WOLF 2039 | TEASER

  görünümler 896,707

CaglarArts

CaglarArts

2 aylar önce

First teaser for the BluTV series WOLF 2039. Stay tuned for more details!

YORUMLAR: 3 934
Ercan ÖZKAN
Ercan ÖZKAN
Yıllardır cinden saçma sapan aşk filmlerinden öteye gidemeyen Türk sinemasına adeta kalıpları yıkarcasına yeni bir soluk getiren sizlere çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Shockvoice
Shockvoice
Nefis görünüyor 🔥
Storm Trooper
Storm Trooper
Türk sinema tarihinde çığır açan Alper çağlar ve ekibine gerçekten teşekkürler. 👏👏 Ülkemde böyle güzel eserler görmek çok heyecan ve gurur verici gerçekten.
Roland Deschain
Roland Deschain
İşte aradığım hayalgücü ya! Çocukluğumdan beri bekliyorum böyle bir şey. 35 oldum halen tıngırı mıngırı müzikli krolu filmler. Biraz lore, biraz hikaye derinliği, biraz fantezi; budur.
Sezai K
Sezai K
Reis yıllardır yabancı dizileri izlerken hep söylendim durdum, yabancı dizilerdeki kurguların ve kahramanlıkların yüzlercesinin binlercesinin gerçeği bizim yakın ve uzak tarihimizde mevcut ancak bir Türk evladı yok mu diye. Sen bu alandaki demirden kalıpları parçaladın attın. Öylesine bir yol açtın ki ergenekondan çıkış misali Türk çocuklarına çok yüksek hedefler için umut oldun. İyi ki varsın.
HFA Production
HFA Production
Alper Çağlar, Türk sinema tarihini baştan yazan adamdır bunu Börü'yle ispatlamaya devam ediyor ciddi manada göz ardı edilemeyecek kadar büyük yapımlar her biri milletimiz adına kendisini çok takdir ediyorum İlk Göktürk Hollywood'a taş çıkartacak bununda altını çiziyorum
Yasin
Yasin
Türkler de neden yok abi, biz yapamıyoruz mu dediğim her şeyi birileri çıkıp yapınca çok gururlanıyorum. Yolunuz açık olsun
Demirhan dmr
Demirhan dmr
Turan’ın dediği “ sakin olmuyorum planına da güvenmiyorum “ Alper çağlar’ın sözüne gönderme olmuş çok iyi
yusuf özkan
yusuf özkan
Türk gençliği olarak bu tarz projeleri ayakta alkışlamak ve korsana, hileye, bedavaya kaçmadan ücret karşılığı destek vererek değerli yapımcı ve sanatçıları yaşatmak gerekir. Mükemmel bir teaser olmuş. Merakla bekliyorum
Furkan Yetkin
Furkan Yetkin
senin gibi insanlar inşallah ülkemizde çoğalır ve hak ettiği ilgiyi görürler. BAŞARILAR...
Emre Kaba
Emre Kaba
Evet en iyisini yapmaya çalışan alper hocam çok teşekkür ederim sizin gibi yapımcı yok ülkede size destek verilmesi şart dünya çapında bir yönetmeninsizniz sizi ve ekip arkadaşlarınızı çok tebrik ediyorum
Furkan Kaya
Furkan Kaya
Ben dizi ya da filmlerde duygulanan ya da gözyaşı döken birisi değilim fakat bu fragmanı izleyince mutluluktan ve gururlanmaktan göz yaşlarımın dökülmesine engel olamadım ve bu yorumu yazarken hala gözlerim doluyor sol gözümden akan yaşa engel olamıyorum. size çok teşekkür ederim alper usta ve onunla beraber çalışan tüm ekip arkadaşlarına. sonunda TÜRK lerinde kaliteli ve emek kokan yapımlar çıkaracağına beni inandırdığınız için size çok minnettarım daha nice güzel ve kaliteli yapımlar çıkarma ümidiyle sizleri selamlıyorum ve bunlardan çok daha iyi şeylerle karşımıza çıkmanızı temenni ediyorum.
ahmet karya
ahmet karya
Alper abi,
Saeko
Saeko
Elinize sağlık harika olmuş. Ülkemde böyle şahane işlerin de yapıldığını görmek çok gurur verici, maşşallah, başarılarınızın devamını diliyorum.
M Y
M Y
O gelecek teması bazen tam anlamıyla beni yakalarken bazense eksik kalmış gibi hissettim ama sanırım dizi içinde geçmişten anılar göreceğiz. Heyecanla bekliyor, tüm ekibi tebrik ediyor ve saygılarımı sunuyorum.
Mehmet KaptaN ÖNAL
Mehmet KaptaN ÖNAL
Türk sinemasına yeni bir soluk ve anlayış getirdiğiniz için size şükranlarımızı sunuyoruz... Yeni bir anlayış, yeni bir bakış açısı en önemlisi YÜREK...
zamazingo
zamazingo
türkiyenin böyle flimlere çok ihtiyacı var inşallah daha fazla projeye daha imza atarlar başarılarının devamını dilerim
ÜMİT KIZILKUM
ÜMİT KIZILKUM
Türkiye'de şimdiye kadar böyle ses ve görüntü kalitesine şahit olmadık. Transformers ve Matrix filminin mühendisliği var burada.
poyraz tutku
poyraz tutku
Tartışmasız Türkiye'nin askeriye, polisiye yapımlarında bir numarasın ağabey.
Hirohito
Hirohito
Ülkemizde böyle bi yapım görmek mükemmel oyuncularda rollerine uymuş nefesimizi tuttuk bekliyoruz...
ESKİ FBI AJANI | AMERİKALI AYNASIZ | SARSILMAZ
34:20
İbrahim Selim ile Bu Gece #97 Zafer Algöz, sevimo
1:38:16
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 122 B
A SPOR CANLI YAYIN
10:50:55
A Spor
görünümler 837 B
Börü Dizisi Zil Sesi EFSANE Seri Börü Zil Sesi
0:32
BÖRÜ | Ayı Murat'ın Şehadet Sahnesi
11:59
BÖRÜ 2039 | BÖLÜM I JENERİK
1:47
CaglarArts
görünümler 220 B
BÖRÜ 2039 İNCELEMESİ - ELEŞTİREL ÖVGÜ
11:59
Börü once said:
6:26
Rümeyşa Engin
görünümler 106 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #97 Zafer Algöz, sevimo
1:38:16
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 122 B