ÜÇ KURUŞ Dizi İncelemesi - Ben Göstermeye Utandım!

  görünümler 2,889,756

Murat Soner

Murat Soner

2 aylar önce

Üç Kuruş dizisi, afişleri ve ilk fragmanları çıktığından beri, çıksa da incelesem dediğim bir diziydi. Bir çok klişenin olabileceğinin farkındaydım ama daha da fazlasını bulmak yine şaşırtmayı başardı beni. Umarım dizi süreleri bir gün kısalır da, süre doldurmak için ne yapacağını şaşırmak, daha da fazla yayınlamaya utandığım ve travmaların üzerine giden bu görüntülere maruz bırakmaz bizi.

Belki şu videolar da dikkatinizi çekebilir;

BARBAROSLAR İncelemesi: trshow.info/watch/v2thkQG2uxI/video.html
YARGI dizisi için yaptığım video için de: trshow.info/watch/YuFf77KdgNg/video.html

Sosyal Medya Hesaplarım;

Twitter: goo.gl/oVnQ9J
Instagram: goo.gl/5DVH6h

YORUMLAR: 11 079
berriN
berriN 2 aylar önce
*Araya giren Murat Soner orkestrasinin mukemmelligi..*
HaR sOxAGa OiD
HaR sOxAGa OiD 15 gün önce
Si.tir git
Zeynəb zeyneb
Zeynəb zeyneb 18 gün önce
😁😁😁👍
efeoglu
efeoglu 27 gün önce
Bundan sonra izlemem diyenler meraktan izliyorlar
Leyla Babayeva
Leyla Babayeva 27 gün önce
Ahahahahaha aynen
Akut0wa
Akut0wa Aylar önce
@ilhan aktaş Dexter dizisi katilin iç dünyasını anlatan bir dizi. Mükemmel bir dizi değil orası bir gerçek evet ama burada konu bu değil.Murat soner'in eleştirdiği bir çok dizi berbat denecek kadar kötü ve aynı içerikler barındırıyor.Önerdiği bir çok dizi ve film de evet eleştirdiği şeylerle çok çelişiyor.Bir yerde tecavüz şiddet derken bir yerde böyle bir dizi öneriyor.Evet haklısınız fakat insanlar onu eleştirileri için izliyor.Bu yüzden ben bunda sorun görmüyorum.Siz eğer görüyorsanız sorunu yazmanızı ve okumayı çok isterim.
Sevcan
Sevcan 2 aylar önce
"Suçtan AVM yapmışlar" dedi ya koptum ben 😂😂😂
Nihal çizmecioğlu
Nihal çizmecioğlu 10 gün önce
O kısımda kahkaha attım aynen
Firdevs Genç
Firdevs Genç 20 gün önce
polis in wonderland...
sekoo67 driver
sekoo67 driver Aylar önce
He yaw 😂😂😂
Reşat Gündoğan
Reşat Gündoğan Aylar önce
Yaratıcı 😂😂😂
Berivan Bayal
Berivan Bayal 2 aylar önce
Sanırım en çok eleştirilen, hem seveninin hem sevmeyeninin çok fazla olduğu ama oldukça gerekli olan tek kanal bu kanal kesinlikle. Murat Soner'de sevdiğim en iyi özellik de hiçbir eleştiriyi kafasına takmaması ve her şeyden öte insanların daha da önemlisi çocukların akıl sağlığı için hiçbir diziye yanlı davranmamasıdır kesinlikle. Tamamen objektif ve nesnel. Herkesin Murat Soner'i izlemesi gerekirken, hiçbir iyi tarafı olmayan dizileri sevip övenler de hayret edilesi insanlar. En basitinden bir dizide kadına şiddet ve taciz varsa zaten o diziden hayır gelmez. Övenler övmeye, sövenler de sövmeye devam edebilir elbette. Ama şu dizileri izleyip de beğendikten ve hatta izlemeye devam ettikten sonra gelip buraya Murat Soner'e çamur atmaya çalışmasın hiç kimse. Önce kendi üzerlerindeki kurumuş çamuru temizlemeye uğraşsınlar. Zira o çamur hem kişiye hem de etrafındakilere zarar verir.
nigar asurova
nigar asurova Aylar önce
Şu adama bi oscar vermeliler bence. Yılın en iyi dizi gömücüsü MURAT SONER
Tywin Lannister
Tywin Lannister Aylar önce
Çok önyargılı ve dikkatsiz bir izlemenin sonucunda yapılan bir inceleme olmuş bence. Bar sahnesinde komiserin gerekli cezayı kesmemesi konusundaki eleştiriye ise sonuna kadar katılıyorum.
SÜLEYMAN TURAN
SÜLEYMAN TURAN 2 aylar önce
bazen dizilerin, bu adamın bizi güldürmesi için çekiliyor sanıyorum.
Dilara Eylül ALTAY
Dilara Eylül ALTAY 5 gün önce
@evşen Furuncu iiiüüiiüiüiiüüiüiüüüiiiüi İüiii
Flowey The Flower
Flowey The Flower 2 aylar önce
@ejder sabri PIHAIPOhrıouqehoıquwghwuıoegouqwgOAHEOUAGOUSYHPIGAYWS0SEOHOIGUIGSIOYHSEGPIOHSGIOSHIOUSGHIOUHGIOSHIOEYH89AYOPAJĞ0AWPIRPOIESGAHRFGQGH90RQ0TGUJRQ90TYHUIQFGQ9UFGQ9UFG89WQUV9UQRFHRFQOIEGHURHQ8OFHOU8GEFRQEFGQUIFVGQIGQFUQUIFQGQFHQOUIFHUIQWFGIUQGEFQFEUIQFGQIUSFGQWIFUGQUIFUIGQFGQWFUQEGYQWIFGQGEWFGYUQWGIQDSOHIQOWUOIQFGQUIFGIUQWFGIQFIUQFG psikopat karakter olabilir, orda mantık karakterin suç işlemesi, kadın olmasıyla alakası yok, burada taciz+şiddet var onun olayı bambaşka
Hyperion
Hyperion 2 aylar önce
A0 Türkçe
Salih Emir
Salih Emir 2 aylar önce
diziler** olacak. Anlatım bozukluğu olmuş
ejder sabri
ejder sabri 2 aylar önce
Madem bu kadar güveniyorsunuz sorsanıza Murat Soner'e burada başrol Türk ceza kanundaki tüm suçları işlemiş kabadayı diyor ama daha bu videodan önce önerdiğiniz dizi olan "Dexter" yada "Dr. Death" dizilerinde de başrol karakter kahraman süsü verilmiş psikopat bir karakterdi. Neden? Ayrıca buradaki kadına şiddeti eleştiriyor da peki neden Dexter'de yada Dr. Death'da kadınların yatırılıp doğranması ve kesilmesi olan o dizileri de eleştireceğine överek öneriyor?
~ Rumeysa Arık ~
~ Rumeysa Arık ~ Aylar önce
Abi senin sayende dizilerden soğuyorum ve bazen dikkat etmediğim kötü noktaları görüyorsun teşekkür ederim .
kevser konak
kevser konak Aylar önce
Kadınları dizilerde de olsa rahat bırakamıyorsanız bari onlara yapılanları cezasız bırakmayın 👏🏽👏🏽 abi harikasın bayıldım videoya keyfim yerine geldi
Yagmur Yagmur
Yagmur Yagmur 14 gün önce
Sizin videolarınızı uzun zamandır takip ediyorum .Sizin zekice kelimelerle dans ederek anlatmanız çok eylenceli ve güzel oluyor .Ağlanacak halimize gülüyoruz . Hüseyin Çevik hocada sizin videolarınızı herkese tavsiye ediyor .
CELAL KARADEMİR
CELAL KARADEMİR 2 aylar önce
Türk dizileri vakit kaybıdır! Kral ağzına sağlık 👌😎
Adem
Adem 2 aylar önce
İzlemediğim dizilerin gömülmesini izlemek çok eğlenceli.
İsmet Öz
İsmet Öz 29 gün önce
Aynen ya😂
İlker YILDIRIM
İlker YILDIRIM Aylar önce
👋🏻👋🏻🤣🤣🤣 merhaba 😃
Music is Love
Music is Love Aylar önce
Sende izlenmiyorsun, seni de gömdük çoktan haberin yok. ⚰️
Ü pü
Ü pü Aylar önce
Hic izledigin dizi yi gommedi mi
꧁TaTa꧂
꧁TaTa꧂ Aylar önce
Evet yaa djksjdxkelxkıd
Mnroz!!!
Mnroz!!! Aylar önce
Her dakika ayrı bi kahkaha atıyorum 😂 bu nasıl diziymiş sizde mükemmel anlattmışsınız 😂😂😂
ÜMİT ERCAN
ÜMİT ERCAN 2 aylar önce
Çok iyi olduğuna inandığım bilim kurgu film senaryom var. Yapımcılara bir türlü okutamadım, bırak senaryoyu okutmayı özetini bile okutamadım. Herkes bilim kurgu Türkiye'de tutmaz diyor. Anladım ki Türkiye'de sinema sektörü saçma sapan düşük zekaya sahip insanların eline düşmüş, can çekişiyor. Türkiye'deki yapımcılar iki osurukla, 5 yaşındaki çocukların gülebileceği espiriler ile az maliyetine çok para kaldırma derdinde. Ama artık yemiyor.Millet Hollywood filmine üç katı para veriyor Türk filmine gitmiyor. Artık seçici bir kitle var. Haa Türk filmine giden varmı var. Onlarda sinema kültür olmayan bir kaç yılda bir sinemaya giden ve yabancı filmde alt yazı okumak istemeyip vakit geçsin işte canım diyen az sayıdaki kişiler.. Geri zekalı yapımcıların artık anlaması lazım.Anlarlarmı orasını bilmem ama hint filmlerinden bile alt seviyeye Türk sinemasını düşüren yapımcı arkadaşlara buradan sesleniyorum. Defolup gidin kardeşim. Çekmeyin film. Çektiğin filmlerle benim ve halkımın zekasına hakaret ediyorsunuz. Yabancılar çektiğiniz filmlere bakıp bir taraflarıyla gülüyor bize. O kadar para dökmüşler bari ayıp olmasın diye göstermelik komik ödül veriyorlar. Ya adam gibi film çekin yada çekmeyin kardeşim.
Epic Turkish Songs
Epic Turkish Songs 26 gün önce
Benim de var ama kimin umrunda ki... Yolumuz açık olsun kardel
Şevval Şen
Şevval Şen Aylar önce
O gemiye o sistemi tasarlayan mühendisin bu sırada aklından geçenleri çok merak ediyorum. Eğer özel olarak dizi için tasarlandıysa ve göndere gelin çekmek amaçlı olduğunu biliyorsa tabii.
Uzman Fizyoterapistim
Uzman Fizyoterapistim 5 gün önce
murat bey harikasınız dakikaların nasıl geçtiğini anlamıyorum....Arada kanalıma video izlerken gerildiğimde sizi açıp biraz izliyorum bir bakmışım videonun sonu gelmiş. harika iş çıkartıyorsunuz
damla
damla 2 aylar önce
"Türk ceza kanunda ne kadar suç varsa hepsini işleyen ama masum, yiğit ve yardımsever gösterilen sözde mahalle kahramanlarının hikayesi " dizinin özeti resmen daha doğru anlatılamazdı.
ilhan aktaş
ilhan aktaş 2 aylar önce
@Olympia Bakana göre değişir aslında. Örneğin Üç kuruş dizisine Murat Soner açısından karakterleri bağlamından kopararak bakarsan öyle, ama benim ve birçoğunun açısından bakarsan da yukarıdaki yazdığım gibi konusu "ırkçılık karşıtı" olduğu için çok farklı ve çok güzel mesajlar veriyor. Dexter dizisinde de Murat Soner ve ABD'den konuştaklarım gibi bazıları bakınca Dexter'i kahraman görür, sen bakınca psikopat görürsün.
Olympia
Olympia 2 aylar önce
@ilhan aktaş ben yasak savunmuyorum ki? Yalnızca sürekli genel izleyici tatmin etmek için özellikle yazılan ve çekilen şiddet, taciz, kadınlara baskı vs gibi senaryoların doğru mesajı da beraberinde aktarması gerektiğini söylüyorum, bizde mesaj ya da savunulan bir düşünce yok sadece şiddet pornosu var
ilhan aktaş
ilhan aktaş 2 aylar önce
@Olympia Ayrıca diyelim ki öyle kitleyi dizi film yasaklayarak bilinçlendireöezsin, tam tersine bilinçlendirerek eğitim vererek senin de dediğin gibi dizilere dizi gibi bakmasını sağlayabilirsin. Örneğin Squid Game dizisinden Avrupa'daki tüm ikokul öğrencileri etkilendi ve okulda kavga ettiler. Peki Avrupa diziyi yasakladı mı? Hayır. Ne yaptı? Belçika milli eğitimin emriyle velilerini 1 ay boyunca hergün çağırıp Akıllı İşaretlerle ilgili bilgilendirme kararı aldı. İngiltere velilere mektup yazıp Akıllı İşaretlerin önemi anlattı yetmedi telefonla da aradılar. İşte bilinç böyle kazanılır. Konunun derinine inerek onu bunu yasaklayarak değil. Onu yasakla bunu yasakla hiçbir yol kat edemezsiniz. Evlilik programı vardı TV'de yasaklandı ne oldu? Cinayet, taciz, tecavüz programları. Peki onlar yasaklansa ne olacak? Daha beteri o yüzden yasak çare olmadığı gibi tam tersine merak uyandırır.
Olympia
Olympia 2 aylar önce
@ilhan aktaş murat sonerin çoğu yorumu genele hitap eden, popülerliğe oynayan yorumlar kanalını takip etmiyorum bile bu videosina yorum yaptım ilk defa, Amerika nüfusu da aynı Türkiye gibi çoğunluk olarak eğitimsiz, şiddete meyilli, psikolojik ve ekonomik olarak problemli ve sağlıksız ailelerden gelen kitle, bu kitlenin dexter'i kahraman olarak görmesi gayet normal dizide tek bir kez sapığın birini öldürse bile 20 sezon kahraman görürdü dexter'i bu tipler ama gerçekten analiz yapabilen, sorgulayan, eğitimli ve psikolojiden anlayan kimseden Dexter süper abi ya kahraman ya lafı duymadım, bu dizinin değil kitlenin sorunu yani
Olympia
Olympia 2 aylar önce
@ilhan aktaş Amerika'da tek bir yerde yüzlerce farklı tipte insanla Dexter konuştunuz mu gerçekten hiç sanmıyorum :) ama ben bağımsız dizi film siteleri, forumları, çeviri ve sohbet sitelerinde çok farklı eğitim ve gorguden gelen insanlardan bu kadarını duymadım, bilhassa ilgi alanı bu olan birçok insan satırlarca karakter analizi yapıyordu web üzerinden, eğitim ve görgü seviyesi düşük, alt tabaka tipler ise bizim kurtlar vadisi izleyince mafyaya özenen tipler gibi Dexter aşığı oluyordu, aradaki fark bu
Buğra Özer
Buğra Özer Aylar önce
Dizi gayet güzel... Zaten kötü eleştirmezseniz işsiz kalırsınız 👍
Ezgi Kusan
Ezgi Kusan 7 gün önce
Helal olsun adı üzerinde zaten dizi bu kadar ciddiye almaları bile dizinin üstünlüğünü ispatlar severek izliyorum sevmeyen izlemesin zorla değil ya 👍
Coşqun Əhmədov
Coşqun Əhmədov Aylar önce
Aynen yaaa 🤦🏻‍♀️👏🏼
Sümeyye Kocatepe
Sümeyye Kocatepe Aylar önce
İzlemediğim dizilerin eleştirisini izlerken çok eğlenceli geliyo😂😂
BÜŞRA YILMAZ DERYAL
BÜŞRA YILMAZ DERYAL Aylar önce
👏👏👏👏sayelerinde TV izleme alışkanlığını kaybettiğim tüm dizi ekipleri için duygularımın tercümanısız, KULÜP videonuzu bekliyorum heyecanla..
ismimdensananeamkyoutubu
ismimdensananeamkyoutubu Aylar önce
İşte böyle kaliteli adamları seviyorum...
Ahmad Warde
Ahmad Warde 2 aylar önce
logoyu telefonda yapıp aynı olması 😂😂
~Sena ♬
~Sena ♬ Aylar önce
@乃arış attığın id yi
~Sena ♬
~Sena ♬ Aylar önce
@乃arış tmm silebilirsin istersen
~Sena ♬
~Sena ♬ Aylar önce
@乃arış ewt
~Sena ♬
~Sena ♬ Aylar önce
@乃arış Söyle
Gurbetçi Garip kuş
Gurbetçi Garip kuş Aylar önce
Çok uğraşmış , çok dil dökmüş ve büyük çaba sarfetmişsin ama maalesef diZiyi gömmeyi başaramamışsın. Zamanını boşa harcama. Hadi romen ağzıyla sana bir naaaaşşş gelsin benden. Anca gidersin kapişşşş
Beyza Hallaç
Beyza Hallaç Aylar önce
Rastgele videoyu açtım her kelimen , cümlen o kadar mantıklı ki çıkamadım ağzına sağlık 👍👍
Melek Aygün
Melek Aygün Aylar önce
Murat abi sayesinde dizileri bıraktım teşekkürler abi beynimizi yikamalarina izin vermediğin için 🙋❤️
Yusuf Aktaş
Yusuf Aktaş Aylar önce
Severek izlediğim gayet güzel bir dizi olumlu yanlarınıda eleştirirsen mükemmel olur😊
İzzet Məmmədov
İzzet Məmmədov 11 gün önce
Ə duur
Çido Çilek
Çido Çilek 24 gün önce
Bnn dizim.😇
Rahmet Özden
Rahmet Özden 26 gün önce
Bu kadar orjinal eleştiriyi nasıl buluyorsun vallahi gördüğüm en Zeki adamsın 😀
theziza
theziza 2 aylar önce
"Tutmuş karakterleri metrobüs gibi aynı filmere doldurmaya başladılar " Yine muhteşem bir benzetme
Miraa
Miraa 2 aylar önce
@XOReiz katılıyorum üstelik olay sadece çizgi roman da değil. Daha karakterlerin solı filmi çekilmeden hepsinin birlikte olduğu filmin senaryosu hazırdı. Yani önemli olan kişisel filmlerin ne kadar tutulduğu değildi. Tüm plan zaten kurulmuştu sadece adım adım işlemeye başladılar.
XOReiz
XOReiz 2 aylar önce
Ama Bu Yanlış Bir Olay Çünkü Karakterler Filmler Tuttuğu İçin Değil Daha Filmler Çıkmadan Yıllar Önce Zaten Çizgi Romanlarda Bu Konular İşlendiği İçin Yapılıyor Bu Yani Çizgi Romanlarda Olmadan Yapılsaydı Tabii Haklı Bir Düşünce Olurdu Ama Bu Olay Çizgi Romanlardaki Konuları İşlemek İçin Yapılıyor Yoksa Zaten Stüdyo İçin Çok Zor Bir İş Bu Onca Oyuncuyu Bir Araya Toplamak Bide Bunlara Milyonlarca Dolar Ödemek
Ahmed EROL
Ahmed EROL Aylar önce
Yaw sen nasıl bi adamsın.. bu nasıl zekice bi eleştiridir.. bi de arada sıra gecesi.. 👏👏👏
________________ M e l i s s a 38
________________ M e l i s s a 38 Aylar önce
Bir insanın her söylediği eleştiri doğru olur mu ya :)) Murat Soner adamsın, kralsın abi bee
BÜRKÜT
BÜRKÜT 27 gün önce
adamsın murat soner duygularımıza tercüman oldun
Su S An
Su S An Aylar önce
Bu adam kelime sihirbazı. Hayatımda böyle akıcı, insanın aklını alıcı, sihirleyici monologlar duymadım. Resmen bağımlı oldum, üst üste arka arkaya Murat Soner klipleri seyrediyorum. Yanımda Murat Sonerle dizi seyretmek isterdim.
Pembiş Yuvam
Pembiş Yuvam 2 aylar önce
Çay içiyordum ama ben ya her yere püskürttüm 😂 ilahi Murat Soner Allah seni ne etmesin 🤣😅 keşke diziler hep böyle bölünse 😂😂😂
Dursun Ali
Dursun Ali 2 aylar önce
ilk defa yutube da helal para kazanan biri gördüm murat abi adamdır kıymetini bil pembişşş
Aysugül
Aysugül 2 aylar önce
@ilhan aktaş komik şey
ilhan aktaş
ilhan aktaş 2 aylar önce
Madem bu kadar güveniyorsunuz sorsanıza Murat Soner'e burada başrol Türk ceza kanundaki tüm suçları işlemiş kabadayı diyor ama daha bu videodan önce önerdiğiniz dizi olan "Dexter" yada "Dr. Death" dizilerinde de başrol karakter kahraman süsü verilmiş psikopat bir karakterdi. Neden? Ayrıca buradaki kadına şiddeti eleştiriyor da peki neden Dexter'de yada Dr. Death'da kadınların yatırılıp doğranması ve kesilmesi olan o dizileri de eleştireceğine överek öneriyor?
Pesetmekyok Kaçışşart
Pesetmekyok Kaçışşart 2 aylar önce
@Aysugül olabilir insanların kendi yaşamları.
Aysugül
Aysugül 2 aylar önce
@Pesetmekyok Kaçışşart hayır güzel değil bir kadın kendini böyle mi gerçekleştiriyor
Ibrahim Yıldız
Ibrahim Yıldız Aylar önce
Senaryoyu yine araklamışlar. Konu, Güney Kore yapımı; The Gangster, the Cop, the Devil filmine ait. Seri katilin kurbanlarına arabayla arkadan çarpması da dahil. MURAT SONER gör bunu
benyagizz
benyagizz 5 gün önce
abi mükemmel video olmuş cidden orkestra reklam aranda harika. maalesef türk dizilerinin saçmalıkları böyle devam edicek gibi duruyor
Akan Mustafa
Akan Mustafa Aylar önce
Herkesin gördügünü, bildigini ve duydugunu anlatip kendini bisey zanneden kardesim, ayni sekilde devam et cünkü sorun sende degil, sorun benimde dail oldugum izleyen, yorum okuyan, ve yorum yazanlarda. Saygilar.
Merve Merve
Merve Merve Aylar önce
Çöp olduğunu düşünüp başlamadım eleştirilerin mükemmel devamı gelsinnnn 👏👏
Umut Bayır
Umut Bayır 2 aylar önce
Bu dünyada 2 çabayı taktir ediyorum. 1- Türk dizilerinin 2.5 saat doldurma çabası. 2- Murat Soner in sürekli aynı konuyu anlatan dizileri farklı farklı yorumlama çabası.
I don't care
I don't care 2 aylar önce
@Javadov Rauf uffff bunu açık yere yazsaydın
Javadov Rauf
Javadov Rauf 2 aylar önce
Mahellemi tutuyor-koy Yakışıklımı tutuyor- 2 tane koy Çukur'mu tutdu - komple ekibini koy Sibel Can'la Hüsnü Şenlendirici mi izleniyor- orkestrasını koy Güzel kızmı tutuyor- dans etsin ortaya koy Fakirlikmi tutuyor- dizinin adını koy 🤣
Queen LISA️  #StarlinkTürkiye
Queen LISA️ #StarlinkTürkiye 2 aylar önce
Çaba veya Tebrik edilecek birşey yok..
Umut Bayır
Umut Bayır 2 aylar önce
@En sevdigi dizi bittiği için boşluğa düşen genç Türk dizisi izlemiyorum usta
En sevdigi dizi bittiği için boşluğa düşen genç
En sevdigi dizi bittiği için boşluğa düşen genç 2 aylar önce
Yargı izleyen varmı arkadaşlar bu sene neler izliyorsunuz?
Aysenur Kırmacı
Aysenur Kırmacı 2 aylar önce
Biz bu dizileri haketmek için ne yaptık 😂
zeynep durmaz
zeynep durmaz Aylar önce
Keşke herkes senin kanalıni bilip izlemeye başlasa çünkü buna ülkece ihtiyacımız var
Oznur Tasyurek
Oznur Tasyurek Aylar önce
Kadınları dizilerde dahi rahat bırakamıyorsanız bari onlara yapılanları cezasız bırakmayın değil mi? Harikasinn
Humay Xalilli
Humay Xalilli 4 gün önce
Allahim öldum gulmekden 😂
*NİSA*
*NİSA* 2 aylar önce
Murat Soner'in türkü söyleyerek araya girdiği yerlerde haykırdım yaaa zaten filmi izlerken o amcaları bende çözememiştim ki kral onunda dalgasını yaptı vgfbfbklfb
Mustafa tayfur
Mustafa tayfur 2 aylar önce
instagram adresin nedir
Alv S
Alv S 2 aylar önce
@MuRaD Türkü söyleyenden korkmayin diyen Neset Ertasin... murat konuya böyle girdi ve böyle salakca milletin kalbine girmeye calisiyor bende diyorum ki zaten o sebebten dolayi türkücü yaptilar masum görünsün diye!
İrem Bayraktar
İrem Bayraktar 2 aylar önce
@Alv S söylediği şey bu değil, dizinin ortasında sürekli çıkıp bir şeyler çalan abiler.
MuRaD
MuRaD 2 aylar önce
@Alv S kardeş sen kendin çözememişsin ki. Kurduğun cümleye bak ki, zaten ondan bu sebebten seri katille türkünün ne alakası var?
Alv S
Alv S 2 aylar önce
Gercekten cözemediysen gerizekalisin demektir.Seri katillerin öyle psikolojileri vardir ki onlarla konusurken katil olduklarini asla anlamazsin cünkü dizi de gösterdikleri gibi en masum görünenlerden en agir piskopatlar cikiyor o sebebten dolayi zaten öyle sahne koyuyorlar. Üc kurusu bende begenmedim ama bunu anlamadiysaniz eger yazik size
Serpil Kaya
Serpil Kaya 2 aylar önce
Bu kadar detaya girip de bu kadar da güzel anlatman peki.İlk bölümün yarısında bırakıp adı gibi üç kuruşluk bir dizi diye yorum yapıp bir daha izlememekte en doğru kararı vermişim.Harikasın umarım izleyicisininde kafasını açmana faydalı olur.
Elcin Ismayilli
Elcin Ismayilli Aylar önce
Her şeyi kapağına göre yargılayın sonra da bu kötüdür bu iyidir söyleyin. Mantıkdan uzak söylediklerin . Senin tarzın olmaya bilir, Saçma sapan sahneleri ola bilir , mantık hatalı sahneleri de ola bilir ama bu sen ve ya bir başkası beğenmedi diye herkes beğenmeyecek anlamına gelmiyor . Gidipde platformlara abune olub önünüze gelen netflix dizilerini izliyorsunuz ve de hiç birine çamur atmıyorsunuz ama 2saat olan ve izlemek için 1tl bile ödemediğiniz ve de hiç izlemediğiniz, tanımadığınız bir şeyi ve ya birilerini gömmeye geldiğinde aslan kesiliyorsunuz.
space lover
space lover Aylar önce
Sarf edilen çabalara hiçbir şekilde saygı göstermeyip bu kadar rahatlıkla eleştire bilmek.. Keşke kötü niyeti bir kenara bırakıp aslında dizinin neden bahsettiğini anlaya bilseydiniz.
Hamza KALE
Hamza KALE Aylar önce
Kötü olduğunu anlatmak için bu kadar diziye zaman ayırmanız çokta akla mantığa uygun olmamış murat bey . Eğitim sistemimizde böyle olduğu için kendimizi zor ifade etmemiz normal.İzlenmek için dizilerden pekte farkınız yok murat bey.
Jane Pinkman
Jane Pinkman Aylar önce
???? Türk dizilerini yıllardır izliyor eleştirmek adına ve her diziyi sadece gömmek için izlemiyor kendi hoşuna gitmeyen şeyleri söylüyor. Yemin ederim yorumları okudukça ıqum düşüyo nasıl bir zihniyetiniz var bu bir dizi laf edilmez bir kutsal kitap değil hoşuna gitmeyen yerleri söylüyor bu size uymak zorunda değil onun kendi düşünceleri
Ezz Demm
Ezz Demm Aylar önce
İçerdeyi hiç bir dizi geçemez. Ne üç kuruşluk, ne beş kuruşluk bir dizi
Specula
Specula 2 aylar önce
Doktor: türkü söyleyen murat sonerler gerçek değildir. Türkü söyleyen murat sonerler:
Ceyda
Ceyda 2 aylar önce
@Michael Jackson Moonwalker şu an kaç yaşındasınn? O da aynı çıkarsa şaşırmayacağım😂 17 ben
Ceyda
Ceyda 2 aylar önce
@Michael Jackson Moonwalker ben ilk dinlediğimde büyük ihtimalle anaokuluna falan gidiyordum😅 yani yine aynınız 5-6 yaş civarı :D black or white klibindeki sarışın çocuk ilk aşkım JSJDHDKDK
Ceyda
Ceyda 2 aylar önce
@Michael Jackson Moonwalker ben dee çok memnum oldum🤗💖
Michael Jackson Moonwalker
Michael Jackson Moonwalker 2 aylar önce
@Ceyda bendeeee!! 6 yasimdan beri hayatimda, canim adam yaaa❤️ Tanistigima memnung oldum Ceyda!🤍🤍
Ceyda
Ceyda 2 aylar önce
@Michael Jackson Moonwalker küçüklüğümden beri bayılıyorum, saatlerce kliplerini izler dururdum :D hâlâ en sevdiklerimin arasındadır popun kralı❤
Ayse Canlarim
Ayse Canlarim Aylar önce
Hayatımda bu kadar saçma bir yorum ne alakası var bahsettiğin dizilerin gayet güzel daha önce denenmemiş çok farklı dizi ve senaryo , bazı yapımları tebrik etmek burada bir video atmakla.olmuyor , 3 kurusu tebrik ediyorum
Cagri Akdemir
Cagri Akdemir Aylar önce
2:40 itibariyle kopmuş bulunmaktayım, bildiğin kahkaha attım. sen beni güldürdün, allah'ta seni güldürsün.
Cumali Fırat
Cumali Fırat Aylar önce
Sizlerden öyle bir şey bekliyorum ki Türkiye bu güne dek yapıp yapabileceği en iyi senaryosu sizden çıksın. Çok güzel eleştiri yapıyorsun, yorumlama da yapıyorsun ve hatta naçizane ezip dalga geçiyorsun. Eeeeeee artık sizin bi senoryo çıkartıp başkalarının da sizin yaptıklarınızı yapmasına yol açın ya da Türkiye’ye bi damga vurunnn hıııı😉
ezdemy
ezdemy Aylar önce
Sigara dumanı her zaman sigara içmeyen kişiye doğru gider. Bizim dizilerde gelenek bozulmamış tastamam ezbere bildiğimiz sahnelerin yer, mekan, kişi değişikliği yapılıyor.
Çelik Gaming
Çelik Gaming 2 aylar önce
Dizide aniden giren çalgıcıların yarattığı hissi anlatmak için videoad sürekli onları araya atıp atıp durması EFSANE YA
Filiz Dal
Filiz Dal Aylar önce
Yaratmak sadece Allah celle celalühuya mahsustur lütfen dikkat kardeşim es selamu aleyküm ve Rahmetullahi ve bereketuhu Allahın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun amin ermain 🕋
M T 🛸
M T 🛸 2 aylar önce
Tam bu yorumu okurken ekrana çıktı çıldırdım asadgdssgfff
TeasyClaw VAZY
TeasyClaw VAZY 2 aylar önce
@Allah ın kulu ya sus allahını s..
Fenix
Fenix 2 aylar önce
Ya ama spoiler olmaz ki şimdi uffff
Asrın Tuncay
Asrın Tuncay 2 aylar önce
her girişinde kahkaha attım ya on numara bi adamLEPDMWOĞFMEOFĞRKT
kitap kurdu
kitap kurdu Aylar önce
Murat abi kanunsuz topraklar, evlilik hakkında her şey ve kaderimin oyunu dizilerinin eleştisini merakla bekliyoruz
Mehmet efe Tongal
Mehmet efe Tongal Aylar önce
Dediğin şeylere genel olarak katılıyorum ama bu kısımda 10:46 söylediklerin diziyi kötü gösteren şeyler değil , günlük hayatta olan ve olabilecek olaylardır . Yoksa bütün iyi dizi ve filmler toz pembe hayaller, mutlu insanlar ve herkesin legal yaşadığı bir ortamda geçerdi . Tarafsız olarak diziyi eleştirmede biraz fanteziye kaçmışsın
Simge Tolga
Simge Tolga Aylar önce
Yargı dizisine oyunculuk için başvurmuştum. Yargı dönmedi ama ne hikmetse üç kuruş başvurmama rağmen döndü. Yargıyı istiyordumm 😭😭
Tayfun Deniz Boz
Tayfun Deniz Boz Aylar önce
Abi senden allah razı olsun daha önceden harbi beyin felci geçiriyormuşum bundan kurtardın beni artık tv izlemiyorum ve pişman değilim
She-ra
She-ra 2 aylar önce
"Süreler devasa olunca hazırlığı da minimal oluyo işte" Murat Sonerden yine nokta atışı bi tespit
Songul Ozdemir
Songul Ozdemir Aylar önce
🤣 Allah'ım yaa diziyi nefes almadan izleyen ben hevesim kaçtı 😁
Nilgun Ağaç
Nilgun Ağaç Aylar önce
🤣😂😀😃😅
ceren
ceren 2 aylar önce
knk catrayla evlendiginizde beni de cagirin
Onur Saygılı
Onur Saygılı 2 aylar önce
Kanalımızda eski çizgi filmler bulunmakta sizi çok duygulandıracak 😪😢😢
god is calvin
god is calvin Aylar önce
TV de yayınlanan Türk dizilerini izlemiyorum ama senin eleştirilerini izliyorum bu da böyle bir zevk:)
Özlem Yeşilgil
Özlem Yeşilgil Aylar önce
İzlemediğim dizilerin gömülmesi çok hoşuma gidiyor
Efe Candemir
Efe Candemir 2 gün önce
dizi yeni çıkmış hiç haberim yoktu dizi ile ilgili bu videoyu izleyerek kafamda tüm sezonlarını tüm bölümlerini canalndırdım ve zamn kaybı olduğunu anladığım için izlemek için bir dakika bile ayırmayacağım....
Nur Nur
Nur Nur 28 gün önce
Agziniza saglik iyikide izlemiyorum ne kadar saçma kötü örnek diziler çok güzel anlatmışsinız
~Sena ♬
~Sena ♬ 2 aylar önce
" *Kadınları dizilerde dahi olsa rahat bırakamıyorsanız, bari onlara yapılanları cezasız bırakmayın* " ~~Murat Soner
Tarık Karduz
Tarık Karduz Aylar önce
İzlemediğim dizilerin böyle gömülmesine bayılıyorum
Sinem Dinç
Sinem Dinç Aylar önce
Hem çok komik hem de editlemesi çok iyi 😀
Ebrar N.
Ebrar N. Aylar önce
Ya burnumdan ameliyat oldum gülünce canım acıyor hahahaha gülerim diye izlemiyordum sonra izleyecektim dayanamadım hahahaha çok gülüyorum ama çok acıyor hahahaha. Yine harika tespitler. Selamlar (düzenleme: daha 4. dakikadayım hahahaha)
Musa Yaylabaşı
Musa Yaylabaşı 13 gün önce
Eskiden bir günde 2 dizi oluyordu, 50 60 dakika en azından birini sevip izliyordu insan, şimdi 2 3 saat sürüyor tek oyuncu 200 300 bin alıyor, onun yerine kısa diziler yapıp daha çok insana iş istihdamı sağlansa daha iyi olur. Ayrıca hala saçma sapan fantastik mafya dizisi çekiyorlar, onları da izleyen insanlar var.
Ahsen HCO
Ahsen HCO 2 aylar önce
Arada gelip şarkı söyleyen ve çalan Murat Sonerlere bayıldım
Birmeçhulkadın
Birmeçhulkadın 2 aylar önce
🤣
Bayan Biyoloji
Bayan Biyoloji 2 aylar önce
Mükemmel ♡
İpek Toraman #potterheadolan
İpek Toraman #potterheadolan 2 aylar önce
1 B yaptım artık huzurla ölebilirim
Musa Barış Uğur
Musa Barış Uğur 2 aylar önce
Ses kaydı alıp sabah alarmı yapacaksın böyle😂😂
the dark side of the moon
the dark side of the moon 2 aylar önce
@Berat Yıldız adam zaten saçma bir durum olduğu için öyle yapıyor kendi yapsa olur mu😃
Ender Ayanoğlu
Ender Ayanoğlu Aylar önce
kral,haberlerde dizilerde filmlerde kliplerde bu bahsettiklerinin hepsi sürekli geçiyor,böyle güzel anlat çok malzeme var sen söyle biz dinleyelim :D
Büşra
Büşra 2 aylar önce
The gangster, the cop, the devil filminden de uyarlanan bölümler var arabaya çarpıp öldürme polisle mafyanın bir olup katili bulması falan uyarlama ( güzel bir film öneririm)
mehmet güven
mehmet güven Aylar önce
Sana helal olsun, bizim millet kadar mal özenti bir millet daha olamaz, silah ve suçlar özenti oluyor
P. Boyuk
P. Boyuk Aylar önce
Gerçekten 3 kuruşluk bi dizi yapmışlar izlemek için seviyeyi bayaa aşağı çekmek lazım! Evlerden ırak olsunlar
H K
H K 2 aylar önce
“Içerde ile Çukur’u karıştırıp içinede biraz Cennet mahallesi serpiştirince ortaya çıkan = 3 kuruş” 😂😂😂
Melanie Pegnat
Melanie Pegnat 16 gün önce
Koptum
Esra Aydoğan
Esra Aydoğan 2 aylar önce
Sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün Murat abi 😂😂😂😂
Enes Karaman
Enes Karaman Aylar önce
Daha iyisini yapabiliyorsan dizi için emek verenlerle dalga geçeceğine güzel bir dizi yap izleyelim hep birlikte youtubeden üç kuruş para kazanmak için saygısızlık yapma.
Fidan Cavadli
Fidan Cavadli 21 gün önce
Murat beyin videolarına baktıkdan sonra en sevdiyim dizi bile gözümden düşüyo😂😂
Sinan Hıncal
Sinan Hıncal 2 gün önce
Biz tabii denyoyuz, sosyal bilinç falan hak getire, onun için diziyi eğlenerek izliyoz, sırf Uraz Kaygılaroğlu'nun sıradışı oyunculuk performansı için bile izlemeye değer diye düşünüyoz...
ELİFO AYAZ
ELİFO AYAZ 2 aylar önce
"Kadınları dizilerde dahi olsa rahat bırakmıyorsanız bari onları yapılanları cezasız bırakmayın " 👏👏👏
Lara Simay Knezevic
Lara Simay Knezevic Aylar önce
@İyi veya kötü Biri Annen zamaninda cok gezmis herhalde mini etegiyle barlarda bu kuyruk acin ve nefretin ondan olmali
추다XxxNachoelWheellsxxX영상에♡
추다XxxNachoelWheellsxxX영상에♡ 2 aylar önce
@joonlove türkçe biliyorsan anlarsın mülteci.
joonlove
joonlove 2 aylar önce
@İyi veya kötü Biri ne diyo bu
Wish Game
Wish Game 2 aylar önce
@İyi veya kötü Biri Sen git annene yap onu anneni ele töbe töbe bu ne abi bu nasik yaşamdir türkiyenin sonu nereye gidiyir aga
ejder sabri
ejder sabri 2 aylar önce
@A Nerd Dexter dizisinde seri katil olan Dexter kahraman olarak görülmüyor demiştiniz değil mi? Emin misiniz? O yüzden mi Dexter'ın kurtardığı örneğin 5 sezondaki kız gibi kurbanlar ona kahraman diyorlardı. Hepsini geçtim 8.sezonda bizzat Dexter'in psikiyatristi (dikkatini çekerim psikiyatrist demişti bunu) bile Dexter sosyopat olduğu için onun öldürme isteğini kanalize ettim ve bir kahraman oluşturdum diyordu. Ayrıca 8 sezon birilerini asıp kestiği halde hiçbir zaman yargılanmadı ve hapse atılmadı. Bu arada daha o dizideki Üçlemeci katil gibi diğer seri katillerden bahsetmiyorum bile. Toplumun kahramanlaştırmasına gelince ABD tarihinde ilk defa bir dizi kongrede tehlikeli ve insanlar özeniyor diye tartışıldı. Hatta makaleler bile yazıldı bununla ilgili. Hatta bir kadının cesedi parçalanmış halde Lousiana'da bulundu ve katil yakanınca Dexter gibi ceset parçalarını yok etmek istedim ama başarısız oldum dedi. Dikkatlice araştırın lütfen. Ayrıca Murat Soner'in bizzat kendisi bile bundan önceki videosunun 6.30 dakikasında ''Olmayan adaletleri kendi sağlayan kahramanın olduğu dizi'' diyerek Dexter'i kahraman olarak gördüğünü söylemiştir.
Behice Elvanoglu
Behice Elvanoglu Aylar önce
Yine süper olmuş iyiki var bu saçma diziler yoksa bu yorumu nerede görecektik 😂😂
Sinem Teloğlu
Sinem Teloğlu 5 gün önce
Her zamanki gibi muhteşem. Orkestra 10numara🤣🤣🤣
Zeynep Güner
Zeynep Güner 17 gün önce
Çok haklısınız bu tür diziler psilogumuxu bozuyor
Nisa Can
Nisa Can Aylar önce
Ne kadar suç şebekesi varsa hepsi birleşip ancak bir yer tutabilmişler... ahahhahaa acayip güldüm ya süpersin
nobody
nobody 2 aylar önce
"Türk ceza kanununda ne kadar suç varsa hepsini işleyen ama masum, yiğit ve yardımsever gösterilen sözde mahalle kahramanlarının hikayesi " ❤️
Betul Uray
Betul Uray 2 aylar önce
@Kürşad Han maalesef düzgün erkek Başrol karakterleri yok dizilerde. Nerde belalı ve İpsiz sapsız varsa onlar başrolde.
Kürşad Han
Kürşad Han 2 aylar önce
@Betul Uray gerçektede öyle kadınların sayısı çokki
Betul Uray
Betul Uray 2 aylar önce
@NeoN tamam 😅😅🤣🤣
Betul Uray
Betul Uray 2 aylar önce
@NeoN demek istedim dizilerimizde. Belalı tipler erkekler hep başrolde. Ve onlar aşkı olan kadın karakterleri. Bunlardan sıkıldım.
Betul Uray
Betul Uray 2 aylar önce
Bide bu tipler aşkı olan kadınlar. Olmasın mı dizilerde. 🤢🤢🤢🤢
Efkan Sağıroğlu
Efkan Sağıroğlu Aylar önce
Ay Yapım bundan önce çok güzel diziler yapıyordu popüler kültüre kapılmadan eski özgün yapımlarına geri dönmeli, Ezel efsanesini çıkarttı bu yapım artık kendine gelmeli.
Tuğba Başer
Tuğba Başer Aylar önce
Abi bu ne güzel gömmek yaa, kötü diziler biter de gömecek dizi kalmaz diye korkmaya başladım shahahahjah
Emre Adıyaman
Emre Adıyaman Aylar önce
Murat bey severek izliyorum işin o kısmı ayrı ama bu dizide arada çıkan çalgıcıları baya bir eleştirmişsin fakat keşke işin nedenini biraz arastırsaydın. Onlar enstrüman çalan fakat tanınmayan müzisyenler. Dizi bu insanları çıkarıp çalgı yeteneklerini göstermeye tanınmaya vesile olmaya çalışıyor bence güzel bir düşünce 👌🏻
Ziya Çapkın
Ziya Çapkın 2 aylar önce
Söylediklerinde haklısın ama beyhude bi beklenti içindesin bu sektör değişmez daha çok görürüz böyle diziler
Sevgi Alizade
Sevgi Alizade 2 aylar önce
Keşke nostalji akımı başlatıp,eski dizileri yorumlasan🙃mesela öyle bir geçer zaman ki
Lalin Şekerci
Lalin Şekerci Aylar önce
O bir baş yapıt çünkü çoğu evlerde yaşanan olayları ilmek ilmek işleyen bir senaryodur. Dizi yayınlandığı sırada başta kendi ailem olmak üzere çevremde ki aileler de benzer sorunları yaşadığı için nedense diziyi çok sevdiler. Birebir aynı sahneyi babam bize bir kaç yıl önce yaşattığı için senaryodan kuşkulanıp senarist peşine düştüm "nerden biliyorsun bu cümleleri, bu sahneyi, doğru söyleyin babam mı yazdı hikayenin aslını" dedim ama senarist "herkesin kendi derdi kendi sıkıntıları var, benzer hikayeler farklı bakış açıları da eklenince ortaya hayat çıkıyor" demişti. Diziyi fazla izlemedim ne zaman Ali kaptan çıktı diziden o zaman izledim. Dizi güzeldi ama yaşadığım en ağır sahneyi ekranda görmek benim için travmatik oluyor. Bayram arefesinde babam bizi neredeyse sokakta bırakacaktı da rahmetli babaannem ortalığı birbirine katıp oğlunu yaka paça dışarı atıp bize kol kanat gerdi ömrünün son 7 yılında. Üstelik oğlunun bir daha yüzüne bakmadı.
Prof Dr. Ali Vefa
Prof Dr. Ali Vefa 2 aylar önce
Kesinliklee gelse süper olur bee , Medcezir ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki özellikle :)))
emirhanistebe
emirhanistebe 2 aylar önce
ezelllllllllllllll
melisa aktaş
melisa aktaş 2 aylar önce
Adını feriha koydum
bihterinsüslüsilahı
bihterinsüslüsilahı 2 aylar önce
Muhteşem yüzyıl
Sait Yıldız
Sait Yıldız 27 gün önce
Özellikle bu dizi için her ay veya 2-3 ayda 1 yorum videosu falan gelmeli. Dizideki olumsuz örnek fazla ama öyle olmayan da yerli bir dizi yok. Dizinin yorum dizisi-🤣- çok tutar. "Üç Kuruş" Senaryosu, oyuncuları ve üslubu ile olumsuz örnekleri nötrlüyor bence, yakın zamanda bu kadar vakit ayırdığım başka bir dizi olmadı.
tıpci
tıpci Aylar önce
Her şeyi geçtim cinayet, seri katil ne ya. 20 yaşımdayım, yazın TLC seri katil belgesellerini izledim, kaç defa kabus gördüm. Bu dizileri küçücük çocuklar izliyor ya şaka mı buu. Taciz hakkında söylenecek bir şey yok zaten. Olmadığı dizi mı kaldı. İzlemeyin arkadaşlar izlemeyin.
Açelya Özkaya
Açelya Özkaya Aylar önce
3 kuruş dizisini seyretmek yerine bu videoyu tekrar tekrar seyredip farkınıda ödemeyi tercih ederim.
Neriman Yaliniz
Neriman Yaliniz Aylar önce
Böyle dizilerde kadınların böyle gösterilmesi ve en acısı kadın oyuncuların rolü kabul etmeleri ve onu bir nevi yaşamaları 🤦🏼‍♀️
Mia Kılıç
Mia Kılıç 2 aylar önce
Psikoloğum : orkestra kurmuş Murat Sonerler gerçek değildir. Orkestra kurmuş Murat Sonerler: Ocağım söndüğğğğ
Dilara Eylül ALTAY
Dilara Eylül ALTAY 5 gün önce
@f this all k ütü iü
ilhan aktaş
ilhan aktaş 23 gün önce
@Zamaus Siz okurken böyle oldunuz bir de Murat Soner böyle vahşet içerikli bir diziyi tavsiye ediyor, onu düşünün.
Zamaus
Zamaus 23 gün önce
@ilhan aktaş aga cringe damarım patladı mesajı okurken
ilhan aktaş
ilhan aktaş Aylar önce
@Music is Love Beni anladığınız için teşekkürler.
Music is Love
Music is Love Aylar önce
@ilhan aktaş Mına'nın dilini resmen götüne sokmuşsun, harika yorum bunu çıkarması imkansız. Kaldı ki soner de iki yüzlü batı hayranı bir tipoloji, bu yüzden batı sanatını eleştiremez.
H1storia
H1storia Aylar önce
Dünyanın en iyi film çıksa ödül alsa adam gider dünyanın en iyi filmi diye eliştirir aw
zarina sabanova
zarina sabanova Aylar önce
Her kes bu dizileri bir güzel keyifle izliyo aslında bende izliyorum hoşuma gidiyor Üç Kuruş dizisi özelliklede Uraz Kaygılaroğlu.
Nebia Benzaidi
Nebia Benzaidi 21 gün önce
Ben de
elifsuişte
elifsuişte Aylar önce
adaaaaam
Hilal
Hilal Aylar önce
Sizin yüzünüzden Türk dizilerini izlemiyorum artık 🤣🤣🤣 ah murat Soner bey
Yusuf
Yusuf 9 gün önce
Çok üzülüyorum bu dizilere aşırı absürt ve saçma kalitesiz ne yazık ki ıq oranımız gittikçe düşüyor 😞
π
π 2 aylar önce
Şu dizilerin hiçbirini izlemiyorum ama Murat Soner'in her eleştirisini izlemekten zevk alıyorum
ilhan aktaş
ilhan aktaş 2 aylar önce
Madem güveniyorsunuz sorsanıza Murat Soner'e burada başrol Türk ceza kanundaki tüm suçları işlemiş kabadayı diyor ama daha bu videodan önce önerdiğiniz dizi olan "Dexter" yada "Dr. Death" dizilerinde de başrol karakter kahraman süsü verilmiş psikopat bir karakterdi. Neden? Ayrıca buradaki kadına şiddeti eleştiriyor da peki neden Dexter'de yada Dr. Death'da kadınların yatırılıp doğranması ve kesilmesi olan o dizileri de eleştireceğine överek öneriyor??
Mert Aslan
Mert Aslan Aylar önce
Bence dizi çok iyi tek taraflı bir açıklama yapmışsınız filmin o kadar iyi ters köşesi ve şaşırtan sahneleri varki siz sadece işinize geldiği gibi anlatmışsınız bence herkes izlesin ilk 4 bölümü sonra bu videoyu izlesin
Sky Qualityman
Sky Qualityman 26 gün önce
@ELENI W. Çocuklar üzerindeki travmalar derken birazcık açar mısın yani nasıl oluyor?
Mert Aslan
Mert Aslan Aylar önce
@ELENI W. Suanki nesil elinde telefonla büyüyor zaten kardeşim görecekleri etkilenecekleri o kadar gerçek var bu dizide geçenler gerçek hayatta zaten olan şeyler gerçek hayata itirazın yokta bu dizide gosterdiklerine neden bu kadar tepki gösteriyorsun bu dizi yaşadığımız yüz yıldan çok daha masum emin ol
ELENI W.
ELENI W. Aylar önce
Ben şu ana kadar tüm bölümleri izledim. Adamın eksiği var fazlası yok. Bu dizilerin çocuklar üzerinde bıraktığı travmaları gelecek nesilde göreceksiniz.
Esed Memmedov
Esed Memmedov Aylar önce
Sende böyle kazanıyon yap yap amma dediklerinde doğruluk olmasına bakmayarak..filim müthiş..
m tonya
m tonya 19 gün önce
adamsın kardeş..başarıların devamı dileğiyle..saygılar...
Aynur
Aynur Aylar önce
İşyerim dizinin çekildigi sokağa yakın bence diziye gerek yok oraya bir kaç kamera yerleştirilip mahallelinin günlük yaşantılarını çekseler daha çok izlenir geçekten eğlenceli bir yer hele düğünleri tam şenlikli geçen ay o gemiyi meydanda gormüştüm çekimdemi kullanmışlar düğün var zannetmiştim ha bu arada geminin yanından geçtiği ufak evi 100 tl ye satıyorlardı.
ELKIZI Dizi İncelemesi - Bi BOĞA Kalmıştı!
11:01
BARBAROSLAR Dizi İncelemesi - YİNE Mİ?
9:34
Murat Soner
görünümler 1 Mn
Hirai Zerdüş - Bu Kadar Hikayem
2:50
Hirai Zerdüş
görünümler 146 B
KULÜP Dizi İncelemesi - Bu Emeğe Yazık Olmuş!
10:13
SQUID GAME İncelemesi - EYYY GÜNEY KORE!
11:38
Murat Soner
görünümler 4 Mn
KALP YARASI İncelemesi - Tiktok Videosu Gibi Dizi
10:37
Destan 7. Bölüm @atv
2:15:26
Destan
görünümler 3,4 Mn
Üç Kız Kardeş Fragmanı
1:32
KanalD
görünümler 280 B