Cranberry Sorbet | Chapter 4

  görünümler 4,571,725

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

16 gün önce

Kızılcık Şerbeti’nin 4. Bölümünde; Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe’nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım’ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır. Kayhan’ın nişanlısının muhafazakâr aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer’i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir. Düğünde yaptığı sürpriz muhafazakâr aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ kizilcikserb...

YORUMLAR: 3 023
Kızılcık Şerbeti
Kızılcık Şerbeti 14 gün önce
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡
Bircan İ.
Bircan İ. 14 gün önce
Mustafa'nın Fatih kadar akıllı ve pratik olmaması sebebiyle babası tarafından reddedilince o hali beni çok üzdü.. 💔 Öyle saf, iyi birine böyle Nilay gibi şeytan kadınlar denk gelir zaten..
Behiye
Behiye Gün önce
"Başkaları için yaşayan insanlara benim tahammülüm yok." Ne kadar doğru bir söz.👏
Z Vet
Z Vet Gün önce
Ömer karakterini canlandiran Barış Kılıç oynadığı her dizide aşık oluncak adam
Ay ışığı
Ay ışığı Gün önce
Senaristlerin muhafazakar ailelerin nasıl yaşadıkları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını düşünüyorum. Ya da böyle bir değişik aile yazmayı tercih etmişler. Yani oğulları evlilik dışı bebek sahibi olunca normal karşılayıpta, kız kıza akşam yemeğini a normal karşılamak, Amerika'da okumuş Nursema'nın uzaydan gelmiş gibi yaban olması gibi bir sürü absürt durum var. Gerçi hiç bir dizi gerçek hayatı birebir yansıtmıyor. Dizi diğerlerinden farklı en azından.
E Nur
E Nur Gün önce
Başroller birbirleriyle çift olarak duygularını seyirciye geçiremiyor. Diziyi kıvılcım yürütüyor ❤
Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli
Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli 19 saatler önce
Mustafanin akitdigi göz yaslarina kalbinin derinliklerinde hiss etdiyi yetersizliye aglamasina ,babasina kendini isbat etmek icin elinden geleni yaparak çabalamasi fakat kimsenin fark etmemesi ,yetersiz diyip hic bi zaman insan yerine konmamasina kisacasi akittigi goz yaslarina kalbimi biraktim❤️
Belirsiz İntegral
Belirsiz İntegral 14 gün önce
Kıvılcımın her şeye rağmen dimdik ayakta durmasını alkışlıyorum cidden.
Ikbal Yavuz
Ikbal Yavuz Gün önce
Kıvılcımın dik duruşu adaletli oluşu
ŞeymaNur Yad
ŞeymaNur Yad Gün önce
Pembe karakterinin dinimizi böyle güzel anlatması harika 🥰🥰👍
Magdalena Las
Magdalena Las 21 saatler önce
Dziękuję bardzo twórcom serialu "Kizilcik Serbeti" za udostępnienie tekstu do filmu w tylu językach, a zwłaszcza w moim ojczystym - języku polskim! Uważam to za wspaniały gest w stronę fanów nie mówiących po turecku. Dziękujemy 💗
sevendayyy Sevendayyy
sevendayyy Sevendayyy Gün önce
Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin ikili iletişim veya ilişkilerine daha çok yer vermeleri gerekir. Birbirleriyle uyum içinde anlaşmaları ve ufak şakalaşmaları çok hoş :)
Sumeyye Pala
Sumeyye Pala Gün önce
Bu nilayin saçlarına bir benmi gülüyorum 😀
zeliha kararmış
zeliha kararmış Gün önce
Nursema'yı bu kadar garip davrandırtmasanız, çok zorlamışsınız, insanın hassasiyetlerinin olması ile yabani olması arasında kalın bir çizgi var. o kadar zengin, cemiyet içinde ama tuhaf davranıyor ıssız adada büyümüş gibi. Çok daha doğal olabilir sahneler. Çok hikaye uçları var sahnelenebilecek
Aydan Akbar
Aydan Akbar Gün önce
+Dinibütün erkekler adlatmaz mı diyorsunuz?
Gizli Kalmış Fikirler
Gizli Kalmış Fikirler Gün önce
Mustafa, aklı başında bir beyefendi ona niye bir rahatsızlığı varmış gibi davranılıyor, böyle yaptıkları için Mustafa'da bir işe başlamak istediğinde geri planda kalıyor haliyle. Ömer'le dertleştiği sahneye çok üzüldüm, çocukluk insanın tüm hayatında izleri olan bir dönem çocuklarımıza bunu yaşatmayalım.
Buse Kazar
Buse Kazar 14 saatler önce
Mustafa’ya o kadar üzüldüm ki.. hevesle sormuştu oysa. Ailesi bir dert eşi bir dert yazık ya.
Seçil Başarılı
Seçil Başarılı Gün önce
Büyüklerimiz ne der, davul bile dengi dengine ... Kültürel farklar uzaktan zenginliktir, yakından çile...
Buse Topal
Buse Topal 14 gün önce
Kıvılcım kapalılara tepkisi dışında her konuda yerden göğe kadar haklı.
Josiane da Silva Martins
Josiane da Silva Martins Gün önce
Muito obrigada em disponibilizar legenda em Português e em outros idiomas. Mostra a preocupação com os fãs internacionais. A série e o canal estão dando um show👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💫💫💫💫💫🇧🇷🇧🇷❤❤❤❤
Kızılcık Şerbeti 6. Bölüm
2:18:01
Kızılcık Şerbeti
görünümler 106 B
Bakara Suresi
2:22:38
Hayrât Vakfı
görünümler 4,1 Mn
BLACKPINK - ‘B.P.M.’ TEASER
0:32
BLACKPINK
görünümler 2,5 Mn
Tek Tip Estetik - 317.Bölüm (Güldür Güldür Show)
17:20
Güldür Güldür
görünümler 3,2 Mn
Güzel Günler 4. Bölüm @Güzel Günler
2:26:59
Güzel Günler
görünümler 1,6 Mn
İyilik 21. Bölüm
1:53:47
İyilik
görünümler 107 B
Esaret 10. Bölüm | Redemption Episode 10
1:00:54
REDEMPTION
görünümler 169 B
Mahir İl Maigli  ( BAKARA SURESİ )
1:28:48
Mehmet Pektaş
görünümler 8 Mn
Müge Anlı ile Tatlı Sert | 2 Aralık 2022 Cuma
2:14:26
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 540 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 126. Bölüm
1:57:13
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,7 Mn