 2022 yeni yeni merakımız kabarıyor! 😊 emeği geçenlere teşekkürler!
Ömer Can Er
Ömer Can Er 4 aylar önce
İlgilenmiyordum böyle şeylerle fakat Celal hocadan sonra acayip merak uyandı. Gün içerisinde sürekli izlemeye başladım. Mükemmel bir merak uyanıyor gerçekten.
Murat Altun
Murat Altun 6 aylar önce
Oldukça doyurucu ve ilham verici bir program olmuş. Herkesin; başta (Celal Şengör ve Fatih Altaylı) emeğine ve zihinlerine sağlık. Bu tür programlar her T.V kanalda yapılmalı, mutlaka...
Nmt Rdrs
Nmt Rdrs 4 aylar önce
Heralde ülkede bilimle alakalı en üst seviye birkaç programdan biri bu teketek serisidir. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Yemin ediyorum izlerken kendimden geçiyorum.Sevgili Celal Hocam bu ülke kıymetini bilmiyor farkındayız ama emin olun sizi seven çok kişi var lütfen vazgeçmeyin. Fatih Bey siz de buna vesile olduğunuz için kalbimizde ayrı yere sahipsiniz 🙏🙏
Bilal Can Eroğlu
Bilal Can Eroğlu 6 aylar önce
Celal hocam siz ve sizin gibi nice bilgilere bilgi katıp bunu öğrencilerinize aktaran siz Türk bilim insanlarını saygı duymak biz Türk milletine bir şereftir..Dininiz inancınız ne olursa olsun bu ulusun birer mücevherisiniz 🇹🇷
Simyacı Simya
Simyacı Simya 5 aylar önce
Hocam sizin kıymetiniz paha biçilmez, verdiğiniz bilgiler için minnettarım sizlere.
Nova Invocatio
Nova Invocatio 6 aylar önce
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Türkiye'nin gündemi içerisinde bu yayınlar çok değerli.
Oguzhan Yavuz
Oguzhan Yavuz 3 aylar önce
2 kere izledim. Bir kaç defa ise uyurken açtım dinledim. Para ile alamayacağımız bilgileri ücretsiz dinliyoruz. :) Emeği geçenlere teşekkürler.
Emir
Emir 6 aylar önce
Mükemmell. Umarım bu tür programlar artarak daha da devam eder:)
songül berk uslu
songül berk uslu 6 aylar önce
Canımız kıymetli Celal hocamız. Uzun ve güzel ömürler dileriz. Çok seviyoruz sizi.
kemal özgür
kemal özgür Aylar önce
@Mustafa Dogan ?
Mustafa Dogan
Mustafa Dogan 2 aylar önce
Etekci
DENİZ CENİKLİ
DENİZ CENİKLİ 5 aylar önce
Celal hocadan aldığım şevkle Avrupa’da gezmediğim doğa tarihi müzesi kalmayacak, özel seferler düzenliyoruz eşimle… Bir gün kitaplarını da imzalatacağım …Ta 18 şi yaşlarda Cumhuriyet bilim teknikte hayranı olmuştum zümrütten akislerin…Ve bilimi kendime mürşit edinmemde büyük etkisi olmuştur…
Filiz
Filiz 4 aylar önce
Buyuk bir hayranlikla dinledim. Prof. Dr. Celal Bey'e ve size tesekkurler. Bilinmedik cok seyler var hayatta. Bilim cok guzel birsey. Boyle bilim,tarih ile ilgili konularin devamini bekleriz.. Yine tesekkur ederim size..
A D
A D 6 aylar önce
Fatih bey böyle bir programı bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Gerçekten enfes bir yayındı.
Pekyaman
Pekyaman 4 aylar önce
Muazzam, muazzam keşifler ve bilgiler. Hayran kalmamak, merak içerisinde kalmamak mümkün değil. Yayınlarınızın olağan ve makul şartlar doğrultusunda devam etmesi, bilgiye olan açlığımız paralelinde büyük arzumuzdur.
Cengiz Kayan
Cengiz Kayan 6 aylar önce
O kadar güzel program ki saatlerce izleyebilirim teşekkürler Fatih abi teşekkürler celal hocam Japonya’dan sevgiler durmak yok pes etmek yok bilime devam
Murat Tahan
Murat Tahan 4 aylar önce
mükemmel bir yayın. ülkenin olması gereken seviyesinde. umarım daha çok dinozor yayınları olur
Esma Güney
Esma Güney 5 aylar önce
Zevkle dinledim, lütfen bilim programlarınızı daha sık yapınız, emeğinize sağlık, teşekkürler.
Camilland
Camilland 2 aylar önce
Bilik ve öğrenmeye istek getiren programlar yapdığı için Altay beye teşekkürler! Degerli Celal hocaya bu yolda zahmeti için teşekkürler. Devam etmesi mutlaka lazım
Sənan Mütəllimzadə
Sənan Mütəllimzadə 6 aylar önce
Şükür Hocamıza kavuşturana❤️
Kurt Bilge
Kurt Bilge 6 aylar önce
İzliyoruz,İzliyoruz vede izliyoruz. sıkılmadan izliyoruz. Bazi terimleri anlamasakta izliyoruz. Lütfen daha fazla Şengor beye zaman ayırın. Ben bir Iran Türküyüm vede sizi Seattle Amerika'dan izliyorum. Şengor hocanın kendi kitlesi var.
Volkan Degirmenci
Volkan Degirmenci 5 aylar önce
Celal hocamızı çok özlemişiz. Allah başımızdan eksik etmesin Celal hoca sadece çok bilgili bir bilim adamı değil, benim hayatımda gördüğüm en iyi öğretmen. En komplike konuları Celal hoca kadar açık ve anlaşılır anlatan birisini daha önce görmedim.
Berk G
Berk G 3 aylar önce
allah mallah deyip de Celal baba'yı sevmek biraz ters kaçar
gökhan pehlivan
gökhan pehlivan 4 aylar önce
Kanka allah diyosun celal hocanın bilgilerinden tam faydalanamamişsin
Anıl Baysal
Anıl Baysal 4 aylar önce
Teşekkürler. Emeğinize sağlık değerli hocalarım.
Ali Serkan Sarı
Ali Serkan Sarı 6 aylar önce
Celal Hoca'mıza sahip çıkan herkese sonsuz teşekkürler.
KKBSS
KKBSS 6 aylar önce
Emeğiniz için teşekkür ederiz. Celal hocayı ne zaman dinlesem merak duygum uyanıyor. Sevgiler
Austin Marco
Austin Marco 6 aylar önce
Çok mutluyuz tekrardan ekranlarda buluştuk 🎉
Gökhan Soyadı
Gökhan Soyadı 5 aylar önce
Hocamla aynı fikirde degiliz ama bizi bilgi anlamında dolduruyor cok tesekkrler hocam
emre yıldırım
emre yıldırım 4 aylar önce
Özlemiştik devam etsin lütfen çok faydalı yayınlar yapıyosunuz emeğiniz için sonsuz teşekkürlerrr
Emre
Emre 5 aylar önce
Ehl-i sünnet Celal hocamızı çok özledik. Keşke 100000 tane Celal hoca olsa 🙏🏻 Doktora başvuruma Anaksimandros’u sıkıştırmış bir müridi (şaka burası) olarak kendisini gördüğüme çok mutluyum. Bilimle kalın dostlar 🙏🏻
E.Taner
E.Taner 6 aylar önce
Bu programları, gece uyurken dinlemenin zevki paha biçilemez..
kemal özgür
kemal özgür Aylar önce
@Mustafa Dogan ?
Mustafa Dogan
Mustafa Dogan 2 aylar önce
Hele kız öğrenci eteği kaldrmasini bı dinle.
BRUSK
BRUSK 3 aylar önce
Peki benim sabahlama ne demeli akşam 11 saatlerinde başladım abi adam çekiyor ilgi uyandırıyor ya helal olsun keşke tüm eğitimciler Celal hoca gibi olsa
Rebellious
Rebellious 6 aylar önce
Fatih Bey, sayenizde bilim programi izliyoruz. Umarim bir bilim kanali acarsiniz. Bize 24 saat bilimsel yayinlar gerekli
erkan polat
erkan polat 5 aylar önce
Bu nedir ne güzel bir programdır zamanında izleyemiyorum. Ama sonra yputube dan mutlaka izliyorum. Bir tv programı ile koskoca ülkede ilim, bilim merakı yaratılabilir mi evet bence yeteri kadar ve gerekli insan da karşılık buldu bu program. Fatih bey çok tebrik ediyorum teşekkür ediyorum . Bu kadar hazırlıkla geliyorsunuz ve çok kıymetli insanları misafir ediyorsunuz. Celal hocamız zaten idolümüz .
Fatih Yildirim
Fatih Yildirim 6 aylar önce
Harika programdı emeğinize ve bilginize sağlık..
Nihal Goksu
Nihal Goksu Aylar önce
Çok şükür varsınız bu programlarınızı büyük bir merakla, zevkle ve keyifle izliyorum.
petbabyrammus
petbabyrammus 6 aylar önce
Elinize saglık! Daha fazla bilimsel icerikli programlar gormek dilegiyle.
Hakan Karaca
Hakan Karaca 6 aylar önce
Tarih ve Bilim Tarihi ülkemizdeki savcıları hiçbir zaman affetmeyecek.
Onur Akgül
Onur Akgül 3 aylar önce
Sen yaşlanma Sevgili Hocam. ❤️
ASİYE SARGINALP GÜLNUR
ASİYE SARGINALP GÜLNUR Aylar önce
Çok ilgi ile izledim , toplum olarak çok eksiğimiz var bu konularda . Emeğinize sağlık.
ERICH A HEIDRICH
ERICH A HEIDRICH 3 aylar önce
Harika yayın. Bu ülke için faydası ve anlamı çok büyük. Küçük bir taş büyük etkiler yaratıyor.. Fatih Altaylı ve Celal Şengör’e sonsuz saygılarımla.
Anıl Kaya
Anıl Kaya 4 aylar önce
Sayın Şengör bu ülke için önemli bir değerdir ömrü uzun olsun.
Fırat Gürsoy
Fırat Gürsoy 5 aylar önce
Emeği geçen herkese minnettarız.
Güney ÇELİKKOL
Güney ÇELİKKOL 6 aylar önce
Çok özledik neredesin be hocam eski videoları yüzlerce defa izledik 😅
abcç defg
abcç defg 3 aylar önce
Çok teşekkür ederim bu değerli program için.
Coşkun Cleanthe
Coşkun Cleanthe 6 aylar önce
Mükemmel bir program teşekkürler Fatih Altaylı
Grtf HJ
Grtf HJ 2 aylar önce
Hayatım değişti celal bey sayenizde ❤❤❤❤
Amo Rise
Amo Rise 6 aylar önce
Dinozorlarla ve paleontolojiyle ilgilenenlere 4 harika kitap öneririm: -> Altıncı Yokoluş - Elizabeth Kolbert -> Köken - Tim Flannery -> Yaşamın Evrimi - Celâl Şengör -> Dinozorların Yükselişi ve Çöküşü - Steve Brusatte
Amo Rise
Amo Rise 6 aylar önce
@Kadirkan Özgür o kitabı okuduğunuzu düşünmüyorum. Tam da aynı seviyede ve ehemmiyette bir araştırma kitabı Yaşamın Evrimi. Diğer eserlerine göre daha bilgilendirici yani. @Enes Sivas Friends izlemedim.
Enes Sivas
Enes Sivas 6 aylar önce
ross geller ? :D
Kadirkan Özgür
Kadirkan Özgür 6 aylar önce
Celal sengör toplama kitaptır buraya girmez
Çağatay GÜVEN
Çağatay GÜVEN 6 aylar önce
Fatih bey, Ahmet Arslan ve Celal Hoca ile felsefe serisinin devamını bekliyoruz :D
Emrah BARIŞ
Emrah BARIŞ 3 aylar önce
Celal bey iyiki varsınız ❤️
Senol Sari
Senol Sari 5 aylar önce
Fatih bey biz programlarınızı zevkle izliyoruz. Örnek bir gazeteci olarak nadir bilim insanlarıyla yaptığınız programlar çok önemli bence. İlgisi olmayan izlemesin. Biz devamını bekliyoruz. Celal hocama selamlar.
Jean-Baptiste Clamence
Jean-Baptiste Clamence 5 aylar önce
Bedava akademik ders. Kıymetini bilelim. Kutlarım iki güzel insanı da.
pazar aktar
pazar aktar 6 aylar önce
Celal hoca çok sempatik ve iyi niyetli güzel insan iyi ki varsınız
Aksungur
Aksungur 4 aylar önce
Mükemmel bir anlatış 👏👏👏👏
Murat Shalt Unal
Murat Shalt Unal 5 aylar önce
Bu kadar zamanda bu kadar çok bilgiyi alma imkanını bize sağladığınız için teşekkürler ! Birim zamanda alınan bilgi miktarı bilgi/dk = ?
Fatih UZUNER
Fatih UZUNER 6 aylar önce
Celal Şengör kiloları yüzünden erkenden gidecek diye kaygılanıyorum. Onunla çok çok videolar çekip bilgisinden faydalanmalıyız. Sıkıldım dediğim bir videosu olmadı. Fatih Altaylı adaşım, sana çok teşekkürler. Bu Celâl'i bizlere çok daha fazla sun lütfen.
Rıfat Berkay Yıldız
Rıfat Berkay Yıldız 3 aylar önce
Bu güzel sohbet için teşekkür ediyorum❤❤❤
Esasiun Cedric
Esasiun Cedric 4 aylar önce
Bukadar dünya genelinde tanınan çok önemli bir bilim insanının bana abi diyin diyecek kadar alcakgönüllü ve samimi olması çok hoş❤
Tolga Deveci
Tolga Deveci 3 aylar önce
Celâl bey sizi çok özlemişiz değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederiz
Serkan Avci
Serkan Avci 4 aylar önce
İyi ki varsınız. Celal hocama sevgiler saygılar. Nasıl bir hafızası var her izlediğimde kıskanıyorum 🤦‍♂️.
Fatih sultan Mehmet
Fatih sultan Mehmet 6 aylar önce
Ben bu programı yeni keşfettim 5-6 yıl önceki videoları izliyordum yeni bölüm görünce mutlu oldum çünkü uzun zamandır yoktu celal hoca
MÜZİK HER YERDE
MÜZİK HER YERDE Aylar önce
Hocam müthişsiniz. Hep izliyorum sizi.
Emrullah Mavzer
Emrullah Mavzer 4 aylar önce
Çok merak uyandırıcı ve etkileyici konu ve program olmuş. Tebrik ve teşekkür ederim.
hyusein hyusein
hyusein hyusein 6 aylar önce
Çok teşekkürler, Güzel Ülkemin, Aydın ve Güzel İnsanları!!!
Aykut Furkan Sarı
Aykut Furkan Sarı 6 aylar önce
Çok özlemişiz, hem de çok!
HAN хан
HAN хан 6 aylar önce
yaşayan efsane Celal Şengör
Mehmet Göksel Işıklı
Mehmet Göksel Işıklı 6 aylar önce
Sevgili Celal Şengör bir şekilde Ankara’daki MTA müzesinin konusu geçtiği her seferinde tüyleri kalkar gibi oluyor.Daha önceki programlarda da birkaç kez farkettim bunu.Bilmediğimiz bir sorun mu oldu geçmişte ya da tamamen oranın işleviyle mi ilgili?
Arif NL
Arif NL 4 aylar önce
Ömrün uzun olsun Celal🙏
Dursun Leventcanli
Dursun Leventcanli 6 aylar önce
Teşekkürler fatih by. Hocamla çok güzel programlar sunuyordunuz. Sure kliligini diliyorum selam ve. Saygılar
M N
M N 6 aylar önce
Hergün Program yapsaniz hergün izlerim... Almanya dan Selametle ...
Avea T
Avea T 6 aylar önce
İlber Hoca da olsa süper olurdu. Bu üçlü bence tv tarihinin en iyi, en güzel, en keyifli programlarını yapıyor. O kadar mutlu oluyorum ki seyrederken zevkten dört köşe oluyorum.
Ordinary Sociologist
Ordinary Sociologist 3 aylar önce
Alanına göre insanlar katılıyor programa. Dinozor sohbetinde İlber ne alaka
Harun Akçay
Harun Akçay 5 aylar önce
İlber Ortaylı çok bilgili fakat maalesef bilgiyi yayma konusunda başarısız, yavaş ve vurgusuz konuşuyor. Sadece Celal varken çok daha iyi ilerliyor bence program.
Burock
Burock 5 aylar önce
Celal hoca tek başına daha iyi.
Kadirkan Özgür
Kadirkan Özgür 6 aylar önce
İkisi olunca konu dağılıyo
Ataberk Mert
Ataberk Mert 6 aylar önce
Celal hocamin morali yerinde ne guzel
Agnus_Dei
Agnus_Dei 5 aylar önce
Fatih abi sen olmasan bizi Celal Hocayla kim buluşturacak gerçekten bilmiyorum.Sen ve senin gibi gazetecilerin halen var olmasından dolayı ülkeme olan ve giderek zayıflayan sempatik tavrım pozitif yönde ivme kazanıyor.İyi ki varsın abi.. Çok teşekkür ederim..
A. Akin Koksal
A. Akin Koksal 6 aylar önce
Hocam bize lazimsiniz, sagliginiz cok onemli…
kemal özgür
kemal özgür Aylar önce
@Mustafa Dogan ?
Mustafa Dogan
Mustafa Dogan 2 aylar önce
Sağlıklı etek kaldırsın
İncelerim
İncelerim 5 aylar önce
Çok güzel program olmuş. Hayatın keşmekeşinden çıkıp farklı konulara girmek HT gibi bir kanalda cesaret ister. Tebrik ederim. 90 larda ansiklopedi karıştırdığım günlere gittim.
Vedat Beşiroğlu
Vedat Beşiroğlu 6 aylar önce
Ağzınıza ve yüreğinize sağlık.
Yiğit Oktay
Yiğit Oktay Aylar önce
Çok meraklısı olduğum bir konuydu. Celal Beyden dinlemek ayrı bir keyif oldu. Teşekkürler.
Enes Ilbey
Enes Ilbey 5 aylar önce
Celal hocayı 2 saat izlemek yetmiyor. Öyle seviyorum bu adamı.
Seyfi Talha
Seyfi Talha 5 aylar önce
Bu sekilde yayinlar ulkemiz adina cok onemli, Celal Sengor hocamizin degerini bilmeliyiz. Bu bilgileri genclerimizin duymasina vesile olan Fatih Altayli beyefendiye de tesekkurler ederiz.
Sadabat
Sadabat 5 aylar önce
Emeğinize sağlik
deniz
deniz 6 aylar önce
Program daha sık gelir umarım çok iyiydi bölüm
Harun Gürbüz
Harun Gürbüz 5 aylar önce
nasıl özlemişim hocam seni ya
suat şahin
suat şahin Aylar önce
Çok keyifli bir programdı. Teşekkürler.
Songül Arslan
Songül Arslan 4 aylar önce
canım hocamız.Rabbim uzun ömürler,saglik versin 🤲
Berk G
Berk G 3 aylar önce
@TUMTURAKLI MASKE biliyorum o öyle inanıyor.. ama bizim insanlık görevimiz de, onun o inancının bir arap yalanı olduğunu, kendisinin anlamasına yardımcı olmak
TUMTURAKLI MASKE
TUMTURAKLI MASKE 3 aylar önce
@Berk G O öyle inaniyor kardesim celal hocayi sadece ateistler sevicek diye bir kaide yokki
Berk G
Berk G 3 aylar önce
Rabbin mi )
An engineer
An engineer 4 aylar önce
Celal hocam inşallah ölmez sonsuzluğu bulur çok kaliteli çok komik çok iyi bir insan onu dinlemek huzur ve bilgi veriyor
Evren'in 13.7 Milyar Yıllık Hikayesi.. Dünyanın Oluşumu..
3:42:53
Ekibin İçinden Geçtim | Acı Çehre 4
26:10
Mami Emen
görünümler 884 B
جوزي بعد الافطار كل يوم😂
0:25
Mido & Jana _ ميدو وجنى
görünümler 1,1 Mn
Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ
Habertürk TV
görünümler 4,4 B
Buzul çağında dünya nasıl bir yerdi? | Teke Tek Bilim
2:32:35