За що я люблю Канаду. 10 пунктів.

  görünümler 42,219

Olya Makeieva

Olya Makeieva

2 aylar önce

Напишіть в коментарях, який з пунктів вам відгукнувся найбільше.
_ _ _
Доречи, щодня в своєму Інстаграм я проводжу прямі ефіри про Канаду.
Цікаво і корисно.
Запрошую: olha_makeieva

YORUMLAR: 323
Anna Khodakovska
Anna Khodakovska Aylar önce
Дуже все вірно! Особливо відгукнулось про рівні можливості на роботі. Я переїхала в 51 рік, вивчала мову , змінила професію (інженерна спеціальність) і знайшла роботу яка мені дозволяє просто не думати чи вистачить мені грошей до зарплати. А в Україні я була би «жінкою» і «предпенсійного віку». З такими пунктами в резюме, я би тільки думала про те як дотягнути до пенсії. Жах! Як про це подумаю. Дякую тобі Канада! Це мій дім!
Игорь Молодецкий
Игорь Молодецкий Aylar önce
А мені 50.....і оце теж розгляду в бік Канади, бо перспективи в нашому віці в Україні не дуже...
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
який прекрасний досвід! дякую що поділились!
Владимир Максименко
Владимир Максименко Aylar önce
Очень интересно и познавательно. Украинский язык просто супер. Из опыта моих детей. На выезд ушло 4 года. Зато зять (опытный автомеханик) ехал конкретно зная куда. Его в аэропорту встретил работодатель, привез в подготовленную квартиру с обстановкой. Через несколько дней зять уже работал, ему выделено все для работы, в том числе автомобиль тоета кемри. Через 4 месяца приехала дочь с детьми. Провинция Квебек. Язык французский (ещё та экзотика), зять учил в Украине, дочь по приезду на курсах, где ей за это платили 850 дол. По окончании нашла работу (бухгалтер). С начала войны и мы с женой у них. Страна встретила хорошо, заботиться и материально поддерживает. Здесь действительно чувствуешь себя самим собой и равным, стабильность и покой. .
Виктория Николаева
Виктория Николаева Aylar önce
Щиро дякую. Відгукнулося: 1. Можливість планувати життя на десятиліття. 2. Відсутність обмежень за віком при прийомі на роботу. 3. Закони працюють! І все це можна назвати безпекою життя взагалі.
Олена
Олена Aylar önce
Оля,Ви така позитивчик, дякую.Найбільше мене вразив пункт"Безмежна повага до всіх професій" дійсно це круто👍
Ирина Педченко
Ирина Педченко Aylar önce
Куда делся чей-то ответ. Неужели на Вашем, Оля, канале админы находят что подчистить?
Pashka
Pashka Aylar önce
Які маленькі цукерочки! Невістки моєму синочу!❤️ Да, мы тоже еще до войны остановились на Канаде из-за двух пунктов, которые вы озвучили - безопасность и отсутсвие философии «понаехавших»
Svitlana Tysiak
Svitlana Tysiak Aylar önce
Дуже радує, що в Канаді рівність людей і професій!! Дякую!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Друг Валіко
Друг Валіко Aylar önce
Дякую, Олю! Моя сім'я зараз лише на шляху до Канади. Донька вже отримала візу по CUAET та їде через 1,5 місяці без применшення з однією валізою, а ми з дружиною ще очікуємо візу. Як батько, звичайно, дуже переживаю за доньку, бо їде сама без друзів, великих грошей і знайомих, які вже в Канаді. Для дівчини 22 років це ще та авантюра. Дуже сподіваємось, що в неї все складеться добре бо в Канаді є такі позитивні, люди, як Ви.)
Raven
Raven 10 gün önce
@volt jotk а я жду визу и тоже коплю деньги
volt jotk
volt jotk Aylar önce
А ми отримали візу, збираємо гроші на літак до Канади.
Виктория Турицына
Виктория Турицына Aylar önce
Не хвилюйтеся за доньку . Моя вже місяць у Канаді . Всі дуже допомагають . Вже влаштувалась на роботу на завод. Кращої їй долі .
Kitty Cat
Kitty Cat Aylar önce
Нехай все вдається!
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Усе складеться! Молодим тут легше! Якщо є знання англіськї - точно не пропаде
Katerina Aleksieienko
Katerina Aleksieienko Aylar önce
Дуже дякую за це відео. На фоні віх тих повідомлень про те як буде тяжко (що також треба знати), дуже важливо розуміти і пам'ятати на що ти зараз працюєш. Мені відгукнулось про стабільність країни та швидкого отримання громадянства
LU SAKHNO
LU SAKHNO Aylar önce
Дякую Оля! Ми 1,5 місяці як в Канаді і погоджусь і дивуюсь і нові відчуття саме про ніхто не "оцінює тебе", і другий момент про те, що повага є до кожного і терпимість-але ця терпимість якась природня..
Tatyana Shurinova
Tatyana Shurinova 2 aylar önce
Дякую, повністю підтримую кожну думку. Особливо відгукнувся "а що люди скажуть" . Нажаль в нас таке є
R2 D2
R2 D2 Aylar önce
Вы очень красиво говорите по украински. Я про произношение. Звонкие "ч" и "ш" намного приятнее звучат, чем глухая "ш". Я в Крыму родился и жил, поэтому для меня такое произношение в диковинку. У нас если можно было услышать украинский язык, то это был суржик с глухой "ш". Я как-то имел разговор с другом на эту, и узнал, что по его мнению именно четкая артикуляция звуков "ч,ш" является эталоном. Но особо такое произношение слышать не доводилось, а вот сейчас слушаю и понимаю, что мне нужно работать над произношением) Спасибо вам за видео и успехов!
Coala Sound
Coala Sound Gün önce
Ольга справді красиво говорить. Щодо вимови, хоч я сам з центральної України, але завжди захоплювався більш західною вимовою співака Тараса Чубая. Якщо цікавитесь цим питанням, послухайте якісь інтерв'ю з ним.
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
У мене була прекрасна вчителька української мови яка якраз дуже багато уваги приділяла саме вимові м'яких "шч" та "шчщ". Плюс я багато років працювала на телебачені, там серйозно працюють із вимовою.
Olga PL
Olga PL Aylar önce
Дякую за те, що знімаєте відео українською 👍💙💛
Александр Носов
Александр Носов Aylar önce
Дуже крутий ТОП 10, це дуже важливо отримати зворотній зв'язок від людини яка переїхала і пройтися по таким ключовим дуже важливим моментам, величезна дяка.👍
Америка на связи / In touch with America
Америка на связи / In touch with America Aylar önce
Боже, як влучно про «що люди скажуть»! Це одне із перших вражень, про яке колись розповідала батькам та друзям щодо однієї з важливіших різниць між нашими менталітетами. Також пам‘ятаю, як озиралася та перебігала пішохідні переходи спочатку.
Инна Туз
Инна Туз 23 gün önce
Спасибо за видео)) Мы тоже приехали в БК и нам очень нравится, здесь есть леетооо☺️ Мы живём в небольшом городе и здесь тоже есть украинцы))))
Инна Туз
Инна Туз 18 gün önce
@Olya Makeieva Dawson creek))
Olya Makeieva
Olya Makeieva 23 gün önce
А в каком вы городе?
Саня Гончаров
Саня Гончаров Aylar önce
Дякую Олечка.Опять очень полезная и качественно сказанная информация.Побольше делитесь такой инвой.Респект.
кучерявый дневник
кучерявый дневник Aylar önce
Дякую дуже гарна Украинська. Послушала и отдохнула. После пол года воини , патриотизм проходит, включаются мозги. Я з Козацького роду, уже не працюэ. И вот ваше видео, мне лично, что не так со мной . Я получила ответ! Хотя я с 1992 - 2009г. Я прожила имела бизнес в Сербии , но какого то вернулась В Украину.
Yurii Marko
Yurii Marko Aylar önce
Доброго дня! Така сама ж ситуація у Великобританії. Люди живуть так як їм зручно. А у нас в Україні все саме так як ви говорите.
Liliya Dobrodziy
Liliya Dobrodziy Aylar önce
Доброго вечора! Ви дуже позитивна людина. Я подивилась декілька відео за які дякую. Ви молодці що змогли змінити своє життя. Ми теж хочемо щось поміняти але ще потрібно багато чого взнати та вивчити. Дякую Вам!
Juliya Lomakina
Juliya Lomakina 14 gün önce
Спасибо за видео. Насчёт обмена водительских прав не соглашусь. Мы в Онтарио и нам пришлось сдавать. Причём с опытом вождения в Украине более 7 лет, завалила практику.... перездала и вместо G full получила G2((((. У страны однозначно есть плюсы, но и минусов хватает. Страна не для всех. Мы стараемся привыкнуть, но пока Канада тяжело заходит. Могу говорить только за провинцию Онтарио, так как живу в ней. Район GTA много индусов арабов и азиатов. Нашем районе такое впечатление, что я приехала в Индию. Ничего против людей другой национальности не имею. Структура городов ужасно не удобная..выйти за хлебушек не получиться, надо садиться в машину и ехать. Если сравнивать с Европой то архитектура скучная, сплошной частный сектор, много похожих застроек.. Общественный транспорт -отдельная боль😂 я не хейтер, пишу как есть. Сама много лет хотела попасть в Канаду. Теперь я здесь, пытаюсь находить плюсы, так как возвращаться пока не куда.
Olya Makeieva
Olya Makeieva 14 gün önce
Вы все написали верно. По замене прав у меня есть отдельно видео, там все провинции описаны. Я в свое время сдала с первого раза потому что готовилась с инструктором. Касательно перекоса по национальностям - это особенность Торонто и пригородов. Мы сейчас в 400 км от Ванкувера живем в долине, после года в Торонто очень ощутимая разница))) Тут 90% белое население и красивый чистый английский от носителей, а не 100500 акцентов.
Maksym Starikov
Maksym Starikov Aylar önce
Дякую за відео. Ваші відео завжди оптимістичні і надихають. Це те, за що подобаються Ваші відео. І це дуже важливе відео, бо час од часу питаєш себе чому я роблю такий вибір (маю на увазі іміграцію), бо є простіші (на перший погляд) варіанти іміграції, наприклад в Європі, але як задуматись то вони можуть бути набагато складнішими. Ваше відео в десятку влучило! Продовжуйте далі, будь ласка!
Володимир М
Володимир М 2 aylar önce
Добрий день, було б цікаво дізнатися більше про Ваше місто. Можете зробити огляд міста, з його плюсами та мінусами. Дякую за Вашу роботу. Відео як завжди інформативне.
Алекс Еськова LIFE
Алекс Еськова LIFE Aylar önce
Підтримую )
_fire .13
_fire .13 Aylar önce
@Роман ну якщо так, то тоді точно поїду 🥰💖💝💅
Tony R
Tony R Aylar önce
Дуже подобається ваш блог. Гарна мова та структуровані думки. З задоволенням буду чекати нових відео
Andrey Yarkovoy
Andrey Yarkovoy 21 gün önce
Оля, дуже дякю за відео. Все дуже цікаво і пізнавально! Донечка у вас красунька, щастя вам і вашій родині!
Victori Samoluk
Victori Samoluk Aylar önce
Моя мрія яку я чекаю на здійснення 🙏🙏🙏дякую за корисну інформацію 🇺🇦❤️
Aleks Potap
Aleks Potap Aylar önce
Оля дуже дякую Вам за правдиве та таке позитивне відео. Дай Боже Вам здоров'я, сімейного благополуччя та всього лише найкращого.
Сергей Яцкин
Сергей Яцкин Aylar önce
Оленька, спасибо Огромное за труды твои!!!!
Тот Кто нужен
Тот Кто нужен Aylar önce
Оля простите,за нескромный вопрос,сколько у вас было финансов на момент приезда в Канаду,понимаю,что это не корректно,но все же! Спасибо
Roman
Roman Aylar önce
Дякую, всі пункти цікаві аж не віриться що такі відносини між людьми бувають 🇨🇦🇺🇦
Yuliya
Yuliya Aylar önce
Доброго дня! Дякую за відео! Відгукнулось: безпека, недосконала англійська, повага до всіх професій🙏💙💛
Kirill Taran
Kirill Taran Aylar önce
Дуже дякую за інформативне відео! І за чудову вимову!!!
Alex Khutornyi
Alex Khutornyi Aylar önce
Повністю згоден з Вами. Теж обожнюю Канаду за тими ж причинами 🇺🇦
Инна Коновал
Инна Коновал Aylar önce
Чесно кажучи,усі 10 пунктів важливі. Головне,стабільність,повага,та жити спокійно.
Liudmila Rozental
Liudmila Rozental Aylar önce
Підтримую кожне Ваше слово, шановна !! Так, дуже важливо для людини, коли вона має спокій оскільки розуміє, що живе в захищеній, безпечній країні !! Також дуже велике значення має те, що ти живеш в країні, де немає корупції і все робиться для благоустрою, комфорту людей та для їхньої безпеки !! Дуже дякую Вам за таку інформацію !!
Даша Круглова
Даша Круглова Aylar önce
Спасибо,Ольга,за видео-как обычно,куча интересного для себя подчеркнула.Я украинский понимаю,но разговаривать сложно.Мы с Киева тоже с мужем.Но живем 7 лет в Израиле.Услышав про визу для украинцев,вот занимаемся сейчас этим вопросом.Всегда мечтали в Канаду!Сначала смотрели в сторону Онтарио,а сейчас просто влюбились в Британскую Колумбию.Выбираем город😇
Viktor Dymchenko
Viktor Dymchenko 2 aylar önce
Дякую за позитивне і оптимістичне відео. Подобаються всі пункти ❤️
A B
A B Aylar önce
Вас так приємно слухати)) дякую за інформацію!
Иван Решетняк
Иван Решетняк Aylar önce
Олю, величезна подяка за ваше відео. Про безпеку попали прямо в саме серце! В Києві перейти по пішоходному переходу, на своє зелене світло, ще той квест! На жаль, навіть після нашої перемоги, в Україні немає перспективи і майбутнього. 70 років совкової окупації зробили своє. Сусідський привіт з Червоного Хутора! Щасти вам і вашій сім'ї! Можливо колись побачимось в Канаді, як виживемо тут...
Сергей Шевченко
Сергей Шевченко Aylar önce
Дякую за дуже корисне і щире відео! 🙏🤗👍ЗДОРОВ'Я вам і вашим рідним... 💪💪
Bohdana
Bohdana Aylar önce
Дякую. Для мене безпека, повага до людини і законів, толерантність і привітність були найважливішими в перші роки.
vika levytska
vika levytska Aylar önce
Класно було б, щоб в Україні поважали свободу твого вибору! І почувати себе в безпеці також дуже хочеться
Зоряна Олыярник
Зоряна Олыярник 2 aylar önce
Доброго дня. Дуже дякую за відео, як завжди надзвичайно корисна інформація. Вас просто приємно слухати. Мені всі пункти подобаються. Головне можливо, я завжди мрію жити з добрими людьми. Гарного Вам дня!!!
Dmitry Matvejuk
Dmitry Matvejuk 2 aylar önce
Дякую за вашу працю та за інформацію. Дуже приємно Вас слухати.
igor demanov
igor demanov 20 gün önce
Щiро дякую Вам. Нарештi зустрiв об'ективну розповiдь про Канаду. Ми вже 25 рокiв в Канадi. Погоджуюсь з кожним Вашим словом!
Андрей Остапенко
Андрей Остапенко Aylar önce
Міцного здоров'я вам Олю та вашій сім' ї 🫂🇺🇦🥳
Елена Живага
Елена Живага Aylar önce
Спасибі Вам. Як на мене...трохи спокійніше стало. Зараз на кроку здачі біометріі.... Після всього ...нам нічого не страшно...наша Україна залита кров"ю та сльозами...і я б ніколи... але роботи зараз немає... мій завод стоїть...тому Канада... Дякуємо вам..до речі наші рідні з Канади сказали практично теж саме...тому Канада. Дякую Канаді за можливість почати нове життя...
Юрий Константинов
Юрий Константинов 2 aylar önce
Мені всі пункти відгукнулися, але найбільше те, що в Канаді людина має можливість чесно заробляти й бути впевненою у завтрішьому дні та сьогоденні, у тому, що вона там має повну Свободу, у т.ч., свободу вибору. Дякую! Розкажіть якось про провінції та їх особливості для переїзду українців.
Ирина Дьячкова
Ирина Дьячкова Aylar önce
Ольга, вы сказали что можно обменять водительские права на Канадские без тестов ? Все верно? Где можно ознакомится с информацией? Заранее благодарю 🙏❤️
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
trshow.info/watch/iacd083xcyU/video.html
Vitaliy Pak
Vitaliy Pak Aylar önce
Мабуть тут trshow.info/watch/iacd083xcyU/video.html
Сергій Степаненко
Сергій Степаненко Aylar önce
Справді якось дуже схоже на туристичну рекламу. Я був у Канаді три рази і, чесно кажучи, нізащо не погодився б на пмж. За безпеку: був грабунок квартири (під охороною) - грабіжників не знайшли і камери чомусь не працювали. При мені молодому хлопцю стало зле біля пішохідного переходу, він присів а потім "розпластався" наполовину на проїжджій частині дороги - ніхто не підійшов, "щось не так" - подумав я, справді - їде поліцейський автомобіль; помаленьку під'їхав, об'їхав обережно хлопця та й поїхав собі далі. Чесно, я був шокований. Був свідком як у дівчини вирвали сумочку - ніхто не "звернув уваги", наче так і треба. Їхав в автобусі: повний автобус, а задні місця чомусь пусті. Я пробираюсь присісти, аж ні - там лежить "бурмило" (по нашому) якраз посеред усіх сидінь, а може навіть "прикимарив трошки". Я хотів його зіштовхнути - мене зупинили: "йому так подобається", " йому так гарно". Просто немає слів. За корупцію просто мовчіть, це можна писати безкінечно. Податки. Так: 25% відразу віддай, поті ще два податки при купівлі (8%+7%), і це майже те саме, що працювати "на чорно". Медицина. Не скажу, що супер, але медицині в Україні дуже далеко до такої організації в цій сфері. Стабільність прожиття: кожного дня можеш очікувати, що щось подорожчає. Дуже разюче порівняти ціни "хоч на що" по роках. Стабільно ще дорожчає нерухомість і потім періодично різко обвалюється в ціні. Здоров'я: саме більше мене добиває сморід (може тільки мені) від покрівель із "шингля" (катепал на Україні). Ну оце таке життя-буття в Канаді на моїй "стежинці".
Володимир Кудря
Володимир Кудря Aylar önce
Дякую! Дуже інформативно та з душею)
Любовь п
Любовь п Aylar önce
Я вважаю що країна в якій людина яка миє унітази може дозволити собі всі приємності життя,а саме мати машину,будинок, добрий відпочинок,подорожувати і змінити своє життя в якій хоче бік та країна достойна поваги .То я пишу для тих хто каже що іммігранти тільки унітази миють. Звісно що то неправда,просто існує таке кліше 🙂
Марина Котлярова
Марина Котлярова Aylar önce
Дуже дякую,очень просто,полезно,возьму для себя многое))
Игорь Молодецкий
Игорь Молодецкий Aylar önce
Дякуємо! Канада--це інший світ! Це місце свободи!
Александра
Александра Aylar önce
Уже на 6- м пункте я пишу хочу Канаду в Мариуполь 😭🇺🇦👍Класс я за вас рада.
John Johnson
John Johnson 9 gün önce
Дуже дякую 👏 God bless Canada!
MariSHel
MariSHel Aylar önce
Оля, маєте дуже гарний вигляд!!! Дякую за дуже позитивне, сонячне, оптимістичне відео!!! Дуже люблю Ваші відео і чекаю їх з нетерпінням!!!
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Дякую
Marina Nemchenko
Marina Nemchenko Aylar önce
Дякую за такий гарний підсумок! Дуже приємно Вас дивитись. Про безпеку дуже відгукується)))
Юрій Уляницький
Юрій Уляницький Aylar önce
Блін зачепило про толерантність до професій, я коли приходжу на роботу вітаюся з охороною з прибиральницями, їхня робота також важлива. А те що я чоловік-вчитель (викладач) і працюю з дітьми зазвичай люди роблять круглі очі, бо вантажник це серйозно, ганяти машини з Польщі це успіх. А вчитель чоловік це типу не серйозно...)))
Hasan
Hasan Aylar önce
Ольга застосовує заборонену зброю.💛💙
Іванна Кравцова
Іванна Кравцова 2 aylar önce
Дякую за відео. Хотіла б почути з Ваших вуст про мінуси Канади особисто для Вас
Roman Serhiienko
Roman Serhiienko Aylar önce
Спасибо за классное видео.Очень мотивирует и воодушевляет.
оксана радченко
оксана радченко Aylar önce
Да о такой стране можно только мечтать.
Anna Yanovskaya
Anna Yanovskaya Aylar önce
Вдячна вам за відео 🙏🏻🌷
Max Ko
Max Ko Aylar önce
Умница. Качественный анализ
Infinity
Infinity 2 aylar önce
Спасибо за замечательное видео. Вы сказали, что Канада обменивает украинские права на канадские без тестов, это во всех провинциях? В Британской Калумбии тоже?
Леся
Леся Aylar önce
@Роман Придумайте что-то новенькое
Liya
Liya Aylar önce
Гнт
Infinity
Infinity Aylar önce
@Olya Makeieva Спасибо 👍
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
@Infinity зависит от стажа вождения. Нам Онтарийские обменяли так, без тестов.
Infinity
Infinity Aylar önce
@Olya Makeieva подскажите, если у меня будут манитобские права, их Британская Колумбия просто обменяет на свои или придётся сдавать тесты?
Олександр Щасливий
Олександр Щасливий Aylar önce
Класне відео, дякую!)
Nata P.
Nata P. 2 aylar önce
Дякую за відео)❤️Пункт безпека,пункт всі рівні сподобався найбільше)
Vitalii Shulha
Vitalii Shulha Aylar önce
Частково незгоден з пунктом про Англійську мову. Так звичайно, щоб купити тут щось або отримати послуги гарної англійської непотрібно, але коли Ви захочете щось тут продати( не важливо це буде послуга або товар) то зразу відчуєте як Вашого англійського невистачає і Ви не можете далі прогресувати в своїй професії. Тому відкидайте те що англійська " Я йти магазин" буде Вам достатньо. Хоча вцілому для більшості людей дійсно того досить.
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Знання англіської це питання беззупинного процессу вивчення і вдосконалення. Вірю що моя аудиторія це усвідомлює
Olga Samchuk
Olga Samchuk Aylar önce
Оля, це перше відео, через яке я познайомилася з Вами :) Дякую за Вашу працю) За прекрасну мову :) За щирість) І за якість мислення) Мені надзвичайно цінно :)
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Дякую
Dasha Astafeva
Dasha Astafeva Aylar önce
Добрий день рада вас бачити і чути!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Татьяна Счастливая
Татьяна Счастливая Aylar önce
Щіро дякую🙏 Дуже хочу в Канаду, дуже!!!
Family Drive UA
Family Drive UA Aylar önce
Дякуємо за Ваші відео. Ще тільки чекаємо на відповідь, але хочеться якомога скоріше попасти в Канаду і почати будувати життя там. Так з 0, так буде складно, так це все нове і все не так як звик, але дивлячись Ваші відео та інших новоприбулих, якось стає морально легше готувати себе до переїзду.
Mykhaylo Shevchuk
Mykhaylo Shevchuk Aylar önce
Вопрос к автору канала, подскажите, а в какой провинции вам обменяли украинские права без экзаменов на канадские? Заранее спасибо.
Mykhaylo Shevchuk
Mykhaylo Shevchuk Aylar önce
@Olya Makeieva Так і є. Це шок, бо українські права у мене з 1998 року, і вони без терміну дії. А якщо цей досвід ні на що не впливає, може просто здати тести і водіння і не казати про українські права? Чи досвід водіння в Україні на щось впливатиме?
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
В Британській Колумбії АЛЕ ми обмінували права провінці Онтаріо. А в Онтаріо свого часу складати тести і теорію і водіння. Британська Колумбія зараз не дає зміну прав без екзаменів, усі скаладють тести і ваші укр. посвічдення заберуть ( для багатьох це шок)
Alex Ua
Alex Ua Aylar önce
Про заробляти в Канаді, враховуючи ціни на житло, не так вже й легко. Одна людина не потягне сім'ю.
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Важко тут на одну зп родині, реально важко.
Вова
Вова Aylar önce
Привет с Позняков..... было приятно слышать.... через пару недель станем Вашими соседями😃. Вам всего наилучшего 👍
Antonov Alexander
Antonov Alexander Aylar önce
Дякую, дуже цікаво. І знову ж таки, я не перестаю дивуватись, наскільки мала схожа на чоловіка. ДНК якась неймовірна річ :)))))))))))
Настя Звездочка
Настя Звездочка Aylar önce
Чудове відео!!!теж розглядаю Канаду. Єдине, що мене бентежить -це відстань... Дуже далеко від України
marta go
marta go Aylar önce
Мій чоловік постійно мріє виїхати в Канаду, а я все ні та ні, бо далеко від України 🙈
Alexandr Minzak
Alexandr Minzak 28 gün önce
Про роботяг - так це вже зрозуміло, що у наших страннах де біднота поважаєш річ, а там коли це чіхня, поважають саме ручну працю!
Dmytro Grendach
Dmytro Grendach 2 aylar önce
Дякую за цікавий контент. Успіхів каналу.
Iamyuliya Iamyuliya
Iamyuliya Iamyuliya Aylar önce
Доброго дня, Олю! Дякую за такі інформативні відео, я завжди з радістю переглядаю їх. Також цікавить питання інклюзивної освіти. Це для нашої сім’ї основне питання, так як маємо дитину-інваліда. Доньці 9 років, розумова відсталість+аутичний спектр. Вона взагалі не розмовляє. Важка у комунікації. Мене цікавить чи є якісь спеціалізовані школи або центри для таких діток, щоб їх розвивати. Це в пріоритеті для нас. Хочеться знати, куди ти їдеш і де в твоїх дітей буде майбутнє. Це єдине, що стримує нас зараз від поїздки. Хоча і розумію, що тут в Україні( а ми зараз в Києві ) робити нема чого( Шукаємо місце/школу для доньки. Бо їхати в одну провінцію, а потім в іншу не варіант, адже донька важко витримує дорогу і взагалі переїзди. Буду дужееее вдячна за інформацію.
Iamyuliya Iamyuliya
Iamyuliya Iamyuliya Aylar önce
@Olya Makeieva Дякую за інформацію.
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
@Iamyuliya Iamyuliya вам гарно проконультує керівник цієї компанії, вона компетентна точно. Консультації не безкоштовні, але я впенвна у її професійності. marcuseducate.com/personal-consultation/
Iamyuliya Iamyuliya
Iamyuliya Iamyuliya Aylar önce
Олю, ви можете порекомендувати хорошого іміграційного консультанта? Я спілкувалася з декількома, відповіді на свої запитання не отримала.дуже важко знайти компетентну людину.
Iamyuliya Iamyuliya
Iamyuliya Iamyuliya Aylar önce
@Olya Makeieva дякую за відповідь
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
У вашому випадку я би порадила ще до прийняття рішення взяти консультацію у іміграційного консультанта. Поясню. Ви будете проходити мед огляд. Канада дає ліміт медичних витрат які є прийнятними. Якщо стан здоров’я когось із членів родини може давати більше навантаження на мед систему це може бути причиною відмови вам у візі/іміграціі. Тому краще з’ясувати це зараз. Для таких складних ситуацій є інші шляхи іміграціі. Консультуйтесь обов’язково!
Lyuba Gorbachova
Lyuba Gorbachova Aylar önce
Дякую🙏🙏🙏Дуже цікаво 🥰
Сергей Сергеев
Сергей Сергеев Aylar önce
Лайк автору за просте і зрозуміле життєве відео
Инна Туз
Инна Туз 23 gün önce
Подскажите пожалуйста как поменять свои права без экзамена?! Нам так просто их не меняют, а направляют на тест теории и вождение! Спасибо))
Olya Makeieva
Olya Makeieva 23 gün önce
Все через это проходят - тесты теоретический и потом вождение (вождение многие с первого раза не сдают, много нюансов). Если вы не в той провинции где сейчас есть процедура пряомй замены, то никак не миновать эти этапы.
Yogisimo
Yogisimo Aylar önce
Я ще не заповнювала анкету і взагалі тільки в роздумах, щодо імміграції в Канаду. Але те, як Ви чітко, мелодійно та красиво розказуєте про важливе звабило мене підписатися:) Дякую Вам за Вас таку цікаву, щиру та справжню! З нетерпінням чекаю нових відео! Та привіт Вам з Індії
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Індії привіт!
loonnaax
loonnaax 21 gün önce
вы правы на счёт давления в украине
Алекс Еськова LIFE
Алекс Еськова LIFE Aylar önce
Здравствуйте! Подскажите почему вы переехали в Вернон ? Хорошее видео. Спасибо 😊
Алекс Еськова LIFE
Алекс Еськова LIFE Aylar önce
@Olya Makeieva Я поняла. Спасибо !
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
З міркувань питання можливості іміграції. У Торонто шансів не було. Та і ми б там не лишились, там життя не вистачить купити хочу б якусь нерухомість. Торонто це місто для тих хто має від 200 000 на рік зп.
Natalie
Natalie Aylar önce
Гарний ролик 👍🏻
Инна Коновал
Инна Коновал Aylar önce
Яка ж ви молодець.. Щиро дякую вам,ви так доносите свою розповідь ,та своє життя,супер, Даєте нам надію,,я дійсно теж відчувала себе незахищеною в Києві. Обкрадали нас,жили в такому темпі,праця,праця,праця,і кожен має до тебе якесь діло..Бажаю вам гарного життя,,Ви надали нам надію.
Dreaming Lazar
Dreaming Lazar 2 aylar önce
Дякую, гарний відос:)
Сергей Федько
Сергей Федько Aylar önce
Олечка подскажите пожалуйста, скажу сразу мне не трудно загуглить почитать, но столько много информации, просто голова кругом и в итоге не чего не понятно, многие желающие помочь оформить визы карты на 10л но конечноже за деньги и главное деньги в перед, в чем я очень сомневаюсь потому как попал разок на оферистов, и вот наконец вопрос каким образом можно переехать в Канаду, за ранее благодарю!
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Всі професійні консультанти беруть гроші наперед, це норма. Вони роблять свою роботу, економлять вас час, а ви за це платите.
nadya nadya
nadya nadya Aylar önce
😍💙💛
Liubomyr Iskorostenskyi
Liubomyr Iskorostenskyi 2 aylar önce
А можете зробити відео, відео про мінуси?
Barada
Barada Aylar önce
Спасибо за видео. А в каком городе вы живете, что такая чудесная погода?
Barada
Barada Aylar önce
@Olya Makeieva Супер
Olya Makeieva
Olya Makeieva Aylar önce
Вернон, Британська Колубмія
Надія Скубік
Надія Скубік Aylar önce
Доброго дня ваша нова підписниця.мені найбільше відгукнувся пункт про те що чесно заробляєш і за свою роботу маєш те що маєш!!!!
Slava Griban
Slava Griban Aylar önce
Ваша українська просто мед для вух)))
Руслан Бойко
Руслан Бойко Aylar önce
Мені сподобалось все!Дякую.
Liya
Liya Aylar önce
На работу берут независимо от нации и возраста
Nina Pantak
Nina Pantak Aylar önce
Ольга, дуже Вам вдячна за позиційний настрій за Канаду) в моєї рідненькій Одесі зараз дуже не беспечно, тому теж плануємо переїзд до КАнади. Напочатку, скоріш за все тільки ми з донькою. Тому, дуже важливо для нас не пугати труднощами при переїзді, а хочь трохи позитиву)
kosmos647
kosmos647 Aylar önce
Добрий день. Я теж жив у Канаді але не довго. Тому згоден з більшістю пунктів. Так все і є. Але я жив і працював в Готіно і так вийшло що я приїхав восени і працював до травня. То мені булодуууже холодно зимою. Це була робота на будівництві, висотні будівлі. І -34 з вітром на висоті переконали вібили бажання робити в таких місцях:) але поїхав я з Канади з інших причин. Тому шукайте більш комфортне місце роботи і все буде добре:)
Киевляночка
Киевляночка Aylar önce
В Канаде Конституцией государственными языками утверждённый два -английский и французский.Что по моему личному мнение одно из самых лучших решений для объединения различных людей,которые живут в одной стране,в последствии колонизации Канады.Исторически так сложилось.Толерантность и взаимоуважение даёт гражданам этой стране быть такой какой она есть сегодня.
Galyna Prylutska
Galyna Prylutska Aylar önce
Поцікавтесь щодо толерантності в канадських французів. Де факто, вони є дискриміновані, англомовні не бажають вчити французьку, і лише загроза розпаду країни трохи змінила ситуацію принайні в написах. Це відбивається навіть на економічному стані: французькомовний регіон депресивніший.
Костя Магдюк
Костя Магдюк Aylar önce
Канада коленіальна країна . А не країна в якої сформувалась нація такі як Німеччина Україна і т.п . В Канаді свій час викорінювали коріне населення і мова і культура перенесена колоністами . І так до сих пір як і тоді в 200- 100 років назад люди приїжджають за крашчим життям . Та на щод мови тут у вас промах.