Büyük Olaylar Geliyor, Rejimler Değişiyor! Hamza Yardımcıoğlu & Ekin Olcayto

  görünümler 232,295

Hamza Yardımcıoğlu

Hamza Yardımcıoğlu

6 aylar önce

Araştırmacı yazar Hamza Yardımcıoğlu, Ekin Olcayto'nun sorularını yanıtladı ve küresel büyük değişim sürecinde sırada neler olduğunu anlattı.
İstihbarat raporlarında küresel bir kıtlık ve tarihin en büyük göç hareketlerinden neden bahsediliyor? Bulut Projesi olarak bilinen ve Bill Gates tarafından fonlanan Güneş Nükleer Yönetim inisiyatifi, kimyasal gazlarla yapay bulutlar oluşturarak dünyanın iklimini neden değiştirmek istiyor.
Time dergisi Haziran ayında yaşanacak olaylara dikkat çekerken, yeni bir büyük ekonomik buhran ve dünya genelindeki toplumsal hareketlerden bahsetti. Borsalar çökecek mi? Yeni para düzenine ne kadar yakınız? Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevapları programda tartışıldı.

www.hamzayardimcioglu.com

Kitaplar: www.kitapyurdu.com/yazar/hamz...

Twitter: hyardimcioglu

Instagram: hamzayardim...

Facebook: hamza.yardim... & hyardimcioglu

YORUMLAR: 650
O A E
O A E 4 gün önce
Cizvitlerin elinde köleleşmiş bir insanlık ve o insanlığın içinde Adam dan geldiğini unutmayıp öyle kalabilenlerin direnişi…
Enes SAVAŞ
Enes SAVAŞ 3 aylar önce
Hocam cennette hersey serbest değil mi her istediğimiz olmayacak mı yani kötü istekleri saymıyorum nefs olmayacak içimizde biliyoruz.
Oguz Durmaz
Oguz Durmaz 3 aylar önce
Hocam ağzınza sağlık. İşte benimde inandığım olay budur. Çok güzel açıkladınız
Gunel Hesenova
Gunel Hesenova 3 aylar önce
Hamza beyi o küresel güçler mi finanse ediyor?cahilleri manipüle etmek için??
Gunel Hesenova
Gunel Hesenova 3 aylar önce
Tmm küresel güç idare etsiin dünyayı ne olsun??
Gunel Hesenova
Gunel Hesenova 3 aylar önce
Vallah anlamıyorum H b eee adamlar öngörmüşler, tmm
Gunel Hesenova
Gunel Hesenova 3 aylar önce
Tmm 70li yıllardan konuşuluyordu, bu kuraklığın geleceğini H bey sadece kendisii bazı şeyleri abartıyor, farklnda değil.
Gunel Hesenova
Gunel Hesenova 3 aylar önce
Ben H beyi anlamıyorum, ne demek istediyini. Küresel ısınma yok mu? Mahf etmedi mi ekolojiyi?dedikleri gibi değiilmi?
atam
atam 3 aylar önce
7 yil kitlik 7 yil bolluk sinra firafunun sonu
SEFA ÇEVİKBAŞ
SEFA ÇEVİKBAŞ 3 aylar önce
Ekin abla reyting tavan yapmış maşallah ŞİMDİ gelelim esas meselemize küçük beyinler KİŞİLERLE , orta beyinler OLAYLARLA , büyük beyinler PROJELERLE UĞRAŞIR .. TÜM BU ANLATTIKLARINIZIN PAN ZEHİRİ ÇARE VE ÇÖZÜMÜN ADRESİ OLAN MİLLİ EKONOMİ MODELİNİ NİÇİN KONUŞMUYORSUNUZ Kİ gerçektende MANİDAR fakat herşeyden önemlisi takdire şayansınız ,hakkınızı yememek lazım Durmak yok YÜCE TÜRK MİLLETİNİ AVUTMAYA UYUTMAYA DEVAM iyi uykular güzel ülkem iyi uykular
Gülbin Yildiz
Gülbin Yildiz 3 aylar önce
Allahin planini bilen yok ama allah büyük
tuğba solukçu canpınar
tuğba solukçu canpınar 3 aylar önce
Sevgili Ekin hn. O kadar pozitif başlıyorsunuz ki:) , arkadan gelen konular kayalıklardan düşmüş etkisi yaratiyor.
Suat Tercan
Suat Tercan 3 aylar önce
Bilerekmi konusuyor sunuz Hamza.bey,cok sifreli konusuyosunuz, halk dilin de konusun
Tuba Kılıç
Tuba Kılıç 3 aylar önce
Hamza Bey 2021 sonu ve 2022 başı kapanmalar ve pandemi devam edecek mi? Bir öngörünüz var mı?
Soledad
Soledad 3 aylar önce
Tüm krallıklar feshedilmeli bence.Başta İngiltere.Hepsi asalak...
Zafer ÇETİNKAL
Zafer ÇETİNKAL 3 aylar önce
Sevgili Hamza senin ve senin gibi toplumu uyarmaya ve toplu hareket etmeye çalışan analizci ve ileriyi görerek ve dünya üzerinde planlar yaparak insanları köleleri haline getirmek isteyen aklı anlatsanızda sizleri anlamak istemeyen ve kolay yolu çıkış sanan insanlar gerçeği anladıklarında artık çok geç olduğunu da anlayacaklar maalesef. Ama nafile bunlar yüzünden hepimiz artık kafeslere konmuş olacağız bunu görememek anlatıldığı halde inanmamak , gerçekten bende tüm bu olanları anlamıyorum. Allah sizden razı olsun. Belki ileride bunu dahi söyleyecek vaktimiz ve özgürlüğümüz olmayabilir. Hakkınızı helal edin.
Zafer ÇETİNKAL
Zafer ÇETİNKAL 3 aylar önce
...
Asuman Bolat
Asuman Bolat 4 aylar önce
Olmusu bitmisi birakin.olacaklara bakalim.ne para ne mal varligi hicbir ise yaramiycak.karsimizda savasmamiz gereken tek bir sey var oda iklimdir.
Birgül Sancak
Birgül Sancak 4 aylar önce
Yarışma programı sunacak sandım
Ferda Aydin
Ferda Aydin 4 aylar önce
Dead cat bounce:usd
Ferda Aydin
Ferda Aydin 4 aylar önce
💟🧿
Merdol Sayguner
Merdol Sayguner 4 aylar önce
Türkçe DEV kelimesine bir İL ekleyip ingilizce "şeytan" kelimesini türetmek çok geniş muhayyele işi. Hamza Bey de bu mevcut. Ana fikir şu: İktidar paylaşımı hep Tanrı ile Şeytan arasında olmuştur. İktidarı Tanrı nın elinden alıp İnsana vermek isteyenler mavi kanlılardır (Buna reptilian lar yani sürüngenler de deniyor) Dolayısı ile ATATÜRK de " Hakimiyet Milletindir" derken Tanrı nın iktidarını Tanrı dan alıp Meclise yani insana vermiştir.Öyleyse o da şeytan familyasındandır.Zaten bir sürü sapık O na Deccal demiyor mu? Tabii şu safhada açıkça söylemek yerine ordan buradan dolanıp milletin şuur altına işlenmeye çalışılıyor. Tabii ben olayı yerel planda değerlendiriyorum.Küresel ölçekte Hamza Beyin anlatılarında haklılık payı var.
Erden Aydin
Erden Aydin 4 aylar önce
ALIMLERDEN OLDU VE ZALIMLERDEN OLDU DIYE YAZAR KURANDA
Erden Aydin
Erden Aydin 4 aylar önce
Nüansı ve ısaretı daha ısabetlı bır mana
Murat Karafıoğlu
Murat Karafıoğlu 4 aylar önce
Bu ve benziri konuşmaları bu ve diğerleri nereden biliyor bunların bildikleri devlet bilmiyormuş......
xyz 11,
xyz 11, 4 aylar önce
icao olmasın ooo
Soledad
Soledad 4 aylar önce
Doğurmayın artık kadınlar, doğurtmayın artık erkekler..Üremeden de sevişmek mümkün.. Üremekten vazgeçelim artık..
Habibe Can
Habibe Can 4 aylar önce
Benim anladigim bu güçler bizim ülkemizi açık hapishane olarak seçmiştir Mülteciler türkiyede tutmak ise yarayanlari kendi ülkelerine almak ise yaramayan suça meyilli olanlar türkiyede tutulacak yani bizim ülkemiz cehennem kendi ülkelerini cennet yapmaya karar vermişler ama biz birlik olursak bunu bozar biliriz Mülteciler tüm kapıları açıp avrupa ve amerikaya göndere biliriz
Leydi ZIRT
Leydi ZIRT 4 aylar önce
NE MUTLU TURKUM DIYENE!
Leydi ZIRT
Leydi ZIRT 4 aylar önce
Korkma! Sonmez bu safaklarda yuzen al sancak! Sonmeden yurdumun ustunde tuten en son ocak! O benim milletimin yildizidir, parlayacak! O benimdir, o benim milletimindir ancak!
Bilal E
Bilal E 4 aylar önce
Canlarimiz ve ormanlarımızi yakanları Allah dünya ve ahirette yaksın in şa Allah
Bilal E
Bilal E 4 aylar önce
Rabbim Türk İslâm düşmanı kuffar münafık ve hainleri kahretsin in şa Allah
Hüseyin Çetin
Hüseyin Çetin 4 aylar önce
Konuş konuş hiç bişey söylememek de bir sanat.Bravo Hamza! Ne dedin şimdi sen!
madam angele
madam angele 4 aylar önce
Aşı olmak çok riskli maalesef..
DeliSiyah
DeliSiyah 4 aylar önce
ucak almayanlari da ongormus mu
Aktolgalı Beylerbeyi
Aktolgalı Beylerbeyi 4 aylar önce
Hamza Bey biraz çekinmiş lilit şeytanın ta kendisiydi aslında evet ilk feminist bir şeytan.
mehmet tal
mehmet tal 4 aylar önce
Eksik anlatiyorsun.... agaci anlatiyorsun ama insan egosunun seytan tarafindan nasil harekete gecirildiginden bahsetmiyorsun! Peki yeryuzunde bugune kadar hangi halklar veya kulturler surekli egosunu takip edip birnevi de genlerindeki kodlari guclendirmislerdir... yani ingiliz dunyayi somurmekten, turk toprak alma ve isgal arzusundan ve yahudi ise .... neyse yahudiyi zaten biliyoruz.... simdi... bu 3 halk ve kultur yok edilecek. Bu durum her 3 kulture ve dum dunyaya bildirildi. Secimlerle kendinize bas yaptiginiza bildirilmis olan herkese yapilmis sayilir... son birkac yiliniz... aldiginiz nefesin tadini cikarin. Aslinda şunuda belirtmeliyim ki, bu toplumlara af dilemeleri ve dogru yola gelmeleri icin sure tanindi. Ama dinlemediler... once kralicenin atlas okyanusundaki petrol platformu yok edildi. Sonra izlanda yanardagi ve moskova ormanmyanginlariyla uyarilar yenilendi. Ilk uyari 11 mart 2010 da yapilmisti... daha sonra 11 mart 2011 de nukleer santraliniz yani bugunku insanligin piramidi vuruldu. Sonra soma.... 301 kisi ve bu olaya uzulerek kalp krizi geciren bir milletvekili... eder 302 .... 11 mart eder 11.03 ... oda eder 11.111 ... insana onerilen fatiha disinda kalan tum sureler 113.... eder 11.3.... ne diyor ibni arabi.... bogaza parelel yapilacak bir kanal zamaninda olacak depremde 2.6 milyon oldu diyecekler ama 3.2 milyon olmus olacak... peki 17 agustos depremi saat kacta oldu... gece 03.02 de mi? Ama sizlere uyarilarimizi duyamaz anlayamaz ve ciddiye alamazsiniz... Yaradan tarafindan lanetlenmis topluluksunuz... yok edileceginizi soyleyeni once ilaclarla zehirlediniz... sonra radyosyonla oldurmeye kalktiniz... peki o halde.... bebelerinize acinacak mi?
Ayşegül Sevim
Ayşegül Sevim 4 aylar önce
Aşı olalım mı peki abi ne yapalım ben aşıya karsıyım
Northy
Northy 4 aylar önce
Milleti yok çip yok zart yok zurt şişire şişire aşı karşıtı ettiniz. Memlekette bu saçma sapan komplolara inananlar kısır yapıyormuş diyip aşı olmuyor. Hem ne var yani, digital paraya geçilse ne zararın olacak? He tamam anladık büyük resmi gördün aferin 👏 eee? Sonuç? Değişime direnebilecek misin? Tutturmuşlar bir üst akıl zart zurt. He hiçbir konuda birlik sağlayamayan, tarih boyu birbirini kesen savaşan devletler birlik oldu bu projeyi organize ettiler öyle mi? Saçmalamanın da bir sınırı olmalı. Yok roschild yok rockefeller … lan yeter… değişim olacaksa buna ayak uyduracaksın, başka çaresi yok. Bugün sosyal medya dataları satılıyor ve o şirketler bundan astronomik paralar kazanıyor. Bunun arkasında da küresel güçlü firmalar var. Herkesin cebine hatta senin bile cebine o götüne başına takılmasından korktuğun çipten daha tehlikeli telefon yerleştirdiler casus niyetine. O firmalar anandan babandan bile daha iyi tanıyor seni. Ne yapabilirsun? Değiştirebiliyormusun gerçeği reytin kasmak için komplo üreterek. Dünya kurulduğu günde. Beri Değişim içinde . Bunu bilmek için alim olmaya gerek yok. Tamam ekmeğindesin rockefeller zart zurt iyi satıyor bu coğrafyada ama bokunu çıkarıp bari aşı karşıtlığı dayatma insanlara. Evet sıradan vatandaşlar olarak bu çağın modern köleleri ve tüketim enstrümanlarıyız ve bu aaaa bak büyük resmi gördüm ben deyince değişmeyecek. Nasıl ki önce radyo sonra televizyon sonra cep telefonu internet akıllı telefon falana filana adapte olduysan sıra dijitalleşmeye geldiyse ona da alışacaksın. Tamam hadi “ bak gördünüz mü , ben demiştim “dediğinde aferin la sana diyeceğiz söz.
Ufuk Ulgac
Ufuk Ulgac 4 aylar önce
TEŞEKKÜRLER 👍👍👍
Songul Kaleli
Songul Kaleli 4 aylar önce
TÜRKIYE NIN ORTA GELIR HALKI GECIM SIKINTISI GELECEK KAYGISI ICINDELERKEN ISSIZLIK ARTIYOKEN ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINI SÖMÜRÜRKEN ZARURI IHTIYACLARINI ZORLANARAK KARŞILARKEN ÜNV. MEZUNLARI IŞSIZ GEZERKEN PARAMIZIN VE KAZANDIGIMIZIN BI DEGERI YOKKEN BIRDE BU KÜRESELCILERIN ZULMUNE KARŞI SAVAŞ VERILIYO.NE YAZIK.BU GÜNLERI ARAMAYIZ INŞ.INSANLAR HER SOYLENENE INANIYO UYGULUYO .KÜRESELCILERDE AMAÇLARINA ULAŞIYO MALESEF.UYANIN UYANDIRIN....
hurmuz arslanturk
hurmuz arslanturk 5 aylar önce
Bravo size tebrikler başarılarınızın devamını dilerim
Siyah İnci
Siyah İnci 5 aylar önce
Selamünaleyküm Hayırlı.akşamlar hayırlı yayınlar harikasın kardeşim maşallah tam ayfılatıcıçokgüzel anlatıyor sunuz Rabbim ilminizi arttırsın ümrünüzü bereketli eylesin
CARTEL
CARTEL 5 aylar önce
Adam değil doğruları ve olacakların şifresini 4x4 yorumlayan 🤴 Hamza hocam iyiki varsınız.
Mehmet Yuruk
Mehmet Yuruk 5 aylar önce
harika
Baise Topcu
Baise Topcu 5 aylar önce
Evrrnsel gelir dedigi emeklilerinki nasil olacak onu kesip evrrnsellimi vrrcrkler
Ekrem Arslanhan
Ekrem Arslanhan 5 aylar önce
Yeni sistemin dışında kalmak isteyecek olanlar hükümetlerinin devletlerinin bu yolu seçmesi durumunda ne kadar dışında kalabilirler muamma ama kalabilecekleri süre zarfinda gümüş altın kullanmaları gerekecek oda kendi aralarında,veya mal değiş tokuşu.Sisteme entegre olmak isteyenlerin buna ihtiyacı olmayacaktır. Birkaç yıllık bir olgunlaşma süresi dışında yeni sistemde zannediyorum ki gümüş altın da pul olacaktır .Bir ihtimal ilk sürecte kıymetini koruyabilir sonunda diskalifiye edilecektir.Onların yapması gereken uluslar arası kullanımı olacak bir elektronik parayı beklemek ki zaten bu sistemde yatırım kavtamı yoktur.Sistem ne kadar reva görürse okadarına razı olmak zorundalar.Sistemin parçası olmak istemeyenlerin acıları surecin baslangıcından hayatlarının sonuna kadar devam edebilir.Entegre olabilenlerin de belli bir kurtuluş havasından sonra baslayacaktır öldükten sonrada devam edebilir bu acılar Allahualem çünkü yeni sistem itikadı akideyi inancı reddetmelerini gerektirecektir.Her hâlukarda Güneş"bırakın dünya onların olsun Allah bize yeter" diyebilenlere doğacak.
munevver Erkan
munevver Erkan 5 aylar önce
Bu büyük göç hamza hocam kur anı kerimde geçen duhan süresi yelovtone olmasin amerikanın üçte ikisi yok olacak birlik kısım olabilirmi gocedecek olan dünya düzeni dünya düzeni büyük reset tanrıcılık yapıyorlar Allahın düzeniyle oynamak bütün kavimleri yok etmiştir Allah şüphesiz sabredenlerle beraberdir
Aysel Güneş
Aysel Güneş 5 aylar önce
Hocam sence aşının içinde ne var korkuyoruz lütfen bilgi ver
Mehmet Vatansever
Mehmet Vatansever 5 aylar önce
Nerede o günler bizdeki rejim değişse bıktık artık mülteciler ülkesi olduk
easy rider
easy rider 5 aylar önce
Ekin Olcayto çok iyi bir moderatör; Akıllı, bilgili ve güzel ! Belki bu yüzden şanssız...
Kəmalə Qədirova
Kəmalə Qədirova 5 aylar önce
Bir dəli quyuya daş atdı min ağıllı öhdəsindən gelmedi.Bir insan demir ki durdurun bu saxtakarlıqı
GamePlay Media
GamePlay Media 5 aylar önce
Şu saçma sapan kehanet vidyolarına ne ilgi duydunuz ha, millet bir tarafından element uyduruyor sizde inanıyorsunuz :)) gaybı Allah bilir, yok şu olcak bu olcak geleceği bilmek, yönetmek, şekillendirmek insanoğlunun işi değil, insan plan yapar Allah izin verirse olur vermezse cart :))
Bir Kore Masalı
Bir Kore Masalı 5 aylar önce
Kim dünyayla uğraşır insanların nefes alma hakkını elinden alırsa Allah ya kahhar ismi hürmetine lanet etsin..Amiin..🤲
universal Overlord
universal Overlord 5 aylar önce
Zaten dinleyeceksiniz bu adamı dinleyim İlkay buharali gibi sahtekarlara itimat etmeyin
Gafur Bulut
Gafur Bulut 5 aylar önce
dünyanın bir kaç kez sıfırlandığı geçmişin izlerinde görmek mümkün
De niz
De niz 5 aylar önce
Sayın Hamza Hocam muhteşem bilgiler veriyorsunuz Sizi çok severek dinliyorum
Enstantin .r
Enstantin .r 5 aylar önce
Avustralya da deney yapti kedileri zehirli sosislerle öldürdü ler şuan kediler örümcekleri yemedigi icin istilaya uğradilar demek birşey bozunca başka birşeyler tetikleniyor daha neler görecez Allah bilir ana herşey İslam'ın şahlanışj olacak inşallah hz İsa gelmesi yakindir
ergl mrn
ergl mrn 5 aylar önce
Salaklar acil gunes enerjili panel tesviki yapin gerekirse herkese bedava taksin acil yaptiginiz barajlar barajlardan elde edilen elektrik bir boka yaramayacak acil acil gunes enerjili solar yapin her eve
Han Realistic
Han Realistic 5 aylar önce
eger bir sey televizyonda ise, gercek degildir.
Ahmet Wilde
Ahmet Wilde 5 aylar önce
Allah sizden razi olsun gercekleri paylastiginiz icin 🤲❤⚘🌻
Ahmet Wilde
Ahmet Wilde 5 aylar önce
Super bir program 👏👏👏👏👏👏👏👏
DEMİRHAN DOSDOĞRU
DEMİRHAN DOSDOĞRU 5 aylar önce
şu programlarda cep telefonun bırakın artık yeter
Deşifreci İfşacı
Deşifreci İfşacı 5 aylar önce
MAVI KAN (TANRI KATINI TEMSIL EDER) , GÖK YÜZÜNÜ ! HAMZA ! sen reptilyan soyunun oyununa gelmissin , reptilyan soyu LILIT soyundandir . REPTILYAN SOYU (YESIL KANI) temsil eder , YESIL KAN (YER ALTINI TEMSIL EDER) , cehennemi . (TANRI KATINDAN CENNETTEN GELEN TÜRKLER , MAVI KANI TEMSIL EDER) . bu Videondaki Konusmanin CENETTE KARSI konussmussun , CEHENNEMCI olmussun . GÖKTÜRKLER (GÖK)(TÜRKLER) , GÖKTEN GELEN TÜRKLER = GÖK YÜZÜ MAVI , GÖKTEN GELENLER anlamina gelir . iblisin cocuklari GÖKTEN DEGIL , sürüngendirler bu yerden gelmislerdir .
Seyit Selim Erdoğmuş
Seyit Selim Erdoğmuş 5 aylar önce
Ayetleri tefsir ederken tefsir usulünün dışına çıktığınızı ve (şu ağaca yaklaşmayın mealindeki)ayeti zahiri manasından herhangi bir karineye dayanmaksızın uzaklaştırdığınızı düşünüyorum.Allahın ayetleri hakkında konuşurken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim
Bakiye Taş
Bakiye Taş 5 aylar önce
Allahım kötü insanların Planlarını boz ve İyi Kullarını bi araya topla ve koru. Senin her şeye gücün yeter Allahım Amin🤲
Yasemin Uz
Yasemin Uz 3 aylar önce
Amin
ycanycan
ycanycan 4 aylar önce
Ne kadar guzel dua,Saol varol
BULUT KARA
BULUT KARA 5 aylar önce
Ya mavi kan kırmızı kan diye adlandırdıkları şey aslında dunyayı kirmızı kan ın yani kadinların yönetme projesi sanıyorum. Çünkü.mavi erkeği ..kırmızı da dişiyi temsil ediyor.. erkeklik bu durumda tabiiki mavi kan in tarafinda olacak o zaman..eger dünyayı kadınlar yani kırmızı kan yönetirse .. E Y V A H . .
yagmur yakamoz
yagmur yakamoz 5 aylar önce
Anam iki saat yapacagina iki un bolum ya pisan su videolari kuzum yaa
Serpil Sever
Serpil Sever 6 aylar önce
Ekincim çok güzelsin. Hamza Bey çok zeki ve çok karizma bir adam.
Y A
Y A 6 aylar önce
Modern uygarlık istikrarsızlık ve küresel krizler aşamasına girmiştir. Dünyadaki finansal ve ekonomik, çevresel, antropolojik, iklimsel krizler, her insanın zaten yüz yüze kaldığı bir gerçektir. Ama bu sadece başlangıç. İnsanlar yaklaşmakta olan tehditlerin tam ölçeğinin farkında mı? Yakın gelecekte yaşamın tüm alanlarında radikal değişiklikler gezegendeki her insan için kaçınılmazdır. Ama dünya topluluğu, bu konuda nekadar bilgi sahibi, hazır olup olmadığını sözüne gerek yok ne kadar farkındalar? İlginçtir ki, 21 Aralık 2012'de sistemin dikkatini en çok bu tarihe odakladığı ortaya çıktı.Bu tarih nedir? 21 Aralık 2012'de ne oldu? Bu, sonun başlangıcı veya başlangıçların başlangıcıdır. Gerçekte ne oldu? Çok şey oldu: bu Dönüm noktalarının zamanının başlangıcıydı. Aslında olanın temeli buydu. Geriye sayım başladı. Eğer insan uygarlığının döngüsünü alırsak:tam döngü 12,000 yıldır. 12 yıllık küçük döngü, Dönüm noktalarının zamanıdır. İnsanların seçim zamanıdır, neyi seçecekleri: yaşamak veya ölmek. Ve 2012 yılı - kendisini bu şekilde tanımladı. Basitçe söylersek, 21 Aralık 2012, 12 yıl sürecek Dönüm noktalarının başlangıcıdır bunu hesaplamak kolay. İnsanlık bu 12 yıl sonunda ne elde ederse, olan şey bu olacak.
Rosa Rosa
Rosa Rosa 6 aylar önce
videoyu bölerek izlemek en iyisi
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021
WHITE HACKERS ASSOCIATION 2021 6 aylar önce
Yeşil kurbağanın derisindeki bu virüsün çaresi lütfen beni dinleyin.Bu Allah'ın bir işaretidir.
MEHDİ DEVLET-İ ALİYYE-İ MUHAMMEDİYYE
MEHDİ DEVLET-İ ALİYYE-İ MUHAMMEDİYYE 6 aylar önce
:))
Naime Candur
Naime Candur 6 aylar önce
👎👎👎👎👎👎
germandivision ss
germandivision ss 6 aylar önce
Hamza beyi dinleyince küreselcileri desteklemek gerektiği ortaya çıkıyor. Milliyetçilik, fakirlik, savaş, kölelik ve korumacılık demek. Kim ister lan bu saçmalıkları? Hamza bey neyi savunduğundan emin değil aslında.
Bruh McBruh
Bruh McBruh 6 aylar önce
sol kulağım çok bilgilendi sağolun
since1983april
since1983april 6 aylar önce
Süre bitti Hamza beyde sigarasızlıktan bitti.
Maya Sonmez
Maya Sonmez 6 aylar önce
bu adimlar hep kureselcilerin[] lobinin ] adimlari .
Yasin Gözükızıl
Yasin Gözükızıl 6 aylar önce
Bir de Allah ın hesabı var, ebabilleri hazır...
Serra Turan
Serra Turan 6 aylar önce
Dolar yükselecek biliyoruz artık ama benim aklımda hep şu soru var. Diyelim ki dolar 15 tl oldu devlet dolarini satmak isteyen vatandaştan 15 tl verip satın alacak mı? Yoksa getirin dolarlarinizi 5 tlden aliyorum. Şu tarihe kadar getirdiniz getirdiniz o tarihten sonra getirenin doları değersizdir. Almam aldırmam der mi?
Kiox Kiox
Kiox Kiox 5 aylar önce
Yok daha neler oyle birsey olmaz
ayşen
ayşen 6 aylar önce
der tabi. kim engel olabilir?
Serra Turan
Serra Turan 6 aylar önce
Ne güzel anlatıyorlar. Biz de sanki normal birseymis gibi sakin sakin dinliyoruz. Halbuki başımıza gelecek korkunç şeyleri dinliyoruz ve çoğumuzun haberi bile yok. Hicbirsey yapmadan başımıza gelecekleri bekliyoruz.Bugünleri nasıl hatırlayacağız kimbilir.
MEGA EMLAK
MEGA EMLAK 6 aylar önce
Yav şu videoları izlenesi bi süre yapta izleyelim be hocam yav her video 1.5 2 saat bu nedir Allah aşkına süreye bakıp kapatıyorum yokmu bunun 10dk lık özeti falan hayır merakta ediyoruz güzelde anlatıyorsun ama bu nedir 2 saat videomu olur
Betül Kiriş
Betül Kiriş 6 aylar önce
Hayranım bu kadına mükemmel program yönetiyor 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️
Soledad
Soledad 4 aylar önce
Çok da güzel ayrıca..
Fehmi Hoca ile İngilizce
Fehmi Hoca ile İngilizce 6 aylar önce
👍
Talha Akalın
Talha Akalın 6 aylar önce
Hamza Efendide felaketler facialardan bahsederek iyi ilgi uyandırıp reklamını yapıyor yahu adaletsiz sömürücü vahşi kapitalizm dünyada hakim güç yoksul azgelişmiş ülkeler ve insanlarıda aşırı üreyerek yoksulluğu CAHİLLİĞİ çoğalttıkları için zaten vahşi kapitalizmin ekmeğine yağ sürüyorlar yıllardır vahşi kapitalizm ürünü silah şirketlerinin veya ilaç firmalarının ürettiği zararlı ürünlerle aşırı sanayileşme zehirli atıkların ve gazların havayı suyu toprağı zehirlemesinden en çok zararı yine yoksul ülkeler ve insanları görüyor ama yine onlar yani yoksul azgelişmiş ülkeler ve insanları aşırı üreyip sağlıksız nesiller üreterek yine ucuz kullanım malzemesi oluyorlar vahşi kapitalizme sonra dini inançlar kullanılarak avutulup yine aynı şekilde vahşi kapitalizme aparat ediliyorlar gelde anlat gerçekleri anlamak istemeyen insanlara kardeşim bilinmeyen bir şeydeğilki Hamza Efendi söylemiş prim ve reklamını yapmış Ahmet efendi söylemiş prim yapmış aklı olan şunu görür zaten nerde çokluk orada artar bokluk
Mehmet Ruzgar
Mehmet Ruzgar 6 aylar önce
Felaket tellalı itibar etmeyin makara olsun diye izlenebilir......
zeynep saba günaydın
zeynep saba günaydın 6 aylar önce
Adam boş konuşmuyor. Aklınızın bir köşesinde tutun bu bilgileri
Ozden Cehiz
Ozden Cehiz 6 aylar önce
Hamza yardımcıoglu muhteşem sin
LONDON BİLAL
LONDON BİLAL 6 aylar önce
Hamza kardeş muhteşem ön görülee ve muhtesem tesbitlerin var ama seni dinliyenler veya dinlemiyenler yani insanlara baktigimizda hiç bir halttan haberi yok şimdi çok garib algidaki bir çogunlukla karşi karsiyayız bunlar olayi salgın ve önlemle kurtulacağimizi sanan zavallilarla dolu yani adam sana bana benim gibi senin gibi düşünenlere yıldızlar kadar uzuklar
Mira
Mira 6 aylar önce
Sistemi çoktan değistirmeleri lazimdi. Geç bile kaldilar! Bu sistem her yönüyle zengine yariyor çünkü.
Meryem Özlem Sabah
Meryem Özlem Sabah 6 aylar önce
Ay takvimi ve güneş takvimi arasındaki fark her sene ramazanı 11 gün önceye çekiyor o zaman yaz ayları ve kış ayları da değişmiyor mu? Kuraklık döngüleri de yüzyıllardır yaşanıyor,kuraklık olabiliyor.Bize düşen önlem almak kuraklık için. Yüzyıllardır tarihte insanlık birçok önlem geliştirmiş.deşti tohumlar var,toprağın nemini tutacak,koruyacak önlemler var.
Ugur Karanlık
Ugur Karanlık 6 aylar önce
Son bölümde bahsettiği 8 22 merkez bankalarının zorunlu bulundurması gereken para var ama 100 borç veriyor şimdi bankalarda herkez parasını almaya kalksa tl bazında 9. Kişi babayı alacak dövizdede 23. Kişi kafasını alacak herifler ortada olmayan parayı telefonların mobil bankacılık uygulamalarinda görebileceğin sayılara rakamlara indirgemisler elle tutulur para yok ortada uzun lafın kısası bankada parası olan herkez bi gün karar verip kardeşim ben paramı yanımda cebimde istiyorum diye bankaya gitse çarşı pazar karışır 😁
Hepsi Gecici
Hepsi Gecici 6 aylar önce
Ekin hanım saçlarınız falan düzgün, sıkıntı yok yani :)
Demet Akgul
Demet Akgul 6 aylar önce
Dev-il ve Ağaçtan sonrasını dinleyemedim. Bu kadar da atılmaz ki!
Asuman
Asuman 6 aylar önce
Yıllarca çevreci olmak doğayı korumaya çalışmak gibi bir çabam oldu. Bu sene tam olmasa da artık bıraktım. Sebep :Yıllar önce Ankara emniyet müdürü Nevzat Tandoğan bin sözünü hatırladım. "Bu ülkeye komünizm gelecekse biz getiririz" biz ne kadar çevreci olsak fark etmeyecek onlar ne zaman isterse o zaman çevre konusu önemli olacak.Eyvallah
Ferdağ Çelik
Ferdağ Çelik 6 aylar önce
Muhteşem sardırıb sardırıb her zamanki gibi büyük bir hayranlıkla dinledim. Siz Allah'ın İnsanlara verdiği büyük bir Hediyesiniz. Işığınız daim olsun🍀❤
Hans Küpper
Hans Küpper 6 aylar önce
Bu kadar anlatiyor bi okadar izliyor halk.....nedense hiç kimse birşey yapmiyor ayağa kalkın artık!!!!
Oyku Nıcola
Oyku Nıcola 3 aylar önce
Su an seytan cok guclu butun para zenginlik medya karsi tarafin elinde plajlarimiza girerken para veriyoruz farkindamisin ilerleyen zamnlarda aldigimiz oksijenede vergi alacaklar yani ya onlar yok olacak yada biz.
Gelecek Bilinebilir Mi? - Hamza Yardımcıoğlu - Serhat Ahmet Tan - Gizli Dosya
1:50:16
Hamza Yardımcıoğlu ile Gizli Dosya
görünümler 35 B
TÜRKİYE'NİN MERAK ETTİĞİ SORU: SEDAT PEKER NEREDE?
59:51
Uğur Aslan - KAYNATIN ÇAYI & ATEM TUTEM BEN SENİ
3:59
Poll Production
görünümler 799 B
Doja Cat - Woman (Official Video)
3:13
dojacatVEVO
görünümler 18 Mn
Üç Kuruş 6. Bölüm 2. Fragman
1:08
Çukur
görünümler 180 B
Dünyanın Sonuna Geri Sayım! | Hamza Yardımcıoğlu & Ekin Olcayto
1:50:58
TÜRKİYE'NİN MERAK ETTİĞİ SORU: SEDAT PEKER NEREDE?
59:51
Uğur Aslan - KAYNATIN ÇAYI & ATEM TUTEM BEN SENİ
3:59
Poll Production
görünümler 799 B
Doja Cat - Woman (Official Video)
3:13
dojacatVEVO
görünümler 18 Mn
Üç Kuruş 6. Bölüm 2. Fragman
1:08
Çukur
görünümler 180 B
Transfer Haberleri 2022 Onay Bekleniyor
20:28
Transfer Fısıltıları
görünümler 162 B
Ballon d'Or Ödül Töreni | Canlı
1:58:21
Tivibu Spor
görünümler 1,6 Mn
Serdar Dursun Sosyal Medya Yorumlarını Okudu 😀
4:22
İbrahim Selim ile Bu Gece #90 Demet Özdemir, Serenad Bayraktar
2:3:41
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 938 B