Mehmet Güreli - Kimse Bilmez (Official Video)

  görünümler 1,739,316

Mehmet Güreli

2 yıl önce

Mehmet Güreli’nin ‘’ODA MÜZİĞİ-1’’ albümünde bulunan şarkısı yayında!

’ten dinlemek için; music.apple.com/us/album/oda-...
’dan dinlemek için; open.spotify.com/album/2kbZBh...

Kanala abone olmak için; bit.ly/2Wft3kY

- Kimse Bilmez Şarkı Sözleri:
Bulut geçti gözyaşları kaldı çimende
Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde
Seher yeli eser yırtar eteğini gülüm
Güle baktıkça çırpınır yüreği bülbülün
Bu yıldızlı gökler
Ne zaman başladı dönmeye
Kimse bilmez Kimse bilmez
Bulut geçti gözyaşları kaldı çimende
Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde
Seher yeli eser yırtar eteğini gülüm
Güle baktıkça çırpınır yüreği bülbülün
Bulut geçti gözyaşları kaldı çimende
Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde
Seher yeli eser yırtar eteğini gülüm
Güle baktıkça çırpınır yüreği bülbülün
Bu yıldızlı gökler
Ne zaman başladı dönmeye
Kimse bilmez Kimse bilmez

Söz : Anonim
Müzik : Mehmet Güreli

Gitar : Emre Karabulut
Kontrabas : Ekin Bilgin
Davul : Erdem Göymen

Yönetmen : Akın Güngör
Çekim Ekibi : Hüseyin Arslan, Umut Erduran, Mengütay Beyribey
Montaj : Gamze Terra


mehmetgureli49/
mehmetgureli49
mehmetgureli


Yazar, ressam ve yönetmen kimliklerinin yanında müzisyenliği ile de sürekli gündemde olan Mehmet Güreli, 7. Albümü “ Oda Müziği - 1 “ ile yeniden sizlerle. Adından da anlaşılacağı üzere devam albümlerinin de olacağının ve bu albümlerinde yakında yayınlanacağının habercisi bir albüm.
“Oda Müziği - 1” de tamamı önceki albümlerde yer almış, yeniden düzenlenmiş şarkılardan oluşmaktadır. Yer alan şarkıların” sözleri ve müzikleri ağırlıklı olarak Mehmet Güreli ve Görkem Yeltan’ a aittir. Bildiğiniz gibi hepimizin yaşadıkları, aşkları ve sıkıntılarını dillendiren Mehmet Güreli şarkıları resimler ve kitaplar ile dolu evinin oturma odasında kaydedildi. Albümde yer alan şarkıların tamamına kayıt sırasında evin oturma odasından alınan samimi görüntüler ile video çalışmaları yapıldı. Çekimler Akın Güngör, Hüseyin Arslan, Umut Erduran, Mengütay Beyribey yardımcı tarafından, montaj Gamze Terra tarafından gerçekleştirildi. Kayıtlarda çok değerli müzisyenler Mehmet Güreli’ ye eşlik etti; gitarda Emre Karabulut, kontrbasta Ekin Bilgin, davulda Erdem Göymen.


-----------


Mehmet Güreli hayatın farklı sanat alanlarında başarıya ulaşmış benzersiz bir sanatçıdır. Güreli’nin yaratma hevesi onu müzik, edebiyat, sinema ve resim ile dolu, ulaşılması zor fakat güzide bir noktaya getirdi.
1949’da İstanbul’da doğdu ve sanatla içli dışlı bir ailede büyüdü. Avusturya Lisesinde okudu, iki yıl İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümüne devam ettikten sonra Hürriyet gazetesinde gazeteci olarak çalıştı.
Cahiers du Cinéma ile ilk karşılaşması o henüz 10 yaşındayken oldu ve o andan itibaren sinemaya sürekli çoğalan bir tutkuyla aşık oldu. Filmler, onun gözlerinden farklı bir estetikle şekillenmektedir. Müzik ve görsel dünyanın zenginliği onun hikayelerinin temel unsurlarıdır. Üstadlarına daima saygı gösterir ve edebiyat yazarları da dahil olmak üzere beslendiği kaynakların nadide özelliklerini ortaya koymakta çekinmez.
Mehmet Güreli, aktör olarak “İkinci Bahar”dizisinde, “Gönül Yarası”, “Gişe Memuru”, “Av Mevsimi”, “Yemekteydik ve Karar Verdim” adlı filmlerde rol aldı.Dört belgesel, iki kısa film ve iki uzun metrajlı film çekti.
Resimdeki ilk tecrübesi çizgi romanlar oldu, yaptığı tüm resimler figüratiftir. Güreli’nin resimlerinde öne çıkan insan figürü, şehir halkının yabancılaşmasının ve kaybolmasının hikayesini anlatmaktadır. Bu hikaye, şehir halkının geçen yüzyıldan kalma sinema sahneleri olarak kendini ortaya koymaktadır. En sevdiği film afişleri ile resimlerini süsleyerek sinema ve resmi birleştirmede kendi yarattığı emsalsiz yöntemi kullandı.
Usta sanatçı, dışavurumculuktan etkilenmiştir ve resim sanatında renkçi olma eğilimindedir. Mehmet Güreli yağlı boya ve suluboya kullandığı resimlerinde, oyunu dışavurumcu gibi renk ve ışıkla yansıtmak yerine, onları nazikçe ve gizlice bir izlenimci gibi resme ustaca yerleştirir ve ışığın farklı yansımalarını gösterir. Işık ve renk kullanımını çoklu sanatsal tutkusu ile destekliyor olması yine onun karakterinin özel yönlerindendir. Bazen resimlerinin ayrıntılarını karakterlerinin gözünde gizler, bazen ışıklar arasına ve bazen jeneriğe yerleştirir. Güreli’nin resimlerinde kadınlar ve erkekler her zaman bir karakteri temsil eder; Bir Femme Fatale veya bir dedektif, bir katil, bir masum veya bir kurban... Sanatçı, tuval üzerine projelendirdiği kadınların ve erkeklerin iç dünyalarını kazmıyor… Tam tersine, kitlesinden bu karakterlerin iç dünyalarını hayal etmelerini veya hissetmelerini istiyor. Çünkü Güreli, resimlerinde varoluş eylemi için değerini yansıtıyor.
Güreli, Türkiye'nin en verimli ve başarılı ressamları arasındadır ve bugüne kadar birbirinden etkileyici 21 sergi açtı.

YORUMLAR
Hüseyin Ateş
Hüseyin Ateş Saatler önce
Seni çok seviyorum ayfel , benimle evlenir misin
Ayfel Cbs
Ayfel Cbs Saatler önce
Tabi ki evet sevgilim ❤️
NİSANUR ÖZTÜRK
NİSANUR ÖZTÜRK 20 saatler önce
Bir ablamız 56. yaşına hediye etmiş, sonra baktım biri 17'sine göndermiş. O zaman sıra bende! Daha var o zamana o yüzden bir şeyler karalayacağım kendim için: -Ben gencim, hatta hala ergenim ama yaşadıklarımız yaşımıza bakmıyor. Öyle şeyler yaşadım ki kimselere anlatamadım. Aileme bile... Kendime bile anlatamadım, bak kızım sen bunları yaşadın diyemiyorum, yazarken bile aklıma geldikçe gözlerim doluyor. Yani yaşadıklarımı kimse bilmez, ben bilirim. O yüzden kimsenin sen ergensin daha ne yaşadın ki demesini umursamıyorum, kimseye böyle davranmıyorum ve ileride bir çocuğum olursa ona da böyle davranmaması gerektiğini öğreteceğim. Her neyse, sen çok güçlüsün kızım, evet bazı sorunların var. Hatta korkuların, güvensizliklerin, başarmak yolunda kaybettiklerin, sırtında bıçakların, genç yaşına rağmen kaşında ve saçında 2-3 beyazın, kırgınlıkların, nefretlerin, boş ve hoş saydıkların, umursamadıkların, kandırılmaların, aptallıkların ve inanmışlıkların, hatta ve hatta sinsiliklerin, asiliklerin, çılgınlıkların, deliliklerin, bardaktan boşanırcasına gözyaşların. "BEN YAPMADIM" diye haykırışların, boş yere yediğin dayakların, en korkmaman kişilerden korkmaların, saklanmaların, Dizlerinde titremelerin, karnında ağrın, sinirden gerilen kasların, göz devirmelerin var. Sorsan kim bilir seni, annen? Baban? En yakın arkadaşın? ahah, kimse bilmez seni. En iyi sen biliyorsun seni kimsenin bilmediğini. Hatta sürekli demiyorlar mı sana "sen hiç böyle bir kıza benzemiyorsun" diye... Seni kimsenin sevdiğine inanmıyorum, yok bence öyle biri. Anne baba elbet sever, ya onun dışında? Etrafına bak, yapayalnızsın Nisa... Yanında güldüğün 3-5 kişi senin hiçbir şeyin değil biliyorsun, çünkü dost ve tanıdık kelimeleri arasındaki farkların farkındasın. Ama sen yetiyorsun kendine, ve ileriye dair bir umudun var. "Benim umudum olmazsa ben başkalarının umudu olurum" Doğum günüm olan 25 Şubatta 17'ime gireceğim. Hayırlısıyla olsun... İyisiyle olsun, benden götürdüğü tek şey içimdeki kin ve nefret olsun. Şimdiden iyi ki doğdun 17 yaşındaki Nisa!
Savalan Bayramov
Savalan Bayramov Gün önce
Möhtəşəm ötəsi ♡
Hakan Erdogan
Hakan Erdogan Gün önce
Çoook uzun zamandan beri dinlediğim en güzel, en duygulu parça. Her notası özenle icra edilmiş. Hepiniz harikasınız, gerçek anlamda yüreklerimizi kabartan değerli sanatçılarımızsınız. Çok beğendim, varlığınıza çok sevindim.🙏🙏🙏
mert arslan
mert arslan Gün önce
Bu şarkıyı onunla mesajlaşırken dinliyordum ayrılalı bir sene olacak hayatımızı paylaşırken şimdi ise sadece aynı gökyüzünü paylaşıyoruz
OHazar
OHazar Gün önce
ÇOK YAKINDA YENİ TARZ RAP YENİ ALBUM ...İlk TRshow videom yayında dinlerseniz çok mutlu olurum iyi dinlemeler dinleyen herkese çok teşekkür ederim saygılar sevgiler 🎙️trshow.info/watch/UC1-BS0brXE/video.html
sevim karataş
sevim karataş Gün önce
Ben bu şarkıyı her şeye rağmen güçlü durmak için çabalayan sevgili ruhuma armağan ediyorum. Yorgunuz ama her şey geçecek ruhum.
İ.M.
İ.M. 2 gün önce
💙
Fatıma Aydın
Fatıma Aydın 2 gün önce
Çok dileyerek söylüyorum o kadar uykum var ki yıldızlı gökleri yıldızlı götler diye duyuyorum.
Elif
Elif 2 gün önce
2021 ağustos-eylül
Taha Yasin ALIÇ
Taha Yasin ALIÇ 2 gün önce
aynı anda buradayız, kaderin cilvesi işte
Mustafayeva Zeynəb
Mustafayeva Zeynəb 2 gün önce
_Bu şarkıyı kaybettiğim masumiyetime armağan ediyorum.._
Bager Yaşar
Bager Yaşar 3 gün önce
Bu denli muhteşem ses ve değerlerin, Hak ettikleri saygıyı ve önemi görmemeleri gerçekten çok üzücü.... Sanata dahil hiç bir katkıları olmayanların milyon takipçisi var üzücü
Yalcin Diker
Yalcin Diker 3 gün önce
Giriş kısmı olmasa çok daha güzel oluyor.
Tuana Buyukkal
Tuana Buyukkal 3 gün önce
18 yaşıma hediye edeceğim bu şarkıyı...
makineyecanverin
makineyecanverin 4 gün önce
Ne zaman
Boş kanal
Boş kanal 4 gün önce
Okul için değil de işe gitmek için erken uyandığımda fark ettim büyüdüğümü
Nihat Kıskanç
Nihat Kıskanç 5 gün önce
"Bu yıldızlı gökler ne zaman başladı dönmeye?" Ömer Hayyam'ın, dünyanın döndüğünü 15-16. Yüzyıllarda yaşayıp söyleyen bilim insanı Galileo'dan 5 asır önce bilip yazmış olması, çok daha güzel bence..
mm d
mm d 5 gün önce
Yaşamıma armağan ediyorum yaşla ilgisi yok hayatla ilgisi var. Hayat hayat...
sonay
sonay 5 gün önce
Ne şarkı🌹
Leila Alieva
Leila Alieva 5 gün önce
19🖤
Benim O
Benim O 5 gün önce
Bugün sevdiklerimizden birinin doğum günü.. Parça ona gitsin.. O da mutluluklar giysin her daim..
fatih mehmet cemek
fatih mehmet cemek 5 gün önce
Kimse bilmez, kimse hissetmez senin hissettiğini...
Tülay Akkent
Tülay Akkent 6 gün önce
Hep mutlu ol sarı papatyam seni çok seviyorum guzel prensesim💕
KENDİ KENDİNE KONUŞAN
KENDİ KENDİNE KONUŞAN 6 gün önce
17 yaş ve bu şarkı.
YASEMİN ERTUĞRUL
YASEMİN ERTUĞRUL 6 gün önce
33.yaşıma armağan olsun 🎈
Merve
Merve 5 gün önce
💓💓
YASEMİN ERTUĞRUL
YASEMİN ERTUĞRUL 5 gün önce
@Merve Çok teşekkür ederim 🌸İnşallah 🎈
Merve
Merve 5 gün önce
33 sana uğur getirsin Yasemin💓iyi ki doğdun
İdil Yılmaz
İdil Yılmaz 7 gün önce
kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez ama herkes bilmediği şeyler hakkında yorum yapmayı çok sever…
Shlk 3aziz
Shlk 3aziz 7 gün önce
İçten içe kahrolan ama asla göstermeyen kardeşlerime gelsin ozaman ❤️
Shlk 3aziz
Shlk 3aziz 7 gün önce
Amk affedersiniz bir boktan şarkı neden 200+ milyon izleniyorda böyle nazik mükemel ötesi bir şarkı alamıyooo???
Yağmur Işık
Yağmur Işık 7 gün önce
23 yaşıma girdim bugün bu yaşıma armağan ediyorum şarkıyı
Yalnız biri
Yalnız biri 7 gün önce
Özür dilerim kalbim'' katilini çok sevdim
María del Socorro Sánchez Miramontes
María del Socorro Sánchez Miramontes 8 gün önce
Esta melodía es una belleza. Espero encontrar una buena traducción, pero basta escuchar la increíble voz y los acordes de la melodía para sentirla en el corazón. Bellísima.
Halit Özcan
Halit Özcan 8 gün önce
İnsanı alemler ötesi ve tüm kainatta gezinti yaptırıyor. çok etkili. düşünce fırtınası yaşatıyor adetaaaa. sağol Güreli
M.Haktan Korkmaz
M.Haktan Korkmaz 8 gün önce
Çok uzağız birbirimize ama biliyorum ki hep yanyanayız Beraber dinliyoruz bu şarkıyı ayrı yerlerde ve yine biliyorum ki aynı şeyleri hissediyoruz dinlerken İyi ki benimsin "Güle baktıkca çırpınır yüreği bülbülün"
Victoria Miguel
Victoria Miguel 9 gün önce
Nunca es tarde para encontrar joyas como estas. Gracias por el tema
Togo Stüdyo
Togo Stüdyo 9 gün önce
Vamos bien
Esra Yılmaz
Esra Yılmaz 9 gün önce
Bir abla bu şarkıyı 56 yaşına armağan etmiş,ben 25 yaşıma armağan ediyorum.
Işık Adıgözelova
Işık Adıgözelova 9 gün önce
Kisa süreli ayrılığımıza 9 gün kala önerdin bana bu şarkıyı biriciğim. Her dinleyisimde seni hatırlatırlayacagim binlerce şaheserden biri daha. Sapa sağlam kalkacaksin o ameliyyat masasından ve yeniden beraber dinleyeceğiz.
Hakan Çetin
Hakan Çetin 10 gün önce
Türkiye'de yaşamaya çalışmaktan geleceği düşünmekten hayalleri gerçekleştirmemekten gelecek kaygısından sıkıldım. Bir gün diyorum bir gün.....
Hakan Çetin
Hakan Çetin 8 gün önce
@Nazan Alpay Cem Adrian in dedigi gibi - ya umut? Umut şimdi hiç görmeyen birine Gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkânsız
Nazan Alpay
Nazan Alpay 8 gün önce
Bizi de ayakta tutan şey umut zaten oda bir gün gitse eğer...
mike zoss
mike zoss 10 gün önce
çok nitelikli , güzel şarkı.caz gitarı da harika.
Gul Kartal
Gul Kartal 10 gün önce
Herkes Allaha emanet
Sudenaz Birkan
Sudenaz Birkan 10 gün önce
bir ara dörtlü bir grubumuz vardı, her birimiz farklı şehirlerdeydik. hep kopup sonra bir anda birleşiyorduk fakat bu sefer uzun sürdü, sanırım bu sefer gerçekten koptuk. neden bilmiyorum ama bu şarkıyı her dinlediğimde aklıma siz geliyorsunuz. umarım iyisinizdir, umarım hayat yolunda gidiyordur. belki içinizden biri bir gün bu yorumu görür ve tekrar denk geliriz.. MHES..
Selma Gümüş
Selma Gümüş 11 gün önce
💋...
Advotsya
Advotsya 11 gün önce
Nerdesin Advotsya, nasıl bu kadar kolay ayrıldın hayatımın sınırlarından? Nasil böylesine yok olabildin? Nesin sen, kimsin Advotsya? Nasil kayboldun böyle seni hayatımın sinirlarina hapsetmişken? Yoksa hiç yaşamadın mi? Nerdesin. Nerdesin Advotsya.
Gamze Gizem SAATCI
Gamze Gizem SAATCI 11 gün önce
Bu şarkıyı ilk Arka Sokaklar'da duymuştum.O günden beri bu şarkıya bayılıyorum.
Büşra Nur Güllü
Büşra Nur Güllü 11 gün önce
Biri dedi yüzündeki yaralar için, nasıl geçer bu yaralar? Şimdi soruyorum içimdeki yaralar için, nasıl geçer bu yaralar?
On Ur Wall
On Ur Wall 12 gün önce
Teşekkürler
dream hll
dream hll 12 gün önce
Bu ne gūzellik👌🏼
Beraat Küçükaydın
Beraat Küçükaydın 12 gün önce
Her anım kutlamaya değer acım, kederim, öfkem, göz yaşım, aşkım, sevincim hepsi benim hepsi ben kutluyorum kendimi ve bütün güzel yüreklileri
Elena Marin
Elena Marin 13 gün önce
Love, love your music and lyrics !
Melis Yıldırım
Melis Yıldırım 13 gün önce
"Bu yüzsüz çağda, sen içimde duruyorsun büsbütün." - Birhan Keskin
beyza
beyza 13 gün önce
kimse bilmesin.
Loren Olivera
Loren Olivera 14 gün önce
Hadi ben de bu sarkiyi 18. Yasima hediye edeyim hosgeldin 18 umarim guzel, huzurlu bir yıl olur
Emre Altın
Emre Altın 14 gün önce
Yurttan çıkıp Erzurum'daki Freddy Cafeye haftanın üç dört günü giderdik sırf bu şarkı eşliğinde ders çalışmak için. Şimdi ise çok uzağız birbirimize ve ben ise yapayalnız dinliyorum bu şarkıyı, sensiz...
FAZIL AY
FAZIL AY 14 gün önce
Harikasınız tebrikler
Uğur Çetin
Uğur Çetin 15 gün önce
Bir gün bu şarkının altında buluşucaz :)
Sena Yılmaz
Sena Yılmaz 15 gün önce
Seher yeli eser yırtar eteğini gülüm Güle baktıkça çırpınır yüreği bülbülün Demiş ya Yüreğim çırpınıyor sana bakmak, gelmek senin için nefes almak için çırpınışlarım canımı acıtıyor artık sabret diyorum sabret başka yolu yok Bekleyişler sarıyor kalbimi Ama ben sabrediyorum Kimse bilmez ama ben sabrediyorum Seni bekleyeceğim sevgilim 🍀
E. E Aydoğan
E. E Aydoğan 16 gün önce
Kimse bilmez gecenin 01:02 olupta başını yasladiğın yastığın bir kenarı sırıl siklam ıslandığini gözyaşlarınla. 03.09.2021 tarihinde sevdiğim insanı kendi ellerimle toprağa koydum evet yaptım bunu çok acı yemin ederim çok acı içim yanıyor. Öyle bir boşluktayim ki etrafımda o kadar insan varki ama kimse bilmez. Sevin yemin ederim ki deli gibi sevin. 02.09.2021 perşembe akşamı düğünümuzu konuştuğum insanı kendi ellerimle toprak attım üstüne. Ben oraya umutlarımı, hayallerimi, geleceğimi herşeyimin üzerine toprak attım. Hayatta keşkelere yer vermeyin geç kalmayin. Umarim bu mesajımı okuyan kardeşlerim, arkadaşlarim, siz hep mutlu olun hersey kalbinizce olsun. Mutluluğunuz hep baki olsun...
Dilek Torun
Dilek Torun 15 gün önce
Sevgi ölmez
Dilek Torun
Dilek Torun 15 gün önce
😪
Ebru Mayuk
Ebru Mayuk 15 gün önce
😕
Vesnan Betr
Vesnan Betr 16 gün önce
Gözlerimin içinde bir sıcaklık hissediyorum.Sanki ağlasam sönecek gibi ama korkuyorum ağladıkça daha da körüklenir diye.Son defa şarabımı yudumlayıp hepinize bu güzel şarkıyı benimle birlikte dinleyen herkese teşekkür ederek gözlerimi yumuyorum.Unutmayın hayat, hayatım dediklerinizi başkasıyla karı koca yapacak kadar alçak.
Fatma Nur
Fatma Nur 16 gün önce
Kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki. - Charles Bukowski
Fatma Nur
Fatma Nur 16 gün önce
Bir amaca bağlanmayan ruh yolunu kaybeder. Çünkü her yerde olmak, hiçbir yerde olmamaktır. ― Montaigne, The Essays : A Selection
Fatma Nur
Fatma Nur 16 gün önce
"Yetişkin birisiniz öyle mi ? Oysa yetişmiyor sözleriniz algılarıma."
zeynep.
zeynep. 16 gün önce
Kimse bilmez çok doğru ama bu yaşadıklarımızı birine anlatmak da bazen çok boş geliyir adı üstüne gerçekten kimse bilmez susmak en iyisi
Yavuz Selim Han
Yavuz Selim Han 17 gün önce
Arkadaşlar kimse bilmez ne yaşadığımızı. Bulut geçti gözyaşlarım kaldı içim elde.
Ceyda Çelik
Ceyda Çelik 18 gün önce
Ofs adamın sesi mükemmel. Şarki ayrı mükemmel..💜🌸
AKTAŞ BUSİNESS
AKTAŞ BUSİNESS 18 gün önce
Dün doğum günümdü geciktim usta.
Ciguli Fantastico
Ciguli Fantastico 18 gün önce
Ömer Hayyam okuduktan sonra daha farklı hissediyorsunuz.
Deryanur Demir
Deryanur Demir 18 gün önce
Allahın cezası önermişti bu şarkıyı şimdi o gitti şarkıyla ben kaldık
Eren güden
Eren güden 19 gün önce
20 yaşındayım. Çıkmaz bir sokağın ucundayım. Geri dönsem dönemiyorum yaptığım hiçbir şeyi geri alamıyorum ama o çıkmaz sokağın duvarlarınıda aşamıyorum. Gece saat 3 olmuş bense o sokağın duvarına yaslanmış sigara yakıyorum ve kulağımda çalan şarkı ise bu. Neden mi bu şarkı işte onu Kimse Bilmez...
Haa Öylemi
Haa Öylemi 18 gün önce
Kimse hiçbir şeyi bilmez sadece bildiklerini sanarlar
Derya
Derya 19 gün önce
Cok güzel aglicam
gokhan hocayla 14 e yolculuk
gokhan hocayla 14 e yolculuk 19 gün önce
Benim de hayal kırıklıklarım var, kimse bilmez
Gulsah Deniz
Gulsah Deniz 20 gün önce
7y
Lale
Lale 21 gün önce
🖤
Güneş
Güneş 21 gün önce
kimse bilmez '
Emircan Yılmaz
Emircan Yılmaz 21 gün önce
Bende bu şarkıyı tüm "keşkelerime" armağan ediyorum. yaşayamadıklarıma. yaşayamadığıma. yaşatmayana.
Peyman Yrdmc
Peyman Yrdmc 7 gün önce
Yasatmayanlara o zamannn🥂🥂🥂🥂🥂
Emircan Yılmaz
Emircan Yılmaz 18 gün önce
Dikkate alırım :)
Beyza Deveci
Beyza Deveci 18 gün önce
Çünkü kimse bilmez ama O bilir:)
Beyza Deveci
Beyza Deveci 18 gün önce
Bence yaşadıklarına,yaşayacaklarına ve yaşatana şükredip ona armağan etmelisiniz:)
Nana Mana
Nana Mana 21 gün önce
20 olucam 2 aya, birçok şey için geç kaldım belki de, bazı şeyler için hâlâ çok erken. Değişiklikler beni korkutuyor ama alışkanlıklardan da sıkılıyorum. Ben de bu kafası karışık hâlime adıyorum bu şarkıyı.
aslı
aslı 18 gün önce
ben de 2 hafta önce 20 oldum ve aynılarını hissediyorum
Hiçbir Şey
Hiçbir Şey 19 gün önce
2 haftaya ben de 20 olucam ve aynılarını hissediyorum
Merve Sevda Arslan
Merve Sevda Arslan 21 gün önce
(Usta'm öncelikle umarım seninle tanışırım) Bu şarkıda çalan her enstrümanın, her notanın, her melodinin nazendesini Sevgili ED'ye ithaf ediyorum.
Muhammed Mahmud Hacıazizoğlu
Muhammed Mahmud Hacıazizoğlu 22 gün önce
Benden ayrılmayan tek şey, vefalı yalnızlığım...
Elif Gizem Köse
Elif Gizem Köse 22 gün önce
Canımın en içiyle şarkımız
hande uludağ
hande uludağ 22 gün önce
Yıldızlı göklerdeyim ve gerçekten kimse bilmiyor
Fatih Erbay
Fatih Erbay 23 gün önce
Ben hâla buradayım :)
harley quin
harley quin 23 gün önce
O ihaneti asla unutmayacağım bu şarkı asla unutturmayacak.
Beyza Aktar
Beyza Aktar 23 gün önce
Sevgili kendim 20.yaşında burdasin 50. Yaşında da buraya gelki gençliğini unutma ...
yağmuruizlemekkadarguzel
yağmuruizlemekkadarguzel 23 gün önce
Bulut geçti gözyaşları kaldı çimende✨🦋
yağmuruizlemekkadarguzel
yağmuruizlemekkadarguzel 21 gün önce
@eyup ozturk hangi yıldızın?
eyup ozturk
eyup ozturk 21 gün önce
Bu yıldızın anlamını merak ediyorum değer verdiğim biri kullanmış
İpek Dayanç
İpek Dayanç 23 gün önce
O gün onu son görüşüm olduğunu bilseydim eğer..
Filiz Polat
Filiz Polat 23 gün önce
Hayatımda nefret ettiklerime gelsin başta ablam olacak kadına
isimuretemedim
isimuretemedim 24 gün önce
.
Dilara Turgut
Dilara Turgut 25 gün önce
O zaman bu şarkı bana da gelsin her şeye inat güçlü bir kadın olucam hayallerimin hepsini gerçekleştiricem kimseye ihtiyaç duymadan
Ayşegül Kaşkaya
Ayşegül Kaşkaya 26 gün önce
18 yaşından beri dinlerim. Yaş oldu 25.. Diyeceklerim bu kadar.
pahom
pahom 27 gün önce
Kimse bilmez diye bir dizi çıkmış sarkiyi aratirken gordum simdi yorumlarda bir düzüne diziyle ilgili aşağılamalar ve kaliteli insanlar olduduklarini vurgulamaya başlayacaklar ¿
Lawmane
Lawmane 23 gün önce
:(
Aysun Yalçın
Aysun Yalçın 27 gün önce
Bigodan selamlar😂😂
Yagmur Durak
Yagmur Durak 27 gün önce
Kimse bilmez… Kimse bilmez… , öyle işte sadece dinliyorum ve içim ağlıyor gözlerim ise bomboş gökyüzüne bakıyor…
Gulcanly
Gulcanly 27 gün önce
Benimde kalbim durdu, benimde canım yandı, en çok güldüğüm gün bile içim hep kan ağlardı. Ben kalbimin kırıklarını o eski yara bandıyla yapıştırdım.. kimse duymak istemedi içimdeki bağırışları.. kimse bilmedi..Şimdi 19 yaşındayım. Bu şarkıda babamı kaybettiğim o güne ve 15 yaşıma gelsin...
Turkmen Ogly
Turkmen Ogly 27 gün önce
Keşke sande duysaydın benim le... kimse duymaz kimse bilmez... hiç geçecek gibi değildi... ağlama YOLDAŞ be bu da geçer(
Bushymoon
Bushymoon 28 gün önce
İstanbula taşınıyormuş..
Səma Babayeva
Səma Babayeva 29 gün önce
Düşünsenize biri bu şarkıyı sizin için gizlice dinliyo
Feray Öğretmen
Feray Öğretmen Aylar önce
İnanıyorum, hissediyorum 🧚🏼‍♀️
Evey Hammond
Evey Hammond Aylar önce
Böyle şarkı mı olur, ciğer bırakmadı 💔
Pınahğ
Pınahğ Aylar önce
Birlikte dinlememiz gereken şarkılar, buluşmamız gereken yollar var. Dokunacak yaralarımız , konuşacak konularımız var. Bakman gereken çok güzel gözlerin, ama o gözleri benden esirgeyen gururun var.
lyolik bolik
lyolik bolik Aylar önce
It's so beautiful
lyolik bolik
lyolik bolik Aylar önce
На💯ящая музыка👍👍👍
Pera - Vazgeçtim (Sezen Aksu Cover)
4:50
Pera band
görünümler 22 Mn
Yaşar - Aldanırım (JoyTurk Akustik)
5:56
İbrahim Selim ile Bu Gece #80 Enis Arıkan, Yaşlı Amca
1:22:12
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 104 B
DAMADI DÖVMEME CHALLENGE l DÜĞÜN VLOGU
29:19
Hüsnü Arkan - Kırık Hava ( Rubato ile )
4:59
Hüsnü Arkan
görünümler 16 Mn
Selda Bağcan - Mağusa Limanı
5:09
Selda Bağcan
görünümler 14 Mn
Bir Harmanım Bu Akşam
5:44
Fikret Kızılok - Topic
görünümler 1 Mn
Mazhar Alanson - Ah Bu Ben (Official Video)
3:59
Mehmet Güreli - Uçurtma (Official Video)
4:48
Mehmet Güreli
görünümler 235 B
Yokluğunda (Leyla The Band)
4:11
LeylaTheBand
görünümler 180 Mn
İbrahim Selim ile Bu Gece #80 Enis Arıkan, Yaşlı Amca
1:22:12
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 104 B
DAMADI DÖVMEME CHALLENGE l DÜĞÜN VLOGU
29:19
EŞYALI YENİ EV TURU!
22:13
Meryem Can
görünümler 1,1 Mn
Resumen de Athletic Club vs Rayo Vallecano (1-2)
3:19
LaLiga Santander
görünümler 830 B
LISA(리사) - LALISA @인기가요 inkigayo 20210919
4:07
스브스케이팝 / SBS KPOP
görünümler 8 Mn
GARİP YİYECEKLER YEDİK  (ASMR)w/ @Cemre Solmaz
18:23
Baht Oyunu 15. Bölüm Fragmanı
0:57
Baht Oyunu
görünümler 2 Mn