Mevzular Açık Mikrofon 4. Bölüm I Genç Parti Kurucu Başkanı Cem Uzan

  görünümler 7,363,959

BaBaLa TV

BaBaLa TV

2 aylar önce

Mevzular Açık Mikrofon’un diğer bölümlerinde siz de soru sormak isterseniz @babalativi ve @pinctivi Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.
Mevzular Açık Mikrofon dördüncü bölümüyle Babala Tv’de!
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv
TikTok ► www.tiktok.com/@babalativi

YORUMLAR: 18 955
BaBaLa TV
BaBaLa TV
Sorular soranları, cevaplar cevaplayanları bağlar, biz sadece aracı görevdeyiz…
Psycic Halk Muziği
Psycic Halk Muziği
2002 de Pringles'ları yiyip ,Cem UZAN'a Oy vermeyen Dedem, şuan Halk Ekmekten ucuz Ekmek alabilmek için kuyrukta bekliyor..
Erol H
Erol H
Allahım nolursun ölmeden gerçekten vatan ve millet için çalışan,çalmıyan,yolsuzluk yapmayan doğru düzgün bir CB görmeyi nasip et vallahi gençliğimiz gidiyor.
Fırat Yıldırım
Fırat Yıldırım
5 bölüm içinde en net cevap veren olduğu için Cem Uzan'a teşekkür ederim.
Sibel Goydag
Sibel Goydag
Düzgün cümleler kurabilen, bilgi birikimi olan ve kültürlü bir siyasetçiye bu ülke ne yazık ki değer vermiyor. Soru soranlar, aldıkları cevaplardan tatmin değil çünkü haklı olmak istiyorlar. Oğuzhan Uğur, yaptığın program ve kullandığın dilden ötürü tebrik ediyorum 👏
Berk Aktan
Berk Aktan
Siyaseti bir kenara bırakırsak, Cem Uzan’ın donanımı, zekası, insan yönetimi tüm adaylardan çok farklı. Kendisini ifade edebilmesi, genç nesilin kendisini tanıması ve ithamlara cevap vermesi adına çok faydalı bir program olduğunu düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkürler 🙏
Ali Yunus Adsan
Ali Yunus Adsan
geleceğimi düşünmekten hayatımdan keyif ve tad almayan 23 yaşında bir gencim. ve Cem Uzan'ın zekası tek başına bu ülkeyi yönetseydi şu an hepimiz huzur içinde yaşardık. cahilliğimizle bir defa daha karşı karşıya geldik hepimiz. Cem Uzan bu ülkeye fazla, zekası yeter. ki zekası bile hepimizi hayranlık içinde bıraktı diye düşünüyorum. umarım ülkemizi adalet, hukuk, milli duyguları yüksek biri yönetir. hepimizin hakkında hayırlısını diliyorum, saygılarımla.
özkan kul
özkan kul
İki kelimeyi bir araya getiremeyen gazeteciymiş ya da ünlü biriymiş gibi önde oturanları lütfen bir sonraki programlarda almazsanız ya da başkalarına şans verirseniz çok seviniriz.
Elif Almas
Elif Almas
Cem uzan kendini ve soruları çok güzel bir üslupla açıkladı gereksiz ses kirliliği yapmadı izlerken keyif aldım
GAZEL KIRAÇYER
GAZEL KIRAÇYER
Cem abimin verdigi cevaplar tatmin edici ve alti ustu bos olmayan konusmalar. Ticari zekasina sahip ileri duzeyde tarih bilen boyle bir siyasetciye ihtiyacimiz olmasi dusuncedeyim. Umuyorum cem abim hakkinda klisilesmis dusunceleri yikabiliriz
MA Borisov
MA Borisov
Uğur Dündar, eski güzel insanlar. Türkiye'nin bir daha asla sahip olamayacağı yüce kişilikler. Oğuzhan'ada çok teşekkürler böylesi güzel ve kaliteli bir program yaptığı için. Valla Genç Bakış tadında ne kadar özlediğimizi ve hasret kaldığımızı anlamış olduk
bir kez kendine dürüst ol mesela
bir kez kendine dürüst ol mesela
2:13:41
Baran Aydın
Baran Aydın 21 gün önce
Şu adam kazanırsa gerçekten gençlerde güzel günler görcek
Umutcan Karataş
Umutcan Karataş
Bu seri tamamlandığında katılan tüm siyasi partilerin temsilcilerinin geldiği bir tartışma programı düzenlenmeli. Artık yanyana gelip tartışsınlar eskisi gibi, birbirlerinden kaçmasınlar.
Maestro
Maestro
Cem Uzan tanıdığım en vizyonlu insanlardan biri. Ülke için iyi bir şans olabilir
Youtube kafası
Youtube kafası
programı ilk bölümünden beri izliyorum beni tek tatmin eden kafamdaki sorulara net kesin cevap veren tek kişi CEM UZAN dır bu bölümü 3 kez izledim bu 4. izleyişim duygularımı düşüncelerimi artık paylaşmak istedim 2023 de oyumuz sana tüm gençler arkanda YETER Kİ GEL!!!!
ilknur Pahil
ilknur Pahil 19 saatler önce
Türk siyasi hayatının en büyük seçim kampanyasına imza atmıştır Cem Uzan. O yıllarda binleri topladı meydanlara. Hatta kravatsız , kolları katlanmış beyaz gömlekle meydanlara inip konuşan genç dinamik tek siyasetçiydi. O yıllarda ben üniversite öğrencisiydim. Biz çok güzel , çok özgür , çok demokratik bir Türkiye görmüştük bir zamanlar. 90 ları o yüzden özlüyoruz hepimiz.
Efhan Ataseven
Efhan Ataseven
Sevgili Oğuzhan UĞUR çabanız ve gayretiniz için, bilmeyenlerin araştırmalarına ve biraz daha fikir sahibi olmalarına vesile olduğunuz için size sonsuz teşekkürler. Umarım 2023 güneşin daha parlak olacağı, ayın daha çok ışık saçacağı bir yıl olur. Şuanki zorluklarımızdan kurtulduğumuz bir yıl olur.
Ayluh ayluh
Ayluh ayluh 28 gün önce
Cem beyi tanıttınız. Soru soran gençlerimiz harikaydı Cem bey de verdiği cevaplar cok saygılıydı ve cok inandırıcı ve detaycı idi. Diğer liderlerimizide bu platformda görmek isteriz bizler türkiyenin geleceğini sağlam atmak istiyoruz kendilerini tanıtan liderleri ile tşk ederiz diğerlerinide bekliyoruz
Bilgin Olsun
Bilgin Olsun
Kurtlar Vadisi'nden sonra ilk defa Perşembe gecesini iple çekmemize sebep olan Oğuzhan Uğur'a Teşekkürler.